وکیل برای تخلیه ملک در مشهد | مشاوره حضوری رایگان

وکیل برای تخلیه ملک در مشهد

فهرست مطالب مقاله

مشاوره حضوری | مشاوره تلفنی | مشاوره متنی

وکیل تخلیه ملک در مشهد

سلام دوست خوبم وقتت بخیر ، معلومه درگیر یک پرونده تخلیه هستی و ملکی رو به شخصی سپردی و حالا که میخوای پسش بگیری آن را تخلیه نمیکند ، من به شما وکیلی معرفی میکنم که به فوریت بتونی حکم تخلیه ملکت رو بگیری و با مامور بری و وسایلش رو بریزی بیرون  ، اول ببین مطابق کدام یک از شرایط زیر تو میخوای اقدام کنی

سپس روی دکمه مشاوره حضوری یا تلفنی و یا متنی کلیک کن تا اطلاعات وکیل متخصص تخلیه ملک برای شما ارسال شود ، شما از طریق مشاوره حضوری میتوانید اینترنتی از ایشان نوبت بگیر و دفترشان مراجعه کن و مشاوره حضوری رایگان بگیرید اون هم توی خود مشهد ، دقت کن در غیر از این شیوه گفته شده وکلای مشهد عموما مبلغ 200 الی 500 هزار تومان حق المشاوره از شما اخذ مینمایند . 

وکیل تخلیه ملک در مشهد

چگونه میشود وکیل برای خلع ید ملک را از طریق سامانه وکیل نوین در مشهد پیدا کرد ؟

وکیل نوین سامانه تخصصی معرفی وکیل متخصص بوده به نحوی که وکلای مشهد با عضویت در این سایت با وارد کردن اطلاعات تخصص خود و نمایش آن به همشهریان مشهدی  این امکان را فراهم کرده اند که همشهریان به راحتی بتوانند وکیل متخصص خود را پیدا کنند .

یکی از حوزه هایی که این مجموعه تخصصی فعالیت دارد در حوزه ملک میباشد اعم از خلع ید و تخلیه ید

شما در این سامانه میتوانید به شیوه های زیر با وکلای ملکی در مشهد ارتباط بگیرید

مشاوره حضوری ملکی

رایگان

شما میتوانید به راحتی از طریق این سامانه با وکلای متخصص ملکی به رایگان مشاوره حضوری داشته باشید  ، لیست وکلا و منطقه آنها در مشهد را مشاهده کرده و برمبنا تایم خالی ایشان نوبت اخذ نمایید .

مشاوره تلفنی ملکی

مبلغ 100 هزار تومان

شما میتوانید  با کلیک بر روی دکمه زیر مشکل حقوقی خود را وارد کرده ، سپس پس از پرداخت مبلغ حق المشاوره به وکیل متخصص تخلیه ملک در مشهد متصل میگردید  ، میتوانید با ایشان حداکثر 20 دقیقه مشاوره تلفنی داشته باشید 

مشاوره متنی

رایگان 

شما میتوانید یک سوال حقوقی خود را در حوزه ملک به رایگان بپرسید و احدی از وکلا پاسخ میدهند نتیجه پاسخ به سوال برای شما پیامک میگردد . قابل ذکر است که تنها سوال متنی اول رایگان میباشد .

نمونه هایی از پرونده های تخلیه که به وکیل نوین سپرده شد

ملکی را به اجاره داده ایم ولی بعد از اتمام اجاره مستاجر  آن را تخلیه نمیکند .

آپارتمانی را به نگهبانی داده ایم حال پس از چند سال آن را تخلیه نمیکند. 

ملکی را خریده ایم ولی فروشنده آن را تخلیه نمیکند و به ما تحویل نمیدهد

ملکی از پدر مرحوم مان به ما به ارث رسیده است و یکی از ورثه در آن ساکن و به ما نه اجاره میدهد و نه ملک را تخلیه میکند تا بتوانیم بفروشیم و یا اجاره بدهیم .

ملکی را به سرقفلی داده ایم و حال میخواهیم خریدار را از ملک بیرون کنیم . 

میخواهم با وکلای شما جهت گرفتن حکم تخلیه در مشهد مراجعه داشته باشم چگونه میتوانم نوبت اخذ نمایم 

تنها کافیست شما بر روی دکمه های مشاوره حضوری، تلفنی و یا متنی کلیک کرده و و مشکل حقوقی خود را وارد کنید ، سپس اطلاعات وکلای متخصص تخلیه ملک در مشهد به شما نمایش سپس میتوانید بعد از مشاهده رزومه و مکان دفتر وکالت ایشان به صورت اینترنتی نوبت اخذ و سپس پس از مراجعه مشاوره حضوری رایگان داشته باشید . 

شیوه تخلیه فوری در املاک اجاره ای  

کسی که محلی را به رسم اجاره و با قرارداد عادی به دیگری واگذار می‌نماید، جهت سهولت تخلیه ید مستاجر در پایان مدت اجاره، باید قرارداد اجاره را در دو نسخه تنظیم نموده و ضمن تصریح به دو نسخه بودن قرارداد، هر دو نسخه را به امضای دو شاهد برساند تا با کمترین هزینه دادرسی امکان صدور دستور تخلیه فوری محل فراهم باشد.

برای گرفتن مشاوره حضوری رایگان از بهترین وکیل مشهد اینجا کلیک کنید.

تخلیه مورد اجاره در مشهد

برای اینکه موجر بتواند حکم تخلیه ملک را فوری بگیرد، باید شرایطی وجود داشته باشد. برخی از این شرایط مربوط به قرارداد اجاره می‌شود که عبارتند از:

اولا اینکه باید مدت اجاره تمام شده باشد. اگر مدت اجاره هنوز تمام نشده باشد، موجر (مالک) باید تا پایان مهلت اجاره صبر کند.

دوما اینکه اگر قرارداد اجاره عادی باشد و سند رسمی نیست، حتما دو شاهد آن را امضا کرده باشند. برخی از این شرایط هم مربوط به مستاجر می‌شود که عبارتند از:

اولا اگر مستاجر حداقل سه ماه متوالی اجاره خود را پرداخت نکرده باشد.

دوما اگر مستاجر حق اجاره یا رهن دادن مورد اجاره را نداشته باشد اما آن را به شخص سومی اجاره بدهد. در اینجا چون موجر مالک اصلی خانه است و قرارداد اجاره هم بین موجر و مستاجر بوده و شخص سومی در کار نبوده، موجر می‌تواند تقاضای تخلیه ملک را بکند.

سوما اگر مستاجر استفاده نامشروع از مورد اجاره بکند مثلا آنجا را قمارخانه کند یا هر سوء استفاده‌ی دیگری که نباید می‌کرده است.

وکیل برای تخلیه ملک در مشهدفرآیند تخلیه ملک در مشهد

اگر شرایط بالا وجود داشته باشد، موجر می‌تواند به شورای حل اختلاف محل وقوع ملک مراجعه کند و دادخواست تخلیه ملک بدهد. در این دادخواست می‌تواند دو نوع درخواست را داشته باشد:

اگر می‌خواهد تخلیه ملک را فوری بگیرد، باید در دادخواستش دستور تخلیه ملک را ذکر کند. در این صورت، این دستور سریعا صادر و اجرا می‌شود اما اگر در دادخواستش حکم تخلیه ملک را درخواست کند، فرآیند طولانی‌تر شده چون پس از صدور حکم، مستاجر ۲۰ روز فرصت تجدیدنظرخواهی دارد. پس از آن، موجر باید تقاضای اجراییه کند که اجرای حکم تخلیه نیز ۱۰ روز فرصت اعتراض دارد و اگر مستاجر اعتراضی نکرد یا اعتراض کرد ولی پذیرفته نشد، حکم تخلیه اجرا می‌شود.

 

مشاهده سایر پرسش و پاسخ در خصوص ملک اجاره ای

بر روی دکمه زیر کلیک کرده تا کلی سوالات کاربردی که ممکن است در خصوص ملک اجاره ای داشته باشید مشاهده کنید

آیا میخواهید پرونده تخلیه ملک خود را به وکیل نوین بسپارید ؟؟؟؟

ما حاضریم همین الان با شما صحبت کنیم

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

10 پاسخ

 1. سلام.من خونمو دادم ب مستاجر و الان حدود دوسال ک کرایه هیچی نداد و ملک و تخلیه نمیکن خودم دچارمشکل شدم و حتی جای خواب ندارم پولم هیچی ندارم ک وکیل بگیرم توروخدا یکی بهم بگ چیکار کنم میترسم خونمو از دستم دراره

  1. باسلام شما میتوانید دادخواست تخلیه ملک و خسارات وارده و اجاره دوره معوقه بدهید تا به حکم قانون با مامور ملک تخلیه گردد و حق حقوقات خود را مطالبه نمایی
   بهتر است حضوری مراجعه نمایید

 2. تقریبا یکسال پیش مبلغی پول به فردی دادم و قرار شد ایشون باهاش کاسبی بکنه (مشخصا عمده فروشی ارد) در قبال وجهی که بنده به ایشون دادم سند خونشون رو تو بنگاه املاک با قولنامه به من فروختن (البته تو قولنامه بنگاه ننوشتیم که سند رو به خاطر تحویل پول به من داده بلکه نام خریدن بدون هیچ توضیحی قید شده) و پشت سند رو برام امضا و اثرانگشت زدن یعنی حامل کردن و با قولنامه بنگاه خریدم. بعد از چند ماه از این ماجرا(تا به امروز) بنده چندین بار تقاضای اصل پولم رو کردم و بهش گفتم شما اصل پول منو پس بده تو این مدت که می گفتی ماهی 5/1 از آرد فروشی بهت می دم رو بردار واسه خودت اما این فرد مبلغی رو بهم برگردونده و در قبال مابقی پول بنده طفره می ره و نمی خواد بهم پس بده و چند وقت پیش هم با به کار بردن الفاظی رکیک و کلی فحش و تهدید کرد که (با عرض معذرت) هیچ غلطی نمی تونی بکنی. می خواستم بدونم با طرح شکایت از این فرد می تونم به پولم برسم یا ن؟ در اصل می تونم شکایت کنم و تقاضای تخلیه خونه رو داشته باشم (با توجه به اینکه ایشون به احتمال زیاد صدای ضبط شده و پیامک داره که ثابت می کنه سند رو به خاطر مقدار معینی پول واسم حامل کرده و تو بنگاه با قولنامه فروخته بهم و متقابلا شکایت کنه ازم و منو محکوم کنه؟ حقیقتا می خوام اگه دادگاه حکم تخلیه رو بده به نفع من رای صادر کنه خونه رو بفروشم وجهم رو که پیش طرف هست بردارم و باقی مانده پول رو بهش هبه کنم. استاد ممنون می شم راهنمایی کنین و بهم بگید که می تونم حکم تخلیه خونه رو بگیرم و بعدا دردساز نشه که خدایی نکرده ودمم محکوم بشم و پول رو هم نتونم پس بگیرم؟
  باز هم مراتب تشکر و سپاس گذاری خودم رو به جا میارم و ممنون می شم که از راهنماییتون بنده بهره ببرم. شرمنده که سرتون رو به دردآوردم.

  1. با سلام. برای تعیین راه مناسب باید پیامک های شما بررسی شود ولکن حتی اگر ایشان بتوانند ثابت کنند که ملک در ازای دریافت وجه به اسم شما منتقل شده است، این ملک مشمول قواعد رهن بوده و یم توان از طریق دادگاه ملک را به فرش رسانده و وجه مورد تقاضا را وصول نمود که در این حالت طبیعی است که مازاد پول متعلق به خود ایشان است.

 3. عذر می خوام یعنی امکان اثبات ادعا و محکوم کردن بنده رو داره؟ اگه شهود و مدارک (پیامک و صدای ضبط شده) رو تو دادگاه رو بکنه می تونه با وجود قولنامه رسمی بنگاه و سندی که حامل کرده، دادگاه می تونه به همین موارد بسنده کنه و رای رو به نفع ما صادر کنه و به صورت عادی این روال و رای قاطع چه مدت طول می کشه؟ با تشکر.

  1. سلام. درهرحال اگر تحت نظر وکیل متخصص باشید وجهی که پرداخت نموده اید، قابل مطالبه است ولکن می بایست قبل هر اقدام موارد و مدارک بررسی گردد تا راه درست و سریع را انتخاب نمود.

 4. ملکی را به خانواده سه نفر اجاره اجاره دادم الان سه ماه گذشته و فهمیدم خونه تیمی هست و همسایه ها شکایت کردن آیا برای من مشکلی ایجاد میشه ؟ من خونه را نه خانواده اجاره دادم که در قولنامه رسمی هم قید شده

  1. سلام چنانچه در قرارداد مشخص شده باشه که ملک را به خانواده اجاره داده اید مشکلی برای شما پیش نمی آید

 5. سلام. یک وکیل خوب برای تخلیه ملک میخوام. میشه معرفی کنید؟؟

  1. با سلام با این شماره تماس بگیرید تا به فوریت کارتون رو انجام بدن :۰۹۱۵۱۰۲۶۸۹۷ کارشون خیلی خوبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود