وکیل طلاق در اصفهان

وکیل طلاق در اصفهان

طلاق یکی از پیشامد های ناخوشایند در زندگی است که متاسفانه ممکن است هر فرد متاهلی آن را تجربه کند. گرفتن وکیل در زمینه طلاق میتواند کمک شایانی به روند کار شما می کند و پروسه طلاق را در کوتاه ترین زمان طی کند.

همچنین وکیل در این پروسه به شما کمک میکند تا حقوقتان را به طور کامل دریافت کنید. برای آشنایی با انواع وکیل طلاق اصفهان که در این زمینه تبحر بی نظیری دارند این نوشته را تا انتها دنبال کنید.

چنانچه دنبال وکیل طلاق در اصفهان هستید و میخواهید با دو وکیل متخصص طلاق تلفنی صحبت داشته باشید اینجا را کلیک کنید ، پس از تکمیل فرم اطلاعات 2 وکیل متخصص طلاق برای شما پیامک میگردد ، سپس میتوانید با ایشان تماس بگیرید و مشاوره تلفنی داشته باشید  .

طلاق یک پروسه قانونی است و جزییات زیادی دارد؛ طبیعی است همه افراد از تک تک این جزییات با خبر نیستند و اقدام به طلاق بدون وکیل ممکن است برای شما مشکلاتی به وجود بیاورد. پروسه طلاق را طولانی کند، حق شما خورده شود و یا راه درست گرفتن حق خود را ندانید. لذا هرچند پروسه طلاق بدون وکیل امکان پذیر است اما کارشناسان ما به شما به هیچ عنوان آن را پیشنهاد نمی کنند.

البته ممکن است شما به دلایل اقتصادی بخواهید بدون داشتن وکیل پروسه طلاق خود را پیگیری کنید و از هزینه های هنگفت وکالت وحشت داشته باشید. باید به شما بگوییم وکیل طلاق در اصفهان به خوبی از شرایط اقتصادی این روز های کشور با خبر هستند و حق الوکاله ایشان برای گرفتن طلاق شما بسیار معقول و معمولی میباشد. جهت استعلام قیمت حق الوکاله وکیل طلاق در اصفهان میتوانید با شماره های درج شده در همین صفحه تماس بگیرید.

برای دریافت 5 دقیقه مشاوره رایگان با وکیل متخصص اینجا کلیک کنید.

وکیل طلاق کیست؟ شماره وکیل طلاق اصفهان را از کجا بدست بیارم؟

وکیل طلاق کسی است که فردی که میخواهد طلاق بگیرد به او درخواست و وکالت داده تا ایشان کار های مربوط به طلاق را پیگیری کند و تلاش کند در تمام موضوعات مانند مهریه، نفقه معوقه، حضانت فرزندان و … حق موکلش را به طور کامل دریافت کند.

در نظر داشته باشید خدماتی اعم از حضور در دادگاه، ارائه درخواست طلاق به دادگاه، وا خواهی، درخواست تجدید نظر و … را موکل میتواند به وکیل خود بدهد یا ندهد. تمام این جزییات باید در برگه وکالتنامه ذکر شود.

متن وکالت نامه نیز به این صورت است که در برگه مخصوص وکالتنامه که باید از شخص وکیل دریافت کنید، ابتدا مشخصات خود را به طور کامل بنویسید. سپس مشخصات وکیل را همراه با شماره پروانه ایشان بنویسید. در ادامه در متن وکالتنامه باید جزئیات درخواست های خود را بنویسید؛ در این قسمت باید به طور جامع بنویسید که برای چه موضوعی به وکیل وکالت میدهید و از ایشان توقع پیگیری چه موضوعاتی را دارید.

در صورتی که دنبال وکیل طلاق در اصفهان هستید و شماره تلفن وکیل طلاق را میخواهید اینجا را کلیک کنید پس از تکمیل فرم شماره وکیل طلاق در اصفهان برای شما پیامک و سپس میتوانید با ایشان تماس حاصل نمایید .

وکیل طلاق در اصفهانمهم ترین وظایف وکیل طلاق در اصفهان:

همانطور که گفته شد وظایف وکیل طلاق در اصفهان با توجه به درخواستی که شما از ایشان دارید متفاوت است و انواع این وظایف را شما میتوانید تعیین کنید. اما به طور پیشفرض برخی وظایف برای وکیل طلاق در نظر گرفته شده است که مهم ترین آنها دادن مشاوره به شماست.

مشاوره با وکیل طلاق در اصفهان به شما ممکن است باعث شود نوع طلاق خود را تغییر دهید و بخواهید از راه دیگری اقدام کنید. برای مثال ممکن است شما برای طلاق به علت عسر و حرج به دادگاه مراجعه کرده باشید اما پس از مشاوره وکیل متوجه شوید طلاق توافقی راه بهتری برای جدایی شماست و از این روش زودتر به نتیجه میرسید.

یکی دیگر از وظایف پیشفرض وکیل طلاق این است که از دعوا ها و مشاجراتی که ممکن است در روند طلاق میان شما و همسرتان پیش بیاید، جلوگیری کند. این موضوع نیز باعث حفظ آرامش شما شده و از به وجود آمدن استرس ها و اضطراب های بی فایده جلوگیری کند.

در گذشته حضور در دادگاه های طلاق جزو وظایف پیشفرض وکیل طلاق محسوب میشد اما امروزه اگر میخواهید ایشان در جلسات دادگاه شما را همراهی کنند، باید حتما در متن وکالتنامه ذکر کنید. حضور وکیل و همراهی شما در دادگاه باعث آرامش بیشتر شما میشود و اگر بخشی از جزییات را فراموش کرده باشید، وکیل یاد آوری میکند. از طرفی وکلایی که پروانه وکالت دارند و در رشته حقوق تحصیل کرده اند، به خوبی با ادبیات دادگاهی و صحبت با قاضی مسلط هستند و همین موضوع باعث میشود حق شما به طور دقیق و کامل دریافت شود.

وکیل طلاق در اصفهانچگونه با وکیل طلاق اصفهان 5 دقیقه مشاوره تلفنی داشته باشیم؟

در نظر داشته باشید اخذ وکیل در انواع دعاوی و به خصوص دعاوی حقوقی و خانوادگی که طلاق نیز جزو این دعاوی محسوب میشود، اهمیت ویژه ای دارد. 

جهت مشاوره با وکیل طلاق در اصفهان که چندین سال در این زمینه فعالیت کرده اندمیتوانید اینجا را کلیک کنید و پس از تکمیل فرم ، اطلاعات 2 وکیل متخصص طلاق  برای شما پیامک شده و میتوانید با شماره های درج شده تماس بگیرید و درباره مقدار حق الوکاله وکیل طلاق در اصفهان سوال کنید.

در نهایت میتوانید با توجه به شرایط خود بهترین وکیل را انتخاب کرده و در کوتاه ترین زمان و بدون استرس و تنش این روند را پشت سر بگذارید.

 

لیست 10 تا از بهترین وکلای اصفهان

 

جناب دکتر سید ناصر شجاعی1- جناب دکتر سید ناصر شجاعی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند که در شهر اصفهان فعالیت می کنند. و دارای دکترای حقوق خصوصی و همچنین استاد و مدرس دانشگاه و داور مستقل قوه قضائیه نیز می باشند. سوابق بالایی در امر وکالت دارند و از جمله تخصص های ایشان در پرونده های حقوقی ,کیفری ,خانواده می توان از طلاق ,جعل, خیانت در امانت, تحصیل مال از طریق نامشروع, کلاهبرداری ,الزام به تنظیم سند, حق کسب و پیشه تجارت, ارث ,مطالبه وجه ,مطالبه خسارات قراردادی معامله ذکر کرد.

 

ارتباط با وکیل

 

جناب سپهر صادقی نژاد2- جناب سپهر صادقی نژاد

ایشان وکیل پایه یک دادگستری دانش آموخته حقوق از سال 1388 که در سال 1395 موفق به اخذ پروانه کار در حوزه ی وکالت در محاکم قضایی و غیر قضایی شده اند. و با توجه به اعتبار 30 ساله پدر و برادر ایشان از ارتباط و دانش خوبی برخوردار هستند و در سال های اخیر برای احقاق حق در محاکم حقوقی, کیفری, خانوادگی در تلاش بوده اند و تجربه کافی را دارند.

از جمله تخصص های ایشان: طلاق, ملک ,کلاهبرداری, فروش مال غیر ,چک و سفته ,الزام به تنظیم سند ,سر قفلی, مطالبه دیه ,یا خسارت حق کسب و پیشه و تجارت ,مطالبه وجه ,تنظیم قرارداد.

ارتباط با وکیل

 

جناب محمد تقی فقیهی3- جناب محمد تقی فقیهی

 ایشان وکیل پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری اصفهان دارای 10 سال سابقه وکالت و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه کاشان، مجموعه فعالیتها با کلیه سازمانها و ارگانها را به شرح ذیل :

سازمان یا ارگان مدت فعالیت زمینه فعالیت شرکت گلستان از سال 1391 لغایت 1399 انجام کلیه مطالبات حقوقی شرکت اوتیس از سال 1392 لغایت 1394 مشاوره و مطالبات حقوقی شرکت کشت و صنعت سال1392 مطالبات حقوقی موسسه مالی و اعتباری کاسپین از سال 1397 لغایت 1399 مطالبات حقوقی شرکت تعاونی اعتبار حسنات اصفهان از سال 1396 لغایت 1397 مطالبات حقوقی صندوق قرض الحسنه خلیل الرحمن از سال 1390 تا کنون مطالبات حقوقی صندوق قرض الحسنه رزمندگان

اسلام از سال 1392 تا کنون مطالبات حقوقی موسسه حقوقی مجریان مهر عدالت از سال 1394 تا کنون کلیه پروندههای حقوقی، کیفری خانواده، ثبتی موسسه حقوقی وکیل نوین از سال 1398 تا کنون کلیه پروندههای حقوقی، کیفری خانواده، ثبتی شرکت کارآفرینان تجارت زندگی هوشمند فرتاک از سال 1399 تا کنون مشاور و وکیل حقوقی شرکت نگین شهر سپاهان از سال 1399 تا کنون مشاور و وکیل حقوقی یک دوره ریاست هیأت مدیره موسسه حقوقی مجریان مهر عدالت که موسسه حقوقی برتر کشور میباشند. داشتن تعداد 800 پرونده موفق در 10 سال سابقه کاری.

ارتباط با وکیل

 

خانم سهیلا باقر پور4- خانم سهیلا باقر پور

ایشان وکیل پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی ارشد حقوق در شهر اصفهان می باشند. و پروانه وکالت خود را از کانون وکلای استان اصفهان دریافت نموده اند.

از دانش و تجربه کافی در دعاوی کیفری خانواده مطالبه وجه تنظیم قرارداد طلاق و دعاوی ناشی از قرارداد ها می باشند. و همچنین دارای مدرک قرارداد نویسی نیز می باشند.

 

ارتباط با وکیل

 

جناب محسن نور محمدی5- جناب محسن نور محمدی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای استان اصفهان می باشند و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و با بیش از 12 سال سابقه وکالت در چندین شرکت خصوصی و ادارات دولتی و متخصص در پرونده های حقوقی, کیفری, خانواده.

 

 

ارتباط با وکیل

 

چنانچه وکیل می باشید و تمایل دارید در لیست بالا قرار بگیرید با این شماره 05136140000 تماس بگیرید.

هزینه وکیل خوب طلاق در اصفهان چقدر است؟

پرونده های طلاق عموما از آنجا که طلاق حقی است برای مرد و خانم تنها تحت شرایطی میتواند برای طلاق اقدام کند مبلغ آن متفاوت است چرا که عموما پیش نیاز طلاق طرح دعاوی متفاوت است به طور مثال ، دعوای نفقه ، مهریه ، اجرت المثل و استرداد جهیزیه که هر فردی با فرد دیگر متفاوت است ، شما عزیزان میتوانید با کلیک روی لینک فوق پس از ارسال اطلاعات وکیل با ایشان تماس بگیرید و شرایط خودتان را با وکیل بازگو کنید و رقم حق الوکاله را از 2 وکیل معرفی شده بپرسید .

طلاق توافقی در اصفهان چقد زمان میبرد ؟ 

طلاق توافقی در اصفهان عموما 45 روز مشاوره و سیکلی بالغ بر 3 هفته امور دادگاهی آن زمان میبرد ، البته بعضی از وکلای اصفهان مدعی هستند میتوانند ظرف 10 روز طلاق توافقی در اصفهان را به اتمام برسانند ، توصیه میشود از طریق لینک مربوطه با وکلا تماس بگیرید و زمان انجام طلاق را بپرسید.

میخام با وکیل طلاق در اصفهان مشاوره بشم چیکار کنم؟

سامانه وکیل نوین با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است ، با تماس و مراجعه هر شهروند به وکیل طلاق در اصفهان بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی میگردد . برای ارتباط با وکیل طلاق در اصفهان می توانید بر روی وکیل متخصص کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *