vakil-melki5

وکیل متخصص درمشکلات ملکی – وکیل ملک درتهران

 

 سامانه وکیل نوین با داشتن وکلای متخصص در حیطه‌های حقوقی و مشکلات ملکی در تهران به صورت کاملا تخصصی در حال فعالیت می‌باشد. شما هم می‌توانید از طریق سامانه وکیل نوین به وکیل متخصص در مشکلات ملکی در تهران معرفی شوید.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل ملکی در تهران

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

وکیل متخصص ملکی کیست:

وکیل ملکی به وکیلی گفته می شود که با توجه به تجربه و تخصص و اشرافی که در زمینه پرونده های ملکی دارد تخصصا به وکالت دعاوی وپرونده های ملکی می پردازد.

ازدیگر مشخصات و ویژگی منحصر به فرد وکیل ملکی این است که علاوه بر دارا بودن تمامی موارد بالا در نکارش لایحه به صورت ماهرانه تمامی موارد مرتبط باپرونده را ذکر کرده و به جهت داشتن فن و قدرت بیان وتسلط و اشراف به پرونده در حضور قاضی مقتدرانه از موکلش دفاع نماید.

برای راهنمایی بیشتر و مشاوره حقوقی در شهر تهران می تونی اینجا کلیک کنی تا وکیل نوین بهترین راهنمایی رو بهت بکنه.

قوانینی که وکیل ملکی باید تسلط داشته باشد:

دعاوی ملکی ازجمله دعاوی است که نیازمند تسلط بر قوانین حقوقی،ثبتی،کیفری،مالیاتی،شهرداری و… می باشد.همینطور لازم است که وکیل ملکی،در کنار اشراف بر قوانین،برآراء صادره از دیوان عالی کشور و نظریات مشورتی و مهم تر از همه بر رویه قضایی محاکم آگاهی کامل داشته باشد.

مشاوره رایگان وکیل ملکی:

مجموعه وکیل نوین امکان دریافت مشاوره با وکیل رایگان را به صوت حضوری و تلنی با پرداخت 100هزارتومان برای شما فراهم کرده است ،شما می توانید برای در یافت مشاوره با وکیل ملکی رایگان باشماره 05136140000 تماس حاصل نمایید.

انواع دعاوی ملکی که توسط وکیل ملکی مطرح می گردد:

بسیاری از افرادبا مشکلات ملکی مواجه می گردند این وکیل است که باید تشخیص بدهد باریرفع آن مشکل کدام راه حل سریع تر و درست تر می باشد. دعاوی ملکی را می توان به سه دسته تقسیم کرد:

دعاوی ملکی ثبتی:

1-دعوای ابطال سند رسمی 

2-توقیف عملیات اجرای ثبت 

3-دعوای ابطال سند مالکیت معارض 

4-دعوای ابطال اجراییه ثبتی

دعاوی ملکی حقوقی :

1-دعوای مطالبه خسارت

2-دعوای الزام به اخذ پایان کار

3-دعوای خلع ید و تخلیه ید

4-دعوای قلع و قمع بنا

5-دعوای افراز

6-دعوای ابطال سند رسمی 

دعوای ملکی کیفری:

1-جعل اسناد ملکی 

2-جرم معامله معارض در دعاوی ملکی

3-جرم فروش غیر قانونی ملک غیر

4-کلاهبرداری در خرید و فروش معاملات بانکی

 

مقالات مرتبط: . بهترینوکیل ملکی در تهران

.  وکیل ملکی

 

اختیارات وکیل ملکی:

از آنجا که دعاوی ملکی در زمره دعاوی اموال غیر منقول قرار می گیرند لذا وکیل ملکی،باید تخصص لازم را برای طرح این گونه دعاوی فراگرفته باشد.چرا که دعاوی ملکی ازجمله دعاوی خلع ید ،تخلیه ید،تخلیه ملک مشاع یکی از شایع ترین و درعین حال پیچیده ترین دعاوی مطرح در دادگاه های حقوقی است و ارائه دادخواست اشتباهی یا ناقص در این زمینه می تواند منجر به اطاله دادرسی و ازبین رفتن هزینه دادرسی و در نهایت رد دعوا شود.

بهترین وکیل ملکی:

شخصی است که به قوانین ثبتی،مدنی،اجرای احکام ،آیین دادرسی،قانون مجازات،مسئولیت مدنی،قانون تجارت،تسلط کافی داشته باشد.علاوه برتسلط قوانین مذکور،می بایست تجربه کافی ولازم در حوزه دعاوی ملکی را داشته باشد و باتجربه و سابقه ای که در دعاوی ملکی دارا می باشد در بادی امر با بررسی مدارک و مستندات موکل عنوان خواسته یا دعوی را تعیین می نماید و میتواند احتمالات دفاع طرف مقابل را بررسی نموده و چهارچوب کلی در دفاع را مشخص نماید.

::

سولات راجع به مشکلات ملکی:

چطور میتوان برای خانه‌هایی که به صورت قولنامه‌ای هستند سند تهیه کرد؟

از دو طریق میتوان این کار را انجام داد:

اگر قولنامه قبل از سال ۷۰ میباشد از طریق ماده ۱۴۷ قانون ثبت.

اگر بعد از آن و یا حتی قبل از آن باشد از طریق اقامه دعوی تنفیذ قولنامه و الزام به تنظیم سند به طرفیت مالک رسمی و واسطه‌ها.

 

مدت زمان اعتبار کارشناسی مال غیرمنقول برای مزایده چه مدت می باشد؟

گذشت مدت زمان به تنهایی موجب انجام کارشناسی مجدد نمی‌گردد لکن اگر مدت زمانی که از کارشناسی اولیه گذشته است و تفاوت قیمت (در جانب افزایش یا تقلیل) به اندازه‌ای می‌باشد که عرفاً قابل اغماض نمی‌باشد کارشناسی مجدد به درخواست ذینفع به عمل می‌آید واگر افراد ذینفع در این خصوص تقاضا ننمودند دادگاه یا اجرای احکام الزامی برای کارشناسی مجدد ندارند.

 

قطعه زمینی داشتم که برای گرفتن پروانه ساخت به شهرداری مراجعه کردم که بعد از طی مراحل اداری مشخص شد زمین حریم دکل‌های برق فشار قوی میباشد وقتی به شرکت برق منطقه‌ای تهران مراجعه کردم به بنده گفتند باید جهت خسارت زمین به دادگاه مراجعه کنید. چه اقدامی باید انجام دهم؟ 

با تقدیم دادخواست مطالبه قیمت زمین به طرفیت فروشنده میتوانید به دادگاه مراجعه نمایید.

 

وکیل نوین؛ سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

وکیل نوین با گروه وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده‌ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه‌ها برداشته است، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره‌های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی می‌گردد.

در حین روند پرونده به پیگیری‌های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظرسنجی‌هایی صورت می‌پذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض می‌گردد، این امر باعث می‌شود علاوه بر تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد .

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل ملکی در تهران

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه(4)

  • قاسمی

  • 5 سال قبل

  سلام یک قطعه زمین هست که پدرم بین من و برادرانم تقسیم کردن ولی سند مشاء داره حالا میخوایم بفروشیمش چجوری میتونیم قیمت زمینو دقیق بفهمیم؟

  • مشهد

  • 5 سال قبل

  آیا میشه برای زمین قولنامه ای سند گرفت؟

   • سمیه راد کارشناس حقوقی

   • 5 سال قبل

   سلام بله به دو طریق میتونین اقدام کنید . شما میتونین از طریق لینک وارد مقاله مربوط به ملک بشید http://vakilnovin.ir/وکیل-متخصص-درمشک…کی-وکیل-ملک-درته/

  • مسلمی

  • 5 سال قبل

  وکیل ملکتون عالی عمل کرد.ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود