وکیل خوب در تهران

 

چنانچه نیاز به وکیل خوب در تهران دارید اینجا را کلیک کنید تا وکیل متخصص به شما معرفی و در لحظه مشاوره تلفنی شوید.

من محمد باقر بهروشم، رئیس موسسه حقوقی راه امید ، سامانه وکیل نوین توی 10 سال سابقه کار مدیریت و همکاری با وکلای زیادی در سراسر کشور داشتم و میدونم کدوم وکیل خوبه و کدوم بهتر و چه وکیلی هم اصلا به درد کار نمیخوره بهت بگما خودم کارشناس ارشد حقوقی تو مشهد و وکیل تهران نیستم اما وکیل متخصص تهران خواستی فرم بالا رو پر کن و به نکات مهم پایین برای انتخاب وکیل توی تهران دقت کن

وکیل خوب در تهران

در ادامه به معرفی وکیل خوب در تهران می پردازم .ویژگی های یک وکیل خوب در تهران به صورت خلاصه این گونه است.

در ضمن سامانه وکیل نوین برای دسترسی آسان شما به وکیل خوب در تهران با توجه به ویژگی هایی که پایین ذکر می شود به معرفی وکیل خوب در تهران پرداخته. شما برای مشاهد لیست بهترین وکلای تهران اینجا را کلیک کنید.

 

اصل اول : وکیل پایه یک بهتره یا وکیل کارآموز در تهران

ببین یک وکیل دو سال اول وکالتش رو کارآموزی میکنه و بعدش با  آزمون اختبار پایه یک میشه پس خیلی تفاوت آنچنانی نداره ولی نکته ای که مهمه اینه که وکیل پایه یک عموما تجربه بالا تری داره ولی با تایم پر تر و عموما درست جواب تلفنتو نمیده البته حقم داره چون هر روزش صبح تا شب توی دادگاه و عصرا هم یکسر مشغول مشاوره دادن ولی وکیل کارآموز عموما تجربه کمتر نسبت به وکلای پایه یک اما خوبی که دارن عموما همیشه آماده به زنگن و هرموقع هرجا گیر کنی میتونی بهشون تماس بگیری و فوری پاسختو میدن.

و از اونجایی که پرونده جریانی کمتری دستشون هست عموما پیگیری شون برای پرونده شما بهتره ، پس تنها صرف کارآموزی و پایه یکی نمیشه تصمیم گیری کرد و تا اینجا دیدی که هرکدوم یک خوبی و بدی نسبت به هم دارن.

اصل دوم : سعی کن وکیل خوش تیپ بگیری

والا اصلا نمیدونی وکیل خوشتیپ داشتن چه خانمش و چه آقا چه تاثیری روی طرف مقابلت در خورد شدن اعتماد بنفسش داره البته بگما بعضی وکیلا هستن که اصلا به ظاهرشون نمیرسن ولی نمیدونی نخبه ای هستن برای خودشون و در جواب هر ایراد وکیل طرف مقابل یا قاضی حرف برای گفتن دارن ولی خب بین دوتا وکیل با معلومات برابر میتونی ببینی که وکیل خوشتیپه تاثیر بهتری میزاره.

اصل سوم : با وکیلی که حس راحتی داری کارتو به اون توی تهران بسپار

متاسفانه جوی درست شده بین وکلا که خشک و تند صحبت کردن با موکل رو دسپلین کارشون میدونن ، این در حالیه که اصلا این رفتار به کل رد شده ، به وکیلی کارتو بسپار که حس دوستانه و راحتی بهش داری و حتی بعضا شوخی هم میکنه این وکلا عموما در دسترس تر و بیشتر پاسخ شمارو میدن کنار اون یه دوست پیدا کردی که هر موقع مشکل خوردی بلافاصله میتونی بهش بزنگی و گپ بزنی ضمنا درسته من خودم تهران نیستم ولی رفیق همتونم و هرجایی گیر کردین میتونین به خودم تماس بگیرین.

اصل چهارم : به نظرتون وکیل خانم انتخاب کنیم یا آقا

یه روزی یه مراجعه خانمی تماس گرفت و گفت یه وکیل میخوام منم یه خانمی رو بهش معرفی کردم اون در جواب گفت نه آقا معرفی کنید میخوام چشم شوهرم در بیاد و حرص بخوره من تا یه ربع فقط کما بودم، لطفا وکیلتونو اینجوری انتخاب نکنین ، ببین وکیل خانم توی بعضی از دعوای ها بهتره و میبینم قضات جواب وکیل خانم رو بهتر میدن ، نمیدونم چرا ما مردا نمیتونیم همجنس خودمون رو ببینیم ،

البته بگما بر عکسشم هست خیلی از قضات کافیه یه وکیل خانم با کمی حجاب بد جلوشون بشینه ، دیگه ول نمیکنن تا وکیل و از جلسه اخراج نکنن و بعضا بی خیال نمیشن  ، پس برای اینکه خیلی روی شانستون اقدام نکنید بهتره از وکیل آقا توی تهران بهره بگیرید  ( خدایی مرد سالارما )  ولی این هم ملاک اصلی برای انتخاب وکیل نیست پس با ما همراه باشید .

اصل پنجم :وکیلی توی تهران انتخاب کنید که سر زبون داشته باشه

ببین یکی از مهم ترین هنرای وکالت سر زبون داشتنش هست  ، وقتی شما به دفتر وکیل مراجعه میکنید و وکیل شروع به صحبت کردن میکنه شما حواستونو جمع کنین ، دقت داشته باشین که صدای وکیل یک نواخت نباشه. یعنی صدا در قالب افت و خیز باشه به عبارتی گاهی بلند بشه و گاهی آروم. این فن سخن وری جهت جلب توجه همگان است و وکلایی که یکنواخت حرف میزنن بعضا به خیلی از نکاتشون دقت نمیشه ، سعی کنین از وکلایی که تن صدای بلندی دارن چه خانم و چه آقا انتخاب کنین.

این وکلا بعضا انتقال جملات مد نظرشون رو بهتر انتقال میدن ، وکیل باید زبون چرب و نرم داشته باشه.  عموما قضات با وکلایی که کلا با دعوا حرف میزنن رابطه خوبی ندارن. ما در مجموعه وکیل نوین به وکلایی رو جزعی از لیست وکیل خوب در تهران میدونیم که زبون چرم و نرمی داشته باشه و به قول خودمون بتونه مخ طرفو بزنه :-))))

اصل ششم : از وکیلی استفاده کنید که تخصص کافی داشته باشه

متاسفانه در پروانه وکالت افراد نمینویسه که تخصص چه موضوعی داره لذا خیلی از وکلا خودشون رو متخصص در همه زمینه ها میدونن ، البته بگما با یک پروانه وکالت میشه توی همه پرونده ها اصولا اعلام وکالت کرد و عموما وکیل درسش رو هم مطالعه کرده ولی تخصص تجربی یک چیز دیگست ، پس سعی کنین وکیلی انتخاب کنین که دیگران اونو به عنوان متخصص پرونده شما معرفی میکنن نه صرف تعریف عادی از یک وکیل.
اینجا!!!بله درست شنیدی اینجا در مجوعه وکیل نوین ما وکلایی رو تحت عنوان وکیل خوب در تهران معرفی میکنیم که از تخصص کافی برخوردار باشند.

اگه هم  نمیدونی کدوم وکیل متخصص پرونده شما در تهران هست اینجا رو کلیک کن تا وکیل متخصص پروندت رو معرفی کنیم و باهاش تلفنی صحبت کنی. اگه اوکی بود حضوری به دفترش مراجعه کنی.

یک وکیل متخصص دعاوی کیفری در تهران با دعاوی : جعل ، آدم ربایی ، سرقت مسلحانه ، اختلاس ، مزاحمت تلفنی ، دیه ، تخریب ، تحصیل مال نامشروع ، قذف ، ضرب و جرح ، غصب عنوان ، ورود به عنف ، مفسد فی الارض ، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، چک ، رابطه نامشروع ، جرایم سیاسی ، زنا ، تجاوز ، تصرف عدوانی ، ربا ، توهین ، مزاحمت ، ترک انفاق ، اغفال در ازدواج ، قتل ، سرقت ، سقط جنین ، فروش مال غیر ، جرایم پزشکی ، فحاشی ، لواط رشوه ، قمار ، اسید پاشی ، ممانعت از حق ، روزه خواری و تظاهر به وکالت

اصل هفتم : اطلاعات وکیل در تهران و بسنج و سوالات مرتبط با پروندتو سوال کن

اگه دیدی مثل یک جنتلمن واقعی پاشد و به تک تک سوالاتت پاسخ داد اون وکیل حرف نداره کارتو بهش بسپار .

اصل هشتم : تخصص هر وکیل در تهران  رو متناسب با شرایط زیر بسنج

و بر مبنا تخصص در قسمت موضوع حقوقی فرم در خواست وکیل رو انتخاب کن که بر مبنای اون تلفن وکیل متخصص توسط سیستم اتومات به شما ارسال بشه.

چنانچه نیاز به وکیل خوب در تهران دارید اینجا را کلیک کنید تا وکیل متخصص به شما معرفی و در لحظه مشاوره تلفنی بشوید.

وکیل خوب در تهران

بعد از بیان ویژگی های یک وکیل خوب در تهران، خیلی ها از من سوال کردند که تعدادی وکیل خوب در تهران معرفی کنم. قبل از هر چیزی اگر میخوای با وکیل خوب در تهران آشنا بشی اینجا را کلیک کن تا به راحتی با وکیل خوب در تهران آشنا بشی.

در ضمن قبل از این که به انواع وکیل خوب در تهران بپردازیم، باید بدونید که هر وکیلی بعد از اخذ پروانه وکالت صلاحیت دارد که در تمامی پرونده ها ورود کند و اعلام وکالت کند ولی برخی از وکلا به صورت تخصصی کار می کنند و در یک زمینه خاص مشغول به فعالیت می شوند. به برخی از زمینه هایی که وکلا به صورت تخصصی کار می کنند، اشاره می کنیم.

وکیل طلاق و خانواده در تهران

یک وکیل خوب در تهران باید مسلط به دعاوی خانواده باشه  که شامل : طلاق ، نفقه ، جهیزیه ، مهریه ، حضانت ، استرداد جهیزیه ، تغییر جنسیت ، تمکین ، اثبات نسب ، طلاق توافقی ، فسخ ازدواج ، اذن ازدواج ، منع اشتغال زوجه و منع تحصیل زوجه و الزام به ثبت ازدواج ، ازدواج مجدد زوج و اهدا جنین میباشد.

هر کدام از این موارد، دارای شرایط قانونی متفاوتی داره که وکیل خوب در تهران باید به آن تسلط داشته باشد تا به راحتی بتونه حق موکلش رو بگیره.

به عنوان نمونه، یکی از موکلانم  به نام سارا که قصد جدا شدن از همسرش رو داشت. بعد از این که روند قانونی نحوه جدا شدن را بهش گفتم.، یک اضطراب خاصی درصورت موکلم مشاهده کردم. بعد از این که موضوع را ازش پرسیدم به من گفت دوستم 3 ماه پیش از همسرش جدا شدش ولی وقتی به دفتر خانه برای ثبت طلاق رفتند به دلیل عدم وجود شهود دفترخانه طلاق ثبت نکرد که همین امر منجر به یک مشکلاتی بعدا برای دوستم شدش. من هم چنین مشکلی دارم و میترسم این مشکل برای من هم به وجود بیاد.

من که متوجه اشتباه موکلم شده بودم بهش توضیح دادم که طلاق در ازدواج با فسخ در ازدواج تفاوت دارند و تشریفاتی که در طلاق هستش در فسخ نکاح لازم نیست.

برای آشنایی بیشتر با وکیل خانواده و طلاق در تهران میتونید اینجا کلیک کنید.

 

ویدئو مربوط به طلاق رو حتما نگاه کنید….

 

وکیل کیفری در تهران

یک وکیل خوب در تهران با دعاوی : جعل ، آدم ربایی ، سرقت مسلحانه ، اختلاس ، مزاحمت تلفنی ، دیه ، تخریب ، تحصیل مال نامشروع ، قذف ، ضرب و جرح ، غصب عنوان ، ورود به عنف ، مفسد فی الارض ، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، چک ، رابطه نامشروع ، جرایم سیاسی ، زنا ، تجاوز ، تصرف عدوانی ، ربا ، توهین ، مزاحمت ، ترک انفاق ، اغفال در ازدواج ، قتل ، سرقت ، سقط جنین ، فروش مال غیر ، جرایم پزشکی ، فحاشی ، لواط رشوه ، قمار ، اسید پاشی ، ممانعت از حق ، روزه خواری و تظاهر به وکالت اشنایی کامل داره.

یک نکته هم بگم در مورد پرونده های کیفری که اگر به مشکل کیفری برخورد کرده اید، حتما حداقل مشاوره حقوقی بگیرید. پرونده های کیفری به دلیل مساله جرم و مجازات، اگر کوچکترین مسامحه یا کوتاهی صورت بگیرد، متاسفانه عواقب ناگواری می تواند داشته باشد. به این نکته حقوقی توجه کنید که (جهل به قانون رافع مسولیت نیست) خب حالا این یعنی چی؟؟؟ یعنی اقا جان شما نمیتونی یک جرمی رو انجام بدی و در نهایت بگی که خب چون من نمیدونستم که این کار در قانون جرمه پس نباید مجازات بشم ، نخیر اینجوری ها هم نیست،مجازات داره خوبشم داره و اینجاست که باید از وکیل خوب در تهران کمک بگیری. 

وکیل دعاوی حقوقی در تهران

وکیل خوب در تهران در زمینه دعاوی حقوقی باید تخصص در رابطه با ، چک و سفته ، تغییر سن ، ثبت شرکت ، اخذ تابعیت ، اجرت المثل ، مطالبات بانکی ، حذف نام همسر ، الزام به تنظیم سند ، سرقفلی ، تقسیم مال مشاع ، مطالبه دیه، وقف ، اخذ اقامت ، دعاوی شهرداری معافیت ، تغییر نام و فامیل ، بیمه ، حق کسب و پیشه و تجارت ، ارث ، دعاوی ملکی ، قولنامه، ثبت نکاح دائم ، مطالبه وجه ، ورشکستگی ، اخذ شناسنامه ، تنظیم قرارداد ، موجر و مستاجر ، کارگر و کارفرما و فک رهن رو داشته باشه و دقیقا ملاک ما برای معرفی وکیل خوب در تهران در زمینه مسائل حقوقی همین موارد بالا هست پس با خیال راحت میتونی از ما بخوای که با توجه با پرونده شما بهت وکیل خوب در تهران رو معرفی کنیم. 

کلام آخر : توضیحات بالا تجربیات بنده حقیر بود امیدوارم وکلای عزیز ناراحت نشده باشن خیلی دوستون دارم من محمد باقر بهروشم شمارمم اینه 09026220322 دوستانه کاری داشتی میتونی تماس بگیری و اگه هم وکیل حرفه ای با تمام ویژگی بالا رو خواستی فرم درخواست وکیل اول صفحه رو پر کن تا بهت معرفی بشه . یا حق

مطالب ما را در اینستا گرام دنبال کنید بسیار مفید 

از مطالب حقوقی مفید در تلگرام لذت ببرید

سامانه وکیل نوین

وکیل خوب در تهران

وکیل نوین فقط شهر تهران فعالیت داره یا نه شهرای دیگه هم هست ؟ مثلا من پرونده داشته باشم شهر دیگه چکار کنم؟

وکیل نوین در 35 استان دارای شعبه هست تو به راحتی میتونی توی شهر خودت به وکیل  وکالت بدی ولی کارت در همون شهری که پرونده داری با نظارت وکیل نوین انجام میشه .

سرعت

سرعت در روند رسیدگی از مزایای وکیل نوین میباشد با انعقاد هر قرارداد وکالت جهت پیش برد پرونده مسئول سی آر ام ( مشتری مداری ) برای پرونده معین و از وکیل مربوطه در بازه های معین گذارش امور را میخواهد این امر موجب شده تا وکیل مربوطه کمتر اتلاف وقت نماید .

دقت

وکلای وکیل نوین در بازده های مشخص جلسه گذاشته و پرونده های صورت گرفته را به شور میگذارند این عمل میزان خطا را به حد اقل کاهش میدهد.

 

تخصص

وکیل نوین مزیت آن به تخصصی بودن آن است که متناسب با نوع پرونده به وکیل متخصص ارجاع میگردد ، این امر منجر بر این میشود که هر وکیل تجارب کافی را نسبت به پرونده ارجاع شده بدست بیاورد .

مجموعه

دیدگاه(9)

  • محمد غفوریان

  • 7 سال قبل

  ممنون بابت معرفی وکیل کارکشته و خوبی که برای تهران معرفی کردید

  • رضا

  • 5 سال قبل

  مشاوره آقای دهقان خیابان فردوسی حرف نداشت

  • سیاوش

  • 5 سال قبل

  من خیلی خوشم نیومد .

  • سارا

  • 5 سال قبل

  من میدون آرژانتین رفتیم مشاورینش خیلی آرومم کردن
  قاطع بودن خوشم اومد

  • سعید

  • 5 سال قبل

  خوب بود

  • کاخکی

  • 5 سال قبل

  اطلاعاتشون خوب بود
  ممنونم
  از پیگیری و سیستم نظر سنجیشون هم خیلی خوشم اومد

  • پیمان مقدم

  • 2 سال قبل

  به نظرمی آید؛ ازآنجاکه بواسطه بالارفتن هزینه ها وبی ارزش شدن پول به خاطر رشد نقدینگی درچنددهه اخیر که مصادف با اعمال سیاست های خارجی به بهانه رسیدن به عدم تفاهم نامه ای درخصوص صلاحیت ایران به دارا بودن انرژی هسته ای و اخذ دیگر سیاست های درنظرگرفته شده درچارچوب تحریم های های واقع شده نسبت به کشوری که آن رامتهم به نقض حقوق بشرمی نمایند بادرنظر نگرفتن این مطلب بسیارمهم ازلحاظ تحریم های اعمال شده که خود عامل نقض حقوق بشر درکشوری خواهدشد که ازحیث مجوز دارو وواکسن درشرایط بحرانی کرونا با تاخیردرتحویل مواجه گردند ، ویا تصمیم گیری ها متناسب با معیارهای اعمال شده تحریم های ازقبل ، ازهمخوانی درستی برخوردارنباشند ، خواه وناخواه وضعیت شغلی ونظارتی برکادری ارزشمند ازحیث دفاع برحقوق ازدست رفته بخشی ازمردم نیز ، آنگونه که باید به آن پرداخته ، وبها داده شود ؛ نظارت چندانی صورت نمی پذیرد . لذا شاید امری اجتناب پذیرباشد که درحوزه فعالیت کاری وکلا ء بواسطه ارزش مقایسه ای میزان فعالیت خود درازای دستمزد مورد انتظار ازبابت پرونده ای تحت عنوان حق الوکاله ، نتوانند باانگیزه ودلگرمی لازم نسبت به موکل خود نسبت به پرونده ای محول شده ، عهده دارشرح وظایفی گردند که افتخاررسیدن به برد آن پرونده را برای خود به ثبت برسانند . ای کاش به جای طول مدت سنوات کاری یک وکیل ازبابت استعلام انجام سابقه کارش ، می توانستند ترتیبی دهند تا وضعیت ارزشمند بودن آن وکیل به میزان تعداد پرونده های ثبتی او دررزومه کاریش بعنوان یک کارنامه موفق کاری جای هرگونه ابهام را ازبابت مراجعه ارباب رجوع به دفاترحقوقی به قصد استعلام وکیلی ارزشمند برطرف می نمود ، به نحوی که این کارنامه ثبت شده حاصل ازکسب موفقیت های نصیب شده برای آن وکیل تعیین کننده نرخ مصوب دستمزد حق الوکاله آن وکیل ازبابت تجربه کاربهینه وی درمدت ۱۵ الی ۱۰ سال کارحقوقی محسوب گردد . شاید دراین صورت ایجاد انگیزه بیشتر ، وتلاش ازبابت ارتقاء کیفی وعلمی درعرصه حضور درمحاکم قضایی چنان برای وکلاء دررقابت باهم مطرح می گشت ، که صرف حضوردراینکار به عنوان ایجاداشتغال زایی وکسب درآمد درموجه جلوه دادن اشخاصی نباشد که بواسطه اطلاعات حقوقی خود توقع حضور درانجام معاملات فی مابین دونفر درحد بیزینس را بعنوان بخشی از خدمات شایان ذکر خود ، وبه مقصود درآمد زایی درنظر داشته باشند ؛ به نحوی که تدریجا ازاصل آن قضیه درزمان فارغ التحصیلی خود بعنوان سوگند وثیق بودن درجامعه ، فاصله بگیرند .

   • حمید رضا عظیمی

   • 2 سال قبل

   .

   • حمید رضا عظیمی

   • 2 سال قبل

   ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *