وکیل-برای-اتباع-ایرانی-مقیم-خارج-در-مشهد

بهترین وکیل برای اتباع ایرانی مقیم خارج در مشهد  

بهترین وکلا در سامانه وکیل نوین در نظر دارند برای ایرانی‌هایی که مقیم کشورهای خارجی می‌باشند و برای امور خود در مشهد نیازمند وکیل هستند، امور وکالتی انجام داده تا حتی بدون مراجعه به ایران مشکلات خود را حل نمایند .

امور تابعیت و اقامتی از آن دسته موضوعاتی هستند که در هر کشوری تابع مقررات خاصی می‌باشند و اگر آن مقررات رعایت نشوند، اخذ اقامت یا تابعیت با مشکل مواجه می‌شود. بنابراین، لازم است حتما با وکلای متخصص در هر کشوری مشورت شود تا جزئیات اقامت آن کشور نیز رعایت شود. در ایران نیز وکیل نوین به صورت تخصصی با وکلای خوب در زمینه اقامت همکاری می‌کند تا مشکلات ایرانی‌های مقیم خارج از راه دور هم حل شود.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل تابعیت در مشهد

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

وکیل خوب برای اتباع ایرانی مقیم خارج در مشهد  

برای انعقاد وکالت به صورت غیر حضوری بایستی به روش ذیل اقدا نمود :

۱- ابتدا بایستی با شماره اعلام شده تماس برقرار کرده و نیاز یا مشکل خود را در میان گذارید.

۲ – پس از اخذ مشاوره و تبادل مدارک  برای انعقاد وکالت بایستی به کنسول‌گری ایران در کشور اقامت مراجعه و برمبنای مشاوره وکیل نوع وکالت را در کنسول گری تنظیم می‌نمایید .

۳- وکالت را پست نموده

۴ – اقدامات لازم از ناحیه وکیل صورت می‌گیرد.

انتخاب بهترین وکیل از میان وکلای سامانه وکیل نوین

وکیل نوین بزرگترین گروه وکلا در کشور بوده که در۳۰ استان فعال می‌باشد هموطنان عزیز می‌توانند با تماس به شماره‌های اعلام شده متناسب با پرونده خود در شهرشان وکیل متخصص در آن حیطه را پیدا نمایند.

مزیت وکیل نوین

سوال پیش می‌آید که اگه از وکیلم راضی نبودم چکار می‌تونم انجام بدم ؟ مثلا  وکیل جواب تلفنم رو نداد.

مزیت وکیل نوین بر این است که در صورت عدم رضایت موکلین از روند پیگیری خود و پاسخگو نبودن وکیل می‌توانند با تماس به دفتر مرکزی تقاضای تغییر وکیل برای پرونده خود نمایند. همچنین، در روند رسیدگی از ناحیه وکیل مسئولین سی آر ام (CRM) راه امید مستمر با موکل محترم تماس گرفته و نظرسنجی صورت می‌گیرد، البته این امر تنها منوط به یک شرط می‌باشد که موکلین از ابتدای امر گروه وکلای وکیل نوین را از روند قراردادی خود مطلع و پاسخگو صحیح به مسئولین سی آر ام باشند.

وکیل نوین سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

وکیل نوین با گروه متخصص وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده‌ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه‌ها برداشته است، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره‌های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی می‌گردد. در حین روند پرونده به پیگیری‌های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظرسنجی‌هایی صورت می‌پذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض می‌گردد، این امر باعث می‌شود علاوه بر بالا بردن تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد.

آدرس دفتر مرکزی : مشهد – قاسم آباد –  بلوار شاهد ، شاهد 33- برج ایلما- ورودی اداری  طبقه 4- واحد 401. قبل از مراجعه تماس حاصل فرمایید.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل تابعیت در مشهد

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود