وکیل آشنابه جرائم پزشکی

 

برای اخذ مراجعه حضوری و مشاوره تلفنی با شماره ۰۹۱۲۹۱۷۰۴۶۸  تماس

حاصل فرمایید 

مشاوره حقوقی

انعقاد وکالتمشاوره حضوری مشاوره تلفنی مشاوره آنلاین

وکیل آشناجرائم پزشکی

برای اخذ مراجعه حضوری و مشاوره تلفنی با شماره ۰۹۱۲۹۱۷۰۴۶۸

تماس حاصل فرمایید              

دادسرای ویژه رسیدگی به جرایم پزشكی که مردم می توانند برای رسیدگی به مشكلات و پرونده‌های قضایی خود در رابطه با قصور و تخلفات پزشكی در هر سطحی به آنجا مراجعه كنند و از این طریق می توانند دیه، و خسارات واردشده را مطالبه کرده و اگر پزشک مرتکب قصور شده باشد مجازات او را هم از دادگاه بخواهند. شورای حل اختلاف (ویژه امور بهداشت) که رسیدگی و حل و فصل اختلافات اعضای جامعه پزشكی با یكدیگر و همچنین اختلافات جامعه پزشكی با سایر اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی در صورتیکه مبلغ خواسته یا محکوم به کمتر از ۲۰میلیون تومان باشد و یا در صورتیکه هر دوطرف در خصوص ارجاع پرونده به شورا توافق داشته باشند ،در صلاحیت آن می باشد. سازمان نظام پزشکی که تخلفات اداری و انتظامی پزشکان را مورد رسیدگی قرار می دهد و نتیجه آن برخورد انتظامی با پزشک خواهد بود که طیف وسیعی از اقدامات از توبیخ کتبی تا لغو پروانه طبابت به شکل دائمی را در بر می گیرد. لازم به ذکر است در تمامی این موارد آنچه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است نظریه پزشکی قانونی است و مبنای اکثر احکام صادره این نظریه کارشناسی می باشد.

5 دیدگاه

 • انسی
  انسی

  سلام دماغمو عمل کردم ولی از قبل بد تر شد و طی ششماهرفت و آمد به مطب دکتر جراحم هیچ تغییری ایجاد نشد . چجوری میتونم ازش شکایت کنم؟ آیا بعد از این همه مدت تاثیری داره؟

  • سمیه راد کارشناس حقوقی
   سمیه راد کارشناس حقوقی

   بله شما میتوانید از پزشکتون برای قصور پزشکی شکایت کنید.

 • صبوری
  صبوری

  سلام همسر بنده به علت سهل انگاری پزشک جراح که بعد از جراحی نگفته بریم شیمی درمانی همسر بنده فوت شد و خود پزشک هم اعلام کرده که فراموش کرده بگه برای شیمی درمانی ..الان من میتونم از این دکتر بی مسئولیت شکایت کنم؟

  • سمیه راد کارشناس حقوقی
   سمیه راد کارشناس حقوقی

   سلام وقت بخیر بله شما میتونین از پزشک مربوطه به جرم تقصیر پزشکی شکایت کنید.

 • نعیمی
  نعیمی

  ممنونم بخاطر وکیل خوبی که معرفی کردین.خیلی عالی بود

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری ستاره زده شده اند *