بهترین وکیل کلاهبرداری در رشت

 وکیل کلاهبرداری در رشت

 باسلام من مهتاب میرزائیان کارشناس حقوقی سامانه وکیل نوین بهترین وکیل کلاهبرداری در رشت را به شما بزرگواران معرفی میکنم.

 وجود اختلافات بین افراد ، سختی گرفتن حق و حقوق فردی ، عدم توانایی برای دفاع از خود و آشنا نبودن به قوانین وتبصره های موجود در دادگاه ها ممکن است باعث پیروز شدن طرف مقابل در دادگاه،حتی به اشتباه شود. وکلا در این مسیرم تواند به وصورت کاملا حرفه ای از تمامی نکات موجود در قانون برای حفظ حقوق فرد استفاده کنند .شهر رشت یکی از شهرهای پر جمعیت در شمال ایران است که ممکن است بسیاری  از آن ها با مشکلات حقوقی در گیر باشند. 

بهترین وکیل کلاهبرداری در رشت به وکیل درجه 1 دادگستری گفته میشود که نسبت به کلیه قوانین و حقوق کیفری ایران اگاهی و تخصص کامل داشته باشد و دارای نبوغ زیادی باشد وکیل کلاهبرداری باید نسبت به تمامی قوانین کیفری با اطلاع باشد این قوانین شامل قانون:1.مجازات اسلامی 2.قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشا_اختلاس و کلاهبرداری 3.قانون ایین دادرسی کیفری میباشد.

از انجایی که رسیدگی به جرم کلاهبرداری از نظر تشخیص نوع جرم و نحوه شکایت از متهم به جرم کلاهبرداری از اهمیت خاصی برخوردار است خیلی بهتر است کسی که شاکی هست قبل از هر گونه اقدام بر علیه شخص با یک وکیل کلاهبرداری در رشت متخصص اشنا به قوانین مرتبط به جرم کلاهبرداری است تا به بهترین شکل از حق او دفاع شود .

 

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل کلاهبرداری در رشت :

سطح وکیل وکیل پایه دادگستری
تخصص ملکی ،کیفری،خانواده ،ثبتی ،حقوقی
خدمات مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
میزان موفقیت 90% موفقیت پرونده ها
هزینه وکیل براساس سختی پرونده

 

اسامی بهترین وکلای کلاهبرداری در رشت:

-وکیل آزیتاحسنائی

-وکیل شکوفه خرم آبادی

-وکیل صادق نیک بخش

-وکیل شهرزاد شریبانی 

-وکیل جابر غزالی

-وکیل هانی اشناب

-انسیه یوسف پور

لیست 6تایی بهترین وکیل کلاهبرداری در رشت

1)وکیل خانم آزیتا حسینائی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و دارای دکترای حقوق خصوصی می باشند که در شهر رشت جزء بهترین وکلا توسط مردم انتخاب شده اند. ایشان دارای سوابق ارزشمندی هستند 8 سال سابقه فعالیت به عنوان نماینده حقوقی و کارشناسی تسهیلات صندوق کار آفرینی امید و مدیر عامل پایانه صادراتی سنگ و فرآورده های معدنی و کارشناسی حقوق  و مدرس دانشگاه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت.

از خصوصیات بارز اخلاقی ایشان می توان به فن بیان قوی و بلد بودن اصول مذاکره رفتار سازمانی و ارتباط موثر انگیزه در کار و داشتن وجدان کاری

آدرس دفتر:رشت چهارراه گلسارروبروی بانک ملی -بالای شیرینی کدبانو ،ساختمان البرز،طبقه 2واحد8

شماره تماس:09026220322

 

2)وکیل خانم شکوفه خرم آبادی

ایشان  بهترین وکیل طلاق در رشت پایه یک داد گستری رشت ، فارغ التحصیل  از رشته حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد انزلی دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری از سال 1389 وکالت خود را آغاز نموده و یکی از بهترین وکلای رشت به حساب می آید.

ایشان با وکالت تخصصی در دعاوی خانواده به ویژه طلاق از طریق مراجع قضایی و اجرای ثبت با استفاده از دانش و تجربه در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده های موکلین را کسب کند.

پیگیری و همچنین باز گرداندن حقوق تضییع شده موکلین با کمترین هزینه در سریعترین زمان از خصوصیات بارز کاری ایشان است.

ایشان به عنوان بهترین وکیل رشت در زمینه خانواده و به ویژه طلاق آماده ارائه خدمات حقوقی در حوزه استان گیلان می باشند

آدرس دفتر :رشت میدان ورودی استاد سرا کوچه مهتاب ساختمان درافشان طبقه 2 واحد8

شماره تماس : 09123362688

 

3) وکیل محمد حسن فعال 

ایشان بهترین وکیل رشت پایه یک دادگستری رشت، با بیش از 16 سال سابقه وکالت درخشان و موفق ، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه گیلان ، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضائیه استان گیلان،عضو کمیسیون بازرسی دوره دوم هیات مدیره ،عضو کمیسیون معاضدت وکالت تسخیری دوره چهارم هیات مدیره مرکز وکلا استان گیلان و همچنین بازرس هیات مدیره ( دوره سوم ) مرکز وکلا و مشاوران حقوقی استان گیلان بوده است .

ایشان به خاطر فن بیان قوی ،تجربه بالای حقوقی ، پشتکار فراوان و آشنایی با قوانین حقوقی و از همه مهمتر علاقه ای که به کار خود دارد، توانستن با وکالت حرفه ای و کسب نتیجه مطلوب ،رضایت مراجعه کنندگان و موکلین را بدست آورده و با همین تبحر بالا جز بهترین وکیل رشت به حساب بیایند.

حوزه فعالیت وکیل محمد حسن فعال در امور حقوقی و کیفری و خانواده عبارتست از:

وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ( مطالبات چک ، سفته ، ملکی ،سرقفلی ،الزام به تنظیم سند رسمی ،الزام به تحویل مبیع (مال مورد معامله ) اثبات مالکیت ، خلع ید قلع و قمع بنا و مسحدثات، اخذ دستور موقت ،توقف و ابطال عملیات اجرایی ثبتی و اجرای احکام دادگاه ذیصلاح ،مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری ،

مصادره اموال ، خانواده ، اعتراض به برگ تشخیص اداره منابع طبیعی و اثبات مالکیت اراضی غیر ملی به طرفیت اداره منابع طبیعی، شهرستان مربوطه و….)

وکالت در تمامی دعاوی و شکایات کیفری (جزائی ) شامل ( جرایم مواد مخدر، سرقت ،کلاهبرداری ،اختلاس و ارتشاء پولشویی ،قتل ،مطالبه دیه ،جرایم پزشکی ، رایانه ای ، رابطه نامشروع ، جرایم سیاسی ،مطبوعاتی و …)

امور ملکی و تجاری (زمین ،مسکن و مغازه)

وکالت در پرونده های دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری

وکالت در کمیسیون ماده 100شهرداری ها و پرونده های مالیاتی

وکالت در دعاوی راجع به ثبت شرکت ها ، انحلال شرکت ، و ثبت تنظیم قراردادهای مشارکت و سایرقراردادهای خصوصی برای اعطای وکالت به آقای فعال ،یکی از بهترین وکلای رشت می توانید به نشانی ذیل و با شماره همراه تماس برقرار نمایید:

نشانی دفتر : رشت ،خیابان دکتر حشمت ، پایین تر از مسجد چله خانه ، روبروی تاکسی شهرام ، ساختمان آدنیس طبقه اول

 شماره تماس :09119341944 هنگام تماس اعلام بفرمایید که از سامانه وکیل نوین تماس گرفته اید.

 

4) وکیل هانی اشناپ 

ایشان بهترین وکیل رشت وکیل پایه یک دادگستری استان گیلان فارغ التحصیل کارشناسی ارشدحقوق بین الملل هستند .

سابقه تدریس متون حقوقی  به زبان انگلیسی دارای گواهی نامه تخصصی قرارداد نویسی دارای گواهی نامه تخصصی حقوق بانکی ( دعاوی بانکی ) می باشند

شماره تماس :09026220322

5)وکیل خانم انسیه یوسف پور

ایشان بهترین وکیل رشت پایه یک دادگستری و فارغ التحصیل دانشگاه استان گیلان در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی ،عضو کانون وکلای داد گستری گیلان می باشد.

عمده تخصص ایشان پرونده خانواده طلاق و مهریه و  پرونده های  کیفری و ملکی  است . 

در سالهای اخیر با ورود و دفاع در پرونده های مهم و مختلف ،موفقیت های قابل توجه تحصیل که رضایتمندی موکلین را به همراه داشته است .

ایشان صاحب چندین مقاله در نشریه معتبر کشوری از جمله:جبران ضرر و زیان غیر مالی ناشی از قرارداد با بررسی کنوانسیون بین المللی  خرید کالا قاعده مقابله با خسارت در حقوق هند و….. می باشد .

و عمده تخصص و فعالیت ایشان در پرونده های ملکی همچون : اثبات مالکیت ، خلع ید ، رفع تصرف عدوانی ، فروش مال مشاع ، ارث، تنظیم سند و همچنین پرونده های کیفری : فروش مال غیر ، سرقت ، کلاهبرداری ، جعل ، تصرف عدوانی ، روابط نا مشروع، جرایم سایبری ،و نیز پرونده های خانواده : طلاق ، مهریه ، حضانت و سر پرستی ، نفقه و….. می باشد.

آدرس دفتر: میدان لاکانی -ابتدای بوار حافظ -جنب بانک رفاه -عمارت لاکانی -طبقه دوم -واحد شمس

شماره تماس :09026220322

 

6)وکیل آقای صادق نیک بخش

ایشان بهترین وکیل رشت پایه یک دادگستری استان گیلان در سال 1390 پروانه وکالت گرفتند .قبل از وکالت نزدیک 10 سال سابقه کار در محاکم قضایی در سطح شهرستان رشت دارند.کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی ، قرارداد وکالت با چندین شرکت و موسسه خصوصی در سطح استان گیلان انجام دادند.

تخصص ویژه در پرونده های منابع طبیعی ، ملکی ، و مواد مخدر را دارا هستند.

آدرس دفتر :رشت چهارراه گلسار ابتدای خیابان نواب صفوی بن بست مهرطبقه 4واحد 7

 شماره تماس:09156222213

7)وکیل آقای جابر غزالی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی می باشند.
ایشان به عنوان یک وکیل تحصیل کرده و با تجربه در زمینه ی کلیه ی دعاوی ملکی، دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی خانوادگی، دعاوی ثبتی و تجاری، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری دعاوی مربوط به ارث و میراث و غیره… دانش و آگاهی لازم دارند اما در زمینه ی دعاوی ملکی به صورت اختصاصی فعالیت می کنند.

یکی از مهم ترین و پیچیده ترین دعاوی حقوقی، مربوط به دعاوی ملکی است، که رسیدگی به آن ها نیازمند آگاهی از علم حقوق و نحوه ی برخورد با آن هاست به همین جهت پیشنهاد می کنیم قبل از هر گونه اقدامی حتما با یک وکیل ملکی خوب مانند جابر غزالی در ارتباط باشید.

یک وکیل ملکی خوب، وکیلی است که، بسیار دل سوز و امانت دار باشد تا موکل با خیالی آسوده مشکلات خود را عنوان کند و شواهد و مدارک را به او تحویل دهد. فردی مانند جابر غزالی فردی با کلامی برنده و قلمی صریح دائما برای احقاق حق موکل خود می کوشد و تمام تلاش خود را می کند تا موکل در مسیری درست گام بردارد تا از اتلاف وقت و هزینه های اضافی جلوگیری شود

آدرس :رشت -خیابان رشتیان-ساختمان ایرانیان 

چنانچه شما وکیل می باشید و تمایل دارید در لیست بهترین وکیل رشت قرار بگیرید با این شماره 09151098659 تماس بگیرید.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل کلاهبرداری در رشت

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

روش شکایت کلاهبرداری توسط بهترین وکیل کلاهبرداری رشت به چه صورت است؟

نخستین گام برای تشکیل پرونده کیفری و دعوای کیفری این جرم تنظیم شکوایه شکایت کلاهبرداری از متهم یا متهمان پرونده است نحوه شکایت کلاهبرداری به این صورت است که پس از تنظیم شکوایه به نحو صحیحی و قانونی نسبت به ثبت ان در دادسرا از طریق دفاتر خدمات قضایی الکترونیکی اقدام مینماییم.اینجا یک نکته اهمیت دارد در قانون قید شده است ک دادسرا باید شکایت شاکی را همه وقت قبول نمایید ولو که به صورت شفاهی باشد ولیکن در رویه عملی شاهد این امر میباشیم که برای طرح شکایت کلاهبرداری باید مراحل ان را طی نموده و مطابق رویه عمل نماییم.

 بهترین وکیل کلاهبرداری در رشت چگونه عمل میکند؟

وکیل برای شکایت کلاهبرداری پس از مشاوره حقوقی با موکلا و اخذ اطلاعات مورد نیاز نسبت به تنظیم شکوایه و تقدیم ان به مراجع قضایی کیفری اقدام مینماییم .بهترین وکیل کلاهبرداری در رشت در تمامی مراحل شکایت از جرم کلاهبرداری حضور میرساند و نیاز به حضور موکل نیست وکیل کیفری کلیه امور مربوطه را پیگیری و انجام میدهد زیرا یکی از اصلی ترین دغدغه های موکلین عدم توانایی مراجعه مکرر جهت پیگیری پرونده کیفری خود در محاکم قضایی همچون دادسرا و دادگاه میباشد.

نکته: در برخی از موارد که در متن ابلاغیه قید میشود که الزام به حضور موکل وجود دارد، موکل باید به همراه وکیل خویش به محکمه مراجعه نماید. در غیر اینصورت نیاز به حضور وی نبوده و وکیل او از ایشان به بهترین نحو دفاع مینماید.

خدمات بهترین وکیل کلاهبرداری در رشت

در ادامه به برخی از خدماتی که وکیل که بهترین  وکیل کلاهبرداری در رشت می تواند ارائه دهد اشاره می کنیم

مشاوره حقوقی در زمینه بهترین وکیل کلاهبرداری در رشت :یک وکیل کلاهبرداری می تواند در موردحقوق شاکی یا متهم در پرونده کلاهبرداری مشاوره حقوقی ارائه دهد.

پیگیری پرونده بهترین وکیل کلاهبرداری در رشت مراحل مختلف :یک وکیل کلاهبرداری می تواند پرونده کلاهبرداری را در مراحل مختلف ،از جمله تحقیقات مقدماتی ،دادسرا ودادگاه پیگیری کند.

وکیل-کلاهبرداری-و-سرقت-در-رشت

مزایای بهترین وکیل کلاهبرداری در رشت:

احتیاج به یک وکیل در جرایم علیه اموال مثل سرقت و کلاهبرداری بسیار احساس می شود. وکیل کلاهبرداری رشت با آگاهی کامل از قانون می تواند میزان مجازات مجرم را با به کار بردن دلایل و توضیحات محکمه پسند در رابطه با قصد مجرم تقلیل دهد کاری که ممکن است

شخص متهم به دلیل نا آگاهی از قانون نتواند انجام دهد. بهترین وکیل کلاهبرداری در رشت می تواند در مقام دفاع از مال باخته نیز برآید و با اثبات کلاهبرداری  در رشت موجبات بازگشت مال به مال باخته و مجازات مجرم را فراهم آورد.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل کلاهبرداری در رشت

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

یک دیدگاه

    • Bea

    • 4 ماه قبل

    جهت خواندن ادامه مطلب به لینک زیر
    مراجعه کنید
    بگ فیلتر جت پالس چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود