بهترین وکیل طلاق در رشت_ آپدیت (1403)

بهترین وکیل طلاق در رشت

فهرست مطالب مقاله

بهترین وکیل طلاق در رشت

با سلام من مهتاب میرزائیان کارشناس حقوقی سامانه وکیل نوین در این مقاله بهترین وکیل طلاق در رشت را به شما بزرگواران معرفی می کنم.

 وکیل  طلاق در رشت این امکان را برای شما ایجاد کرده که در کمال آرامش و بدون حضورتون در دادگاه می توانید به نتیجه دلخواه برسید. بهترین وکیل طلاق  در رشت با آشنایی کامل از کلیه قوانین حقوقی و

خانواده در جهت پیشبردپرونده های خانواده و جلوگیری از طولانی شدن روند رسیدگی.

قانونگذار ایران طلاق را در قانون مدنی در ماده 1133 چنین تصریح کرده که : «مرد می‌تواند هر وقت که بخواهد زن خود را طلاق دهد»، به اراده و خواست مرد صورت می‌گیرد و زن نیزدرمواردخاصی از جمله: خودداری

شوهر از دادن نفقه یا غیبت شوهر به مدت چهارسال وعسر و حرج زن، می‌تواند از دادگاه درخواست طلاق کند.

 

بهترین وکیل طلاق دررشت خانم شکوفه خرم آبادی 

بهترین وکیل طلاق در رشت خانم شکوفه خرم آبادی

ایشان  بهترین وکیل طلاق در رشت پایه یک داد گستری رشت ، فارغ التحصیل  از رشته حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد انزلی دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری از سال 1389 وکالت خود را آغاز نموده و یکی از بهترین وکیل طلاق در رشت به حساب می آیند.

.ایشان با وکالت تخصصی در دعاوی خانواده به ویژه طلاق از طریق مراجع قضایی و اجرای ثبت با استفاده از دانش و تجربه در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده های موکلین را کسب کند.

پیگیری و همچنین باز گرداندن حقوق تضییع شده موکلین با کمترین هزینه در سریعترین زمان از خصوصیات بارز کاری ایشان است.

ایشان به عنوان بهترین وکیل رشت در زمینه خانواده و به ویژه طلاق آماده ارائه خدمات حقوقی در حوزه استان گیلان می باشند

آدرس دفتر:رشت میدان ورودی استادسراکوچه مهتاب ساختمان درافشان طبقه 2 واحد8

شماره تماس:0912917046

 

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در رشت

سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
تخصص: حقوقی،کیفری،خانواده
خدمات: مشاوره حضوری رایگان+پیگیری پرونده
میزان موفقیت: موفیقت پرونده ها 90%
هزینه وکالت: براساس سختی پرونده

 

لیست 9تا بهترین وکیل طلاق در رشت

1)وکیل آقای داریوش صالحی

ایشان بهترین وکیل رشت پایه یک دادگستری و فارغ التحصیل دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی ارشد ، عضو کانون وکلای دادگستری استان گیلان و یکی از بهترین وکلایی که می توان تخصصی در حوزه موضوعات حقوقی ملکی و کیفری در رشت نام برد.

درپی سالهای کاری با ورود و دفاع در پرونده های مهم و مختلف موفقیت های قابل توجه تحصیل که رضایتمندی موکلین را به همراه داشته است .

و عمده تخصص و فعالیت ایشان در پرونده های ملکی همچون :اثبات  مالکیت ، خلع ید، رفع تصرف عدوانی ، فروش مال مشاع ، ارث ، تنظیم سند و نیز پرونده های کیفری :

فروش مال غیر، سرقت ، کلاهبرداری ، جعل ، تصرف عدوانی ، روابط نامشروع ، جرایم سایبری و همچنین پرونده های خانواده ، طلاق ، مهریه ، حضانت ، سرپرستی و نفقه می باشد.

 

2)وکیل خانم اعظم حسینائی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و دارای دکترای حقوق خصوصی می باشند که در شهر رشت جزء بهترین وکلا توسط مردم انتخاب شده اند. ایشان دارای سوابق ارزشمندی هستند 8 سال سابقه فعالیت به عنوان نماینده حقوقی و کارشناسی تسهیلات صندوق کار آفرینی امید و مدیر عامل پایانه صادراتی سنگ و فرآورده های معدنی و کارشناسی حقوق  و مدرس دانشگاه در

 دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت.ز خصوصیات بارز اخلاقی ایشان می توان به فن بیان قوی و بلد بودن اصول مذاکره رفتار سازمانی و ارتباط موثر انگیزه در کار و داشتن وجدان کاری

آدرس دفتر:رشت چهاراه راه گلسار روبروی بانک ملی -بالای شیرینی کدبانوساختمان البرز، طبقه 2واحد 8

شماره تماس :09026220322

3) وکیل آقای محمد حسن فعال

ایشان بهترین وکیل رشت پایه یک دادگستری رشت، با بیش از 16 سال سابقه وکالت درخشان و موفق ، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه گیلان ، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضائیه استان گیلان،عضو کمیسیون بازرسی دوره دوم هیات مدیره ،عضو کمیسیون معاضدت وکالت تسخیری دوره چهارم هیات مدیره مرکز وکلا استان گیلان و همچنین بازرس هیات مدیره ( دوره سوم ) مرکز وکلا و مشاوران حقوقی استان گیلان بوده است .

ایشان به خاطر فن بیان قوی ،تجربه بالای حقوقی ، پشتکار فراوان و آشنایی با قوانین حقوقی و از همه مهمتر علاقه ای که به کار خود دارد، توانستن با وکالت حرفه ای و کسب نتیجه مطلوب ،رضایت مراجعه کنندگان و موکلین را بدست آورده و با همین تبحر بالا جز بهترین وکیل رشت به حساب بیایند.

حوزه فعالیت وکیل محمد حسن فعال در امور حقوقی و کیفری و خانواده عبارتست از:

وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ( مطالبات چک ، سفته ، ملکی ،سرقفلی ،الزام به تنظیم سند رسمی ،الزام به تحویل مبیع (مال مورد معامله ) اثبات مالکیت ، خلع ید قلع و قمع بنا و مسحدثات، اخذ دستور موقت ،توقف و ابطال عملیات اجرایی ثبتی و اجرای احکام دادگاه ذیصلاح ،مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری ،

مصادره اموال ، خانواده ، اعتراض به برگ تشخیص اداره منابع طبیعی و اثبات مالکیت اراضی غیر ملی به طرفیت اداره منابع طبیعی، شهرستان مربوطه و….)

وکالت در تمامی دعاوی و شکایات کیفری (جزائی ) شامل ( جرایم مواد مخدر، سرقت ،کلاهبرداری ،اختلاس و ارتشاء پولشویی ،قتل ،مطالبه دیه ،جرایم پزشکی ، رایانه ای ، رابطه نامشروع ، جرایم سیاسی ،مطبوعاتی و …)

امور ملکی و تجاری (زمین ،مسکن و مغازه)

وکالت در پرونده های دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری

وکالت در کمیسیون ماده 100شهرداری ها و پرونده های مالیاتی

وکالت در دعاوی راجع به ثبت شرکت ها ، انحلال شرکت ، و ثبت تنظیم قراردادهای مشارکت و سایر قرار دادهای خصوصی برای اعطای وکالت به آقای فعال ،یکی از بهترین وکلای رشت می توانید به نشانی ذیل و با شماره همراه تماس برقرار نمایید:

نشانی دفتر : رشت ، خیابان دکتر حشمت ، پایین تر از مسجد چله خانه ، روبروی تاکسی شهرام ، ساختمان آدنیس طبقه اول

 شماره تماس :09119341944 هنگام تماس اعلام بفرمایید که از سامانه وکیل نوین تماس گرفته اید

آدر س دفتر:رشت خیابان دکتر حشمت،پایین تراز مسجد چله خانه ،روبروی تاکسی شهرام ، ساختمان آدنیس طبقه اول

شماره تماس :09119341944

4) وکیل هانی اشناب

ایشان بهترین وکیل رشت وکیل پایه یک دادگستری استان گیلان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق بین الملل هستند .

سابقه تدریس متون حقوقی به زبان انگلیسی دارای گواهی نامه تخصصی قرارداد نویسی دارای گواهی نامه تخصصی حقوق بانکی

شماره تماس :09026220322

 

5)وکیل آقای ابوطالب اصغری جیرنده

ایشان بهترین وکیل رشت پایه یک دادگستری و نایب رئیس کمیسیون پارلمانی کانون وکلای گیلان ،مدرس دانشگاه ،دانشجوی دکتری حقوق ،شماره پرونده 893 از کانون وکلای دادگستری گیلان ، و جزء یکی از بهترین وکلای رشت به حساب می آیند.

 ایشان با وکالت در پرونده های کیفری با موضوعات ( کلاهبرداری ، جعل ، و استفاده از سند مجعول ،خیانت در امانت ،سرقت ، ، فروش مال غیر و…)

پرونده های حقوقی من الجمله  چک،سفته ،اجرت المثل ،ایام تصرف ،تخلیه و اجور معوقه ، سر قفلی ،الزام به تنظیم سند رسمی ،ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی ، دعاوی بانکی ، قرارداد مشارکت در ساخت

، پیش فروش آپارتمان ، و تعزیرات حکومتی ، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث )

 پرونده های ملکی مانند : ( الزام به تنظیم سند رسمی ، الزام به تحویل ملک ، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی ،ابطال قرارداد ،خلع ید ،رفع تصرف عدوانی ، فروش ملک مشاع ، تخلیه ملک تجاری ، دعوای تعدیل اجاره بها و..)

پرونده های خانواده از جمله  ترک انفاق ، مهریه ، تمکین ، نفقه زوجه و فرزند ، اجرت المثل ایام زوجیت ، طلاق توافقی ، طلاق از سوی زوج یا زوجه ، استرداد جهیزیه ، ملاقات فرزند ، الزام به ثبت ازدواج و ..)

 

6) وکیل خانم انسیه یوسف پور

ایشان بهترین وکیل رشت پایه یک دادگستری و فارغ التحصیل دانشگاه استان گیلان در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی ،عضو کانون وکلای داد گستری گیلان می باشد.

عمده تخصص ایشان پرونده خانواده طلاق و مهریه و  پرونده های  کیفری و ملکی  است . 

در سالهای اخیر با ورود و دفاع در پرونده های مهم و مختلف ،موفقیت های قابل توجه تحصیل که رضایتمندی موکلین را به همراه داشته است .

ایشان صاحب چندین مقاله در نشریه معتبر کشوری از جمله:جبران ضرر و زیان غیر مالی ناشی از قرارداد با بررسی کنوانسیون بین المللی  خرید کالا قاعده مقابله با خسارت در حقوق هند و….. می باشد .

و عمده تخصص و فعالیت ایشان در پرونده های ملکی همچون : اثبات مالکیت ، خلع ید ، رفع تصرف عدوانی ، فروش مال مشاع ، ارث، تنظیم سند و همچنین پرونده های کیفری : فروش مال غیر ، سرقت ، کلاهبرداری ، جعل ، تصرف عدوانی ، روابط نا مشروع، جرایم سایبری ،و نیز پرونده های خانواده : طلاق ، مهریه ، حضانت و سر پرستی ، نفقه و….. می باشد.

آدرس دفتر:میدان لاکانی-ابتدای بولوارحافظ -جنب بانک رفاه-عمارت لاکانی-طبقه-دوم واحد شمس

شماره تماس:091111363054

 

7)  وکیل خانم زهرا پور خوش سعادت

ایشان بهترین وکیل رشت پایه یک دادگستری کانون وکلای استان گیلان هستند .فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد تهران مرکز و فارغ التحصیل کارشناسی حقوق از دانشگاه بین المللی امام خمینی ره قزوین می باشند.

وکالت تخصصی در دعاوی حقوقی و کیفری ،در موضوعات ذیل : دعاوی ملکی ، دعاوی خانوادگی ، اسناد تجاری ،(چک و سفته ) توقیف اموال ، مطالبه وجه  می باشند .

 

 

8)وکیل آقای صادق نیک بخش

ایشان بهترین وکیل رشت پایه یک دادگستری استان گیلان در سال 1390 پروانه وکالت گرفتند .قبل از وکالت نزدیک 10 سال سابقه کار در محاکم قضایی در سطح شهرستان رشت دارند.کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی ، قرارداد وکالت با چندین شرکت و موسسه خصوصی در سطح استان گیلان انجام دادند.

تخصص ویژه در پرونده های منابع طبیعی ، ملکی ، و مواد مخدر را دارا هستند

آدرس دفتر :رشت چهراراهگلسار ابتدای خیابان نواب صفویبن بست مهرطبقه 4واحد7

شماره تماس :091111363054

 

9)جابر غزالی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی می باشند.
ایشان به عنوان یک وکیل تحصیل کرده و با تجربه در زمینه ی کلیه ی دعاوی ملکی، دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی خانوادگی، دعاوی ثبتی و تجاری، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری دعاوی مربوط به ارث و میراث و غیره… دانش و آگاهی لازم دارند اما در زمینه ی دعاوی ملکی به صورت اختصاصی فعالیت می کنند.

یکی از مهم ترین و پیچیده ترین دعاوی حقوقی، مربوط به دعاوی ملکی است، که رسیدگی به آن ها نیازمند آگاهی از علم حقوق و نحوه ی برخورد با آن هاست به همین جهت پیشنهاد می کنیم قبل از هر گونه اقدامی حتما با یک وکیل ملکی خوب مانند جابر غزالی در ارتباط باشید.

یک وکیل ملکی خوب، وکیلی است که، بسیار دل سوز و امانت دار باشد تا موکل با خیالی آسوده مشکلات خود را عنوان کند و شواهد و مدارک را به او تحویل دهد. فردی مانند جابر غزالی فردی با کلامی برنده و قلمی صریح دائما برای احقاق حق موکل خود می کوشد و تمام تلاش خود را می کند تا موکل در مسیری درست گام بردارد تا از اتلاف وقت و هزینه های اضافی جلوگیری شود

آدرس دفتر:رشت چهارراه گلسارابتدای خیابان نواب صفوی بن بست مهرطبقه 4واحد 7

شماره تماس :091111363054

چنانچه شما وکیل می باشید و تمایل دارید در لیست بهترین وکیل رشت قرار بگیرید با این شماره 09151098659 تماس بگیرید.

طلاق چیست؟

طلاق به معنای پایان دادن به زندگی زناشویی است و همراه با فسخ نکاح که از عیب های شخص نشات میگیرد منجر به انحلال عقد زناشویی بین دو شخص می شود.

برای طلاق سه روش مرسوم وجود دارد که وکیل طلاق در رشت به اشخاص کمک می کند از این طریق خود را از قید زوجیت رها کنند و پیشنهاد می شود که قبل از طلاق به بهترین وکیل طلاق در رشت مشاوران متخصص و روانشناس های با تجربه برای این موضوع مراجعه نمایید چون طلاق بهترین راه حل نیست بلکه آخرین راه حل است.

روش های طلاق در کشور ما به سه روش است. که وکیل طلاق در رشت به شرح ذیل برای شما عنوان می کند:

هر آنچه که در مورد طلاق غیابی باید بدانید در ویدئو زیر است

گرفتن طلاق توافقی 10 روزه در شهر شما اینجا کلیک کنید

وکیل-طلاق-دررشت

روش گرفتن مهریه با  بهترین وکیل طلاق در  رشت:

هیچ اجباری به بذل مهریه نیست شما میتونید دادخواست مطالبه مهریه رو به دادگاه تقدیم کنین و چنانچه همسرتون مالی دارن میشه از طریق اجرای ثبت توقیف کرد قابل ذکر است که در طلاق یک طرفه در صورت محقق شدن بعضی از بند های سند ازدواج هم طلاق خود را بگیرید و هم مهریه خود را مطالبه نمایید و اما در صورتی که طلاق شما طلاق توافقی باشد.

در اینصورت وصول مهریه و یا ابراء آن به صورت توافقی و سازش بین طرفین میباشد که در این صورت زوج اجازه طلاق میدهد و در عوض میتواند از زوجه در خواست ابراء و بخشش مهریه نماید ویا خیر علاوه بر طلاق مهریه خود رو در یافت کنند ( به زبون عامیانه هرچی توافق کنین مثلا ما مورد داشتیم حتی زوجه مبلغی هم به زوج داده تا زوج راضی به جدایی و طلاق شده و بلعکس مرد هم مهریه را کامل یا میزانی از آن را داده ) این امر توافقی است .

استرداد جهزیه با بهترین وکیل طلاق در رشت

جهیزیه ای که زن با خودش به منزل شوهر میبره به معنای این نیست که زوج مالک آنها میشه و فقط میتونه از وسایل استفاده کنه و هر زمانی که زن بخواد میتونه جهیزیه رو پس بگیره چرا که تهیه وسایل به عهده زوج است که البته با لیست سیاهه یا فاکتور خرید و در صورتی که هیچکدوم از اینها موجود نباشه باید شاهد داشته باشه و مرد به هیچ عنوان نمیتونه وسایلی رو که زن به عنوان جهیزیه با خودش به منزل شوهر آورده رو برنگردونه. 

وکیل طلاق در رشتنکاتی که باید در مورد بهترین وکیل طلاق در رشت بدانید؟!

 • آیا می دانستید: در صورت ازدواج مجدد زوجه پس از طلاق هیچگونه مانعی برای اخذ مهریه قبلی از همسر سابق وجود ندارد و همچنان زن می تواند مهریه خود را دریافت کند.                           
 • آیا می دانستید: عده طلاق زن باردار تا زمان وضع حمل و زایمان است و بعد از آن فورا می تواند با شخص دیگری ازدواج کند و در این دوران یعنی تا زمان زایمان به زن نفقه تعلق می گیرد.                       
 • آیا می دانستید: اگر زوجین در دوران عقد باشند،زن می تواند تمام مهریه خود را در هنگام انجام مراحل طلاق توافقی طلب کند و یا آن را ببخشد.                                                                      
 • آیا می دانستید: اگر در هنگام طلاق توافقی،زوجین در خصوص نحوه پرداخت توافق کرده باشند، دیگر ادعای اعسار از پرداخت مهریه از طرف زوج قابل پذیرش نیست.                                              
 • آیا می دانستید: در طلاق توافقی زوجین می توانند در مورد نفقه فرزندان توافق انجام بدهند و تعیین کنند که پرداخت نفقه به عهده چه کسی است و همچنین به چه میزان باید پرداخت شود که در صورت عدم توافق زوجین می توانند از دادگاه تقاضا کنند.                                                 
 • آیا می دانستید: هیچ زن و شوهری بدون رای دادگاه نمی توانند به طور مستقیم به دفتر خانه مراجعه کنند در واقع هیچ دفتر خانه ای بدون رای دادگاه طلاقی را ثبت نمی کند.                              
 • آیا می دانستید: اگر مرد یا زنی پس از ازدواج، تغییر جنسیت دهد، مرد نمی تواند به این دلیل که دیگر زن شده است یا طرف مقابل، دیگر زن نیست از پرداخت مهریه خودداری کند.                                                                     
 • آیا می دانستید: زمانی که زنان در خواست طلاق به دلیل اعتیاد مرد می دهند، معمولا دادگاهها زمانی حکم به طلاق می دهند که تشخیص دهند اعتیاد مرد به گونه ای مضر است که به اساس خانواده خلل وارد می کند .                                                                                    
 • آیا می دانستید: یکی از مزایای طلاق توافقی عدم نیاز به حضور زوجین در دادگاه و دفتر خانه است. در صورتیکه یکی از زوجین وکیل طلاق در رشت داشته باشد در هیچ یک از مراحل گرفتن طلاق در دادگاه و دفتر خانه نیازی به حضور وی نخواهد بود.                                                          
 • آیا می دانستید: یکی از مراحل طلاق توافقی مشاوره استکه اجباری می باشداما اگر زن و شوهر به هر دلیل تمایل به حضور در جلسه مشاوره نداشته باشند بدون حضور آنها توسط وکیل جلسه برگزار خواهد شد.                                                                                                  
 • آیا می دانستید: در صورتیکه زوجه ضمن عقد ازدواج یا به موجب وکالتنامه ای حق طلاق داشته باشد، برای اقامه دعوی طلاق نمی تواند مستقیما به دادگاه مراجعه کند، بلکه باید وکیل اختیار کند.                                                                                                                                

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در رشت:

 • محرم اسرار موکل خوداست.
 • تعهد اخلاقی برای انجام صحیح امور محوله دارد.
 • بهترین و سریع ترین راه برای رسیدن به نتیجه را انتخاب می کند.
 • از معلومات حقوقی بالایی برخوردار است.
 • هزینه مناسب برای مشاوره و حق الوکاله نسبت به عرف و حتی کمتر دریافت می کند.

لزوم داشتن بهترین وکیل طلاق در رشت:

در موضوع طلاق حضور وکیل الزامی نیست ولی از لحاظ اینکه معمولا افراد از حقوق قانونی خودشون اطلاعی ندارن و ممکنه در خیلی از موارد نتونن به حقشون برسن پیشنهاد میشه مشورت  باوکلای تخصصی سامانه وکیل نوین  کنن و در صورت امکان روند کارشونو به وکیل بسپارن. یک دادخواست اشتباه ویک سخن نسنجیده پرونده شما رو به شکست میکشاند.

گرفتن مشاوره بابهترین وکیل طلاق در رشت:

سامانه وکیل نوین , سامانه آموزش مسائل حقوقی و معرفی وکلای متخصص در سراسر کشور می باشد, بدین نحو که شما ابتدا با تکمیل فرم درخواست وکیل متناسب با موضوع انتخابی اطلاعات وکیل برایتان ارسال می گردد. بدین منظور می توانید برای ارتباط با بهترین وکیل طلاق در رشت بر روی مشاوره تلفنی کلیک کنید.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل طلاق در رشت 

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود