وکیل متخصص در ساری|به روز شده 1402

وکیل متخصص در ساری

فهرست مطالب مقاله

  وکیل متخصص درساری 

چنانچه مشاوره تلفنی و حضوری با وکیل متخصص در ساری می‌خواهید، از طریق سامانه وکیل نوین اقدام کنید. سامانه وکیل نوین با دارا بودن وکلای متخصص و آشنا به قوانین مختلف حقوقی، کیفری، خانواده، در ساری بسته به نیاز شما اقدامات تخصصی انجام می‌دهد.

.مشاوره تلفنی و حضوری با وکیل متخصص در ساری

بعضی مواقع برای اینکه شخص به آنچه حق مسلمش است، برسد، نیاز به یک مشاور و پشتیبان مطمئن و آگاه دارد،

شخصی که به امور حقوقی آگاهی واقف باشد و بتواند آنچه را که ما به زبان عامیانه بیان می‌کنیم به صورت قانونی و مستند به مواد قانون مربوطه عنوان کند و بتواند از حق ما دفاع نماید. ما همیشه برای احقاق حق خود نیاز به یک وکیل خوب و متخصص داریم.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص حقوقی در ساری

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

وکیل خانواده در ساری

۱. طلاق و طلاق توافقی، فسخ و ابطال نکاح، تنفیذ احکام طلاق که توسط مراجع قضائی بیگانه صادر شده‌اند، فرزند خواندگی، مطالبه نفقه، دعوی تمکین، مهریه، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، بذل مدت و انحلال نکاح در عقد منقطع و غیره.

وکیل متخصص در ساری:

 وقتی به شما می گویند با وکیل متخصص مشاوره شوید به این معنی هست که هر وکیلی در یک حوزه از وکالت تخصص دارد مثلا وکیل متخصص خانواده ، وکیل متخصص کیفری، وکیل مخصص حقوقی، پس برای مشاوره شدن  برای مشکلی که دارید با وکیل متخصص همان موضوع مشاوره شوید .

وکیل طلاق توافقی در ساری:

طلاق توافقی از اون نوع طلاق ها هست که با توافق بین زوجین طلاق انجام می شود ، مثلا به توافق می رسند برای حضانت و نفقه و مهریه که با در میان گذاشتن با وکیل متخصص در ساری مشکل خود را با کمترین زمان حل می کنند.

 

جنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر  در مورد وکیل متخصص در ساری داشتین اینجا کلیک کنید

وکیل کیفری در ساری

۲. خیانت در امانت، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، قتل شبه عمد (ناشی از سوانح رانندگی) وکیل قتل، ترک انفاق، انتقال مال غیر و دعاوی در ارتباط با سایر عناوین مجرمانه

وکیل کلاهبرداری در ساری:

با توجه به آنکه پیگیری کلاهبرداری های مشدد و ساده می تواند دشوار و پیچیده باشد، توصیه می شود قبل از اقدام به طرح شکایت از کلاهبرداری در خصوص این جرم کیفری اتفاق افتاد با وکیل متخصص در ساری در این حوزه مشورتی داشته باشید با یک شکایت جامع ، نسبت به بازیابی حق و حقوق خود اقدامی سریع انجام داده باشید.

وکیل تجاری در ساری

۳. ثبت و انتقال علائم تجاری، حق اختراع، نام دامنه و دیگر امور در ارتباط با مالکیت صنعتی و معنوی، دعاوی اوراق بهادار (سفته، برات و …)، دعاوی ورشکستگی

وکیل ارث در ساری

۴. اخذ گواهی حصر وراثت (من جمله اخذ تمامی مفاصا حسابهای مربوطه)،تنظیم وصیت نامه عادی و رسمی، مهر و موم و تحریر ترکه متوفی، تنظیم تقسیم نامه عادی و رسمی بین وراث، دفاع از صحت و اصالت وصیت نامه عادی، تقسیم و فروش اموال منقول و غیر منقول متوفی موضوع اختلاف بین وراث، نصب و عزل قیم و ..

مشاوره با وکیل متخصص در ساری بهترین راه برای مشکل شماست

وکیل دعاوی موجر و مستاجر در ساری

۵. تخلیه و تحویل اعیان مستاجره مسکونی، اداری و تجاری و سایر اماکن استیجاری (آموزشگاهها، خوابگاهها، اراضی زراعی و غیره) و مطالبه اجور معوقه و تعدیل اجاره،رفع تصرف عدوانی،خلع ید و قلع و قمع بناء همراه با مطالبه اجرت المثل ایام تصرف و اجور معوقه،

مشاوره-تلفنی-و-حضوری-با-وکیل-متخصص-در-ساری

وکیل ثبت در ساری

طرح و تعقیب دعوی مربوط به الزام فروشنده به تنظیم سند رسمی بنام خریدار، تفکیک، تقسیم، افراز و فروش املاک مشاعی، تنظیم مبایعه نامه‌های عادی و رسمی و فسخ هرگونه مبایعه نامه، انجام کلیه معاملات به وکالت از طرف فروشنده یا خریدار یا موجر و مستاجر در خصوص مستغلات و اراضی با هر گونه کاربری مسکونی، اداری، تجاری، زراعی و صنعتی، اقدام به منظور ابطال آراء کمیسیون موضوع ماده ۶۲ قانون زمین شهری (اراضی موات) وکیل متخصص در ساری ، طرح دعاوی در زمینه سایر عقود معینه و یا غیر معینه در قانون مدنی

مشاوره خوب با وکیل متخصص در ساری داشته باشید

 

چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد وکیل در ساری داشتین اینجا کلیک کنید

 

وکیل نوین سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

وکیل نوین با گروه متخصص وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است ، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی میگردد .در حین روند پرونده به پیگیری های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظر سنجی هایی صورت میپذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض میگردد ، این امر باعث میشود علاوه بر بالا بردن تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در ساری

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود