وکیل قتل در اصفهان

وکیل قتل در اصفهان

قطعا دنبال وکیل متخصص قتل در اصفهان هستید و درگیر پرونده قتل هستید ، چه خانواده مقتول و چه خانواده متهم هستید ،  من علی به روش دانشجو مقطع دکترای حقوق در این مقاله قصد دارم به شما ضمن معرفی 2 وکیل قتل در اصفهان بتوانید 5 دقیقه مشاوره تلفنی با هرکدام از وکلا داشته باشید در این خصوص بایستی  جهت معرفی وکیل متخصص قتل در اصفهان با شماره های ذیل تماس بگیرید و موضوع خود را اعلام کنید و یا بر روی لینک کلیک کنید تا در لحظه اطلاعات 2 وکیل متخصص قتل به شما معرفی شود .  

09139153432  – 05136140000 سامانه وکیل نوین  

جهت معرفی سیستمی 2 وکیل قتل در اصفهان اینجا را کلیک کنید 

برای انتخاب بهترین وکیل قتل در اصفهان، این افراد باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشند تا ابعاد گسترده جرم قتل را به صورت موشکافانه مورد بررسی قرار دهند و از تمام شواهد برای کاهش یا تخفیف مجازات موکل خود استفاده کنند. پس از آنجایی که حضور وکیل در

جرایمی مانند جرم قتل امری ضروری است باید وکیلی را برای پذیرش وکالت و ارائه مشاوره پیدا کنید که در امور جنایی و جرایم کیفری به ویژه قتل تخصص لازم را داشته باشد و به تمام جوانب و شرایط وقوع این جرم به صورت عمد و غیرعمد آشنایی داشته باشد.

پس اگر به هر دلایلی درگیر یک پرونده قتل هستید، قبل از هر کاری به یک وکیل قتل با تجربه مراجعه کنید و از او کمک و راهنمایی بگیرید.

برادرم را به اتهام قتل دستگیر کردند و الان زندان است ، خیلی نگرانشم چکار میتونیم بکنیم؟ 

شما ضمن خونسردی ابتدائا با شماره های بالا تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید به فوریت اطلاعات وکیل متخصص قتل در اصفهان برای شما پیامک میشود ، با ایشان تماس میگیرید و مطابق مراحل زیر وکیل قتل  عمل میکند . 

مراحل پیگیری وکیل قتل در اصفهان بعد از دستگیری متهم ( از جانب متهم )

بعد از اینکه با وکیل معرفی شده از طریق سامانه وکیل نوین تماس حاصل نمودید ، و موافقت اولیه حاصل شد به دفتر وکیل مراجعه کرده و بعد از مشاوره و شرح ماجرا اقدام به عقد قرارداد مینمایید ، وکیل ابتدائا با مراجعه به دادسرا از قاضی موافقت ملاقات با متهم را میگیرید و به زندان مراجعه کرده و با متهم تنها صحبت مینماید ، با شنیدن شرح ما وقع از زبان متهم   اقدام به راهنمایی متهم جهت اثبات بی گناهی خود میشود ، سپس در اقدام بعدی با مراجعه به دادسرا تلاش بر تغییر قرار تامینی از بازداشتی به وثیقه مینماید تا متهم از زندان خارج شود . 

مراحل پیگیری وکیل قتل در اصفهان بعد از دستگیری متهم ( از جانب شاکی خانواده مقتول )

وکیل بعد از عقد قرارداد با خانواده مقتول به سرعت با وارد شدن به پرونده و مطالعه آن شروع به جمع آوری ادله و در خواست استعلامات لازم مینماید ، تا دادگاه را روشن  نماید جهت پیدا کردن قاتل و قصاص او

انواع قتل 

براساس ماده ۲۰۴ قانون مجازات اسلامی ایران سه نوع قتل نفس داریم (عمد ، شبه عمد و خطای محض) است. همان طور که در ماده ۲۰۵ آمده است

قتل عمد مجازات آن قصاص است و اولیای دم با اجازه ی قاضی می توانند قاتل را قصاص کنند و قاضی می تواند این امر را به رئیس قوه قضاییه یا دیگری واگذار کند. ( تفویض اختیار )

قتل عمد = قتل عمد یعنی شخص قاتل با انجام دادن کاری که هدفش کشتن فرد یا افراد که در یک جمع مشخص نباشد را دارد. چه قصد کشتن این افراد را داشته باشد چه نداشته باشد ولی نتیجه آن به قتل منجر گردد. حتی در جایی که قاتل کاری انجام داده است هدفش و قصدش کشتن کسی نباشد ولی در نتیجه سبب مرگ فرد شود باز هم قتل عمد محسوب می شود. در مواردی که قاتل عملی را انجام می دهد که هدف و قصدش و حتی آن عمل کشنده نباشد ولی شخص متقابل به دلیل پیری ، ناتوانی یا مریضی فوت کند و قاتل نیست به این دلایل آگاه باشد را قتل عمد گفته می شود.

وکیل قتل در اصفهانوکیل قتل در اصفهان کیست؟

وکیل قتل در اصل یک وکیل حقوقی است که پرونده‌های وکالت قاتل یا اولیای دم را قبول می‌کند و با ارائه ادله کافی برای گرفتن تخفیف مجازات یا عفو برای قاتل یا درخواست اشد مجازات برای قاتل به

نیابت از اولیای دم اقدام می‌کند. از آنجایی که پرونده‌های قتل بسیار حساس هستند، برای حل چنین پرونده‌هایی باید از وجود یک وکیل با ویژگی‌های خاص و تجربه لازم و کافی بهره‌ برد. همچنین یک وکیل قتل در اصفهان باید علاوه بر اینکه در زمینه کاری باید از تسلط بر علم حقوق برخوردار باشد باید در علوم روانشناسی، جامعه‌شناسی و شخصیت‌شناسی نیز مهارت و اطلاعات کافی نیز داشته باشد.

اهمیت حضور وکیل قتل در پرونده‌های جنایی چیست؟

همانطور که پیش‌تر گفته شد، پیشبرد پرونده‌های جنایی مهمی مانند قتل بدون کمک گرفتن از وکلای متخصص در زمینه قتل امکان‌پذیر نیست، چرا که بسیاری از عاملان قتل فکر می‌کنند که با مجازات قتل عمد و

قصاص روبرو خواهند شد اما طبق قانون و مقرراتی که قانونگذار وضع کرده است، قتل آنها عمد محسوب نمی‌شود.

همچنین با کمک یک وکیل قتل می‌توانید در کمترین زمان، بهترین نتیجه ممکن را از پرونده خود دریافت کنید. پس اگر می‌خواهید که مراحل پیگیری پرونده قتل برای اثبات جرم در زمان کوتاه‌تری انجام شود، حتما از توانایی یک وکیل قتل در اصفهان استفاده کنید.

از دیگر مزایای استفاده از وکیل قتل در پرونده این است که او می‌تواند دستور دستگیری قاتل فراری را بگیرد یا اینکه رضایت والدین مقتول را بگیرد و با پرداخت دیه پرونده را فیصله دهد.

مهم‌ترین وظایف یک وکیل قتل در اصفهان چیست؟

قتل جرمی است که به صورت مستقیم با جان افراد سروکار دارد و می‌تواند مجازات‌های شدید مانند قصاص یا دیه سنگین و حبس‌ مدت‌دار

به دنبال داشته باشد، پس یک اشتباه می‌تواند حقوق قاتل و همچنین خانواده مقتول را ضایع کند.

پس مهم‌ترین وظیفه وکیل قتل این است که از ابتدای دادگاه همراه شما باشد و کمک می‌کند با طرح دعوای مناسب برای اثبات پرونده کیفری مربوط به قتل مدارک مورد نیاز را جمع‌آوری کنید. علاوه بر آن یک وکیل کیفری باید در دادگاه حضور پیدا کند و برای اثبات ادعای خود تلاش کند و دفاع درستی در محضر دادگاه داشته باشد.

همانطور که می‌دانید زمانی که یک قتل رخ می‌دهد، خانواده مقتول یا همان اولیای دم برای تنظیم شکایت علیه قاتل به دادگاه مراجعه می‌کنند.

وکیل قتل در اصفهان یکی از بهترین وکلای تخصصی در این زمینه است که می‌تواند با علم و اطلاع کافی از جزییات چنین پرونده‌هایی از تضییع حق و حقوق افراد جلوگیری کند و آنها را در حق خواهی در دادگاه کمک کند. پس اگر برای تشکیل پرونده قتل نیاز به راهنمایی و پیگیری قانونی یک وکیل مجرب دارید که حل و فصل پرونده‌های مربوط به جرم قتل را برعهده بگیرد حتما با کارشناسان ما تماس

بگیرید. کارشناسان ما در زمینه پرونده‌های قضایی، حقوقی و کیفری می‌توانند به شما راهنمایی و مشاوره لازم را ارائه دهند.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل قتل در اصفهان اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *