وکیل-بین‌المللی در-مشهد 

وکیل بین‌المللی در مشهد 

وکیل نوین با دارا بودن وکلای مختلف در مشهد، وکیل متخصص حوزه بین‌الملل در مشهد را به شما معرفی می‌نماید .

آدرس : مشهد – قاسم اباد- بلوار شاهد، شاهد 33 – برج ایلما- ورودی اداری طبقه 4- واحد 401-

وکیل بین‌المللی در مشهد

وکیل نوین در نظر دارد برای ایرانی هایی که مقیم کشور های خارجی می‌باشند و برای امور خود در مشهد نیازمند وکیل هستند حتی بدون مراجعه به ایران مشکلات خود را حل نمایند .(وکیل متخصص حوزه بین‌الملل در مشهد)

نحوه انعقاد وکالت با وکیل بین‌المللی در مشهد

برای انعقاد وکالت به صورت غیر حضوری بایستی به روش ذیل اقدام نمود :

۱- ابتدا بایستی با شماره اعلام شده تماس برقرار کرده و نیاز یا مشکل خود را در میان گذارید

۲ – پس از اخذ مشاوره و تبادل مدارک  برای انعقاد وکالت بایستی به کنسول گری ایران در کشور اقامت مراجعه و برمبنای مشاوره وکیل نوع وکالت را در کنسول گری تنظیم مینمایید.

۳- وکالت را پست نموده

۴ – اقدامات لازم از ناحیه وکیل صورت میگیرد

وکیل نوین با همکاری وکلای بین المللی آماده حضور در دعاوی بین المللی اشخاص حقیقی و حقوقی در محاکم بین المللی تجاری و غیر تجاری است

حوزه فعالیت وکیل بین‌المللی در مشهد

یک وکیل بین‌المللی در همه حوزه‌ها مثل حوزه روابط تجاری، شرکت‌ها، ثبت شرکت، حوزه روابط خانوادگی، حوزه کیفری و جرایم، اینترپل و تعقیب متهمان و دستگیری آن‌ها، حوزه ارث و دریافت مقدار سهم الارث در کشور محل سکونت یا اقامتگاه متوفی و … می‌تواند فعالیت کند.

نحوه تشخیص قانون حاکم

وکیل بین المللی در مشهد با مطالعه منابع حقوقی بین المللی تشخیص می دهد که کدام قانون یا دادگاه بین‌المللی صالح است و در همان راستا و با توجه به موضوع پرونده، مشاوره حقوقی لازم را ارایه می نماید و در صورت اعلام وکالت در دادگاه صالح برای طرح ادعا (از طرف خواهان) یا دفاع (از طرف خاونده) از دعاوی مربوطه حاضر می شود.

وکیل نوین؛ سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

وکیل نوین با گروه وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده‌ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه‌ها برداشته است، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره‌های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی می‌گردد .در حین روند پرونده به پیگیری‌های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظرسنجی‌هایی صورت می‌پذیرد که در صورت عدم رضایت شما مجددا با وکیل دیگری به رایگان مشاوره می‌نمایید، این امر باعث می‌شود علاوه بر تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد .

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در مشهد

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه(2)

    • hadi Esmaeizadeh

    • 6 سال قبل

    سلام
    ما دپارتمان حقوقی در آلمان هستم که سر گرو دپارتما حقوقی اقای اشتفان اشپرونگ هستند که ایشان با تجربه ۳۰ سال حقوق بین الملل و اگر دادگستر و یا سایتهای حقوقی ایشان را جستوجو بکنید می توانید تجربیات ایشانرا مطالعه بکنید .ایشان به ۶ زبان صحبت میکنند من جمله فارسی و دپارتمانی که ساختیم شامل وکلای حقوقی جزایی وتجاری .امور قراردادهای بین المللی . حقوق بانکی . ما بر آن شدیم چون ایران مورد تحریم قرار گرفته و پروندهای باز زیاد در اروپا وجود دارد که مربوط به ایران میباشد با و کلای ایرانی در تماس باشیم برای همکاری بیشتر و این پیام را ارسال نمودیم چنانچه مایل به همکاری باشید میتوانید با شمار تلفن 00491739924132 و یا ایمیل info@etmgmbh.net ویا با ایمو وتلگرام واتساپ 004915217501664 در تماس جهت همکاری باشید متشکرم
    هادی اسماعیل زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود