بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان

بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان 

از آنجایی که پرونده های مواد مخدر در کشور ایران رو به افزایش می باشد برای رسیدگی به این پرونده ها دادگاه ویژه ای را اختصاص داده اند.معرفی بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان می تواند به پرونده های مواد مخدر که در شهر کرمان است رسیدگی نماید.

از آنجایی که شهر کرمان با شهرهای مرزی ایران رابطه زیادی دارد، باید بدانید که پرونده های مواد مخدر زیادی در این شهر شکل گرفته است. در صورتی که وکیل توانایی بر عهده گرفتن این پرونده ها را داشته باشد، قادر است که با استفاده از تبصره ها و قوانین قانونی، مجازات پرونده ها را کاهش دهد.

شما می توانید برای انتخاب بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان از طریق سامانه وکیل نوین اقدام نمایید. این سامانه وکلای بسیار زیادی را که در زمینه بر عهده گرفتن پرونده های مواد مخدر فعالیت دارند را به شما معرفی می نماید. در واقع شما باید به خوبی بدانید که تعداد وکلای حرفه ای پرونده های مواد مخدر در شهر کرمان زیاد نیستند و بر همین اساس شما باید با بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان را از سامانه وکیل نوین درخواست نمایید.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

لیست 6 تایی بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان

وکیل مصعود مقدسی:

معرفی بهترین وکیل در کرمان:ایشان وکیل پایه یک دادگستری و یکی از شناخته شده ترین وکلای استان کرمان به حساب می آیند، که با موسسه حقوقی وکیل نوین همکاری می کنند.

تخصص و مهارت:ایشان همواره آماده پذیرفتن انواع مختلف پرونده های حقوقی ، کیفری و ملکی هستند،برخی از خصوصیات بارر و قابل توجه آقای مقدسی عبارت است از:اخذ حق الزحمه معقول و منصفانه ، ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن ، حفظ اطلاعات موکل ، ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری و……..

آدرس دفتر:کرمان ، خیابان 24آذر، نبش کوچه 18، طبقه پایین لوازم قنادی

شماره تلفن:09139153432

 

 

 

 

 

 

وکیل فاطمه عسکرپور:

معرفی بهترین وکیل در کرمان:فاطمه عسکرپور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، که دارای 12 سال سابقه وکالت درخشان بوده و آخرین مدرک تحصیلی وی دکترای حقوق عمومی است که می‌توان براساس برخی خصوصیات اخلاقی وی مانند امانت داری نسبت به پرونده موکل، آشنایی به قانون، اخلاق مردم پسند و احترام نسبت به موکل باعث شده است تا ایشان یکی از بهترین‌های شهر کرمان محسوب شود.

تخصص و مهارت :ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی پرونده‌‌های موفق زیادی داشته که با موفقیت به پایان رسانده است.

آدرس دفتر: خیابان ابوذر زیر پل ابوذر دفتر خدمات الکترویک قضایی

شماره تماس: 09134403419

شماره همراه:09139153432

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وکیل عاطفه  کارآموزیان:

معرفی بهترین وکیل در کرمان:ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی می باشند.

تخصص و مهارت:ایشان توانسته است در تومامی حوزه های دعاوی خانواده ، حقوقی ، کیفری، اسناد و مدارک تجاری ، دعاوی ملکی ، دعاوی مالی و…. به قبولی وکالت بپردازد.

آدرس دفتر:کرمان .خیابان ابن سینا .ساختمان پزشکان

شماره تلفن:09137053709

شماره همراه:09139153432

 

 

 

 

 

 

 

 

وکیل حسن صادقی:

معرفی بهترین وکیل در کرمان:محسن صادقی، وکیل پایه یک دادگستری کرمان و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی دکترای جزا و جرم شناسی است. دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه به شماره پروانه 34300 و استادیار دانشگاه می‌باشد.

تخصص و مهارت:دعاوی خانواده مثل طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، مطالبه نفقه و مهریه و … و هویت قانونی شامل دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال و… و دعاوی ملکی از جمله دعاوی پذیرفته شده توسط این وکیل خوب است که با درصد بالای موفقیت در پرونده‌های موکوله توانسته بین وکلای برتر کرمان جای بگیرد.

آدرس دفتر: کرمان_خیابان ۲۴ آذر_نبش کوچه ۱۸ – جنب لوازم قنادی

شماره تماس: 09359477176

شماره همراه:09139153432

 

بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان چه وظایفی دارد؟

وکیل مواد مخدر نیز مانند سایر وکلای پایه یک دادگستری در برابر موکل خود وظایفی را دارد. این وکلا معمولا تمام تلاش خود را در جهت احقاق حق موکل انجام داده و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد. از جمله وظایف بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان  می توان موارد زیر را نام برد:

1.تخفیف مجازات متهم

یکی از مهم ترین کارهایی که بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان آن را به بهترین شکل ممکن اناجم می دهد، گرفتن تخفیف مجازات است ، این کار معمولا با ارائه اداله محکم در دادگاه انجام می شود.

2.اثبات بی گناهی موکل

گاهی اوقات ، موکل گرفتار کلاهبرداران شده و درآستانه ی مجازات های سنگین قراردارد. این در حالی است که یک بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان و با تجربه می تواند بی گناهی او را از طریق روش های قانونی به اثبات برساند.

3.تبدیل مجازات حبس به جزای نقدی

براساس قانون می توان مجازات های مواد مخدر را به جزای نقدی تبدیل کرد. به همین منظور ، بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان  با اسفاده از قوانین مربوطه ، مجازات حبس را تغییر داده و آن رابه مجازات پرداخت جزای نقدی تبدیل می کند.

4.گرفتن حکم تعلیق مجازات

بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان  اگر تسلط کافی روی قوانین مواد مخدر داشته باشد،می تواند مجازات در نظر گرفته شده را تعلیق کرده و از این طریق ، بررسی های بیشتری روی پرونده انجام دهد. این کار باعث می شود که روند اثبات بی گناهی  یا تخفیف در مجازات با دقت بیشتری ادامه پیدا کند.

5. ثابت کردن جرم

برای اثبات جرائم کیفری نیز می توان روی بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان حساب کرد، این وکلا با در نظر گرفتن ارکان جرم و بررسی  آن ها می توانند جرم را ثابت کرده و از حقوق موکل خود دفاع کنند.

6.گرفتن حکم آزادی مشروط

آزادی مشروط نیز یکی از قوانین موجود در مواد مخدر است که وکلای حرفه ای آن را می شناسند و برای موکل خود به کار می برند. شما نیز به منظور آگاهی یافته از شرایط این قانون ، می توانید با بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان مشورت کنید

جرائم مرتبط با مواد مخدر

به نقل از سازمان قضایی نیرو های مسلح ، مخدر نامی عمومی برای انواع مختلفی از داروها و ترکیبات طبیعی و شیمیایی است که اغلب به دلیل احتمال ایجاد وابستگی به مصرف ، جز و مواد اعتیادآور طبقه بندی شده و معمولا خرید وفروش آن ها ممنوع است.مشاوره با بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان داشته باشید.

تقسیم جرایم مرتبط با مواد مخدر:

الف _جرم وارد کردن انواع مواد مخدر  و روان گردان ، همین که مواد مذکور با هر وسیله ای از خارج از کشور به داخل منتقل شود، جرم است.

ب_جرم ارسال مواد مخدر و ورانگردان ، عبارت است از فرستادن مواد مخدر ، از نقطه ای به نقطه دیگر، مانند پست کردن مواد مخدر در داخل کشور.

پ_جرم صادر کردن مواد مخدر و روان گردان ، عبارت است از خارج کردن مواد مخدر از مرزهای زمینی ، دریایی و هوایی کشور

ت_ جرم ترانزیت مواد مخدر و روان گردان ، ترانزیت در لغت به معنای عبور و گذر ترجمه شده است ، در قانون مبارزه با مواد مخدر ، به معنی ممنوع بودن ترانزیت مواد مخدر است، یعنی حتی اگر قصد وارد کننده مواد مخدر به داخل کشور عبور دادن از کشور و انتقال به کشور های دیگر باشد، باز هم عمل وی جرم محسوب می شود.

بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان

ٍث- جرایم تولید مواد مخدر و روان گردان ، تنها کاشت محصولات برای به دست آوردن ماده مخدر کافی نیست ، بلکه یک رشته عملیات  واقدامات لازم است تا محصولات ، عنوان ماده مخدر خاصی پیدا کند و آماده مصرف شود. این مراحل عملیات را که منتج به مواد مخدر گوناگون می شود ، تولید و ساخت مواد مخدر می گویند .

ج- حمل مواد مخدر، این جرم عبارت است عز هرگونه عملی که موجب نقل و انتقال مواد مخدر از نقطه ای به نقطه دیگر که گاهی با متوسط خود شخص و گاهی با واسطه است .

چ_ جرم نگداری مواد مخدر، نگداری به معنای در اختیار داشتن است . خواه نزد خود شخص و یا در جا و مکان معینی دیگر

ح_ جرم اخفای مواد مخدر و روان گران ، اخفا به معنای پنهان کردن و از نظر ها دور کردن است.

خ_ جرم خرید مواد مخدر و روان گردان ، یعنی به دقت آوردن مواد مخدر  در قبال پرداخت وجه یا هر مال دیگری که براساس عرف ، عنوان مال منظور از خرید ، معنا و مفهوم عرفی آن است ، نه برآن صدق می کند. اصطلاح حقوقی همین که شخص می داند چه چیزی می خرد و در مقابل آن وجه یا مالی پرداخت می کند، جرم خرید تحقق پیدا کرده است.

بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان

د_ جرم فروش مواد مخدر و روان گردان ، این جرم عبارت است از انتقال مواد مخدر به دیگری، در قبال دریافت وجه یا مالی دیگر برای تحقق فروش به طور مستقیم باید مواد مخدر را تصرف کند و از مالکیت شخص فروشنده خارج شود و در اختیار دیگری قرار داده شود ، بنابراین اگر کسی مواد مخدر را به قصد فروش و برای پیدا کردن مشتری نگداری کند، اقدام او مادام که مواد مخدر را به دیگری منتقل نکرده است ، فروش نخواهد بود .

ذ_ جرم در معرض فروش قرار دادن مواد مخدر و روان گردان ، این جرم زمانی است که متهم ، مواد مخدر را برای فروش به دیگران عرضه می کند، بنابراین ، یک مرحله فراتر از نگهداری و یک مرحله پایین تر از فروش قرار می گیرد.

ر_ جرم توزیع مواد مخدر و روان گردان ، اگر شخص، مواد مخدر را به دیگران منتقل کند و در مقابل آن وجهی دریافت کند، عمل وی فروش خواهد بود، در غیر این صورت توزیع بر آن صدق می کند.

ز- جرم وارد کردن مواد مخدر به محل نگهداری معتادان ، منظور قانونگذاراز وارد کردن مواد به داخل زندان یا بازداشتگاه یا اردوگاه باز پروری ، ورود مواد به داخل محدوده حفاظتی زندان و اردوگاه است

س_ جرم استعال مواد مخدر و اعتیاد به آن ، منظور از اسعمال مواد مخدر ، هرگونه عملی است که منتهی به ورود مواد مخدر به بدن می شود.

مرجع صالح رسیدگی به جرائم مواد مخدر

مطالبق با بند پ ماده 303 قانون آئین دادرسی کیفری مصوب 1392/12/4

صلاحیت رسیدگی به جرایم مواد مخدر، روانگردان و پیش سازی های آن ، با دادگاه انقلاب می شد.

مجازات جرائم مواد مخدر:

مهمترین قانونی که در این رابطه وجود دارد ، قانون مبارزه با مواد مخدر مصوب 1362،قانون اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر مصوب 1367 و الحاق موادی به آن و قانون الحاق یک ماده به قانون مبارزه با مواد مخدر مصوب 1396 است.

اقدامات بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان به چند دسته تقسیم می شود ؟

با توجه به اینکه پرونده های مواد مخدر یکی از پرونده های تخصصی می باشد باید به آنها به صورت انحصاری رسیدگی شود. برخی از پرونده های مربوط به مواد مخدر کلان می باشد که تنها وکیل حرفه ای مواد مخدر می تواند آنها را بر عهده بگیرد. تبصره ها و قوانینی که برای پرونده های مواد مخدر وجود دارد روز به روز توسط قانون جدیدتر می شود.

این مسئله نشان دهنده تعداد بالای پرونده های مواد مخدر در دادگاه انقلاب می باشد. شما برای اینکه هر یک از پرونده های مواد مخدر تشکیل شده در شهر کرمان را به دست بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان بسپارید باید به خوبی اقدامات او را مورد بررسی قرار دهید. بهترین وکیل اقدامات خود را برای پیگیری پرونده های مواد مخدر دسته بندی می کند. مراحل و اقداماتی که وکیل برای رسیدگی به پرونده های مواد مخدر طی می کند عبارت می باشد از :

بهترین-وکیل-مواد-مخدر-درکرمان

انتخاب بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان

برای انتخاب بهترین وکیل مواد مخدر کرمان ، می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1.تحقیق و مطالعه:انجام تحقیقات و مطالعه در مورد وکلای موجود در کرمان کهجستجوی در زمینه جرائم مواد مخدر تخصص دارند ، می تواند به شما کمک کند آنلاین ، مطالعه نقد و بررسی ها و مشاهده تجربه ها ونتایج قبلی آنها می تواند اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهد.

2.مشوردت با افراد آشنا:اگر افرادی در کرمان هستند که تجربه ای در این زمینه داشته اند، می توانید از آنها مشورت بگیرید. آنها ممکن است وکیل حاذق و با تجربه ای را در این حوزه بشناسند و بتوانند شما را به آنها معرفی کنند.

3.مراجعه به سازمان وکلا:به سازمان وکلا کرمان مراجعه کنید و آز آنها  بخواهید که به شما وکیلانی را معرفی کنند که در زمینه جرائم مواد مخدر تخصص دارند.

4.ملاقات و مشاوره :با وکلا مختلف درکرمان ملاقات کنید و درباره تجربه و تخصص آنها در زمینه جرائم مواد مخدر با آنها مشورت کنید. این ملاقات ها به شما کمک می کنند تا با وکیلان مختلف آشنا شوید و بتوانید تصمیم بهتری بگیرید.

5.ارزیابی تجربه و مهارت:مطمئن شوید که وکیلی که انتخاب می کنید، تجربه کافی در زمینه جرائم مواد مخدر داشته باشد و با قوانین جاری آشنا باشد. همچنین ، بررسی نتایج قبلی و موفقیت های وکیل در پرونده های مشایه نیز می تواند به شما در انتخاب کمک کند.

در نهایت ، برای انتخاب بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان ، مهم است که با وکیلان مختلف ملاقات کرده ، مشورت کنید و تصمیمی بگیرید که با توجه به نیازها و اولویت های شما مناسب ترین است.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود