وکیل طلاق در اصفهان

وکیل طلاق در اصفهان

از طلاق در اسلام بعنوان منفورترین حلال یاد شده‌است و با طلاق است که عرش الهی به ارزه درمیاید. طلاق به معنای پایان شرعی و قانونی ازدواج و جدا شدن زوجین از یکدیگر میباشد و بدنبال آن حقوق و تکالیف متقابلی هم که بین زوجین در هنگام ازدواج وجود داشته از بین می‌رود.طلاق یکی از پیشامد های ناخوشایند در زندگی است که متاسفانه ممکن است هر فرد متاهلی آن را تجربه کند. گرفتن وکیل طلاق میتواند کمک شایانی به روند کار شما بکند و پروسه طلاق را در کوتاه ترین زمان ممکن طی کنید.

اگر طلاق پیش از نزدیکی با همسر صورت گرفته باشد و شوهر برای زن مهریه ای تعیین کرده باشد،باید نصف آنچه معین کرده را به زن بپردازد.

همچنین وکیل طلاق در اصفهان در این پروسه به شما کمک میکند تا حقوقتان را به طور کامل دریافت کنید. برای آشنایی با انواع وکیل طلاق اصفهان که در این زمینه تبحر بی نظیری دارند این نوشته را تا انتها دنبال کنید.

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل طلاق در اصفهان

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

 

طلاق یک پروسه قانونی است و جزییات زیادی دارد؛ طبیعی است همه افراد از تک تک این جزییات با خبر نیستند و اقدام به طلاق بدون وکیل ممکن است برای شما مشکلاتی به وجود بیاورد.

مثلا پروسه طلاق را طولانی کند، حق شما خورده شود و یا راه درست گرفتن حق خود را ندانید. لذا هرچند پروسه طلاق بدون وکیل امکان پذیر است اما کارشناسان ما به شما به هیچ عنوان آن را پیشنهاد نمی کنند.

البته ممکن است شما به دلایل اقتصادی بخواهید بدون داشتن وکیل پروسه طلاق خود را پیگیری کنید و از هزینه های هنگفت وکالت وحشت داشته باشید. باید به شما بگوییم وکیل طلاق در اصفهان به خوبی از شرایط اقتصادی این روز های کشور با خبر هستند و حق الوکاله ایشان برای گرفتن طلاق شما بسیار معقول و معمولی میباشد. جهت استعلام قیمت حق الوکاله وکیل طلاق در اصفهان میتوانید با شماره های درج شده در همین صفحه تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره حضوری رایگان با وکیل متخصص اینجا کلیک کنید.

معرفی وکیل طلاق در اصفهان:

وکیل طلاق کسی است که فردی که میخواهد طلاق بگیرد به او درخواست و وکالت داده تا ایشان کار های مربوط به طلاق را پیگیری کند و تلاش کند در تمام موضوعات مانند مهریه، نفقه معوقه، حضانت فرزندان و … حق موکلش را به طور کامل دریافت کند.

در نظر داشته باشید خدماتی اعم از حضور در دادگاه، ارائه درخواست طلاق به دادگاه، وا خواهی، درخواست تجدید نظر و … را موکل میتواند به وکیل خود بدهد یا ندهد. تمام این جزییات باید در برگه وکالتنامه ذکر شود.

متن وکالت نامه نیز به این صورت است که در برگه مخصوص وکالتنامه که باید از شخص وکیل دریافت کنید، ابتدا مشخصات خود را به طور کامل بنویسید.

سپس مشخصات وکیل را همراه با شماره پروانه ایشان بنویسید. در ادامه در متن وکالتنامه باید جزئیات درخواست های خود را بنویسید؛ در این قسمت باید به طور جامع بنویسید که برای چه موضوعی به وکیل وکالت میدهید و از ایشان توقع پیگیری چه موضوعاتی را دارید.

وکیل طلاق در اصفهان

چرا طلاق؟

یکی از عمده ترین دلایلی که سبب بروز طلاق در بین همسران میشود انتخاب هیجانی یا ابراز علاقه از روی احساسات،اشتیاق اولیه،عدم شناخت کامل از یکدیگر اخلاقیات روحیات و سکنات یکدیگر است. و طبق امار سازمان ثبت احوال کشور بیشترین امار طلاق مربوط به پنج سال اول از زمان تشکیل زندگی مشترک است. و از هر100 ازدواج 34 طلاق به ثبت میرسد. به گفته کارشناسان فقر، بیکاری، اعتیاد و نبود آموزش‌های لازم پیش از ازدواج از عمده دلایل طلاق در ایران است.

آثار طلاق:

نبودن ناگهانی همسر ممکن است احساس اضطراب یا هراس برای فرد  ایجاد کند؛ هر چند برخی نیز ممکن است پس از طلاق احساس خوشحالی هم داشته باشند. معمولاً زنان پس از طلاق بیش از مردان از نظر اقتصادی و احساسی زیان می‌بینند.اما مراحل و  فرایندهای سازگاری روانی و اجتماعی برای مردان و زنان تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد.

درخواست طلاق از طرف زن:

ارایه دادخواست طلاق از طرف زن معمولا سختی ها و مشکلات خاص خودش را دارد و مراحل سخت‌تری هم به نسبت دارد. به همین دلیل راهنمایی و مشاوره از یک وکیل خانواده در طرح دادخواست، قبول دادخواست از سوی دادگاه و طی مراحل و موفقیت پرونده بسیار اثربخش خواهد بود. اگر زن بخواهد درخواست طلاق بدهد باید مدارکی را برای اثبات عدم توانایی مرد در ادامه زندگی و ناتوانی در مدیریت خانواده به دادگاه ارائه دهد. در غیر اینصورت دادخواست طلاق در اولین مرحله دادرسی رد می‌شود. وکیل طلاق برای به اجرا گذاشتن مهریه شما و مطالبه آن دادخواست لازم را تنظیم و از حقوق مادی زن دفاع می‌نماید.

چند مورد از دلایلی که زن می‌تواند بر اساس آن دادخواست طلاق را ارایه نماید عبارتند از:

  • عدم پرداخت نفقه از جانب مرد به مدت ۶ ماه یا بیشتر
  • ازدواج مجدد مرد بدون اطلاع و رضایت زن اول
  • اعتیاد شدید به مواد مخدر، وارد کردن زیان مالی و جانی به خانواده
  • داشتن شغلی که مایه بی آبرویی خانواده باشد
  • عسر و حرج زن در زندگی زناشویی
  • غیبت به مدت چهار سال و نیامدن به منزل

مهم ترین وظایف وکیل طلاق در اصفهان:

در قانون مدنی مهمترین وظیفه وکیل خانواده و طلاق را ایجاد تفاهم و سازش بین زوجین بیان میدارد.و همانطور که گفته شد وظایف وکیل طلاق در اصفهان با توجه به درخواستی که شما از ایشان دارید متفاوت است و انواع این وظایف را شما میتوانید مشخص کنید. اما به طور پیشفرض برخی وظایف برای وکیل طلاق در نظر گرفته شده است که مهم ترین آنها دادن مشاوره به شماست. بهترین کسی که میتواند شمارا در این پروسه راهنمایی و همراهی کند وکیل شماست.

مشاوره با وکیل طلاق در اصفهان به شما ممکن است باعث شود نوع طلاق خود را تغییر دهید و بخواهید از راه دیگری اقدام کنید. برای مثال ممکن است شما برای طلاق به علت عسر و حرج به دادگاه مراجعه کرده باشید اما پس از مشاوره وکیل متوجه شوید طلاق توافقی راه بهتری برای جدایی شماست و از این روش زودتر به نتیجه میرسید.

یکی دیگر از وظایف پیشفرض وکیل طلاق این است که از دعوا ها و مشاجراتی که ممکن است در روند طلاق میان شما و همسرتان پیش بیاید، جلوگیری کند. این موضوع نیز باعث حفظ آرامش شما شده و از به وجود آمدن استرس ها و اضطراب های بی فایده جلوگیری کند.

گرفتن طلاق توافقی 10 روزه در شهر شما اینجا کلیک کنید

در گذشته حضور در دادگاه های طلاق جزو وظایف پیشفرض وکیل طلاق محسوب میشد اما امروزه اگر میخواهید ایشان در جلسات دادگاه شما را همراهی کنند، باید حتما در متن وکالتنامه ذکر کنید. حضور وکیل و همراهی شما در دادگاه باعث آرامش بیشتر شما میشود و اگر بخشی از جزییات را فراموش کرده باشید، وکیل یادآوری میکند.

از طرفی وکلایی که پروانه وکالت دارند و در رشته حقوق تحصیل کرده اند، به خوبی با ادبیات دادگاهی و صحبت با قاضی مسلط هستند و همین موضوع باعث میشود حق شما به طور دقیق و کامل دریافت شود.

وکیل طلاق در اصفهان

شماره وکیل طلاق اصفهان را از کجا بدست بیارم؟

در نظر داشته باشید اخذ وکیل در انواع دعاوی و به خصوص دعاوی حقوقی و خانوادگی که طلاق نیز جزو این دعاوی محسوب میشود،از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در نهایت میتوانید با توجه به شرایط خود بهترین وکیل طلاق در اصفهان را از سایت وکیل نوین انتخاب کرده و در کوتاه ترین زمان و بدون استرس و تنش این روند را پشت سر بگذارید.

 

لیست 10 تا از بهترین وکلای طلاق در اصفهان

 

جناب دکتر سید ناصر شجاعی1- جناب دکتر سید ناصر شجاعی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند که در شهر اصفهان فعالیت می کنند. و دارای دکترای حقوق خصوصی و همچنین استاد و مدرس دانشگاه و داور مستقل قوه قضائیه نیز می باشند. سوابق بالایی در امر وکالت دارند و از جمله تخصص های ایشان در پرونده های حقوقی ,کیفری ,خانواده می توان از طلاق ,جعل, خیانت در امانت, تحصیل مال از طریق نامشروع, کلاهبرداری ,الزام به تنظیم سند, حق کسب و پیشه تجارت, ارث ,مطالبه وجه ,مطالبه خسارات قراردادی معامله ذکر کرد.

 

ارتباط با وکیل

 

جناب سپهر صادقی نژاد2- جناب سپهر صادقی نژاد

ایشان وکیل پایه یک دادگستری دانش آموخته حقوق از سال 1388 که در سال 1395 موفق به اخذ پروانه کار در حوزه ی وکالت در محاکم قضایی و غیر قضایی شده اند. و با توجه به اعتبار 30 ساله پدر و برادر ایشان از ارتباط و دانش خوبی برخوردار هستند و در سال های اخیر برای احقاق حق در محاکم حقوقی, کیفری, خانوادگی در تلاش بوده اند و تجربه کافی را دارند.

از جمله تخصص های ایشان: طلاق, ملک ,کلاهبرداری, فروش مال غیر ,چک و سفته ,الزام به تنظیم سند ,سر قفلی, مطالبه دیه ,یا خسارت حق کسب و پیشه و تجارت ,مطالبه وجه ,تنظیم قرارداد.

ارتباط با وکیل

 

جناب محمد تقی فقیهی3- جناب محمد تقی فقیهی

 ایشان وکیل پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری اصفهان دارای 10 سال سابقه وکالت و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه کاشان، مجموعه فعالیتها با کلیه سازمانها و ارگانها را به شرح ذیل :

سازمان یا ارگان مدت فعالیت زمینه فعالیت شرکت گلستان از سال 1391 لغایت 1399 انجام کلیه مطالبات حقوقی شرکت اوتیس از سال 1392 لغایت 1394 مشاوره و مطالبات حقوقی شرکت کشت و صنعت سال1392 مطالبات حقوقی موسسه مالی و اعتباری کاسپین از سال 1397 لغایت 1399 مطالبات حقوقی شرکت تعاونی اعتبار حسنات اصفهان از سال 1396 لغایت 1397 مطالبات حقوقی صندوق قرض الحسنه خلیل الرحمن از سال 1390 تا کنون مطالبات حقوقی صندوق قرض الحسنه رزمندگان

اسلام از سال 1392 تا کنون مطالبات حقوقی موسسه حقوقی مجریان مهر عدالت از سال 1394 تا کنون کلیه پروندههای حقوقی، کیفری خانواده، ثبتی موسسه حقوقی وکیل نوین از سال 1398 تا کنون کلیه پروندههای حقوقی، کیفری خانواده، ثبتی شرکت کارآفرینان تجارت زندگی هوشمند فرتاک از سال 1399 تا کنون مشاور و وکیل حقوقی شرکت نگین شهر سپاهان از سال 1399 تا کنون مشاور و وکیل حقوقی یک دوره ریاست هیأت مدیره موسسه حقوقی مجریان مهر عدالت که موسسه حقوقی برتر کشور میباشند. داشتن تعداد 800 پرونده موفق در 10 سال سابقه کاری.

ارتباط با وکیل

 

خانم سهیلا باقر پور4- خانم سهیلا باقر پور

ایشان وکیل پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی ارشد حقوق در شهر اصفهان می باشند. و پروانه وکالت خود را از کانون وکلای استان اصفهان دریافت نموده اند.

از دانش و تجربه کافی در دعاوی کیفری خانواده مطالبه وجه تنظیم قرارداد طلاق و دعاوی ناشی از قرارداد ها می باشند. و همچنین دارای مدرک قرارداد نویسی نیز می باشند.

 

ارتباط با وکیل

 

جناب محسن نور محمدی5- جناب محسن نور محمدی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای استان اصفهان می باشند و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و با بیش از 12 سال سابقه وکالت در چندین شرکت خصوصی و ادارات دولتی و متخصص در پرونده های حقوقی, کیفری, خانواده.

 

 

ارتباط با وکیل

 

چنانچه وکیل می باشید و تمایل دارید در لیست بالا قرار بگیرید با این شماره 05136140000 تماس بگیرید.

هزینه بهترین وکیل طلاق در اصفهان چقدر است؟

پرونده های طلاق عموما از آنجا که طلاق حقی است برای مرد و خانم تنها تحت شرایطی میتواند برای طلاق اقدام کند مبلغ آن متفاوت است چرا که عموما پیش نیاز طلاق طرح دعاوی متفاوت است به طور مثال ، دعوای نفقه ، مهریه ، اجرت المثل و استرداد جهیزیه که هر فردی با فرد دیگر متفاوت است ، شما عزیزان میتوانید با کلیک روی لینک فوق پس از ارسال اطلاعات وکیل با ایشان تماس بگیرید و شرایط خودتان را با وکیل بازگو کنید و رقم حق الوکاله را از وکیل معرفی شده بپرسید .

طلاق توافقی در اصفهان چقد زمان میبرد ؟ 

طلاق توافقی در اصفهان عموما 45 روز مشاوره و سیکلی بالغ بر 3 هفته امور دادگاهی آن زمان میبرد ، البته بعضی از وکلای اصفهان مدعی هستند میتوانند ظرف 10 روز طلاق توافقی در اصفهان را به اتمام برسانند ، توصیه میشود از طریق لینک مربوطه با وکلا تماس بگیرید و زمان انجام طلاق را بپرسید.

میخام با وکیل طلاق در اصفهان مشاوره بشم چیکار کنم؟

سامانه وکیل نوین با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است ، با تماس و مراجعه هر شهروند به وکیل طلاق در اصفهان بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی میگردد . برای ارتباط با وکیل طلاق در اصفهان می توانید بر روی وکیل متخصص کلیک کنید.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل طلاق در اصفهان

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود