وکیل طلاق در شیراز

 وکیل طلاق در شیراز 

سلام کاکو. در این مقاله قصد داریم تا نحوه گرفتن وکیل طلاق در شیراز، مراحل و شرایط و مدارک لازم در طلاق زن و ثبت آن توسط وکیل طلاق در شیراز رو بهتون معرفی کنیم. با ما همراه باشید…

بهترین وکیل طلاق در شیراز کیست؟

اگر به وکیل طلاق در شیراز مراجعه کنید ممکن است در دیدار اول طلاق را پیشنهاد نکند و شما را به سازش دعوت کند. در واقع منظور از این جمله این است که یک وکیل خوب وکیلی است که در مرحله اول شما را برای آشتی تشویق کند و اگر آشتی و سازش را به صلاح شما ندانست به کمک تمامی آنچه که در دوران تحصیل و دوران وکالت خود آموخته است به شما کمک کند.

متاسفانه امروزه طلاق یکی از پر شمار ترین شکایت ها در دادگستری است. همان‌ طور که می‌ دانید آمار طلاق هر سال بیشتر از سال‌ های قبل افزایش می‌ یابد و همین مسئله می‌ تواند برای جامعه مشکلاتی را به وجود بیاورد در اینجا است که اهمیت یک وکیل خوب بیشتر به چشم می‌خورد. اگر وکیل از توانایی زیادی برخوردار باشد می تواند از طلاق جلوگیری کند.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل طلاق در شیراز اینجا کلیک کنید

  عسر و حرج چیست؟

عسر و حرج عبارت است از به وجود آمدن وضعیتی که ادامه زندگی را برای زوجه با مشقت همراه نماید .

 موارد عسر و حرج زوجه که باعث گرفتن طلاق می شود؟

۱– ترک زندگی توسط زوج حداقل به مدت ۶ ماه متوالی و یا ۹ ماه متناوب در مدت ۱ سال بدون عذر موجه.

۲– اعتیاد زوج به یکی از انواع مواد مخدر و یا ابتلا وی به مشروبات الکلی که به اساس زندگی خانوادگی خلل وارد آورد و امتناع یا عدم امکان الزام وی به ترک آن در مدتی که به تشخیص پزشک برای ترک اعتیاد لازم بوده است.

در صورتیکه زوج به تعهد خود عمل ننماید و یا پس از ترک ، مجددا به مصرف مواد مذکور روی آورد، بنا به درخواست زوجه ، طلاق انجام خواهد شد.

۳– محکومیت قطعی زوج به حبس ۵ سال یا بیشتر.

۴– ضرب و شتم یا هرگونه سوء رفتار مستمر زوج که با توجه به وضعیت زوجه قابل تحمل نباشد.

۵– ابتلا زوج به بیماری های صعب العلاج روانی یا ساری یا هر عارضه ی صعب العلاج دیگری که زندگی مشترک را مختل نماید.

6- پرداخت نکردن نفقه زن توسط شوهر به مدت 6 ماه

7- جنون زوج در مواردی که فسخ نکاح شرعا ممکن نباشد.

8- محکومیت قطعی زوج در اثر ارتکاب جرم

9- داشتن شغلی که با نظر دادگاه با مصالح خانوادگی و حیثیت زوجه منافات دارد.

10- در صورتی که پس از گذشت 5 سال زوجه از شوهر به جهت عقیم بودن یا عوارض جسمی بچه دار نشود.

11- در صورتی که زوج مفقود الاثر شود و ظرف 6 ماه پس از مراجعه به دادگاه پیدا نشود.

12- زوج دیگری را بدون رضابت زوجه اول اختیار کند.

وکیل طلاق در شیراز

 

سوالات پر تکرار از وکیل طلاق در شیراز

 

میخوام طلاق بگیرم اما باردارم چه کنم؟

بهتره بگم که طلاق آخرین راه هست مخصوصا الان که پای یک بچه درمیون اما از نظر قانونی منعی بر تقاضای طلاق شما نیست و میتونید دادخواست طلاق بدهید.

چه زمانی زن میتونه درخواست طلاق بده؟

در قانون برای خانم ۱۲ شرط پیش بینی شده که در صورت داشتن ان ۱۲شرط خانم میتونه از طریق قانون اقدام کنه برای طلاق اگه مایلی با اون ۱۲ شرط اشنا بشی میتونی با کارشناسان وکیل نوین مشاوره بگیری.

طلاق از طرف خانم چه مدت زمان میبره؟

در صورت درخواست طلاق از طرف خانم اول این که نیاز به اثبات عسر و حرج بسیار زمان بر است و بستگی به دادگاه و قاضی داره و زمانش رو نمیشه پیش بینی کرد.

آیا به صورت اینترنتی میشه طلاق توافقی گرفت؟

طلاق یک سری تشریفات دارد که باید با حضور دو شاهد انجام شود.و در تمام مراحل دادرسی و توافقات نیاز به حضور طرفین میباشد.پس میتوان گفت:انجام اون از طریق اینترنت امکان پذیر نیست.

 چنانچه زوج برای فرار از پرداخت حقوق زوجه سرمایه خود را به نام دیگری کرده باشد چه اقدامات حقوقی امکان پذیر می باشد؟

در صورتی که معامله به قصد فرار از دین قابل اثبات باشد( مثلا تاریخ انتقال پس از اقامه دعوی از سوی زوجه باشد) میتوان به استناد ماده ۲۱۸  قانون مدنی درخواست ابطال آن رااز دادگاه صالح نمود همچنین به استناد ماده ۴ قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی عمل زوج جرم و وی به ۴ ماه تا ۲ سال حبس محکوم می شود.

برای ارتباط مستقیم با وکیل طلاق در شیراز اینجا کلیک کنید.

آیا مرد می تواند به زور زن را وادار نماید که از او جدا شود، هر چند زن راضی نباشد و او را به زور طلاق دهد، هر چند خواسته زن این نباشد ؟

قانونا مرد می تواند هر زمانی که بخواهد زن خود را طلاق دهد هر چند زن مخالف طلاق باشد لیکن باید تمام حق و حقوق زن را پرداخت نماید.

با سلام و تشکر اگر زنی از طرف شوهرش وکالت برای طلاق داشته باشد میتواند هم مهریه اش را بگیرد و هم طلاق بگیرد؟

با سلام بله می تواند طلاق بگیرد و مهریه خود را نیز مطالبه نماید مگر اینکه در ضمن متن وکالتنامه زوج ذکر کرده باشد که زوجه در صورت بذل تمام یا میزان خاصی از مهریه خود وکالت در طلاق دارد. 

روش گرفتن طلاق از طرف مرد:

مهم ترین و اصلی ترین روش طلاق از طرف مرد است. چون اساسا طلاق دادن حق مرد است، و این حق سلب شدنی از طرف مرد نیست ولی قابل وکالت دادن هست.

مثل مردی که وکالت در طلاق به زن خود می دهد و خود هم می تواند از این حق استفاده کند بنابراین مرد هر وقت بخواهد می تواند به دادگاه مراجعه کند و با کمک و راهنمایی وکیل طلاق درشیراز دادخواست طلاق بدهد و از دادگاه گواهی عدم سازش بگیرد و زن خود را طلاق دهد.

بیشتر بخوانیم….

آیا با کار کردن زن در خونه همسر بهش اجرت المثل تعلق میگیره؟

برابر تبصره ۶ ماده واحده مصوب مجمع تشخیص مصلحت نظام زن حق دارد از دادگاه درخواست کند حق الزحمه کارهایی را که در زمان زوجبت بدون قصد تبرع انجام داده و شرعا موظف به آن نبوده است تعیین و زوج را مکلف به پرداخت آن نماید. در اجرت المثل ملاک تعیین وضع مالی مرد نیست. بلکه با ارجاع امر به کارشناسی حق الزحمه زن در امور خانه داری به نسبت سنوات زندگی مشترک و نوع کارهایی که زوجه در خانه شوهر و دیگر عوامل تعیین می گردد.

برای اینکه بتونم با وکیل طلاق در شیراز مشاوره بشم چیکار کنم؟

 شما با اومدن به این مقاله نصف راه رو طی کردین و با وکیلی که در شهر شیراز بهتون معرفی میکنیم ممکنه با یه مشاوره تخصصی کارتون پیش بیوفته و ادامه مسیر رو خودتون طی کنید حالا فقط کافیه رو لینک زیر کلیک کنید تا سوالتون رو بپرسید از وکیل متخصص طلاق در شیراز:

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل طلاق در شیراز اینجا کلیک کنید

اهمیت داشتن وکیل طلاق در شیراز

باید بدونید هر وکیلی که در هر موضوعی انتخاب میشه, باید ویژگی های مخصوص خودش رو داشته باشه.قطعا هر فردی در مسئله طلاق راضی به انتخاب سرسری وکیل نیست و معمولا موکلین در انتخاب وکیل در پرونده های طلاق بسیار دقیق عمل میکنن. که قراره تمامی اسرار خودشون رو در زندگی با اون وکیل درمیون بذارن و قطعا اولین کاری که هر موکل انجام میده پرس جو در رابطه با تخصص وکیل طلاق در شیراز هست.

وکیل طلاق در شیراز

 

 وکیل طلاق در شیراز چه وظایفی دارد؟

حضور وکیل طلاق در شیراز رو باید جدی گرفت, همیشه درپرونده های طلاق موضاعاتی مطرح میشه که خیلی کمتر در پرونده های دیگه ردپایی از اون ها دیده میشه.اگه قبل از این که در پرونده های طلاق به مشکل بخوریم هنگام عقد با یک وکیل مشورت کنیم. و خیلی از حقوقمون رو در سند ازدواج قید کنیم.

هرگز در هنگام طلاق دچار مشکل نمیشیم, این حقوق میتونن شامل: حق تحصیل/حق مسکن/میزان مهریه/میزان نفقه.و خیلی چیز های دیگه بشه, یک وکیل در قدم اول باید تسلط کافی بر تمامی قوانین داشته باشه و از اونجا که نحوه دادرسی در طلاق در این چند سال مدام در حال تغییر است, وکیلی در این امر موفق که با نحوه دادرسی اشنایی دقیق داشته باشه, البته لازم که تجربه کافی هم داشته باشه, تا بتونه به ما کمک کنه.

مزایای داشتن وکیل طلاق در شیراز:

مزایای وکیل طلاق در شیراز قطعا بسیار است اون هم نه تنها در شیراز بلکه در هر شهری که باشید اولین و مهم ترینش هم این است. که اگاهی شما را بالا میبرد بعد از اون داشتن یک وکیل طلاق توافقی باعث میشه که مراحل رسیدگی سریع تر انجام بشه و از همه مهم تر با حضور وکیل نیازی به حضور زوجین در دادگاه نمیباشد.

وکیل نوین سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور 

وکیل نوین با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است ، با تماس و مراجعه هر شهروند به وکیل طلاق در شیراز بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی میگردد . برای ارتباط با وکیل طلاق در شیراز می توانید بر روی وکیل متخصص کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *