وکیل-ملکی-در-کرج

وکیل ملکی در کرج 

با عرض سلام خدمت همه عزیزان شهر کرج که سامانه وکیل نوین را برای پیشبرد اهداف و دریافت اطلاعات خود انتخاب میکنند جواهری هستم از کارشناسان حقوقی سامانه وکیل نوین در کنار شما هستیم تا در مورد پرونده های ملکی شهر کرج بحث و چالش هایی را که در پرونده حقوقی املاک  و مستغلات به وجود می آید را چکش بزنیم. پس همراه ما باشید تا علاوه بر آگاهی مختصر در پرونده های ملکی, بهترین وکیل ملکی در کرج را در صورت نیاز به شما معرفی نماییم.

معرفی وکیل ملکی در کرج:

همانطور که میدانید ملک جزء سرمایه های با ارزش هر انسانی در زندگی است که باید در حفظ و نگهداری ملکمون حواسمون جمع باشه اما گاهس به واسطه اجاره دادن ملک یا خرید و فروش ملک مشکلاتی برامون پیش میاد که در اینجا داشتن یک وکیل خبره ملکی احسان میشه چون پرونده های ملکی در دادگاه های حقوقی از پیچیدگی خاصی برخوردارند و خیلی هم زمان میبرند.

ولی یک وکیل خوب و متخصص ملکی در کرج میتونه مشکل ملکی رو در کمترین زمان ممکن و با هزینه مناسب حل کنه و از آسیب های بیشتر مانند تغییر کاربری زمین و یا انتقال مالکیت زمین یا تبدیل به زمین کشاورزی جلوگیری کنه.

پیدا کردن وکیل متخصص ملکی در کرج از اهمیت بالایی برخورداره و در کرج وکلای معدودی هستند ولی سامانه وکیل نوین با چندین سال سابقه کار در این امر توانسته با وکلای متخصص و منصف ملکی در کرج همکاری داشته باشه .

برای ارتباط با وکیل متخصص ملکی در کرج اینجا کلیک کنید.

چرا به وکیل ملکی در کرج نیاز داریم؟

وکیل ملکی کسی است که با توجه به تجارب و سوابق اخذ پرونده های ملکی  به صورت تخصصی در مورد پرونده های زمین . خانه . مغازه . آپارتمان . حق سرقفلی و حق کسب و پیشه و… می پردازد. و با عنایت به اینکه هزینه املاک به شدت بالاست از دست دادن ملک بسیار مشقت آور است. به طوری که اگر کار را به شخص متخصص یعنی همان وکیل ملک واگذار نشود. ممکن است به قیمت از دست رفتن ملک تمام شود.

پس این نکته رو توجه داشته باشید. یکی از خصوصیات مهم وکیل ملکی اشراف کامل داشتن او از قوانین و آرا وحدت رویه است. شما میتوانید با ارائه اصل مدارک ملک خود برای پیگیری کارتان توسط وکیل ملکی در کرج نتیجه خوب و مطمئن را از او بخواهید.و سامانه وکیل نوین این افتخار را دارد که بهترین وکیل را به شما معرفی کند.

برای ارتباط مستقیم با وکیل دعاوی ملکی در کرج اینجا کلیک کنید.

وکیل ملکی در کرجانواع دعاوی ملکی در کرج:

وکیل تصرف عدوانی در کرج :

تصرف عدوانی تصرفی نامشروع بر اموال غیر منقول(مثل ملک) است. که شخص به صورت عدوانی و بدون اجازه صاحب منفعت آن را تصرف میکند. این تصرف ،تصرف عدوانی است. و مالک منفعت میتواتد برای رفع این تصرف عدوانی میتواند به دادگاه مراجعه کند. و برای طرح ادعا خود بایستی سابقه تصرف قبلی خود تصرف کردن بعدی شخص مورد نظر و عدوانی بودن تصرف شخص مورد نظر ثابت شود.
در این دعوا بحث بر سر مالکیت عین نیست و دعوا بر سر تصرف است. و از این بابت این دعوا با دعوا خلع ید ملک تفاوت دارد و به محض صدور حکم غیر قطعی از دادگاه بدوی به اجرا در می آید.
شما با به کارگیری ار تجربیات بهترین وکیل ملکی در کرج به آنچه که میخواهید دست پیدا کنید.
 

وکیل الزام به تنظیم سند رسمی در کرج: 

زمانی که ملکی با مقدار معین با قولنامه عادی فروخته میشود و خریدار متعهد میشود که مابقی وجه قرارداد را در زمان تنظیم سند انتقال دهد اما فروشنده ملک از تنظیم سند در زمان معین به هر بهانه ای خودداری کند در اینجا خریدار با وکیل ملکی در کرج میتواند دادخواست الزام به تنظیم سند را مطرح نماید.
و برای اینکه بتوانید این درخواست برای شما نتیجه دهد باید اولا برگه قراردادی شما که به صورت عادی نوشته شده موجود باشد در ثانی فروشنده مالک قانونی ملک باشد ثالثا حضور طرفین در مدتی که باید فروشنده در دفتر خانه حاضر میشد منقضی شده باشد رابعا مانع قانونی برای نقل و انتقال نباشد یعنی ملک یعنی رهنی و در وثیقه کسی نباشد  وکیل ملکی در کرج قبل از طرح دعوا این نکات را در نظر دارد.
 

وکیل خلع ید در کرج:

گاه فرد با مستاجری قرار داد میبندد که بعد از انقضا مدت اجاره و در صورت نیاز مالک به ملک خود مستاجر از تخلیه ملک خودداری نموده که از زمان ادامه تصرف خود به صورت غیر قانونی و عدوانی تصرف دارد. یا شخصی که ملک یا زمینی را با زور عدوان برای کشاورزی غصب کرده و وسایل کشاورزی خود را خارج نمیکند که در این دعاوی مالک با کمک وکیل ملکی در کرج به همراه اصل سند مالکیت خود و اثبات عدوانی بودن تصرف شخص نامبرده دعوای تخلیه ید مطرح کند که این دعوا خارج از نوبت رسیدگی میشود.
وکیل-ملکی-در-کرج

وکیل اثبات و ابطال مالکیت در کرج:

ممکن است شخص قراردادی تنظیم کند. و از کسی ملکی را میخرد اما بعد از انعقاد کتبی قرار داد شخص فروشنده قدرت بر تحویل ملک نداشته که این خصوصیت را قبل از اجرا قرار داد داشته یا شخصی که به چندین نفر ملکی را فروخته حال به برخی با سند عادی و به برخی دیگر به سند رسمی که در این صورت معامله اول معامله صحیح تلقی میشود. و سایر معاملات قابل ابطال خواهد بود در این دعاوی حقوقی که به این شکلی رقم میخورد هیچ اثر حقوقی شکل نگرفته و معامله قابلیت ابطال دارد و شخصی که حقوقش در معرض خطر برای مالکیتی که مورد خدشه قرار گرفته میتواند دادخواست اثبات مالکیت بدهد در این باره با وکیل ملکی در کرج مشورت داشته باشید.
 

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل ملکی در کرج اینجا را کلیک کنید.

وکیل پرونده های افراز مالکیت در کرج :

در ملک شراکتی در هر زمان یکی از شرکا بخواهد.به شراکت خودش خاتمه دهد. در صورت عدم رضایت مابقی شرکا میتواند. با تقاضا افراز مالکیت خود در دادگاه محل وقوع ملک اعلام دادخواهی نماید.و دادگاه با توجه به شرایط دستور فروش مال شریکی را صادر میکند.این نکته رو توجه داشته باشید که ملکی که جریان ثبتی آن خاتمه پیدا کرده باشد.درخواست افرار آن را باید به اداره ثبت اسناد و املاک تقدیم کرد.
و اجراییه آن باید از این مرجع تقاضا نمود اما ملکی که جریان ثبتی آن خاتمه نیافته درخواست افراز باید در دادگاه محل وقوع ملک باشد.  وکیل ملکی در کرج آماده است تا بر اساس شرایط پرونده ملکی شما داخواست مورد نظر را حسب مورد به دادگاه یا اداره ثبت اسناد و املاک محل وقوع مال غیر منقول تقدیم نماید.
 

وکیل فسخ قرارداد ملکی در کرج:

فسخ قرارداد یکی از دعاوی است که بسیار مبتلا به است.و نمونه پرونده های زیادی در دادگاه در این باره وجود دارد فسخ یکی از موارد انحلال قرار داد است.که به اراده خواهان انجام میشود به شرطی با توجه به شرایط فسخ قانون مدنی اختیار یا خیار آن به وجود آید. خوب به مثال وکیل ملکی در کرج توجه نمایید:فرض کنید شخصی زمینی به مساحت 1000 متر مربع خریداری میکند.بعد از عقد قرار داد متوجه شده که 500 متر آن متعلق به شخص دیگر است که فروشنده قانونا مجاز به فروش آن نبوده که در این صورت خواهان میتواند معامله را یا به کل فسخ کند یا با همان شرایط قبول کرده و نسبت به 500 متر ثمن قرارداد را پس بگیرد.
یا فرض کنید که شخصی آپارتمانی را خریداری کرده اما سیستم لوله کشی فاضلاب به شدت خراب است که مستلزم هزینه گزاف است.و خریدار متوجه آن نشده که در این صورت شخص میتواند از اختیار فسخ خود استفاده کند. اختیارات فسخ معامله تابع ماده  396 قانون مدنی است. این نکته رو اضافه نمایم که اختیار فسخ معامله فوری است و کسی که در قرار داد زیر عنوان اسقاط کافه خیارات را امضا نماید حق فسخ دیگر نخواهد داشت.
وکیل فسخ قرارداد ملکی در کرج

میخام با وکیل دعاوی ملکی در کرج مشاوره بگیرم چیکار کنم؟

کاربران محترم سامانه وکیل نوین در صورت نیاز فوری به وکیل ملکی در کرج که کیفیت کاری بالایی دارد و هم از نظر میزان دستمزد مالی برای شما مناسب است تنها کافی است با یکی از شماره های سامانه وکیل نوین تماس حاصل فرمایید و با مشاوران و کارشناسان ما ارتباط داشته باشید .
سپاس از همراهی شما, خدمت کردن به شما برای ما افتخار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *