وکیل-در-قشم

وکیل در قشم

به دنبال یک وکیل متخصص و خوب در قشم می گردم چی کار باید کنم؟ سامانه وکیل نوین، وکیل در قشم هم معرفی می کنه؟ هزینه وکالت وکیل در قشم چقدر هستش؟

با عرض سلام، امینی هستم، کارشناس حقوقی سامانه وکیل نوین. خیلی از موکلینی از ما سوال می کنند که آقای امینی ما نیاز به یک وکیل خوب در قشم و کیش و … داریم ولی چون وکیل خوبی را نمی شناسیم ناچاریم از تهران یا شهرهای دیگه وکیل بگیریم که همین امر منجر به بالا رفتن هزینه های پرداختی میشه!!! 

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در قشم

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

 

در جواب این مشکل باید بگم، سامانه وکیل نوین یکی از ویژگی هایی که داره این هستش که وکیل متخصص در همان شهر را معرفی میکنه و شما نیاز نیستش که به شهرهای اطراف و یا مرکز استان بروید. برای پیدا کردن وکیل در قشم که متناسب با پرونده شما باشد شما سه مرحله را باید طی کنید.

۱)در اولین قدم ضمن مشاوره برای شما از طرف سامانه پشتیبان انتخاب میشه.

۲)در قدم دوم اگه مشکلت با مشاوره حل نشد.شما به وکیل متخصص در زمینه پرونده‌ات معرفی میشی.

۳) در انتها هم ضمن مراجعه حضوری و عقد قرارداد. پرونده‌ات رو به وکیل متخصص میسپاری.

وکیل ملکی در قشم

یکی از پروندهایی که در جزایر خلیج فارس بخصوص در قشم اتفاق می افتد، بحث مسایل ملکی و دعاوی حقوقی می باشد. یاد یکی از پرونده هایی که در این زمینه داشتیم، افتادم. ابو حامد که یکی از ساکنان قدیمی قشم بودش که یک زمینی در محله…. داشته که از آبا و اجدادش بهش ارث رسیده بود. 

ولی یکی از سرمایه گذاران اون زمین رو گرفته بود و در آنجا مکان گردشگری احداث کرده بود. ابو حامد هم بعد از هر چه صحبت کردن با فرد سرمایه گذار به نتیجه ای نرسید و با مراجعه به وکیل در قشم درخواست طرح شکایت کردش.

زمین های قدیمی به دلیل عدم ثبت در اسناد رسمی و … مشکلات خودشان را دارند ولی خدا رو شکر پس از طرح شکایت توانستیم مبلغ زمین همراه با  ضرر و زیانی که  به موکلم وارد شده بود به قیمت روز بگیریم.( در صورت نیاز به آشنایی بیشتر در مورد دعاوی ملکی اینجا را کلیک کنید.)

وکیل طلاق در قشم

غیر از دعاوی ملکی، خدمت دیگری که سامانه وکیل نوین به موکلین ارائه می دهد، خدمات حقوقی خانواده هستش. در صورت نیاز به وکیل در قشم در زمینه خانواده در همه ی زمینه ها از جمله مهریه، نفقه زن، اجرت المثل ایام زناشویی، طلاق زوجین، طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن، حضانت فرزند، نفقه فرزند و … سامانه وکیل نوین، خدمات ارائه می دهد.

یاد یکی از موکلانم افتادم که در قشم ازدواج کرده بودند و ثبت ازدواج هم در قشم بودش ولی ساکن تهران بودند. بعد از مدتی موکلم درخواست مهریه داده بود. در حال حاضر مطابق بخشنامه رئیس قوه قضاییه برای وصول مهریه لازم است که ابتدا زن به دفتری که ازدواج در آن واقع یا در آنجا ثبت شده مراجعه کند و حق مراجعه مستقیم را به دادگاه ندارد. 

یکی از خدماتی که سامانه وکیل نوین ارائه می دهد بحث انجام وکالت در شهرهای دیگر است. بدون نیاز رفتن به شهر دیگر شما میتوانید به راحتی کار خود را به وکلای سامانه وکیل نوین بسپارید.

وکیل-در-قشم

شماره وکیل در قشم

در صورت نیاز به وکیل در قشم، شما میتوانید به راحتی با شماره زیر تماس بگیرید .و بعد از بیان مشکل و مشاوره تخصصی متناسب با پرونده یتان در صورت لزوم به دفتر وکیل مراجعه کنید و  پرونده ی خود را به وکیل متخصص بسپارید.

شماره وکیل در قشم: ۰۹۱۲۹۱۷۰۴۶۷

وکیل آنلاین در قشم

یکی  دیگر از خدماتی که سامانه وکیل نوین ارایه میدهد بحث آنلاین و مجازی شدن مشاورها می باشد. خیلی از موکلین به دلیل مشغله های کاری و زندگی و یا به دلیل دوری امکان حضور در دفتر وکیل را ندارند. سامانه وکیل نوین با پیش بینی این مشکل با مجازی کردن مشاوره ها که البته بادرخواست موکل این امر ممکن می شود، گامی برای اجرای عدالت برای تمامی افراد برداشته است.

بهترین وکیل طلاق توافقی قشم

یکی از پرونده هایی که زیاد ما مشاهده کرده ایم، این هستش که زن و شوهر بدون مشاوره با وکیل خودشان اقدام به طلاق توافقی می کنند ولی بعد از مدتی( پرونده داشتیم بعد از 10 سال) بدلیل عدم توجه به نکات حقوقی، مشکلاتی برایشان به وجود آمده. قبل از اقدام به طلاق توافقی حتما با وکیل طلاق توافقی قشم صحبت کرده تا در ادامه برای شما مشکلی ایجاد نشود. 

وکیل طلاق توافقی باید قبل از طلاق تمامی موارد از جمله مهریه، نفقه، حضانت، جهیزیه و … را مشخص کند و تمامی موارد را مکتوب نوشته و به دادگاه ارايه دهد.                                                                                                                                      

بهترین وکیل قشم

ما در سامانه وکلین نوین نه تنها در قشم بلکه در سراسر کشور، به معرفی بهترین وکلای می پردازیم. تیم بازرسی سامانه وکیل نوین قبل از هر اقدامی، هویت و پروانه وکالت وکلا را  بررسی می کنند تا  هیچ گونه مشکلی در ادامه پیش نیاید و به راحتی با وکیل در قشم ارتباط گرفته و موضوع خود را مطرح کنید.

وکیل کیفری در قشم

شاید یکی از موارد که به همه پیشنهاد اکید می شود که همراه با وکیل کار خود را پیش ببرند. پرونده های کیفری می باشند. پرونده های کیفری به دلیل مجازات ها و سو سابقه ای که برای افراد ثبت می شود از اهمیت دو چندانی برخوردار می باشد.

البته قبل از ورود به معرفی وکیل در قشم، این نکته رو هم گوشزد کنم که هر رفتاری به عنوان سو سابقه ثبت نمی شود. طبق قانون رفتارها و جرایم خاص جز سوسابقه افراد ثبت می شود

سامانه وکیل نوین با معرفی وکیل در قشم در زمینه کیفری از جمله سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت، ارتشا، توقیف اموال، جرایم رایانه ای، مواد مخدر، جعل، منافی عفت و غیره خدمات ارائه میدهد.

دفتر وکالت در قشم

در ادامه ما به معرفی وکیل در قشم می پردازیم که هر کدام تجربه و تخصص خود را دارند که مي توانند به شما کمک شايانی بکنند.

ملیحه باقری

ملیحه باقری وکیل پایه یک دادگستری و دارای مدرک فوق لیسانس حقوق می باشند. وکیل باقری در همه زمینه های حقوقی اقدام به وکالت می کنند ولی در زمینه چک و مسایل مرتبط با آن به صورت تخصصی کار می کنند. در صورتی نیاز به ارتباط با وکیل باقری با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره تماس :  ۰۹۱۲۹۱۷۰۴۶۷ 

ابوالفضل قاسمی

وکیل قاسمی یکی دیگر از وکلای جزیره قشم می باشند، ایشان دارای مدرک لیسانس حقوق می باشند. وکیل قاسمی با تجربه  و تخصصی که دارند توانستند پرونده های متعددی را به نتیجه برسانند.

شماره تماس:  ۰۲۱۲۲۲۲۱۶۶۳

وکیل در قشم

بعد از بیان بخشی از فعالیت های سامانه وکیل نوین در قشم، در پایان ممنونم که مقاله وکیل در قشم را انتخاب کرده اید. و در صورت نیاز به وکیل در قشم دکمه پایین را کلیک کنید تا به راحتی با وکیل متخصص در قشم ارتباط بگیرید و مشکل خود را حل کنيد.

برای اینکه بخوای مشاوره حقوقی حضوری رایگان در شهر خودت داشته باشی اینجا کلیک کن.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در قشم

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود