وکیل رابطه نامشروع در مشهد | مشاوره تلفنی

وکیل رابطه نامشروع در مشهد 

چنانچه به دنبال وکیل رابطه نامشروع در مشهد هستید که تخصصی در حوزه زنا و رابطه نامشروع فعالیت دارد ما به شما سامانه وکیل نوین را معرفی می نماییم.

اعضای این سامانه در اقدامی نوین و بی سابقه و با هدف حل مشکلات حقوقی و کیفری شما شهروندان مشهدی با اختیار گرفتن وکلا و حقوق دانان نخبه و با تجربه در کوتاه ترین زمان ممکن و با قبول وکالت در کلیه شهرستان های استان و با هزینه مناسب و به صورت اقساطی همراه با پیشرفت مرحله ای پرونده افتخار خدمت گزاری شما عزیزان را دارد.

وکیل رابطه نامشروع در مشهد

مطابق ماده ۶۳۷ قانون مجازات اسلامی هرگاه زن و مردی که بین انها علقه زوجیت نباشد، مرتکب روابط نامشروع یا عمل منافی عفت غیر زنا از قبیل (تقبیل یا مضاجعه شوند، به مجازات شلاق تا نود و نه ضربه محکوم خواهند شد و در ادامه این ماده قانونگذار بدین گونه تصریح نموده است : و اگر عمل با عنف و اکراه باشد فقط اکراه کننده تعزیر می شود .

( مجازات شلاق تعزیری معمولا ۷۵ ضربه شلاق است.) در این رابطه ها ممکن است راه های اثبات جرم زنا نتوان استفاده کرد، زیرا که مطابق قانون ایران راه های اثبات زنا به دو صورت است زانی یا زانیه چهار بار در دادگاه اقرار نماید چهار مرد عادل شهادت دهند این افراد را رویت نمودن که در حال عمل زنا بوده اند.

برای گرفتن مشاوره حضوری رایگان از بهترین وکیل مشهد اینجا کلیک کنید.

زنا چیست؟

الف : منظور از عمل منافی عفت غیر زنا هر نوع رابطه جنسی که منجر به مواقعه نگردد، می باشد و به عبارت بهتر یعنی رابطه جنسی مذکور حتما باید فیزیکی و مادی باشد بنابراین غیر از این مورد چنانچه کسی اشاره از روی شهوت به دیگری ابراز کند مانند چشمک زدن و یا لبخند شهوانی و یا نوشتن نامه عاشقانه، در این صورت مشمول این ماده نمی گردد. اما روابطی که منجر به معاشقه خواهد شد مانند مکالمه عاشقانه و یا قدم زدن در خلوت مشمول این ماده می باشد..!

برای ارتباط با بهترین وکیل در طرقبه اینجا رو کلیک کنید

ب :غرض از از زن و مرد: جنس مذکر و مونث است و فرقی میان پیر و جوان و یا حتی یکی مرده یا زنده باشد ، ندارد .

ج : معنی کله تقبیل در این ماده به معنای بوسیدن است و معنی مضاجعه در این ماده به معنای همبستری و همخوابگی است البته دو کلمه تقبیل و مضاجعه معانی اش، تمثیلی است .

د : نکته مهم در این ماده مطابق حکم شماره ۴۴۲۱ مورخ ۱۹/۱۰/۱۳۲۷ : صرف ورود مرد اجنبی به خانه زن شوهر دار در غیاب شوهرش عنوان نامشروع اطلاق نمی گردد، زیرا ممکن است ورود او به منظور دیگری باشد .

برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید.

وکیل نوین سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

وکیل نوین با گروه متخصص وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است ، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی به شماره های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی می گردد .

در حین روند پرونده به پیگیری های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظر سنجی هایی صورت می پذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض می گردد ، این امر باعث می شود علاوه بر بالا بردن تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد .

آدرس دفتر مرکزی در مشهد:

مشهد-قاسم آباد-  بولوار شاهد- شاهد33 – برج ایلما- ورودی اداری -طبقه چهارم- واحد401

 

مشاوره حضوری رایگان با وکیل رابطه نامشروع در مشهد

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاه(3)

  • سهیلی

  • 6 سال قبل

  سلام خانومی رو صیغه کردم که مطلقه هست ولی کسی از این مسئله خبر نداره چند روز قبل وقتی من و خانوم وارد خونه شدیم همسر سابق خانم هم اومد و به زور وارد خونه شد و از ما فیلم گرفت آیا کارش از نظر قانون درسته؟>

   • سمیه راد کارشناس حقوقی

   • 5 سال قبل

   سلام دوست عزیز کار اون آقا کاملا غیر قانونی هست و خانم میتونه از ایشون شکایت کنن

  • سعید

  • 6 سال قبل

  وکیل خوب بود ولی خیلی معطل شدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود