وکیل مشهد

 

بهترین وکیل مشهد

سلام و عرض ادب. می دونم که این روزا مشکلات زیاده و همه درگیرن به همین خاطر قصد دارم در این مقاله تا حد امکان بتونم باری از رو دوشتون بردارم و کمکی در حل مشکلتون کرده باشم به همین خاطر ازتون دعوت می کنم که در ادامه مقاله باهام همراه باشین و با بهترین وکیل در مشهد نسبت به مشکل تون آشنا بشین و در انتخابتون دچار مشکل نشین بریم برای دیدن ادامه مطلب….

*pdf مقاله رو دانلود کنید و از روی فرصت مطالعه کنید*

 

“دانش و تجربه ما در اختیار شما”

برخی از سوالات پر تکرار شما از وکیل مشهد:

برای پیدا کردن جواب این سوالات و سوالات دیگر در ادامه مقاله همراهم باش….

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در مشهد

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

This sound is suitable for blind people

آنچه در ادامه مقاله خواهید خواند:

معرفی وکیل خوب در مشهد:

برای اینکه در انتخاب وکیل خوب در مشهد مورد نظر خود دچار تردید نشید و این نکته رو بگم که شما زمانی در یک پرونده به چیزی که می خواین می رسید و رای خوبی می گیرید که در انتخاب وکیل دقت داشته باشد و از بین وکلای بسیار زیادی که در مشهد وجود دارن بهترینشو انتخاب کنید. در ادامه ما بهتون بهترین وکیل دعاوی خانواده,کیفری, حقوقی رو بهتون معرفی خواهیم کرد….

 

نمونه دادخواست های حقوقی رایگان که می تونید دانلود کنید:

اگر دنبال دادخواستی غیر از موضوعات بالا هستی آخر مقاله برام بنویس که برات رایگان تنظیم کنم بفرستم.

وکیل ارزان مشهد:

درخواست یک وکیل با هزینه ارزان ممکن است بر اساس موقعیت جغرافیایی شما و نوع پرونده یا خدمات حقوقی مورد نظر شما متغیر باشد.

 برخی از راه‌هایی که ممکن است به شما کمک کنند وکیلی با هزینه مناسب پیدا کنید عبارتند از:

مشاوره حضوری رایگان: بسیاری از وکلای حقوقی ارائه مشاوره رایگان برای اولین جلسه یا گفت‌و‌گو اولیه می‌دهند. از این فرصت استفاده کنید تا با وکلای مختلف صحبت کرده و هزینه‌ها را مقایسه کنید.

سوالات متداول در مورد هزینه‌ها: قبل از تصمیم‌گیری نهایی، سوالات مرتبط با هزینه‌ها و روش‌های پرداخت را از وکیل پرسیده و اطمینان حاصل کنید که شما هزینه‌های مرتبط با پرونده را به درستی درک کرده‌اید

توجه داشته باشید که هزینه وکیل ممکن است بسته به نوع قضاوت، پیچیدگی موضوع، سابقه حضور وکیل، و مقدار زمان و انرژیی که وی برای پرونده شما صرف می‌کند، متغیر باشد. همچنین، اهمیت دارد که وکیلی با تخصص مناسب برای پرونده شما انتخاب کنید.

برای ارتباط با وکیل ارزان مشهد و مشاوره حضوری رایگان اینجا کلیک کنید

بهترین وکیل مشهد چه کسی است؟

اگر فکر می کنید که با سرچ بهترین وکیل در گوگل دیگ اون شخص بهترین هستش اشتباه می کنید شاخصه بهترین وکیل بودن میزان تجربه و پرونده های عملی و موفق اون وکیل هستش و اینکه در جامعه چه جایگاهی داشته باشه و چقدرم موکلاش ازش راضی باشن به همین خاطر می تونید تحقیق کنید و به ما در مجموعه خودمون سعی کردیم با وکلای مجربی همکاری داشته باشیم که اگر حضوری تشریف بیارید خودتون متوجه می شد.

و باید گفت که به دلیل همکاری با لیستی از وکلای مشهد و طبق یک نظر سنجی که بدست آوردیم از نظر ما این دوستان و همکاران عزیز بهترین هستند اگر چه که هستند وکلای زیادی در مشهد که در کار خود بی نظیرن که متاسفانه ما با آن ها همکاری نداریم.

برید پایین مقاله تا لیست بهترین وکلا را مشاهده کنید…

تعهدات وکیل مشهد در قبال موکل:

وکیل به عنوان نماینده حقوقی موکل دارای تعهدات و وظایف حقوقی مشخصی در قبال موکل خود می باشد که به چند مورد آن در زیر اشاره می کنم:

 1. فعالیت وکیل در زمینه تعیین شده با موکل
 2. انجام تحقیق و تجزیه و تحلیل مشکل موکل
 3. محافظت از منافع موکل
 4. محرمانه نگه داشتن اطلاعات پرونده موکل
 5. دادن مشاوره حقوقی در تمامی مراحل
 6. نمایندگی در دعاوی مربوطه
 7. گرفتن مبلغ متعارفی از موکل

در کل وکیل در مشهد باید به اخلاص و دقت به تعهدات و وظایف خود در قبال موکل پای ببند باشد و در انجام امور حقوقی موکل بهترین نتایج را تضمین کند.

تعهدات موکل در قبال وکیل مشهد:

موکل نیز دارای تعهدات و وظایفی در قبال وکیل خود است مانند:

 1. ارائه دقیقی از موضوع پرونده و جزئیات آن و داشتن صداقت کامل
 2. پرداخت به موقع هزینه ها در تمام مراحل رسیدگی
 3. همکاری با وکیل و رفع ابهامات
 4. گوش دادن به صحبت و نصیحت های وکیل
 5. تعهد به اصول اخلاقی

تعهدات و وظایف موکل نقش مهمی در موفقیت پرونده ایفا می کند و با همکاری موثر با وکیل و حفظ حقوق سعی کنید بهترین نتیجه را بگیرید.

دانستنی های حقوقیدانستنی های جالب و بامزه حقوقی:   

😀 در قانون انگلستان یکی از قوانین قدیمی مردان مجرد برای ازدواج با یک زن باید حتما از دو نفر شاهد معتبر برای خود داشته باشند.

😉 در قانون فرانسه اگر پلیس در حین فرار از خلافی دویدن شما را به صورت ورزش حرفه ای قلمداد کنه می تونید از تحمل جریمه خودداری کنید.

😛 در برخی کشور ها مانند جمهوری چک مالکیت پرنده هایی که از قفس فرار کرده اند قانونی است و مالکانشان می توانند آن ها را دوباره بدست بیارند.

🙂 در کشور دانمارک یک نوع مالیات به نام ” مالیات شادی” وجود داره که برای تشویق مردم به شادی و خنده گرفته می شه تا افراد مجبور به خنداندن یکدیگر کنند.

وکیل برتر مشهد:

پیدا کردن “وکیل برتر” ممکن است به معنای مختلف باشد، زیرا این مسئله بسیار وابسته به نوع پرونده حقوقی شما، نیازهای خاص شما، و معیارهای شخصی شما است.

 در زیر چند معیار و نکته را برای انتخاب وکیل برتر مشهد در نظر بگیرید:

تخصص و تجربه: وکیلی با تجربه و تخصص در زمینه مورد نظر شما می‌تواند به شما کمک کند. بررسی سوابق کاری و پرونده‌های پیشین وکیل در زمینه خاص شما می‌تواند به شما اطمینان بخشد.

توصیه‌ها و بازخوردها: نظرات و تجربیات دیگران با وکیل مشهد می‌تواند نشان‌دهنده کیفیت خدمات وکیل مشهد باشد. از دوستان، خانواده یا افرادی که تجربه همکاری با وکیل دارند، سوال کنید

مشاوره حضوری رایگان: بسیاری از وکلای حقوقی ارائه مشاوره اولیه رایگان دارند. از این فرصت برای ملاقات با وکیل، بررسی مسائل حقوقی خود و ارزیابی تجربه و تخصص وکیل استفاده کنید.

مراتب اخلاقی: وکیلی با مراتب اخلاقی بالا و رفتار مناسب می‌تواند ارائه دهنده خدمات حقوقی بهتری باشد. می‌توانید با افرادی که قبلاً با وکیل همکاری کرده‌اند، در مورد اخلاقیات و رفتار وکیل سوال کنید

هزینه‌ها: مقایسه هزینه‌ها و توافق مشخص در مورد هزینه‌های خدمات حقوقی حیاتی است. قبل از هر توافقی، هزینه‌ها را به دقت بررسی کنید و از هر نقطه احتمالی ابهام سوال کنید

سازگاری شخصیتی: انتخاب وکیلی با که شخصیت شما سازگار است می‌تواند در فرآیند همکاری موفقیت آمیزتر باشد

در نهایت، انتخاب وکیل برتر به شدت وابسته به نیازها و شرایط شما است، بنابراین مهم است که با دقت تصمیم بگیرید و با چندین وکیل مختلف مشاوره کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای ارتباط با وکیل برتر مشهد و مشاوره حضوری رایگان اینجا کلیک کنید

وکیل مشهد رایگان:

چنانچه در حال حاضر مشکل مالی براتون به وجود اومده  یا کسی رو می شناسید که دستش خالیه و بی بضاعت هستش ولی مشکل حقوقی هم دارن و دنبال وکیل هستن می تونید با مراجعه به کانون وکلای مشهد که آدرسش در پایین تر اومده درخواست وکیل معاضدتی بکنید اگر چه که ممکنه چون رایگان هست اون نتیجه ای رو که میخوان نگیرین ولی کار رو براتون راه میندازه تا حدودی. ولی سامانه ما معمولا این نوع از مشاوره و وکلا را توصیه نمی کند.

در صورتی که مشاوره حقوقی حضوری رایگان در مشهد می خوای اینجا کلیک کن.

معرفی انواع وکالت در مشهد:

 1. وکالت مقید: موکل طی انجام قراردادی, انجام امور خاص و مقیدی را به وکیل می سپارد. وکیل تنها اختیار انجام همان کار مشخص را خواهد داشت.
 2. وکالت مطلق: موکل به وکیل اجازه انجام تمام امور مربوط به موضوع مورد توافق را به وکیل می دهد. در واقع موکل وکالت کلیه امور مربوط به کار خود را به وکیل می سپارد.
 3. وکالت قضایی: انجام امور قضایی موکل که نیاز به دانش و تخصص کافی وکیل دارد و به وکیل دادگستری سپرده می شود.
 4. وکالت غیر قضایی: هرگاه شخصی انجام کار های اداری خود را به فرد دیگری بسپارد.
 5. وکالت ساده: موکل هر زمان که دلش بخواهد می تواند وکیل را از امور سپرده شده به وکیل برکنار کند.
 6. وکالت بلا عزل: وکالتی که در آن موکل حق فسخ قرارداد و عزل وکیل وجود ندارد.
 7. وکالت تام الاختیار: در این نوع وکالت وکیل جهت اجرای هر یک از امور مشخص شده به وی نیاز به اجازه موکل ندارد.
 8. وکالت نامه رسمی: وکالت نامه ای که به صورت رسمی و محضری بین موکل و وکیل منعقد می شود و در دفاتر اسناد رسمی به ثبت می رسد.
 9. وکالت نامه عادی : وکالت نامه ای که به صورت نوشتن قولنامه مکتوب بین طرفین و بدون نیاز به مراجعه به دفاتر اسناد رسمی و ثبت قرارداد تنظیم می شود.

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در مشهد

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

آدرس کانون وکلای مشهد:

بلوار قاضی طباطبائی ،قاضی طباطبائی 7 ،کانون وکلای خراسان رضوی

 

شماره وکیل رایگان مشهد:

اگر فرصت این رو ندارید که حضوری تشریف ببرید دفتر وکیل و از نزدیک ایشان را ببینید و مشکل خودتون رو توضیح بدید شما می توانید تنها با پرداخت 100 هزار تومن با بهترین وکیل متخصص موضوعتان در هر شهری که باشین مشاوره انجام بدین به مدت 15 دقیقه، وکلای ما سعی می می کنند بهترین راهکار های قانونی رو پیش پای شما بگذارند. برای ارتباط با وکیل بر روی شماره های زیر کلیک کنید.

05136140000

09151026897

مزایای کمک گرفتن از بهترین وکیل مشهد:

امروزه متاسفانه در اکثر پرونده ها به دلیل عدم آگاهی اشخاص و مشاوره های غلطی که از بقیه می گیرند پرونده را دچار پیچیدگی خاصی می شود به قول معروف گره کور می زنند و بعضا از مسیر اصلی دور می شود و جای خواهان و خوانده عوض می شود و در نتیجه به چیز دلخواه نمی رسید از این رو حضور وکیلی که با آخرین تغییرات قانون آشنایی داشته باشد و پله های دادگاه را به خوبی بشناسد یک امر حیاتی است. زیرا در هزینه های مادی و معنوی شما هم صرفه جویی می شود.

متاسفانه در مشهد گرفتن وکیل و همراه داشتن یک وکیل خوب جا نیوفتاده و بیشتر افراد بعد از انجام عملی یا کاری که دچار ضرر مادی و معنوی می شوند یاد وکیل میوفتند پس بهتره که قبل هر کاری یا هر شکایتی از یک وکیل مجرب در مشهد مشاوره بگیرید.

برای ارتباط مستقیم با بهترین وکیل در مشهد اینجا کلیک کنید.

ویژگی های یک وکیل خبره در مشهد:

 1. یک وکیل در مشهد باید رک و صادق باشد و از اغراق یا امید واهی بپرهیزد.
 2. یک وکیل در مشهد باید دقیق و حواس جمع باشد.
 3. یک وکیل در مشهد باید دارای اطلاعات به روز نسبت به قوانین باشد.
 4. یک وکیل در مشهد باید قلمی سنگین و فن بیان بالا و روابط اجتماعی مناسب باشد.
 5. یک وکیل در مشهد باید بتواند که کم هزینه ترین و سریع ترین راه را پیشنهاد کند.
 6. یک وکیل  در مشهد باید بخورد محترمانه با قاضی و موکل داشته باشد.
 7. یک وکیل در مشهد باید بتواند از تجربه دیگران برای بهتر شدن روند رسیدگی پرونده استفاده کند.
 8. یک وکیل در مشهد باید به خوبی از موکل خود دفاع کند و به دنبال جمع آوری دلایل برای روشن شدن موضوع باشد.

وکیل در مشهد

مشاوره وکیل رایگان مشهد:

سامانه وکیل نوین برای شهروندان عزیز شرایطی رو فراهم کرده که شما می توانید مشاوره حضوری رایگان با وکیل متخصص با توجه به مشکلتون در هر شهری که باشین داشته باشید تا بتوانید مشکل خودتون رو هرچه سریع تر حل کنید به همین منظور می توانید بر روی مشاوره حضوری رایگان در مشهد کلیک کنید.

به چه وکیلی در مشهد نیاز دارید؟

 

بهترین وکیل حقوقی در مشهد

بهترین وکیل حقوقی در مشهد:

دعاوی مربوط به اداره کار که ناشی از اختلافات کارگر و کار فرما می باشد ، چون که این دعاوی از لحاظ مالی کم ارزش است در شورای حل اختلاق مطرح میشه ،درخواست اجرائیه اسناد رسمی و چک از اداره ثبت محل ،دعاوی در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری که مردم عادی ناشی از تخلف از عدم انجام وظیفه کارکنان در شهرداری مطرح می کنند، مراجع رسیدگی به اختلافات مالیاتی ،

گمرگی مطرح کردن ادعا حقوقی و ثبت دادخواست در دادگاه حقوقی عمومی ، مثل مطالبات چک و سفته و اسناد عادی ، وصول مطالبات و الزام به انجام مورد خواسته ، احراز و اثبات وقوع معامله از قبیل بیع ، اجاره ، صلح ،قرض ، رهن و سایر عقود معین و غیر معین ،ضمان قهری و خسارت خارج از قرارداد پرداخته می شود.

شما می توانید اهل هر شهری که باشید با وکیل مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری رایگان 24 ساعته داشته باشید و سوالات خودتون رو از ایشان بپرسید.

 

بهترین وکیل خانواده در مشهدبهترین وکیل خانواده در مشهد:

خانواده رکن اصلی جامعه رو تشکیل میده و پایه و اساس هر خانواده والدین آن هستن، که اگر مشکلات به وجود آمده بین والدین حل نشه مسلما تاثیر مخربی بر زندگی و روابط فرزندان داره. از جمله اختیارات وکیل خانواده : دعاوی طلاق و طلاق توافقی  ، دعوای مطالبه مهریه ، دعوای مطالبه نفقه ، حضانت و سرپرستی فرزندان و پرداخت نفقه اقارب ،دعوای مهر المثل و مهر متعه ،فسخ نکاح ، دعوای تمکین ، اثبات نشوز ،اثبات یا عدم زوجیت ،دعوای تغییر جنسیت ، دعوای نفی ولد.

 

 

شما می توانید اهل هر شهری که باشید با وکیل مشاوره خانواده تلفنی یا مشاوره حقوقی خانواده رایگان 24 ساعته داشته باشید و سوالات خودتون رو از ایشان بپرسید.

 

 

بهترین وکیل کیفری در مشهدبهترین وکیل کیفری در مشهد:

در جامعه برخی اعمال و رفتار افراد به عنوان جرم محسوب میشه و طبق قانون و مقررات کشور برای اون ها مجازات تعیین شده. از جمله اختیارات وکیل کیفری :  قتل عمد و غیر عمد، سرقت حدی و سرقت تعزیری، – محاربه و افساد فی الارض – جعل اسناد و یا استفاده کردن از اسناد جعل شده- کلاهبرداری ،خیانت در امانت ، تحصیل مال از طریق نامشروع ،قاچاق و حمل و نگهداری مواد مخدر و دارو های روان گردان ،  حمل سلاح ،استفاده از سلاح برای بر هم ریختن نظم و امنیت جامعه ، صادر کردن چک برگشتی ،قاچاق انسان.

 

 

شما می توانید اهل هر شهری که باشید با وکیل مشاوره کیفری تلفنی یا مشاوره کیفری حضوری رایگان 24 ساعته داشته باشید و سوالات خودتون رو از ایشان بپرسید.

 

وکیل متخصص طلاق در مشهدوکیل طلاق در مشهد:

 وکیل متخصص طلاق در مشهد و دعاوی خانواده نقش مهمی در روند رسیدگی پرونده های طلاق داره که با بررسی و مطالعه پرونده می تونه بهترین راه و سریع ترین راه را انتخاب کنه, و بر اساس دانشش از مشکلات نا خواسته جلوگیری کنه. تا ضرر و زیانی شما رو تهدید نکنه. در آخر داشتن یک وکیل متخصص طلاق در کنارتون باعث میشه که با احتمال بیشتری به حق و حقوق شرعی و قانونی خود برسید.

 

 

طلاق توافقی 10 روزه در مشهد:

طلاق توافقی جزء کم دردسر ترین راه جدایی به شمار می رود برای اینکه رویه قضایی و دادگاه و از جمله این موارد را ندارد و در اکثر نقاط کشور حداقل 3 ماهه انجام می شود ولی مجموعه وکیل نوین می توانند برای شما حداکثر 10 روزه انجام بدهند با بهترین وکیل طلاق مشهد حتی بدون حضور شما در جلسات مشاوره و با حق الوکاله اندکی می توانید طلاق توافقی بگیرید.

درخواست فوری طلاق توافقی و مشاوره حضوری رایگان

طلاق توافقی در مشهد چقدر زمان می بره؟

عموما طلاق توافقی 3 ماه الی 4 ماه زمان می بره که مراحلی داره که باید طی بشه اما اگر همین روند به یک وکیل متخصص خانواده و طلاق سپرده بشه خیلی کمتر زمان می بره به همین خاطر شما با ارتباط با وکلای با تجربه مجموعه با و با پرداخت هزینه اندکی می توانید ظرف 10 روز طلاق خود تون رو بگیرید.

راه ارتباطی با ما: 0513614000009156222213

مدارک لازم برای طلاق توافقی در مشهد:

 • گواهی عدم امکان سازش(تفاهم نامه)
 • شناسنامه زوجین
 • تصویر کارت ملی زوجین
 • سند ازدواج و برگه آزمایش عدم بارداری

 

وکیل متخصص مواد مخدر در مشهد

 

وکیل مواد مخدر در مشهد:

متاسفانه یکی از مشکلات رایج جامعه دست و پنجه کردن با مواد مخدر است که آسیب های زیادی رو به وجود میاره. جرایم مواد مخدر انواعی دارد که متناسب با هرکدام قانون مجازات هایی هم تعیین شده مانند نگهداری یا حمل یا تولید و یا پخش مواد مخدر. به همین خاطر این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است و در این حوزه نیاز به وکیل متخصص و با تجربه دارد که بتواند روند کاملا قانونی را طی کند و با کشف حقایق م مهارت های خود بتواند به آزادی موکل خود کمک کند.

 

وکیل متخصص رابطه نامشروع در مشهد

وکیل رابطه نامشروع در مشهد:

رابطه نامشروع چیست؟؟؟

منظور از رابطه نامشروع،رابطه بین زن و مردی است که باهم ازدواج نکرده‌اند و پایشان را از مرز قانونی و شرعی فراتر می گذارند.

جرایمی مانند منافی عفت,زنا,قوادی یا رابطه نامشروع که با آبرو اشخاص در ارتباط است به همین خاطر استفاده از وکیل کیفری در مشهد را می طلبد که بتواند با استفاده از تجربه موکل خود را تبرئه کند و آبروی او حفظ شود. گرچه که جرم رابطه نامشروع غیر قابل گذشت است یعنی حتی اگر شاکی خصوصی گذشت کند باز هم مجازاتی برای آن از جنبه عمومی انجام می شود.

وکیل متخصص پرونده ملکی در مشهدوکیل ملکی در مشهد:

وکیلی که در زمینه‌های قوانین و مقررات ملکی دانش و تخصص کافی رو داشته باشه رو وکیل ملکی میگیم. از جمله اختیارات وکیل ملکی: دعوای تصرف عدوانی اموال غیر منقول – رفع مزاحمت و ممانعت از حق ملکی – خلع ید عدوانی به جهت مالکیت عین و منافع از تصرف غاصب عین یا مستاجری قرار داد آن تمام شده و یا شروطی را در قرار داد نقض کرده  – باطل کردن اسناد رسمی یا عادی – افراز ملک مشاع – احراز سند مالکیت عین و منافع ، فسخ قرارداد اموال ملکی ،الزام به تنظیم سند رسمی.

 

 

وکیل امور ارث و انحصار وراثت در مشهدوکیل امور ارث و انحصار وراثت در مشهد:

وکیل امور ارث می تواند به شما کمک کند تا وصیت نامه خود را آماده کرده و در تقسیم اموال بین وارثین کمک می کند و در دعاوی و اختلافات مرتبط با وراثت  که به وجود می آید به عنوان نماینده حقوقی شما در دادگاه حاضر و به دفاع از شما می پردازد.

 

 

 

 

♥اگر در امور ملکی دچار مشکل هستید ویدیو زیر رو از دست ندید♠

 

وکیل متخصص اداره کار در مشهدوکیل اداره کار در مشهد:

وکیل اداره کار با توانایی و اطلاعات کافی درباره قوانین اداره کار می تونه به راحتی حق کارگر را از کار فرما و بلعکس حق کارفرما رو از کارگر در صورتی که حق با آنان باشد بگیرد. از جمله دعاوی حقوق کار: عیدی, بیمه, سنوات , حق اولاد, مسکن ,دستمزد, قرارداد کار.

 

 

 

 

چطور می تونم از بهترین وکیل در مشهد کمک بگیرم؟

قدم اول: جستجو نام سامانه وکیل نوین در گوگل و کلیک بر روی آن

قدم دوم: انتخاب درخواست مشاوره حضوری رایگان

 قدم سوم: پر کردن فرم مشاوره و ارسال درخواست

نتیجه: دریافت آدرس وکیل متخصص و مراجعه به ایشان.

اگر وقت چنین کارایی رو نداریی فقط کافیه روی کلمه مشاوره کلیک کنی.

تخصص های وکیل در مشهد:

 1. وکالت در امور مربوط به اعتراض به رای تجدید نظر فرجام خواهی و اعاده دادرسی
 2. وکالت در موارد مصالحه و سازش
 3. وکالت در ادعای جعل یا انکار و تردید نسبت به سند طرف و استرداد سند
 4. وکالت در تعیین جاعل
 5. وکالت در ارجاع دعوا به داوری و تعیین داوری
 6. وکالت در توکیل
 7. وکالت در تعیین مصدق و کارشناس
 8. وکالت در ادعای اعسار
 9. وکالت در استرداد داخواست یا دعوا
 10. وکالت در جلب شخص ثالث و دفاع از دعوای شخص ثالث

هزینه پرونده با بهترین وکیل مشهد چقدر است؟

  هزینه پرونده و قرارداد با توجه به شرایطی محاسبه می شود مثلا نوع پرونده یا خواسته موکل از وکیل و یا شرایط مالی موکل که همه ی اینها را می توان با وکیل در مشهد به توافق رسید.

که از این باب اصلا جای نگرانی نیست در آخر این موکل و وکیل هستند که می توانند با توافق یکدیگر مبلغی را کمتر از تعرفه یا بیشتر از آن تعیین کنند و اینکه نحوه پرداخت آن اقساطی باشد یا….

ما در این مقاله سعی کرده ایم که وکیلی با وجدان و با انصاف و دلسوز و با تجربه بهتون معرفی کنیم تا اینکه در وقت و هزینتون صرفه جویی بشه و با پرداخت اندکی هزینه بیشترین استفاده را ببرید. ما کنارتان هستیم.

 

سامانه تصمیم

سامانه تصمیم ( مشاوره قبل از ازدواج و طلاق)

 

 لیست 10 تا از بهترین وکیل مشهد(آپدیت1402)

 

اسامی وکلای مرد در مشهد:

علی بهروش- علیرضا امامی 

وکیل علی بهروش1- علی بهروش

ایشان جزء وکلای مرکز خراسان رضوی می باشند و همچنین بنیان گذار سامانه وکیل نوین و دانش پژوه مقطع دکتری حقوق خصوصی هستند که از توانایی بالایی در دفاع از حق و حقوق موکل و داشتن تعهد کاری و مسلط بودن به قوانین و آخرین تغییرات رویه قضایی رو برخوردارند و در پرونده هایی از جمله ملکی خانواده حقوقی طلاق و طلاق توافقی و شناسنامه و غیره … مهارت و تخصص لازم را دارند.

 

 

 

ارتباط با وکیل

 

 

علیرضا امامی2- علیرضا امامی

یکی دیگر از بهترین وکیل مشهد علیرضا امامی روشناوند وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری خراسان و کارشناس ارشد حقوق خصوصی از سال ۸۵ کار وکالت خود را در شهر مشهد می باشد و در مدت ۱۶ سال کار وکالت توانسته به عنوان بهترین وکیل مشهد و مسئولیت پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود زمینه فعالیت وکیل آقای علیرضا امامی شامل پرونده های حقوقی بالاخص دعاوی بانکی ، کیفری ، و خانواده می باشد .

برای حضور در دفتر وکالت علیرضا امامی روشناوند بهترین وکیل مشهد و اعطای وکالت به ایشان، می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

 

 

ارتباط با وکیل

 

اسامی وکلای زن در مشهد:

محبوبه جلالی- مهناز دلاویز- صدیقه مصدق صدیقی- سیده شیما رضایی نیرومند

محبوبه جلالی1- محبوبه جلالی

ایشان وکیل پایه یک و عضو وکلای مرکز قوه قضائیه و دارای تخصص و تجربه در پرونده های طلاق ،ملک ،تصرف عداونی، جرایم پزشکی، چک و سفته ،الزام به تنظیم سند، مطالبه دیه ، خسارت، تغییر نام و فامیل، موجر و مستاحر ، اثبات وقوع بیع یا تنفیذ معامله

 

 

 

 

ارتباط با وکیل

 

مهناز دلاويز2- مهناز دلاویز

وکيل مهناز دلاويز وکيل پايه يک دادگستری و دارای مدرک کارشناسی می باشند. ايشان در مقطع  کارشناسی ارشد به مطالعه حقوق خصوصی پرداخته اند و جز يکی از بهترين وکیل مشهد حساب می شوند.

وکیل دلاویز به صورت تخصصی در مورد پرونده های خانواده از جمله دعاوی طلاق حضانت استرداد جهیزیه الزام به ثبت ازدواج نفقه تمکین و ارث کار می کنند. 

در صورتی که نیاز به وکیل خانواده دارید با توجه به رضایت موکلان و به نتیجه رسیدن پرونده ها ما وکیل مهنار دلاویز را به شما معرفی می کنیم.

 

 

ارتباط با وکیل

 

 

سیده شیما رضائی نیرومند3- سیده شیما رضائی نیرومند

وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مشهد و دارای کارشناس ارشد حقوق از دانشگاه تهران همچنین قبول دعاوی ملکی، خانوادگی، ارث، کلاهبرداری، خیانت در امانت و… 

 

 

 

 

 

ارتباط با وکیل

 

صدیقه مصدق صدیقی4-صدیقه مصدق صدیقی

صدیقه مصدق صدیقی در شهر مشهد وکیل پایه یک فارغ التحصیل کارشناسی ارشد به شماره پروانه ۲۶۵۳ می باشد ایشان یکی از وکلای متخصص در زمینه های

طلاق ، استرداد جهیزیه ، نفقه ، چک ، ترک انفاق ، بانکی ، الزام به تنظیم سند و فک رهن می باشند.

 

 

 

 

ارتباط با وکیل

 

سوالات پر تکرار از بهترین وکیل مشهد

icons8 client 64 وکیل مشهد|10 تا از بهترین وکیل مشهد|مشاوره حضوری رایگان09151026897پرسش موکل:

با سلام می خواستم بدانم برای خانمی که می خواهد از همسرش طلاق بگیرد اما همسر راضی به طلاق دادن نیست و او را به اجبار وادار به ادامه زندگی می کند و با او مثل برده ها رفتار می کند و از طرفی چندین سال است که یک همسر صیغه ای دیگر گرفته است، آیا قانون تبصره ای گذاشته است که این خانم بتواند هرچه سریع تر طلاق بگیرد؟ 

icons8 lawyer 64 وکیل مشهد|10 تا از بهترین وکیل مشهد|مشاوره حضوری رایگان09151026897پاسخ وکیل:

سلام مرد برای ازدواج دومش بایستی از همسر اول خود اجازه بگیرد و چنانچه بدون اجازه او همسر اختیار کرد، زن می تواند از شوهر خود طلاق بگیرد شما بر این مبنا می توانید در صورت ازدواج همسرتان و اثبات آن در دادگاه اقدام کنید و طلاق خود را بگیرید. چنانچه شما نتوانستید آن را اثبات کنید ، می تونید از راه هایی از جمله دریافت مهریه، نفقه و… شوهر خود را مجبور به طلاق کنید .که برای این امور بایستی حضوری تشریف بیارید .

icons8 client 64 وکیل مشهد|10 تا از بهترین وکیل مشهد|مشاوره حضوری رایگان09151026897پرسش موکل:

با سلام می خواستم بپرسم دختری که تو عقد هنوز بخواد طلاق توافقی بگیره حتما باید به دادگاه مراجعه کنن یا مستقیم محضر می شه رفت؟ آیا باید پزشکی قانونی بروند یا همین که شوهر بگه خانمم باکره است و نزدیکی نداشتیم کفایت می کنه ؟

icons8 lawyer 64 وکیل مشهد|10 تا از بهترین وکیل مشهد|مشاوره حضوری رایگان09151026897پاسخ وکیل:

سلام شما بایستی به دادگاه برید و اگر دو طرف اعلام کنید راجع به بکارت نیازی به پزشکی قانونی نیست. البته در بعضی مواقع اختلافی است .فقط دقت شود با از بین رفتن بکارت مهریه شما کامل و در صورت سالم بودن آن مهریه شما نصف می شود شما می توانید برای انجام این امور وکیل طلاق در تبریز بگیرید .

icons8 client 64 وکیل مشهد|10 تا از بهترین وکیل مشهد|مشاوره حضوری رایگان09151026897پرسش موکل:

می خواهم از شوهرم بخاطر نداشتن کار ثابت و درآمد و داشتن قرض و وام و قسط زیاد که قادر به پرداخت آنها نیست و ضامن اغلب وامهایش هم من هستم طلاق بگیرم، فقط حضانت دختر ۲/۵ ساله ام را می خواهم باید از کجا شروع کنم ؟

icons8 lawyer 64 وکیل مشهد|10 تا از بهترین وکیل مشهد|مشاوره حضوری رایگان09151026897پاسخ وکیل:

دادخواست نفقه معوقه و جاریه مطرح و بعد از دریافت حکم دادخواست طلاق به استناد عسر و حرج حضانت فرزند تا ٧ سالگی متعلق به مادر است و هیچ مرجع قانونی هم نمی تواند فرزند را از مادر بگیرد و بعد از ٧ سالگی هم حضانت فرزند با کسی است که صلاحیت داشته باشد.برای اطلاعات بیشتر با وکیل طلاق در تبریز مشاوره شوید.

icons8 client 64 وکیل مشهد|10 تا از بهترین وکیل مشهد|مشاوره حضوری رایگان09151026897پرسش موکل:

زن مطلقه ای که ازاله بکارت شده است آیا در ازدواج مجدد با شخص دیگری می تواند از حق حبس استفاده کند و آیا برای صیغه نکاح مجدد اجازه ولی وی لازم است؟

icons8 lawyer 64 وکیل مشهد|10 تا از بهترین وکیل مشهد|مشاوره حضوری رایگان09151026897پاسخ وکیل:

بله می تواند چون بنابر ماده ۱۰۸۵ قانون مدنی حق حبس را تنها مشروط به دو امر نموده است :

۱- مهر زن حال باشد یعنی بدون مدت و قابل وصول به مجرد عقد

۲- زن قبل از دریافت مهریه از شوهر تمکین نکرده باشد و در اینجا بکارت یا عدم آن شرط نشده است. و اما در مورد قسمت دوم سوال شما تنها نکاح دختر باکره موقوف به اجازه ی ولی یا جد پدری او می باشد .

icons8 client 64 وکیل مشهد|10 تا از بهترین وکیل مشهد|مشاوره حضوری رایگان09151026897پرسش موکل:

با سلام و تشکر از شما بنده در شرف ازدواج با آقایی هستم که تبعه لبنان و مشغول به تحصیل در ایران هستند. سوال من این است که با توجه به اینکه پس از ازدواج تابعیت ایشان برمن تحمیل می شود اگر پدر من بعد از ازدواج من فوت کنند ارث به من تعلق می گیرد؟ چون با توجه به اینکه من از تابعیت ایران خارج می شوم حاکمیت من بر اموالی چون زمین و باغ محدود خواهد شدآیا تمام اموال پدرم به برادرم می رسد یا اینکه دولت املاکی را که به من می رسد را می فروشد و مبلغ آن را به من تحویل می دهد؟

icons8 lawyer 64 وکیل مشهد|10 تا از بهترین وکیل مشهد|مشاوره حضوری رایگان09151026897پاسخ وکیل:

با سلام بله تمامی اموال به شما ارث می رسد لیکن چون تبعه کشوری دیگر می شوید به شما ۱ سال مهلت داده می شود، در خصوص اموال خود تعیین تکلیف نمایید. (تبعه ی کشورهای دیگر در ایران تنها می توانند یک مال غیر منقول برای سکونت و یا محل کار خود داشته باشند.)  برای کار های قانونی تابعیت حتما حضوری دفتر وکیل طلاق در تبریز مراجعه کنید .

icons8 client 64 وکیل مشهد|10 تا از بهترین وکیل مشهد|مشاوره حضوری رایگان09151026897پرسش موکل:

آیا نام دخترانه فاطمه مهدا مورد تایید ثبت احوال است و برای این نام شناسنامه صادر می‌کنند؟

icons8 lawyer 64 وکیل مشهد|10 تا از بهترین وکیل مشهد|مشاوره حضوری رایگان09151026897پاسخ وکیل:

 با سلام، تغییر اسم مذهبی آسان نیست اما می‌توانید از طریق ثبت احوال و در صورت مخالفت از طریق دادگاه به طرفیت ثبت احوال با مستندات و ادله محکمه پسند اقدام نمایید. 

icons8 client 64 وکیل مشهد|10 تا از بهترین وکیل مشهد|مشاوره حضوری رایگان09151026897پرسش موکل:

سلام، از شخصی شکایت کیفری بابت جعل و استفاده از سند مجعول و تبانی بابت بردن مال غیر نموده‌ام و حکم قطعی به محکومیت ایشان به زندان صادر شده است، اگر شاکی خصوصی (بنده) رضایت دهم ممکن است حکم ایشان تعلیق شود؟ 

icons8 lawyer 64 وکیل مشهد|10 تا از بهترین وکیل مشهد|مشاوره حضوری رایگان09151026897پاسخ وکیل:

 با سلام، بله طبق قانون کاهش جرایم تعزیری مصوب ۱۳۹۹، جعل اسناد عادی در صورت گذشت شاکی باعث بسته شدن پرونده خواهد شد در حالی که در گذشته جعل و استفاده از اسناد مجعول به علت برهم زدن نظم جامعه از جرایم غیر قابل گذشت بود. 

icons8 client 64 وکیل مشهد|10 تا از بهترین وکیل مشهد|مشاوره حضوری رایگان09151026897پرسش موکل:

سلام، منزلی که سه دانگ به نام زن و سه دانگ به نام مرد است و در دعوا، زن کلید منزل را تعویض کرده و اجازه ورود به مرد نمی دهد، چکار باید کرد؟

icons8 lawyer 64 وکیل مشهد|10 تا از بهترین وکیل مشهد|مشاوره حضوری رایگان09151026897پاسخ وکیل:

 سلام در واقع مالکیت شما مشاعی می‌باشد و ایشان نمی‌تواند مانع ورود شما شود با توجه به مدارک و مستنداتی که دارید نسبت به شکایت کیفری ایشان به جرم ممانعت از حق اقدام نمایید.

چنانچه سوال دیگری دارید در قسمت دیدگاه آخر مقاله ازمون بپرسید.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در مشهد

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

 

مقالات مرتبط با وکیل در مشهد و بهترین وکلای شهر های دیگر:

چگونه با بهترین وکیل در مشهد مشاوره بگیریم:

سامانه وکیل نوین اولین استارتاپ حقوقی در کشور توانسته نام خوبی را از خود بجا بزاره و باعث امنیت خاطر اکثر مراجعین شود. و برای مشاوره حضوری رایگان و تلفنی با بهترین وکیل مشهد نسبت به موضوعی که مشکل دارید به راحتی می توانید با شماره های 05136140000 یا 05136141111 تماس بگیرید.

 

آیا این مقاله توانست مشکل شما را حل کند؟ اگر خیر، می توانید دلیل آن را در نظرات بیان کنید.

دیدگاه(21)

  • کارشناس حقوقی ماریا رضایی

  • 9 ماه قبل

  سلام ممنونم از مقاله خوبتون

   • سارا محمودی

   • 9 ماه قبل

   بسیار عالی و کاربردی 👏

    • فاطمه عظیمی

    • 9 ماه قبل

    ممنون از اطلاعات دقیقتون
    بسیار مفید و لازم بود❤

     • حمید رضا عظیمی

     • 9 ماه قبل

     خواهش میکنم امیدوارم به کارتون بیاد

    • حمید رضا عظیمی

    • 9 ماه قبل

    خوشحالم که رضایت دارید

   • حمید رضا عظیمی

   • 9 ماه قبل

   ممنونم نظر لطف شماست

   • شجاع

   • 9 ماه قبل

   خیلی مقاله عالی و کاربردی بود ممنون از شما آقای عظیمی

    • حمید رضا عظیمی

    • 9 ماه قبل

    خواهش میکنم و ممنون از توجهتون

  • رضا قوی دل

  • 9 ماه قبل

  سلام ممنونم از مطالب کاربردی سایت وکیل نوین و شما آقای عظیمی مانا باشید.

   • حمید رضا عظیمی

   • 9 ماه قبل

   مرسی منم ممنونم از شما که مارو دنبال میکنید

  • ناشناس

  • 9 ماه قبل

  سلام خلی مطالب خوب و موثر و به شخص فیض بردم ممنون از شما

   • حمید رضا عظیمی

   • 9 ماه قبل

   ممنونم دوست عزیز

  • علی عباسی

  • 9 ماه قبل

  سلام ممنون از مقاله خوب و مفید شما 🌺🌺

   • حمید رضا عظیمی

   • 9 ماه قبل

   سلام خواهش میکنم

  • فاطمه وزیری

  • 9 ماه قبل

  بی نهایت کاربردی و مفید بود🌸👍🏻

   • حمید رضا عظیمی

   • 9 ماه قبل

   ممنونم نظر لطف شماست

  • قاسمی

  • 9 ماه قبل

  خیلی مفیدبود👌🏻

   • حمید رضا عظیمی

   • 9 ماه قبل

   خیلی ممنونم

  • Fatemeh

  • 9 ماه قبل

  Very good
  عالی بود اطلاعات خیلی مفید بود👏👏👌👌

   • حمید رضا عظیمی

   • 9 ماه قبل

   ممنونم از وقتتون

  • کارشناس حقوقی ماریا رضایی

  • 6 ماه قبل

  بسیار مطالب مفیدی بود ممنون ازتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود