وکيل رابطه نامشروع در زاهدان

وکيل رابطه نامشروع در زاهدان

 

مجازات رابطه نامشروع در زاهدان چی هستش؟ راه های اثبات رابطه نامشروع چی هستش؟ رابطه نامشروع را می توان از طريق فضای مجازی اثبات کرد؟ قيمت بهترين وکيل رابطه نامشروع در زاهدان چقدر است.

اين بخشی از سوالات موکلانمون از خطه سيستان و بلوچستان بخصوص بخش زاهدان می باشد.

با ما همراه باشيد تا در مورد تمامی سوالات بحث و گفتگو کنيم.

با عرض سلام خدمت همه عزیزان که سامانه را برای پیشبرد اهداف و دریافت اطلاعات خود انتخاب میکنند.امینی هستم از کارشناسان حقوقی سامانه . در کنار شما هستیم تا در مورد مجازات پرونده های رابطه نامشروع بحث و صحبت کنیم. پس همراه ما باشید تا علاوه بر آگاهی مختصر در مورد مجازات رابطه نامشروع و سوالات درباره آن،به بررسی یکی از پروندهای موکلم بپردازیم.

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل رابطه نامشروع در زاهدان

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

مجازات رابطه نامشروع چی هستش؟

افراد بالغی که بدون علقه زوجیت روابطی خارج از چهارچوب شرع و قانون با هم داشته باشند، مرتکب رابطه نامشروع شده اند. علقه زوجیت بدین معنی است که زن و مرد با خواندن صیغه محرمیت به عقد نکاح یکدیگر درآیند. انجام اعمالی مانند تقبیل (بوسیدن)، مضاجعه (هم بستری)، دست دادن و … که متعارض با نظم و عفت جامعه باشند جزو روابط نامشروع هستند.

مجازات جرم رابطه نامشروع در ماد 637 قانون مجازات اسلامی بخش تعزیرات مشخص شده است . طبق این ماده مجازات رابطه نامشروع، شلاق تا 99 ضربه خواهد بود . از کلمه ” تا ” مشخص است که این مجازات می تواند از 1 تا 99 ضربه شلاق باشد نه بیشتر از آن در اينجا به پرونده يکی از موکلانم(عبد المالک) می پردازم که به اتهام معاونت در رابطه نامشروع در زاهدن در دادگاه استان پروندش در جريان هستش، می پردازم.

 

عبد الملک 25 ساله در زاهدن که صاحب يک فروشگاه لوازم ارايش بودش، برای جلب مشتری بيشتر به استخدام چند دختر جوان به شرط داشتن آرايش غليظ و خارج از عرف(يکی از روش های تبليغ متاسفانه اينجوری هستش) اقدام می کند. بعد از مدتی با توجه به شکايت همسايه ها به دليل رفت وآمد زياد و خلاف شان دختر های جوان، پليس اخلاقی وارد عمل می شود و اقدامات لازم را باتوجه به شکايت همسايه انجام می دهد.

عبد المالک که به عنوان مالک فروشگاه بودش به اتهام معاونت در رابطه نامشروع به دادگاه فرا خوانده می شود.

 

ادامه ماجرا را از زبان موکلم ادامه ميدهم:

من بعد از مدتی که فروشگاه لوازم آرايش داشتم، تصميم گرفتم تا چند تا خانم رو برای فروش محصولات آرايشی استخدام کنم. برای جلب مشتری به خانم ها گفتم که به ظاهرتون برسين ولی چيزی ديگی نگفتم و منم خودم همش سر مغازه نبودم. ولی بعدش ظاهرا فروشندهایی که استخدام کردم رفتارهای خارج عرف اينا داشتن و ارتباطات با پسران هم داشتن که دوربين ها و همسايه به آن اذعان داشتند که من هم در جريان اين موضوعات نبودم.

منو الان به خاطر تشويق به پوشش نامناسب و آرایش غلیظ منجر به فساد( يکی از مصاديق رابطه نامشروع) متهم کردند.

اين پرونده که هنوز در جريان هستش و رای دادگاه هنوز صادر نشده است ولی باتوجه دفاعيات که در دادگاه داشتم تونستم با توجه به عدم آگاهی موکلم به رفتارهای خلاف عرف فروشندگان و شرط وحدت قصد در معاونت و از طرفی عدم تحقق معاونت در جرايم غير عمدی، فضای دادگاه را به نفع موکلم تغيير بدم.

جنانچه به دنبال وکيل رابطه نامشروع در زاهدان هستيد، اينجا را کليک کنيد.

رابطه نامشروع را می توان از طريق فضای مجازی اثبات کرد؟

برقراری رابطه نامشروع از طریق فضای مجازی یا واتساپ و اینستاگرام جرم می باشد . اثبات رابطه نامشروع از طریق فضای مجازی نیازمند اقرار طرفین یا شهادت شهود می باشد ولی ارائه اسکرین شات پیام ها و تصاویر رد و بدل شده در فضای مجازی به عنوان اماره ، ممکن است منجر به ایجاد علم در قاضی و صدور حکم محکومیت شود.

مصادیق رابطه نامشروع در زاهدان

تشخیص روابط نامشروع برعهده مرجع قضایی است و معیار او برای این تشخیص، عرف است. چنانچه طی بررسی مراجع قضائی، روابط زن و مرد نامتعارف باشد نامشروع شمرده می شود. برای مثال به برخی از مصاديق روابط نامشروع اشاره ميکنيم.

 • اعمال دون زنا
 • ملامسه (لمس کردن)
 • مصافحه (دست دادن و روبوسی)
 • مقابله (مواجهه و رویارویی)
 • بوسه توام با شهوت
 • حضور بانوان در انظار عمومی بدون حجاب شرعی
 • تاسیس مراکز فساد
 • پوشش نامناسب و آرایش غلیظ منجر به فساد
 • انتشار محتوای مبتذل و کسب درآمد از طریق آن
 • اشاعه فساد و شهوت در جامعه
 • تن فروشی
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود