ارتباط با وکیل متخصص در سامانه وکیل نوین؟

سامانه وکیل نوین سامانه آموزش مسایل حقوقی و معرفی وکیل متخصص به هموطنان عزیز در شهر خودشان می باشد.

بدین نحوه که متقاضیان ابتدا با تکمیل فرم درخواست وکیل متناسب با موضوع انتخابی و شهر مورد نظر اطلاعات وکیل به محض تکمیل فرم برای ایشان ارسال میگردد. پس از ارسال اطلاعات وکیل به تلفن همراه شما تماس و 5 دقیقه مشاوره تلفنی صورت می پذیرد و در صورتیکه با وکیل ارتباط گرفته و از مشاوره تلفنی رضایت داشتید و یا نیاز به بررسی دقیق تر مدارک شما می باشد، از وکیل مربوط نوبت گرفته و به دفتر ایشان مراجعه می نمایید.

تمامی خدمات این سایت رایگان بوده و در صورت عقد قرارداد با وکیل هزینه به وکیل پرداخت می گردد، و سامانه وکیل نوین هیچ گونه نفع و مسئولیت در این خصوص ندارد.

مراحل-کار-وکالت-در-پرونده شما

تخصص ما :

دعاوی ملکی ، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، جرائم سایبری، قراردادها، دیوان عدالت اداری، دعاوی ارث، وکیل قانون کار ،جرائم پولی و بانکی ، مالکیت فکری ، جرائم مربوط به دادسرای ارشاد، جرائم پزشکی

سامانه وکیل نوین مجموعه ای حقوقی است که با همکاری وکلا و مشاورین متخصص در امور حقوقی، کیفری و خانواده سعی دارد شما را در حل و فصل دعاوی و افزایش دانش حقوقی یاری دهد.

[tt_section_title title_alignment=”text-center” section_separator=”yes” separator_position=”after_title” title=”مجله حقوقی وکیل نوین | جدیدترین مقالات”]

مجله حقوقی وکیل نوین  این امکان را فراهم کرده تا مشکلات شما را در خصوص مسائل حقوقی، روان شناسی برطرف کنیم. شما کاربران عزیز نیز میتوانید سوالات حقوقی خود را از ما بپرسید.

کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس یا جواب سوال شما را خواهند داد.

[/tt_section_title][tt_latest_post post_limit=”6″ word_limit=”15″ readmore_text=”مقالات بیشتر …”]

چنانچه نیاز به وکیل متخصص دارید تنها کافیست روی دکمه ی زیر کلیک و ثبت نام کنید تا اطلاعات وکیل متخصص برای شما نمایش داده شود.

[tt_section_title title_alignment=”text-center” section_separator=”no” title=”همکاری با وکیل نوین”]سامانه وکیل نوین سامانه ارتباط مردمی با وکلا میباشد .شما میتوانید با ثبت نام در سامانه وکیل نوین موکلین روزانه به دفتر شما معرفی میگردند . و مستقیم خود شما با موکل صحبت مینمایید .[/tt_section_title]