وکیل خوب در زاهدان

وکیل خوب در زاهدان

 

سامانه وکیل نوین یکی از بزرگترین سامانه های حقوقی کشوری است که با تخصصی کار کردن پرونده ها تونسته رضایت بالایی از موکلین خود داشته باشه.شما می تونی برای انتخاب وکیل خوب در زاهدان و رفع مشکل حقوقی،خانواده و کیفری خود از وکلای متخصص وکیل نوین کمک بگیری تا وکیل متخصص با سریع ترین زمان ممکن و بهترین راه کار به نتیجه مطلوب پرونده شما برسد.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل خوب در زاهدان 

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

وکیل در زاهدان 

بدون شک، قاضی و وکیل خوب در زاهدان،دو بال پرواز فرشته و عدالت هستند که اگر چه در ظاهر در برابر هم قرار دارند ولی فی الواقع مکمل هم بوده و هدف واحدی دارند.

وقتی دغدغه وکیل خوب در زاهدان اجرای عدالت و احقاق حق باشه،چه کسی بهتر از چنین وکیلی می ‌تونه کمک حال دادرس باشه. دادرسی که هر روز با حجم انبوهی از پرونده ها و دعاوی رو به روست و اگر وکیل در لوایح خود به مستندات و استدلال نپردازه،کار دادرس دو چندان خواهد شد.

وقتی شخصی حداقل اطلاعات حقوقی لازم رو نداره،چه کسی بهتر از وکیل می تونه واسطه ای امین میان قاضی و وی جهت انتقال و تفهیم سخن و رای قاضی باشه.

در خصوص لزوم وجود وکیل خوب در زاهدان در دادرسی و همچنین اهمیت جایگاه وکالت و لزوم ارتباط صحیح و مفید وکیل و دادرس در جریان دادرسی موضوع به قدری روشنه که تردیدی در جهت تقویت این مسأله وجود نداره.احترام مقابل میان قاضی و وکیل و ضرورت حفظ شأن مسند قضا و وکالت این ارتباط را تقویت خواهد کرد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در زاهدان

بسیاری از افراد با اینکه کلمه وکیل پایه یک دادگستری را خیلی شنیدن، اما درباره معنی این عبارت ابهام دارن. بنابراین در این مطلب قصد داریم به طور مفصل به این موضوع بپردازیم.

به زبان ساده، وکیل کسیست که بعد از عقد قرارداد وکالت از طرف فردی دیگه،به انجام کاری مامور میشه.شما با اختیار یک وکیل او را به عنوان نماینده کاری خود معرفی می‌کنی و مسئولیت ‌های مشخصی را بهش می‌سپاری.

در مورد بهترین وکیل پایه یک دادگستری در زاهدان باید گفت که افرادی که در رشته حقوق،فقه یا حوزه تحصیل می‌کنن،برای اینکه بتونن وکیل خوب در زاهدان بشن در آزمون وکالت شرکت می‌کنن.سپس فرد با قبولی در آزمون وکالت وکلای دادگستری،پروانه وکالت دریافت می‌کنن و به عنوان کارآموز تحت نظر کانون وکلا فعالیت می‌کنن.

پس از دوره کارآموزی،فرد ملزمه در یک آزمون به نام آزمون نهایی کانون وکلا شرکت کنه و بعد از قبولی در تمام مراحل آن،به عنوان وکیل پایه یک دادگستری معرفی میشه و پروانه وکالت دریافت می‌کنه.بنابراین فردی که وکیل پایه یک دادگستری فعالیت می‌کنه،از آزمون ‌های سخت و زیادی به خوبی عبور کرده و در دوره کارآموزی تجربه کسب کرده .

مهمترین وظایف وکیل پایه یک دادگستری در زاهدان

 • وکیل پایه یک دادگستری موظفه پس از عقد قرارداد وکالت با موکل خود،دادخواست،شکواییه و لوایح مربوط به پرونده را تنظیم کنه و جز در موارد عذر موجه عدم حضور در جلسه دادگاه،در جلسات دادخواهی شرکت کنه و در حد متعارف پرونده حقوقی موکل خود رو پیگیری کنه.
 • وکیل پایه یک دادگستری موظفه قبل از طرح دعوا یا شکواییه برای موکل خود،در طی مراحل دادرسی و پس از آن در جهت ایجاد صلح و سازش میان طرفین دعوا تلاش کنه.
 • وکیل باید متن وکالت نامه و قرارداد مالی با موکل خود رو به صورت دقیق و با وضوح کامل عقد کنه یک نسخه را به موکل خود تحویل بده.
 • وکیل پایه یک دادگستری باید از قبول کردن هرگونه سند یا وجه نقد به جزء مبلغ ذکر شده در قرارداد پرهیز کنه.
 • وکیل پایه یک دادگستری باید در مقابل تمام اسناد و مدارکی که از موکل دریافت می‌کنه بهش رسید بده.

وکیل مواد مخدر در زاهدان

مواد مخدر به دو دسته تقسم میشه مواد مخدر سنتی مثل تریاک و شیره و … و مواد مخدر صنعتی مثل هروئین،مرفین،کوکائین و… که مجازات مواد مخدر صنعتی به دلیل عوارض بیشتری که دارد بالاتر است. 

طبق قانون مبارزه با مواد مخدر سال 1376 هر گونه حمل،نگهداری،تولید،توزیع،عرضه و استعمال و مصرف واردات و صادرات هر نوع از مواد مخدر جرم محسوب میشه و مجازات خودش رو داره.مجازات های مواد مخدر اعدام،حبس،مصادره اموال،جزای نقدی و شلاق می باشد. 

رسیدگی به پرونده های مواد مخدر در دادگاه انقلاب صورت می گیرد و به دلیل اهمیت بالایی که این پرونده ها دارند گرفتن استفاده از وکیل خوب در زاهدان متخصص مواد مخدر در پرونده از واجبات روند رسیدگی می باشد.

 

وکیل طلاق در زاهدان

پیدا کردن و انتخاب یک وکیل طلاق از طرف زن در زاهدان به اندازه پیدا کردن یک مهد کودک یا مدرسه خوب برای فرزندانتون یا یک پزشک خوب برای عزیزانتون،اهمیت داره. مطمئناً شما دنبال هر وکیلی نیستی! وکیلی می‌خوای که بتونی بهش اعتماد کنی.

صرف داشتن وکیل طلاق از طرف زن در زاهدان فارق از تجربه و تخصص،راه گشا نیست. اگر توانایی گرفتن وکیل رو نداری،تحت نظر یک وکیل طلاق و دعاوی خانواده خوب و با تجربه و متخصص و با اخذ مشاوره به صورت مستمر،خودتون پروندتونو پیگیری کنی به جای اینکه به دلیل عدم توانایی مالی دنبال وکیل ارزان بری،پس مشاوره با یک وکیل خوب در زاهدان و با تجربه و انجام کار توسط خودتون (در صورت عدم توانایی مالی) بهتر از داشتن یک وکیل ارزان و کم تجربه ست.

بدون شک،شما به کسی نیاز داری که طرف شما باشه و کم ترین کاری که یک وکیل خوب در زاهدان می‌تونه انجام بده اینه که تلفن شما رو در یک مدت زمان معقول پاسخ بده و یا در صورت عدم امکان پاسخ به تلفن در اون زمان،در اولین فرصت با شما تماس بگیره.

برای اینکه با روند طلاق بیشتر اشنا بشی اینجا کلیک کن.

وکیل کیفری در زاهدان

در جامعه امروز،هر شخصی ممکنه در برهه‌ ای از زمان،به دلایل مختلفی،درگیر مسائل و مشکلات کیفری شده و با توجه به این که این مشکلات به صورت مستقیم با جان،مال،آبرو و حیثیت افراد در ارتباطه،لازمه بدونیم که در صورت درگیر شدن با چنین مشکلاتی بهتره به وکیل امورکیفری در زاهدان مراجعه کنی.

 • وکیل امور کیفری به چی کسی گفته می شود؟

وکیل امور کیفری،یکی از مهم ترین افرادیست که می ‌تونه در این زمینه به ما کمک کنه. وکلای کیفری ماهر و با کفایت که همه ویژگی‌ ها و خصوصیات مورد نیاز رو داشته باشن،می‌تونن اونقدر خوب عمل کنن که احقاق حق به بهترین نحو انجام بشه،در این صورت، اصطلاحاً،حق به حق‌ دار می رسه و حق هیچ کسی ضایع نمیشه.

وکلایی که اجازه دارن در خصوص دعاوی کیفری ورود کنن،وکیل کیفری گفته میشه.محل فعالیت وکیل امور کیفری در زاهدان محل‌ های ذیربط از جمله دادسرا،سازمان تعزیرات حکومتی و همچنین دادگاه کیفری و نظامیست و این وکلا دعاوی کیفری مرتبط با جرایم کیفری مورد اشاره را اقامه می کنن.

مشاوره حقوقی تلفنی یا حضوری رایگان

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل خوب در زاهدان به گونه ‌ایست که موکل احساس نمی‌کنه که فرد مشاوره دهنده به دنبال مسائل مالی،جذب پرونده و یا حتی فریب افراد باشه. در مشاوره حقوقی خوب،به حواشی پرداخت نمیشه و صرفا خود پرونده بررسی میشه.صحبت‌هایی نظیر امکان نفوذ در دادگاه یا تضمین نتیجه پرونده به هیج وجه در یک مشاوره حقوقی خوب جایگاهی نداره. 

در مشاوره حقوقی،احتمال پیروزی در پرونده به طور واقع بینانه به موکل اعلام میشه و چنان چه پرونده به لحاظ قانونی وجاهتی نداشته باشد،تلاش میشه تا موکل از طرح دعوی و صرف هزینه و زمان منصرف بشه.

پس چنان چه شما دنبال وکیل خوب در زاهدان هستی و مشاوره حقوقی حضوری رایگان می خوای اینجا کلیک کن یا اینکه می تونی با پرداخت 100 هزار تومن مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص در زاهدان داشته باشی.همچنین می تونی مشاوره متنی رایگان هم با وکیل داشته باشی به این صورت که یک سوال حقوقی خود را به صورت رایگان بپرسی و پاسخ وکیل برای شما پیامک بشه.

روش پیدا کردن وکیل خوب در زاهدان

در این مطلب قصد داریم روش پیدا کردن وکیل خوب در زاهدان را نشون بدیم. امروزه،از مهم‌ ترین دغدغه‌ های افراد در مواجهه با یک مشکل حقوقی،پیدا کردن یک وکیل خوب در زاهدانه.از آن جایی که نظیر تمامی اصناف تعداد وکلا نیز در جامعه بسیار زیاده،هنگام درخواست از افراد برای معرفی وکیل مجرب باید بدونیم که برای انتخاب وکیل خوب نکاتی وجود داره که باید آن ها رعایت بشن تا بتونیم مشکلاتی که بر سر راه مان ایجاد شدن رو پشت سر بزاریم. در ادامه با ما همراه باش تا بهت این روش ها را بگم .

 • روش پیدا کردن وکیل خوب در زاهدان

امانت ‌داری،مهم ترین ویژگی شخصیتی یک وکیل است. یک وکیل مانند یک پزشک ممکنه به سبب ماهیت شغلی خود با واقعیت‌ ها و اسرار زیادی از سوی موکلین خود رو به ‌رو بشه که اخلاق حرفه ‌ای ایجاب می ‌کنه که اسرار را تحت هیچ شرایطی فاش نکنه.از چالش‌های کار با وکیل امکان اعتماد به اوست که می‌توان این رابطه را با دریافت نمونه قرارداد وکالت محکم تر کرد.

 • وکیل در قبال موکل، مسائل حقوقی را به طور کامل ساده سازی میکنه. یک وکیل خوب باید تا حد تلاش از پیچیده کردن دادرسی اجتناب کنه.بنابراین حتی وکیل موظفه از فنون و مهارت هایی که آموخته برای راهنمایی قاضی نیز استفاده کنه و خیلی از مواقع قضات از این راهنمایی ها بهره ببرن.وکیل خوب در زاهدان و مجرب می تونه این رو بر روی سیستم قضایی و قاضی تاثیر مثبتی در جهت احقاق حق به جا بزاره ولی این شیوه از تاثیرگذاری نباید جنبه های غیر عادلانه و غرض ورزانه به خود بگیره.
 • وکیل خوب در زاهدان باید از اطلاعات و معلومات و دانش حقوقی لازم برخوردار باشه.یک وکیل خوب در زاهدان دانش حقوقی بالا در امور تخصصی وکالت را باید به طور کامل در بر داشته باشه تا بتونه بهترین راهکارو در بهترین فرصت ممکن شناخته و در انتخاب نوع دادخواست،شکوائیه و اقدامات قانونی لازم نهایت هوش را به کار ببره.در انتخاب هر متخصصی نکته مهم در نظر گرفتن قدرت تخصص و فن وی در ادای وظایف است.
 • وکیل خوب بهترین و سریع ترین راه حل را پیشنهاد می کنه.یک وکیل خوب در زاهدان پس از بررسی اسناد و مدارک ارائه شده و صحبت های لازم با موکل برای حل مشکل پیش آمده باید چندین راه حل قانونی رو در نظر داشته باشه. علاوه بر این،در مراجع قضایی ابتدا باید سعی کنه،موضوع پیش آمده را با مذاکره به نتیجه برسونه.

وکیل مدافع خوب در زاهدان

هر فرد و یا افراد حقوقی می تونن که به طور آزادانه از میان وکلای دادگستری،وکیل مدافع خودشو انتخاب کنه.وکیل مدافع خوب در زاهدان به طور خاص به وکیلی اطلاق میشه که از مظنون یا متهم یا مجرم در دادرسی کیفری دفاع و تلاش میکنه تا از حقوق آن ها محافظت کنه. (به موجب اصل ۳۵ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران،هر دو طرف دعوا حق دارن در تمامی محکمه ‌ها برای خود یک وکیل انتخاب کنن و حتی اگر شخصی توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشه،باید برای وی امکانات مورد نیاز برای داشتن وکیل فراهم بشه.

 • ضرورت داشتن وکیل مدافع

وکیل مدافع در مسند قضاوت نیست،بلکه رئیس دادگاه یا قاضی و قضات محکمه هستن که حق را از باطل تشخیص میدن و حکم صادر می ‌کنن.در چنین شرایطی خواسته و انتظار موکل از وکیل نیز باید به حق و در چارچوب قانون باشه.شأن وکیل در هر حال باید مورد احترام موکل و قضات و طرف دعوی باشه.رابطه وکیل و موکل از نظر قانون،رابطه‌ ای دو جانبه اس.

وکیل هر لحظه می ‌تونه با شرایطی از وکالت موکل استعفا کنه و موکل نیز هر لحظه می ‌تونه وکیل را عزل کنه.موکل باید به وکیلی مراجعه کنه که بتونه با اطمینان خاطر او را در دفاع و انجام امور محوله قائم مقام خود سازد.در پرونده ‌های جزایی وکیل مدافع از وقوع جرم دفاع نمی‌کنه،از حقوق متهم دفاع می‌کنه و در جست‌ و جوی حق و عدالته.از کسی دفاع میکنه که در برابر ترازوی عدالت تنها ایستاده و باید پاسخ گوی کیفر خواست دادستان و اتهامات وارده باشه.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل  خوب در زاهدان

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود