معرفی بهترین وکیل شهرداری در شهر شما

آیا مشکل حقوقی دارید و میخواهید با وکیل شهرداری در مشهد صحبت داشته باشید ؟؟

وکیل نوین چیست ؟؟ 

شیوه پیدا کردن وکیل متخصص شهرداری

سلام قطعا شما که وارد این مقاله شدید درگیر یک پرونده حقوقی شهرداری هستید ، و ما در این مقاله ضمن ارائه اطلاعات مفید در خصوص دعاوی شهرداری  شما دوست عزیز میتوانید به راحتی مشکل شهرداری خود را ثبت و با وکیل متخصص شهرداری در  شهر خودتان مشاوره حضوری ، تلفنی و یا متنی داشته باشید .

تاکنون افراد زیر به ما پیوستند

11911

موکل

2020

وکیل

خب حاضری با وکیل شهرداری مشاوره داشته باشی

به راحتی نوع مشاوره خود را انتخاب کن و فوری با وکلای ما مشورت بگیر 

فرآیند رسیدگی به دعاوی شهرداری 

۱- ثبت دادخواست

شخصی که از شهرداری شکایت دارد، باید دادخواست را در دیوان عدالت اداری ثبت کند. شخص می‌تواند دادخواست خود را هم از طریق مراجعه حضوری به دبیرخانه مرکزی در تهران ثبت کند و هم به دفاتر استانی دیوان عدالت اداری مراجعه کند. همچنین، اگر شخص در استانی باشد که دفتر دیوان عدالت اداری ندارد و امکان مراجعه حضوری به تهران هم ندارد، می‌تواند دادخواست خود را از طریق پست ارسال کند. طبق ماده ۲ قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری، این دیوان شامل شعب بدوی، تجدیدنظر، هیات عمومی و هیات‌های تخصصی  می‌شود.

۲- فرآیند رسیدگی

در دیوان عدالت اداری، واحد ارجاع پرونده‌ها را به شعبات بدوی می‌فرستد. پرونده‌ها در این شعبات بدوی مورد رسیدگی قرار می‌گیرد و در نهایت نیز رای صادر می‌شود. آراء صادره قابل اعتراض در شعب تجدیدنظر می‌باشد. در شعب تجدیدنظر اگر آراء بدوی درست تشخیص داده شود که همان رای تایید می‌شود اما اگر بنا به دلایلی آراء بدوی نقض شود، شعب تجدیدنظر رای را اصلاح می‌کنند. اگر پس از رسیدگی شعب تجدیدنظر، شخص مدعی شود که رای صادره مخالف شرع یا قانون است، قانون‌گذار به رئیس دیوان و رئیس قوه قضائیه این اختیار را داده است که یک بار دیگر دستور بررسی مجدد این پرونده را در شعب تجدیدنظر صادر کنند. همچنین، اگر همچنان شخص اعتراض داشته باشد، رسیدگی نهایی به اعتراض او در دیوان عالی کشور بررسی خواهد شد البته باید شرایط اعتراض در دیوان عالی کشور مطابق قانون آیین دادرسی مدنی باشد.

مزیت وکیل شهرداری  | وکلای نوین

وکیل شهرداری باید به قوانین و مقررات عام، قوانین و مقررات خاص شهرداری، کمیسیون‌های شهرداری و آئین‌نامه و بخشنامه‌ها تسلط داشته و می‌تواند در پیشبرد دعاوی مطروحه علیه شهرداری و اخذ نتیجه مطلوب موثر باشد. در این صورت، اشخاصی که دعاوی مربوط به شهرداری دارند، با استفاده از وکلای متخصص سامانه وکیل نوین و صرف وقت و هزینه  می‌توانند به نتیجه مطلوب خود برسند.
دعاوی چون اعتراض به آراء صادره از سوی کمیسیون‌های ماده ۱۰۰ و ۹۹ و ۷۷ و ۵۵  و ۳۸ شهرداری، اخذ دستور موقت از دیوان عدالت اداری مبنی بر توقیف عملیات اجرایی آراء صادره از کمیسیون‌های موضوع قانونی شهرداری، اخذ مجوز پروانه ساختمانی، گواهی پایان کار و اخذ سند مالکیت، وصول مطالبات پیمانکاران از شهرداری، تغییر کاربری املاک از مسکونی به تجاری، مطالبه خسارت از شهرداری و… از جمله دعاوی است که وکلای سامانه وکیل نوین در آن تجربه و تخصص برای رسیدن به نتیجه مطلوب دارند.

آیا میخواهیم مشکل حقوقی خود را با ما در میان بگذارید

ما همکنون آماده پاسخگویی به شما هستیم

مشاوره حضوری | مشاوره تلفنی | مشاوره متنی

وکیل خیانت در امانت در شیراز

وکیل خیانت در امانت در شیراز

چگونه میشود وکیل جرم خیانت در امانت از طریق سامانه وکیل نوین در شیراز پیدا کرد ؟

مساله خیانت در امانت یکی از پرتکرارترین مسائلی است که افراد به‌خاطر آن، به دادگاه‌ها می‌روند. برای به نتیجه رسیدن در پرونده‌های حقوقی مربوط به خیانت در امانت لازم است شما میتوانید از طریق سامانه وکیل نوین  یک وکیل ماهر استخدام کنید. وکیل خیانت در امانت فردی است که می‌تواند مسائل مربوط به دادرسی پرونده‌های مرتبط با وقوع این جرم را بر عهده بگیرد. گرفتن وکیل خیانت در امانت در شیراز و دیگر شهرها به افراد این اجازه را می‌دهد تا سریع‌تر حقوق قانونی خود را دریافت کنند. برای مشاوره حقوقی در خصوص جرم خیانت در امانت در شیراز از طریق زیر اقدام کنید 

مشاوره حضوری خیانت در امانت

رایگان

شما میتوانید به راحتی از طریق این سامانه با وکلای متخصص خیانت در امانت به رایگان مشاوره حضوری داشته باشید  ، لیست وکلا و منطقه آنها در مشهد را مشاهده کرده و برمبنا تایم خالی ایشان نوبت اخذ نمایید

مشاوره تلفنی خیانت در امانت

مبلغ 100 هزار تومان

شما میتوانید  با کلیک بر روی دکمه زیر مشکل حقوقی خود را وارد کرده ، سپس پس از پرداخت مبلغ حق المشاوره به وکیل متخصص خیانت در امانت در شیراز متصل میگردید  ، قابل ذکر است که تایم مشاوره حداکثر 30 دقیقه میباشد. 

مشاوره متنی

رایگان 

شما میتوانید یک سوال حقوقی خود را در حوزه خیانت در امانت به رایگان بپرسید و احدی از وکلا پاسخ میدهند نتیجه پاسخ به سوال برای شما پیامک میگردد . قابل ذکر است که تنها سوال متنی اول رایگان میباشد .

ویژگی‌های یک وکیل خیانت در امانت ماهر

یک وکیل خیانت در امانت ماهر باید بتواند با دانش گسترده خود، اوضاع را برای موکل بهبود بخشد. یک وکیل خیانت در امانت خوب باید با پرونده‌های زیادی در این زمینه را به سرانجام رسانده باشد تا بتواند در روند پرونده از واردشدن خسارات به موکل خود جلوگیری کند و حقوق او را پس بگیرد. علاوه بر این صداقت و پشتکار داشتن برای پیگیری فرایند پرونده‌ها از دیگر ویژگی‌های یک وکیل خیانت در امانت است. اگر می‌خواهید وکیلی استخدام کنید که همه این ویژگی‌های مثبت را داشته باشد، پیشنهاد می‌شود از خدمات سامانه وکیل نوین استفاده کنید ، در ادامه این مقاله سامانه وکیل نوین معرفی میشود که این سامانه چه خدماتی را به شما ارائه میدهد .

معرفی وکیل متخصص خیانت در امانت در شیراز به همراه مشاوره تلفنی 

سامانه وکیل نوین ، سامانه معرفی وکیل شما میتونید از طرق مشاوره حضوری یا تلفنی و یا متنی در این سامانه در لحظه اطلاعات وکیل متخصص آنلاین در شهر شیراز ویا هر شهری که میخواهید به شما معرفی شده و پس از ثبت در لحظه پیامک می شود ، قابل ذکر است که خدمات وکیل نوین جهت مشاوره حضوری در شیراز برای هم میهنان تماما رایگان میباشد ولی مشاوره تلفنی دارای هزینه 100 هزار تومان میباشد ، برای شروع مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید 

مشاوره تلفنی و حضوری وکیل خیانت در امانت در شیراز اینجا کلیک کنید.

چرا به مشاوره با وکیل خیانت در امانت در شیراز نیاز داریم؟

وکلای بسیاری در شهر و استان شیراز در حال فعالیت هستند. اما در این میان نمی‌توان از تمامی این وکلا انتظار داشت که بتوانند پرونده‌های خیانت در امانت را به‌خوبی پیش ببرند. در چنین شرایطی تنها کسی که می‌تواند کارآمد باشد، وکیل حرفه‌ای خیانت در امانت است. این وکیل با تجربه بالای خود از اطلاعات ریزودرشت پرونده‌های مربوط به این زمینه آگاهی دارد و با جریان دادرسی آن‌ها کاملا آشنا است.

وکیل خیانت در امانت با توجه به این که افراد می‌خواهند اطلاعات درستی درباره پرونده‌های خیانت در امانت به دست آورند، جلسات متعددی برای مشاوره حقوقی در این زمینه تشکیل می‌دهد. بنابراین تمام افرادی که با پرونده‌های این چنینی روبرو هستند می‌توانند، از وکلای خیانت در امانت کمک بگیرند و از آن‌ها بخواهند روند دادرسی به پرونده‌هایشان را ارزیابی کنند شما میتوانید جهت ارزیابی پرونده تان توسط وکیل خیانت در امانت از طریق سامانه وکیل نوین اقدام نمایید ، در آن سامانه پس از طرح مشکلاتان 2 وکیل متخصص خیانت در امانت در شهر شیراز به شما معرفی و میتوانید با هر یک 5 دقیقه مشاوره رایگان داشته باشید .

وکیل خیانت در امانت در شیرازخدمات وکیل خیانت در امانت در شیراز در سامانه وکیل نوین

وکیل خیانت در امانت وکیل نوین می‌تواند در دو جنبه مختلف فعالیت کند. اولین جنبه فعالیت وکیل خیانت در امانت، اثبات متضرر شدن موکل است. وکیل در این شرایط تلاش می‌کند تا حقوق موکل خود را به‌صورت قانونی از دادگاه درخواست کند و متهم را محکوم کند.

حالت دوم فعالیت وکیل خیانت در امانت، تلاش برای رد اتهام است. در این شرایط وکیل در تلاش است تا اثبات کند که موکل او اقدام به انجام هیچ‌گونه جرمی در حوزه خیانت در امانت نکرده است. در هر دو حالت این وکیل‌ها می‌توانند، شانس پیروزی شما را در دعواهای حقوقی افزایش دهند و با استفاده از تجربه بالای خود، از پایمال شدن حقوق شما جلوگیری کنند.

دفاع از موکل‌ها بر اساس ارکان جرم خیانت در امانت

قبل از این که بخواهید به سراغ استخدام وکیل خیانت در امانت بروید، باید بدانید که خیانت در امانت بر اساس چه ارکانی جرم شناخته می‌شود و وکیل به چه شیوه‌ای می‌تواند شما را کمک کند. قانون مجازات اسلامی خیانت در امانت را در شرایطی جرم در نظر می‌گیرد که از سه رکن معنوی، مادی و قانونی برخوردار باشند. وکیل خیانت در امانت درباره این سه رکن اطلاعات بسیاری دارد و با تجربه بالای خود می‌تواند، حقوق قانونی شما را از دادگاه درخواست کند.

رکن مادی خیانت در امانت

اتهام خیانت در امانت در شرایطی جرم تلقی می‌شود که اموال امانت داده شده مفقود شوند یا خساراتی به آن‌ها وارد شود که قابل مشاهده و واضح باشند. همچنین رکن مادی خیانت در امانت در شرایطی که فرد امانت‌دهنده بر همین اساس دچار خساراتی شده باشد، برقرار و قابل استناد است. بنابراین وکیل خیانت در امانت می‌تواند در این مواقع به موکل خود کمک کند تا متضرر شدن خود را در این پرونده ثابت کند و یا اتهام وارد شده را رد کند.

ر‌کن معنوی خیانت در امانت

دادگاه در شرایطی متهم را محکوم اعلام می‌کند که ثابت شود، برای آسیب رساندن به اموال یا مفقود کردن آن‌ها دارای قصد و نیتی مشخص بوده است. یک وکیل خیانت در امانت باتجربه می‌تواند در چنین شرایطی به کمک موکل خود بشتابد و متضرر شدن او به‌صورت عمدی و یا در مقابل سهوی بودن اشتباهات موکل خود را اثبات کند.

رکن قانونی خیانت در امانت

بر اساس ماده ۶۷۴ قانون مجازات اسلامی متهم پرونده خیانت در امانت در شرایطی محکوم می‌شود که اموال مالکین را به ضرر آن‌ها  تصرف، تصاحب، یا تلف و مفقود کرده باشد. وکلای ماهر و باتجربه خیانت در امانت می‌توانند با شناخت کاملی که درباره ماده ۶۷۴ قانون مجازات اسلامی دارند، از خسارت دیدن موکل خود جلوگیری کنند و شانس او را برای پیروزی در پرونده افزایش دهند.

 

از بین رفتن پیچیدگی پرونده‌ها را با انتخاب وکیل خیانت در امانت با تجربه

همان‌طور که ذکر شد برای برنده شدن در پرونده‌های خیانت در امانت لازم است که سه رکن معنوی، مادی و قانونی را در نظر بگیرید. ممکن است تصور کنید که ثابت کردن رکن مادی و رکن قانونی در پرونده‌های خیانت در امانت خیلی پیچیده نیست. در واقع درست فکر می‌کنید، مراحل اثبات این دو رکن خیلی پیچیده نیستند و با داشتن شواهد و مدارک معتبر، قابل اثبات هستند. اما اوضاع درباره رکن معنوی این‌گونه نیست.

در واقع آن چیزی که باعث می‌شود تخصص وکلای خیانت در امانت نسبت به وکلای دیگر ویژه باشد، اثبات رکن معنوی پرونده است. دادگاه نیاز دارد تا اطلاعات قابل استناد درباره رکن معنوی پرونده داشته باشد تا بتواند شما را برنده اعلام کند. در چنین شرایطی وکلای متخصص خیانت در امانت می‌توانند با یافتن انگیزه متهم ثابت کنند که او سوء نیت داشته و بر این اساس رکن دوم جرم را ثابت کنند.

مجموعه وکیل نوین بهترین وکیل خیانت در امانت در شیراز را به شما معرفی می‌کند

اگر به دنبال وکلای با تجربه و ماهر در زمینه خیانت در امانت و دیگر حوزه‌های حقوقی هستید، می‌توانید از خدمات سامانه وکیل نوین بهره ببرید. وکلای سامانه ما با برخورداری از تجربه و دانش بالا در زمینه‌های مختلف حقوقی می‌توانند باعث پیروزی شما در دعواهای حقوقی شوند.

 

وکیل قتل در مشهد

چگونه میشود وکیل قتل از طریق سامانه وکیل نوین در مشهد پیدا کرد ؟

وکیل نوین سامانه تخصصی معرفی وکیل متخصص بوده به نحوی که وکلای مشهد با عضویت در این سایت با وارد کردن اطلاعات تخصص خود و نمایش آن به همشهریان مشهدی ف این امکان را فراهم کرده اند که همشهریان به راحتی بتوانند وکیل متخصص خود را پیدا کنند .

یکی از حوزه هایی که این مجموعه تخصصی فعالیت دارد در حوزه قتل میباشد اعم از قتل عمد و غیر عمد

شما در این سامانه میتوانید به شیوه های زیر با وکلای قتل در مشهد ارتباط بگیرید

مشاوره حضوری قتل

رایگان

شما میتوانید به راحتی از طریق این سامانه با وکلای متخصص قتل به رایگان مشاوره حضوری داشته باشید  ، لیست وکلا و منطقه آنها در مشهد را مشاهده کرده و برمبنا تایم خالی ایشان نوبت اخذ نمایید .

مشاوره تلفنی قتل

مبلغ 100 هزار تومان

شما میتوانید  با کلیک بر روی دکمه زیر مشکل حقوقی خود را وارد کرده ، سپس پس از پرداخت مبلغ حق المشاوره به وکیل متخصص قتل در مشهد متصل میگردید  ، میتوانید با ایشان حداکثر 20 دقیقه مشاوره تلفنی داشته باشید 

مشاوره متنی

رایگان 

شما میتوانید یک سوال حقوقی خود را در حوزه قتل به رایگان بپرسید و احدی از وکلا پاسخ میدهند نتیجه پاسخ به سوال برای شما پیامک میگردد . قابل ذکر است که تنها سوال متنی اول رایگان میباشد .

بهترین وکیل پرونده‌های قتل در مشهد

 

فرآیند رسیدگی به پرونده‌های قتل در مشهد

رسیدگی در دادسرا:

شکایت قتل پس از ثبت شکواییه توسط اولیای دم مقتول، توسط معاونت ارجاع به یکی از شعب بازپرسی دادسرا ارسال می‌شود. دفتردار پس از وصول شکواییه آن را ثبت و پرونده را نزد بازپرس پرونده ارسال می‌کند. بازپرس پرونده نیز پس از بررسی محتویات شکایت طرح شده، دستور احضار دو طرف دعوای کیفری را به دفتردار خود می‌دهد.

در ادامه احضاریه توسط مدیر دفتر شعبه بازپرسی تنظیم و برای دو طرف ارسال می‌شود. هر دو طرف دعوای کیفری، روز رسیدگی در شعبه بازپرسی حضور می‌یابند و اولیای دم مقتول، پرونده شکایت مندرج در شکواییه خود را دوباره مطرح می‌کند. در مقابل، قاتل نیز دفاعیات خود را مطرح می‌کند.(بهترین وکیل پرونده‌های قتل در مشهد)

بهترین-وکیل-پرونده‌های-قتل-در-مشهد

رسیدگی در دادگاه:

ممکن است از قرار صادره به دادگاه کیفری شکایت شود. با ارسال پرونده به مجتمع قضایی، پرونده از سوی معاونت ارجاع به یکی از شعب دادگاه‌های کیفری ارسال می‌شود. قاضی دادگاه کیفری نیز پرونده را مطالعه می‌کند و دستور تعیین وقت جلسه رسیدگی می‌دهد. زمان رسیدگی به طرفین ابلاغ می‌شود. در روز جلسه رسیدگی ، قاتل و اولیای دم مقتول در جلسه رسیدگی دادگاه حاضر می‌شوند.

شاکی، دلایل خود را ارئه می‌کند و در قابل متهم نیز دفاعیات خود را اظهار می‌دارد. قاضی ضمن شنیدن به اظهارات دو طرف و بررسی مدارک و دفاعیات دو طرف تصمیم لازم را می‌گیرد. اینکه مدارکی که ارائه می‌کند تا چه اندازه معتبر باشد، به رای و نظر قاضی بستگی دارد در نهایت، ممکن است قاضی قرار صادره در دادسرا را استوار بداند یا اینکه آن را رد نماید.(بهترین وکیل پرونده‌های قتل در مشهد)

جهت مشاوره و معرفی بهترین وکیل متخصص قتل در مشهد اینجا را کلیک کنید.

قصاص قاتل زن

چرا اگر مردی، زنی را به قتل رساند، اولیای مقتول باید مازاد دیه را بپردازند تا بتوانند قاتل را قصاص کنند؟

آیا این به معنای کم ارزش تر بودن زن نیست؟

بر اساس طرح شریعت اسلامی، رسالت مهم مادری و تربیت جامعه در مهم‌ترین دوران، بر عهده زنان است. این مسأله به طور طبیعی مستلزم حضور بیشتر بانوان در منزل است؛ ناگریز باید هزینه آنان از راه دیگری تأمین شود. از این رو اسلام مرد را مکلف ساخته که در خدمت همسر و فرزندان خود باشد و نیازها و وسایل امرار معاش آنان را تأمین کند. پس، زن در خدمت نوع بشر و جامعه انسانی است و قوام جامعه انسانی و تربیت و پرورش آن، در دامن پرمهر زنان است.(بهترین وکیل پرونده‌های قتل در مشهد)

و مردان باید در خدمت آنان باشند. برای اینکه زن بتواند به رسالت خود عمل کند، مرد باید نفقه و هزینه زندگی او را تأمین کند و به جهت اینکه این موضوع بدون پشتوانه نماند، خدای متعال در برخی موارد، منابع درآمدی را برای مردان پیش‌بینی کرده که بیش از منابع درآمد زنان است؛ یعنی، اسلام در عین حال که به حفظ استقلال اقتصادی زنان حرمت نهاده است، در حقیقت، این تأمین منبع و افزایش حقوق به نام مرد ولی به نفع زن و فرزند است؛یعنی، اگر منبع مالی هزینه‌هایی که مردان باید بپردازند، تأمین نگردد، بیش از همه اعضای خانواده آسیب می‌بینند.

وکیل نوین سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

در ضورتی که نمی‌دانید به کدام وکیل در مشهد مراجعه کنید که در موضوع پرونده شما اطلاعات کافی و تخصص داشته باشد،شما می‌توانید با مراجعه به سامانه وکیل نوین، متخصص‌ترین وکیل در مشهد را پیدا کنید و با نظر مثبت و منفیتان نسبت به هر وکیل آن را به دیگران معرفی و یا منع نمایید. سامانه وکیل نوین، با بهترین و با اخلاق‌ترین وکلا و کارشناسان حقوقی در مشهد همکاری می‌کند.

آدرس : مشهد – قاسم اباد – بلوار شاهد ، شاهد 33- برج ایلما- ورودی اداری طبقه چهارم واحد 401

مشاوره حضوری | مشاوره تلفنی | مشاوره متنی

وکیل تخلیه ملک در مشهد

سلام دوست خوبم وقتت بخیر ، معلومه درگیر یک پرونده تخلیه هستی و ملکی رو به شخصی سپردی و حالا که میخوای پسش بگیری آن را تخلیه نمیکند ، من به شما وکیلی معرفی میکنم که به فوریت بتونی حکم تخلیه ملکت رو بگیری و با مامور بری و وسایلش رو بریزی بیرون  ، اول ببین مطابق کدام یک از شرایط زیر تو میخوای اقدام کنی

سپس روی دکمه مشاوره حضوری یا تلفنی و یا متنی کلیک کن تا اطلاعات وکیل متخصص تخلیه ملک برای شما ارسال شود ، شما از طریق مشاوره حضوری میتوانید اینترنتی از ایشان نوبت بگیر و دفترشان مراجعه کن و مشاوره حضوری رایگان بگیرید اون هم توی خود مشهد ، دقت کن در غیر از این شیوه گفته شده وکلای مشهد عموما مبلغ 200 الی 500 هزار تومان حق المشاوره از شما اخذ مینمایند . 

وکیل تخلیه ملک در مشهد

چگونه میشود وکیل برای خلع ید ملک را از طریق سامانه وکیل نوین در مشهد پیدا کرد ؟

وکیل نوین سامانه تخصصی معرفی وکیل متخصص بوده به نحوی که وکلای مشهد با عضویت در این سایت با وارد کردن اطلاعات تخصص خود و نمایش آن به همشهریان مشهدی  این امکان را فراهم کرده اند که همشهریان به راحتی بتوانند وکیل متخصص خود را پیدا کنند .

یکی از حوزه هایی که این مجموعه تخصصی فعالیت دارد در حوزه ملک میباشد اعم از خلع ید و تخلیه ید

شما در این سامانه میتوانید به شیوه های زیر با وکلای ملکی در مشهد ارتباط بگیرید

مشاوره حضوری ملکی

رایگان

شما میتوانید به راحتی از طریق این سامانه با وکلای متخصص ملکی به رایگان مشاوره حضوری داشته باشید  ، لیست وکلا و منطقه آنها در مشهد را مشاهده کرده و برمبنا تایم خالی ایشان نوبت اخذ نمایید .

مشاوره تلفنی ملکی

مبلغ 100 هزار تومان

شما میتوانید  با کلیک بر روی دکمه زیر مشکل حقوقی خود را وارد کرده ، سپس پس از پرداخت مبلغ حق المشاوره به وکیل متخصص تخلیه ملک در مشهد متصل میگردید  ، میتوانید با ایشان حداکثر 20 دقیقه مشاوره تلفنی داشته باشید 

مشاوره متنی

رایگان 

شما میتوانید یک سوال حقوقی خود را در حوزه ملک به رایگان بپرسید و احدی از وکلا پاسخ میدهند نتیجه پاسخ به سوال برای شما پیامک میگردد . قابل ذکر است که تنها سوال متنی اول رایگان میباشد .

نمونه هایی از پرونده های تخلیه که به وکیل نوین سپرده شد

ملکی را به اجاره داده ایم ولی بعد از اتمام اجاره مستاجر  آن را تخلیه نمیکند .

آپارتمانی را به نگهبانی داده ایم حال پس از چند سال آن را تخلیه نمیکند. 

ملکی را خریده ایم ولی فروشنده آن را تخلیه نمیکند و به ما تحویل نمیدهد

ملکی از پدر مرحوم مان به ما به ارث رسیده است و یکی از ورثه در آن ساکن و به ما نه اجاره میدهد و نه ملک را تخلیه میکند تا بتوانیم بفروشیم و یا اجاره بدهیم .

ملکی را به سرقفلی داده ایم و حال میخواهیم خریدار را از ملک بیرون کنیم . 

میخواهم با وکلای شما جهت گرفتن حکم تخلیه در مشهد مراجعه داشته باشم چگونه میتوانم نوبت اخذ نمایم 

تنها کافیست شما بر روی دکمه های مشاوره حضوری، تلفنی و یا متنی کلیک کرده و و مشکل حقوقی خود را وارد کنید ، سپس اطلاعات وکلای متخصص تخلیه ملک در مشهد به شما نمایش سپس میتوانید بعد از مشاهده رزومه و مکان دفتر وکالت ایشان به صورت اینترنتی نوبت اخذ و سپس پس از مراجعه مشاوره حضوری رایگان داشته باشید . 

شیوه تخلیه فوری در املاک اجاره ای  

کسی که محلی را به رسم اجاره و با قرارداد عادی به دیگری واگذار می‌نماید، جهت سهولت تخلیه ید مستاجر در پایان مدت اجاره، باید قرارداد اجاره را در دو نسخه تنظیم نموده و ضمن تصریح به دو نسخه بودن قرارداد، هر دو نسخه را به امضای دو شاهد برساند تا با کمترین هزینه دادرسی امکان صدور دستور تخلیه فوری محل فراهم باشد.

تخلیه مورد اجاره در مشهد

برای اینکه موجر بتواند حکم تخلیه ملک را فوری بگیرد، باید شرایطی وجود داشته باشد. برخی از این شرایط مربوط به قرارداد اجاره می‌شود که عبارتند از:

اولا اینکه باید مدت اجاره تمام شده باشد. اگر مدت اجاره هنوز تمام نشده باشد، موجر (مالک) باید تا پایان مهلت اجاره صبر کند.

دوما اینکه اگر قرارداد اجاره عادی باشد و سند رسمی نیست، حتما دو شاهد آن را امضا کرده باشند. برخی از این شرایط هم مربوط به مستاجر می‌شود که عبارتند از:

اولا اگر مستاجر حداقل سه ماه متوالی اجاره خود را پرداخت نکرده باشد.

دوما اگر مستاجر حق اجاره یا رهن دادن مورد اجاره را نداشته باشد اما آن را به شخص سومی اجاره بدهد. در اینجا چون موجر مالک اصلی خانه است و قرارداد اجاره هم بین موجر و مستاجر بوده و شخص سومی در کار نبوده، موجر می‌تواند تقاضای تخلیه ملک را بکند.

سوما اگر مستاجر استفاده نامشروع از مورد اجاره بکند مثلا آنجا را قمارخانه کند یا هر سوء استفاده‌ی دیگری که نباید می‌کرده است.

وکیل برای تخلیه ملک در مشهدفرآیند تخلیه ملک در مشهد

اگر شرایط بالا وجود داشته باشد، موجر می‌تواند به شورای حل اختلاف محل وقوع ملک مراجعه کند و دادخواست تخلیه ملک بدهد. در این دادخواست می‌تواند دو نوع درخواست را داشته باشد:

اگر می‌خواهد تخلیه ملک را فوری بگیرد، باید در دادخواستش دستور تخلیه ملک را ذکر کند. در این صورت، این دستور سریعا صادر و اجرا می‌شود اما اگر در دادخواستش حکم تخلیه ملک را درخواست کند، فرآیند طولانی‌تر شده چون پس از صدور حکم، مستاجر ۲۰ روز فرصت تجدیدنظرخواهی دارد. پس از آن، موجر باید تقاضای اجراییه کند که اجرای حکم تخلیه نیز ۱۰ روز فرصت اعتراض دارد و اگر مستاجر اعتراضی نکرد یا اعتراض کرد ولی پذیرفته نشد، حکم تخلیه اجرا می‌شود.

آیا میخواهید پرونده تخلیه ملک خود را به وکیل نوین بسپارید ؟؟؟؟

ما حاضریم همین الان با شما صحبت کنیم

بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل تهران | لیست وکلای متخصص طلاق تهران

در این لیست شما فهرستی از بهترین وکیل طلاق در تهران را مشاهده می کنید. لیست وکلای تهران با توجه به نظرسنجی هایی که از موکلین می باشد تهیه شده است. لیست شامل وکلای پایه یک دادگستری شهر تهران می باشد که موکلین از آنان رضایتمندی داشته است. شما می توانید با کلیک بر روی مشاهده سوابق وارد صفحه شخصی وکیل شوید و با وکیل مربوطه ارتباط بگیرید. در صورت نیاز به وکیل در تهران در زمینه های ملکی، کیفری و حقوقی اینجا را کلیک کنید تا با وکلای متخصص تهران آشنا شوید.

نام و نام خانوادگی
شهر
تلفن
سوابق وکیل
کتایون سراج 1 بهترین وکیل تهران | لیست وکلای پایه یک طلاق در تهران|مشاوره تلفنی 24 ساعته             کتایون سراج تهران ۰۹۱۲۵۸۷۹۵۷۳ مشاهده سوابق
هادی شفیعی 1 بهترین وکیل تهران | لیست وکلای پایه یک طلاق در تهران|مشاوره تلفنی 24 ساعته            هادی شفیعی تهران ۰۹۱۲۵۸۵۵۰۷۳ مشاهده سوابق
محمد امین ابراهیمی 1 بهترین وکیل تهران | لیست وکلای پایه یک طلاق در تهران|مشاوره تلفنی 24 ساعته    محمد امین ابراهیمی تهران ۰۹۱۲۲۹۳۹۶۵۱ مشاهده سوابق
سید حسین کاظمی بهترین وکیل تهران | لیست وکلای پایه یک طلاق در تهران|مشاوره تلفنی 24 ساعته       سید حسین کاظمی  تهران ۰۹۱۰۹۳۰۶۴۳۲ مشاهده سوابق
خانم اعظم السادات حسینیاعظم السادات حسینی تهران 09123356481 مشاهده سوابق
اقای سروش مردانیسروش مردانی تهران 09122787896 مشاهده سوابق
نرگس همتی تهران 09124356022 مشاهده سوابق
پریساقادریپریساقادری تهران 09129514955 مشاهده سوابق
بهنام رفیعی ساران تهران 09217686427 مشاهده سوابق
 هدیه رفیعی تهران 09127213008 مشاهده سوابق
گلناز آریاپورگلناز آریاپور تهران 09126277767 مشاهده سوابق
فاطمه زنگنه تهران 09128406872 مشاهده سوابق
مرضیه قاسم پور تهران 09123191645 مشاهده سوابق
سارا زمانی مقدم تهران 09121406713 مشاهده سوابق
 مینا احمدی تهران 09122141753 مشاهده سوابق
 زینب مطهری تهران 09128650454 مشاهده سوابق
فایزه سجده تهران 09124387247 مشاهده سوابق
علی دهقانی پیشه تهران 09124165670 مشاهده سوابق
امیدنادی تهران 09190768619 مشاهده سوابق
 حسام خوشگواری تهران 09126048421 مشاهده سوابق
روح الله نوربخش تهران 09122912128 مشاهده سوابق
مهدی عرفی تهران 09127638314 مشاهده سوابق
فاطمه حیدریفاطمه حیدری تهران 09120284911 مشاهده سوابق
امیرحسین-وفاییامیرحسین وفایی تهران 09127582671 مشاهده سوابق
محسن بیگلوییمحسن بیگلویی تهران 09125137764 مشاهده سوابق
کرم دواچیاناکرم دواچیان تهران 09128042651 مشاهده سوابق

چنانچه شما وکیل می باشید و تمایل دارید در لیست بهترین وکلای تهران قرار بگیرید با این شماره 09151098659 تماس بگیرید.

وکیل طلاق در تهران

شاید اولین چیزی که از وکیل طلاق به ذهنتون میرسه، بحث طلاق باشه ولی طلاق یکی از کارهای وکیل طلاق در تهران می باشند بعد از آشنایی با  اسامی وکیل طلاق در تهران، به بخشی از فعالیت  های وکیل طلاق در تهران اشاره می کنیم.

وکیل نفقه در تهران

یکی از حقوقی که خانم ها (زوجه) دارند، بحث نفقه است. نفقه همسر برعهده شوهر است و شوهر باید باتوجه به شان و منزلت همسر خود ماهانه مبلغی را پرداخت کند. یک نکته مهم که در مورد نفقه وجود داره این است که شاغل بودن همسر دلیلی بر عدم پرداخت نفقه نیستش و همسر باید نفقه زن را  بدهد چه زوجه درآمد داشته باشد یا نداشته باشد. در صورتی که به وکیل طلاق در تهران و یا سوالی در مورد نفقه دارید ،دکمه پایین را کلیک کنید.

در صورت نیاز به مشاوره تلفنی و معرفی بهترین وکیل تهران اینجا را کلیک کنید.

وکیل حضانت در تهران

یکی از مواردی که وکیل طلاق در تهران به شما گوشزد خواهد کرد، بحث حضانت فرزندان می باشد. طبق قانون حضانت دختر و پسر تا 7 سالگی با مادر می باشد و بعد از آن تا سن بلوغ با پدر خواهد بود. البته حتی بعد ار 7 سالگی هم میتوان حضانت را به مادر داد ولی با یک سری شریط خاص که نیاز به یک وکیل طلاق در تهران دارد.

در اینجا ذکر خاطره کوتاهی از یکی از پروندهایی که در سامانه ثبت شدش خالی از لطف نیست.

آقا و خانمی از هم طلاق گرفته بودند و بچه 6 ساله ای داشتند. مرد بچه را نمیخواست و به مادرش داد. خانم سه سال بعد مجدد ازدواج کرد. بعد از این که همسر سابق متوجه ازدواج مجدد موکلم شده بود، تهدید کرده بوده که  اگر ازدواج جدی بشه، بچه رو ازش میگیره. خانمه  به ما مراجعه کرده بوده و از ما کمک میخواستش.

البته این پرونده با تدبیری که صورت گرفته شد، به خوبی تمام شد ولی دقت به نکات حقوقی میتواند حضانت فرزند رو به کلی تغییر دهد.

وکیل مهریه در تهران

مهریه جز حقوق زوجه محسوب می شود و به هیچ عنوان این حق از بین نمیرود مگر این که خود زوجه از حق خود بگذرد. مهریه جز دین میباشد . زوج باید در هر زمانی که زوجه درخواست مهریه میکند، مهریه را پرداخت کند. وکیل مهریه شخصی است که هنگام نیاز به کمک برای مطالبه ی مهریه، دانش و آگاهی خود جهت احقاق حق موکلش تلاش می کند. یکی از وظایف وکیل طلاق در تهران بحث مهریه می باشد.

وکیل طلاق توافقی در تهران

طلاق بنابر کسی که درخواست طلاق می دهد به 3 نوع طلاق تقسیم می شود.

1-  طلاق از طرف مرد 2- طلاق از طرف زن 3- طلاق با رضایت هر دو ( طلاق توافقی)

طلاق توافقی با توجه به شرایط خاصی که دارد، حتما توصیه به داشتن وکیل می باشد. شرایط حضانت، نفقه و مهریه و … از جمله مواردی است که باید در توافقات به طور دقیق مشخص شود تا دادگاه حکم طلاق را صادر کند. 

وکيل طلاق در غرب تهران

به دليل ترافيک و طولاني بودن مسير، خيلي از موکلين ما تمايل به بستن قرارداد با وکيل نزديک محل سکونت خود هستند. سامانه وکيل نوين اين امکان را فراهم کرده که در صورتي نياز به وکيل در غرب تهران داريد به راحتي با بهترين وکلاي طلاق در غرب تهران ارتباط گرفته و کار خود را پيش ببريد. پس تهرانی های عزيزی که در غرب تهران مانند سعادت آباد، شهرک غرب، پونک، گیشا، صادقیه و … زندگی می‌کنید، به راحتی ميتوانيد با وکيل طلاق در غرب تهران ارتباط بگيريد.

در صورت نیاز به مشاوره تلفنی و معرفی بهترین وکیل تهران اینجا را کلیک کنید.

وکيل طلاق در شرق تهران

چنانچه که در شرق تهران مانند تهرانپارس، نارمک، مجیدیه و … زندگی ميکند. پرونده طلاق شما در دادگاه خانواده شرق تهران بررسی مي شود. فلذا بهتر است که وکيلي که انتخاب مي کنيد هم در شرق تهران باشد تا مشکل رفت و آمد و ترافيک شما را اذيت نکند.

اين مقاله بروزرسانی می شود.

 

وکیل خیانت در امانت در کرمانشاه | استخدام برترین وکلای قم برای احقاق حقوق شما

وکیل خیانت در امانت به چه کسی گفته می‌شود؟

مساله خیانت در امانت یکی از پرتکرارترین مسائلی است که افراد به‌خاطر آن، به دادگاه‌ها می‌روند. برای به نتیجه رسیدن در پرونده‌های حقوقی مربوط به خیانت در امانت لازم است یک وکیل ماهر استخدام کنید. وکیل خیانت در امانت فردی است که می‌تواند مسائل مربوط به دادرسی پرونده‌های مرتبط با وقوع این جرم را بر عهده بگیرد. استخدام وکیل خیانت در امانت در کرمانشاه و دیگر شهرها به افراد این اجازه را می‌دهد تا سریع‌تر حقوق قانونی خود را دریافت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با وکلای ماهر در این زمینه، ما را تا انتهای مطلب همراهی کنید.

ویژگی‌های یک وکیل خیانت در امانت ماهر

یک وکیل خیانت در امانت ماهر باید بتواند با دانش گسترده خود، اوضاع را برای موکل بهبود بخشد. یک وکیل خیانت در امانت خوب باید با پرونده‌های زیادی در این زمینه را به سرانجام رسانده باشد تا بتواند در روند پرونده از واردشدن خسارات به موکل خود جلوگیری کند و حقوق او را پس بگیرد. علاوه بر این صداقت و پشتکار داشتن برای پیگیری فرایند پرونده‌ها از دیگر ویژگی‌های یک وکیل خیانت در امانت است. اگر می‌خواهید وکیلی استخدام کنید که همه این ویژگی‌های مثبت را داشته باشد، پیشنهاد می‌شود از خدمات موسسه وکیل مدرن استفاده کنید.

چرا به مشاوره با وکیل خیانت در امانت در کرمانشاه نیاز داریم؟

وکلای بسیاری در شهر و استان کرمانشاه در حال فعالیت هستند. اما در این میان نمی‌توان از تمامی این وکلا انتظار داشت که بتوانند پرونده‌های خیانت در امانت را به‌خوبی پیش ببرند. در چنین شرایطی تنها کسی که می‌تواند کارآمد باشد، وکیل حرفه‌ای خیانت در امانت است. این وکیل با تجربه بالای خود از اطلاعات ریزودرشت پرونده‌های مربوط به این زمینه آگاهی دارد و با جریان دادرسی آن‌ها کاملا آشنا است.

وکیل خیانت در امانت با توجه به این که افراد می‌خواهند اطلاعات درستی درباره پرونده‌های خیانت در امانت به دست آورند، جلسات متعددی برای مشاوره حقوقی در این زمینه تشکیل می‌دهد. بنابراین تمام افرادی که با پرونده‌های این چنینی روبرو هستند می‌توانند، از وکلای خیانت در امانت کمک بگیرند و از آن‌ها بخواهند روند دادرسی به پرونده‌هایشان را ارزیابی کنند.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل خیانت در امانت در کرمانشاه اینجا کلیک کنید.

خدمات وکیل خیانت در امانت در کرمانشاه

وکیل خیانت در امانت می‌تواند در دو جنبه مختلف فعالیت کند. اولین جنبه فعالیت وکیل خیانت در امانت، اثبات متضرر شدن موکل است. وکیل در این شرایط تلاش می‌کند تا حقوق موکل خود را به‌صورت قانونی از دادگاه درخواست کند و متهم را محکوم کند.

حالت دوم فعالیت وکیل خیانت در امانت، تلاش برای رد اتهام است. در این شرایط وکیل در تلاش است تا اثبات کند که موکل او اقدام به انجام هیچ‌گونه جرمی در حوزه خیانت در امانت نکرده است. در هر دو حالت این وکیل‌ها می‌توانند، شانس پیروزی شما را در دعواهای حقوقی افزایش دهند و با استفاده از تجربه بالای خود، از پایمال شدن حقوق شما جلوگیری کنند.

دفاع از موکل‌ها بر اساس ارکان جرم خیانت در امانت

قبل از این که بخواهید به سراغ استخدام وکیل خیانت در امانت بروید، باید بدانید که خیانت در امانت بر اساس چه ارکانی جرم شناخته می‌شود و وکیل به چه شیوه‌ای می‌تواند شما را کمک کند. قانون مجازات اسلامی خیانت در امانت را در شرایطی جرم در نظر می‌گیرد که از سه رکن معنوی، مادی و قانونی برخوردار باشند. وکیل خیانت در امانت درباره این سه رکن اطلاعات بسیاری دارد و با تجربه بالای خود می‌تواند، حقوق قانونی شما را از دادگاه درخواست کند.

رکن مادی خیانت در امانت

اتهام خیانت در امانت در شرایطی جرم تلقی می‌شود که اموال امانت داده شده مفقود شوند یا خساراتی به آن‌ها وارد شود که قابل مشاهده و واضح باشند. همچنین رکن مادی خیانت در امانت در شرایطی که فرد امانت‌دهنده بر همین اساس دچار خساراتی شده باشد، برقرار و قابل استناد است. بنابراین وکیل خیانت در امانت می‌تواند در این مواقع به موکل خود کمک کند تا متضرر شدن خود را در این پرونده ثابت کند و یا اتهام وارد شده را رد کند.

ر‌کن معنوی خیانت در امانت

دادگاه در شرایطی متهم را محکوم اعلام می‌کند که ثابت شود، برای آسیب رساندن به اموال یا مفقود کردن آن‌ها دارای قصد و نیتی مشخص بوده است. یک وکیل خیانت در امانت باتجربه می‌تواند در چنین شرایطی به کمک موکل خود بشتابد و متضرر شدن او به‌صورت عمدی و یا در مقابل سهوی بودن اشتباهات موکل خود را اثبات کند.

رکن قانونی خیانت در امانت

بر اساس ماده ۶۷۴ قانون مجازات اسلامی متهم پرونده خیانت در امانت در شرایطی محکوم می‌شود که اموال مالکین را به ضرر آن‌ها  تصرف، تصاحب، یا تلف و مفقود کرده باشد. وکلای ماهر و باتجربه خیانت در امانت می‌توانند با شناخت کاملی که درباره ماده ۶۷۴ قانون مجازات اسلامی دارند، از خسارت دیدن موکل خود جلوگیری کنند و شانس او را برای پیروزی در پرونده افزایش دهند.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل خیانت در امانت در کرمانشاه اینجا کلیک کنید.

از بین رفتن پیچیدگی پرونده‌ها را با استخدام وکیل خیانت در امانت با تجربه

همان‌طور که ذکر شد برای برنده شدن در پرونده‌های خیانت در امانت لازم است که سه رکن معنوی، مادی و قانونی را در نظر بگیرید. ممکن است تصور کنید که ثابت کردن رکن مادی و رکن قانونی در پرونده‌های خیانت در امانت خیلی پیچیده نیست. در واقع درست فکر می‌کنید، مراحل اثبات این دو رکن خیلی پیچیده نیستند و با داشتن شواهد و مدارک معتبر، قابل اثبات هستند. اما اوضاع درباره رکن معنوی این‌گونه نیست.

در واقع آن چیزی که باعث می‌شود تخصص وکلای خیانت در امانت نسبت به وکلای دیگر ویژه باشد، اثبات رکن معنوی پرونده است. دادگاه نیاز دارد تا اطلاعات قابل استناد درباره رکن معنوی پرونده داشته باشد تا بتواند شما را برنده اعلام کند. در چنین شرایطی وکلای متخصص خیانت در امانت می‌توانند با یافتن انگیزه متهم ثابت کنند که او سوء نیت داشته و بر این اساس رکن دوم جرم را ثابت کنند. 

 

مجموعه وکیل نوین بهترین وکیل خیانت در امانت در کرمانشاه را به شما معرفی می‌کند:

اگر به دنبال وکلای با تجربه و ماهر در زمینه خیانت در امانت و دیگر حوزه‌های حقوقی هستید، می‌توانید از خدمات سامانه ی وکیل نوین بهره ببرید. وکلای موسسه ما با برخورداری از تجربه و دانش بالا در زمینه‌های مختلف حقوقی می‌توانند باعث پیروزی شما در دعواهای حقوقی شوند.

وکیل در لرستان

وکیل خوب در لرستان

سلام دنبال بهترین وکیل در لرستان هستم به نظر شما توی لرستان کدوم وکیل بیشتر مطرحه ؟

سلام بایستی بیان کرد که وکلای خبره بسیاری در شهر لرستان حضور دارند که هر کدام شاید در بعضی از پرونده ها برند باشند که متناسب با پرونده شما  وکیل متخصص آن متفاوت میباشد برای این منظور سامانه وکیل نوین استارت آپ حقوقی فعال در سراسر کشور  متناسب با هر جرم و موضوع حقوقی وکلای متخصص را در هر شهر شناسایی و به هم میهنان معرفی مینماید .

در شهرلرستان نیز این سامانه با داشتن وکلای خبره  شما میتوانید پس از مشاوره تلفنی با تماس به دفتر مرکزی و ارائه موضوع یکی از بهترین وکلای خبره این حیطه مطابق با نظر سنجی هایی که از موکیلن سامانه  وکیل نوین در شهر لرستان صورت گرفته است به شما سرور عزیز معرفی میگردد .  

راهنمای انتخاب وکیل در لرستان
null
null

تخصص

بعد از انتخاب وکیل بر اساس پرونده شما متخصص ترین وکیل در لرستان به شما معرفی خواهد شد.
null
null

بازگشت وجه

حق الزحمه وکیل تا زمانی که شما از مشاوره راضی نیاشید به وکیل پرداخت نخواهد شد و در صورت نارضایتی وجه به شما بازگردانده خواهد شد.
null
null

اطمینان

تمام وکلای وکیل نوین در لرستان اجازه فعالیت دارند از فیلتر های مختلفی رد شده اند و دارای تجارب بسیار زیادی هستند.
null
null

محرمانه

تمام اطلاعات مشاوره و پرونده شما نزد وکلای وکیل نوین کاملا محرمانه و امن می باشد.
null
null

سرعت

پس از اعلام نیاز به مشاوره یا درخواست وکیل از سمت شما،سریعا از دفتر مرکزی مشهد با شما تماس گرفته خواهد شد و زمان مشاوره را به شما اعلام خواهد کرد.
 • وکیل نوین در لرستان

  به دنبال وکیل در لرستان هستید؟

 • وکیل نوین لرستان

  نمیدانید کدام وکیل در لرستان تخصص کافی برای پیگیری پرونده شما را دارد؟

 • وکیل در لرستان

  اولین بار هستش که دارای پرونده حقوقی در لرستان شده اید و نیاز به راهنمایی دارید ؟

 • لرستان

  از شما شکایت شده و نمیدانید چگونه مستند به قانون پاسخش را بدهید ؟

 • null

  میخواهید فقط مشاوره بگیرید و شخصا از پرونده تان دفاع کنید ؟

 • null

  وکیل نوین در لرستان تمام خدمات بالا را به شما ارائه می دهد...

مطالب مفید حقوقی , کیفری , خانواده در لرستان

وکیل خانواده
وکیل کیفری
وکیل حقوقی
بهترین وکیل
وکیل خوب
وکیل
شکایت انتقال مال غیر ماشین در کرج

با سلام شخصی ماشین من را بدون اطلاع من به دیگری انتقال داده من چه شکایتی می توانم علیه این شخص مطرح کنم؟

با سلام و احترام شما می توانید تحت عنوان کیفری انتقال مال غیر از ایشان شکایت کنید.

معنای انتقال مال غیر در کرج

انتقال مال غیر در کرج به چه معناست ؟

انتقال مال غیر در کرج یکی از موارد جرم کلاهبرداری هست که قانون گذار صراحتا اقدام به تعریف آن نکرده و لیکن با لحاظ قانون انتقال مال غیر مصوب ۱۳۰۸ و ماده ۱۱۷ قانون ثبت مصوب ۱۳۱۰ میتوان گفت جرم انتقال مال غیر در کرج زمانی محقق میشود که شخصی اقدام به انتقال یا ایجاد تعهد نسبت به مال دیگری بدون مجوز قانونی یا قراردادی به همراه سوء نیت نماید با لحاظ تعریف فوق اقدام شخص مورد ادعای شما به انتقال ماشین شما بدون اذن و مجوز شما جرم میباشد و تحت عنوان انتقال مال غیر در کرج قابل پیگرد در دادگستری است.

برای آشنایی بیشتر با وکیل متخصص در کرج اینجا کلیک کنید.

مراحل و روش شکایت انتقال مال غیر در کرج

برای طرح شکایت با عنوان انتقال مال غیر به کجا مراجعه کنم و چه مراحلی را باید طی کنم؟

اولا میبایست اقدام به تنظیم شکایت کنید نمونه ی متن شکایت را  در پایان مقاله ملاحظه کنید.

برای تنظیم متن شکایت مشخصات کامل شاکی و شخص مشتکی عنه ، تاریخ وقوع جرم و محل وقوع جرم ادله و مدارک اثبات کننده جرم و شرح ما وقع لازم است.

دوما شکایت تنظیم شده را به دادسرای محل وقوع جرم برده و ابتدا به واحد تمبر مراجعه میکنیم و تمبر هزینه دادرسی به مبلغ ده هزار تومان ابطال میکنیم و پس از آن شکایت خود را در واحد ارجاع تقدیم مینماییم

روند رسیدگی انتقال مال غیر در کرج

بعد از اینکه شکایت کردم چی میشه؟

بسته به تشخیص به یکی از سه ارگان ذیل ارجاع داده خواهد شد.

الف ) ممکن است شکایت مستقیما به شعبه بازرسی ارجاع شود

ب ) ممکن است شکایت به اداره آگاهی ارجاع شود

ج ) ممکن است شکایت به کلانتری ارجاع شود

در هر سه حالت بالا اقدامات تحقیقاتی استارت خواهد خورد و بازجویی از متهم پرونده ، جمع آوری و بررسی مدارک آغاز خواهد شد با این تفاوت که اگر کار ابتدا به آگاهی یا کلانتری منتقل شود پس از اتمام تحقیقات آگاهی و یا کلانتری پرونده را به دادسرا عودت خواهد داد تا به شعبه بازپرسی مربوطه ارسال شود.

جرم انتقال مال غیر در کلانتری در کرج

روند کار در کلانتری رو میشه توضیح بدین؟

در کلانتری و آگاهی طرفین دعوت می شوند تا نسبت به شکایت و دلایل و مدارک اظهارتشان را ثبت کنند. پس از بازگشت پرونده به دادسرا طرفین دعوت میشوند ، اظهارتشان شنیده میشود مدارک ، شواهد و دلایل بررسی میشود هر میزان زمان لازم باشد و هر کاری که در راستای کشف حقیقت ضروری و لازم باشد مانند کارشناسی ، استماع شهادت شهود و … انجام خواهد شد و در نهایت پس از اخذ دفاع آخر براساس محتویات پرونده اتخاذ تصمیم میشود.

روش رسیدگی انتقال مال غیر در دادسرا

تو دادسرا چه اقداماتی انجام میشه؟

1 – در اولین حضور متهم در دادسرا ابتدا جرم به ایشان تفهیم میشود و حقوق قانونی به ایشان گوشزد میگردد و اقامتگاه ایشان سوال میشود ، اظهارات ایشان اخذ میشود و مهمترین مسئله اینکه مطابق قانون اقدام به صدور قرار تامین میشود به همین دلیل وقتی در مقام شخصی که از وی شکایت شده است  دعوت به دادسرا میشوید میبایست آمادگی لازم جهت قرار تامین را داشته باشید ، قرار تامین متناسب پرونده صادر میشود و در حال حاضر متداول ترین تامین ها کفالت و وثیقه میباشند که در صورت صدور هر کدام اگر امکان انجام آن را نداشته باشیم قرار ناگزیر به بازداشت تبدیل خواهد شد.

۲ – شاکی در این مرحله می بایست تمامی دلایل و مدارک و شواهد خود را روشن و واضح ارائه کند و شکایت خود را دقیق و منظم پیگیری کند تا نتیجه مورد نظرش حاصل شود.

۳ – پس از اخذ آخرین دفاع از متهم  قرار نهایی صادر می شود .

برای دیدن مقاله وکیل دعاوی ملکی در کرچ اینجا ضربه بزنید.

قرار نهایی انتقال مال غیر در کرج

قرار نهایی به چند شکل صادر می شود؟

الف ) در صورتی که دلایل و مدارک کافی باشد با صدور کیفرخواست پرونده به دادگاه ارسال میشود و متهم به دادرسی جلب میشود.

ب ) در صورت ۱_عدم کفایت ادله ۲_ روشن شدن بیگناهی متهم ۳_ عدم پیگیری شکایت توسط شاکی قرار منع تعقیت صادر میشود که در این صورت شاکی ده روز مهلت اعتراض به این قرار را دارد.

قرار منع تعقیب انتقال مال غیر در کرج

اگر دلایل کافی نباشه چی میشه؟

در صورتی که منع تعقیب به دلیل فقدان دلایل صادر شود در صورت یافتن ادله با مجوز دادستان میتوان مجددا دعوی را برای یک بار دیگر مطرح کرد.

قرار موقوفی تعقیب انتقال مال غیر در کرج

به من گفتند شاید قرار موقوفی تعقیب صادر بشود این یعنی چی؟

قرار موقوفی تعقیب که به دلایل خاص مانند فوت متهم ، جنون وی در حین ارتکاب ، توبه متهم در موارد پیش بینی شده در قانون ، مصونیت سیاسی ماموران دیپلماتیک و …

این قرار نیز مانند قرار منع تعقیب قابل اعتراض است و مدت اعتراض ده روز می باشد قرار موقوفی تعقیب تفاوتی با دیگر قرارها دارد و آن هم اینکه در هر مرحله از دادرسی که مورد باعث توقف رخ دهد یا محرز شود ، قرار موقوفی تعقیب صادر خواهد شد.

نکته : اینکه در هر مورد قرار صادر شده صحیحا صادر شده یا خیر ؟ آیا اعتراض به آن مفید خواهد بود یا خیر ؟ اعتراض چگونه تنظیم و مطرح شود؟ برای پاسخ دادن به این سوال ها و مواردی از این قبیل ضروری است که ابتدا هر مورد به صورت تخصصی توسط وکیل بررسی شود و سپس نسبت به آن اظهار نظر شود.

نحوه رسیدگی انتقال مال غیر در کرج در دادگاه بدوی

رسیدگی در دادگاه بدوی چگونه است؟

دادگاه بدوی بعد از ورود پرونده به دادگاه ابتدا شعبه رسیدگی کننده تعیین میشود ، سپس با تعیین وقت اقدام به دعوت طرفین پرونده میشود و در تاریخ مذکور جلسه رسیدگی تشکیل میشود. در جلسات رسیدگی محتویات پرونده آماده شده در دادسرا و اظهارات طرفین بررسی میشود پس از اینکه تمام جوانب بررسی شده و دفاعیات اخذ شد رای صادر میشود.

رای صادره یا قطعی است که در این صورت پرونده مختومه است و یا  غیر قطعی است و قابل تجدید نظر در دادگاه تجدیدنظر.

پرونده انتقال مال غیر در کرج

رسیدگی در دادگاه تجدیدنظر چگونه است ؟

چنانچه یکی از طرفین به رای صادره در دادگاه بدوی معترض باشد، اعتراض مستدل خود را به دادگاه تجدیدنظر تقدیم میکند تا دادگاه تجدیدنظر در مرتبه ی عالی تر و با قضات بالاتر به مورد رسیدگی نموده و نهایتا صدور رای نماید. رای این دادگاه قطعی است.

نکته : در صورت غیبت متهم رسیدگی به صورت غیابی انجام میشود و رای غیابا صادر میشود، شخصی که غیابی محکوم شده پس از اطلاع از رای امکان واخواهی از رای غیابی را دارد تا با حضور وی و استماع اظهارات و دفاعیات وی پرونده بررسی کامل شود و نهایتا رای عادلانه صادر شود.

پس از صدور رای نهایی مرحله ی اجرا حکم آغاز میشود که در واحد اجرای احکام دادگستری پیگیری میشود و محتوی رای در آن به مرحله عمل و اجرا در می آید.

وکیل خوب برای انتقال مال غیر در کرج

میشه لطفا یک وکیل خوب برای جرم انتقال مال دیگری به من معرفی کنید؟

عزیزم خیلی از وکلا دعاوی کیفری را قبول نمی کنند و یا اینکه تجربه یا تخصص کافی در این خصوص را ندارند . برای این امر بهتر است از اطرافیان خود پرس و جو کنید و یا اینکه به سامانه وکیل نوین تماس بگیری تا در شهر خودت وکیل متخصص موضوعیت را به شما معرفی کنند و از مزایای وکیل نوین هم استفاده کنی.

از اونجایی که ، وکیل نوین در بین وکلا می گرده و از موکلین هم نظرسنجی میکنه و موفق ترین وکیل را به شما معرفی میکنه بهت پیشنهاد می کنم حتما یک تماس بگیر و ببین چه پیشنهادی را براتون دارن.

مدارک لازم انتقال مال غیر در کرج

برای شکایت انتقال مال غیر در کرج چه مدارکی لازم است؟

آنچه که بسیار مهم است وجود دلایل و مدارکی است که این انتقال را به اثبات برساند که مهمترین آن میتواند دلیل انتقال مورد ادعا باشد شامل قولنامه ، مبایع نامه و یا هرگونه سندی که ادعای شاکی را به اثبات برساند به علاوه شواهد دیگری چون شهادت شهود ، فیلم دوربین های مدار بسته ، متن پیامک و یا هر دلیل دیگر که وقوع جرم را محرز نماید.

تفاوت انتقال مال غیر با فروش مال غیر

فرق انتقال مال غیر با فروش مال غیر چیست؟

در واقع فروش مال غیر یکی از اشکال انتقال مال غیر است. انتقال مال غیر میتواند به هر شکلی اتفاق بیفتد ممکن است شخصی مال غیر را به دیگری صلح کند یا هبه کند و یا بفروشد پس فروش در واقع فقط یکی از اشکال انتقال مال میباشد.

نقل و انتقال مال غیر چه با فروش آن و چه به هرشکلی که حتی هدیه دادن آن به دیگری بدون مجوز قانونی و قرارداد و با قصد اضرار به غیر باشد جرم است و قابل پیگیری قانونی.

مواد قانونی انتقال مال غیر

اگر بخواهم در متن شکایتم از مواد قانونی استفاده کنم مستند قانونی انتقال مال غیر کدام است ؟

الف) قانون مجازات راجع به انتقال مال غیر مصوب ۱۳۰۸

ب ) ماده یک قانون تشدید مجازات مرتکبین اختلاس ، ارتشاء و کلاهبرداری

مجازات انتقال مال غیر در کرج

مجازات جرم انتقال مال غیر در کرج چیست ؟

مطابق ماده یک قانون تشدید مجازات مرتکبین اختلاس ، ارتشاء و کلاهبرداری مجازات این عمل حبس از یک تا هفت سال و پرداخت جزای نقدی معادل مالی که اخذ شده  و رد مال به صاحبش می باشد، چنانچه مرتکب از کارکنان دولت باشد به انفصال ابد از خدمات دولتی نیز محکوم میشود و چنانچه متهم بنا به جهاتی مستحق تخفیف باشد مثل رضایت شاکی خصوصی ، کهولت سن و … محکمه نمیتواند مجازات حبس او را از یک سال کمتر نماید.

آیا حبس انتقال مال غیر در کرج قابل تبدیل به جزای نقدی است ؟

من تا به حال سابقه کیفری نداشتم آیا میتونم حبس مربوطه به جرم انتقال مال غیر رو تبدیل به جریمه و جزای نقدی کنم؟

خیر پاسخ منفی است و مطابق قانون مجازات اسلامی چنین تبدیلی امکان پذیر نیست.

شرایط تخفیف مجازات انتقال مال غیر در کرج

برای تخفیف مجازات چه شرایطی لازم است ؟

1 – گذشت شاکی یا مدعی خصوصی

۲ – همکاری موثر متهم در شناسایی شرکا یا معاونان ، تحصیل ادله یا کشف اموال و اشیاء حاصله از جرم یا بکار رفته برای ارتکاب آن

۳ – اوضاع و احوال خاص موثر در ارتکاب جرم از قبیل رفتار یا گفتار تحریک آمیز بزه دیده یا وجود انگیزه شرافتمندانه در ارتکاب جرم

۴ – اعلام متهم قبل از تعقیب یا اقرار موثر وی در حین تحقیق و رسیدگی

۵ – ندامت ، حسن سابقه و یا وضع خاص متهم از قبیل کهولت سن یا بیماری

۶ – کوشش متهم به منظور تخفیف آثار جرم یا اقدام وی برای جبران زیان ناشی از آن

۷ – ضعیف بودن زیان وارده به بزه دیده یا نتایج زیانبار جرم

۸ – مداخله ضعیف شریک یا معاون در وقوع جرم

خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتین .و راهنمایی عالتون

*خواهش میکنم موفق باشید

روش تعلیق مجازات انتقال مال غیر در کرج

آیا در جرم انتقال مال غیر در کرج میشه تقاضای تعلیق مجازات نمود؟

مطابق ماده ۴۶ و ۴۷ قانون مجازات اسلامی در صورتی که جزای نقدی زیر ۱۰۰ میلیون تومان باشد میتوان تقاضای تعلیق نمود.

نظر مردم از وکیل نوین در کرج

ممنون ازتون که به سوالاتم پاسخ دادین آیا وکیل نوین فقط برای دعاوی کیفری راهنمایی می کنه یا نه برای همه چیز هست ؟

خیر وکیل نوین سامانه ای هست که افراد تحت هر عنوان یا جرمی به مشکل بخورند می تونن وارد سامانه وکیل نوین بشن و موضوع پرونده خودشون رو انتخاب کنن اونجا آموزشش رو ببینن به رایگان و اگه هم بخوان می تونن مجانی تماس بگیرن و سوالشون رو بپرسن یا حتی توی شهر خودشون وکیل متخصصشون رو پیدا کنن و وکالتشون رو به اون بسپارن چون پیدا کردن وکیل متخصص کار راحتی نیست مثلا برای همین انتقال مال غیر  وکیل نوین وکلایی داره که فقط کارشون اینه و زیر و بم همه چیز رو بلدن و بدون دغدغه شما کل کار تو انجام میدن.

نمونه شکایت انتقال مال غیر در کرج
مدارک لازم جهت شکایت

وکیل مواد مخدر در کرج

با عرض سلام و ادب .در این مقاله سعی خواهم کرد1. انواع مواد مخدر2. دسته بندی مواد مخدر 3.پرونده های مواد مخدر .رابه شما توضیح خواهم داد تا بتوانید با اگاهی کامل در مورد این جور مسائل بهترین تصمیم را بگیرید .

انواع مواد مخدر و روان گردان را توضیح دهید؟

مواد مخدر و مواد روان گردان در قانون مبارزه با مواد مخدر به1. سنتی 2.صنعتی تقسیم شده است.مجازات جرایم مواد مخدر مربوط به مواد مخدر سنتی مثل بنگ،چرس،گراس،تریاک،شیره،سوخته…است در ماده 4 این قانون امده و مجازات جرایم مواد مخدر مربوط به مواد مخدر صنعتی مانند مرفین، شیشه ،کوکائین..در ماده 8این قانون ذکر شده است.

قانون گذار مواد مخدر را برحسب آسیب به جان و ذهن و برحسب میزان خطرناک بودن ان به 4 دسته تقسیم کرده است؟وکیل مواد مخدر در کرج

 

 

1-مواد مخدر دسته اول=مواد مخدر گیاهی همچون تریاک.هروئین.مرفین.و…..

2-مواد مخدر دسته دوم=روان گردان های گیاهی همچون حشیش و کوکائین و…..

3.مواد مخدر دسته سوم =روان گردان های شیمیایی و صنعتی همچون شیشه، کراک،گل،یخ و…..

4.مواد مخدر دسته چهارم= مواد مخدر مجاز دارویی همچون متادون، ترامادول،دیازپام و…..

نکته=آنچه مدنظر قانون گذار در احصا مواد مخدروتعاریف انها ملاک قرار گرفته این است ک روش ساخت مواد مخدر و بدست اوردن ان اهمیتی ندارد انچه اهمیت دارد حاصل ماده ای باشد که شرایط مخدر را داشته باشد .

 مشاوره تلفنی و معرفی وکیل مواد مخدر در کرج اینجا را کلیک کنید.

آیا مصرف مواد مخدر جرم است؟

برابر بند 5 ماده 1 قانون مبارزه با مواد مخدر استعمال مواد مخدر یا روان گردان های صنعتی غیردارویی را به هر شکل و طریق مگر در مواردی ک قانون مستثنی کرده باشد جرم شناخته میشود.

ویژگی های بهترین وکیل مواد مخدر در کرج  :

بهترین وکیل مواد مخدر فردی است ک ضمن اشراف به کلیه قوانین مبارزه با جرائم مواد مخدر همچون قوانین مرتبط با مجازات حمل قاچاق و مصرف مواد مخدر در خصوص بررسی و پیدا کردن راحل موثر جهت دفاع از متهم این گونه جرائم از تجربه بالایی برخوردار باشد و در نهایت این انتخاب شماست ک بتوانید از دانش یک وکیل مجرب با اگاهی بالا  و دارای نبوغ بسیار و روش های زیرکانه و منظم میتواند بهترین نتیجه را برای موکل خود به عمل بیاورید.

وکیل مواد مخدر در کرج

برای انتخاب یک وکیل حرفه ای و دارای نبوغ برای موضوع مواد مخدر کافی است برخی از نکات را در انتخاب وکیل رعایت کنیم تا بتواند پرونده را به خوبی به اجرا برساند .این نکات گفته شده به شرح ذیل میباشد=

 1. توانایی بر عهده گرفتن پرونده های کلان مواد مخدر :

اینکه وکیل مواد مخدر بتواند هر کدام از پرونده های کلان مواد مخدر را در یک نگاه بررسی کند و روش های پیگیری آن را بیان نماید نشانه حرفه ای بودن او می باشد. در واقع بهترین وکیل می تواند از ریزترین جزئیاتی که در پرونده ها وجود دارد استفاده کند تا مجازات موکل خود را کاهش دهد.

برخی از پرونده های مواد مخدر که کلان هستند امکان دارد حکم اعدام و حبس ابد متهم را به دنبال داشته باشد. ولی شما باید بدانید که وکیل های حرفه ای قادر هستند تمامی نکات و ریز و درشت های پرونده را بررسی کنند تا بهترین روش پیگیری پرونده را مشخص نمایند. آنها با استفاده از تبصره ها و قوانین مشخص شده ای قادر هستند که پرونده را به خوبی دنبال نمایند.

 1. آشنایی با هر یک از تبصره ها و قوانین جدید مربوط به پرونده های مواد مخدر :

هر یک از انواع تبصره ها و قوانینی که مربوط به پیگیری پرونده های مواد مخدر می باشد را بهترین وکیل مواد مخدر در کرج  می شناسد. در واقع شما باید بدانید که به دلیل زیاد بودن پرونده های مربوط به مواد مخدر در دادگاه انقلاب، قوانین جدیدی برای هر یک از پرونده ها وضع می شود.

بنابراین وکیل حرفه ای باید به خوبی با آن قوانین آشنایی داشته باشد و بتواند از آنها نهایت استفاده را ببرد. برخی از پرونده ها شاید با آن تبصره های جدیدی که وضع شده است راه نجاتی داشته باشند. بنابراین اگر وکیل به خوبی با هر یک از قوانین جدید آشنایی نداشته باشد نمی توانید از پرونده ها دفاع نماید. بنابراین این نکته بسیار مهم را هم زمان انتخاب بهترین وکیل باید در نظر داشته باشید و به آن دقت نمایید.

 1. اطلاعات کامل در مورد سازمان ها و اداره های در ارتباط با دادگاه مواد مخدر :

سازمان ها و اداره های بسیار زیادی هستند که پرونده های مواد مخدر با آنها هم در ارتباط می باشد. بنابراین وکیل باید به خوبی با آن سازمان ها هم آشنایی داشته باشد تا در صورت نیاز به آن سازمان ها مراجعه نماید. در واقع شما باید به خوبی بدانید که برخی از قوانین و تبصره های زیادی که درون پرونده های مواد مخدر وجود دارد شاید با سازمان ها و اداره های متنوع در ارتباط باشد.

بنابراین شما باید به خوبی این مسئله مهم را در نظر داشته باشید و به آن دقت کنید که وکیل انتخاب شده شما با هر یک از سازمان ها و اداره ها آشنا باشد.  هر یک از وکیلانی که به خوبی اداره های در ارتباط با مواد مخدر را می شناسند می توانند در کمترین زمان از پرونده دفاع نمایند.

امید وارم توانسته باشم در این مقاله مواد مخدر جرائم ان را توضیح دهم تا انسان های زیادی دچار این اعتیاد مخرب و وحشتناک نشوند .

روز بخیر.

 

وکیل تنظیم سند در کرج

چنانچه به دنبال وکیل الزام به تنظیم سند در کرج هستید تا بتواند امور تنظیم سند ملک یا خودرو جهت اقدام علیه کسی که خود داری میکند از تنظیم سند را انجام دهد سامانه وکیل نوین به شما بهترین وکیل الزام به تنظیم سند را در این مقاله معرفی می کند.

مشاوره تلفنی و ارتباط با وکیل الزام به تنظیم سند رسمی در کرج اینجا کلیک کنید

تنظیم سند چگونه است؟

وقتی مالی مورد خرید و فروش قرار میگیرد، برای اینکه بتوان آن را متعلق به خریدار دانست، لازم است که سند آن به نام خریدار تنظیم شود. از نظر قانونی نیز معمولا دارنده یک مال همان شخصی است که سند مال به نام اوست. اما گاهی اتفاق می افتد که مالی مورد خرید و فروش قرار گرفته است و خریدار پول پرداخت کرده و حتی فروشنده هم مال را در اختیار خریدار قرار داده اما به هر دلیلی سند رسمی برای خریدار تنظیم نشده است. از جمله اینکه مثلا فروشنده مدام تنظیم سند را به تاخیر بیندازد یا خریدار فوت کند یا فروشنده فوت کند  و … در زیر به برخی پرسش و پاسخ ها در این زمینه اشاره می‌کنیم.

یک ماشین ال ۹۰ خریده ام پولش را پرداخت کرده ام ولی برای من سند تنظیم نمیکند میتوانم شکایت کنم؟

بله میتوانید از طریق دادخواست الزام به تنظیم سند به طرفیت او بدهید و پس از اخذ رای توسط نماینده دادگاه تنظیم سند را انجام دهید البته توصیه ما این است که یک نوبت با وکیل متخصص تنظیم سند وکیل نوین در کرج صحبت داشته باشید چرا که هر گونه دفاع نادرست شاید منتج به عدم اخذ رای مناسب شود .

وکیل الزام به تنظیم سند در کرجمن یک سال و نیم پیش ماشین پراید کم کار به طور اتفاقی از یکی از اشناها خریدم و چون به ایشون اعتماد داشتم، سند نزدم برگ سبز و سند برای مدتی دست ایشون ماند . روزی که ماشین از جلوی بیمارستان به پارکینگ منتقل شد من بهشون زنگ زدم و تقاضای برگ سبز و سند را داشتم تا ماشین رو ازاد کنم . مثل اینکه ایشون قبل از اینکه ماشین را به من بفروشد برگ سبز رو گم کرده بودند. الان نه وکالت میدهد و نه ماشین را ازاد میکند حدود ۲ماه هم هست که پدرشون فوت کرده و ماشین هم بنام پدرشون بوده ازکجا اقدام کنم برای سند؟

جهت تنظیم سند و تحویل ماشین میتوانید علیه ایشان دادخواست بدهید و از این طریق ماشین و سند خود را دریافت کنید.

 

ماشینی از نمایشگاه اتومبیل در کرج خریداری شده و مراحل تعویض پلاک را انجام دادم و برگ سبز سند را هم گرفتم اما فروشنده میگوید همه مدارک را به من تحویل دهید تا من سند قطعی بزنم ایا درسته همه مدارک را بدم به ایشون ؟

خیر ایشان باید همراه شما اقدام کند برای تنظیم سند

وکیل-خوب-برای-الزام-به-تنظیم-سند-در-کرج

زمینی در شهرستان داریم که سال ۵۹ خریداری شده و تنها دارای بنچاق است و کاربری کشاورزی دارد که در آن سهم هرنفر بصورت دانگ مشخص شده است اما محدوده برای هر شخص مشخص نشده که کدام قسمت ملک متعلق به چه کسی است و ما ۵ شریک هستیم،حال چطور میتوان برای تفکیک و گرفتن سند ۶ دانگ برای هر سهم از شرکا اقدام نمایید؟

میتوانید یک تقسیم نامه با توافق تمام شرکا تهیه کنید مطابق آن اقدام کنید درصورت عدم توافق باید به دادگاه جهت تقسیم اقدام نمایید.

پنج سال پیش در منطقه شهرک رضویه خانه ای خریداری کردم که قولنامه در بنگاه معاملات ملکی ثبت و ۲۰ میلیون از پول باقی ماند برای روز انتقال سند که قرار بود فروردین ماه جاری سال پیش پرداخت بود متاسفانه هنوز این اتفاق نیفتاده است و با هربار پیگیری از مالک فقط زمان تلف شده راه حل چیست؟

اظهارنامه ارسال کنید جهت تنظیم سند و سپس دادخواست علیه ایشان به دادگاه تقدیم کنید.

چگونه با وکیل تنطیم سند در کرج مشاوره بگیریم؟

وکیل نوین با گروه وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده‌ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه‌ها برداشته است، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی به شماره‌های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی می‌گردد .

در حین روند پرونده به پیگیری‌های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظرسنجی‌هایی صورت می‌پذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض می‌گردد، این امر باعث می‌شود علاوه بر تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد .

 

چنانجه نیاز به وکیل متخصص در کرج دارید اینجا کلیک کنید.

وکیل تصرف عدوانی در کرج

تصرف عدوانی چیست؟

تصرف عدوانی جزو جرایم علیه اموال و مالکیت می باشد که هم در حقوق کیفری و هم در حقوق مدنی آمده است که در این مقاله تصرف عدوانی از لحاظ کیفری مورد بحث قرار می گیرد. تصرف در لغت به معنای سلطه فرد به طور مستقیم یا غیر مستقیم بر مال خاصی تصرف دارد و در اصطلاح به معنای خارج شدن مال از دست مالکش بدون رضایت مالک و مجوز قانونی .

شاکی و مشتکی عنه

در ابتدا به تعریف مختصری از شاکی و مشتکی عنه خواهیم پرداخت:

شاکی یا بزه دیده مطابق تعریف آیین دادرسی کیفری شخصی است که از وقوع جرم متحمل ضرر و زیان میگردد و چنانچه تعقیب مرتکب را درخواست نماید شاکی و هرگاه جبران ضرر و زیان وارده را مطالبه کند مدعی خصوصی نامیده می شود .و در مقابل کسی که عنوان مجرمانه به او نسبت داده شده تا زمانی که حکم مجرمیت صادر نشده متهم می گویند و پس از صدور قرار مجرمیت مجرم خواهد بود که پس از صدور حکم محکومیت محکوم علیه یا مشتکی عنه خوانده می شود.

برای مشاهده بررسی تخصصی دعاوی ملکی دیگر اینجا کلیک کنید.

جرم تصرف عدوانی چه شرایطی دارد؟

تصرف عدوانی هم مانند سایر جرایم دارای سه رکن قانونی و مادی و معنوی است که تا زمانی که این  سه رکن اثبات نشود امکان صدور حکم وجود ندارد.

عنصر قانونی ( ماده قانونی تصرف عدوانی )

بر اساس ماده۶۹۰قانون مجازات اسلامی : هرگاه به وسیله ی صحنه سازی از قبیل پی کنی و دیوار کشی و تغییر حد فاصل و امحای مرز و کرت بندی و نهر کشی و حفر چاه و ….به تهیه آثار تصرف در اراضی مزروعی اعم از کشت شده یا در آیش زراعی و جنگلها و مراتع ملی شده

و کوهستانها و باغ ها و منابع آب و پارک های ملی و تاسیسات کشاورزی و دامداری و کشت و صنعت و اراضی موات و بایر و سایر اراضی و املاک متعلق به دولت یا شرکت های وابسته به دولت و شهرداریها یا اوقاف و محبوسات و هر چه که به مصرف عام المنفعه اختصاص یافته یا اشخاص حقیقی یا حقوقی به منظور تصرف با ذی حق معرفی کردن خود یا دیگری مبادرت نماید

یا بدون اجازه سازمان حفاظت محیط زیست یا مراجع ذیصلاح دیگر مبادرت به عملیاتی نماید که تصرف عدوانی یا ایجاد مزاحمت یا ممانعت از حق در موارد مذکور نماید به مجازات یک ماه تا یکسال حبس محکوم می شود.

مطابق رای وحدت رویه شماره۶۷۲هیئت عمومی دیوان عالی کشور : خلع ید از اموال غیر منقول فرع بر مالکیت است بنابراین طرح دعوای خلع ید از زمین قبل از احراز و اثبات مالکیت قابل شنیدن نیست .

و بر اساس نظریه مشورتی شماره۴۷۸۶\۷ اداره حقوقی قوه قضاییه : رسیدگی و اتخاذ تصمیم به شکایت تصرف عدوانی  بر اساس ماده۶۹۰قانون مجازات اسلامی موکول به احراز مالکیت شاکی است و همین مقررات در خصوص جرایم ایجاد مزاحمت یا ممانعت از حق نیز جاری است.

وکیل تصرف عدوانی در کرجعنصر مادی ( شرایط محقق شدن تصرف عدوانی )

عنصر مادی در هر جرم نمای ظاهری ان جرم است که ناشی از انجام یا عدم انجام یک عمل و حالتی است که فاعل دارد.با توجه به ماده ۶۹۰قانون مجازات اسلامی که در بالا ذکر گردید زمانی جرم تصرف تحققمی یابد که عناصر زیر وجود داشته باشد.

۱-تصرف

۲-ذی حق معرفی کردن خود یا دیگری

۳-تخریب محیط زیست

۴-تجاوز و تصرف عدوانی

شرایط تحقق  و اثبات جرم تصرف عدوانی

قانونگذار وجود شرایطی را برای جرم دانستن و احراز محکومیت مرتکب ضروری دانسته که به بیان آن میپردازیم .

الف)مرتکب جرم

هر شخص حقیقی میتواند مرتکب جرم باشد و هیچ ویژگی خاصی برای این فرد در نظر گرفته نشده است.

ب)موضوع جرم

به همه مصادیق مال غیر منقول موضوع جرم میگویند مانند اراضی زراعی ماده ۶۹۰قانون مجازات اسلامی اشاره به اموال غیر منقول دارد و اموال منقول را مورد حمایت قرار نداده اما در ماده یک قانون اصلاح قانون جلوگیری از تصرف عدوانی مصوب۱۳۵۲چنین آمده است:

در هر مورد که کسی برای خارج کردن مال منقول از مامورین شهرداری و ژاندارمری به هریک در حوزه ی استحفاظی خود موظفند به درخواست شاکی از مزاحمت و اقداماتی که برای تصرف عدوانی می شود جلوگیری نمایند. اگر چه عمل مزبور به استناد ادعای حقی نسبت به آن باشد.بر اساس بند بالا اینگونه میتوان نتیجه گرفت که قانون اصلاح قانون جلوگیری از تصرف عدوانی ناظر به نحوه جلوگیری از تصرف عدوانی است.اما ماده ۶۹۰قانون مجازات اسلامی بیانگر این است که جرم شناخته شده و قابل مجازات است.

ج)لزوم تعلق مال به غیر: مالی مشمول جرم تصرف عدوانی قرار میگیرد که متعلق به دیگری باشد و شامل مال خود شخص متصرف نمیشود.

عنصر معنوی ( قصد و نیت در جرم تصرف عدوانی )

جرم تصرف عدوانی از جرایم عمدی است که شامل عناصر زیر می باشد:

علم مرتکب جرم به ماهیت غیر قانونی بودن عمل ارتکابی که این مورد در صورتی که مرتکب جهل به موضوع داشته باشد رافع مسئولیت کیفری خواهد بود . قصد رسیدن به نتیجه در نظر مجرم باشد اقدام مرتکب به عملیات اجرایی

مراحل رسیدگی جرم تصرف عدوانی در کرج

ضرورت ایجاب می کند که در دعاویی مانند تصرف عدوانی در سریع ترین زمان رسیدگی شود و حکم مناسب صادرشود. به همین دلیل رسیدگی خارج از نوبت انجام می شود.از آنجایی که از زمان درخواست تا زمان صدور حکم قطعی زمان زیادی سپری می شود برای اینکه از پیشرفت عملیات اجرایی فرد متصرف جلوگیری شود در تبصره ماده ۶۹۰قانون مجازات اسلامی به دادرس دادگاه این اختیار داده شده که دستور توقف عملیات اجرایی را تا زمان صدور حکم قطعی صادر نماید.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل تصرف عدوانی در کرج اینجا کلیک کنید.

مجازات جرم تصرف عدوانی چیست؟

مجازات مجرم در این دعاوی از وظایف دادگاه می باشد که مجازاتی که قانونگذار برای آن در نظر گرفته یک ماه تا یکسال حبس برای متجاوز می باشد.و همچنین قلع و قمع بنا که این مورد تنها با درخواست شاکی قابل اجرا می باشد. دادگاه صالح برای رسیدگی به جرم تصرف عدوانی  در اموال منقول دادگاه کیفری۲ می باشد و در خصوص اموال غیر منقول دادگاهی است که جرم در آن واقع شده است.

روش شکایت تصرف عدوانی در کرج

ابتدا باید اعلام شکایت نمود که نیازی به مکتوب بودن آن نیست.البته در رویه عملی یک فرم از پیش طراحی شده به شاکی تحویل داده می شود که وی باید روی همان برگه موضوع شکایت خود را توضیح دهد.

ماده۶۹ قانون آیین دادرسی کیفری مقرر میدارد: دادستان موظف است شکایت کتبی یا شفاهی را همه وقت قبول کند. شکایت شفاهی در صورت مجلس قید و به امضا اثر انگشت شاکی می رسد.

هرگاه شاکی سواد نداشته باشد مراتب در صورت مجلس قید و انطباق شکایت با مندرجات صورت مجلس تصدیق میشود.

حتی ایام تعطیل و شب بودن مانع طرح شکایت نیست.

هزینه شکایت تصرف عدوانی در کرج:

مطابق بندهای ۴ و ۱۷ ماده ۳ قانون وصول برخی از در آمدهای دولت و مصرف ان در موارد معین شاکی باید از بابت شکایت خود و تصدیق اوراق پیوستی شکواییه هزینه پرداخت نماید که به صورت الحاق تمبر ۵۰۰۰۰ ریال و۵۰۰۰ریال می باشد که با مراجعه به واحد تمبر دادسرای صالحه این هزینه را پرداخت میکند.

منابع :

شیوه های عملی طرح و دفاع از دعوای کیفری / گروه پژوهشی انتشارات چراغ دانش

قانون مجازات اسلامی

قانون آیین دادرسی کیفری

چگونه با وکیل تصرف عدوانی در کرج مشاوره بگیریم؟

وکیل نوین با گروه وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده‌ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه‌ها برداشته است، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره‌های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی می‌گردد .

در حین روند پرونده به پیگیری‌های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظرسنجی‌هایی صورت می‌پذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض می‌گردد، این امر باعث می‌شود علاوه بر تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد .

برای مشاوره یا ارتباط مستقیم با وکیل تصرف عدوانی در کرج اینجا کلیک کنید.

وکیل ملکی در کرج 

با عرض سلام خدمت همه عزیزان شهر کرج که سامانه وکیل نوین را برای پیشبرد اهداف و دریافت اطلاعات خود انتخاب میکنند جواهری هستم از کارشناسان حقوقی سامانه وکیل نوین در کنار شما هستیم تا در مورد پرونده های ملکی شهر کرج بحث و چالش هایی را که در پرونده حقوقی املاک  و مستغلات به وجود می آید را چکش بزنیم. پس همراه ما باشید تا علاوه بر آگاهی مختصر در پرونده های ملکی, بهترین وکیل ملکی در کرج را در صورت نیاز به شما معرفی نماییم.

معرفی وکیل ملکی در کرج:

همانطور که میدانید ملک جزء سرمایه های با ارزش هر انسانی در زندگی است که باید در حفظ و نگهداری ملکمون حواسمون جمع باشه اما گاهس به واسطه اجاره دادن ملک یا خرید و فروش ملک مشکلاتی برامون پیش میاد که در اینجا داشتن یک وکیل خبره ملکی احسان میشه چون پرونده های ملکی در دادگاه های حقوقی از پیچیدگی خاصی برخوردارند و خیلی هم زمان میبرند.

ولی یک وکیل خوب و متخصص ملکی در کرج میتونه مشکل ملکی رو در کمترین زمان ممکن و با هزینه مناسب حل کنه و از آسیب های بیشتر مانند تغییر کاربری زمین و یا انتقال مالکیت زمین یا تبدیل به زمین کشاورزی جلوگیری کنه.

پیدا کردن وکیل متخصص ملکی در کرج از اهمیت بالایی برخورداره و در کرج وکلای معدودی هستند ولی سامانه وکیل نوین با چندین سال سابقه کار در این امر توانسته با وکلای متخصص و منصف ملکی در کرج همکاری داشته باشه .

برای ارتباط با وکیل متخصص ملکی در کرج اینجا کلیک کنید.

چرا به وکیل ملکی در کرج نیاز داریم؟

وکیل ملکی کسی است که با توجه به تجارب و سوابق اخذ پرونده های ملکی  به صورت تخصصی در مورد پرونده های زمین . خانه . مغازه . آپارتمان . حق سرقفلی و حق کسب و پیشه و… می پردازد. و با عنایت به اینکه هزینه املاک به شدت بالاست از دست دادن ملک بسیار مشقت آور است. به طوری که اگر کار را به شخص متخصص یعنی همان وکیل ملک واگذار نشود. ممکن است به قیمت از دست رفتن ملک تمام شود.

پس این نکته رو توجه داشته باشید. یکی از خصوصیات مهم وکیل ملکی اشراف کامل داشتن او از قوانین و آرا وحدت رویه است. شما میتوانید با ارائه اصل مدارک ملک خود برای پیگیری کارتان توسط وکیل ملکی در کرج نتیجه خوب و مطمئن را از او بخواهید.و سامانه وکیل نوین این افتخار را دارد که بهترین وکیل را به شما معرفی کند.

برای ارتباط مستقیم با وکیل دعاوی ملکی در کرج اینجا کلیک کنید.

وکیل ملکی در کرجانواع دعاوی ملکی در کرج:

وکیل تصرف عدوانی در کرج :

تصرف عدوانی تصرفی نامشروع بر اموال غیر منقول(مثل ملک) است. که شخص به صورت عدوانی و بدون اجازه صاحب منفعت آن را تصرف میکند. این تصرف ،تصرف عدوانی است. و مالک منفعت میتواتد برای رفع این تصرف عدوانی میتواند به دادگاه مراجعه کند. و برای طرح ادعا خود بایستی سابقه تصرف قبلی خود تصرف کردن بعدی شخص مورد نظر و عدوانی بودن تصرف شخص مورد نظر ثابت شود.
در این دعوا بحث بر سر مالکیت عین نیست و دعوا بر سر تصرف است. و از این بابت این دعوا با دعوا خلع ید ملک تفاوت دارد و به محض صدور حکم غیر قطعی از دادگاه بدوی به اجرا در می آید.
شما با به کارگیری ار تجربیات بهترین وکیل ملکی در کرج به آنچه که میخواهید دست پیدا کنید.
 
برای مشاهده بررسی تخصصی دعوای تصرف عدوانی در کرج اینجا کلیک کلیک کنید.

وکیل الزام به تنظیم سند رسمی در کرج: 

زمانی که ملکی با مقدار معین با قولنامه عادی فروخته میشود و خریدار متعهد میشود که مابقی وجه قرارداد را در زمان تنظیم سند انتقال دهد اما فروشنده ملک از تنظیم سند در زمان معین به هر بهانه ای خودداری کند در اینجا خریدار با وکیل ملکی در کرج میتواند دادخواست الزام به تنظیم سند را مطرح نماید.
و برای اینکه بتوانید این درخواست برای شما نتیجه دهد باید اولا برگه قراردادی شما که به صورت عادی نوشته شده موجود باشد در ثانی فروشنده مالک قانونی ملک باشد ثالثا حضور طرفین در مدتی که باید فروشنده در دفتر خانه حاضر میشد منقضی شده باشد رابعا مانع قانونی برای نقل و انتقال نباشد یعنی ملک یعنی رهنی و در وثیقه کسی نباشد  وکیل ملکی در کرج قبل از طرح دعوا این نکات را در نظر دارد.
 
برای مشاهده بررسی تخصصی دعوای تنظیم سند رسمی در کرج اینجا کلیک کنید.

وکیل خلع ید در کرج:

گاه فرد با مستاجری قرار داد میبندد که بعد از انقضا مدت اجاره و در صورت نیاز مالک به ملک خود مستاجر از تخلیه ملک خودداری نموده که از زمان ادامه تصرف خود به صورت غیر قانونی و عدوانی تصرف دارد. یا شخصی که ملک یا زمینی را با زور عدوان برای کشاورزی غصب کرده و وسایل کشاورزی خود را خارج نمیکند که در این دعاوی مالک با کمک وکیل ملکی در کرج به همراه اصل سند مالکیت خود و اثبات عدوانی بودن تصرف شخص نامبرده دعوای تخلیه ید مطرح کند که این دعوا خارج از نوبت رسیدگی میشود.
وکیل-ملکی-در-کرج

وکیل اثبات و ابطال مالکیت در کرج:

ممکن است شخص قراردادی تنظیم کند. و از کسی ملکی را میخرد اما بعد از انعقاد کتبی قرار داد شخص فروشنده قدرت بر تحویل ملک نداشته که این خصوصیت را قبل از اجرا قرار داد داشته یا شخصی که به چندین نفر ملکی را فروخته حال به برخی با سند عادی و به برخی دیگر به سند رسمی که در این صورت معامله اول معامله صحیح تلقی میشود. و سایر معاملات قابل ابطال خواهد بود در این دعاوی حقوقی که به این شکلی رقم میخورد هیچ اثر حقوقی شکل نگرفته و معامله قابلیت ابطال دارد و شخصی که حقوقش در معرض خطر برای مالکیتی که مورد خدشه قرار گرفته میتواند دادخواست اثبات مالکیت بدهد در این باره با وکیل ملکی در کرج مشورت داشته باشید.
 

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل ملکی در کرج اینجا را کلیک کنید.

وکیل پرونده های افراز مالکیت در کرج :

در ملک شراکتی در هر زمان یکی از شرکا بخواهد.به شراکت خودش خاتمه دهد. در صورت عدم رضایت مابقی شرکا میتواند. با تقاضا افراز مالکیت خود در دادگاه محل وقوع ملک اعلام دادخواهی نماید.و دادگاه با توجه به شرایط دستور فروش مال شریکی را صادر میکند.این نکته رو توجه داشته باشید که ملکی که جریان ثبتی آن خاتمه پیدا کرده باشد.درخواست افرار آن را باید به اداره ثبت اسناد و املاک تقدیم کرد.
و اجراییه آن باید از این مرجع تقاضا نمود اما ملکی که جریان ثبتی آن خاتمه نیافته درخواست افراز باید در دادگاه محل وقوع ملک باشد.  وکیل ملکی در کرج آماده است تا بر اساس شرایط پرونده ملکی شما داخواست مورد نظر را حسب مورد به دادگاه یا اداره ثبت اسناد و املاک محل وقوع مال غیر منقول تقدیم نماید.
 

وکیل فسخ قرارداد ملکی در کرج:

فسخ قرارداد یکی از دعاوی است که بسیار مبتلا به است.و نمونه پرونده های زیادی در دادگاه در این باره وجود دارد فسخ یکی از موارد انحلال قرار داد است.که به اراده خواهان انجام میشود به شرطی با توجه به شرایط فسخ قانون مدنی اختیار یا خیار آن به وجود آید. خوب به مثال وکیل ملکی در کرج توجه نمایید:فرض کنید شخصی زمینی به مساحت 1000 متر مربع خریداری میکند.بعد از عقد قرار داد متوجه شده که 500 متر آن متعلق به شخص دیگر است که فروشنده قانونا مجاز به فروش آن نبوده که در این صورت خواهان میتواند معامله را یا به کل فسخ کند یا با همان شرایط قبول کرده و نسبت به 500 متر ثمن قرارداد را پس بگیرد.
یا فرض کنید که شخصی آپارتمانی را خریداری کرده اما سیستم لوله کشی فاضلاب به شدت خراب است که مستلزم هزینه گزاف است.و خریدار متوجه آن نشده که در این صورت شخص میتواند از اختیار فسخ خود استفاده کند. اختیارات فسخ معامله تابع ماده  396 قانون مدنی است. این نکته رو اضافه نمایم که اختیار فسخ معامله فوری است و کسی که در قرار داد زیر عنوان اسقاط کافه خیارات را امضا نماید حق فسخ دیگر نخواهد داشت.
وکیل فسخ قرارداد ملکی در کرج

میخام با وکیل دعاوی ملکی در کرج مشاوره بگیرم چیکار کنم؟

کاربران محترم سامانه وکیل نوین در صورت نیاز فوری به وکیل ملکی در کرج که کیفیت کاری بالایی دارد و هم از نظر میزان دستمزد مالی برای شما مناسب است تنها کافی است با یکی از شماره های سامانه وکیل نوین تماس حاصل فرمایید و با مشاوران و کارشناسان ما ارتباط داشته باشید .
 

وکیل طلاق در قم 09129170468

 

وکیل متخصص طلاق در قم

از وکیل متخصص طلاق در قم چه می دانید؟

شاید تا حالا برای شما هم پیش اومده که به طلاق فکر کنید و نیاز به مشاوره با یک فرد متخصص در این زمینه داشته باشید؟

آیا می دونید که چه خدمات حقوقی برای طلاق وجود داره و وکیل چطوری می تونه از حق شما دفاع کنه؟

 

برای معرفی وکیل متخصص طلاق در قم با ما همراه باشید.

متاسفانه بیشترین پرونده هایی که امروزه در دادگاه های خانواده مطرح می شن مربوط به طلاق هست و تنها، کسی می تونه تو چنین اوضاع و شرایطی به دو طرف دعوا کمک کند که وکیل متخصص طلاق در قم باشه.

نداشتن آگاهی کامل از قوانین مربوط به خانواده یکی از مشکلات اساسی زوجین هست که باعث میشه در پرونده های طلاق ، زوجین با آن مواجه بشن به همین دلیل به شما دوست عزیزی که داری این مقاله رو مطالعه می کنی توصیه می کنم که بدون داشتن اطلاعات کافی هیچ اقدامی نکنی چون ممکنه حقتون ضایع بشه و نتونید از حقتون دفاع کنید. 

وکیل متخصص طلاق در قم در پرونده های خانواده و طلاق می تواند بهترین کسی باشه که به دو طرف کمک میکنه که در مرحله اول طرفین را به سازش دعوت کند و اگه هیچ راه برگشتی نبود تمام سعی خودش رو با دانش و تخصص که داره برای طلاق دو طرف انجام دهد و در کمترین زمان ممکن پرونده را به نتیجه برساند. 

 

وکیل مهریه در قم 

مهریه یکی از شرایط ازدواج است و از نظر شرعی و قانونی حق زن محسوب می شه.

بر همین اساس خانم بلافاصله بعد از جاری شدن خطبه عقد می تونه مهریش رو مطالبه کنه. 

 

نکات مهمی که درباره مهریه وجود داره :

 1.  مهریه با بخشیدن زن از گردن مرد ساقط می شه.
 2. با فوت یکی از طرفین مهریه از بین نمی ره و همچنان برگردن مرد هست و به عنوان حق اولاد محسوب میشه
  ( یعنی اگر مرد فوت کنه قبل از انحصار وراثت باید مهریه از اموال مرد به زن پرداخت بشه )

یکی دیگه از وظایف وکیل متخصص طلاق در قم اینه که بتونه درخواست اعسار یا قسط بندی مهریه بده که با اینکار مرد بتونه ماهانه مهریه را بصورت قسطی پرداخت کنه.

برای اینکه به پاسخ سوالات خود درباره ی مهریه برسید اینجا کلیک کنید.

وکیل حضانت فرزند در قم

وکیل متخصص طلاق در قم به خوبی می دونه که حضانت فرزند تا هفت سالگی با مادر و از هفت سالگی به بالا با پدر است مگه اینکه پدر صلاحیت نگهداری فرزند خودش رو نداشته باشد.

البته این قضیه بین دختر و پسر متفاوت است ، دختر از نه سالگی و پسر هم از پانزده سالگی اگه به سن رشد رسیده باشه و از دادگاه براش حکم رشد بگیرید، که برای این مورد هم میتونید از راهنمایی و کمک وکیل متخصص طلاق در قم استفاده کنید،

فرزندتون خودش انتخاب میکنه که با مادر یا پدرش زندگی کنه و تا زمانی که این مسئله مشخص نشه دادگاه حکم طلاق را صادر نمی کنه. 

پرونده‌های خانواده و طلاق نیاز به وکیل متخصص طلاق در قم دارد.

 

برای کمک به شما سامانه وکیل نوین تصمیم گرفت که وکیل متخصص طلاق در قم را شناسایی کرده و به شما عزیزی که درگیر پرونده طلاق در قم هستی معرفی کنیم.

 

برای ارتباط با بهترین وکیل طلاق در قم اینجا را کلیک کنید تا وکیل متخصص طلاق در قم به شما معرفی بشه.

وکیل متخصص طلاق در قمدرخواست طلاق از طرف مرد 

بر اساس ماده۱۱۳۳ قانون مدنی مرد می تونه با رعایت شرایط این قانون با مراجعه به دادگاه تقاضای طلاق همسرش را بده.

هر چند قبل از این اصلاح هروقت زوج مایل بود می تونست به دفاتر ثبت طلاق مراجعه کنه و فقط با آوردن دو شاهد مرد و پرداخت کلیه حق و حقوق مالی زوجه و جاری شدن صیغه طلاق همسر خود را طلاق می داد.

ولی به علت اینکه بسیاری از اینگونه طلاق ها در شرایط عصبانیت زوج ایجاد می شد و بعد از یه مدت زوج پشیمون میشد و موجب رجوعش به زوجه می شد،
قانونگذار تصمیم گرفت که با تصویب این ماده در قانون مدنی مرد را ملزم کنه که از طریق دادگاه اقدام به درخواست طلاق همسرش بده، این جوری با توجه به اینکه پرونده در نوبت قرار میگیره و تشریفات اداری و داوری و آوردن شهود و طی این مراحل اگه زوج در شرایط احساسی تصمیم به طلاق گرفته باشه تا قبل از اینکه حکم طلاق صادر بشه بسیاری از مردان از طلاق پشیمان می شوند.

در این مورد هنگام جاری شدن صیغه طلاق مرد حتما باید حقوق مالی زن خود را پرداخت کنه.

در قانون ایران مرد هر زمان که  بخواد و  بدون هیچ دلیل خاصی می تونه دادخواست طلاق به دادگاه بده.

این قاعده مبتنی بر فقه بوده که حق طلاق را به مرد داده.

ولی این محدودیت برای مرد وجود داره که اگر بخواد زنش رو طلاق بده حتما باید به دادگاه مراجعه کنه و دادگاه باید گواهی عدم امکان سازش صادر کنه و ثبت طلاق فقط با این گواهی ممکن است.

درخواست طلاق از طرف زن 

مواردی که زن می تونه از دادگاه تقاضای صدور طلاق کند به شرح زیر است:

۱- استنکاف شوهر از دادن نفقه زن ( ندادن خرجی همسر و پرداخت نکردن هزینه های زندگی ) به مدت شش ماه

به هر عنوان و عدم امکان الزام او به پرداخت نفقه و همچنین در موردی که شوهر سایر حقوق واجبه زن را به مدت شش ماه پرداخت نکنه و اجبارش هم ممکن نباشه.

۲- سوء رفتار و یا سوء معاشرت زوج به حدی که ادامه زندگی را برای زوجه غیر قابل تحمل نماید.

( یعنی انقدر شوهرت از نظر روحی و جسمی روت فشار بیاره که ادامه زندگی برات دشوار بشه

البته این مورد و قبل از دعوای طلاق باید در یک دادگاه کیفری اثبات کنی مثل ضرب و شتم که اگر بتونی دیه و ارش بگیری و شوهرتو محکوم کنی بر مبنای این قضیه می تونی دادخواست طلاق بدی ) 

۳- ابتلاء زوج به امراض صعب العلاج به نحوی که دوام زناشویی برای زوجه مخاطره آمیز باشد.

( بیماری خطرناک مرد به صورتی که سلامت زن رو به خطر بندازه و غیر قابل درمان باشه )

۴- جنون زوج ( دیوانه بودن مرد ) در مواردی که فسخ نکاح شرعا ممکن نباشه.

۵- عدم رعایت دستور دادگاه در مورد منع اشتغال زوج به شغلی که طبق نظر دادگاه صالح منافی با مصالح خانوادگی و حیثیت زوجه باشد.

اشتغال مرد به کاری که به حیثیت و آبروی خانم و مصالح خانوادگی او لطمه بزنه)

۶- محکومیت شوهر به حکم قطعی به مجازات پنج سال حبس یا بیشتر یا به جزای نقدی که بر اثر عجز از پرداخت که منجر به پنج سال بازداشت بشه و یا به حبس و جزای نقدی که مجموعا منتهی به پنج سال یا بیشتر بازداشت بشه و حکم مجازات در حال اجرا باشد.

.( زندانی بودن مرد که مدت آن پنج سال یا بیشتر باشد )

۷- ابتلاء زوج به هر گونه اعتیاد مضری که به تشخیص دادگاه به اساس زندگی خانوادگی خلل وارد کنه و ادامه زندگی برای زوجه دشوار باشد.

( اعتیادی که زندگی زن و فرزند رو از نظر سلامت روحی و جسمی و شرایط زندگی رو دشوار کنه مثل بیکار کردن مرد )  

۸- زوج زندگی خانوادگی را بدون عذر موجه ترک کند.

تشخیص ترک زندگی خانوادگی و تشخیص عذر موجه با دادگاه است و یا شش ماه متوالی بدون عذر موجه از نظر دادگاه غیبت نماید.

( در صورتی که مرد بدون دلیل زندگی رو ترک کنه و شش ماه متوالی بدون دلیل موجه غیبت داشته باشه ) 

۹- محکومیت قطعی زوج در اثرارتکاب جرم و انجام هر گونه مجازات اعم از حد و تعزیر در اثر ارتکاب جرمی که مغایر با حیثیت خانوادگی و شئون زوجه باشه.

تشخیص اینکه مجازات مغایر با حیثیت و شئون خانوادگی است با توجه به وضع و موقعیت زوجه و عرف و موازین دیگر با دادگاه است.

۱۰-  در صورتیکه پس از گذشت پنج سال زوجه از شوهر خود به جهت عقیم بودن و یا عوارض جسمی دیگر زوج صاحب فرزند نشود.

۱۱- در صورتیکه زوج مفقودالاثر شود و ظرف شش ماه پس از مراجعه زوجه به دادگاه پیدا نشود.

۱۲- زوج همسر دیگری بدون رضایت زوجه اختیار کند یا به تشخیص دادگاه نسبت به همسران خود اجرای عدالت نداشته باشه.

وکیل-طلاق-در-قم

وکیل طلاق توافقی در قم

برای گرفتن طلاق توافقی زن و شوهر باید به همراه شناسنامه و عقد‌نامه به دادگاه برن و فرم درخواست را پر و در مورد همه موارد و مسائل مانند حضانت فرزند، ملاقات او و امور مالی مانند مهریه، جهیزیه، نفقه و غیره با هم دیگه توافق کنند.

بعد از تقدیم دادخواست طبق روال معمول، دادگاه بهشون میگه که هر کدوم از زوجین داوری از میان بستگانشون معرفی کنند که باید با زوجین مذاکره و سعی در مصالحه کنه.

اگر داورا به نتیجه نرسن گزارششون رو به دادگاه می‌دن و دادگاه هم طبق توافق زوجین گواهی عدم امکان سازش صادر می‌کنه و اونها می‌تونن با ارائه گواهی به دفترخانه طلاق، صیغه طلاق را جاری و طلاقشونو ثبت کنن.

برای اینکه کامل تر با طلاق توافقی در قم آشنا بشین می توانید اینجا کلیک کنید.

انواع طلاق در قم 

طلاق رجعی : طلاقی است که برای شوهر در مدت عده حق رجوع وجود داره.

این حق جزء اختیارات شوهر است و برای زن چنین حقی در نظر گرفته نشده است.

حق رجوع را با هیچ قراردادی نمی توان از بین برد و شوهر نیز نمی تونه این حق را از خودش ساقط کنه.

رجوع مرد به زن تابع شرایط خاصی نیست.

در طلاق رجعی تا زمانی که عده ی خانم تموم نشده باشه رابطه ازدواج قطع نمی شه و در این دوران:

ـ نفقه زن به عهده شوهر است و شوهر می تونه به آسانی به زن رجوع کنه.

ـ اگه خدایی نکرده در دوران عده یکی از زن و شوهر فوت کنن طرف دیگر از اون ارث می بره.

ـ در دوران عده ، زن حق ازدواج نداره و هیچ مردی حق ندارد با خانم ازدواج کنه.

ـ در دوران عده ، مرد نمی تواند با خواهر زن خود ازدواج کنه.

ـ ازدواج مرد قبل از به پایان رسیدن عده ، احتیاج به اجازه دادگاه دارد.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص طلاق در قم اینجا کلیک کنید.

طلاق بائن : این طلاق در بین مردم به طلاق خلع معروف است.

در این طلاق در زمان عده برای شوهر حق رجوع نیست، یعنی برعکس طلاق رجعی در این طلاق مرد نمی تونه بدون جاری شدن عقدی جدید به خانم رجوع کنه.

طلاق زن یائسه و طلاق قبل از رابطه زناشویی جزو طلاق بائن هستند.

طلاق خلع : طلاق زنی که دیگر به شوهرش علاقه ندارد و از او بیزاره و قصد طلاق داره و شوهرش مایل به طلاق دادنش نیست، در این حالت زوجه مهریه یا مال دیگری را به شوهرش میبخشه تا طلاقش را بگیرد.

طلاق مبارات : اگر کراهت و بیزاری از دو طرف یعنی زن و شوهر باشه به این نوع طلاق مبارات گفته می شود که در اینجا مالی که زن به  مرد می دهد نباید بیشتر از مهریه باشد.

بهترین وکیل بجنورد

برای جست و جوی بهترین وکیل بجنورد ،نیاز به زمان است .تحقیقات و پرس و جو از منابع های عالی و معتبر و افراد مورد اطمینان ، می تواند بیشتر زمان ببرد ولی زمانی که برای این کار می زارید ،بیشتر مفید خواهد بود .    

چون باعث می شود تا بهترین وکیل خوب و خبره را راحت تر پیدا کنید و دچار  مشکلات و دردسر ناشی از بی تجربگی وکیل که ممکن است باعث زیان و ضررهای زیادی برای شما به وجود بیاید.

عجله کردن و بی توجهی و تصمیم اشتباه برای انتخاب وکیل ، می تواند باعث مشکلاتی برای شما شود و پرونده حقوقی یا پرونده های دیگر با شکست در دادگاه مواجه شود. بنابراین تحقیقات از وکیل ،مهم ترین امور ضروری در انجام کار های حقوقی و موضوعات دیگر است و باید دقت زیادی به آن توجه داشته باشید تا به نتیجه های خوبی بدست آورید.

سامانه وکیل نوین ،با ارائه موضوعات ،کیفری ،حقوقی و خانواده در مورد بهترین وکلا در هر شهر ایران ، به شما کمک می کند تا وکلا را بیشتر شناخته و در مورد تجربیات کاری و شرایط کاری آن ها بیشتر بدانید .

در این مقاله هم ، به معرفی لیستی 10 تایی از بهترین وکیل بجنورد پرداخته ایم تا با مطالعه و تامل ، وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید و کلیه امور حقوقی و مشکلاتی که در زمینه های حقوقی دارید را، به او بسپارید و از این جهت خیالی آسوده داشته باشید.

بهترین وکیل بجنورد را با لیست 10 تایی بشناسید؟!

 

جناب آقای مرتض قاسمی1- جناب آقای مرتضی قاسمی

ایشان مرتضی قاسمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و جزایی در بجنورد می‌باشند و به حرفه وکالت تخصص دارند. ایشان به عنوان بهترین وکیل در بجنورد به فعالیت حقوقی و قضایی پرداخته و مشاوره‌های مفیدی را به مردم ارائه می‌دهند و به صورت تخصصی به حرفه وکالت مشغول هستند و تا به امروز موفق شده‌اند کارنامه موفقی را از خود به جای بگذارند.

وکیل قاسمی در امور حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی بسیار متبحر و متخصص می‌باشند.
آقای مرتضی قاسمی وکیل قابل اعتماد، منصف و صادق با مردم است و تلاش خود را در به موفقیت رساندن پرونده‌های موکلین می‌کند.

ارتباط با وکیل

 

محمد یزدان پور2- محمد یزدان پور

ایشان وکیل پایه دادگستری و میانجی گز رسمی قوه قضائیه در امور کیفری می باشند. دارای مدرک وکیل سایبری از وزارت علوم موفقیت در بیش از 99 درصد پرونده ها و متخصص در پرونده های خانواده و کیفری

شما بهترین نتیجه را در زمینه طلاق و امور کیفری با این وکیل می توانید بگیرید و در صورت عدم حصول نتیحه طبق قرارداد حق الوکاله مسترد می شود.

 

 

ارتباط با وکیل

چنانچه وکیل می باشید و تمایل دارید جزء لیست بهترین وکیل بجنورد قرار بگیرید با این شماره 09152336547 تماس بگیرید.

 

بهترین وکیل لاهیجان

 

با سلام من مهتاب میرزائیان کارشناس حقوقی سامانه وکیل نوین قصد دارم تعدادی از بهترین وکلای لاهیجان را که در کانون وکلای لاهیجان و در سامانه وکیل نوین عضو هستند را به شما معرفی کنم .

در جامعه امروز ، داشتن وکیل به یکی از ضروریات زندگی اجتماعی تبدیل شده است ، زیراحق گرفتنی است و برای جلوگیری از ضایع شدن حق و حقوق خود باید با بهترین وکیل لاهیجان مشورت کرد. وکیل پایه یک دادگستری می تواند پرونده های وکالت در موضوعات مختلف را بر عهده گرفته و از موکل خود به بهترین شکل ممکن دفاع کند.

وکیل دعاوی ملکی و ثبتی نیز به گروهی از وکلا گفته می شود که تخصص اصلی آن ها در زمینه قراردادهای ملکی و خرید و فروش املاک و مستغلات است . در سال های اخیر، کلاهبردارن با سوء استفاده از عدم آگاهی افراد جامعه ،ضررهای هنگفتی را به آنان وارد کرده اند ، به همین دلیل ،همواره توصیه شده است که برای انجام امور ملکی و ثبتی با بهترین وکیل لاهیجان حرفه ای و با تجربه مشورت کنیم.

بهترین وکیل لاهیجان را با لیست 10 تایی بشناسید؟!

 

خانم فاطمه رئوفی1- خانم فاطمه رئوفی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری استان گیلان دارای کارشناسی حقوق با 5 سال سابقه کار در زمینه های مختلف حقوقی اعم از اختلافات ملکی و تصرفات عدوانی و خلع ید و ابطال سند و غیره… خانواده اعم از مهریه نفقه اجرت المثل ایام زوجیت طلاق حضانت صدور تامین عین خواسته تقسیط مهریه و کیفری شامل کلاهبرداری خیانت در امانت سرقت جعل وغیره… می باشند.

خانم رئوفی به عنوان یکی از بهترین وکیل ها در لاهیجان توسط مردم انتخاب شده اند. از ویژگی های بارز ایشان: ساده سازی مسائل حقوقی برای موکل خود و داشتن پشتکار و تلاش برای گرفتن حق موکل خود و آگاهی لازم ایشان در مورد قوانین گذشته و جدید با این اوصاف شما می توانید با خیالی اسوده پرونده خود را به ایشان بسپارید.

ارتباط با وکیل

 

چنانچه شما وکیل می باشید و تمایل دارید در لیست بهترین وکلای لاهیجان قرار بگیرید با این شماره 09151098659 تماس بگیرید.

بهترین وکیل بوشهر

بوشهر از جمله شهرهای پرجمعیت کشور است که با توجه به زندگی شهری خود دغدغه و مشکلات در آن کم نخواهد بود.اگر شما هم در بوشهر زندگی می کنید .یکی از سریع ترین راه های انتخاب وکیل استفاده از سایت وکیل نوین است که این امکان را برای شما فراهم آورده تا بتوانید به راحتی تمامی وکلا را مورد بررسی قرار بدید.

یک وکیل پایه یک دادگستری قانوناً حق ورود به تمامی پرونده ها را دارا می باشد ولی برخی از وکلا ترجیح می دهند بیشتر در حوزه های مشخص فعالیت کنند مثلا ممکن است یک وکیل بیشتر به امور کیفری یا دعاوی خانواده بپردازد و در واقع شاید به امور مهاجرتی هم بپردازد .و انتخاب حوزه پرونده متخصص وکیل است .

چگونه وکیل انتخاب کنیم؟

تعریف وکیل:

وکیل ، فردی است که با دادن یک مشاوره خوب به موکل وبه موجب قرارداد وکالت از طرف شخص دیگر برای انجام کاری، مامور می شود .ودر واقع وکیل به عنوان نماینده از طرف موکل یا شخص دیگر برای انجام کارخاصی ، شناخته می شود. شخصی که وکیل را انتخاب نموده است ،می توان یک شخص حقوقی یا حقیقی باشد.و شما می توانید با بهترین وکیل بوشهر مشاوره شوید.

برای انتخاب بهترین وکیل چه باید کرد؟

پرونده های قضایی در بسیاری از موارد دارای پیچیدگی هایی است که بدون داشتن آگاهی از قوانین ،نمی توان نتیجه ای که مورد نظر و دلخواه را بدست آورد. پس بنابراین توصیه می کنم که حتماً با گرفتن بهترین وکیل بوشهر علاوه بر جلوگیری از زمان تلف شده ، بهترین رای برای خود بگیرید.

چرا وکیل باید داشته باشیم ؟

همانطوری که وقتی مریض می شویم اگر به دکتر مراجعه نکنیم و اقدام به خود درمانی کنیم علاوه براین که بیماری از بین نخواهد رفت حتی که امکان دارد با گذشت زمان عوارض ناشی از خود درمانی مارا با خطر مرگ نیز مواجه سازد. مسائل حقوقی نیز مانند مسائل پزشکی بسیار پیچیده هستند که اگر بدون مشورت وبدون استفاده از وکلای مجرب ومتخصص انجام شود.علاوه براینکه مشکل حل نخواهد شد، خسارات مالی یا جانی سنگین با تبعات غیر قابل جبران به وجود خواهد آورد.

اما باداشتن وکیل خوب شما به راحتی در زمان محدود، باکمترین هزینه ،بهترین راه کار قانونی وحقوقی را برای حل مشکل حقوقی خود پیدا خواهید کرد. به عبارتی داشتن وکیل علاوه براینکه هزینه نیست به نوعی با حضور وکیل در یک پرونده علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها شخص در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه خواهد رسید.برای بهتر مشاوره با بهترین وکیل بوشهر ارتباط داشته باشید.

بهترین وکیل حقوقی در بوشهر کیست؟

مطابق قانون مدنی،بهر شخصی که از طرف فردی به عنوان نماینده او برگزیده می شود بهترین وکیل بوشهر می گوید ،میان وکیل حقوقی و وکیل مدنی اختلافاتی وجود دادرد . وکیل مدنی ،وکیل پایه یک دادگستری نمی باشداما وکیل حقوقی ،وکیل پایه یک دادگستری است که دارای وکالت نامه معتبری می باشد وامکان حضور درتمامی مراجع قضایی و دادگاه ها را دارد. وکیل حقوقی ،همان وکیل پایه یک دادگستری است که در تمامی مسائل حقوقی به افراد مشاوره می دهد وپیگیر موضوعات پرونده های آنان است تا به نتیجه خوبی برساند. بهترین وکیل بوشهر به دلیل دانش وتجربه ای که در سال های وکالت به دست آورد. بهتر از هر شخصی به شما کمک  می کندتا به حقوقی قانونی خود برسید.

وکیل حقوقی در رشته حقوق تحصیل نموده و به تمامی قوانین کشور مسلط است و همواره اطلاعات خود را به روز نگه می دارد. از این رو بهترین شخص برای حل مشکلات حقوقی برای ما بهترین وکیل بوشهر مشاوره شوید.

وکیل برای ورشکستگی :

بهترین وکیل بوشهر به افراد یا سازمان هایی که اعلامیه های قانونی می دهدبابیان عدم توانایی در پرداخت طلبکاران خود، کمک می کند .درک روند و پرکردن فرم های ورشکستگی می تواند دلهره آورباشد. با توجه به ماهیت پیچیده تشکیل پرونده های ورشکستگی ،بیشتر توسط وکلا در زمینه ورشکستگی تکمیل می شوندکه نه تنها مشاوره حقوقی می دهند بلکه از ابتدا تا انتها کانامه های لازم را نیز انجام می دهند.بهترین وکیل بوشهر

بهترین وکیل بوشهر با مشتریان با لقوه دیدار خواهد کرد تا درآمد ،بدهی ودارایی آنها را بررسی کند. تعیین اینکه آیا ورشکستگی برای آنها مناسب است یا خیر. مشخص کنید که کدام بخش از ورشکستگی را تشکیل دهید، تاریخ تشکیل پرونده را تعیین کنید . وبا مشتری قرار داد ببندید.

تاریخ مناسب ،وکالت دادخواست را به صورت الکترونیکی به دادگاه ارسال می کند. هنگامی که تاریخ رسیدگی توسط دادگاه تعیین می شود،وکالت ورشکستگی ،بدهکار ومعتمد ورشکستگی در جلسه دیدار وگفتگو می کنند. پس از آن ،وکالت ورشکستگی اطمینان خواهد داد که مشتری به هرگونه تعهدادت مورد نیاز متولی ورشکستگی عمل می کند ومشتری را در مورد تاًیید تخلیه ورشکستگی به روز می کند.

بهترین وکیل اشغال در بوشهر:

یک وکیل اشتغال بر روابط کارفرما وکارمند حاکم است که شامل قرارداد ها، مقررات ،توافق نامه های معامله،کحافظت در برابر تبعیض،آزار واذیت جنسی،دستمزدها وساعت ها،بهداشت وایمنی ومذاکرات مربوط به جداسازی است. مسئولیت های دیگر ممکن است شامل مشاوره کارفرمایان در مورد مقررات زیست محیطی یا دفاع از کارفرمایان در مقابل ،تابلو  ها وسازمانهای دولتی باشد. وکلای اشتغال نیز در دعاوی مربوط به اشتغال کم می کنند.

برای وکلاء اشتغال که نمایندکارفرماهستند،آنها به کافرمایان کمک می کنند تا سیاست هایی را تهیه  کنند که به مدیریت وکلاء اشتغال ،اطلاع می دهد تا براساس نژاد ،رنگ ،جنس،سن،منشا ملی ، مذهب یا ناتوانی تبعیض قائل نشوند.

همچنین ممکن است به مشاوره کارمندان در مورد حقوق خود برای تشکیل اتحادیه و همچنین مسئولیت هایشان در مورد کارگران اتحاد یه کمک کنند.

وکیل خانواده در بوشهر:

مطابق قوانین ایران ،وکیل پایه یک دادگستری در هر پرونده ای می توانددفاع از موکلش را برعهده بگیرد،هرچند بعضی موقع زمزمه هایی درباره ی تخصصی شدن وکالت در ایران مطرح می شود،اما این مساله هیچ وقت جدی نشده است. شاید دیده باشید که در بعضی از کشور ها ،یک نفر وکیل تخصص حقوق بشر،یا امور کیفری ،وکیل خانواده  در بوشهر یا حقوق مدنی باشند،اما درحال حاضر در کشور ما چنین تقسیم بندی وجود ندارد، وکیل تخصصی به آن معناست که اودر آن رشته ی خاص مهارت دارد و احتمالاآزمون های ویژه آن را گذرانده است.

به هر روی با توجه به گستردگی علم حقوق وپیچیدگی های آیین دادرسی وتنوع پرونده ها،هرچند وکلا اجازه دفاع در هر پرونده ای دارند.اما به مرور در یک رشته ی خاص خبره می شوند وبه آن نام  شناخته می شوند.بنابراین وقتی گفته می شود آقا یا خانم فلانی،وکیل خانواده یا وکیل کیفری است، این معنا را نمیدهدکه اودر پرونده ی دیگری نمی تواندوکیل مدافع باشد،بلکه به آن معناست که او بیشتر وقتش را به پرونده های آن رشته اختصاص داده و طبیعاً در آن مهارت بیشتری دارد.

طلاق یک طرفه از سمت مرد:

طلاق از طرف مرد براساس ماده 1133 قانون مدنی که مرد می تواند هر وقت بخواهد زن خود را طلاق بدهد،بنابراین حق طلاق با مرد است وصحت آن احتیاج به موافقت زن دارد اگر زن راضی به طلاق نباشد مرد از قاعده همان ماده 1133 می تواند استفاده کند وبا نظر مشاوره رای طلاق سرانجام صادر خواهد شد و اگر چه صراحت ماده 1133 قانون مدنی حق طلاق را به مرد داده است ولی می تواند شرایطی که قبلا در عقدنامه تعیین شده در صورت عدم ایفاء به آن شرایط توسط زن دارای بیماری پنهانی باشد که اساس و پایه زندگی را متزلزل  کند و آن مرض از طرف مرد پنهان شده باشد. بعنوان فریب در ازدواج صادر خواهد شد.

اگر بعد از وقوع عقد مواردی پیش آید که در کوران زناشوئی باشد دادگاه آن را مورد پذیرش قرار نمی دهد اما ماده 1133 قانون مدنی کماکان با برجاست . برای طلاق نیاز به تشریفات خاص ندارد جز اینکه صیغه طلاق باید در حضور دو نفر مرد عالد که صیغه طلاق را بشنوند جاری شود. طلاق از طرف مرد حتماً نیاز به جلسه دادرسی مشاوره وحضور در دادگاه دارد. اگر وکیل نداشته باشد در خواست طلاق از طرف مرد توسط وکیل در اصفهان انجام می شود.

وکیل کیفری:

همانطور که میدانیم یکی از بزرگ ترین مشکلات موجود در جامع حضور کلاهبرداران سارقان وجاعلان اسناد در میان مردم عادی می باشد. خطر دست اندازی این افراد به اموال مردم هر لحظه متحمل است علاوه براین  موضوع که  جامعه می بایست بسیار هوشیار باشد تا فریب کلاهبرداران و شیادان را نخورد وقبل از انجام هر معاله ای جوانب وخطرات آن را به خوبی بررسی نموده تا اموال خود را از گزند واسیب دور کند ،سیستم قضایی نیز می بایست بادید وسیع به جامع اقدامات باید از پیشگیری وقوع جرم را اعمال نماید.

در این راستا تقویت بخش هایی از ضابطین دادگستری در تعقیب مجرمین وانجام تقیقات ضروری بوده اما یکی از عوامل اساسی وپر اهمیت در تقویت بخش نظام کیفری می تواند تخصصی شدن وکالت نسبت به پرونده های جزایی باشد.

ویژگی های وکیل خوب در بوشهر :

یک وکیل خوب قبل از پذیرش یک پرونده، ابتدا جلسه را ترتیب می دهد تا با موکل مفصل راجع به پرونده صحبت کند و تمامی اسناد و مدارک ارائه شده را با حوصله جزء به جزء بررسی می کند ونتایج احتمالی که درآینده ناشی از طرح دعوا حاصل خواهد شد را با او درمیان می گذارد.

همچنین در خصوص هزینه های دادرسی دعاوی حق الوکاله وکیل و  مدت زمان تقریبی رسیدگی به پرونده را به موکل خود اطلاع می دهد تا بدین ترتیب موکل یک تصمیم درست راجع به طرح دعوا یا عدم طرح آن بتواند بگیرد. وبعد از آن ها بررسی های انجام شده نسبت به پرونده یک شروع قدرتمندی را آغاز می کند تا بدین ترتیب یک موفقیت به حق را به کام موکل شیرین سازد.

 

بهترین وکیل بوشهر را با لیست 10 تایی بشناسید؟!

خانم مریم بحرینی1- خانم مریم بحرینی

ایشان وکیل دادگستری دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی مسلط به زبان انگلیسی و گذراندن دوره آموزش وکالت حرفه ای نیر می باشند. ایشان در زمینه های دعاوی حقوقی کیفری و خانواده طلاق مطالبه مهریه با اعمال حق حبس و اعسار از پرداخت هزینه دادرسی تقسیط مهریه تمکین مطالبه نفقه معوقه با جلب نظر کارشناسی و الزام زوج به پرداخت آن دعاوی طلاق از طرف زوج و طلاق توافقی تعیین حضانت فرزند مشترک و چک و مطالبه سابقه درخشانی دارند.

خانم بحرینی از توانایی بالایی در بیان در دادگاه برخوردار است که با بهره مندی از توانایی خود زمان بیشتری از دادگاه را به خود اختصاص می دهد. در اکثر پرونده های کار کرده اند و تجربه لازم را دارند.همچنین توانایی بالای در نوشتن لایحه و شکوایه دارند که می تواند به نفع موکل تمام شود.

ارتباط با وکیل

چنانچه شما وکیل می باشید و تمایل دارید در لیست بهترین وکلای بوشهر قرار بگیرید با این شماره 09152336547 تماس بگیرید.

بهترین وکیل سنندج

در شهر سنندج داشتن وکیلی خوب و مجرب می تواند رونده حل پرونده و مسیر حقوقی پرونده را ساده و آسان نماید،اما این سوال مطرح می شود که چطور باید بهترین وکیل را در سنندج پیدا کنیم ؟

از مهم ترین شروط برای انتخاب وکیل نمونه داشتن تجربه کافی نیست ؟

دراین باره باید گفت که هرچه آگاهی و تجربه وکیل در مورد پرونده و دعوا بیشتر باشد،اعتبار و شهرت وکیل بالا می رود. در دنیای مدرن امروز،در جامعه اختلافات و دعاوی موجود رو به افزایش گذاشته و هر فردی به طریقی درگیر مشکلات حقوقی و کیفری است.

به همین دلیل ،هر فرد باید اطلاعات در این زمینه می تواند از وکیل سنندج مشاوره و کمک دریافت کند. رعایت امانت در انجام امور موضوع وکالت،مانند اصل تعهد به صداقت یکی از تعهدات قانونی بهترین وکیل سنندج را برابر موکل خویش است.

معیار شما برای انتخاب بهترین وکیل سنندج چیست؟

مشخصات فردی و چند مورد از بهترین وکیل سنندج همراه با آدرس و شماره تماس و رزمه کاری ،بهترین وکیل سنندج ،بیان کرده ایم . شما می توانید براساس معیارهای خود،از بین آن ها یکی را انتخاب کنید. 

بهترین وکیل سنندج را با لیست 10 تایی بشناسید؟!

 

خانم عاطفه رنجبر1- خانم عاطفه رنجبر

ایشان وکیل دادگستری و مشاور حقوقی در شهر سنندج می باشند. و دارای سوابق بالای وکالتی نیز هستند. در زمینه های دعاوی حقوقی خانواده تجارت تخصص و مهارت دارند. خانم رنجبر به عنوان یکی از بهترین وکلا در سنندج توسط مردم انتخاب شده اند و اراِئه مشاوره های حقوقی لازم را نیز در زمینه های حقوق جرایم مالی و اقتصادی حقوق مهاجرت حقوق گمرکی حقوق اراضی حقوق مالکیت فکری و غیره… را بر عهده دارند و از ویژگی بارز ایشان می توان به توانایی بالا در نوشتن و تهیه و تنظیم لایحه و شکواییه ها اشاره کرد که می تواند در نتیجه گرفتن پرونده موثر باشد.

 

ارتباط با وکیل

نسرین امیر محمدی2- نسرین امیر محمدی

وکیل پایه یک دادگستری و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند. تخصص ایشان بیشتر در امور حقوقی: ملکی ثبتی و بانکی و در مسائل کیفری بیشتر پرونده های مربوط به کلاهبرداری خیانت در امانت چک و سفته و قاچاق را قبول می نمایند.

 

 

 

 

ارتباط با وکیل

چنانچه شما وکیل می باشید و تمایل دارید در لیست بهترین وکلای سنندج قرار بگیرید با این شماره 09152336547 تماس بگیرید.

بهترین وکیل کرمانشاه

در این مقاله سعی دارم اطلاعاتی را درباره بهترین وکیل کرمانشاه در اختیارتان بزارم .بهترین وکیل کرمانشاه کسی است که درحرفه ی خود بسیارقوی و مجرب باشد.در دادگاه ها و دادسراها ،پرونده های مالی ،خانوادگی ،اختلافات ملکی و…..زیادی وجود دارد ،که موکلین نیاز دارند بهترین وکیل کرمانشاه را باتوجه به موضوع پرونده ی خود برای وکالت انتخاب کنند.اگر به دنبال بهترین وکیل کرمانشاه هستید با من در این مقاله همراه باشید.

اگر نیاز داشتین به وکیل با بهترین وکیل کرمانشاه تماس بگیرید.

بهترین وکیل کرمانشاه چه کسی است؟

وقتی یک مشکلی مثلا حقوقی برایمان به وجود می آید اولین چیزی که به ذهن مان می رسد این است که به بهترین وکیل کرمانشاه و قابل اعتماد مراجعه کنیم تا بتوانیم سوال های خود را از او بپرسیم یا پرونده ی خود را برای مراحل رسیدگی در دادگاه به وکیل خوب بسپاریم .

چنانچه نیاز به مشاوره خوب با یک وکیل داشتین اینجا کلیک کنید

اما شاید ندانیم که بهترین وکیل کیست؟ در ادامه به معرفی 10 نفر از بهترین وکیل های کرمانشاه می پردازیم:

ویژگی مهم وکیل خوب :

1.وکیل خوب باید به روز باشد:

با توجه به تغییراتی که در قوانین ومقررات اتفاق می افتد لازم وضروری است یک وکیل خوب خود را با قوانین ومقررات جدید بروز نگه دارد. و صرفاً به دانش چندین سال قبل خود اکتفا نکند.

2.وکیل خوب باید امین وامانت دار باشد.

وکیل خوب باید محرم اسرار موکلش باشد وهرگز اطلاعات واتفاقات موکل خود را حتی بعد از اتمام پرونده پیش هیچ فردی افشا نکند

3.پرهیز از گفتن توانایی های غیر قانونی و کذب وبلوف زدن .

وکیل خوب هرگز موکل را الکی امیدوار نمی سازد بلکه با توضیحاتی جامع و کامل مسیر درست قانونی و نحوه سپری شدن مراحل رسیدگی پرونده را برای موکل شفاف سازی می کند و هرگز با بیان موضوعاتی چون من اطمینان صد در صد می دهم سعی در فریب و صرفاً گرفتن حق الوکاله را ندارد.

4. یک وکیل خوب بهترین و کم هزینه ترین و سریعترین راه حل را پیشنهاد می کند.

یک وکیل خوب پس از بررسی اسناد و مدارک ارائه شد و صحبت های لازم با موکل برای حل مشکل پیش آمده باید چندین راه حل قانونی را روی میز داشته باشد همچنین علاوه بر مراجع قضایی ابتدا باید سعی کند موضوع پیش امده را مذاکره به نتیجه برساند.

5.استفاده از تجربه ی دیگران و کمک و قاضی جهت روشن شدن ابهامات پرونده :

یک وکیل خوب علاوه بر علم و دانش خود، از تجارت دیگران را نیز جهت حل موضوع کمک میگیرد وبرای کشف حقیقت تمامی همکاری های لازم را با قاضی انجام میدهد و نباید هرگز ازآن سوء استفاد کند که این خلاف شان وکالت و وکیل خوب است.

6.برخورد محترمانه با قاضی موکل طرف مقابل:

وکیل خوب علاوه بر اینکه باید همه جوانب را رعایت کند نهایت احترام به موکل و قاضی و طرف مقابل را نیز باید داشته باشد.

7.وکیل خوب دارای یک یا چند تخصص است(تخصص گرایی)

با توجه به این که حوزه حقوق مانند بیشتر حوزه ها چون پزشکی و پیچیدگی و سختی موضوعی خاص خود را دارد، پس وکلایی که به صورت تخصص صرفا در یک یا چند موضوع دعاوی مشغول مشاوره و وکالت هستند ازتجربه و تخصص بالایی نسبت به وکلایی که در همه حوزه فعالیت می کنند برخوردار دارند.

8.وکیل خوب باید قلمی سنگین و روابط عمومی وفن بیان قوی داشته باشد:

نظر به محدودیت زمان دفاع در جلسات رسیدگی وکیل خوب باید برای دفاع بیان شیوا و رسایی داشته باشد. وبابیان سنجیده ونافذ بتواند که دریک یا چند جمله دفاع خود را تحریر یا بیان کند.

وکیل کیفری در کرمانشاه:

بهترین وکیل کرمانشاه در موضوع کیفری نماینده متهمان  وسازمان هایی است که در دادگاه های قضایی به اتهاماتی کیفری موکل خود رسیدگی می کند، این موارد می تواندشامل کلاهبرداری ،جرائم خشونت خانگی،سرقت،اختلاس،جرایم خشونت آمیز، رانندگی تحت تاثیرمواد الکلی ،جنایات جنسی وجرایم مرتبط با موادمخدر باشد.دامنه عمل برای وکالت کیفری شامل محاکمات ،قرارهای وثیقه ای ،راه حل های پس از محکومیت،معافیت های دادخواست ،ودادرسی های ابطال موقت یا مشروط است.

پس از بررسی پرونده ،وکیل کیفری در کرمانشاه با تمام شاهدان در گیر مصاحبه می کند.اساسنامه ،آئین دادرسی وآئین نامه های جرم وجنایت را تحقیق می کند،سس اقدام به ایجاد دفاع می کند و همچنین استراتژی را تهیه می کند.مذاکره با دادستان معمولاً درگیر دعاوی برای اتهام کمتر است.

بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه :

بهترین وکیل کرمانشاه  در خانواده ،باید به مهم ترین موضوعات :مثال طلاق توافقی ویک طرفه ،تمکین ،حضانت ،نفقه،مهریه،ملاقات فرزند ،کفالت وغیر می باشد .که به بعضی از موارد آن توضیح می دهم.

طلاق:

طلاق از نظر فقهی به دو گروه رجئی وبائن تقسیم می شود این دسته بندی براساس قابلیت رجوع در دوران عده یا عدم قابلیت آ« تعیین شده است ، همچنین از نظر رویه بع دو نوع طلاق توافقی و طلاق یک طرفه تقسیم می شود .وبا بعهترین وکیل کرمانشاه مشاوره شوید.

تمکین:

کسی که ناظر بر امور کلی زندگی است وتمکین بر روابط زناشوییمیان زن ومرد است .به عنوان مثال زن بدون اجازه شوهر حق ندارد خانه را ترک کند.به همین دلیل شوهرش می تواند برای عدم تمکین از او شکایت کنده اگر دلیل محکم پسندی شوهر برای عدم تمکین داشته باشددیگر زن حقی برای گرفتن نفقه ندارد. چرا که نفقه به زنی که عدم تمکین نداشته باشد تعلق نمی گیرد .ومرد می تواند از دادگاه تقاضای ازدواج مجددنماید.

یکی از چیزهایی کخ مهم در عدم تمکین زوج،خانم واقامی باشد.که شامل تمکین خاص وعام است. درصورتی که زوجه بدون عذر شرعی و موجه یا قانونی امتناع از تمکین نماید. ،زوج چنین دعوایی را در دادگاه خانواده مطرح می کند. واز لحاظ قانونی زن موظف به تمکین عام وتمکین خاص از همسر خودمی باشد.

نفقه:

نفقه به این معنا است که تآمین هزینه زندگی زن که شامل اثاثیه ،خانه ،غذا ،دارو ،لباس ،ودرمانی بوده که از همان زمان عقد دائم برعهد شوهر است.حدمیزان نفقه برمبنایی است ،که شئونات خانوادگی زن عرف وعادت ساکنان هر منتطقه و وضع مالی مرد توسط  مرجع قضایی تعیین می شود.نفقه به دو نوع نفقه معوفه وجاری تقسیم می شود.

 بهترین وکیل کرمانشاه را با لیست 10 تایی بشناسید؟!

 

خانم سارا الله ویسی1-خانم سارا الله ویسی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمانشاه می باشند و دارای سوابق بسیار بالایی در پرونده های حقوقی ، کیفری ، خانواده ، ملکی و مطالبه مهریه ، حق حبس و اعسار از پرداخت طلاق ثبتی ، اثبات مالکیت، خلع ید ، دعوا حضانت . غیره هستند و تخصص لازم را دارا داشته و با بانک های دولتی و موسسات مالی اعتباری و شرکت های دولتی و خصوصی در کرمانشاه همکاری دارند.

ایشان به عنوان یکی از بهترین وکلای کرمانشاه در بین مردم جایگاه خوبی دارد. در کارنامه ایشان انجام پرونده های ارجاعی رایگان در زمینه حقوق بشری دیده می شود.
از ویژگی های برجسته ایشان می توان به داشتن علم و دانش کافی و تجربه عملی با محیط مراجع قضایی برای بر عهده گرفتن پرونده نیز نام برد.

 

ارتباط با وکیل

 

چنانچه شما وکیل می باشید و تمایل دارید در لیست بهترین وکلای کرمانشاه قرار بگیرید با این شماره 09152336547 تماس بگیرید.

 

بهترین وکیل در مشهد

سلام و عرض ادب. میدونم که این روزا مشکلات زیاده و همه درگیرن به همین خاطر قصد دارم در این مقاله تا حد امکان بتونم باری از رو دوشتون بردارم و کمکی در حل مشکلتون کرده باشم به همین خاطر ازتون دعوت میکنم که در ادامه مقاله باهام همراه باشین و با بهترین وکیل مشهد نسبت به مشکلتون آشنا بشین و در انتخابتون دچار مشکل نشین بریم برای دیدن ادامه مطلب….

*pdf مقاله رو دانلود کنید و از روی فرصت مطالعه کنید*

“دانش و تجربه ما در اختیار شما”

 

تو ماشینم ازم مشروبات الکلی گرفتن ولی مال خودم نبوده چطور میتونم ثابت کنم؟ از یه بنده خدایی پول گرفتم تا بسته ای رو جا به جا کنم ولی توش مواد مخدر بوده حکمش چیه ؟ میخام برا بچم شناسنامه بگیرم خودم ایرانیم و شوهرم افغانی آیا امکانش هست؟ دخترم و 17 سالمه و با یک پسری ارتباط داشتم و بهم تعرض کرده چطور میتونم پیگیری کنم که آبرومم نره؟ شوهرم یه مدتیه داره بهم خیانت میکنه آیا میتونم ازش جدا بشم؟

شوهرم دست بزن داره و یه مدتیه بهم خرجی نمیده چیکار کنم؟ بعد از 10 سال سابقه کار صاحب کارم الکی اخراجم کرده میشه غرامت بگیرم ازش؟ خونه ای رو اجاره داده بودم ولی الان مستاجر ادعا میکنه خونه رو خریده ازم جطور میتونم حکم تخلیه بگیرم؟

برای پیدا کردن جواب این سوالات و سوالات دیگر در ادامه مقاله همراهم باش….

آنچه در ادامه مقاله خواهید خواند:

معرفی وکیل خوب در مشهد:

برای اینکه در انتخاب وکیل مورد نظر خود دچار تردید نشید و اینه نکته رو بگم که شما زمانی در یک پرونده به چیزی که میخواید میرسید و رای خوبی میگیرید که در انتخاب وکیل دقت داشته باشد و از بین وکلای بسیار زیادی که در مشهد وجود دارن بهترینشو انتخاب کنید. در ادامه ما بهتون بهترین وکیل دعاوی خانواده,کیفری, حقوقی رو بهتون معرفی خواهیم کرد….

مشاوره تلفنی و تخصصی با بهترین وکیل مشهد اینجا کلیک کنید

بهترین وکیل مشهد چه کسی است؟

اگر فکر میکنید که با سرچ بهترین وکیل در گوگل دیگ اون شخص بهترین هستش اشتباه میکنید شاخصه بهترین وکیل بودن میزان تجربه و پرونده های عملی و موفق اون وکیل هستش و اینکه در جامعه چه جایگاهی داشته باشه و چقدرم موکلاش ازش راضی باشن به همین حاطر میتونید تحقیق کنید و به ما در مجموعه خودمون سعی کردیم با وکلای مجربی همکاری داشته باشیم که اگر حضوری تشریف بیارید خودتون متوجه میشد.

معرفی انواع وکالت در مشهد:

 1. وکالت مقید: موکل طی انجام قراردادی, انجام امور خاص و مقیدی را به وکیل می سپارد. وکیل تنها اختیار انجام همان کار مشخص را خواهد داشت.
 2. وکالت مطلق: موکل به وکیل اجازه انجام تمام امور مربوط به موضوع مورد توافق را به وکیل می دهد. در واقع موکل وکالت کلیه امور مربوط به کار خود را به وکیل می سپارد.
 3. وکالت قضایی: انجام امور قضایی موکل که نیاز به دانش و تخصص کافی وکیل دارد و به وکیل دادگستری سپرده می شود.
 4. وکالت غیر قضایی: هرگاه شخصی انجام کار های اداری خود را به فرد دیگری بسپارد.
 5. وکالت ساده: موکل هر زمان که دلش بخواهد می تواند وکیل را از امور سپرده شده به وکیل برکنار کند.
 6. وکالت بلا عزل: وکالتی که در آن موکل حق فسخ قرارداد و عزل وکیل وجود ندارد.
 7. وکالت تام الاختیار: در این نوع وکالت وکیل جهت اجرای هر یک از امور مشخص شده به وی نیاز به اجازه موکل ندارد.
 8. وکالت نامه رسمی: وکالت نامه ای که به صورت رسمی و محضری بین موکل و وکیل منعقد می شود و در دفاتر اسناد رسمی به ثبت می رسد.
 9. وکالت نامه عادی : وکالت نامه ای که به صورت نوشتن قولنامه مکتوب بین طرفین و بدون نیاز به مراجعه به دفاتر اسناد رسمی و ثبت قرارداد تنظیم می شود.

مزایای کمک گرفتن از بهترین وکیل مشهد:

امروزه متاسفانه در اکثر پرونده ها به دلیل عدم آگاهی اشخاص و مشاوره های غلطی که از بقیه می گیرند پرونده را دچار پیچیدگی خاصی می شود به قول معروف گره کور میزنند و بعضا از مسیر اصلی دور می شود و جای خواهان و خوانده عوض می شود و در نتیجه به چیز دلخواه نمیرسید از این رو حضور وکیلی که با آخرین تغییرات قانون آشنایی داشته باشد و پله های دادگاه را به خوبی بشناسد یک امر حیاتی است. زیرا در هزینه های مادی و معنوی شما هم صرفه جویی می شود.

متاسفانه در مشهد گرفتن وکیل و همراه داشتن یک وکیل حوب جا نیوفتاده و بیشتر افراد بعد از انجام عملی یا کاری که دچار ضرر مادی و معنوی می شوند یاد وکیل میوفتند پس بهتره که قبل هر کاری یا هر شکایتی از یک وکیل مجرب در مشهد مشاوره بگیرید.

برای ارتباط مستقیم با بهترین وکیل در مشهد اینجا کلیک کنید.

ویژگی های یک وکیل خبره در مشهد:

 1. یک وکیل در مشهد باید رک و صادق باشد و از اغراق یا امید واهی بپرهیزد.
 2. یک وکیل در مشهد باید دقیق و حواس جمع باشد.
 3. یک وکیل در مشهد باید دارای اطلاعات به روز نسبت به قوانین باشد.
 4. یک وکیل در مشهد باید قلمی سنگین و فن بیان بالا و روابط اجتماعی مناسب باشد.
 5. یک وکیل در مشهد باید بتواند که کم هزینه ترین و سریع ترین راه را پیشنهاد کند.
 6. یک وکیل  در مشهد باید بخورد محترمانه با قاضی و موکل داشته باشد.
 7. یک وکیل در مشهد باید بتواند از تجربه دیگران برای بهتر شدن روند رسیدگی پرونده استفاده کند.
 8. یک وکیل در مشهد باید به خوبی از موکل خود دفاع کند و به دنبال جمع آوری دلایل برای روشن شدن موضوع باشد.

 

به چه وکیلی در مشهد نیاز دارید؟

 

بهترین وکیل حقوقی در مشهد

بهترین وکیل حقوقی در مشهد:

دعاوی مربوط به اداره کار که ناشی از اختلافات کارگر و کار فرما می باشد ، چون که این دعاوی از لحاظ مالی کم ارزش است در شورای حل اختلاق مطرح میشه ،درخواست اجرائیه اسناد رسمی و چک از اداره ثبت محل ،دعاوی در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری که مردم عادی ناشی از تخلف ازعدم انجام وظیفه کارکنان در شهرداری مطرح میکنند، مراجع رسیدگی به اختلافات مالیاتی ،

گمرگی مطرح کردن ادعا حقوقی و ثبت دادخواست در دادگاه حقوقی عمومی ، مثل مطالبات چک و سفته و اسناد عادی ، وصول مطالبات و الزام به انجام مورد خواسته ، احراز و اثبات وقوع معامله از قبیل بیع ، اجاره ، صلح ،قرض ، رهن وسایر عقود معین و غیر معین ،ضمان قهری و خسارت خارج از قرارداد پرداخته می شود.

شما با کلیک بر روی وکیل در مشهد میتونید با بهترین وکیل حقوقی در مشهد مشاوره بشید.  

 

بهترین وکیل خانواده در مشهدبهترین وکیل خانواده در مشهد:

خانواده رکن اصلی جامعه رو تشکیل میده و پایه و اساس هر خانواده والدین آن هستن، که اگر مشکلات به وجود آمده بین والدین حل نشه مسلما تاثیر مخربی بر زندگی و روابط فرزندان داره. از جمله اختیارات وکیل خانواده : دعاوی طلاق و طلاق توافقی  ، دعوای مطالبه مهریه ، دعوای مطالبه نفقه ، حضانت و سرپرستی فرزندان و پرداخت نفقه اقارب ،دعوای مهر المثل و مهر متعه ،فسخ نکاح ، دعوای تمکین ، اثبات نشوز ،اثبات یا عدم زوجیت ،دعوای تغییر جنسیت ، دعوای نفی ولد.

شما با کلیک بر روی وکیل در مشهد میتونید با بهترین وکیل حقوقی در مشهد مشاوره بشید.  

 

 

بهترین وکیل کیفری در مشهدبهترین وکیل کیفری در مشهد:

در جامعه برخی اعمال و رفتار افراد به عنوان جرم محسوب میشه و طبق قانون و مقررات کشور برای اون ها مجازات تعیین شده. از جمله اختیارات وکیل کیفری :  قتل عمد و غیر عمد، سرقت حدی و سرقت تعزیری، – محاربه و افساد فی الارض – جعل اسناد و یا استفاده کردن از اسناد جعل شده- کلاهبرداری ،خیانت در امانت ، تحصیل مال از طریق نامشروع ،قاچاق و حمل و نگهداری مواد مخدر و دارو های روان گردان ،  حمل سلاح ،استفاده از سلاح برای بر هم ریختن نظم و امنیت جامعه ، صادر کردن چک برگشتی ،قاچاق انسان.

شما با کلیک بر روی وکیل در مشهد میتونید با بهترین وکیل حقوقی در مشهد مشاوره بشید.  

 

وکیل متخصص طلاق در مشهدوکیل طلاق در مشهد:

 وکیل متخصص طلاق در مشهد و دعاوی خانواده نقش مهمی در روند رسیدگی پرونده های طلاق داره که با بررسی و مطالعه پرونده می تونه بهترین راه و سریع ترین راه را انتخاب کنه, و بر اساس دانشش از مشکلات نا خواسته جلوگیری کنه. تا ضرر و زیانی شما رو تهدید نکنه. در آخر داشتن یک وکیل متخصص طلاق در کنارتون باعث میشه که با احتمال بیشتری به حق و حقوق شرعی و قانونی خود برسید.

 

 

طلاق توافقی در مشهد چقدر زمان میبره؟

عموما طلاق توافقی 3 ماه الی 4 ماه زمان میبره که مراحلی داره که باید طی بشه اما اگر همین روند به یک وکیل متخصص خانواده و طلاق سپرده بشه خیلی کمتر زمان میبره به همین خاطر شما با ارتباط با وکلای با تجربه مجموعه با و با پرداخت هزینه اندکی می توانید ظرف 10 روز طلاق خودتون رو بگیرید.

راه ارتباطی با ما: 0513614000009156222213

 

مشاوره تلفنی و تخصصی با بهترین وکیل مشهد اینجا کلیک کنید

وکیل متخصص مواد مخدر در مشهد

 

وکیل مواد مخدر در مشهد:

متاسفانه یکی از مشکلات رایج جامعه دست و پنجه کردن با مواد مخدر است که آسیب های زیادی رو به وجود میاره. جرایم مواد مخدر انواعی دارد که متناسب با هرکدام قانون مجازات هایی هم تعیین شده مانند نگهداری یا حمل یا تولید و یا پخش مواد مخدر. به همین خاطر این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است و در این حوزه نیاز به وکیل متخصص و با تجربه دارد که بتواند روند کاملا قانونی را طی کند و با کشف حقایق م مهارت های خود بتواند به آزادی موکل حود کمک کند.

 

وکیل متخصص رابطه نامشروع در مشهد

وکیل رابطه نامشروع در مشهد:

رابطه نامشروع چیست؟؟؟

منظور از رابطه نامشروع،رابطه بین زن و مردی است که باهم ازدواج نکرده‌اند و پایشان را از مرز قانونی و شرعی فراتر میگذارند.

جرایمی مانند منافی عفت,زنا,قوادی یا رابطه نامشروع که با آبرو اشخاص در ارتباط است به همین خاطر استفاده از وکیل کیفری در مشهد را می طلبد که بتواند با استفاده از تجربه موکل خود را تبرئه کند و آبروی او حفظ شود. گرچه که جرم رابطه نامشروع غیر قابل گذشت است یعنی حتی اگر شاکی خصوصی گذشت کند باز هم مجازاتی برای آن از جنبه عمومی انجام می شود.

وکیل متخصص پرونده ملکی در مشهدوکیل ملکی در مشهد:

وکیلی که در زمینه‌های قوانین و مقررات ملکی دانش و تخصص کافی رو داشته باشه رو وکیل ملکی میگیم. از جمله اختیارات وکیل ملکی: دعوای تصرف عدوانی اموال غیر منقول – رفع مزاحمت و ممنعت از حق ملکی – خلع ید عدوانی به جهت مالکیت عین و منافع از تصرف غاصب عین یا مستاجری قرار داد آن تمام شده و یا شروطی را در قرار داد نقض کرده  – باطل کردن اسناد رسمی یا عادی – افراز ملک مشاع – احراز سند مالکیت عین و منافع ، فسخ قرارداد اموال ملکی ،الزام به تنظیم سند رسمی.

 

 

وکیل متخصص اداره کار در مشهدوکیل اداره کار در مشهد:

وکیل اداره کار با توانایی و اطلاعات کافی درباره قوانین اداره کار میتونه به راحتی حق کارگر را از کار فرما و بلعکس حق کارفرما رو از کارگر در صورتی که حق با آنان باشد بگیرد. از جمله دعاوی حقوق کار: عیدی, بیمه, سنوات , حق اولاد, مسکن ,دستمزد, قرارداد کار.

 

 

 

 

چطور میتونم از بهترین وکیل در مشهد کمک بگیرم؟

قدم اول: جستجو نام سامانه وکیل نوین در گوگل و کلیک بر روی آن

قدم دوم: انتخاب درخواست مشاوره از منو بالا

 قدم سوم: پر کردن فرم مشاوره و ارسال درخواست

نتیجه: دریافت شماره 2 وکیل متخصص نسبت به موضوع و تماس با ایشان.

اگر وقت چنین کارایی رو نداریی فقط کافیع روی کلمه مشاوره کلیک کنی.

تخصص های وکیل در مشهد:

 1. وکالت در امور مربوط به اعتراض به رای تجدید نظر فرجام خواهی و اعاده دادرسی
 2. وکالت در موارد مصالحه و سازش
 3. وکالت در ادعای جعل یا انکار و تردید نسبت به سند طرف و استرداد سند
 4. وکالت در تعیین جاعل
 5. وکالت در ارجاع دعوا به داوری و تعیین داوری
 6. وکالت در توکیل
 7. وکالت در تعیین مصدق و کارشناس
 8. وکالت در ادعای اعسار
 9. وکالت در استرداد داخواست یا دعوا
 10. وکالت در جلب شخص ثالث و دفاع از دعوای شخص ثالث

هزینه پرونده و مشاوره با بهترین وکیل مشهد چقدر است؟

هزینه مشاوره در دفاتر حقوقی مشهد ناچیز است و مبلغی بین 100 تا 300 هزار تومن می باشد. که ممکن است شما صرفا با یک مشاوره و راهنمایی کارتان حل شود. ولی هزینه پرونده و قرارداد با توجه به شرایطی محاسبه می شود مثلا نوع پرونده یا خواسته موکل از وکیل و یا شرایط مالی موکل که همه ی اینها را می توان با وکیل در مشهد به توافق رسید.

که از این باب اصلا جای نگرانی نیست در آخر این موکل و وکیل هستند که می توانند با توافق یکدیگر مبلغی را کمتر از تعرفه یا بیشتر از آن تعیین کنند و اینکه نحوه پرداخت آن اقساطی باشد یا….

ما در این مقاله سعی کرده ایم که وکیلی با وجدان و با انصاف و دلسوز و با تجربه بهتون معرفی کنیم تا اینکه در وقت و هزینتون صرفه جویی بشع و با پرداخت اندکی هزینه بیشترین استفاده را ببرید. ما کنارتان هستیم.

 

 بهترین وکیل مشهد را با لیست 10 تایی بشناسید(آپدیت1402)

 

 

مهناز دلاويز1- مهناز دلاویز

وکيل مهناز دلاويز وکيل پايه يک دادگستری و دارای مدرک کارشناسی می باشند. ايشان در مقطع  کارشناسی ارشد به مطالعه حقوق خصوصی پرداخته اند و جز يکی از بهترين وکیل مشهد حساب می شوند.

وکیل دلاویز به صورت تخصصی در مورد پرونده های خانواده از جمله دعاوی طلاق حضانت استرداد جهیزیه الزام به ثبت ازدواج نفقه تمکین و ارث کار می کنند. 

در صورتی که نیاز به وکیل خانواده دارید با توجه به رضایت موکلان و به نتیجه رسیدن پرونده ها ما وکیل مهنار دلاویز را به شما معرفی می کنیم.

ارتباط با وکیل

علیرضا امامی2- علیرضا امامی

یکی دیگر از بهترین وکیل مشهد علیرضا امامی روشناوند وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری خراسان و کارشناس ارشد حقوق خصوصی از سال ۸۵ کار وکالت خود را در شهر مشهد می باشد و در مدت ۱۶ سال کار وکالت توانسته به عنوان بهترین وکیل مشهد و مسولیت پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود زمینه فعالیت وکیل آقای علیرضا امامی شامل پرونده های حقوقی بالاخص دعاوی بانکی ، کیفری ، و خانواده می باشد .

برای حضور در دفتر وکالت علیرضا امامی روشناوند بهترین وکیل مشهد و اعطای وکالت به ایشان، می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

ارتباط با وکیل

امیر راما صالح3- امیر راما صالح

از بهترین وکیل مشهد امیر راما صالح وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، اشتغال به وکالت را از سال ۱۳۹۰ آغاز نمودند. ایشان کارشناس ارشد رشته حقوق مالکیت فکری از دانشگاه دولتی قم بوده در مقطع دکتری حقوق خصوصی نیز تحصیل نموده است. همچنین ایشان با دانشگاه ها و مراکز عالی مشهد به عنوان مدرس همکاری داشته اند و با بیش از یک دهه سابقه وکالت در مشهد، امیر راما صالح موفق شده در امور حقوقی، تجاری، کیفری و خانواده پرونده های زیادی را به نتیجه مطلوب موکلین برساند و حقوق تضییع شده آنان را استیفا نماید.

 

ارتباط با وکیل

صدیقه مصدق صدیقی4-صدیقه مصدق صدیقی

صدیقه مصدق صدیقی در شهر مشهد وکیل پایه یک فارغ التحصیل کارشناسی ارشد به شماره پروانه ۲۶۵۳ می باشد ایشان یکی از وکلای متخصص در زمینه های

طلاق ، استرداد جهیزیه ، نفقه ، چک ، ترک انفاق ، بانکی ، الزام به تنظیم سند و فک رهن می باشند.

 

 

ارتباط با وکیل

در حال تکمیل است….

 

مشاوره تلفنی و تخصصی با بهترین وکیل مشهد اینجا کلیک کنید.

 

سوالات پر تکرار از بهترین وکیل در مشهد

پرسش موکل:

با سلام میخواستم بدانم برای خانمی که می خواهد از همسرش طلاق بگیرد اما همسر راضی به طلاق دادن نیست و او را به اجبار وادار به ادامه زندگی میکند و با او مثل برده ها رفتارمی کند و از طرفی چندین سال است که یک همسر صیغه ای دیگر گرفته است، آیا قانون تبصره ای گذاشته است که این خانم بتواند هرچه سریع تر طلاق بگیرد؟ 

پاسخ وکیل:

سلام مرد برای ازدواج دومش بایستی از همسر اول خود اجازه بگیرد و چنانچه بدون اجازه او همسر اختیار کرد، زن میتواند از شوهر خود طلاق بگیرد شما بر این مبنا میتوانید در صورت ازدواج همسرتان و اثبات آن در دادگاه اقدام کنید و طلاق خود را بگیرید. چنانچه شما نتوانستید آن را اثبات کنید ، میتونید از راه هایی از جمله دریافت مهریه، نفقه و… شوهر خود را مجبور به طلاق کنید .که برای این امور بایستی حضوری تشریف بیارید .

پرسش موکل:

با سلام  میخواستم بپرسم دختری که تو عقد هنوز بخواد طلاق توافقی بگیره حتما باید به دادگاه مراجعه کنن یا مستقیم محضر میشه رفت؟ آیا باید پزشکی قانونی بروند یا همین که شوهر بگه خانمم باکره است و نزدیکی نداشتیم کفایت میکنه ؟

پاسخ وکیل:

سلام شما بایستی به دادگاه برید و اگر دو طرف اعلام کنید راجع به بکارت نیازی به پزشکی قانونی نیست. البته در بعضی مواقع اختلافی است .فقط دقت شود با ازبین رفتن بکارت مهریه شما کامل و در صورت سالم بودن آن مهریه شما نصف میشود شما میتوانید برای انجام این امور وکیل طلاق در تبریز بگیرید .

پرسش وکیل:

میخواهم از شوهرم بخاطر نداشتن کار ثابت و درآمد و داشتن قرض و وام و قسط زیاد که قادر به پرداخت آنها نیست و ضامن اغلب وامهایش هم من هستم طلاق بگیرم، فقط حضانت دختر ۲/۵ ساله ام را میخواهم باید از کجا شروع کنم ؟

پاسخ وکیل:

دادخواست نفقه معوقه و جاریه مطرح و بعد از دریافت حکم دادخواست طلاق به استناد عسر و حرج حضانت فرزند تا ٧ سالگی متعلق به مادر است و هیچ مرجع قانونی هم نمیتواند فرزند را از مادر بگیرد و بعد از ٧ سالگی هم حضانت فرزند با کسی است که صلاحیت داشته باشد.برای اطلاعات بیشتر با وکیل طلاق در تبریز مشاوره شوید.

پرسش موکل:

زن مطلقه ای که ازاله بکارت شده است آیا در ازدواج مجدد با شخص دیگری میتواند از حق حبس استفاده کند و آیا برای صیغه نکاح مجدد اجازه ولی وی لازم است؟

پاسخ وکیل:

بله می تواند چون بنابر ماده ۱۰۸۵ قانون مدنی حق حبس را تنها مشروط به دو امر نموده است :

۱- مهر زن حال باشد یعنی بدون مدت و قابل وصول به مجرد عقد

۲- زن قبل از دریافت مهریه از شوهر تمکین نکرده باشد و در اینجا بکارت یا عدم آن شرط نشده است. و اما در مورد قسمت دوم سوال شما تنها نکاح دختر باکره موقوف به اجازه ی ولی یا جد پدری او می باشد .

پرسش موکل:

با سلام و تشکر از شما بنده در شرف ازدواج با اقایی هستم که تبعه لبنان و مشغول به تحصیل در ایران هستند. سوال من این است که با توجه به اینکه پس از ازدواج تابعیت ایشان برمن تحمیل میشود اگر پدر من بعد از ازدواج من فوت کنند ارث به من تعلق میگیرد؟ چون با توجه به اینکه من از تابعیت ایران خارج میشوم حاکمیت من بر اموالی چون زمین و باغ محدود خواهد شدآیا تمام اموال پدرم به برادرم میرسد یا اینکه دولت املاکی را که به من میرسد را میفروشد و مبلغ آن را به من تحویل میدهد؟

پاسخ وکیل:

با سلام بله تمامی اموال به شما ارث می رسد لیکن چون تبعه کشوری دیگر می شوید به شما ۱ سال مهلت داده می شود، در خصوص اموال خود تعیین تکلیف نمایید. (تبعه ی کشورهای دیگر در ایران تنها می توانند یک مال غیر منقول برای سکونت و یا محل کار خود داشته باشند.)  برای کار های قانونی تابعیت حتما حضوری دفتر وکیل طلاق درتبریز مراجعه کنید .

پرسش موکل:

آیا نام دخترانه فاطمه مهدا مورد تایید ثبت احوال است و برای این نام شناسنامه صادر می‌کنند؟

پاسخ وکیل:

 با سلام، تغییر اسم مذهبی آسان نیست اما می‌توانید از طریق ثبت احوال و در صورت مخالفت از طریق دادگاه به طرفیت ثبت احوال با مستندات و ادله محکمه پسند اقدام نمایید. 

پرسش موکل:

سلام، از شخصی شکایت کیفری بابت جعل و استفاده از سند مجعول و تبانی بابت بردن مال غیر نموده‌ام و حکم قطعی به محکومیت ایشان به زندان صادر شده است، اگر شاکی خصوصی (بنده) رضایت دهم ممکن است حکم ایشان تعلیق شود؟ 

پاسخ وکیل:

 با سلام، بله طبق قانون کاهش جرایم تعزیری مصوب ۱۳۹۹، جعل اسناد عادی در صورت گذشت شاکی باعث بسته شدن پرونده خواهد شد در حالی که در گذشته جعل و استفاده از اسناد مجعول به علت برهم زدن نظم جامعه از جرایم غیر قابل گذشت بود. 

پرسش موکل:

سلام، منزلی که سه دانگ به نام زن و سه دانگ به نام مرد است و در دعوا، زن کلید منزل را تعویض کرده و اجازه ورود به مرد نمیدهد، چکار باید کرد؟

پاسخ وکیل:

 سلام در واقع مالکیت شما مشاعی می‌باشد و ایشان نمی‌تواند مانع ورود شما شود با توجه به مدارک و مستنداتی که دارید نسبت به شکایت کیفری ایشان به جرم ممانعت از حق اقدام نمایید.

چنانچه سوال دیگری دارید در قسمت دیدگاه آخر مقاله ازمون بپرسید.

 

مقالات مرتبط با وکیل در مشهد و بهترین وکلای شهر های دیگر:

چگونه با بهترین وکیل مشهد مشاوره بگیریم:

سامانه وکیل نوین اولین استارتاپ حقوقی در کشور توانسته نام خوبی را از خود بجا بزاره و باعث امنیت خاطر اکثر مراجعین شود. و برای مشاوره حضوری و آنلاین با بهترین وکیل مشهد نسبت به موضوعی که مشکل دارید به راحتی می توانید بر روی درخواست وکیل متخصص کلیک کنید یا با شماره های 05136140000 یا 05136141111 تماس بگیرید و از 5 دقیقه مشاوره رایگان بهره مند بشید.

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

 وکیل طلاق در شیراز 

ازدواج خوبه و زندگی زناشویی لذت های زیادی داره ولی به شرطی که با انتخاب درست همراه باشه چه از لحاظ سن یا شراط تحصیلی یا خانوادگی که اگه توجه کافی نباشه بعد ازدواج زن و شوهر دچار مشکل میشن طوری که دیگه تحمل ندارن و خسته میشن و دنبال راهی میگردن که زودتر خلاص بشن متاسفانه یا خوشبختانه در این مقاله من بهتون بهترین وکیل طلاق در شیراز رو معرفی میکنم که با ارتباط با ایشان بتونید مشکل خودتون رو حل کنید.

با من همراه باشید….

 بهترین وکیل طلاق در شیراز کیست؟

اگر به وکیل طلاق در شیراز مراجعه کنید ممکن است در دیدار اول طلاق را پیشنهاد نکند و شما را به سازش دعوت کند. در واقع منظور از این جمله این است که یک وکیل خوب وکیلی است که در مرحله اول شما را برای آشتی تشویق کند و اگر آشتی و سازش را به صلاح شما ندانست به کمک تمامی آنچه که در دوران تحصیل و دوران وکالت خود آموخته است به شما کمک کند.

متاسفانه امروزه طلاق یکی از پر شمار ترین شکایت ها در دادگستری است. همان‌ طور که می‌ دانید آمار طلاق هر سال بیشتر از سال‌ های قبل افزایش می‌ یابد و همین مسئله می‌ تواند برای جامعه مشکلاتی را به وجود بیاورد در اینجا است که اهمیت یک وکیل خوب بیشتر به چشم می‌خورد. اگر وکیل از توانایی زیادی برخوردار باشد می تواند از طلاق جلوگیری کند.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل طلاق در شیراز اینجا کلیک کنید

  عسر و حرج چیست؟

عسر و حرج عبارت است از به وجود آمدن وضعیتی که ادامه زندگی را برای زوجه با مشقت همراه نماید .

 موارد عسر و حرج زوجه که باعث گرفتن طلاق می شوند کدامند؟

۱– ترک زندگی توسط زوج حداقل به مدت ۶ ماه متوالی و یا ۹ ماه متناوب در مدت ۱ سال بدون عذر موجه.

۲– اعتیاد زوج به یکی از انواع مواد مخدر و یا ابتلا وی به مشروبات الکلی که به اساس زندگی خانوادگی خلل وارد آورد و امتناع یا عدم امکان الزام وی به ترک آن در مدتی که به تشخیص پزشک برای ترک اعتیاد لازم بوده است.

در صورتیکه زوج به تعهد خود عمل ننماید و یا پس از ترک ، مجددا به مصرف مواد مذکور روی آورد، بنا به درخواست زوجه ، طلاق انجام خواهد شد.

۳– محکومیت قطعی زوج به حبس ۵ سال یا بیشتر.

۴– ضرب و شتم یا هرگونه سوء رفتار مستمر زوج که با توجه به وضعیت زوجه قابل تحمل نباشد.

۵– ابتلا زوج به بیماری های صعب العلاج روانی یا ساری یا هر عارضه ی صعب العلاج دیگری که زندگی مشترک را مختل نماید.

6- پرداخت نکردن نفقه زن توسط شوهر به مدت 6 ماه

7- جنون زوج در مواردی که فسخ نکاح شرعا ممکن نباشد.

8- محکومیت قطعی زوج در اثر ارتکاب جرم

9- داشتن شغلی که با نظر دادگاه با مصالح خانوادگی و حیثیت زوجه منافات دارد.

10- در صورتی که پس از گذشت 5 سال زوجه از شوهر به جهت عقیم بودن یا عوارض جسمی بچه دار نشود.

11- در صورتی که زوج مفقود الاثر شود و ظرف 6 ماه پس از مراجعه به دادگاه پیدا نشود.

12- زوج دیگری را بدون رضابت زوجه اول اختیار کند.

وکیل طلاق در شیراز

 

سوالات پر تکرار از وکیل طلاق در شیراز

سوال:

سلام میخوام طلاق بگیرم اما باردارم چه کنم؟

جواب:

بهتره بگم که طلاق آخرین راه هست مخصوصا الان که پای یک بچه درمیون اما از نظر قانونی منعی بر تقاضای طلاق شما نیست و میتونید دادخواست طلاق بدهید.

سوال:

چه زمانی زن میتونه درخواست طلاق بده؟

جواب:

در قانون برای خانم ۱۲ شرط پیش بینی شده که در صورت داشتن ان ۱۲شرط خانم میتونه از طریق قانون اقدام کنه برای طلاق اگه مایلی با اون ۱۲ شرط اشنا بشی میتونی با کارشناسان وکیل نوین مشاوره بگیری.

سوال:

طلاق از طرف خانم چه مدت زمان میبره؟

جواب:

در صورت درخواست طلاق از طرف خانم اول این که نیاز به اثبات عسر و حرج بسیار زمان بر است و بستگی به دادگاه و قاضی داره و زمانش رو نمیشه پیش بینی کرد.

سوال:

آیا به صورت اینترنتی میشه طلاق توافقی گرفت؟

جواب:

طلاق یک سری تشریفات دارد که باید با حضور دو شاهد انجام شود.و در تمام مراحل دادرسی و توافقات نیاز به حضور طرفین میباشد.پس میتوان گفت:انجام اون از طریق اینترنت امکان پذیر نیست.

سوال:

چنانچه زوج برای فرار از پرداخت حقوق زوجه سرمایه خود را به نام دیگری کرده باشد چه اقدامات حقوقی امکان پذیر می باشد؟

جواب:

در صورتی که معامله به قصد فرار از دین قابل اثبات باشد( مثلا تاریخ انتقال پس از اقامه دعوی از سوی زوجه باشد) میتوان به استناد ماده ۲۱۸  قانون مدنی درخواست ابطال آن رااز دادگاه صالح نمود همچنین به استناد ماده ۴ قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی عمل زوج جرم و وی به ۴ ماه تا ۲ سال حبس محکوم می شود.

برای ارتباط مستقیم با وکیل طلاق در شیراز اینجا کلیک کنید.

سوال:

آیا مرد می تواند به زور زن را وادار نماید که از او جدا شود، هر چند زن راضی نباشد و او را به زور طلاق دهد، هر چند خواسته زن این نباشد ؟

جواب

قانونا مرد می تواند هر زمانی که بخواهد زن خود را طلاق دهد هر چند زن مخالف طلاق باشد لیکن باید تمام حق و حقوق زن را پرداخت نماید.

سوال:

با سلام و تشکر اگر زنی از طرف شوهرش وکالت برای طلاق داشته باشد میتواند هم مهریه اش را بگیرد و هم طلاق بگیرد؟

جواب:

با سلام بله می تواند طلاق بگیرد و مهریه خود را نیز مطالبه نماید مگر اینکه در ضمن متن وکالتنامه زوج ذکر کرده باشد که زوجه در صورت بذل تمام یا میزان خاصی از مهریه خود وکالت در طلاق دارد. 

وکیل طلاق در شیرازروش گرفتن طلاق از طرف مرد:

مهم ترین و اصلی ترین روش طلاق از طرف مرد است. چون اساسا طلاق دادن حق مرد است، و این حق سلب شدنی از طرف مرد نیست ولی قابل وکالت دادن هست.

مثل مردی که وکالت در طلاق به زن خود می دهد و خود هم می تواند از این حق استفاده کند بنابراین مرد هر وقت بخواهد می تواند به دادگاه مراجعه کند و با کمک و راهنمایی وکیل طلاق درشیراز دادخواست طلاق بدهد و از دادگاه گواهی عدم سازش بگیرد و زن خود را طلاق دهد.

بیشتر بخوانیم….

آیا با کار کردن زن در خونه همسر بهش اجرت المثل تعلق میگیره؟

برابر تبصره ۶ ماده واحده مصوب مجمع تشخیص مصلحت نظام زن حق دارد از دادگاه درخواست کند حق الزحمه کارهایی را که در زمان زوجبت بدون قصد تبرع انجام داده و شرعا موظف به آن نبوده است تعیین و زوج را مکلف به پرداخت آن نماید. در اجرت المثل ملاک تعیین وضع مالی مرد نیست. بلکه با ارجاع امر به کارشناسی حق الزحمه زن در امور خانه داری به نسبت سنوات زندگی مشترک و نوع کارهایی که زوجه در خانه شوهر و دیگر عوامل تعیین می گردد.

برای اینکه بتونم با وکیل طلاق شیراز مشاوره بشم چیکار کنم؟

 شما با اومدن به این مقاله نصف راه رو طی کردین و با وکیلی که در شهر شیراز بهتون معرفی میکنیم ممکنه با یه مشاوره تخصصی کارتون پیش بیوفته و ادامه مسیر رو خودتون طی کنید حالا فقط کافیه رو لینک زیر کلیک کنید تا سوالتون رو بپرسید از وکیل متخصص طلاق در شیراز:

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل طلاق در شیراز اینجا کلیک کنید

اهمیت گرفتن وکیل طلاق در شیراز

باید بدونید هر وکیلی که در هر موضوعی انتخاب میشه, باید ویژگی های مخصوص خودش رو داشته باشه.قطعا هر فردی در مسئله طلاق راضی به انتخاب سرسری وکیل نیست و معمولا موکلین در انتخاب وکیل در پرونده های طلاق بسیار دقیق عمل میکنن. که قراره تمامی اسرار خودشون رو در زندگی با اون وکیل درمیون بذارن و قطعا اولین کاری که هر موکل انجام میده پرس جو در رابطه با تخصص وکیل طلاق در شیراز هست.

وکیل طلاق در شیراز

 

وظایف وکیل طلاق در شیراز:

حضور وکیل طلاق در شیراز رو باید جدی گرفت, همیشه درپرونده های طلاق موضاعاتی مطرح میشه که خیلی کمتر در پرونده های دیگه ردپایی از اون ها دیده میشه.اگه قبل از این که در پرونده های طلاق به مشکل بخوریم هنگام عقد با یک وکیل مشورت کنیم. و خیلی از حقوقمون رو در سند ازدواج قید کنیم.

هرگز در هنگام طلاق دچار مشکل نمیشیم, این حقوق میتونن شامل: حق تحصیل/حق مسکن/میزان مهریه/میزان نفقه.و خیلی چیز های دیگه بشه, یک وکیل در قدم اول باید تسلط کافی بر تمامی قوانین داشته باشه و از اونجا که نحوه دادرسی در طلاق در این چند سال مدام در حال تغییر است, وکیلی در این امر موفق که با نحوه دادرسی اشنایی دقیق داشته باشه, البته لازم که تجربه کافی هم داشته باشه, تا بتونه به ما کمک کنه.

مزایای داشتن وکیل طلاق شیراز:

مزایای وکیل طلاق در شیراز قطعا بسیار است اون هم نه تنها در شیراز بلکه در هر شهری که باشید اولین و مهم ترینش هم این است. که اگاهی شما را بالا میبرد بعد از اون داشتن یک وکیل طلاق توافقی باعث میشه که مراحل رسیدگی سریع تر انجام بشه و از همه مهم تر با حضور وکیل نیازی به حضور زوجین در دادگاه نمیباشد.

برای مشاوره با بهترین وکیل طلاق در شیراز چیکار کنم؟

وکیل نوین با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است ، با تماس و مراجعه هر شهروند به وکیل طلاق در شیراز بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی میگردد . برای ارتباط با وکیل طلاق در شیراز می توانید بر روی وکیل متخصص کلیک کنید.

 

مشاوره حضوری | مشاوره تلفنی | مشاوره متنی

وکیل خوب در کرج

روش پیدا کردن وکیل خوب در کرج 

بهترین راه حل شما برای پیدا کردن وکیل با دستمزد ارزان درکرج که کیفیتی بالایی در کار خود داشته باشد تماس یا مشاوران موسسات حقوقی است سامانه وکیل نوین با ثبت نام بیش از 1700 وکیل در سراسر کشور شما میتوانید در این سامانه مشکل حقوقی خود را ثبت کنید ،

سپس اطلاعات 2 وکیل متخصص این حیطه در شهر کرج به شما معرفی سپس با ایشان تماس بگیرید و رقم حق الوکاله را بپرسید و وکیلی که قیمت مناسب تری داشت از ایشان نوبت مراجعه بگیرید  ، جهت ثبت درخواست وکیل در کرج از طریق دکمه زیر و یا تماس با شماره ارتباط برقرار کنید :

جهت معرفی و تماس با وکیل خوب در کرج اینجا را کلیک کنید

 حق الوکاله یک وکیل در کرج چقدر است؟  

حق الوکاله وکیل تابع شرایط و تعرفه قانون آیین دادرسی مدنی و تعرفه کانون وکلا است و باید بین دعاوی مالی و غیر مالی تفاوت قائل شد و به طور معمول اگر در دعاوی مالی حکم قطعی باشد حدود 10 درصد موضوع خواسته شماست و اگر حکم قطعی نباشد بین 3 تا 8 درصد بها خواسته است و در دعاوی غیر مالی مثل مسائل زوجیت و اثبات نسب دعاوی تصرف عدوانی و خلع ید و..

از حداقل 5 میلیون ریال تا 200 میلیون ریال ارزیابی شده است علی ایها الحال  میتوان آن را طبق رضایت طرفین_(وکیل و موکل) تغییر داد و وکیل سامانه وکیل نوین بضاعت و توانایی شما را در پرداخت مد نظر قرار خواهد داد و به بهترین قیمت که حتی باور کردنی نیست پرونده حقوقی شما را بر عهده میگیرد و با دلسوزی و تعهد کاری زیاد سعی در بهترین نتیجه قضایی برای شماست پس بنابراین در صورت تمایل شما، ما بهترین وکیل خوب در کرج را به شما معرفی میکنیم.

آیا تعین وکیل آقا یا خانم در مقدار حق الوکاله تاثیر دارد ؟

خیر تفاوتی عموما ندارد و گاه توانایی وکلای آقا و خانم باهم متفاوت است ، یکی از جسارت و قدرت ویژه ای برخوردار است و یکی از فن بیان زیبا جهت قانع سازی برخوردار است شما کافیست با ایشان حضوری صحبت کنید و با هرکدام که حس بهتری داشتید وکالت خود را به ایشان بسپارید . 

علی خالویی : سلام سپاس از وکیل نوین آیا تلفن تماس هست که همین الان بشود به ایشان تماس گرفت و اطلاعات وکیل متخصص را دریافت نمود  ؟

سلام بایستی دید پرونده شما در چه رابطه ای است که بر مبنای آن بتوان اطلاعات وکیل را به شما ارائه نمود  شما میتوانید از طریق دکمه بالا درخواست شماره تماس وکیل را بدهید و یا میتوانید  با شماره های ۰۹۱۲۹۱۷۰۴۶۸ و ۰۲۱۲۲۲۲۱۶۶۳ تماس حاصل فرمایید تا تلفنی اطلاعات وکیل خوب و ارزان در کرج متناسب با نوع پرونده شما به وکیل متخصص با حق الوکاله مناسب معرفی گردید .

وکیل طلاق در کرج

طلاق را می‌توان یکی از رایج‌ترین موارد دعاوی در کشور بیان کرد که برای پیشبرد آن نیاز به یک وکیل خبره دارید. یک وکیل دادگستری حرفه‌ای می‌تواند دعاوی طلاق را بر عهده بگیرد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن این دعاوی را پیش ببرد. نکته‌ای که در این میان وجود دارد این است که به عنوان یک وکیل خوب و خبره، این فرد باید در جلسات دادگاهی حضور داشته باشد و تمام دادخواست‌ها، لایحه‌ها و شکوائیه‌ها را با نهایت دقت تنظیم کند.

شما می‌توانید از وکیل نوین، تلفن بهترین وکیل طلاق در شهر کرج را دریافت کنید .وکلای طلاق کرج میتوانند بدون حضور شما و درگیری در زمان کمی طلاقتان را بگیرند . 

جهت معرفی و تماس با وکیل خوب در کرج اینجا را کلیک کنید

وکیل کلاهبرداری در کرج

کلاهبرداری از جرایمی است که مجازات تا 5 سال حبس و جزای نقدی معادل مبلغ را دارد لذا در آن وکیل باید نهایت تلاش خود را بکند که حق به حق‌دار برسد. برای این منظور، او باید بتواند با تمام قوانین مربوط به این نوع دعاوی آشنایی داشته باشد و با تنظیم بهترین نوع شکواییه  و لایحه‌ها، پرونده را به نفع موکل خود تمام کند.

بالغ بر 40 وکیل متخصص کلاهبرداری در سامانه وکیل نوین ثبت نام کردند و شما میتوانید از طریق دکمه های موجود در این مقاله تلفن وکلا را بدست آورید و با ایشان تماس حاصل نمایید.

لیست وکلای خوب کرج برای مشاوره حقوقی حضوری و تلفنی 

شهر کرج دارای وکلای مختلفی است که برخی از آن‌ها تازه‌کار و برخی دیگر دارای بیش از دو دهه سابقه فعالیت هستند. حال اگر بخواهید در این شهر برای خود یک وکیل استخدام کنید، نمی‌دانید که کدام وکیل می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. در نتیجه، ممکن است عباراتی مانند وکیل خوب در کرج را جست و جو کنید و نتیجه جالبی دریافت نکنید. اما ما در وکیل نوین لیستی کامل از بهترین وکلای کرج را در هر زمینه‌ای جمع‌آوری کرده‌ایم. شما می‌توانید همین حالا این لیست را در زیر مشاهده کرده و برای برقراری ارتباط با وکیل مورد نظر، روی نام او کلیک کنید.

 

نام و نام خانوادگی  شهر سوابق وکیل
جلال مومنی وکیل خوب در کرج | وکلای مشاوره حضوری رایگان درکرججلال مومنی کرج مشاهده سوابق و تماس 
مژگان پیغامی نسب وکیل خوب در کرج | وکلای مشاوره حضوری رایگان درکرجمژگان پیغامی نسب کرج مشاهده سوابق و تماس 
محسن افشارنسب وکیل خوب در کرج | وکلای مشاوره حضوری رایگان درکرجمحسن افشارنسب کرج مشاهده سوابق و تماس 
محسن ابوفاضلی وکیل خوب در کرج | وکلای مشاوره حضوری رایگان درکرجمحسن ابوفاضلی کرج مشاهده سوابق و تماس 
نسرین محمدی وکیل خوب در کرج | وکلای مشاوره حضوری رایگان درکرجنسرین محمدی کرج مشاهده سوابق و تماس 
وکیل خانم 1 وکیل خوب در کرج | وکلای مشاوره حضوری رایگان درکرجفاطمه غلامی شیزری کرج مشاهده سوابق و تماس 
محمد بابایی فیشانی وکیل خوب در کرج | وکلای مشاوره حضوری رایگان درکرجمحمد بابایی فیشانی کرج مشاهده سوابق و تماس 
غلامرضا صارمی وکیل خوب در کرج | وکلای مشاوره حضوری رایگان درکرج غلامرضا صارمی کرج مشاهده سوابق و تماس 
وکیل آقا1 وکیل خوب در کرج | وکلای مشاوره حضوری رایگان درکرجانصاری کرج مشاهده سوابق و تماس 
رضا زرین صدف وکیل خوب در کرج | وکلای مشاوره حضوری رایگان درکرج رضا زرین صدف کرج مشاهده سوابق و تماس 
فرزانه فتوّتی وکیل خوب در کرج | وکلای مشاوره حضوری رایگان درکرجفرزانه فتوّتی کرج مشاهده سوابق و تماس 
وکیل آقا1 وکیل خوب در کرج | وکلای مشاوره حضوری رایگان درکرجهادی علیزاده
کرج مشاهده سوابق و تماس 
قلخانی وکیل خوب در کرج | وکلای مشاوره حضوری رایگان درکرجقلخانی کرج مشاهده سوابق و تماس 
وکیل خانم 1 وکیل خوب در کرج | وکلای مشاوره حضوری رایگان درکرجافسانه طبیب زاده تهرانی کرج مشاهده سوابق و تماس 
وکیل آقا1 وکیل خوب در کرج | وکلای مشاوره حضوری رایگان درکرجمحمد رضا طهماسبی کرج مشاهده سوابق و تماس
پانیذ قمشی بزرگ وکیل خوب در کرج | وکلای مشاوره حضوری رایگان درکرج    پانیذ قمشی بزرگ کرج مشاهده سوابق و تماس 
الهه باب الفتح وکیل خوب در کرج | وکلای مشاوره حضوری رایگان درکرجالهه باب الفتح کرج مشاهده سوابق و تماس 
الهام بهار‌نیا هرمزی وکیل خوب در کرج | وکلای مشاوره حضوری رایگان درکرجالهام بهار‌نیا هرمزی
کرج مشاهده سوابق و تماس 

فاکتورهای مهم جهت قرارگیری در لیست بهترین وکلای کرج

چنانچه شما وکیل هستید و میخواهید در لیست فوق قراربگیرید ابتدا در سامانه وکیل نوین ثبت نام نمایید و سپس پس از بررسی شرایط زیر در لیست بهترین وکلای کرج قرار میگیرید ، این وکلا مجرب‌ترین وکلای حاضر در این شهر حضور دارند که در سامانه وکیل نوین ثبت نام نموده اند . اما برای اینکه بتوان از میان هزاران وکیل، بهترین‌ها را انتخاب کرده و در قالب لیست عنوان کرد، باید با فاکتورهای یک وکیل خوب آشنایی داشت. هرکدام از این فاکتورها اهمیت خاص خود را دارند و به هیچ عنوان نباید دست کم گرفته شوند. در ادامه با برخی از این معیارها آشنا می‌شویم.

جهت ثبت نام در سامانه وکیل نوین اینجا را کلیک کنید

یک وکیل خوب در کرج باید با قوانین جدید آشنایی داشته باشد

قانون را می‌توان نوع توافق اجتماعی معرفی کرد که دائما در حال تغییر و به‌روزرسانی است. این باعث می‌شود تا دانش وکلا قدیمی شود و برای موفقیت در پرونده‌ها مجبور باشند قوانین جدید را یاد بگیرند. در نتیجه، اگر در لیست بهترین وکلای کرج به دنبال بهترین وکیل هستید، توصیه می‌کنیم موضوع به‌روز بودن دانش اطلاعاتی او را در اولویت قرار دهید.

امانت‌داری از جمله ویژگی‌های بارز یک وکیل خوب است

یک وکیل خوب و ارزان در کرج باید دارای ویژگی‌های مختلفی باشد که از جمله مهم‌ترین‌های آن‌ها می‌توان به امانت‌داری اشاره کرد. به این معنی که وکیل محرم اسرار موکل خود باشد و به هیچ عنوان اطلاعات مربوط به او را حتی بعد از اتمام پرونده افشا نکند.

یک وکیل خوب به هیچ عنوان بلوف نمی‌زند

یک وکیل خوب به هیچ عنوان بلوف نمی‌زند. به این معنی که سعی نمی‌کند تا با دروغ به شما امید کذب دهد. در واقع، یک وکیل مجرب و حرفه‌ای وظیفه دارد تا مسیر قانونی و درست را برای پیشبرد پرونده برای شما توضیح دهد و سعی در شفاف‌سازی موضوعات مختلف داشته باشد.

استفاده از تجربیات دیگران این امکان را به وکیل می‌دهد تا بتواند در پرونده‌های بعدی خود، به قاضی پرونده کمک کند تا بتواند حق را بهتر شناسایی کند.

یک وکیل خوب باید با نهایت احترام با قاضی و موکل صحبت کند

به عنوان یک وکیل خوب و ارزان در کرج فعالیت می‌کند و نام آن در لیست بهترین وکلای کرج دیده می‌شود، این فرد باید با نهایت احترام با موکل و قاضی پرونده صحبت کند. بی‌احترامی به هریک از این افراد باعث می‌شود که روند پرونده با مشکل مواجه شود.

تخصص‌گرایی یکی از ویژگی‌های وکلای خوب است

یکی از مهم‌ترین ویژ‌گی‌های یک وکیل خوب و ارزان در کرج برای قرارگیری در لیست بهترین وکلای کرج، تخصص‌گرایی است. به این معنی که این فرد باید بتواند با حوزه‌های مختلفی از جمله پزشکی آشنایی داشته باشد تا بتواند پرونده‌های متنوع در زمینه‌های مختلف را برعهده بگیرد. این موضوع با توجه به دو مورد مطالعه و تجربه کاری رخ می‌دهد.

روابط عمومی بالا؛ از جمله مهم‌ترین فاکتورها برای قرارگیری در لیست بهترین وکلای کرج

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که وکلای برتر شهر کرج برای قرارگیری در لیست برترین‌ها باید از آن برخوردار باشد، قلمی سنگین به همراه روابط عمومی بالا است. به این معنی که وکیل خوب و ارزان در کرج باید در زمان تعیین شده برای دفاع، با فن بیانی روان و شیوا تمام نکات را به صورت کاملا متقاعدکننده بیان کند. این باعث می‌شود تا در پرونده خود شانس برنده شدن داشته باشید.

بهترین وکلای کرج در وکیل نوین حضور دارند

وکیل نوین را می‌توان یک پل ارتباطی میان کاربران و وکلا دانست. سایت‌های زیادی در حال حاضر این نوع خدمت را ارائه می‌دهند، اما اگر از خدمات این سایت‌ها استفاده کرده باشید، متوجه می‌شوید که بسیاری از وکلای مطرح شهر کرج در وب‌سایت آن‌ها حضور ندارند. همین باعث شده است تا نتوانید آن‌طور که می‌خواهید با وکیل مورد نظر خود ارتباط داشته باشید. اما در وکیل نوین، بهترین وکلای کرج حضور دارند و می‌توانید به آسانی با آن‌ها ارتباط داشته باشید. همین باعث شده است تا وکیل نوین امروز به یکی از محبوب‌ترین مراکز برای دریافت خدمات استخدام وکیل تبدیل شود.

وکیل نوین شرایط تماس آسان را با وکلا فراهم کرده است ( مشاوره تلفنی با وکیل در کرج )

یکی از خدمات مجموعه وکیل نوین این است که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به راحتی با بهترین وکلای شهر کرج تماس بگیرید و خدمات مشاوره تلفنی دریافت کنید. شما  به آسانی با ثبت موضوع پرونده خود  تلفن تماس بهترین وکلای کرج به شما نمایش  و میتوانید  بلافاضله تلفنی صحبت داشتید باشید در این خصوص بر روی دکمه زیر کلیک نمایید

برای تماس با وکیل خوب در کرج کلیک کرده و مشکل خود را بیان کنید

وکیل جرایم رایانه ای در شیراز

امروزه با پیشرفت علم جرم و جرایم ان هم بسیار زیاد شده است ما باید با نبوغ و اگاهی کامل قصد در کم کردن این نوع جرایم داشته باشیم .من در این مقاله بیش تر به شما توضیح خواهم داد .

همراهمون باشید…..

وکیل جرایم رایانه ای در شیراز کیست؟

به وکیلی ک علاوه بر علم حقوق با موضوعات مرتبط با رایانه و فناوری های نوین اطلاعات و ارتباطات اشنا باشد وکیل جرایم رایانه ای میگویند همچنین این فرد باید به قوانین پیرامون رایانه مانند قانون جرایم رایانه ای تجارت الکترونیکی ایین نامه جمع اوری و استناد پذیری ادله الکترونیکی مسلط باشد.

بیشتر بخوانیم…….

تعریف جرایم رایانه ای:

جرایم رایانه عبارت اند از جرایمی که در فضای مجازی رخ میدهند به عبارت دیگر میتوان گفت هر فعل یا ترک فعلی که از طریق یا به کمک رایانه یا از طریق اتصال به اینترنت چه به طور مستقیم یا غیر مستقیم رخ دهد توسط قانون ممنوع گردیده است و برای ان مجازات در نظر گرفته شده است جرم رایانه ای محسوب میشود.

 

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل جرایم رایانه ای در شیراز اینجا کلیک کنید

انواع جرایم رایانه ای در قانون

1=ازار اذیت و ایجاد مزاحمت

2=توهین و فحاشی در اینترنت

3=دسترسی غیر مجاز و سرقت اطلاعاتت

وکیل جرایم رایانه ای در شیراز2.آزار اذیت و ایجاد مزاحمت: یکی از فراگیر ترین و قدیمی ترین تخلفات از طریق اینترنت است ایجاد مزاحمت و ازار اذیت در میان نوجوانان و جوانان بوده است که افراد بسیاری مخصوصا دختران را درگیر خود کرده است در بسیاری از موارد نیز در فضای مجازی اقدام به توهین میکنند و باعث به وجود امدن درگیری های لفظی میشود این نوع از تخلفات به وضوح باعث ایجاد ازار اذیت و مزاحمت برای دیگران شده است و به نوعی باعث ایجاد گمراهی و فریب در اذهان عمومی میشود برخی اوقات نیز تخلفات همچون توضیح و مزاحمت به گونه ای انجام میشود که جنبه سیاسی پیدا کرده است و باعث تشنج و استرس در افکار مردم یک کشور میشود

2.توهین و فحاشی در اینترنت:در بسیاری از مواقع کاربران در صفحات وبسایت ها و نرم افزار های شبکه اجتماعی نظرات و اعتقادات خود را بیان کرده است اما عده ای با نظرات و عقاید متفاوت اقدام به پاسخ توهین امیز و خارج از ادب و اخلاق برای ان ها ارسال کرده و منجر به نارحتی و به وجود امدن کدورت شده اند .در چنین حالتی اغلب موارد منجر به ایجاد فحاشی و توهین های متعدد بین طرفین شده و فضای دوستانه ارام شبکه مجازی را تبدیل به میدان جنگ و درگیری نموده است.

3.دسترسی غیر مجاز و سرقت اطلاعات : نوع دیگر از جرایم اینترنتی هست ک بااستفاده از روش های خاص انجام شده و هدف اصلی بدست اوردن اطلاعات خصوصی و مالی است این گونه تخفات از طریق اینترنت و به وسیله رایانه از طریق نرم افزار انجام میشود ک سامانه های امنیتی را مختل کرده است و باعث ایجاد دسترسی به اطلاعات مهم میشود در بسیاری از موارد ذکر شده که فرد مختلف سعی دارد از طریق ایجاد اختلال در نرم افزار های اینترنتی به اطلاعات خصوصی افراد مختلف دست پیدا کرده است و از انها سو استفاده کند .

 

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل جرایم رایانه ای در شیراز اینجا کلیک کنید

جاسوسی رایانه ای:

ماده ۷۳۱ : هر شخصی نسبت به داده های مخفیانه یا سری در حال انتقال یا ذخیره شده در سامانه های رایانه ای یا مخابراتی موجب انجام اعمال زیر شود به مجازات های زیر محکوم می شود :

الف : دسترسی پیدا کردن به داده های ذکر شده یا بدست آوردن آنها یا شنود ( شنیدن ) محتوای مخفیانه در حال انتقال از یک تا سه سال حبس یا از بیست میلیون ریال تا شصت میلیون ریال جزای نقدی یا هر دو مجازات را دارد.

ب : اگر کسی داده های ذکر شده را در دسترس کسی قرار دهد که در صلاحیت او نباشد از دو تا ده سال حبس دارد.

ج : آشکار کردن یا در دسترس قرار دادن داده های ذکر شده برای دولت ، سازمان ، شرکت یا گروه بیگانه یا نماینده آنها از پنج تا پانزده سال حبس دارد. تعریف داده های سری : داده های سری یا مخفیانه به داده هایی گفته می شود که آشکار کردن آنها به امنیت کشور یا منافع ملی لطمه می زند.

ماده ۷۳۲ : هر شخص از روی عمد به داده های سری که در ماده ۷۳۱ آمده است دسترسی پیدا کند و تدابیر امنیتی سامانه های رایانه ای یا مخابراتی را نقض کند از شش ماه تا دو سال حبس یا از ده میلیون ریال تا چهل میلیون ریال جزای نقدی یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

وکیل-جرایم-رایانه-ای-در-شیرازجاسوسی ماموران دولتی

ماده ۷۳۳ : ماموران دولتی که مسوول و ضامن نگهداری و حفظ کردن داده های مخفیانه ( سری ) که در ماده ۷۳۱ آمده است یا سامانه های مربوط هستند و به آنها آموزش هایی که لازم باشد را داده باشند یا داده ها را در اختیار آنها قرار داده باشند چنانچه در نتیجه بی احتیاطی ، بی دقتی یا رعایت نکردن تدابیر امنیتی به افرادی که صلاحیت ندارد باعث دسترسی شود از نود و یک روز تا دو سال حبس یا از پنج میلیون ریال تا چهل میلیون ریال جزای نقدی یا هر دو مجازات و برکناری از خدمت از شش ماه تا دو سال محکوم خواهند شد.

جرایم علیه عفت و اخلاق عمومی

اکثر افراد بر این باورند که جرایم علیه عفت و اخلاق عمومی تنها اختصاص به اعمال منافی عفت دارد در حالیکه این باور غلطی بیش نیست زیرا شامل جرایمی همچون. (رابطه نامشروع غیر زنا. تظاهر به عمل حرام. کشف حجاب. دایر کردن مرکز فساد و فحشا تشویق مردم به فساد .)

رابطه نامشروع:

در دین مبین اسلام برقراری رابطه بین زن و شوهری که پیوند زوجیت میان ان ها نباشد گناه محسوب میشود لذا در همین راست اگر زن و مردی که پیوند زوجیت میان ان ها نباشد مرتکب رابطه نامشروع میشوند و این عمل از طریق قانون مجازات میشوند.

تظاهر به عمل حرام:

گاهی اوقات یک سری از جرایمی در قانون عنوان ندارند اما ان رفتار ها مطابق قانون و شرع حرام محسوب شده و دارای مجازات میباشد یا رفتارهایی که اصولا جرم نمی باشند اما باعث جریحه دار عفت عمومی میشوند جرم محسوب شده و دارای مجازات است.مانند روزه خواری اگر در ملع عام باشد اگر چه این عمل جرم نیست اما باعث جریحه دار شدن عفت عمومی میشود .کشف حجاب در فضای مجازی میبینید که کلیپ هایی از کشف حجاب کردن بانوان در امکان عمومی مشاهده میکنید دریغ از افراد که نمیدانند باعث ارتکاب جرم هستند و مطابق تبصره ماده 638 قانون مجازات اسلامی قابل پیگرد هستند.

دایر کردن مراکز فساد و فحشا:

یکی از حساس ترین جرایم علیه عفت و اخلاق عمومی هستند جرم ایجاد کردن مرکز فساد و فحشا یا تشویق کردن مردم به این مکان ها میباشد ک قانون گذار برای جلوگیری از جرم مجازات های سنگینی برای مرتکبین در نظر گرفته شده است.

تشویق مردم به فساد:

بعضی از افراد مردم را به فساد و فحشا تشویق میکنند یا انکه موجبات ان را فراهم میکنند تا مردم به فساد بپردازند لذا قانون گذار برای جلوگیری از اعمال این افراد مجازاتی را برای انها در بند به ماده 639 قانون مجازات اسلامی در نظر گرفته است به گونه ای اگر کسی به فساد تشویق نماید یا مجبات ان را فراهم نمایید به یک تا ده سال حبس محکوم میشود.

جرایم رایانه ای اینستاگرام

از جمله جرایم در اینستاگرام میشه به جرم مزاحمت در دایرکت و هک پیج اینستاگرام. پیج فیک. توهین و فحاشی در اینستاگرام و کلاهبرداری در اینستاگرام .نشر اکاذیب اشاره کرد که برای شکایت از هرکدام می توانید به دادسرای جرایم رایانه ای محل وقوع جرم بروید که سپس دادسرا شما را ادامه تحقیقات به پلیس فتا ارجاع میدهد.

مراحل شکایت در دادسرای جرایم رایانه ای

نخستین اقدام قانونی برای پیگیری پرونده جرایم رایانه ای تنظیم شکوایه است .تنظیم شکوایه که نخستین سنگ بنای اقامه یک دعوای کیفری با موضوع جرایم سایبری شکل میگیرد پس از ثبت شکایت از جرم رایانه ای از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی منتظر تعیین شعبه در دادسرای مربوطه میشوید از این مرحله بعد شما وارد مراحل شکایت در دادسرای جرایم رایانه ای وارد میشوید .

مراحل شکایت در دادسرای جرایم رایانه ای چقدر زمان میبرد؟

رسیدگی به این شکایات 3 مرحله دارد.1.تراکم پرونده.2.موضوع جرم.3.موضوع پرونده کیفری. پس باید بگوییم زمان دقیق نمیتوان مشخص کرد .

ویژگی وکیل جرایم رایانه ای در شیراز

جرایم سایبری با جرایم فضای مجازی شکل نوینی از جرایم و کلاهبرداری سنتی است که نه تنها خسارت های بسیاری را به کاربران وارد میکند بلکه امنیت فضای مجازی رو هم از بین میبرد وکیل جرایم رایانه ای با در نظر گرفتن تمامی جزییات مبتنی بر کلاهبرداری سایبری به کار گشایی پرونده های این چنینی پرداخته واز افزایش این گونه جرایم جلوگیری به عمل می اورد

با توجه به خسارت های ناشی از اینگونه جرایم مراجعه به وکیل سایبری با وکیل مجرب در این زمینه بسیار لازم و ضروری است گفتنی است وکیل جرایم رایانه ای و وکیل جرایم سایبری در واقع جز یک زیر مجموعه محسوب میشود و تفاوتی بین انها نیست.

چگونه با وکیل جرایم رایانه ای در شیراز مشاوره بگیریم؟

وکیل نوین با داشتن گروهی از وکلا در سراسر کشور و با تخصصی کردن پرونده‌ها توانسته گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه‌ها بردارد و ،با تماس و مراجعه هر فرد به وکیل جرایم رایانه ای در شیراز بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی می‌گردد .

بدین منظور می توانید برای ارتباط با وکیل جرایم رایانه ای در شیراز بر روی درخواست مشاوره تخصصی کلیک کنید.

وکیل تصرف عدوانی شیراز

 

وکیل تصرف عدوانی شیراز در سامانه وکیل نوین برای آرامش خاطر زیان دیدگان عزیز همراه آن‌ها خواهد بود. شما اگر به وکیل تصرف عدوانی شیراز نیاز داشتید، می‌توانید با وکیل خوب تصرف عدوانی در سامانه وکیل نوین ارتباط برقرار کنید.

تصرف عدوانی چیست؟

تصرف عدوانی جزو جرایم علیه اموال و مالکیت می باشد که هم در حقوق کیفری و هم در حقوق مدنی آمده است که در این مقاله تصرف عدوانی از لحاظ کیفری مورد بحث قرار می گیرد. تصرف در لغت به معنای سلطه فرد به طور مستقیم یا غیر مستقیم بر مال خاصی تصرف دارد و در اصطلاح به معنای خارج شدن مال از دست مالکش بدون رضایت مالک و مجوز قانونی .

شاکی و مشتکی عنه

در ابتدا به تعریف مختصری از شاکی و مشتکی عنه خواهیم پرداخت:

شاکی یا بزه دیده مطابق تعریف آیین دادرسی کیفری شخصی است که از وقوع جرم متحمل ضرر و زیان میگردد و چنانچه تعقیب مرتکب را درخواست نماید شاکی و هرگاه جبران ضرر و زیان وارده را مطالبه کند مدعی خصوصی نامیده می شود .و در مقابل کسی که عنوان مجرمانه به او نسبت داده شده تا زمانی که حکم مجرمیت صادر نشده متهم می گویند و پس از صدور قرار مجرمیت مجرم خواهد بود که پس از صدور حکم محکومیت محکوم علیه یا مشتکی عنه خوانده می شود.

برای ارتباط مستقیم با بهترین وکیل نصرف عدوانی شیراز اینجا کلیک کنید.

جرم تصرف عدوانی چه شرایطی دارد؟

تصرف عدوانی هم مانند سایر جرایم دارای سه رکن قانونی و مادی و معنوی است که تا زمانی که این  سه رکن اثبات نشود امکان صدور حکم وجود ندارد.

عنصر قانونی ( ماده قانونی تصرف عدوانی )

بر اساس ماده۶۹۰قانون مجازات اسلامی : هرگاه به وسیله ی صحنه سازی از قبیل پی کنی و دیوار کشی و تغییر حد فاصل و امحای مرز و کرت بندی و نهر کشی و حفر چاه و ….به تهیه آثار تصرف در اراضی مزروعی اعم از کشت شده یا در آیش زراعی و جنگلها و مراتع ملی شده و کوهستانها و باغ ها و منابع آب و پارک های ملی و تاسیسات کشاورزی و دامداری و کشت و صنعت و اراضی موات و بایر و سایر اراضی و املاک متعلق به دولت یا شرکت های وابسته به دولت و شهرداریها یا اوقاف

و محبوسات و هر چه که به مصرف عام المنفعه اختصاص یافته یا اشخاص حقیقی یا حقوقی به منظور تصرف با ذی حق معرفی کردن خود یا دیگری مبادرت نماید یا بدون اجازه سازمان حفاظت محیط زیست یا مراجع ذیصلاح دیگر مبادرت به عملیاتی نماید که تصرف عدوانی یا ایجاد مزاحمت یا ممانعت از حق در موارد مذکور نماید به مجازات یک ماه تا یکسال حبس محکوم می شود.

مطابق رای وحدت رویه شماره۶۷۲هیئت عمومی دیوان عالی کشور : خلع ید از اموال غیر منقول فرع بر مالکیت است بنابراین طرح دعوای خلع ید از زمین قبل از احراز و اثبات مالکیت قابل شنیدن نیست .و بر اساس نظریه مشورتی شماره۴۷۸۶\۷ اداره حقوقی قوه قضاییه : رسیدگی و اتخاذ تصمیم به شکایت تصرف عدوانی  بر اساس ماده۶۹۰قانون مجازات اسلامی موکول به احراز مالکیت شاکی است و همین مقررات در خصوص جرایم ایجاد مزاحمت یا ممانعت از حق نیز جاری است.

عنصر مادی ( شرایط محقق شدن تصرف عدوانی )

عنصر مادی در هر جرم نمای ظاهری ان جرم است که ناشی از انجام یا عدم انجام یک عمل و حالتی است که فاعل دارد.با توجه به ماده ۶۹۰قانون مجازات اسلامی که در بالا ذکر گردید زمانی جرم تصرف تحقشیرازی یابد که عناصر زیر وجود داشته باشد.

۱-تصرف

۲-ذی حق معرفی کردن خود یا دیگری

۳-تخریب محیط زیست

۴-تجاوز و تصرف عدوانی

شرایط تحقق  و اثبات جرم تصرف عدوانی

قانونگذار وجود شرایطی را برای جرم دانستن و احراز محکومیت مرتکب ضروری دانسته که به بیان آن میپردازیم .

الف)مرتکب جرم

هر شخص حقیقی میتواند مرتکب جرم باشد و هیچ ویژگی خاصی برای این فرد در نظر گرفته نشده است.

ب)موضوع جرم

به همه مصادیق مال غیر منقول موضوع جرم میگویند مانند اراضی زراعی ماده ۶۹۰قانون مجازات اسلامی اشاره به اموال غیر منقول دارد و اموال منقول را مورد حمایت قرار نداده و

 مشاوره تلفنی و معرفی وکیل تصرف عدوانی شیراز اینجا کلیک کنید.

اما در ماده یک قانون اصلاح قانون جلوگیری از تصرف عدوانی مصوب۱۳۵۲چنین آمده است:

در هر مورد که کسی برای خارج کردن مال منقول از مامورین شهرداری و ژاندارمری به هریک در حوزه ی استحفاظی خود موظفند به درخواست شاکی از مزاحمت و اقداماتی که برای تصرف عدوانی می شود جلوگیری نمایند. اگر چه عمل مزبور به استناد ادعای حقی نسبت به آن باشد.

بر اساس بند بالا اینگونه میتوان نتیجه گرفت که قانون اصلاح قانون جلوگیری از تصرف عدوانی ناظر به نحوه جلوگیری از تصرف عدوانی است.اما ماده ۶۹۰قانون مجازات اسلامی بیانگر این است که جرم شناخته شده و قابل مجازات است.

ج)لزوم تعلق مال به غیر: مالی مشمول جرم تصرف عدوانی قرار میگیرد که متعلق به دیگری باشد و شامل مال خود شخص متصرف نمیشود.

وکیل-تصرف-عدوانی-در-شیراز

عنصر معنوی ( قصد و نیت در جرم تصرف عدوانی )

جرم تصرف عدوانی از جرایم عمدی است که شامل عناصر زیر می باشد:

علم مرتکب جرم به ماهیت غیر قانونی بودن عمل ارتکابی که این مورد در صورتی که مرتکب جهل به موضوع داشته باشد رافع مسئولیت کیفری خواهد بود . قصد رسیدن به نتیجه در نظر مجرم باشد اقدام مرتکب به عملیات اجرایی

مراحل رسیدگی جرم تصرف عدوانی شیراز

ضرورت ایجاب می کند که در دعاویی مانند تصرف عدوانی در سریع ترین زمان رسیدگی شود و حکم مناسب صادرشود. به همین دلیل رسیدگی خارج از نوبت انجام می شود.از آنجایی که از زمان درخواست تا زمان صدور حکم قطعی زمان زیادی سپری می شود برای اینکه از پیشرفت عملیات اجرایی فرد متصرف جلوگیری شود در تبصره ماده ۶۹۰قانون مجازات اسلامی به دادرس دادگاه این اختیار داده شده که دستور توقف عملیات اجرایی را تا زمان صدور حکم قطعی صادر نماید.

مجازات جرم تصرف عدوانی

مجازات مجرم در این دعاوی از وظایف دادگاه می باشد که مجازاتی که قانونگذار برای آن در نظر گرفته یک ماه تا یکسال حبس برای متجاوز می باشد.و همچنین قلع و شیرازع بنا که این مورد تنها با درخواست شاکی قابل اجرا می باشد. دادگاه صالح برای رسیدگی به جرم تصرف عدوانی  در اموال منقول دادگاه کیفری۲ می باشد و در خصوص اموال غیر منقول دادگاهی است که جرم در آن واقع شده است.

برای آشنایی با دیگر توانایی های بهترین وکیل شیراز اینجا کلیک کنید.

روش شکایت وکیل تصرف عدوانی شیراز

ابتدا باید اعلام شکایت نمود که نیازی به مکتوب بودن آن نیست.البته در رویه عملی یک فرم از پیش طراحی شده به شاکی تحویل داده می شود که وی باید روی همان برگه موضوع شکایت خود را توضیح دهد.

ماده۶۹ قانون آیین دادرسی کیفری مقرر میدارد: دادستان موظف است شکایت کتبی یا شفاهی را همه وقت قبول کند. شکایت شفاهی در صورت مجلس قید و به امضا اثر انگشت شاکی می رسد. هرگاه شاکی سواد نداشته باشد مراتب در صورت مجلس قید و انطباق شکایت با مندرجات صورت مجلس تصدیق میشود. حتی ایام تعطیل و شب بودن مانع طرح شکایت نیست.

هزینه شکایت تصرف عدوانی در شیراز؟

مطابق بندهای ۴ و ۱۷ ماده ۳ قانون وصول برخی از در آمدهای دولت و مصرف ان در موارد معین شاکی باید از بابت شکایت خود و تصدیق اوراق پیوستی شکواییه هزینه پرداخت نماید که به صورت الحاق تمبر ۵۰۰۰۰ ریال و۵۰۰۰ ریال می باشد که با مراجعه به واحد تمبر دادسرای صالحه این هزینه را پرداخت میکند.

منابع :

شیوه های عملی طرح و دفاع از دعوای کیفری / گروه پژوهشی انتشارات چراغ دانش

قانون مجازات اسلامی

قانون آیین دادرسی کیفری

 مشاوره تلفنی و معرفی وکیل تصرف عدوانی شیراز اینجا کلیک کنید.

گرفتن مشاوره با وکیل تصرف عدوانی شیراز

وکیل نوین با گروه وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده‌ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه‌ها برداشته است، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره‌های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی می‌گردد .

در حین روند پرونده به پیگیری‌های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظرسنجی‌هایی صورت می‌پذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض می‌گردد، این امر باعث می‌شود علاوه بر تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد .

وکیل برای الزام به تنظیم سند در اصفهان

 

وکیل برای الزام به تنظیم سند در اصفهان؛ همراه شما در این دعوای حقوقی

الزام به تنظیم سند یکی از دعاوی حقوقی مربوط به خرید و فروش ملک است.وکیل دعوی الزام به تنظیم سند رسمی در تنظیم و طرح دادخواست خود می بایستی دقت بسیار زیادی داشته باشند از مهم ترین و تخصصی ترین دعوای حقوقی الزام به تنظیم سند رسمی است دعوای الزام به تنظیم سند رسمی به خاطر سختی از اهمیت بالایی برخوردار است .این وکیل علاوه بر دانش و نبوغ کافی باید از تجربه و فعالیتش در این دعوا بهرمند و اطلاعات کافی را برخوردار باشد.

دعوی الزام به تنظیم سند رسمی یکی از مهم ترین دعوای ملکی میباشد که بالتبع برای انتخاب وکیل این حوزه می بایستی به وکیل ملکی متخصص رجوع کنند به طور کلی انتقال مالکیت یک مال به دو صورت می تواند صورت بگیرد 1سند رسمی.2سند عادی مطابق ماده 1287قانون مدنی اسنادی که در اداره ثبت اسناد و املاک یا دفاتر اسناد رسمی یا در نزد سایر مامورین رسمی در حدود صلاحیت انها بر طبق مقررات قانونی تنظیم شده باشد رسمی است.همچنین مطابق ماده 1289 قانون مدنی غیر از اسناد مذکور در ماده 1287 سایر اسناد عادی است در حقوق ایران اسناد رسمی از اهمیت و نیاز بالایی نسبت به اسناد عادی برخوردار است. 

.

شماره تلفن جهت معرفی ۲ وکیل الزام به تنظیم سند برای مشاوره تلفنی و اعلام نرخ حق الوکاله 

۰۲۱۲۲۲۲۱۶۶۳   09129170468 

منظور از الزام به تنظیم سند چیست؟

یکی از اصلی ترین دعوای ملکی در دادگستری الزام به تنظیم سند رسمی است.که گاهی فروشنده در این امر به تعهد خود عمل نمی کند و سند را به خریدار منتقل نمی کند این دعوای در مورد اموالی که سند رسمی دارند و در نزد اداره ثبت سند مالکیت داشتنشون قبول شده است مثل ماشین.مغازه…..

البته هنگام انجام معامله در سند عادی تحت عنوان قولنامه ما بین خریدار و فروشنده قبول میشود که در ان شرایط به توافق رسیدن طرفین ثبت شده و ذکر می گردد اما این سند با ان سند رسمی فرق میکند.سند در واقع اوراقی است که ثابت میکند شخص مالک مال باشد و از لحاظ قانونی دارای ارزش و اعتبار باشد قانون گذار کسی را مالک مال میشناسد ک سند رسمی مال به نام او در اداره ثبت،ثبت شده باشد.

دادخواست الزام به تنظیم سند در اصفهان به کمک وکیل

گاهی اوقات، افرادی ملکی را خریداری کرده، اما فروشنده سند ملک را به نام آن‌ها تنظیم نمی‌کند. در چنین شرایطی خریدار می‌تواند برای طرح دعوا نسبت به استخدام وکیل الزام به تنظیم سند در اصفهان اقدام کند. وکیل در این شرایط به خواهان دعوا درباره فرایند طرح دادخواست و پیچیدگی‌های آن توضیح می‌دهد. معمولا خود وکیل دادخواست را تنظیم کرده و از موکل می‌خواهد که آن را امضا کند؛ سپس دادخواست را در دادگاه مطرح خواهد کرد. وکیل برای الزام به تنظیم سند در اصفهان باید به موکل خود بگوید طبق قرارداد ملکی و قانون ثبت، فروشنده باید سند رسمی تنظیم کند.

 

وکیل برای الزام به تنظیم سند در اصفهانچگونی و تنظیم دادخواست الزام به تنظیم سند

دادخواست الزام به تنظیم سند یکی از مراحل انتقال سند از فروشنده به خریدار در دعوای ملکی محسوب میشود اما این دادخواست چه زمانی تعیین میشود و چه شرایطی برای تنظیم ان وجود دارد موضوع بحثی است ک در ادامه توضیح خواهم داد.به طور کلی سند از نظر قانونی به دو صورت عادی ، رسمی شناخته میشود هر نوع سندی که تحت نظارت قانونی و با حضور نماینده قانونی مانند دفاتر اسناد رسمی تنظیم و ثبت شود یک سند رسمی محسوب میشود و هر سند غیر از ان را سند عادی می نامند

مثلا سند مالیکت یک خانه که در دفاتر اسناد رسمی تنظیم و ثبت میشود یک سند رسمی است و قولنامه ها یا اسناد بین طرفین ک بدون حضور در دفاتر رسمی یا بدون حضور نماینده قانونی امضا شود یک سند عادی محسوب میشود .کاملا میتونیم بفهمیم ک اسناد رسمی اعتبار بالاتری از اسناد عادی است در واقع اگر اختلافی میان رسمی و سند عادی یک ملک وجود داشته باشد دادگاه رای را به سند رسمی میدهد .چرا؟

چون این سند از نظر قانونی اعتبار بالاتری دارد در برخی از موارد سند مالکیت خودرو تنها سند رسمی مورد وثوق مراجع قضایی است .وهیچ سندی نمیتواند مالکیت فرد را مشخص کند از این رو در خرید و فروش یک ملک یا مال منقول خریدار بهتر است نسبت به انتقال سند رسمی از فروشنده اقدام کند البته به موجب این قانون این انتقال بر عهده فروشنده است و میتوان گفت دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی خواهان خریدار و خوانده فروشنده خواهد بود .

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل برای الزام به تنظیم سند در اصفهان اینجا کلیک کنید.

 

از جمله شرایط مهم طرح دادخواست الزام به تنظیم سند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

فرایند اجرای حکم ا‌لزام به تنظیم سند

نحوه اجرای حکم الزام به تنظیم سند از صدور رای قطعی خریدار باید نسبت به اجرای حکم الزام به تنظیم سند اقدام نماید حکم قطعی توسط واحد اجرای به محکوم علیه یا فروشنده ابلاغ میشود و فروشند باید ظرف 10 روز مفاد حکم را  اجرا کند.

وکیل برای الزام به تنظیم سند در اصفهانوکیل نوین؛ مرجعی برای استخدام وکیل الزام به تنظیم سند در اصفهان

الزام به تنظیم سند یکی از رایج‌ترین دعاوی حقوقی در میان خریداران و فروشندگان املاک به شمار می‌رود. برای اینکه خواهان بتواند یک دادخواست کامل و بی‌نقص تنظیم کند و تمام مراحل پیگیری پرونده را پشت سر بگذارد به یک وکیل نیاز دارد. چرا که وکیل از تمام فرایند و پیچیدگی‌های چنین دادخواست‌هایی آگاهی کامل دارد. مجموعه وکیل نوین، باسابقه زیاد در زمینه مشاوره حقوقی و معرفی برترین وکلا است. شما می‌توانید با مراجعه به مجموعه ما از مشاوره و سایر خدمات حرفه‌ای‌ترین وکیل برای الزام به تنظیم سند در اصفهان بهره‌مند شوید.

وکیل در ساری

اسامی وکلای ساری | وکیل در ساری | تلفن وکلای ساری

لیست وکلای ساری که در سامانه درخواست وکیل متخصص وکیل نوین ثبت نام نموده اند. این لیست شامل وکیل در ساری و قاضی باز نشسته در ساری و وکیل پایه یک و دو قوه قضائیه در ساری می باشد که می توانید با زدن گزینه اطلاعات بیشتر مشخصات شخصی وکیل مورد نظر , رزومه , اطلاعات تماس و تخصص های هر وکیل در ساری را مشاهده و در ارتباط باشید .

در این لیست می توانید وکیل متخصص در ساری در هر زمینه ای اعم از وکیل کیفری در ساری , وکیل خانواده در ساری , وکیل حقوقی در ساری , وکیل جرایم رایانه ای در ساری , وکیل ملکی در ساری , وکیل ثبت در ساری , وکیل امور باز نشستگی در ساری , وکیل اداره کار در ساری , وکیل مهاجرت در ساری , وکیل کلاهبرداری در ساری , وکیل چک و سفته در ساری , وکیل رابطه نامشروع در ساری , وکیل مشارکت در ساخت در ساری , وکیل ارث در ساری , وکیل انحصار وراثت در ساری , وکیل دیه در ساری , وکیل تصادفات رانندگی در ساری را مشاهده کنید .

چنانچه نمی دانید با کدامیک از وکلای ذیل در شهر ساری متناسب با پرونده خود قرارداد ببندید با شماره ۰۹۱۲۹۱۷۰۴۶۸۰۲۱۲۲۲۲۱۶۶۳ تماس بگیرید علاوه بر مشاوره حقوقی به وکیل متخصص در ساری ارجاع داده می شوید .

 

نام و نام خانوادگی شهر  تلفن سوابق وکیل
وکیل خانم 1 اسامی وکلای ساری | وکیل در ساری | تلفن وکلای ساریمحبوبه مختاری ساری 09120218110 مشاهده سوابق
سید مهدی حسینیسید مهدی حسینی ساری 09112807037 مشاهده سوابق
وکیل آقا1 اسامی وکلای ساری | وکیل در ساری | تلفن وکلای ساریمحمد اکبری گرجی ساری 09128941044 مشاهده سوابق