بهترین وکیل طلاق در تهران

 وکیل طلاق در تهران

سلام همراه گرامی در پرونده های طلاق و دعاوی خانوادگی بهتره که اول خودمون با دانش و خوندن این مقاله بتونیم که راه حلی برای مشکلمون پیدا کنیم طوری که قضیه به خوبی حل و فصل بشه و سر و صدای زیادی بین فامیل ایجاد نکنه. اما اگه وقت کافی یا حوصله و صبر زیاد نداریم و کلافه شدیم بهتره به دنبال وکیل خوب طلاق در تهران باشیم تا بتونه به خوبی و با استفاده از راه و چاه های قانونی پروندمون رو به نتیجه برسونه.

در ادامه ی این مقاله همراه من باش تا با  بهترین وکیل طلاق در تهران بیشتر آشنا بشیم و در انتخاب بعدی زندیگمون دچار مشکل نشیم و در وقت و هزینه خودمون هم صرفه جویی کرده باشیم. 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل خوب طلاق در تهران

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

بهترین وکیل طلاق در تهران کیست؟

بهترین وکیل طلاق در تهران شخصی هس که سال ها در امور و دعاوی خانواده به صورت تخصصی فعالیت داشته و در اکثر پرونده های دعاوی خانواده از جمله: نفقه, مهریه, اجرت و المثل, حضانت فرزند, فسخ نکاح, و غیره… موفق بوده و تجربه داشته است.

برای آشنایی بیشتر با معرفی بهترین وکیل طلاق در تهران روی لینک زیر کلیک کنید.

http://https://www.aparat.com/v/1fChL

مشاوره حقوقی قبل از ازدواج با وکیل خانواده:

ازدواج جزء مهم ترین قرارداد های زندگی هر فرد است. توصیه می شود زن و شوهر قبل از ثبت نکاح برای اطلاع از حقوق قانونی با یک وکیل متخصص خانواده مشورت بگیرید.

برای مثال قبل از ازدواج برای خانم تحصیل اشتغال خروج از کشور نیازمند گرفتن اجازه کسی نمی باشد اما بعد از ازدواج ممکن است ادامه تحصیل یا اشتغال یا خروج از کشور برای خانم با محدودیت هایی رو   به رو شود. و همچنین می توان در مورد مهریه, نفقه ,اجرت المثل ,جهیزیه و مزایا و معایب گرفتن حق طلاق و نحوه مشخص کردن سکونت زوجین با وکیل خانواده گفتگو کرد.

شما می توانید بهترین وکیل مهریه و بهترین وکیل طلاق در تهران را از ما بخواهید.

نقش بهترین وکیل طلاق در تهران چیست؟

بهترین وکیل طلاق در تهران و دعاوی خانواده نقش مهمی در روند رسیدگی پرونده های طلاق داره که با بررسی و مطالعه پرونده می تونه بهترین راه و سریع ترین راه را انتخاب کنه, و بر اساس دانشش از مشکلات نا خواسته جلوگیری کنه. تا ضرر و زیانی شما رو تهدید نکنه. در آخر داشتن یک وکیل متخصص طلاق در کنارتون باعث می شه که با احتمال بیشتری به حق و حقوق شرعی و قانونی خود برسی.

برای راهنمایی بیشتر و مشاوره حقوقی در شهر تهران می تونی اینجا کلیک کنی تا وکیل نوین بهترین راهنمایی رو بهت بکنه.

بهترین وکیل طلاق در تهران

بهترین وکیل طلاق در تهران کسی هس که با توجه به شرایط موکل و نوع پرونده ای که در اختیار داره بخصوص پرونده طلاق و دعاوی زوجه بتونه در سریع ترین زمان حق و حقوق موکل خودش رو بگیره تا در وقت و هزینه هم صرفه جویی کرده باشه. گروه متخصص دعاوی خانواده وکیل نوین با داشتن وکلای مجرب  و با سابقه می تونه در کنار شما باشه تا به خواستتون برسی. 

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین وکیل در تهران و مشاوره حضوری رایگان                                     

شماره بهترین وکیل طلاق در تهران

شما می تونید با شماره گیری شماره های زیر درخواست وکیل متخصص حقوقی یا کیفری یا خانواده را در تهران داشته باشی و از مشاوره تخصصی حضوری یا تلفنی برخوردار شوی :

02122221663     09129170468

مشاوره با بهترین وکیل طلاق در تهران

گاهی اوقات موکل نمی خواد هزینه زیادی رو خرج وکیل بکنه با اینکه داشتن یک وکیل در امور دادگاهی خیلی نیاز و مهمه  به همین خاطر میتونه با دریافت مشاوره از یک وکیل خوب در تهران از مراحل انجام پرونده مطلع بشه و خودش کار رو جلو ببره ولی نیاز به زمان بیشتری داره چون که وکیل به راه و روش قانونی مسلط تره. شما می توانید برای دریافت مشاوره از بهترین وکیل طلاق در تهران بر روی کلمه مشاوره تخصصی کلیک کنید.

هزینه بهترین وکیل طلاق در تهران

هزینه وکیل قطعا در بین وکلا یکسان نیست و هر وکیل با توجه به یه سری قواعدی که خودش داره میزان حق المشاوره رو تعیین می کنه و ممکنه بعضی ها بیش از آنچه که هست هزینه رو بگیرند و در آخر هم به نتیجه مطلوب نرسید ولی گروه وکلای متخصص وکیل نوین سعی کرده که هزینه رو مطابق عرف در نظر بگیرند و همچنین شرایط مالی موکل رو هم در نظر بگیرند.

شماره وکیل رایگان تهران

اگر فرصت این رو ندارید که حضوری تشریف ببرید دفتر وکیل و از نزدیک ایشان را ببینید و مشکل خودتون رو توضیح بدید شما می توانید تنها با پرداخت 100 هزار تومن با بهترین وکیل متخصص موضوعتان در هر شهری که باشین مشاوره انجام بدیت و به مدت 15 دقیقه وکلای ما سعی می کنند بهترین راهکار های قانونی رو پیش پای شما بگذارند. برای ارتباط با وکیل متخصص در تهران بر روی مشاوره تلفنی کلیک کنید.

وکیل طلاق آنلاین در تهران

امروزه که بیشتر کسب و کار ها اینترنتی شده و مردم کارهاشون رو آنلاین انجام میدن در دسترس بودن وکیل آنلاین هم می تونه مزیتی باشه که شما اگه سرتان شلوغ است و وقت کافی رو ندارید بتونید آنلاین مشکل خود را با وکیل در میان بگذارید و در صورت لزوم, قرارداد الکترونیکی ببندید. برای ارتباط با وکیل آنلاین در تهران می توانید بر روی بهترین وکیل طلاق در تهران کلیک کنید.

منظور از طلاق غیابی چیست و چه مراحلی دارد؟

هرگاه مرد مجهول المکان باشد زن می تواند طلاق غیابی بگیرد و از مرد جدا شود. البته برای مجهول المکان بودن شوهر زن باید در دادخواستی که به دادگاه ارائه می کند نشانی حضور شوهر را هم قید کند.

در صورتی که مرد پیدا نشود. از طریق روزنامه کثیره الانتشار آگهی به چاپ خواهد رسید. تا افرادی اگر اطلاعاتی از فرد دارند به دادگاه آمده و ارائه کنند.

پس از مراحل فوق به خوانده ابلاغ قانونی ارائه می شود تا در دادگاه طلاق حضور پبدا کند. اگر بعد از این مراحل اتفاقی رخ ندهد و فرد رویت نشود قاضی می تواند رای طلاق را صادر کند.     

انواع طلاق 

طلاق 2 نوع است رجعی و بائن

طلاقی که از طرف مرد باشه رو میگن رجعی و طلاقی که از طرف زن باشه رو میگن بائن. مورد دیگر هم طلاق توافقی است که در ادامه به آن می پردازیم…

وکیل برای طلاق از طرف مرد:

وقتی مردی یکطرفه تصمیم به طلاق می گیره وظیفه داره که تمام حق و حقوق خانم رو پرداخت کنه و همچنین باید اجرت و المثل دوران زناشویی رو هم پرداخت کنه.

وکیل برای طلاق از طرف زن:

طلاق حقی است مخصوص آقایون ولی از اونجایی که طلاق از طرف خانم در قانون پیش بینی شده و اون هم 12 شرط سند ازدواج است که در صورت رعایت نکردن یک مورد خانم می تونه  اقدام به طلاق بکنه.

شروط 12 گانه ضمن عقد که حتما باید بدانید؟!!

 1. عدم پرداخت نفقه از سوی مرد و در حالتی که اجبار به پرداخت نیز ممکن نباشد.
 2. سو رفتار یا سو معاشرت زوج به نحوی که امکان زندگی برای زوجه را مختل سازد.
 3. ابتلای زوج به بیماری های صعب العلاج
 4. جنون در حالی که فسخ نکاح ممکن نباشد مانند جنون ادواری
 5. عدم اجرای دستور دادگاه در خصوص منع اشتغال زوج به کاری که با حیثیت خانوادگی زوجه تعارض داشته باشد.
 6. ابتلای مرد به اعتیادی که ادامه زندگی زوجه را دشوار کند.
 7. محکومیت قطعی زوج به دلیل جرمی که خلاف شان و حیثیت خانوادگی زن باشد.
 8. در صورتی که زوجه از شوهر به دلیل عقیم بودن یا سایر مشکلات او بعد از 5 سال زندگی همچنان صاحب فرزند نشود.
 9. محکومیت مرد به مجازات حبس برای سال یا بیشتر.
 10. در صورتی که مرد مفقود الاثر باشد و بعد از 6 ماه ارجاع زن به دادگاه همچنان پیدا نشود.
 11. ترک زندگی مشترک توسط زوج بدون عذر موجه
 12. در صورتی که زوج بدون اجازه همسر دوم اختیار کند.

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل خوب طلاق در تهران

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

نحوه گرفتن طلاق از طرف زن با استفاده از نفقه

دادخواست نفقه: در مرحله اول وکیل خوب طلاق در تهران دادخواست مطالبه نفقه معوقه را مطرح می کند. و برای این دادخواست نباید نفقه پرداخت نکرده شوهر کمتر از 6 ماه باشد.

عدم واریز وجه در 6 ماه گذشته: شما باید با وکیل خود صداقت داشته باشید. و در این 6 ماه هیچ مبلغی رو دریافت نکرده باشید از همسرتون که برای نفقه معوقه به مشکل خواهید خورد.

تجدید نظر: پس از صدور رای دادگاه. زوج مطمئنا لایحه تجدید نظر ارائه می کند و در غیر این صورت  با قطعی شدن حکم در خواست صدور اجرائیه نفقه صادر می شود.

دادخواست طلاق: وقتی که پرونده نفقه در حال رسیدگی است. وکیل خوب طلاق در تهران دادخواست طلاق رو مطرح میکنه. تا رای نفقه صادر شود پرونده طلاق تعیین شعبه می شود و تاریخ رسیدگی به آن تنظیم می شود.

اجرای صیغه طلاق: زمانی که قاصی پرونده طلاق و نفقه را صادر کرد برای طی مراحل قانونی موکل می تواند برای اجرای صیغه طلاق به دفتر طلاق مراجعه کند.

طلاغ غیابی: وقتی زوج نباشد کار وکیل راحت تر است. ولی باید 2 نوبت آگهی روزنامه کثیر الانتشار منتشر شود و یخورده زمان بر است. ولی به دلیل نلود مرد و دفاع آن ادعای خواهان صحت تشخیص داده و رای صادر می شود. و وکیل باید 66 روز صبر کند تا بتواند رای طلاق را اجرا کند. و زوجه باید برای اجرای رای به اجرای احکام ضامن معرفی شود.     

طلاق توافقی چیست؟

طلاق توافقی نوعی از طلاق است که در آن زن و شوهر بنا به هر دلیلی به این نتیجه می رسند که امکان ادامه زندگی برایشان مقدور نیست, تصمیم به جدایی و شروع به مراحل گرفتن طلاق توافقی می کنند و به همین منظور در ارتباط با کلیه مسائل مربوط به زندگی مشترک تعهدات دیون و تکالیف با یکدیگر به تفاهم می رسند.

بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران

وکیلی است که در زمینه گرفتن طلاق توافقی تجربه بالایی دارد و با رویه های دادگاه آشنایی کامل دارد و همچنین به قوانین و آیین نامه های جدید طلاق توافقی مسلط است و وکیل پایه یک دادگستری باشد.  و می تواند زوج را در مرحله اول به صلح و سازش دعوت کند و در صورت داشتن تصمیم نهایی برای جدایی اون ها در کنار حفظ و حقوق آن ها و کاهش تنش های مربوط به طلاق آن ها را راهنمایی کند. انتخاب وکیل طلاق توافقی خیلی مهم است تا در آینده با مشکل رو به رو نشوید.

نکات مهم گرفتن طلاق توافقی در تهران

1- در صورتی که زن باکره باشد تنها گواهی پزشکی قانونی قابل قبول است و اگر نباشد باید آزمایش عدم بارداری رو ارائه بدهد.

2- در صورتی که مرد پشیمان بشود و برای ثبت طلاق به دفتر خانه نیاید امکان ثبت طلاق وجود ندارد و تنها در صورتی ثبت می شود که زن از مرد وکالت در طلاق داشته باشد.

3- در صورتی که زن باکره یا یائسه نباشد در طلاق توافقی خلعی در مدت عده یعنی از فاصله ثبت تا طلاق می تواند رجوع کند. برای این مورد هم باید در رای دادگاه این موضوع که زن حق رجوع دارد را از خود ساقط کرده باشد یا می تواند مهریه را ابرا کند.

4- در طلاق توافقی سازش و توافقی که میان زوجین انجام می گیرد ممکن است در دفتر اسناد رسمی و به موجب یک سند رسمی صورت گرفته ممکن است با تنظیم یک سند عادی میان خود زوجین و تایید بعدی ان در جلسه رسیدگی محقق شده یا اینکه ممکن است زوجین در جلسه دادگاه رسیدگی به طلاق توافقی توافق نموده و توافقات ان ها در صورت حلسه دادگاه قید گردد.

5- بر خلاف آنچه که عموم مردم تصور می کنند در طلاق توافقی حتما لازم نیست زن مهریه خودش را ببخشد و از حق و حقوق قانونی خود چشم پوشی کند بلکه هر توافقی که بین زوجین صورت گرفته باشد معتبر است.

 موارد عسر و حرج زوجه کدامند؟

عسر و حرج عبارت است ازبه وجود آمدن وضعیتی که ادامه زندگی را برای زوجه با مشقت همراه نماید و این امری است نسبی ولی در تبصره الحاقی به ماده ۱۱۳۰ قانون مدنی چند مورد را از مصادیق عسر و حرج دانسته .

سپردن پرونده مهریه به بهترین وکیل طلاق در تهران

مطابق قانون مهریه حق زن است و هر زمان که اراده کند می تواند از همسرش درخواست کند. اما گاهی پیش میاد که همسر در پرداخت مهریه امتناع می کنه. ولی خانم میتونه این مشکل رو از طرف قانون رفع کنه.  و برای این کار میشه از یک وکیل مهریه در تهران کمک گرفت. وکلا به دلیل اینکه با ساختار و روال قانونی آشنا هستند می توانند به تسریع پرونده بیشتر کمک کنند و شما با این کار در وقت خود هم صرفه جویی کرده اید. و حق الوکاله وکیل مهریه بر اساس توافقی که بین وکیل و موکل صورت میگیرد تعیین میشه. معمولا بیشتر اوقات 5 تا 15 درصد از مبلغ مهریه تعیین میشه.

شما می توانید بهترین وکیل مهریه و بهترین وکیل طلاق در تهران را از ما بخواهید.

 موارد ذکر شده در تبصره مذکور عبارتند از :

۱- ترک زندگی خانوادگی توسط زوج حداقل به مدت ۶ ماه متوالی و یا ۹ ماه متناوب در مدت ۱ سال بدون عذر موجه.

۲- اعتیاد زوج به یکی از انواع مواد مخدر و یا ابتلا وی به مشروبات الکلی که به اساس زندگی خانوادگی خلل وارد آورد و امتناع یا عدم امکان الزام وی به ترک آن در مدتی که به تشخیص پزشک برای ترک اعتیاد لازم بوده است.در صورتیکه زوج به تعهد خود عمل ننماید و یا پس از ترک ، مجددا به مصرف مواد مذکور روی آورد ، بنا به درخواست زوجه ، طلاق انجام خواهد شد.

۳- محکومیت قطعی زوج به حبس ۵ سال یا بیشتر .

۴- ضرب و شتم یا هرگونه سوء رفتار مستمر زوج که عرفا با توجه به وضعیت زوجه قابل تحمل نباشد.

۵- ابتلا زوج به بیماری های صعب العلاج روانی یا ساری یا هر عارضه ی صعب العلاج دیگری که زندگی مشترک را مختل نماید.

مراحل گرفتن طلاق توسط بهترین وکیل طلاق در تهران

 • صدور گواهی عدم امکان سازش
 •  دادخواست طلاق توافقی
 • ارجاع به دادگاه خانواده
 • اثبات شروط طلاق
 • اجرای حکم

صدور گواهی عدم امکان سازش:

اگر طلاق از نوع توافقی باشد, زوجین حداقل باید 5 جلسه پیش مشاوره روانشناسی بهزیستی بروند و مشاور بهزیستی تشخیص می دهد که گواهی عدم سازش صادر کند یا گواهی عدم انصراف طلاق. در برخی موارد امکان نرفتن به مشاوره هم ممکنه که گروه وکیل نوین با داشتن بهترین وکیل طلاق در تهران میتونن براتون انجام بدن تماس بگیرید.

مشاوره رایگان وکیل تهران

سامانه وکیل نوین برای شهروندان عزیز شرایطی رو فراهم کرده که شما می توانید مشاوره حضوری رایگان با وکیل متخصص با توجه به مشکلتون در هر شهری که باشین داشته باشید تا بتوانید مشکل خودتون رو هرچه سریع تر حل کنید به همین منظور می توانید بر روی مشاوره حضوری رایگان در تهران کلیک کنید.

دادخواست طلاق توافقی

پس از مشاوره دادخواست طلاق توافقی ثبت باید کرد و با توجه به قانون جدید بعضی از پرونده ها به شورای حل اختلاف فرستاده می شود.

مدارک مورد نیاز برای گرفتن طلاق توافقی:

 • اصل و کپی صفحات شناسنامه و کارت ملی
 • اصل یا رونوشت عقدنامه
 • اصل وکالت نامه طلاق در صورت وجود و نسخه وکالت نامه دادگستری

ارجاع به دادگاه خانواده

پس از ارجاع پرونده به دادگاه خانواده باید مدارک اصل طلاق تقدیم دادگاه شود و توسط وکیل خوب طلاق در تهران از آن دفاع شود. در طلاق توافقی برکه مشاوره بهزیستی و یا وکالت طلاق زوج از اصلی ترین مدارک هستند. در طلاق از سمت زوجه کار بیسار سختی است چون که باید یکی از شروط 12 گانه طلاق در عقدنامه را اثبات کرد.

اثبات شروط طلاق

اثبات شروط 12 گانه طلاق کار بسیار سختی است که باید توسط وکیل انجام شود. مثلا اثبات رابطه نامشروع یا همسر دوم یا اعتیاد یا ضرب و جرح و کتک کاری که هر کدام باید توسط وکیل خوب طلاق در تهران و در دادگاه های مربوط به خود پیگیری شود.

اجرای حکم

پس از اثبات شرایط طلاق توسط وکیل خوب طلاق در تهران . حکم طلاق صادر می شود و برای اجرای حکم به دفترخانه طلاق ارجاع داده می شود.

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در تهران

 • آشنایی و تسلط کامل به مواد قانونی طلاق
 • آشنایی به مراحل طلاق توافقی و نیز طلاق از طرف زوجه یا زوج
 • پیگیری مداوم و سریع پرونده به خصوص در طلاق از سمت زوج
 • روانشناسی مناسب از شرایط زوجین و کمک در کاهش آسیب های طلاق
 • هوشمندی و ذکاوت به جهت رعایت مصلحت موکل و عدم تضییع حقوق مادی و معنوی وی

سوال و جواب شما از بهترین وکیل طلاق در تهران

سوال شما :

با سلام ممنون میشم راهنماییم کنید، می خواستم بپرسم دختری که تو عقد هنوز, بخواد طلاق توافقی بگیره حتما باید به دادگاه مراجعه کنه یا مستقیم محضر می شه رفت و آیا باید پزشکی قانونی بروند یا همینکه شوهر بگه خانمم باکره است و نزدیکی نداشتیم کفایت می کنه ؟

پاسخ وکیل :

سلام شما بایستی به دادگاه برید و اگر دو طرف اعلام کنید راجع به بکارت نیازی به پزشکی قانونی نیست البته در بعضی مواقع اختلافی است .فقط دقت شود با ازبین رفتن بکارت مهریه شما کامل و در صورت سالم بودن آن مهریه شما نصف می شود شما می توانید برای انجام این امور وکیل بگیرید .موفق باشد

سوال شما:

می خواهم از شوهرم بخاطر نداشتن کار ثابت و درآمد و داشتن قرض و وام و قسط زیاد که قادر به پرداخت آنها نیست و ضامن اغلب وامهایش هم من هستم طلاق بگیرم فقط حضانت دختر ۲/۵ ساله ام را می خواهم باید از کجا شروع کنم ؟

پاسخ وکیل:

دادخواست نفقه معوقه و جاریه مطرح و بعد از دریافت حکم دادخواست طلاق به استناد عسر و حرج ،
حضانت فرزند تا ٧ ساگی متعلق به مادر است و هیچ مرجع قانونی هم نمی تواند فرزند را از مادر بگیرد و بعد از ٧ سالگی هم حضانت فرزند با کسی است که صلاحیت داشته باشد      

سوال شما :

با سلام آیا مرد می تواند به زور زن را وادار نماید که از او جدا شود هر چند زن راضی نباشو و او را به زور طلاق دهد هر چند خواسته زن این نباشد ؟

پاسخ وکیل :

قانونا مرد می تواند هر زمانی که بخواهد زن خود را طلاق دهد هر چند زن مخالف طلاق باشد ولی باید تمام حق و حقوق زن را پرداخت نماید.

سوال شما :

با سلام و تشکر اگر زنی از طرف شوهرش وکالت برای طلاق داشته باشد می تواند هم مهریه اش را بگیرد وهم طلاق بگیرد؟ و سوال دیگر اینکه اگر بداند شوهرش ملکی دارد و آدرس شهرداری ملک را بداند ولی شماره پلاک ثبتی آن را نداند می تواند جهت توقیف ملک اقدام کند ؟ با سپاس

پاسخ وکیل :

با سلام بله می تواند طلاق بگیرد و مهریه خود را نیز مطالبه نماید مگر اینکه در ضمن متن وکالتنامه زوج ذکر کرده باشد که زوجه در صورت بذل تمام یا میزان خاصی از مهریه خود وکالت در طلاق دارد. برای توقیف ملک حتما پلاک ثبتی مورد نیاز می باشد . موفق باشید.

سوال شما :

زن مطلقه ای که ازاله بکارت شده است آیا در ازدواج مجدد با شخص دیگری می تواند از حق حبس استفاده کند و آیا برای صیغه نکاح مجدد اجازه ولی وی لازم است

پاسخ وکیل :

بله می تواند چون بنابر ماده ۱۰۸۵ قانون مدنی حق حبس را تنها مشروط به دو امر نموده است ۱- مهر زن حال باشد یعنی بدون مدت و قابل وصول به مجرد عقد. ۲- زن قبل از دریافت مهریه از شوهر تمکین نکرده باشد.و در اینجا بکارت یا عدم آن شرط نشده است. و اما در مورد قسمت دوم سوال شما تنها نکاح دختر باکره موقوف به اجازه ی ولی یا جد پدری او می باشد .

سوال شما :

در صورتی که زن مهریه خود را به اجرا گذارد آیا می تواند خانه مسکونی شوهرش را که تا ۹ سال دیگر در رهن بانک مسکن است (به علت وام مسکن) توقیف کند؟ (خانه مورد نظرتنها ملک شوهراست) اگر می تواند چگونه است؟ و یا چه کارهای دیگری می تواند انجام دهد؟ با تشکر

پاسخ وکیل :

با سلام در صورتیکه میزان مازاد بر رهن بانک ، بیشتر از مستثنیات دین باشد ( با نظر کارشناس و بستگی به قیمت ملک دارد که آیا می توان با قیمت آن منزلی در شان مدیون تهیه کرد یا نه) می تواند توقیف نماید در غیر اینصورت خیر. 

بهترین وکیل طلاق در تهران را با لیست 10 تایی بشناسید؟!

محمد امین ابراهیمی

برای ارتباط با وکیل متخصص’ آقای ابراهیمی’ بر روی مشاوره تخصصی کلیک کنید.

مهین حیدری

برای ارتباط با وکیل متخصص’ خانم حیدری’ بر روی مشاوره تخصصی کلیک کنید.

حسین کاظمی

برای ارتباط با وکیل متخصص’ آقای کاظمی ‘بر روی مشاوره تخصصی کلیک کنید.

در حال تکمیل است….

مقالات مرتبط با بهترین وکیل طلاق در تهران

گرفتن مشاوره با بهترین وکیل طلاق در تهران:

سامانه وکیل نوین , سامانه آموزش مسائل حقوقی و معرفی وکلای متخصص در سراسر کشور می باشد, بدین نحو که شما ابتدا با تکمیل فرم درخواست وکیل متناسب با موضوع انتخابی اطلاعات وکیل برایتان ارسال می گردد. بدین منظور می توانید برای ارتباط با بهترین وکیل طلاق در تهران بر روی مشاوره تلفنی کلیک کنید.

ممنونم که تا پایان مقاله بهترین وکیل طلاق در تهران همراهم بودی.

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل خوب طلاق در تهران

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود