بهترین وکیل بوشهر

بهترین وکیل بوشهر

بوشهر از جمله شهرهای پرجمعیت کشور است که با توجه به زندگی شهری خود دغدغه و مشکلات در آن کم نخواهد بود.اگر شما هم در بوشهر زندگی می کنید .یکی از سریع ترین راه های انتخاب وکیل استفاده از سایت وکیل نوین است که این امکان را برای شما فراهم آورده تا بتوانید به راحتی تمامی وکلا را مورد بررسی قراربدید.

یک وکیل پایه یک دادگستری قانوناً حق ورود به تمامی پرونده ها را دارا می باشد ولی برخی از وکلا ترجیح می دهند بیشتر در حوزه های مشخص فعالیت کنند مثلا ممکن است یک وکیل بیشتر به امور کیفری یا دعاوی خانواده بپردازد و در واقع شاید به امور مهاجرتی هم بپردازد .و انتخاب حوزه پرونده متخصص وکیل است .

وکیل مورد نظر خود را از معرفی 10 مورد از بهترین وکیل بوشهر انتخاب کنید.

 

بهترین وکیل بوشهر را با لیست 10 تایی بشناسید؟!

خانم مریم بحرینی1- خانم مریم بحرینی

ایشان وکیل دادگستری دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی مسلط به زبان انگلیسی و گذراندن دوره آموزش وکالت حرفه ای نیر می باشند. ایشان در زمینه های دعاوی حقوقی کیفری و خانواده طلاق مطالبه مهریه با اعمال حق حبس و اعسار از پرداخت هزینه دادرسی تقسیط مهریه تمکین مطالبه نفقه معوقه با جلب نظر کارشناسی و الزام زوج به پرداخت آن دعاوی طلاق از طرف زوج و طلاق توافقی تعیین حضانت فرزند مشترک و چک و مطالبه سابقه درخشانی دارند.

خانم بحرینی از توانایی بالایی در بیان در دادگاه برخوردار است که با بهره مندی از توانایی خود زمان بیشتری از دادگاه را به خود اختصاص می دهد. در اکثر پرونده های کار کرده اند و تجربه لازم را دارند.همچنین توانایی بالای در نوشتن لایحه و شکوایه دارند که می تواند به نفع موکل تمام شود.

ارتباط با وکیل

در حال تکمیل است….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *