بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان

بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان 

از آنجایی که پرونده های مواد مخدر در کشور ایران رو به افزایش می باشد برای رسیدگی به این پرونده ها دادگاه ویژه ای را اختصاص داده اند.معرفی بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان می تواند به پرونده های مواد مخدر که در شهر کرمان است رسیدگی نماید.

از آنجایی که شهر کرمان با شهرهای مرزی ایران رابطه زیادی دارد، باید بدانید که پرونده های مواد مخدر زیادی در این شهر شکل گرفته است. در صورتی که وکیل توانایی بر عهده گرفتن این پرونده ها را داشته باشد، قادر است که با استفاده از تبصره ها و قوانین قانونی، مجازات پرونده ها را کاهش دهد.

شما می توانید برای انتخاب بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان از طریق سامانه وکیل نوین اقدام نمایید. این سامانه وکلای بسیار زیادی را که در زمینه بر عهده گرفتن پرونده های مواد مخدر فعالیت دارند را به شما معرفی می نماید. در واقع شما باید به خوبی بدانید که تعداد وکلای حرفه ای پرونده های مواد مخدر در شهر کرمان زیاد نیستند و بر همین اساس شما باید با بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان را از سامانه وکیل نوین درخواست نمایید.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان چه وظایفی دارد؟

وکیل مواد مخدر نیز مانند سایر وکلای پایه یک دادگستری در برابر موکل خود وظایفی را دارد. این وکلا معمولا تمام تلاش خود را در جهت احقاق حق موکل انجام داده و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد. از جمله وظایف بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان  می توان موارد زیر را نام برد:

1.تخفیف مجازات متهم

یکی از مهم ترین کارهایی که بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان آن را به بهترین شکل ممکن اناجم می دهد، گرفتن تخفیف مجازات است ، این کار معمولا با ارائه اداله محکم در دادگاه انجام می شود.

2.اثبات بی گناهی موکل

گاهی اوقات ، موکل گرفتار کلاهبرداران شده و درآستانه ی مجازات های سنگین قراردارد. این در حالی است که یک بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان و با تجربه می تواند بی گناهی او را از طریق روش های قانونی به اثبات برساند.

3.تبدیل مجازات حبس به جزای نقدی

براساس قانون می توان مجازات های مواد مخدر را به جزای نقدی تبدیل کرد. به همین منظور ، بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان  با اسفاده از قوانین مربوطه ، مجازات حبس را تغییر داده و آن رابه مجازات پرداخت جزای نقدی تبدیل می کند.

4.گرفتن حکم تعلیق مجازات

بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان  اگر تسلط کافی روی قوانین مواد مخدر داشته باشد،می تواند مجازات در نظر گرفته شده را تعلیق کرده و از این طریق ، بررسی های بیشتری روی پرونده انجام دهد. این کار باعث می شود که روند اثبات بی گناهی  یا تخفیف در مجازات با دقت بیشتری ادامه پیدا کند.

5. ثابت کردن جرم

برای اثبات جرائم کیفری نیز می توان روی بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان حساب کرد، این وکلا با در نظر گرفتن ارکان جرم و بررسی  آن ها می توانند جرم را ثابت کرده و از حقوق موکل خود دفاع کنند.

6.گرفتن حکم آزادی مشروط

آزادی مشروط نیز یکی از قوانین موجود در مواد مخدر است که وکلای حرفه ای آن را می شناسند و برای موکل خود به کار می برند. شما نیز به منظور آگاهی یافته از شرایط این قانون ، می توانید با بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان مشورت کنید

جرائم مرتبط با مواد مخدر

به نقل از سازمان قضایی نیرو های مسلح ، مخدر نامی عمومی برای انواع مختلفی از داروها و ترکیبات طبیعی و شیمیایی است که اغلب به دلیل احتمال ایجاد وابستگی به مصرف ، جز و مواد اعتیادآور طبقه بندی شده و معمولا خرید وفروش آن ها ممنوع است.مشاوره با بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان داشته باشید.

تقسیم جرایم مرتبط با مواد مخدر:

الف _جرم وارد کردن انواع مواد مخدر  و روان گردان ، همین که مواد مذکور با هر وسیله ای از خارج از کشور به داخل منتقل شود، جرم است.

ب_جرم ارسال مواد مخدر و ورانگردان ، عبارت است از فرستادن مواد مخدر ، از نقطه ای به نقطه دیگر، مانند پست کردن مواد مخدر در داخل کشور.

پ_جرم صادر کردن مواد مخدر و روان گردان ، عبارت است از خارج کردن مواد مخدر از مرزهای زمینی ، دریایی و هوایی کشور

ت_ جرم ترانزیت مواد مخدر و روان گردان ، ترانزیت در لغت به معنای عبور و گذر ترجمه شده است ، در قانون مبارزه با مواد مخدر ، به معنی ممنوع بودن ترانزیت مواد مخدر است، یعنی حتی اگر قصد وارد کننده مواد مخدر به داخل کشور عبور دادن از کشور و انتقال به کشور های دیگر باشد، باز هم عمل وی جرم محسوب می شود.

بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان

ٍث- جرایم تولید مواد مخدر و روان گردان ، تنها کاشت محصولات برای به دست آوردن ماده مخدر کافی نیست ، بلکه یک رشته عملیات  واقدامات لازم است تا محصولات ، عنوان ماده مخدر خاصی پیدا کند و آماده مصرف شود. این مراحل عملیات را که منتج به مواد مخدر گوناگون می شود ، تولید و ساخت مواد مخدر می گویند .

ج- حمل مواد مخدر، این جرم عبارت است عز هرگونه عملی که موجب نقل و انتقال مواد مخدر از نقطه ای به نقطه دیگر که گاهی با متوسط خود شخص و گاهی با واسطه است .

چ_ جرم نگداری مواد مخدر، نگداری به معنای در اختیار داشتن است . خواه نزد خود شخص و یا در جا و مکان معینی دیگر

ح_ جرم اخفای مواد مخدر و روان گران ، اخفا به معنای پنهان کردن و از نظر ها دور کردن است.

خ_ جرم خرید مواد مخدر و روان گردان ، یعنی به دقت آوردن مواد مخدر  در قبال پرداخت وجه یا هر مال دیگری که براساس عرف ، عنوان مال منظور از خرید ، معنا و مفهوم عرفی آن است ، نه برآن صدق می کند. اصطلاح حقوقی همین که شخص می داند چه چیزی می خرد و در مقابل آن وجه یا مالی پرداخت می کند، جرم خرید تحقق پیدا کرده است.

بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان

د_ جرم فروش مواد مخدر و روان گردان ، این جرم عبارت است از انتقال مواد مخدر به دیگری، در قبال دریافت وجه یا مالی دیگر برای تحقق فروش به طور مستقیم باید مواد مخدر را تصرف کند و از مالکیت شخص فروشنده خارج شود و در اختیار دیگری قرار داده شود ، بنابراین اگر کسی مواد مخدر را به قصد فروش و برای پیدا کردن مشتری نگداری کند، اقدام او مادام که مواد مخدر را به دیگری منتقل نکرده است ، فروش نخواهد بود .

ذ_ جرم در معرض فروش قرار دادن مواد مخدر و روان گردان ، این جرم زمانی است که متهم ، مواد مخدر را برای فروش به دیگران عرضه می کند، بنابراین ، یک مرحله فراتر از نگهداری و یک مرحله پایین تر از فروش قرار می گیرد.

ر_ جرم توزیع مواد مخدر و روان گردان ، اگر شخص، مواد مخدر را به دیگران منتقل کند و در مقابل آن وجهی دریافت کند، عمل وی فروش خواهد بود، در غیر این صورت توزیع بر آن صدق می کند.

ز- جرم وارد کردن مواد مخدر به محل نگهداری معتادان ، منظور قانونگذاراز وارد کردن مواد به داخل زندان یا بازداشتگاه یا اردوگاه باز پروری ، ورود مواد به داخل محدوده حفاظتی زندان و اردوگاه است

س_ جرم استعال مواد مخدر و اعتیاد به آن ، منظور از اسعمال مواد مخدر ، هرگونه عملی است که منتهی به ورود مواد مخدر به بدن می شود.

مرجع صالح رسیدگی به جرائم مواد مخدر

مطالبق با بند پ ماده 303 قانون آئین دادرسی کیفری مصوب 1392/12/4

صلاحیت رسیدگی به جرایم مواد مخدر، روانگردان و پیش سازی های آن ، با دادگاه انقلاب می شد.

مجازات جرائم مواد مخدر:

مهمترین قانونی که در این رابطه وجود دارد ، قانون مبارزه با مواد مخدر مصوب 1362،قانون اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر مصوب 1367 و الحاق موادی به آن و قانون الحاق یک ماده به قانون مبارزه با مواد مخدر مصوب 1396 است.

اقدامات بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان به چند دسته تقسیم می شود ؟

با توجه به اینکه پرونده های مواد مخدر یکی از پرونده های تخصصی می باشد باید به آنها به صورت انحصاری رسیدگی شود. برخی از پرونده های مربوط به مواد مخدر کلان می باشد که تنها وکیل حرفه ای مواد مخدر می تواند آنها را بر عهده بگیرد. تبصره ها و قوانینی که برای پرونده های مواد مخدر وجود دارد روز به روز توسط قانون جدیدتر می شود.

این مسئله نشان دهنده تعداد بالای پرونده های مواد مخدر در دادگاه انقلاب می باشد. شما برای اینکه هر یک از پرونده های مواد مخدر تشکیل شده در شهر کرمان را به دست بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان بسپارید باید به خوبی اقدامات او را مورد بررسی قرار دهید. بهترین وکیل اقدامات خود را برای پیگیری پرونده های مواد مخدر دسته بندی می کند. مراحل و اقداماتی که وکیل برای رسیدگی به پرونده های مواد مخدر طی می کند عبارت می باشد از :

1.تشخیص نوع جرم مربوط به مواد مخدر :

شما باید به خوبی بدانید که جرم های بسیار زیادی مربوط به مواد مخدر و پرنده های مواد مخدر وجود دارد. هر یک از این جرم ها بسته به اندازه و میزان مواد مخدر متفاوت می باشد و مجازات های آنها هم با یکدیگر تفاوت دارد. در واقع شما باید به خوبی بدانید که برخی از جرم ها مجازات شان مشخص شده می باشد و وکیل با اطلاع از آن جرم می تواند مجازات اصلی آن را بیان کند.

اینکه وکیل با نوع جرم انجام شده آشنایی داشته باشد تا بتواند پرونده را بر عهده بگیرد اهمیت بسیار زیادی دارد. شما باید به خوبی نوع جرم مربوط به مواد مخدر را برای وکیل بیان نمایید تا وکیل قادر باشد بهترین تصمیم گیری را مربوط به پرونده شما داشته باشد. برخی از جرم ها انجام شده مربوط به پرونده های مواد مخدر کلان می باشد و برخی از آنها خرد است. هر دوی آنها حساسیت های بسیار زیادی دارند که بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان می تواند آنها را حل کند.

بهترین-وکیل-مواد-مخدر-درکرمان

  1.  مطابقت دادن نوع جرم با تبصره ها و قوانین دادگاهی :

بعد از اینکه وکیل با نوع جرم انجام شده توسط متهم آشنایی لازم را به دست آورد می تواند با استفاده از تبصره ها و قوانین دادگاهی شدت آن جرم را کاهش دهد و یا مجازات را خریداری کند. نوع جرم انجام شده اهمیت بسیار زیادی دارد و بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان به خوبی این مسئله را در نظر دارد.

در واقع تبصره های بسیار زیادی برای رفع اتهام از پرونده های مواد مخدر وجود دارد، ولی اینکه هر یک از تبصره ها برای یکی از جرم ها می باشد را شما باید به خوبی تشخیص دهید. برخی از جرم ها سنگین می باشند و قانون حکم آنها را به صورت قطعی اعلام می کند. با این وجود باز هم وکیل اگر حرفه ای باشد می تواند آن پرونده ها را هم بر عهده گرفته و شدت آن را کاهش دهد.

  1. دریافت اطلاعات از متهم :

در صورتی که پرونده مواد مخدر شما در کرمان تشکیل شده است و متهم می باشید باید هریک از اطلاعات مورد نیاز را با دقت برای بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان شرح دهید. در واقع شما باید بدانید که اگر وکیل اطلاعات بیشتری داشته باشد می تواند به راحتی از پرونده دفاع کند. کوچک ترین جزئیات پرونده به رفع اتهام شما کمک بسیار زیادی می کند. بنابراین باید با وکیل خود صادق باشید و هر یک از اطلاعاتی که نیاز دارد را برای او تعریف نمایید. در این صورت وکیل می تواند با آگاهی بیشتری پرونده مواد مخدر شما را بر عهده بگیرد و آن راحل کند.

  1. مطالعه دقیق پرونده همراه با جزئیات :

از دیگر مراحل و اقداماتی که بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان انجام می دهد این است که پرونده را همراه با جزئیاتی که دارد به خوبی مطالعه می کند. در این صورت قادر است از ریزترین جزئیات آن پرونده برای دفاع از موکل خود استفاده کند. این مرحله اهمیت بسیار زیادی دارد، چرا که وکیل را قادر می سازد با استفاده از تبصره ها و قوانین دادگاهی جرم متهم را کمتر کند و مجازات او را کاهش دهد. وکیلانی که حرفه ای هستند از ریزترین نکات پرونده هم نمی گذرند و آن را به خوبی از تمامی جوانب بررسی می کنند.

  1. دفاع از پرونده در دادگاه :

در مرحله نهایی وکیل حرفه ای مواد مخدر قادر است که از پرونده دفاع کند. در صورتی که تمامی مراحل پیشین را وکیل به درستی انجام داده باشید اکنون می تواند از پرونده دفاع نماید. این مرحله اهمیت بسیار زیادی در روند دادگاه دارد و باید به آن دقت بسیار زیادی شود. وکیلان حرفه ای قادر هستند که این مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارند.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با بهترین وکیل مواد مخدر در کرمان

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود