وکیل خوب در یزد – وکیل دادگستری در یزد ۰۹۱۳۹۱۵۳۴۳۲

 

این مجموعه در نظر دارد با پاسخ به سوالات مخاطبان کمی  از نگرانی آنها  و دیگر افرادی که با آن مشکل رو به رو هستند بکاهد 

همچنین با بررسی موشکافانه پرونده شما بهترین راه حل را ارائه و در محاکم دادگستری همچون خود شخص دلسوزانه دفاع خواهد نمود .  

 

برای اخذ نوبت مشاوره تلفنی ، حضوری و انعقاد وکالت با شماره ۰۹۱۳۹۱۵۳۴۳۲  تماس حاصل فرمایید 

 آدرس : یزد – خیابان فرخی- پاساژ شقایق- طبقه ۳- واحد ۱۵

وکیل: آقای قلیچ

قبل از مراجعه حتما تماس حاصل فرمایید .

 

۱- طلاق و طلاق توافقی، فسخ و ابطال نکاح، تنفیذ احکام طلاق که توسط مراجع قضائی بیگانه صادر شده‌اند، ۲- فرزند خواندگی، مطالبه نفقه، دعوی تمکین، مهریه، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، ۳- بذل مدت و انحلال نکاح در عقد منقطع و غیره ۴- خیانت در امانت، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، ۵- قتل شبه عمد (ناشی از سوانح رانندگی) وکیل ، ترک انفاق، ۶- انتقال مال غیر و دعاوی در ارتباط با سایر عناوین مجرمانه ۷- ثبت و انتقال علائم تجاری، حق اختراع، نام دامنه و دیگر امور در ارتباط با مالکیت صنعتی و معنوی، ۸- دعاوی اوراق بهادار (سفته، برات و …)، دعاوی ورشکستگی ۹- اخذ گواهی حصر وراثت (من جمله اخذ تمامی مفاصا حسابهای مربوطه)،تنظیم وصیت نامه عادی و رسمی، ۱۰- مهر و موم و تحریر ترکه متوفی، تنظیم تقسیم نامه عادی و رسمی بین وراث، ۱۱- دفاع از صحت و اصالت وصیت نامه عادی، تقسیم و فروش اموال منقول و غیر منقول متوفی موضوع اختلاف وراث، ۱۲- نصب و عزل قیم و .. ۱۳- تخلیه و تحویل اعیان مستاجره مسکونی، اداری و تجاری و سایر اماکن استیجاری (آموزشگاهها، خوابگاهها، اراضی زراعی و غیره) ۱۴- مطالبه اجور معوقه و تعدیل اجاره، رفع تصرف عدوانی، خلع ید و قلع و قمع بناء همراه با مطالبه اجرت المثل ایام تصرف و اجور معوقه، ۱۵- طرح و تعقیب دعوی مربوط به الزام فروشنده به تنظیم سند رسمی بنام خریدار، تفکیک، تقسیم، ۱۶- افراز و فروش املاک مشاعی، تنظیم مبایعه نامه‌های عادی و رسمی و فسخ هرگونه مبایعه نامه، ۱۷- انجام کلیه معاملات به وکالت از طرف فروشنده یا خریدار یا موجر و مستاجر در خصوص مستغلات و اراضی با هر گونه کاربری مسکونی، اداری، تجاری، زراعی و صنعتی، ۱۸- اقدام به منظور ابطال آراء کمیسیون موضوع ماده ۶۲ قانون زمین شهری (اراضی موات) ۱۹- وکیل در یزد، طرح دعاوی در زمینه سایر عقود معینه و یا غیر معینه در قانون مدنی  

وکیل خوب در یزد – وکیل دادگستری در یزد ۰۹۱۳۹۱۵۳۴۳۲

پرسش ۱ :  

  آیا می‌توان همزمان با دفتر وکالت، دفتر رسمی ازدواج تاسیس کرد؟

پاسخ: 

بر اساس ماده ۱۵ قانون دفاتر اسناد رسمی مشاغل زیر منافی شغل سردفتری و دفتریاری است: قضاوت و وکالت دادگستری و عضویت در موسسات دولتی و وابسته به دولت و شهرداریها ، ولی در مورد دفتر ازدواج ممنوعیتی مشاهده نشد.

پرسش ۲ :  

 آیا امکان اینکه وکیل از طریق پست اقدام به اعتراض کند وجود دارد یا خیر؟

پاسخ:  

بله امکان دارد. مهم این است که لایحه دفاعیه یا تجدیدنظرخواهی خود را با ذکر دقیق شماره پرونده و شعبه در موعد مقرر ارسال نماید.

پرسش ۳ :

 چنانچه شخصی به دیگری وکالت بلاعزل برای فروش مالی بدهد، اما خودش آن مال را به فروش برساند ،این معا مله صحیح است ؟

پاسخ:

 برابر نظریه شماره ۷/۹۲۶۱  مورخ ۱۳۸۵/۱۲/۹ : تفویض وکالت بلاعزل مانع از آن نیست که موکل شخصا” مورد وکالت را انجام دهد. با عنایت به ماده ۶۸۳ قانون مدنی ، موکل میتواند عملی را که مورد وکالت است خود انجام دهد، زیرا وکالت دادن نمایندگی در انجام امری به دیگری است و به معنی سلب حق و اختیار انجام آن امر به وسیله موکل نیست ، بلاعزل بودن وکیل نیز مانع از آن نیست که موکل شخصا” مورد وکالت را انجام دهد .

پرسش ۴:

 اعتبار وكالت‌های بلاعزل محضری كه برای افراد صادر می‌شود تا چه حدی است؟ آیا كسی می‌تواند روی مالی كه از طریق وكالت به شخصی واگذار شده است ادعا بكند؟

پاسخ: 

  وكالت بلاعزل قابل عزل نیست یعنی اقدامات وكیل نافذ است و مالی را كه واگذار كرده باشد قابل استرداد نیست؛ مگر اینكه ثابت شود كه وكالت اعطائی باطل بوده است مثل اینكه در ضمن عقد واقع نشده باشد. مشاوره حقوقی

 انعقاد وکالتمشاوره حضوری مشاوره تلفنی مشاوره آنلاین

 
 

نمونه هایی ازمطالب مفیدحقوقی,کیفری,خانواده (ببین کدوم به کارت میخوره استفاده کن)

 

موارد کاربردی کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداریها 

روش صدور سند مالکیت به صورت المثنی 

مجازات جرم رابطه نامشروع و زنا

موارد مهم جرایم کیفری

روش صدور سند مالکیت المثنی

مجازات جرم شرب خمر 

دانستنیهای تامین اجتماعی و اداره کار

شرایط و مشخصات نوع قتل

موارد مهم حقوقی 

مجازات جرم نگهداری و حمل مواد مخدر

پرسش و پاسخ در رابطه با مهریه 

 

مراحل و مقدمات طلاق توافقی

مشاوره حضوری حقوقی سراسر کشور 

وکیل نوین سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور 

 

وکیل نوین سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

  وکیل نوین با بزرگترین گروه وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است ، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی میگردد .در حین روند پرونده به پیگیری های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظر سنجی هایی صورت میپذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض میگردد ، این امر باعث میشود علاوه بر بالا بردن تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد .

اگه تلفن ها پاسخگو نبودن شما میتونی با تکمیل فرم ذیل پرونده خود را شرح داده تا در اسرع وقت به شما تماس گرفته و وکیل متخصص معرفی میگردد

با ثبت دیدگاهتان نسبت به وکیل و سایت ما را در بهبود خدمت رسانی یاری فرمایید ، همچنین شما میتوانید در قسمت دیدگاه پایین سوالتان را ثبت نمایید . 

 جهت معرفی پرونده و مشاوره حضوری مستقیم موکل با خود وکیل کلیک کنید

 

وکیل نوین سامانه معرفی وکیل تخصصی در کشور 

 

10 دیدگاه

 • احمد رشاد
  احمد رشاد

  ایا کسیکه درایران زندان باشدوافغان باشد جرمش ثابت نشده باشد امکان دارد که به افغانستان انتقال شود

  • محمد باقر بهروش
   محمد باقر بهروش

   با سلام چنانچه بازداشت موقت بوده و تبرئه شده باشد و مدارک اقامتی او درست باشد جواب خیر است

 • محمد
  محمد

  سلام میشه یه وکیل کارکشته در یزد معرفی کنید

  • گروه وکلای نوین
   گروه وکلای نوین

   سلام با تماس به شماره اعلام شده و بیان پرونده خود بهترین وکیل متخصص در آن موضوع به شما معرفی میگردد

   • محمد
    محمد

    ممنونم از اینکه صبورانه به سوال بنده تلفنی پاسخ دادید
    انشاالله شنبه خدمت میرسم

 • مرتضی محمرضایی
  مرتضی محمرضایی

  سلام ممنون بابت مشاوره تلفنی خوبتون

 • سجاد ع
  سجاد ع

  با سلام
  من دو سال ازدواج کردم ولي در زندگي ام به خاطر دخالت ديگران رنج مي برم و شغلي ندارم در واقع من دانشجو هستم و مخارج ام را خانواده ام تقبل مي كردند و همسرم از اهرم مهريه استفاده كرده و مرا تهديد مي كند. مي خواستم بپرسم اگر طلاق انجام بشود و از من مهريه خواسته شود من اصلاٌ توانايي ندارم ( مال و درامدي ندارم) لطفاٌ راهنمايي ام كنيد.
  با تشكر

  • گروه وکلای نوین
   گروه وکلای نوین

   در مورد قسمت اصلي مشكلتان توصيه مي كنم از خدمات موسسات مشاوره و روانشناسي كمك بگيريد اما در مورد سوالتان مي توانيد دادخواست تقسيط بدهيد در صورت اثبات اعسار مهريه را قسطي پرداخت خواهيد كرد

 • معصومه
  معصومه

  سلام ببخشيد ميشه بهم وكيل خوب درمورد رسيدگي ب پرونده دعوت نامه نروژ معرفي كنيد و چند تا سوال مهم داشتم خواهش ميكنم زود فقط جواب بديد

  • mariya rezaee
   mariya rezaee

   سلام . شما از کجا می خواهید اقدام کنید ؟

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری ستاره زده شده اند *