بهترین وکیل ملکی در ساری

بهترین وکیل ملکی در ساری

اگر به دنبال بهترین وکیل ملکی در ساری هستید؛ ما در مجموعه وکیل نوین بهترین وکلای کشور با تجربه بالا در امور ملکی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. وکلایی که به صورت تخصصی به قبول پرونده در زمینه دعاوی ملکی پرداخته و در این حوزه دارای تجربه بالایی هستند.

در مقایسه با سایر شهرهای کوچک و کم جمعیت استان مازندران، ساری را باید شهری بزرگ دانست. شهری که روزانه معاملات تجاری و مالی فراوانی در آن انجام می‌شود. بخش بسیار مهمی از این معامالات نیز مرتبط با انواع املاک از جمله زمین و ساختمان با کاربری‌های گوناگون است. همین موضوع نیز سبب شده تا دعاوی ملکی بسیاری در محاکم قضایی این شهره مطرح شود.

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل ملکی در ساری 

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

بهترین وکیل ملکی در ساری کیست؟

آیا می دانید بسیاری از مردم در ساری درگیر مسائل مربوط به املاک می باشند؟ و پیگیری پرونده بدون همکاری با وکیل متخصص به ضرر فرد است! توصیه کارشناسان بر این است که برای دریافت مشاوره در خرید، فروش و حتی اجاره املاک با وکیل ملکی در ساری مجرب مشاوره داشته باشید تا از ضرر و زیان های بعدی آن جلوگیری کنید.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتر داشتین اینجا کلیک کنید.

اهمیت مراجعه به بهترین وکیل ملکی در ساری:

در بسیاری از حقوق مالی که در آن ممکن است ضرر و زیان و سود و منفعت اشخاص جابجا شود نیازمنده حضور وکیل ملکی در ساری با تجربه می باشد.

چگونگی و نحوه طرح دعوا از اهمیت بالایی برخوردار است و در روند دادرسی در تعیین محدوده حقوق اصحاب دعوا اثر اساسی دارد و در واقع به مثابه می باشد .بنابراین برای اینکه دعوا در روند کار دچار مشکل ناخواسته و ناشی از بی تجربگی نباشد لازم است که موضوعات و دعوی ملکی ،را فردی پی ریزی و پیگیری کند که متخصص این امر است .وکیل ملکی در ساری بهترین مشاوره داشته باشید.

وقتی شخصی ملک دیگری را تصرف می کند این بهترین وکیل ملکی در ساری است که باید تشخیص دهد که دعوای حقوقی تصرف عدوانی را مطرح کند یا کیفری .

مشاوره-تلفنی-حقوقی-و-وکیل-ملکی-در-ساری

شما می توانید با بهترین وکیل ملکی در ساری بهترین  مشاوره را داشته باشید

بهترین وکیل ملکی در ساری در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

در ایران هم مانند سایر کشورها ، مردم حق مالکیت دارند یعنی می توانند ادعا کنند که فلان زمین، خانه ، ماشین، ویلاو….برای آن ها است. بنابراین نقش بهترین وکیل ساری در اینجا ، دفاع از فردی است که حق مالکیت از او سلب شده است. به عنوان مثال زمانی که شما خانه یا زمینی خریداری می کنید وجود سند وبرگه سبز خودرو حق مالکیت را به شما می دهد. پس باید مدکی برای اثبات مالکیت وجود داشته باشد.

چرا باید از بهترین وکیل ملکی در ساری استفاده کنیم؟

 • علم حقوق از جمله علوم بسیار گسترده است. مجموعه قوانین و مقررات وضع شده در یک کشور در حوزه‌های گوناگون، به قدری انبوه است که تقریبا از هیچ وکیلی نمی‌توان انتظار تسلط کامل بر همه آنها را داشت. وکلای متخصص و باتجربه در این زمینه دو راه‌کار اساسی دارند.
 • املاک یکی از سرمایه‌های اصلی در کشور ایران است. بسیاری از افراد بخش غالب سرمایه‌های خود را به انواع ملک تبدیل می‌کنند. بنابراین انجام معامله در این زمینه و وقوع دعاوی ملکی، می‌تواند به قیمت از دست رفتن یا زنده شدن کل سرمایه یک فرد تمام شود. همین ویژگی سبب شده است
 • که دعاوی مرتبط با املاک برای عموم مردم از اهمیت بالایی برخوردار باشد. به دلیل همین اهمیت نیز، استفاده از وکیل ملکی درساری در چنین پرونده‌هایی مورد تاکید قرار گرفته است.
 • یک وکیل ملکی در ساری با تخصص و تجربه ملکی علاوه بر قوانین و مقررات این حوزه، به خوبی با نیازها، شرایط و روش‌های حل مشکلات ملکی آشنا است. همین ویژگی نیز به او کمک می‌کند تا بتواند با درایت و قدرت بیشتری از چنین پرونده‌هایی در محضر دادگاه دفاع کرده و شانس بیشتری برای موفقیت داشته باشد.

مشاوره-تلفنی-حقوقی-و-وکیل-ملکی-در-ساری

 چند توصیه برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در ساری

 • اطمینان به موسسات معتبر: موسسه‌های معتبر می‌توانند وکلای بسیاری را با تخصص و تجربه مدنظر شما و در شهر مدنظر شما معرفی نمایند. این موسسات معمولا با گروه بزرگی از وکلا در سراسر کشور در ارتباط هستند؛ و کیفیت کار آنها را تضمین می‌کنند.
 • ما در وکیل نوین نیز این کار را به بهترین وجه انجام می‌دهیم. ارائه انواع خدمات حقوقی از جمله مشاوره آنلاین، تلفنی و حضوری و همچنین قبول پرونده دعاوی مختلف، خدمت اصلی ما در مجموعه وکیل نوین است. بنابراین اگر به دنبال مناسب‌ترین وکیل ملکی در ساری هستید؛ می‌توانید روی کمک و تجربه ما حساب کنید.
 • جلسه مشاوره پیش از قرارداد وکالت: در بسیاری از پرونده‌ها، وجود چنین جلساتی بسیار مهم است. نتیجه این جلسه افزایش آگاهی شما نسبت به پرونده، میزان پیچیدگی آن و شانس پیروزی در محاکم قضایی خواهد بود. همین ویژگی‌ها و البته آشنایی با نظرات وکیل مشاور، باعث می‌شود بتوانید در انتخاب وکیل خود تصمیم دقیق‌تری بگیرید.
 • اطمینان از سوابق و تجربه وکیل: قرارداد وکالت یک قرارداد بسیار مهم برای شماست. وکیل شما باید توانایی دفاع از شما را داشته باشد و شما نیز باید بتوانید به او اعتماد کنید. بنابراین بدون هیچ‌گونه نگرانی، درباره سوابق، تحصیلات و… از او سوال کنید. در حوزه ملکی داشتن سوابق مرتبط امری بسیار ضروری است؛ چراکه قوانین و مقررات ملکی بسیار گسترده هستند؛ و وکلایی که به صورت تخصصی در حوزه املاک فعالیت می‌کنند؛ بهتر می‌توانند از پس پرونده‌های ملکی برآیند.
 • وکیل آشنا با شهر شما: شاید در نگاه اول این موضوع آنچنان مهم نباشد؛ اما وکیلی که با شهر شما آشنا باشد؛ محاکم قضایی، قضات و سایر افراد موثر در پرونده را بشناسد؛ با فرهنگ گفتگو در شهر شما آشنا بوده و به خوبی بتواند با افراد ذی‌نفع ارتباط کلامی برقرار کند؛ شانس بیشتری برای موفقیت در این دعاوی خواهد داشت. بنابراین اگر به دنبال وکیل ملکی در ساری هستید؛ بهتر است وکیلی را انتخاب کنید که سابقه فعالیت در این شهر را داشته باشد.
 • صداقت و شفافیت: وکیلی که دارای صداقت نباشد، نه‌تنها به شما، بلکه به خودش نیز متعهد نیست. یکی از بارزترین نشانه‌های وکلای حرفه‌ای صداقت در کلام و رفتار است. این ویژگی را می‌توانید در جلسه مشاوره اولیه احساس کنید. یکی از نشانه‌های بارز این ویژگی شفافیت در وضعیت پرونده است.
 • وکلایی که موضوع را بیش از حد پیچیده یا ساده نشان داده و یا وعده‌های صد در صدی در زمینه موفقیت پرونده می‌دهند؛ معمولا از صداقت کافی با شما برخوردار نیستند. فراموش نکنید که وکیل حکم نهایی را درباره پرونده شما نمی‌دهد؛ بنابراین تا انتهای مراحل دریافت حکم، اگرچه تا حدود زیادی مسئله قابل پیشبینی است؛ اما هیچ‌گونه پیشبینی صد در صدی وجود ندارد.

اگر نصف و یا کمتر ملکی را شریک باشیم می توان آن را وقف کنیم؟

هر مالک مشاعی در هر جز از ملک مشاع مالک است یا به تتعبیری دیگر دارای حق مالکیت به صورت مشاع است،بنابراین هر فرد تنها به اندازه مال و سهم مشاع خود می توانید آن را وقف کند.

چطور می توان ملکی را که مستاجر تخلیه نمود؟

اگر قرار داد اجاره رسمی باشد،مالک یا اجاره دهنده می تواند به دایره اجرای ثبت مراجعه تا نسبت به تخلیه اقدام گردد و اما اگر قرارداد اجاره عادی باشد، باید به شورای حل اختلاف مراجعه و تقاضای تخلیه داد. ظرف یک هفته دستور تخلیه صادر می شود.

اگر اجاره دهنده مبلقی را به عنوان رهن دریافت کرده باشد، باید وجه مذکور را به دایره اجرا بسپارد تا دستور تخلیه صادر شود.

مواردی که در هنگام تنظیم قرارداد اجاره ملک بایستی رعایت شود؟

1.درج شروع و پایان مدت اجاره ، مدت اجاره را مشخصاً درج کنید.

2.اجاره نامه را حداقل در دو نسخه تنظیم نمائید.

3.در اجاره نامه امضای موجر و مستاجر باید درج گردد. حتی المقدور اثر انگشت نیز اخذ کنید تا از بحث شبیه سازی و جعل در امان باشید

4.حتماً دو شاهد مرد یا زن ذیل اجاره نامه را امضا کنند.

آیا خرید وکالتی ملک باعث ایجاد مالکیت خواهد شد؟

خیر ، زیرا به موجب قانون ثبت ، مالک کسی است که در دفتر املاک اداره ثیت ملک به نام وی ثبت شده باشد وسند مالکیت به نام ا.و باشد. اگر چه خرید وکالتی ، وکالت نامه به نام شما تنظیم شده است اما انتقال مالکیت مورد وکالت صورت نگرفته است و در صورت فوت طرفین وکالت باطل می شود.

در پایان اگر هنوز هم در زمینه انتخاب وکیل ملکی در ساری دچار ابهام هستید، پیشنهاد می‌کنیم با تلفن‌های مجموعه وکیل نوین تماس بگیرید؛ تا در اولین فرصت امکان برگزاری یک جلسه مشاوره حضوری، تلفنی یا آنلاین را برای شما تدارک ببینیم. به شما اطمینان می‌دهیم که در این جلسه تمامی ابهامات شما برطرف شده و قادر به اخذ تصمیم مناسب خواهید بود.

وکیل نوین؛ سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

وکیل نوین با گروه وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده‌ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه‌ها برداشته است، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره‌های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی می‌گردد .

در حین روند پرونده به پیگیری‌های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظرسنجی‌هایی صورت می‌پذیرد که در صورت عدم رضایت شما مجددا با وکیل دیگری به رایگان مشاوره می‌نمایید، این امر باعث می‌شود علاوه بر تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد .

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل ملکی در ساری 

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4.5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود