وکیل در مشهد

 

بهترین وکیل در مشهد

سلام و عرض ادب. میدونم که این روزا مشکلات زیاده و همه درگیرن به همین خاطر قصد دارم در این مقاله تا حد امکان بتونم باری از رو دوشتون بردارم و کمکی در حل مشکلتون کرده باشم به همین خاطر ازتون دعوت میکنم که در ادامه مقاله باهام همراه باشین و با بهترین وکیل مشهد نسبت به مشکلتون آشنا بشین و در انتخابتون دچار مشکل نشین بریم برای دیدن ادامه مطلب….

*pdf مقاله رو دانلود کنید و از روی فرصت مطالعه کنید*

“دانش و تجربه ما در اختیار شما”

 

تو ماشینم ازم مشروبات الکلی گرفتن ولی مال خودم نبوده چطور میتونم ثابت کنم؟ از یه بنده خدایی پول گرفتم تا بسته ای رو جا به جا کنم ولی توش مواد مخدر بوده حکمش چیه ؟ میخام برا بچم شناسنامه بگیرم خودم ایرانیم و شوهرم افغانی آیا امکانش هست؟ دخترم و 17 سالمه و با یک پسری ارتباط داشتم و بهم تعرض کرده چطور میتونم پیگیری کنم که آبرومم نره؟ شوهرم یه مدتیه داره بهم خیانت میکنه آیا میتونم ازش جدا بشم؟

شوهرم دست بزن داره و یه مدتیه بهم خرجی نمیده چیکار کنم؟ بعد از 10 سال سابقه کار صاحب کارم الکی اخراجم کرده میشه غرامت بگیرم ازش؟ خونه ای رو اجاره داده بودم ولی الان مستاجر ادعا میکنه خونه رو خریده ازم جطور میتونم حکم تخلیه بگیرم؟

برای پیدا کردن جواب این سوالات و سوالات دیگر در ادامه مقاله همراهم باش….

آنچه در ادامه مقاله خواهید خواند:

 • معرفی وکیل خوب در مشهد
 • معرفی انواع وکالت در مشهد
 • مزایا و ویژگی های وکیل مشهد
 • بهترین وکیل خانواده مشهد
 • بهترین وکیل کیفری مشهد
 • وکیل طلاق در مشهد
 • وکیل مواد مخدر در مشهد
 • وکیل ملکی در مشهد
 • وکیل اداره کار در مشهد
 • لیست 10 تا از بهترین وکیل مشهد

معرفی وکیل خوب در مشهد:

برای اینکه در انتخاب وکیل مورد نظر خود دچار تردید نشید و اینه نکته رو بگم که شما زمانی در یک پرونده به چیزی که میخواید میرسید و رای خوبی میگیرید که در انتخاب وکیل دقت داشته باشد و از بین وکلای بسیار زیادی که در مشهد وجود دارن بهترینشو انتخاب کنید. در ادامه ما بهتون بهترین وکیل دعاوی خانواده,کیفری, حقوقی رو بهتون معرفی خواهیم کرد….

مشاوره تلفنی و تخصصی با بهترین وکیل مشهد اینجا کلیک کنید

بهترین وکیل مشهد چه کسی است؟

اگر فکر میکنید که با سرچ بهترین وکیل در گوگل دیگ اون شخص بهترین هستش اشتباه میکنید شاخصه بهترین وکیل بودن میزان تجربه و پرونده های عملی و موفق اون وکیل هستش و اینکه در جامعه چه جایگاهی داشته باشه و چقدرم موکلاش ازش راضی باشن به همین حاطر میتونید تحقیق کنید و به ما در مجموعه خودمون سعی کردیم با وکلای مجربی همکاری داشته باشیم که اگر حضوری تشریف بیارید خودتون متوجه میشد.

معرفی انواع وکالت در مشهد:

 1. وکالت مقید: موکل طی انجام قراردادی, انجام امور خاص و مقیدی را به وکیل می سپارد. وکیل تنها اختیار انجام همان کار مشخص را خواهد داشت.
 2. وکالت مطلق: موکل به وکیل اجازه انجام تمام امور مربوط به موضوع مورد توافق را به وکیل می دهد. در واقع موکل وکالت کلیه امور مربوط به کار خود را به وکیل می سپارد.
 3. وکالت قضایی: انجام امور قضایی موکل که نیاز به دانش و تخصص کافی وکیل دارد و به وکیل دادگستری سپرده می شود.
 4. وکالت غیر قضایی: هرگاه شخصی انجام کار های اداری خود را به فرد دیگری بسپارد.
 5. وکالت ساده: موکل هر زمان که دلش بخواهد می تواند وکیل را از امور سپرده شده به وکیل برکنار کند.
 6. وکالت بلا عزل: وکالتی که در آن موکل حق فسخ قرارداد و عزل وکیل وجود ندارد.
 7. وکالت تام الاختیار: در این نوع وکالت وکیل جهت اجرای هر یک از امور مشخص شده به وی نیاز به اجازه موکل ندارد.
 8. وکالت نامه رسمی: وکالت نامه ای که به صورت رسمی و محضری بین موکل و وکیل منعقد می شود و در دفاتر اسناد رسمی به ثبت می رسد.
 9. وکالت نامه عادی : وکالت نامه ای که به صورت نوشتن قولنامه مکتوب بین طرفین و بدون نیاز به مراجعه به دفاتر اسناد رسمی و ثبت قرارداد تنظیم می شود.

مزایای کمک گرفتن از بهترین وکیل مشهد:

امروزه متاسفانه در اکثر پرونده ها به دلیل عدم آگاهی اشخاص و مشاوره های غلطی که از بقیه می گیرند پرونده را دچار پیچیدگی خاصی می شود به قول معروف گره کور میزنند و بعضا از مسیر اصلی دور می شود و جای خواهان و خوانده عوض می شود و در نتیجه به چیز دلخواه نمیرسید از این رو حضور وکیلی که با آخرین تغییرات قانون آشنایی داشته باشد و پله های دادگاه را به خوبی بشناسد یک امر حیاتی است. زیرا در هزینه های مادی و معنوی شما هم صرفه جویی می شود.

متاسفانه در مشهد گرفتن وکیل و همراه داشتن یک وکیل حوب جا نیوفتاده و بیشتر افراد بعد از انجام عملی یا کاری که دچار ضرر مادی و معنوی می شوند یاد وکیل میوفتند پس بهتره که قبل هر کاری یا هر شکایتی از یک وکیل مجرب در مشهد مشاوره بگیرید.

برای ارتباط مستقیم با بهترین وکیل در مشهد اینجا کلیک کنید.

ویژگی های یک وکیل خبره در مشهد:

 1. یک وکیل در مشهد باید رک و صادق باشد و از اغراق یا امید واهی بپرهیزد.
 2. یک وکیل در مشهد باید دقیق و حواس جمع باشد.
 3. یک وکیل در مشهد باید دارای اطلاعات به روز نسبت به قوانین باشد.
 4. یک وکیل در مشهد باید قلمی سنگین و فن بیان بالا و روابط اجتماعی مناسب باشد.
 5. یک وکیل در مشهد باید بتواند که کم هزینه ترین و سریع ترین راه را پیشنهاد کند.
 6. یک وکیل  در مشهد باید بخورد محترمانه با قاضی و موکل داشته باشد.
 7. یک وکیل در مشهد باید بتواند از تجربه دیگران برای بهتر شدن روند رسیدگی پرونده استفاده کند.
 8. یک وکیل در مشهد باید به خوبی از موکل خود دفاع کند و به دنبال جمع آوری دلایل برای روشن شدن موضوع باشد.

 

به چه وکیلی در مشهد نیاز دارید؟

 

بهترین وکیل حقوقی در مشهد

بهترین وکیل حقوقی در مشهد:

دعاوی مربوط به اداره کار که ناشی از اختلافات کارگر و کار فرما می باشد ، چون که این دعاوی از لحاظ مالی کم ارزش است در شورای حل اختلاق مطرح میشه ،درخواست اجرائیه اسناد رسمی و چک از اداره ثبت محل ،دعاوی در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری که مردم عادی ناشی از تخلف ازعدم انجام وظیفه کارکنان در شهرداری مطرح میکنند، مراجع رسیدگی به اختلافات مالیاتی ،

گمرگی مطرح کردن ادعا حقوقی و ثبت دادخواست در دادگاه حقوقی عمومی ، مثل مطالبات چک و سفته و اسناد عادی ، وصول مطالبات و الزام به انجام مورد خواسته ، احراز و اثبات وقوع معامله از قبیل بیع ، اجاره ، صلح ،قرض ، رهن وسایر عقود معین و غیر معین ،ضمان قهری و خسارت خارج از قرارداد پرداخته می شود.

شما با کلیک بر روی وکیل در مشهد میتونید با بهترین وکیل حقوقی در مشهد مشاوره بشید.  

 

بهترین وکیل خانواده در مشهدبهترین وکیل خانواده در مشهد:

خانواده رکن اصلی جامعه رو تشکیل میده و پایه و اساس هر خانواده والدین آن هستن، که اگر مشکلات به وجود آمده بین والدین حل نشه مسلما تاثیر مخربی بر زندگی و روابط فرزندان داره. از جمله اختیارات وکیل خانواده : دعاوی طلاق و طلاق توافقی  ، دعوای مطالبه مهریه ، دعوای مطالبه نفقه ، حضانت و سرپرستی فرزندان و پرداخت نفقه اقارب ،دعوای مهر المثل و مهر متعه ،فسخ نکاح ، دعوای تمکین ، اثبات نشوز ،اثبات یا عدم زوجیت ،دعوای تغییر جنسیت ، دعوای نفی ولد.

شما با کلیک بر روی وکیل در مشهد میتونید با بهترین وکیل حقوقی در مشهد مشاوره بشید.  

 

 

بهترین وکیل کیفری در مشهدبهترین وکیل کیفری در مشهد:

در جامعه برخی اعمال و رفتار افراد به عنوان جرم محسوب میشه و طبق قانون و مقررات کشور برای اون ها مجازات تعیین شده. از جمله اختیارات وکیل کیفری :  قتل عمد و غیر عمد، سرقت حدی و سرقت تعزیری، – محاربه و افساد فی الارض – جعل اسناد و یا استفاده کردن از اسناد جعل شده- کلاهبرداری ،خیانت در امانت ، تحصیل مال از طریق نامشروع ،قاچاق و حمل و نگهداری مواد مخدر و دارو های روان گردان ،  حمل سلاح ،استفاده از سلاح برای بر هم ریختن نظم و امنیت جامعه ، صادر کردن چک برگشتی ،قاچاق انسان.

شما با کلیک بر روی وکیل در مشهد میتونید با بهترین وکیل حقوقی در مشهد مشاوره بشید.  

 

وکیل متخصص طلاق در مشهدوکیل طلاق در مشهد:

 وکیل متخصص طلاق در مشهد و دعاوی خانواده نقش مهمی در روند رسیدگی پرونده های طلاق داره که با بررسی و مطالعه پرونده می تونه بهترین راه و سریع ترین راه را انتخاب کنه, و بر اساس دانشش از مشکلات نا خواسته جلوگیری کنه. تا ضرر و زیانی شما رو تهدید نکنه. در آخر داشتن یک وکیل متخصص طلاق در کنارتون باعث میشه که با احتمال بیشتری به حق و حقوق شرعی و قانونی خود برسید.

 

 

طلاق توافقی در مشهد چقدر زمان میبره؟

عموما طلاق توافقی 3 ماه الی 4 ماه زمان میبره که مراحلی داره که باید طی بشه اما اگر همین روند به یک وکیل متخصص خانواده و طلاق سپرده بشه خیلی کمتر زمان میبره به همین خاطر شما با ارتباط با وکلای با تجربه مجموعه با و با پرداخت هزینه اندکی می توانید ظرف 10 روز طلاق خودتون رو بگیرید.

راه ارتباطی با ما: 0513614000009156222213

 

مشاوره تلفنی و تخصصی با بهترین وکیل مشهد اینجا کلیک کنید

وکیل متخصص مواد مخدر در مشهد

 

وکیل مواد مخدر در مشهد:

متاسفانه یکی از مشکلات رایج جامعه دست و پنجه کردن با مواد مخدر است که آسیب های زیادی رو به وجود میاره. جرایم مواد مخدر انواعی دارد که متناسب با هرکدام قانون مجازات هایی هم تعیین شده مانند نگهداری یا حمل یا تولید و یا پخش مواد مخدر. به همین خاطر این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است و در این حوزه نیاز به وکیل متخصص و با تجربه دارد که بتواند روند کاملا قانونی را طی کند و با کشف حقایق م مهارت های خود بتواند به آزادی موکل حود کمک کند.

 

وکیل متخصص رابطه نامشروع در مشهد

وکیل رابطه نامشروع در مشهد:

رابطه نامشروع چیست؟؟؟

منظور از رابطه نامشروع،رابطه بین زن و مردی است که باهم ازدواج نکرده‌اند و پایشان را از مرز قانونی و شرعی فراتر میگذارند.

جرایمی مانند منافی عفت,زنا,قوادی یا رابطه نامشروع که با آبرو اشخاص در ارتباط است به همین خاطر استفاده از وکیل کیفری در مشهد را می طلبد که بتواند با استفاده از تجربه موکل خود را تبرئه کند و آبروی او حفظ شود. گرچه که جرم رابطه نامشروع غیر قابل گذشت است یعنی حتی اگر شاکی خصوصی گذشت کند باز هم مجازاتی برای آن از جنبه عمومی انجام می شود.

وکیل متخصص پرونده ملکی در مشهدوکیل ملکی در مشهد:

وکیلی که در زمینه‌های قوانین و مقررات ملکی دانش و تخصص کافی رو داشته باشه رو وکیل ملکی میگیم. از جمله اختیارات وکیل ملکی: دعوای تصرف عدوانی اموال غیر منقول – رفع مزاحمت و ممنعت از حق ملکی – خلع ید عدوانی به جهت مالکیت عین و منافع از تصرف غاصب عین یا مستاجری قرار داد آن تمام شده و یا شروطی را در قرار داد نقض کرده  – باطل کردن اسناد رسمی یا عادی – افراز ملک مشاع – احراز سند مالکیت عین و منافع ، فسخ قرارداد اموال ملکی ،الزام به تنظیم سند رسمی.

 

 

وکیل متخصص اداره کار در مشهدوکیل اداره کار در مشهد:

وکیل اداره کار با توانایی و اطلاعات کافی درباره قوانین اداره کار میتونه به راحتی حق کارگر را از کار فرما و بلعکس حق کارفرما رو از کارگر در صورتی که حق با آنان باشد بگیرد. از جمله دعاوی حقوق کار: عیدی, بیمه, سنوات , حق اولاد, مسکن ,دستمزد, قرارداد کار.

 

 

 

 

چطور میتونم از بهترین وکیل در مشهد کمک بگیرم؟

قدم اول: جستجو نام سامانه وکیل نوین در گوگل و کلیک بر روی آن

قدم دوم: انتخاب درخواست مشاوره از منو بالا

 قدم سوم: پر کردن فرم مشاوره و ارسال درخواست

نتیجه: دریافت شماره 2 وکیل متخصص نسبت به موضوع و تماس با ایشان.

اگر وقت چنین کارایی رو نداریی فقط کافیع روی کلمه مشاوره کلیک کنی.

تخصص های وکیل در مشهد:

 1. وکالت در امور مربوط به اعتراض به رای تجدید نظر فرجام خواهی و اعاده دادرسی
 2. وکالت در موارد مصالحه و سازش
 3. وکالت در ادعای جعل یا انکار و تردید نسبت به سند طرف و استرداد سند
 4. وکالت در تعیین جاعل
 5. وکالت در ارجاع دعوا به داوری و تعیین داوری
 6. وکالت در توکیل
 7. وکالت در تعیین مصدق و کارشناس
 8. وکالت در ادعای اعسار
 9. وکالت در استرداد داخواست یا دعوا
 10. وکالت در جلب شخص ثالث و دفاع از دعوای شخص ثالث

هزینه پرونده و مشاوره با بهترین وکیل مشهد چقدر است؟

هزینه مشاوره در دفاتر حقوقی مشهد ناچیز است و مبلغی بین 100 تا 300 هزار تومن می باشد. که ممکن است شما صرفا با یک مشاوره و راهنمایی کارتان حل شود. ولی هزینه پرونده و قرارداد با توجه به شرایطی محاسبه می شود مثلا نوع پرونده یا خواسته موکل از وکیل و یا شرایط مالی موکل که همه ی اینها را می توان با وکیل در مشهد به توافق رسید.

که از این باب اصلا جای نگرانی نیست در آخر این موکل و وکیل هستند که می توانند با توافق یکدیگر مبلغی را کمتر از تعرفه یا بیشتر از آن تعیین کنند و اینکه نحوه پرداخت آن اقساطی باشد یا….

ما در این مقاله سعی کرده ایم که وکیلی با وجدان و با انصاف و دلسوز و با تجربه بهتون معرفی کنیم تا اینکه در وقت و هزینتون صرفه جویی بشع و با پرداخت اندکی هزینه بیشترین استفاده را ببرید. ما کنارتان هستیم.

 

 بهترین وکیل مشهد را با لیست 10 تایی بشناسید(آپدیت1402)

 

 

مهناز دلاويز1- مهناز دلاویز

وکيل مهناز دلاويز وکيل پايه يک دادگستری و دارای مدرک کارشناسی می باشند. ايشان در مقطع  کارشناسی ارشد به مطالعه حقوق خصوصی پرداخته اند و جز يکی از بهترين وکیل مشهد حساب می شوند.

وکیل دلاویز به صورت تخصصی در مورد پرونده های خانواده از جمله دعاوی طلاق حضانت استرداد جهیزیه الزام به ثبت ازدواج نفقه تمکین و ارث کار می کنند. 

در صورتی که نیاز به وکیل خانواده دارید با توجه به رضایت موکلان و به نتیجه رسیدن پرونده ها ما وکیل مهنار دلاویز را به شما معرفی می کنیم.

ارتباط با وکیل

علیرضا امامی2- علیرضا امامی

یکی دیگر از بهترین وکیل مشهد علیرضا امامی روشناوند وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری خراسان و کارشناس ارشد حقوق خصوصی از سال ۸۵ کار وکالت خود را در شهر مشهد می باشد و در مدت ۱۶ سال کار وکالت توانسته به عنوان بهترین وکیل مشهد و مسولیت پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود زمینه فعالیت وکیل آقای علیرضا امامی شامل پرونده های حقوقی بالاخص دعاوی بانکی ، کیفری ، و خانواده می باشد .

برای حضور در دفتر وکالت علیرضا امامی روشناوند بهترین وکیل مشهد و اعطای وکالت به ایشان، می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

ارتباط با وکیل

امیر راما صالح3- امیر راما صالح

از بهترین وکیل مشهد امیر راما صالح وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، اشتغال به وکالت را از سال ۱۳۹۰ آغاز نمودند. ایشان کارشناس ارشد رشته حقوق مالکیت فکری از دانشگاه دولتی قم بوده در مقطع دکتری حقوق خصوصی نیز تحصیل نموده است. همچنین ایشان با دانشگاه ها و مراکز عالی مشهد به عنوان مدرس همکاری داشته اند و با بیش از یک دهه سابقه وکالت در مشهد، امیر راما صالح موفق شده در امور حقوقی، تجاری، کیفری و خانواده پرونده های زیادی را به نتیجه مطلوب موکلین برساند و حقوق تضییع شده آنان را استیفا نماید.

 

ارتباط با وکیل

صدیقه مصدق صدیقی4-صدیقه مصدق صدیقی

صدیقه مصدق صدیقی در شهر مشهد وکیل پایه یک فارغ التحصیل کارشناسی ارشد به شماره پروانه ۲۶۵۳ می باشد ایشان یکی از وکلای متخصص در زمینه های

طلاق ، استرداد جهیزیه ، نفقه ، چک ، ترک انفاق ، بانکی ، الزام به تنظیم سند و فک رهن می باشند.

 

 

ارتباط با وکیل

در حال تکمیل است….

 

مشاوره تلفنی و تخصصی با بهترین وکیل مشهد اینجا کلیک کنید.

 

سوالات پر تکرار از بهترین وکیل در مشهد

پرسش موکل:

با سلام میخواستم بدانم برای خانمی که می خواهد از همسرش طلاق بگیرد اما همسر راضی به طلاق دادن نیست و او را به اجبار وادار به ادامه زندگی میکند و با او مثل برده ها رفتارمی کند و از طرفی چندین سال است که یک همسر صیغه ای دیگر گرفته است، آیا قانون تبصره ای گذاشته است که این خانم بتواند هرچه سریع تر طلاق بگیرد؟ 

پاسخ وکیل:

سلام مرد برای ازدواج دومش بایستی از همسر اول خود اجازه بگیرد و چنانچه بدون اجازه او همسر اختیار کرد، زن میتواند از شوهر خود طلاق بگیرد شما بر این مبنا میتوانید در صورت ازدواج همسرتان و اثبات آن در دادگاه اقدام کنید و طلاق خود را بگیرید. چنانچه شما نتوانستید آن را اثبات کنید ، میتونید از راه هایی از جمله دریافت مهریه، نفقه و… شوهر خود را مجبور به طلاق کنید .که برای این امور بایستی حضوری تشریف بیارید .

پرسش موکل:

با سلام  میخواستم بپرسم دختری که تو عقد هنوز بخواد طلاق توافقی بگیره حتما باید به دادگاه مراجعه کنن یا مستقیم محضر میشه رفت؟ آیا باید پزشکی قانونی بروند یا همین که شوهر بگه خانمم باکره است و نزدیکی نداشتیم کفایت میکنه ؟

پاسخ وکیل:

سلام شما بایستی به دادگاه برید و اگر دو طرف اعلام کنید راجع به بکارت نیازی به پزشکی قانونی نیست. البته در بعضی مواقع اختلافی است .فقط دقت شود با ازبین رفتن بکارت مهریه شما کامل و در صورت سالم بودن آن مهریه شما نصف میشود شما میتوانید برای انجام این امور وکیل طلاق در تبریز بگیرید .

پرسش وکیل:

میخواهم از شوهرم بخاطر نداشتن کار ثابت و درآمد و داشتن قرض و وام و قسط زیاد که قادر به پرداخت آنها نیست و ضامن اغلب وامهایش هم من هستم طلاق بگیرم، فقط حضانت دختر ۲/۵ ساله ام را میخواهم باید از کجا شروع کنم ؟

پاسخ وکیل:

دادخواست نفقه معوقه و جاریه مطرح و بعد از دریافت حکم دادخواست طلاق به استناد عسر و حرج حضانت فرزند تا ٧ سالگی متعلق به مادر است و هیچ مرجع قانونی هم نمیتواند فرزند را از مادر بگیرد و بعد از ٧ سالگی هم حضانت فرزند با کسی است که صلاحیت داشته باشد.برای اطلاعات بیشتر با وکیل طلاق در تبریز مشاوره شوید.

پرسش موکل:

زن مطلقه ای که ازاله بکارت شده است آیا در ازدواج مجدد با شخص دیگری میتواند از حق حبس استفاده کند و آیا برای صیغه نکاح مجدد اجازه ولی وی لازم است؟

پاسخ وکیل:

بله می تواند چون بنابر ماده ۱۰۸۵ قانون مدنی حق حبس را تنها مشروط به دو امر نموده است :

۱- مهر زن حال باشد یعنی بدون مدت و قابل وصول به مجرد عقد

۲- زن قبل از دریافت مهریه از شوهر تمکین نکرده باشد و در اینجا بکارت یا عدم آن شرط نشده است. و اما در مورد قسمت دوم سوال شما تنها نکاح دختر باکره موقوف به اجازه ی ولی یا جد پدری او می باشد .

پرسش موکل:

با سلام و تشکر از شما بنده در شرف ازدواج با اقایی هستم که تبعه لبنان و مشغول به تحصیل در ایران هستند. سوال من این است که با توجه به اینکه پس از ازدواج تابعیت ایشان برمن تحمیل میشود اگر پدر من بعد از ازدواج من فوت کنند ارث به من تعلق میگیرد؟ چون با توجه به اینکه من از تابعیت ایران خارج میشوم حاکمیت من بر اموالی چون زمین و باغ محدود خواهد شدآیا تمام اموال پدرم به برادرم میرسد یا اینکه دولت املاکی را که به من میرسد را میفروشد و مبلغ آن را به من تحویل میدهد؟

پاسخ وکیل:

با سلام بله تمامی اموال به شما ارث می رسد لیکن چون تبعه کشوری دیگر می شوید به شما ۱ سال مهلت داده می شود، در خصوص اموال خود تعیین تکلیف نمایید. (تبعه ی کشورهای دیگر در ایران تنها می توانند یک مال غیر منقول برای سکونت و یا محل کار خود داشته باشند.)  برای کار های قانونی تابعیت حتما حضوری دفتر وکیل طلاق درتبریز مراجعه کنید .

پرسش موکل:

آیا نام دخترانه فاطمه مهدا مورد تایید ثبت احوال است و برای این نام شناسنامه صادر می‌کنند؟

پاسخ وکیل:

 با سلام، تغییر اسم مذهبی آسان نیست اما می‌توانید از طریق ثبت احوال و در صورت مخالفت از طریق دادگاه به طرفیت ثبت احوال با مستندات و ادله محکمه پسند اقدام نمایید. 

پرسش موکل:

سلام، از شخصی شکایت کیفری بابت جعل و استفاده از سند مجعول و تبانی بابت بردن مال غیر نموده‌ام و حکم قطعی به محکومیت ایشان به زندان صادر شده است، اگر شاکی خصوصی (بنده) رضایت دهم ممکن است حکم ایشان تعلیق شود؟ 

پاسخ وکیل:

 با سلام، بله طبق قانون کاهش جرایم تعزیری مصوب ۱۳۹۹، جعل اسناد عادی در صورت گذشت شاکی باعث بسته شدن پرونده خواهد شد در حالی که در گذشته جعل و استفاده از اسناد مجعول به علت برهم زدن نظم جامعه از جرایم غیر قابل گذشت بود. 

پرسش موکل:

سلام، منزلی که سه دانگ به نام زن و سه دانگ به نام مرد است و در دعوا، زن کلید منزل را تعویض کرده و اجازه ورود به مرد نمیدهد، چکار باید کرد؟

پاسخ وکیل:

 سلام در واقع مالکیت شما مشاعی می‌باشد و ایشان نمی‌تواند مانع ورود شما شود با توجه به مدارک و مستنداتی که دارید نسبت به شکایت کیفری ایشان به جرم ممانعت از حق اقدام نمایید.

چنانچه سوال دیگری دارید در قسمت دیدگاه آخر مقاله ازمون بپرسید.

 

مقالات مرتبط با وکیل در مشهد و بهترین وکلای شهر های دیگر:

چگونه با بهترین وکیل مشهد مشاوره بگیریم:

سامانه وکیل نوین اولین استارتاپ حقوقی در کشور توانسته نام خوبی را از خود بجا بزاره و باعث امنیت خاطر اکثر مراجعین شود. و برای مشاوره حضوری و آنلاین با بهترین وکیل مشهد نسبت به موضوعی که مشکل دارید به راحتی می توانید بر روی درخواست وکیل متخصص کلیک کنید یا با شماره های 05136140000 یا 05136141111 تماس بگیرید و از 5 دقیقه مشاوره رایگان بهره مند بشید.

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاه(21)

  • کارشناس حقوقی ماریا رضایی

  • 3 ماه قبل

  سلام ممنونم از مقاله خوبتون

   • سارا محمودی

   • 3 ماه قبل

   بسیار عالی و کاربردی 👏

    • فاطمه عظیمی

    • 3 ماه قبل

    ممنون از اطلاعات دقیقتون
    بسیار مفید و لازم بود❤

     • حمید رضا عظیمی

     • 3 ماه قبل

     خواهش میکنم امیدوارم به کارتون بیاد

    • حمید رضا عظیمی

    • 3 ماه قبل

    خوشحالم که رضایت دارید

   • حمید رضا عظیمی

   • 3 ماه قبل

   ممنونم نظر لطف شماست

   • شجاع

   • 3 ماه قبل

   خیلی مقاله عالی و کاربردی بود ممنون از شما آقای عظیمی

    • حمید رضا عظیمی

    • 3 ماه قبل

    خواهش میکنم و ممنون از توجهتون

  • رضا قوی دل

  • 3 ماه قبل

  سلام ممنونم از مطالب کاربردی سایت وکیل نوین و شما آقای عظیمی مانا باشید.

   • حمید رضا عظیمی

   • 3 ماه قبل

   مرسی منم ممنونم از شما که مارو دنبال میکنید

  • ناشناس

  • 3 ماه قبل

  سلام خلی مطالب خوب و موثر و به شخص فیض بردم ممنون از شما

   • حمید رضا عظیمی

   • 3 ماه قبل

   ممنونم دوست عزیز

  • علی عباسی

  • 3 ماه قبل

  سلام ممنون از مقاله خوب و مفید شما 🌺🌺

   • حمید رضا عظیمی

   • 3 ماه قبل

   سلام خواهش میکنم

  • فاطمه وزیری

  • 3 ماه قبل

  بی نهایت کاربردی و مفید بود🌸👍🏻

   • حمید رضا عظیمی

   • 3 ماه قبل

   ممنونم نظر لطف شماست

  • قاسمی

  • 3 ماه قبل

  خیلی مفیدبود👌🏻

   • حمید رضا عظیمی

   • 3 ماه قبل

   خیلی ممنونم

  • Fatemeh

  • 3 ماه قبل

  Very good
  عالی بود اطلاعات خیلی مفید بود👏👏👌👌

   • حمید رضا عظیمی

   • 3 ماه قبل

   ممنونم از وقتتون

 1. […] برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید. […]