وکیل-برای-تخلیه-ملک-در-مشهد

وکیل متخصص برای تخلیه ملک در مشهد 

 

نحوه تنظیم قرارداد اجاره 

کسی که محلی را به رسم اجاره و با قرارداد عادی به دیگری واگذار می‌نماید، جهت سهولت تخلیه ید مستاجر در پایان مدت اجاره، باید قرارداد اجاره را در دو نسخه تنظیم نموده و ضمن تصریح به دو نسخه بودن قرارداد، هر دو نسخه را به امضای دو شاهد برساند تا با کمترین هزینه دادرسی امکان صدور دستور تخلیه فوری محل فراهم باشد.

تخلیه مورد اجاره در مشهد

برای اینکه موجر بتواند حکم تخلیه ملک را فوری بگیرد، باید شرایطی وجود داشته باشد. برخی از این شرایط مربوط به قرارداد اجاره می‌شود که عبارتند از:

اولا اینکه باید مدت اجاره تمام شده باشد. اگر مدت اجاره هنوز تمام نشده باشد، موجر (مالک) باید تا پایان مهلت اجاره صبر کند.

دوما اینکه اگر قرارداد اجاره عادی باشد و سند رسمی نیست، حتما دو شاهد آن را امضا کرده باشند. برخی از این شرایط هم مربوط به مستاجر می‌شود که عبارتند از:

اولا اگر مستاجر حداقل سه ماه متوالی اجاره خود را پرداخت نکرده باشد.

دوما اگر مستاجر حق اجاره یا رهن دادن مورد اجاره را نداشته باشد اما آن را به شخص سومی اجاره بدهد. در اینجا چون موجر مالک اصلی خانه است و قرارداد اجاره هم بین موجر و مستاجر بوده و شخص سومی در کار نبوده، موجر می‌تواند تقاضای تخلیه ملک را بکند.

سوما اگر مستاجر استفاده نامشروع از مورد اجاره بکند مثلا آنجا را قمارخانه کند یا هر سوء استفاده‌ی دیگری که نباید می‌کرده است.

وکیل برای تخلیه ملک در مشهدفرآیند تخلیه ملک در مشهد

اگر شرایط بالا وجود داشته باشد، موجر می‌تواند به شورای حل اختلاف محل وقوع ملک مراجعه کند و دادخواست تخلیه ملک بدهد. در این دادخواست می‌تواند دو نوع درخواست را داشته باشد:

اگر می‌خواهد تخلیه ملک را فوری بگیرد، باید در دادخواستش دستور تخلیه ملک را ذکر کند. در این صورت، این دستور سریعا صادر و اجرا می‌شود اما اگر در دادخواستش حکم تخلیه ملک را درخواست کند، فرآیند طولانی‌تر شده چون پس از صدور حکم، مستاجر ۲۰ روز فرصت تجدیدنظرخواهی دارد. پس از آن، موجر باید تقاضای اجراییه کند که اجرای حکم تخلیه نیز ۱۰ روز فرصت اعتراض دارد و اگر مستاجر اعتراضی نکرد یا اعتراض کرد ولی پذیرفته نشد، حکم تخلیه اجرا می‌شود.

مزیت وکلای مشهد وکیل نوین

اگه از وکیلم راضی نبودم، چکار می‌تونم انجام بدم؟ مثلا وکیل جواب تلفنم رو نداد. مزیت وکیل نوین بر این است که در صورت عدم رضایت موکلین از روند پیگیری خود و پاسخگو نبودن وکیل، می‌توانند با تماس به دفتر مرکزی تقاضای تغییر وکیل برای پرونده خود نمایند. همچنین در روند رسیدگی از ناحیه وکیل، تیم پشتیبانی موکل (CRM) راه امید مستمر با موکل محترم تماس گرفته و نظرسنجی صورت می‌گیرد، البته این امر تنها منوط به یک شرط می‌باشد که موکلین از ابتدای امر، گروه وکلای وکیل نوین را از روند قراردادی خود مطلع و پاسخگو صحیح به مسئولین سی آر ام باشند.

وکیل نوین سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

در ضرورتی که نمی‌دانید به کدام وکیل در مشهد مراجعه کنید که در موضوع پرونده شما اطلاعات کافی و تخصص داشته باشد،شما می‌توانید با مراجعه به سامانه وکیل نوین، متخصص‌ترین وکیل در مشهد را پیدا کنید و با نظر مثبت و منفیتان نسبت به هر وکیل آن را به دیگران معرفی و یا منع نمایید. سامانه وکیل نوین، با بهترین و با اخلاق‌ترین وکلا و کارشناسان حقوقی در مشهد همکاری می‌کند.

وکیل برای تخلیه ملک در مشهد: من با استفاده از وکیل متخصص در سامانه وکیل نوین، توانستم حکم تخلیه فوری ملکم را بگیرم و مستاجرم را بیرون کنم. سامانه وکیل نوین، وکیل برای تخلیه ملک در مشهد معرفی می‌کند که وکلای متخصص سامانه هستند.

آدرس : مشهد – قاسم اباد – چهار راه ورزش – برج ایلما – طبقه چهارم واحد 401

دیدگاه(10)

  • امید

  • 7 سال قبل

  سلام.من خونمو دادم ب مستاجر و الان حدود دوسال ک کرایه هیچی نداد و ملک و تخلیه نمیکن خودم دچارمشکل شدم و حتی جای خواب ندارم پولم هیچی ندارم ک وکیل بگیرم توروخدا یکی بهم بگ چیکار کنم میترسم خونمو از دستم دراره

   • محمد باقر بهروش

   • 7 سال قبل

   باسلام شما میتوانید دادخواست تخلیه ملک و خسارات وارده و اجاره دوره معوقه بدهید تا به حکم قانون با مامور ملک تخلیه گردد و حق حقوقات خود را مطالبه نمایی
   بهتر است حضوری مراجعه نمایید

  • سیدعلی

  • 5 سال قبل

  تقریبا یکسال پیش مبلغی پول به فردی دادم و قرار شد ایشون باهاش کاسبی بکنه (مشخصا عمده فروشی ارد) در قبال وجهی که بنده به ایشون دادم سند خونشون رو تو بنگاه املاک با قولنامه به من فروختن (البته تو قولنامه بنگاه ننوشتیم که سند رو به خاطر تحویل پول به من داده بلکه نام خریدن بدون هیچ توضیحی قید شده) و پشت سند رو برام امضا و اثرانگشت زدن یعنی حامل کردن و با قولنامه بنگاه خریدم. بعد از چند ماه از این ماجرا(تا به امروز) بنده چندین بار تقاضای اصل پولم رو کردم و بهش گفتم شما اصل پول منو پس بده تو این مدت که می گفتی ماهی 5/1 از آرد فروشی بهت می دم رو بردار واسه خودت اما این فرد مبلغی رو بهم برگردونده و در قبال مابقی پول بنده طفره می ره و نمی خواد بهم پس بده و چند وقت پیش هم با به کار بردن الفاظی رکیک و کلی فحش و تهدید کرد که (با عرض معذرت) هیچ غلطی نمی تونی بکنی. می خواستم بدونم با طرح شکایت از این فرد می تونم به پولم برسم یا ن؟ در اصل می تونم شکایت کنم و تقاضای تخلیه خونه رو داشته باشم (با توجه به اینکه ایشون به احتمال زیاد صدای ضبط شده و پیامک داره که ثابت می کنه سند رو به خاطر مقدار معینی پول واسم حامل کرده و تو بنگاه با قولنامه فروخته بهم و متقابلا شکایت کنه ازم و منو محکوم کنه؟ حقیقتا می خوام اگه دادگاه حکم تخلیه رو بده به نفع من رای صادر کنه خونه رو بفروشم وجهم رو که پیش طرف هست بردارم و باقی مانده پول رو بهش هبه کنم. استاد ممنون می شم راهنمایی کنین و بهم بگید که می تونم حکم تخلیه خونه رو بگیرم و بعدا دردساز نشه که خدایی نکرده ودمم محکوم بشم و پول رو هم نتونم پس بگیرم؟
  باز هم مراتب تشکر و سپاس گذاری خودم رو به جا میارم و ممنون می شم که از راهنماییتون بنده بهره ببرم. شرمنده که سرتون رو به دردآوردم.

   • صالحه رضائی

   • 5 سال قبل

   با سلام. برای تعیین راه مناسب باید پیامک های شما بررسی شود ولکن حتی اگر ایشان بتوانند ثابت کنند که ملک در ازای دریافت وجه به اسم شما منتقل شده است، این ملک مشمول قواعد رهن بوده و یم توان از طریق دادگاه ملک را به فرش رسانده و وجه مورد تقاضا را وصول نمود که در این حالت طبیعی است که مازاد پول متعلق به خود ایشان است.

  • سیدعلی

  • 5 سال قبل

  عذر می خوام یعنی امکان اثبات ادعا و محکوم کردن بنده رو داره؟ اگه شهود و مدارک (پیامک و صدای ضبط شده) رو تو دادگاه رو بکنه می تونه با وجود قولنامه رسمی بنگاه و سندی که حامل کرده، دادگاه می تونه به همین موارد بسنده کنه و رای رو به نفع ما صادر کنه و به صورت عادی این روال و رای قاطع چه مدت طول می کشه؟ با تشکر.

   • صالحه رضائی

   • 5 سال قبل

   سلام. درهرحال اگر تحت نظر وکیل متخصص باشید وجهی که پرداخت نموده اید، قابل مطالبه است ولکن می بایست قبل هر اقدام موارد و مدارک بررسی گردد تا راه درست و سریع را انتخاب نمود.

  • توسلی

  • 4 سال قبل

  ملکی را به خانواده سه نفر اجاره اجاره دادم الان سه ماه گذشته و فهمیدم خونه تیمی هست و همسایه ها شکایت کردن آیا برای من مشکلی ایجاد میشه ؟ من خونه را نه خانواده اجاره دادم که در قولنامه رسمی هم قید شده

   • سمیه راد کارشناس حقوقی

   • 4 سال قبل

   سلام چنانچه در قرارداد مشخص شده باشه که ملک را به خانواده اجاره داده اید مشکلی برای شما پیش نمی آید

  • sara

  • 4 سال قبل

  سلام. یک وکیل خوب برای تخلیه ملک میخوام. میشه معرفی کنید؟؟

   • گروه وکلای نوین

   • 4 سال قبل

   با سلام با این شماره تماس بگیرید تا به فوریت کارتون رو انجام بدن :۰۹۱۵۱۰۲۶۸۹۷ کارشون خیلی خوبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *