وکیل اداره کار در کرمان

وکیل اداره کار در کرمان

در مواردی که با شکایت کارفرما کارگر بازداشت شده و برابر تصمیم مراجع صالحه با قید ضمانت آزاد میگردد و کارفرما وی را موقتا بکار اعاده نماید، آیا بازهم تکلیفی به پرداخت حقوق مقرر در تبصره ماده ۱۸ خواهد داشت؟

نظر به اینکه هدف قانونگذار رسیدگی به مشکل معیشتی خانواده کارگر بوده است و بر اساس رویه های موجود  چنانچه کارگر بر اساس شکایت کارفرما توقیف وسپس با قید ضمانت آزاد گردد، کارفرما میتواند تا تعیین تکلیف نهایی کارگر را به کار اعاده نماید. بدیهی است در غیر اینصورت کارفرما مکلف به پرداخت مبلغ مزبور خواهد بود.

برای اینکه بخوای مشاوره حقوقی حضوری رایگان در شهر خودت داشته باشی اینجا کلیک کن.

در موادی که بر اساس رای صادره از مراجع حل اختلاف، کارگر بکار قبلی اعاده میگردد، و کارفرما مکلف میگردد حق السعی ایام تعلیق یعنی از تاریخ اخراج تا تاریخ اعاده بکار مجدد را پرداخت نماید، پرداخت کسورات قانونی ( حق بیمه و مالیات سهم کارگر ) به عهده کیست و به چه نحو ؟

برابر مقررات مالیاتی و قانون تامین اجتماعی اینگونه کسورات توسط کارفرما از حق السعی کارگر کسر میگردد و در مواردی که حکم مراجع حل اختلاف توسط دایره اجرای احکام دادگستری اجرا میگردد، کسورات قانونی مزبور مربوط به ایام تعلیق به عنوان بدهی کارگر به کارفرما بوده و کارفرما میتواند باستناد بند «الف» ماده ۴۵ قانون و بارعایت ترتیب مقرر در ماده ۴۴ قانون مرقوم، طلب خود را وصول نماید.

وکیل اداره کار در کرمان

آیا طرفین قرارداد می توانند با توافق مزایایی کمتر از آنچه در قانون کار و مقررات تبعی پیش بینی شده در نظر بگیرند؟

در قرارداد کار رعایت حداقل های پیش بینی شده در قانون کار و مقررات تبعی الزامی است و کارگر و کارفرما حتی با توافق نمی توانند برای امتیازات و مزایای کمتر از قانون موافقت داشته و در قرارداد لحاظ نمایند. هر گونه توافق بر خلاف مقررات آمره قانون کار فاقد اعتبار بوده و در مراجع حل اختلاف نیز مورد پذیرش قرار نمی گیرد. شما می توانید با وکیل اداره کار در کرمان صحبت داشته باشید.

 

وکیل نوین سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

وکیل نوین با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است ، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی میگردد .در حین روند پرونده به پیگیری های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظر سنجی هایی صورت میپذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض میگردد ، این امر باعث میشود علاوه بر بالا بردن تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد .

چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر داشتین در مورد وکیل کرمان اینجا کلیک کنید.

وکیل اداره کار در کرمان کیست؟

وکیل اداره کار شخصی است که توانایی  و اطلاعات کافی درباره قوانین اداره کار، بیمه و تمامی بخش نامه ها دارد و به تمامی شعب اداره کار دسترسی و آشنایی دارد. شما می توانید براحتی با یک وکیل پایه یک اداره کار حق و حقوق خود را به راحتی بگیرید یا از وکیل اداره کار تلفنی ما کمک بگیرید.

وکیل اداره کار باید حق کارگر را از کارفرما و بلعکس حق کارفرما را از کارگر در صورتی که حق با آن ها باشد را بگیرد و بتواند اختلافات را حل و فصل نماید . اگر شما در گرفتن وکیل برای اداره کار مشکل دارید می توانید از مشاوره حقوقی ما استفاده کنید و یا به صورت قسطی گرفتن وکیل  اداره کار  در کرمان اقدام کنید تا بتوانید حق خود را بگیرید.

بهترین وکیل اداره کار در کرمان :

اگر شما شخصی هستید کارگر که برای یک کارفرما کار می کنید و حق و حقوق شما ضایع شده است و به دنبال بهترین وکیل اداره کار در کرمان هستید، بدون شک گروه وکلای سامانه وکیل نوین می تواند بهترین انتخاب شما شود، زیرا دارای صده ها نمونه رای موفق در زمینه بیمه ، حقوق معوقه و سنوات و دیگر موضوعات هستند و میشه به صورت یک تیم کار می کنند تا اشتباه نزدیک به صفر شود.

وکیل متخصص در کرمان اداره کار                                                         

حال بلعکس موضوعی که در بالا مطرح کردیم ، اگر شما کارفرما هستید و کارگرشما شکایت کرده است،شما برای دفاع از خود نیازمند یک وکیل متخصص اداره کار هستید که تمامی نکات را با شما بررسی کند و بهترین تصمیم را بگیرید تا در شعب اداره کار بهترین دفاع را از شما انجام دهد.

برخی ها فکر می کندد دعاوی اداره کار ، کاری بسیار راحت است و هرکسی می تواند این کار انجام دهد که این دسته از افراد در اشتباه بزرگ هستند و هنگامی که رای صادر شده است یادشان می افتد ای کاش وکیل اداره کار در کرمان صحبت می کردیم.

قرار دادکار چیست؟                                                                

قرار داد می تواند یک برگه یا شفاهی باشد که تمامی نکات در آن درج شده است و کارگر براساس مبلغ و توافقات فی ما لین کارگر و کارفرما به صورت پاره وقت یا تمام وقت کاری را انجام بدهد.

شعب مربوط به اداره کار                                                    

تشخیص :اولین مرحله مربوط شکایت از کارگر و کارفرما شعب تشخیص نام دارد .

1.در شعب تشخیص باید دادخواست خود راثبت نماید. پس از ارائه دادخواست شعبه یک وقت رسیدگی معین می کند که هم برای کارفرما و هم کارگر ارسال می شود و در آن زمان مشخص هر ود برای رسیدگی به اخبلافات به شعب مراجعه می کنند.

2. حل اختلافات : پس از صدور رای توسط شعب تشخیص کاگر یا کارفرما 15 روز وقت دارد که رای صادر شده اعتراض کند که این کار نیازمند ترین است که به نحوه کارشعب اشراف داشته باشید و اگر اولین بارتان هست بهتر است از یک وکیل اداره کار در کرمان کمک بگیرید

نکته کلیدی:وکیل اداره کار با توجه به سابقه و پرونده ای که داشته است دارای قدرت بیان بالایی ، که در جلسه رسیدگی کمک بسیار زیادی به پیشرفت کار شما دارد

آیا می شود حق بیمه را به صورت نقدی داد؟                               

به تازگی در برخی شرکتها و ارگان ها باب شده است که با دریافت رضایت نامه یا رسید به صورت نقدی پول را به کارگر می دهند و او را دیگر بیمه نمی کنند و این کار کاملا خلاف قوانین اداره کار است که کارگر با رفتن به سازمان تمایل اجتماعی و شکایت کردن کارفرما جریمه می شود.پس بهتر است قرار داد خود را محکم ببندید تا در آینده مشکل پیش نیاید.

سنوات چیست؟                                                                   

مطابق به ماده قانون کار، کارفرما باید حقوق یک ماه آخر او را بدهد و فرق نمی کند که کارفرما موظف است سنوات براساس محاسبه قانون کار بدهد یکسال کار کرده یا چند ماه سنوات به این صورت محاسبه می شود که شما تعداد روزهای کار خود را ضربدر 365 روز و تقسیم حقوق پایه می کنید و اینگونه سنوات محاسبه می شود.

وکیل اداره کار در کرمان . امور اجتماعی کرمان                                          

امور تامین اجتماعی نیز یکی از بخش های زیر مجموعه وکیل اداره کار است که اگر می خواهید از خود سازمان شکایت کنید باید به دیوان عدالت اداری مراجعه کنید و یا اگر می خواهید بیمه بیکاری بگیرید یا از کارفرما شکایت کنید اداره کار برای شما انجام می دهد.

آیا سابقه وکیل در انجام  پرونده ها تاثیر دارد؟                             

اگر شما برای انجام کارهای اداری مانند بیمه ، سنوات ، حقوق و یا کارهای دیگر وکیل اداره کار در کرمان  بگیرید بهتر است با وکیلی مشورت کنید که سابقه بالا در انجام کارها را دارند. به این دلیل که باید تمامی قانون ها را بلد و تسلط کافی به فن بیان که یک وکیل با سابقه می تواند برای شما این کار را انجام بدهد.

چرا باید با یک وکیل اداره کار در کرمان  صحبت کنیم؟                                

1.می توانید سوالات خود را به صورت انلاین بپرسید

2.وکیل اداره کار در کرمان  دارای تجربه چندین ساله است که می تواند تمامی سوالات شمارا پاسخ دهند

3.با توجه به تعداد پرونده هایی که داشته دیگر فن بیان فوق العاده برای دفاع از شما دارد .

4. می تواند بهترین دادخواست ها را برای شما تنظیم کند.

5.تنظیم قرارداد برای شرکت ها

بهترین وکیل اداره کار در کرمان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟                 

همانطور که در بالا گفتم یک وکیل اداره کار کرمان  باید بتواند براحتی از موکل خود دفاع کند و در جلسات هیچگونه تپقی نزده و بتواند براحتی هر دادخواستی را بنویسد. یک وکیل اداره کار سابقه طولانی در تنظیم قرار دادها را دارد و این امکان فراهم می کند که در قرار دادها هیچ جای شبه ای نباشد و در آینده مشکلی برای آن پیش نیاید.

پرونده های دعوی وزارت کار                                                   

این دعوا بین کار گر و کارفرما به وجود می آید که مشکلات متنوعی را شامل می شود . اگر قراردادی که بین کارگر و صاحبکار بسته می شود قوانین وزارت کار نادیده گرفته شود،کارگر می تواند نسبت به آن شکایتی تنظیم کرده و به وسیله دادخواستی که توسط وکیلش نوشته می شود جهت احقاق به دادگاه مراجعه نماید .

آیا وکیل اداره کار در زمینه بیمه فعالیت می کند؟
اگر شما می خواهید در زمینه بیمه نکردن کارفرما از او شکایت کننید، وکیل اداره کار می تواند اینکار را برای شما انجام دهد، و اگر می خواهید بیمه بیکاری بگیرید ، می توانید وقت با مشاوره این کار را خودتان انجام دهید.

هزینه وکیل اداره کار  در کرمان چقدر است؟

اگر شما می خواهید برای کار خود و گرفتن حق وحقوق وکیل بگیرید و می خواهید بدانید که هزینه وکیل اداره کار چقدر است می توانید با وکیل اداره کار ما تماس بگیرید . زیرا هزینه وکیل اداره کار بستگی به نوع کار و مدت زمانی است که قرار است بای پرونده شما فقط بهترین کار برای گرفتن قیمت تماس با گرو وکلای سامانه وکیل نوین تماس بگیرید .

جهت مشاوره حقوقی اداهر مار با بهترین وکیل اداره کار در کرمان و اران می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و موضوع خود را بیان کنید تا وکلای مجرب یا از قابلیت پاسخگو شما عزیزان باشند. همچنین می توانید مشاوره از وکیل آنلاین  وکیل چت رایگان در سامانه وکیل نوین استفاده کنید.

برای شکایت از کارفرما جهت مطالبه بدهی های خود چیکار باید کنیم ؟

شما باید شعب تشخیص در شهرستان خود مراجعه کرده و دادخواست خود را ثبت نمایید

آیا با وکیل اداره کار می شود بیمه را گرفت ؟

بله هر کارفرمایی بایذ کارگر خود را بیمه کند و این جزو قوانین اداهر کار است و اگر نشود شما می توانید شکایت کنید

آیا با شکایت از کارفرما سنوات را می شود گرفت؟

شما با ارائه یک دادخواست خوب می توانید سنوات خود را مطالبه کنید.

وظایف وکیل اداره کار در کرمان

1.وکیل اداره کار در واقع شخصی است که از تمامی قوانین مربوط به اداره کار حقوق کارگران و کار فرمایان بیمه و بخش نامه های مرتبط آگاه است و می تواند به اختلافات ایجاد شده بین دو طرف رسیدگی نماید.

2.وکیل اداره کار در برابر موکل خود که می تواند کاگر و کارفرما باشد یک سری وظایف دارد که باید به خوبی آن ها را اجرا کند.

3. موکل از وکیل اداره کار انتظار دارد که بتواند اختلافات او با طرف مقابل قرارداد کار را مورد پیگیری قرار دهد وبه نوعی مشکل به وجود آمده بین آن ها را حل و فصل کند. از جمله مهم ترین وظایف وکیل اداره کار می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل اداره کار در کرمان

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 3]

دیدگاه(2)

  • خلیلی

  • 1 سال قبل

  س.دختری هستم ازدواج نکرده ام مادر و پدرم فوت شده‌اند. شاغل نمی باشم.مادرم سال ۷۶ قبل از فوت در شرکتی کار میکرد .که حقوق آخرش را بدلیل مفقود شدن شناسنامه یکی از برادرانم نیمه پرداخت کردن می خواستم بدونم الان می تونم پیگیر نصف حقوق که پرداخت نکردن بشم ممنون اگه راهنمایی کنید

   • حمید رضا عظیمی

   • 1 سال قبل

   سلام خانم
   شناسنامه بردرتون چ ربطی داشته به پرداخت حقوق
   بله اگه قرارداد داشته باشین قابل وصول هست
   با شماره های زیر تماس بگیرید:
   05136140000
   05136141111

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود