بهترین وکیل طلاق در یاسوج

بهترین وکیل طلاق در یاسوج
باسلام خدمت شما علی اصغر روشندل هستم همراه شما در وکیل نوین تا شمارو به بهترین وکیل در زمینه طلاق معرفی کنم.توصیه ای که ما به شما داریم این است که موضوعات حقوقی ویا کیفری را به یک وکیل متخصص وبا تجربه در همان زمینه درمیان گذارید تا نتایج خوبی به همراه داشته باشد. وحالا سوال اینجاست که بهترین وکیل طلاق کیست؟

بهترین وکیل طلاق در یاسوج کیست؟

یک وکیل نمونه کسی است که سواد حقوقی و اشراف کامل به مواد قانونی داشته باشد واز سوی دیگر مهارت وتجربه در امورحقوقی وقضایی در رزومه کاری خود داشته .یک وکیل خوب در طلاق باید روانشناس خوبی هم باشد چرا که بتواند مانند یک دوست خوب کنار شما باشد و پا به پای شما قرار گیرد تا از فشار های روانی که شما درگیر آن هستید رها سازد.یک وکیل خوب طلاق باید قدرت فن بیان قوی هم داشته باشد که بتواند از حقوق شما دفاع کند.از ویژگی های یک وکیل خوب طلاق مخاطب شناسی وشخصیت شناسی است که بداند با هر نوع شخصیتی چگونه بر خورد کند.

طلاق ومفهوم کلی آن:

طلاق در یک کلمه عربی وفقهی و حقوقی است.به معنای جدا شدن است از معنی  طلاق میتوان به این تعریف اختصاص داد که(جداشدن و یا پایان دادن به زندگی مشترک بین زوج وزوجه).فقها در تعریف طلاق آورده اند : پایان دادن به عقد نکاح با ذکر الفاظی معلوم .حقوقدانان به این باور اند که طلاق حق زوج است وقتی بین زن و مرد در طول زندگی مشترک زناشویی به مشکلاتی متعدد بر میخورند . اقدام به عمل حقوقی به نام طلاق میکنند و با رجوع به بهترین وکیل در زمینه طلاق و خانواده به این تجربه ناخوشایند پایان میدهند.

انواع طلاق چیست؟

قانون گذار در قانون مدنی ایران و با استناد به فقه اسلامی انواع ان را بیان میکند.در ماده 1143 قانون مدنی مصوب1311 به انواع طلاق اشاره می کند وبیان میکند طلاق به نوع باِین و رجعی  تقسیم میشود

معنی طلاق رجعی یعنی از شدت کراهتی که زن از مرد دارد قبول میکند تمام یا قسمتی از مهریه خودرا ببخشید تا شوهر حاضر به طلاق شود. میدانید که حق طلاق دادن فقط از سوی شوهر است

معنی طلاق باین یعنی وقتی که قبل از نزدیکی زناشویی اقدام به طلاق شود یا زمان یایسه بودن است

شرایط کلی طلاق چیست

به گفته وکیل طلاق برای انجام آن باید دادخواست داد وفرایند های آن را انجام داد ولی اجرای طلاق باید صیغه طلاق اجرا کرد وبرای آن حضور 2 نفر مرد عاقل حضور داشته ولی لازم به ذکر است که در برخی شرایط نمیتوان طلاق اجرا کرد که در زیر شرح میدهیم:

اول آنکه  در دوره عادت ماهانه نباشد و 3 ماه از آخرین عادت گذشته باشد.

دوم آنکه زوجه نزدیک تولد جنین نباشد

 

معیار انتخاب بهترین وکیل طلاق یاسوج چیست؟

شاید در نگاه اول انتخاب بهترین وکیل طلاق در شهر یاسوج کاری دشوار باشد ولی با چند روش ساده میتوان بهترین وکیل طلاقدر شهر یاسوج انتخاب کرد. اول اینکه با وکلای شهر یاسوج مراجعه کرده و از میان آن ها بهترین انتخاب کنید و دوم اینکه به مقالات حقوقی مراجعه کرده وکیلی که بیشتر این مقالات نام برده اند انتخاب کنید وسوم اینکه خوش نام ترین و معروف ترین وکیل شهر یاسوج مراجعه کرده ولی ما در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل طلاق یاسوج را معرفی کنیم.

نیاز داشتن  مشاوره با وکیل طلاق در یاسوج

 اهمیت مشاوره در آن است که شما دنبال حل یک موضوعی هستید.وشما با انتقال اطلاعات و صداقت در گفتار خود میتوانید به بهترین وکیل طلاق کمک کنید تا مشکل شما حل شود واز طرفی دیگر به حق خود میرسید .شمادرجلسه مشاوره سوالات خودرا میپرسید و به جواب میرسید از دلایل اهمیت مشاوره این است که میتوانید با صحبت کردن آرام شوید تا از فشار های روانی خود کاهش دهید.

گرفتن طلاق توافقی 10 روزه در شهر شما اینجا کلیک کنید

.

همچنین مواردی که به آن عسر و حرج می گویند که شامل موارد زیر میشود:

۱- ترک زندگی خانوادگی توسط زوج حداقل به مدت شش ماه متوالی و یا نه ماه متناوب در مدت یک سال بدون عذر موجه.

۲- اعتیاد زوج به یکی از انواع مواد مخدر و یا ابتلا وی به مشروبات الکلی که به اساس زندگی خانوادگی خلل وارد آورد و امتناع یا عدم امکان الزام وی به ترک آن در مدتی که به تشخیص پزشک برای ترک اعتیاد لازم بوده است.

۳- محکومیت قطعی زوج به حبس پنج سال یا بیشتر.
۴- ضرب و شتم یا هرگونه سوءرفتار مستمر زوج که عرفاً با توجه به وضعیت زوجه قابل تحمل نباشد.
۵- ابتلای زوج به بیماری‌های صعب‌العلاج روانی یا ساری یا هر عارضه‌ی صعب‌العلاج دیگری که زندگی مشترک را مختل نماید.

 

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل طلاق در یاسوج

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود