بهترین وکیل بوشهر

بهترین وکیل بوشهر

بوشهر از جمله شهرهای پرجمعیت کشور است که با توجه به زندگی شهری خود دغدغه و مشکلات در آن کم نخواهد بود.اگر شما هم در بوشهر زندگی می کنید .یکی از سریع ترین راه های انتخاب وکیل استفاده از سایت وکیل نوین است که این امکان را برای شما فراهم آورده تا بتوانید به راحتی تمامی وکلا را مورد بررسی قرار بدید.

یک وکیل پایه یک دادگستری قانوناً حق ورود به تمامی پرونده ها را دارا می باشد ولی برخی از وکلا ترجیح می دهند بیشتر در حوزه های مشخص فعالیت کنند مثلا ممکن است یک وکیل بیشتر به امور کیفری یا دعاوی خانواده بپردازد و در واقع شاید به امور مهاجرتی هم بپردازد .

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در بوشهر

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

 

چگونه وکیل انتخاب کنیم؟

تعریف وکیل:

وکیل ، فردی است که با دادن یک مشاوره خوب به موکل و به موجب قرارداد وکالت از طرف شخص دیگر برای انجام کاری، مامور می شود .ودر واقع وکیل به عنوان نماینده از طرف موکل یا شخص دیگر برای انجام کار خاصی ، شناخته می شود. شخصی که وکیل را انتخاب نموده است ،می توان یک شخص حقوقی یا حقیقی باشد.و شما می توانید با بهترین وکیل بوشهر مشاوره شوید.

برای انتخاب بهترین وکیل چه باید کرد؟

پرونده های قضایی در بسیاری از موارد دارای پیچیدگی هایی است که بدون داشتن آگاهی از قوانین ،نمی توان نتیجه ای که مورد نظر و دلخواه را بدست آورد. پس بنابراین توصیه می کنم که حتماً با گرفتن بهترین وکیل بوشهر علاوه بر جلوگیری از زمان تلف شده ، بهترین رای برای خود بگیرید.

برای مطالعه مقاله تخصصی طلاق در بوشهر اینجا کلیک کنید.

چرا باید وکیل داشته باشیم ؟

همانطوری که وقتی مریض می شویم اگر به دکتر مراجعه نکنیم و اقدام به خود درمانی کنیم علاوه براین که بیماری از بین نخواهد رفت حتی که امکان دارد با گذشت زمان عوارض ناشی از خود درمانی مارا با خطر مرگ نیز مواجه سازد. مسائل حقوقی نیز مانند مسائل پزشکی بسیار پیچیده هستند که اگر بدون مشورت و بدون استفاده از وکلای مجرب و متخصص انجام شود.علاوه بر اینکه مشکل حل نخواهد شد، خسارات مالی یا جانی سنگین با تبعات غیر قابل جبران به وجود خواهد آورد.

اما با داشتن وکیل خوب شما به راحتی در زمان محدود، با کمترین هزینه ،بهترین راه کار قانونی و حقوقی را برای حل مشکل حقوقی خود پیدا خواهید کرد. به عبارتی داشتن وکیل علاوه بر اینکه هزینه نیست به نوعی با حضور وکیل در یک پرونده علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها شخص در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه خواهد رسید.برای بهتر مشاوره با بهترین وکیل بوشهر ارتباط داشته باشید.

شماره وکیل رایگان بوشهر

اگر فرصت این رو ندارید که حضوری تشریف ببرید دفتر وکیل و از نزدیک ایشان را ببینید و مشکل خودتون رو توضیح بدید شما می توانید تنها با پرداخت 100 هزار تومن با بهترین وکیل متخصص موضوعتان در هر شهری که باشین مشاوره انجام بدید و به مدت 15 دقیقه وکلای ما سعی می کنند بهترین راهکار های قانونی رو پیش پای شما بگذارند. برای ارتباط با وکیل در بوشهر بر روی مشاوره تلفنی کلیک کنید.

بهترین وکیل حقوقی در بوشهر کیست؟

مطابق قانون مدنی،بهر شخصی که از طرف فردی به عنوان نماینده او برگزیده می شود بهترین وکیل بوشهر می گوید ،میان وکیل حقوقی و وکیل مدنی اختلافاتی وجود دارد . وکیل مدنی ،وکیل پایه یک دادگستری نمی باشد اما وکیل حقوقی ،وکیل پایه یک دادگستری است که دارای وکالت نامه معتبری می باشد و امکان حضور در تمامی مراجع قضایی و دادگاه ها را دارد.

وکیل حقوقی ،همان وکیل پایه یک دادگستری است که در تمامی مسائل حقوقی به افراد مشاوره می دهد وپیگیر موضوعات پرونده های آنان است تا به نتیجه خوبی برساند. بهترین وکیل بوشهر به دلیل دانش و تجربه ای که در سال های وکالت به دست آورد. بهتر از هر شخصی به شما کمک  می کند تا به حقوقی قانونی خود برسید.

وکیل حقوقی در رشته حقوق تحصیل نموده و به تمامی قوانین کشور مسلط است و همواره اطلاعات خود را به روز نگه می دارد. از این رو بهترین شخص برای حل مشکلات حقوقی برای ما بهترین وکیل بوشهر مشاوره شوید.

حوزه های فعالیت با تجربه ترین وکیل بوشهر:

وکیل بوشهر حاضر در حوزه های مختلفی از جمله حقوق تصادفات رانندگی ،حقوق نفت و گاز،داوری،دادسرا و دادگاه ویژ روحانیت حقوق کار، حقوق پیمان ،حقوق بیمه،جرایم رایانه ای ،حقوق گمرکی،حقوق اراضی ،ثبت احوال ، شهرداری ، دیه دادسرا و دادگاه نظامی ،حقوق بین الملل ،دادگاه انقلاب ، موادمخدر،حقوق ثبت،حقوق پزشکی ، جرایم مالی و اقتصادی، حقوق مهاجرت،حقوق مالکیت فکری ،حقوق خانواده ، ملکی ،کیفری، وصول مطالبات ،ارث،قراردادها،حقوق تجارت دیوان عدالت اداری و حقوق بانکی فعالیت می کنند واین امکان برای شما فراهم می آورند تا به آسانی بتوانید مورد نظر خود را انتخاب کنید

وکیل برای ورشکستگی :

بهترین وکیل بوشهر به افراد یا سازمان هایی که اعلامیه های قانونی می دهد با بیان عدم توانایی در پرداخت طلبکاران خود، کمک می کند .درک روند و پرکردن فرم های ورشکستگی می تواند دلهره آور باشد. با توجه به ماهیت پیچیده تشکیل پرونده های ورشکستگی ،بیشتر توسط وکلا در زمینه ورشکستگی تکمیل می شوند که نه تنها مشاوره حقوقی می دهند بلکه از ابتدا تا انتها کار های لازم را نیز انجام می دهند.

بهترین وکیل بوشهر با مشتریان با لقوه دیدار خواهد کرد تا درآمد ،بدهی و دارایی آنها را بررسی کند. تعیین اینکه آیا ورشکستگی برای آنها مناسب است یا خیر. مشخص کنید که کدام بخش از ورشکستگی را تشکیل دهید، تاریخ تشکیل پرونده را تعیین کنید . وبا مشتری قرار داد ببندید.

تاریخ مناسب ،وکالت دادخواست را به صورت الکترونیکی به دادگاه ارسال می کند. هنگامی که تاریخ رسیدگی توسط دادگاه تعیین می شود،وکالت ورشکستگی ،بدهکار ومعتمد ورشکستگی در جلسه دیدار وگفتگو می کنند. پس از آن ،وکالت ورشکستگی اطمینان خواهد داد که مشتری به هرگونه تعهدادت مورد نیاز متولی ورشکستگی عمل می کند ومشتری را در مورد تاًیید تخلیه ورشکستگی به روز می کند.

بهترین وکیل اشغال در بوشهر:

یک وکیل اشتغال بر روابط کارفرما و کارمند حاکم است که شامل قرارداد ها، مقررات ،توافق نامه های معامله،حفاظت در برابر تبعیض،آزار و اذیت جنسی،دستمزدها و ساعت ها، بهداشت و ایمنی و مذاکرات مربوط به جداسازی است. مسئولیت های دیگر ممکن است شامل مشاوره کارفرمایان در مورد مقررات زیست محیطی یا دفاع از کارفرمایان در مقابل ،تابلو  ها و سازمانهای دولتی باشد. وکلای اشتغال نیز در دعاوی مربوط به اشتغال کم می کنند.

برای وکلا اشتغال که نماینده کارفرما هستند،آنها به کارفرمایان کمک می کنند تا سیاست هایی را تهیه  کنند که به مدیریت وکلا اشتغال ،اطلاع می دهد تا بر اساس نژاد ،رنگ ،جنس،سن،منشا ملی ، مذهب یا ناتوانی تبعیض قائل نشوند.

همچنین ممکن است به مشاوره کارمندان در مورد حقوق خود برای تشکیل اتحادیه و همچنین مسئولیت هایشان در مورد کارگران اتحاد یه کمک کنند.

وکیل خانواده در بوشهر:

مطابق قوانین ایران ،وکیل پایه یک دادگستری در هر پرونده ای می تواند دفاع از موکلش را برعهده بگیرد،هرچند بعضی موقع زمزمه هایی درباره ی تخصصی شدن وکالت در ایران مطرح می شود،اما این مساله هیچ وقت جدی نشده است. شاید دیده باشید که در بعضی از کشور ها ،یک نفر وکیل تخصص حقوق بشر،یا امور کیفری ،وکیل خانواده  در بوشهر یا حقوق مدنی باشند،اما درحال حاضر در کشور ما چنین تقسیم بندی وجود ندارد، وکیل تخصصی به آن معناست که او در آن رشته ی خاص مهارت دارد و احتمالا آزمون های ویژه آن را گذرانده است.

به هر روی با توجه به گستردگی علم حقوق و پیچیدگی های آیین دادرسی و تنوع پرونده ها، هر چند وکلا اجازه دفاع در هر پرونده ای دارند.اما به مرور در یک رشته ی خاص خبره می شوند و به آن نام  شناخته می شوند.بنابراین وقتی گفته می شود آقا یا خانم فلانی،وکیل خانواده یا وکیل کیفری است، این معنا را نمی دهد که او در پرونده ی دیگری نمی تواند وکیل مدافع باشد،بلکه به آن معناست که او بیشتر وقتش را به پرونده های آن رشته اختصاص داده و طبیعاً در آن مهارت بیشتری دارد.

مشاوره رایگان وکیل بوشهر

سامانه وکیل نوین برای شهروندان عزیز شرایطی رو فراهم کرده که شما می توانید مشاوره حضوری رایگان با وکیل متخصص با توجه به مشکلتون در هر شهری که باشین داشته باشید تا بتوانید مشکل خودتون رو هرچه سریع تر حل کنید به همین منظور می توانید بر روی مشاوره حضوری رایگان در بوشهر کلیک کنید.

طلاق یک طرفه از سمت مرد:

طلاق از طرف مرد بر اساس ماده 1133 قانون مدنی که مرد می تواند هر وقت بخواهد زن خود را طلاق بدهد،بنابراین حق طلاق با مرد است و صحت آن احتیاج به موافقت زن دارد اگر زن راضی به طلاق نباشد مرد از قاعده همان ماده 1133 می تواند استفاده کند و با نظر مشاوره رای طلاق سرانجام صادر خواهد شد و اگر چه صراحت ماده 1133 قانون مدنی حق طلاق را به مرد داده است

ولی می تواند شرایطی که قبلا در عقدنامه تعیین شده در صورت عدم ایفاء به آن شرایط توسط زن دارای بیماری پنهانی باشد که اساس و پایه زندگی را متزلزل  کند و آن مرض از طرف مرد پنهان شده باشد. بعنوان فریب در ازدواج صادر خواهد شد.

اگر بعد از وقوع عقد مواردی پیش آید که در کوران زناشوئی باشد دادگاه آن را مورد پذیرش قرار نمی دهد اما ماده 1133 قانون مدنی کماکان با برجاست . برای طلاق نیاز به تشریفات خاص ندارد جز اینکه صیغه طلاق باید در حضور دو نفر مرد عالد که صیغه طلاق را بشنوند جاری شود. طلاق از طرف مرد حتماً نیاز به جلسه دادرسی مشاوره و حضور در دادگاه دارد. اگر وکیل نداشته باشد در خواست طلاق از طرف مرد توسط وکیل در اصفهان انجام می شود.

وکیل کیفری:

همانطور که میدانیم یکی از بزرگ ترین مشکلات موجود در جامع حضور کلاهبرداران سارقان و جاعلان اسناد در میان مردم عادی می باشد. خطر دست اندازی این افراد به اموال مردم هر لحظه متحمل است علاوه براین  موضوع که  جامعه می بایست بسیار هوشیار باشد تا فریب کلاهبرداران و شیادان را نخورد و قبل از انجام هر معامله ای جوانب و خطرات آن را به خوبی بررسی نموده تا اموال خود را از گزند و اسیب دور کند ،سیستم قضایی نیز می بایست بادید وسیع به جامع اقدامات باید از پیشگیری وقوع جرم را اعمال نماید.

در این راستا تقویت بخش هایی از ضابطین دادگستری در تعقیب مجرمین وانجام تحقیقات ضروری بوده اما یکی از عوامل اساسی وپر اهمیت در تقویت بخش نظام کیفری می تواند تخصصی شدن وکالت نسبت به پرونده های جزایی باشد.

ویژگی های وکیل خوب در بوشهر :

یک وکیل خوب قبل از پذیرش یک پرونده، ابتدا جلسه را ترتیب می دهد تا با موکل مفصل راجع به پرونده صحبت کند و تمامی اسناد و مدارک ارائه شده را با حوصله جزء به جزء بررسی می کند و نتایج احتمالی که درآینده ناشی از طرح دعوا حاصل خواهد شد را با او درمیان می گذارد.

همچنین در خصوص هزینه های دادرسی دعاوی حق الوکاله وکیل و  مدت زمان تقریبی رسیدگی به پرونده را به موکل خود اطلاع می دهد تا بدین ترتیب موکل یک تصمیم درست راجع به طرح دعوا یا عدم طرح آن بتواند بگیرد. و بعد از آن ها بررسی های انجام شده نسبت به پرونده یک شروع قدرتمندی را آغاز می کند تا بدین ترتیب یک موفقیت به حق را به کام موکل شیرین سازد.

 

بهترین وکیل بوشهر را با لیست 10 تایی بشناسید؟!

 

خانم مریم بحرینی1- خانم مریم بحرینی

ایشان وکیل دادگستری دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی مسلط به زبان انگلیسی و گذراندن دوره آموزش وکالت حرفه ای نیر می باشند. ایشان در زمینه های دعاوی حقوقی کیفری و خانواده طلاق مطالبه مهریه با اعمال حق حبس و اعسار از پرداخت هزینه دادرسی تقسیط مهریه تمکین مطالبه نفقه معوقه با جلب نظر کارشناسی و الزام زوج به پرداخت آن دعاوی طلاق از طرف زوج و طلاق توافقی تعیین حضانت فرزند مشترک و چک و مطالبه سابقه درخشانی دارند.

خانم بحرینی از توانایی بالایی در بیان در دادگاه برخوردار است که با بهره مندی از توانایی خود زمان بیشتری از دادگاه را به خود اختصاص می دهد. در اکثر پرونده های کار کرده اند و تجربه لازم را دارند.همچنین توانایی بالای در نوشتن لایحه و شکوایه دارند که می تواند به نفع موکل تمام شود.

ارتباط با وکیل

چنانچه شما وکیل می باشید و تمایل دارید در لیست بهترین وکلای بوشهر قرار بگیرید با این شماره 09152336547 تماس بگیرید.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در بوشهر 

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود