وکیل-قتل-در-زاهدان

وکیل قتل در زاهدان

سلام دوست خوبم؛ حتما درگیر یک پرونده جنایی و قتل شدی و دنبال وکیل قتل در زاهدان میگردی، ما اینجا علاوه بر اطلاعات کامل درباره پرونده های قتل، بهترین وکلای متخصص زاهدان در زمینه قتل عمد و غیر عمد رو بهت معرفی میکنیم پس حتما تا آخر این مطلب رو بخون! اگر زمان کافی نداری و عجله داری تا با وکیل قتل در زاهدان صحبت کنی میتونی با شماره های ذیل تماس بگیری:

(در ضمن مشاوره حضوری و مشاوره متنی در وکیل نوین رایگان)

05136140000   09151026897   09129170468

  

وکیل قتل در زاهدان کیست؟

وکیل قتل در زاهدان فردی است که دارای پروانه وکالت از کانون وکلا یا مرکز وکلا است. این وکیل با تجربه ای که در پرونده های قتل داشته میتونه برای فردی که متهم به قتل شده کمک کننده واقع بشه. هرچند به ظاهر جرم قتل مجازاتش از قبل در ذهن و عرف از پیش تعیین شده و با خودمون میگیم اگر فردی کسی رو به قتل برسونه مجازاتش قطعا قصاص است، ولی در روند حقوقی و اظهاراتی که وکیل قتل در زاهدان تو دادگاه بیان میکنه میتونه نتیجه دیگری رخ بده.

مزایا استفاده از وکیل قتل در زاهدان:

 • عدم استرس و ناآگاهی از سرنوشت و روند دادرسی
 • پشتیبانی و راهنمایی وکیل قتل در تمام مراحل دادرسی
 • همراهی کردن موکل در تمام جلسات دادگاه
 • شما با کمک وکیل قتل در زاهدان میتونید دفاعیه و دادخواست محکمه پسندی به قاضی ارائه بدید
 • با مشاوره از وکیل از اتهاماتی که به شما زده شده به صورت کامل آگاه می‌شوید

انواع مرگ

مرگ قطعی:

فرد دارای هیچگونه آثار و علائم حیات نیست؛ به عبارت دیگر فعالیت مغز، قلب و ریه های او به صورت است کامل متوقف شده است.

مرگ نسبی:

همان حیات غیرمستقیم است و مرگ مغزی مصداقی از آن به حساب می‌آید. حیات غیرمستقر، یعنی وضعیت کسی که آخرین رمق حیات را دارد وبه عبارت دیگر هرچند دچار مرگ قطعی نشده است، ولی همانند مرگ مغزی بازگشت او به حیات مستقر محال است، چنین کسی در حکم مرده است و صدمه به او، جنایت بر میت تلقی میشود، هرچند هنوز دارای آثاری از حیات باشد.

وکیل قتل غیر عمد در زاهدان

در قتل غیر عمد که شامل شبهه عمد و خطای محض می‌شود مجازات قصاص منتفی است و صرفا تعزیر و دیه در پی دارد. قانون مجازات در ماده 291 جنایاتی را که به صورت عمد ندانسته آورده است. به عبارت بهتر در قتل غیر عمد شاید درگیری و نزاع بین دو یا  چند نفر صورت بگیرد اما هیچ یک از آنها قصد کشتن دیگری را ندارند.

برای مثال در فرضی که کارفرما به دلیل بی دقتی کارگر خود یک سیلی به صورت او زده و اتفاقاً کارگر فوت کند جنایت وارده شبهه عمد محسوب می‌شود. زیرا کارفرما نه قصد کشتن را داشته و نه رفتار نوعاً کشنده بوده.

وکیل قتل عمد در زاهدان

ماده 290 قانون مجازات اسلامی اشاره داشته هرگاه مرتکب با انجام کاری قصد ایراد جنایت بر فرد یا افرادی معین یا فرد یا افرادی غیرمعین(مثل بمب گذاری که افراد معین نیستن) از یک جمع را داشته باشد و در عمل نیز جنایت مقصود یا نظیر آن واقع شود، خواه کار ارتکابی نوعاً کشنده باشد یا نباشد. ( یعنی اگر قصد داشته باشه فردی رو به قتل برسونه وسیله مورد استفادش دیگه مهم نیست)

رفتاری که نسبت به بعضی افراد کشنده است

برای مثال شاید ترساندن افراد عادی منجر به فوت آنان نشود لکن تساندن افردی که دارای بیماری قلبی یا خاص هستند یا افرادی که کهولت سن دارن امکان دارد در اثر ترساندن فوت کنند. بنا بر این با آگاهی از این موضع اگر ترساندن موجب فوت این افراد بشود مشمول قتل عمد است.

رفتاری که بدون قصد کشتن فردی قتل عمد است

هرگاه مرتکب، عمداً کاری انجام دهد که نوعاً موجب جنایت واقع شده یا نظیر آن، می‌گردد، هرچند قصد ارتکاب آن جنایت و نظیر آن را نداشته باشد ولی آگاه باشد که این رفتار منجر به قتل خواهد شد. برای مثال شلیک کردین با اسلحه کلاش در منطقه مسکونی و اصابت یک تیر به صورت تصادفی به فردی که در نهایت باعث فوت وی میشود.

رفتارهای زیر از مصادیق رفتارهای نوعاً کشنده محسوب میشود:

 • فشردن گلو
 • چوب زدن به سر
 • سیلی زدن به شقیقه
 • سنگ زدن به موضع حساس
 • با میله گرد آهنی به سر و بدن زدن
 • تاب دادن گردن و زدن سر به زمین
 • پرتاب سنگ به شدت زیاد به سر قربانی

این رفتار ها نوعاً کشنده هست یعنی بدون قصد هم این ضربات صورت بگیره و طرف مقابل فوت کنه قتل عمد محسوب میشه. البته باید به شرایط جسمانی مقابل هم اشاره کرد، چرا که ضربه سیلی محکم شاید منجر به قتل نشه ولی اگر همین ضربه یه یک نوزاد اصابت کنه شاید منجر به قتل وی شود.

 

برای ارتباط مستقیم و محرمانه با وکیل قتل در زاهدان اینجا کلیک کنید.

 

قتل به صورت خطای محض

قتل در این سه حالت رخ بده خطای محض محسوب میشه:

 • در خواب و بیهوشی
 • به وسیله صغیر یا مجنون (دیوانه)
 • نه رفتاری انجام بده نه قصدی داشته باشه

قتل در خواب و بیهوشی

مانند اینکه مادر در حال شیر دادن به طفل خوابش ببرد و با افتادن روی نوزاد باعث خفگی و فوت وی شود که دی این حالت قصاص ندارد. ناگفته نماند د صورتی که مادر آگاهی داشته باشد که با خوایدن وی امکان خفگی نوزاد وجود دارد در این حالت قتل عمد محسوب میشود.

قتل به وسیله صغیر یا مجنون

 قانون ایران قتل عمد و مجازات قصاص رو برای افرادی که به بلوغ نرسیدند و افرادی که مجنون یا همان دیوانه هستند در نظر نگرفته است و چنانچه جنایتی انجام دهند و باعث مرگ کسی شوند خطای محض محسوب میشود.

قتل بدون رفتار و قصد و نیت

مانند اینکه فردی در جنگل مشغول شکار باشد و هنگام تیراندازی ناگهان به فردی اصابت کند.

 

نکته: لازم به ذکر است نتیجه این موارد به صورت قطعی نیست و بلکه در رسیدگی پرونده توسط قاضی در دادگاه کیفری یک معلوم می‌گردد که به همین دلیل است ما توصیه داریم از وکیل قتل در زاهدان مشاوره دریافت کنید.

وکیل در مطالبه دیه 

 

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل قتل در زاهدان اینجا کلیک کنید.

 

وکیل-قتل-در-زاهدان

 

 

وکیل نوین؛ سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

وکیل نوین با گروه وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده‌ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه‌ها برداشته است، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره‌های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی می‌گردد .

در حین روند پرونده به پیگیری‌های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظرسنجی‌هایی صورت می‌پذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض می‌گردد، این امر باعث می‌شود علاوه بر تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد .

میزان موفقیت افرادی که از وکیل قتل در زاهدان استفاده کردند

افرادی که صفر تا صد کار را به وکیل سپردند
80%
افرادی که از وکیل مشاوره دریافت کردند
15%
افرادی که از وکیل بهره‌ نبردند
5%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *