شناسنامه مهمترین قطعه هویت تو

وکیل شناسنامه در مشهد

نویسنده مقاله بهناز جهانشیر 

وکیل کارآموز بهناز جهانشیر
وکیل شناسنامه در مشهد

هویت، مجموعه ای از ویژگی ها و مشخصاتی است که یک فرد را متمایز  و شناخته شده میکند.

 برخی افراد از جمله افراد بی سرپرست، مهاجران غیرقانونی،  افرادی با مشکلات روانی، افرادی که در مناطق روستایی و مرزی زندگی می‌کنند محرومان مناطق شهری به دلایل مختلف از جمله فقر، نداشتن مدارک لازم یا عدم آگاهی به اهمیت شناسنامه به صورت غیر قانونی و فاقد شناسنامه زندگی میکنند این امر باعث میشود از حقوق و مزایایی که برای شهروندان قانونی وجود دارد محروم باشند و با مشکلاتی مانند عدم دسترسی به خدمات اجتماعی و سلامت و از دست دادن احتمالی حقوقشان دست و پنجه نرم کنند.

این افراد در جامعه‌ی ما در حال رانده شدن به دوراهی هستند. چه علتی دارد که این افراد به این وضعیت درهم برسند؟ آیا آنها در این جامعه از گلوی خود برای رهایی فریاد نمی‌زنند؟

همین امر برای ما بسیار نگران کننده است. در حالی که بیشتر ما از زندگی با استقلال و آزادی لذت می‌بریم، این افراد قربانی قوانین نامتعادل جامعه‌ی ما هستند.

 شناسنامه،  به افراد کمک می کند تا در امور مختلفی همچون ارث، ازدواج، سفر ، مالکیت بر اموال منقول و غیر منقول داشته باشند..

آیا می دانید گرفتن شناسنامه برای این افراد نیز امکان دارد؟

وکیل دادگستری به عنوان یک حقوقدان مجرب می تواند در این زمینه مشاوره کاملی ارائه دهد. وکیل به شخصی که می خواهد شناسنامه برای خود بگیرد، راهنمایی های لازم را در زمینه مدارک مورد نیاز، نوع مدرک و مراحل اخذ شناسنامه ارائه می دهد

گرفتن شناسنامه برای این افراد یک فرایند پیچیده است که نیاز به دقت و هوشیاری دارد. با همکاری وکیل دادگستری با تجربه، می توانید بهترین راه حل های قانونی را برای گرفتن شناسنامه پیدا کنید.

ما می‌توانیم به این افراد کمک کنیم تا به جامعه‌ی ما بپیوندند و زندگی بهتری را برای خودشان و خانواده‌هایشان بسازند.

ساکن مشهد هستم و میخواهم وکیل برای شناسنامه بگیرم چگونه تماس بگیرم ؟ 

شما میتوانید با تماس به شماره 09339779500 خانم جهانشیر و 09156222213بهروش  تماس گرفته و شرح مشکلتان را بیان و مراجعه حضوری داشته باشید .

 

مشاوره حضوری برای شناسنامه در مشهد بایستی به کجا مراجعه نماییم ؟

موسسه حقوقی بهروش راه امید در مشهد به صورت تخصصی در حوزه شناسنامه فعالیت مینماید .

آدرس : مشهد – چهار راه ورزش نبش شاهد 33 برج ایلما طبقه 4 واحد 401 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *