وکیل در گلبهار

وکیل در گلبهار

سلام وقت شما بخیر قطعا در گیر یک پرونده در شهر گلبهار هستید ما در این مقاله سعی میکنیم ضمن معرفی وکیل متخصص برای شما دوست عزیز تا بتوانید 5 دقیقه مشاوره تلفنی رایگان با این وکیل داشته باشید 

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در گلبهار

یکی از بهترین وکلای دادگستری شهر گلبهار را میتوان آقای علی به روش دانش پژوه مقطع دکترای حقوق خصوصی نام برد ایشن دوران کارآموزی خود را در گلبهار نزد قضات برجسته حقوقی و کیفری سپری نموده است و با زیر و بم خیلی از پرونده ها آشنایی کافی دارد .

بهروش با فعالیت در دفتر حمایت حقوقی قضایی ایثارگران  مدتی را وکالت بسیجیان و ایثارگران را به رایگان به عهده گرفت و با راه اندازی مرکز حقوقی راه امید در استان خراسان رضوی با فعالیت 30 وکیل خبره زیر نظر این ایشان و وکالت تخصصی آنها میتوان  موسسه حقوقی راه امید را از اندک موسسات حقوقی بزرگ کشور دانست  . 

وکیل علی به روش

مهمترین وظایف وکلای پایه یک  راه امید در گلبهار

 • وکیل پایه یک دادگستری که در مرکز حقوقی راه امید فعالیت دارد موظف است پس از عقد قرارداد وکالت با موکل خود، داد خواست، شکواییه و لوایح مربوط به پرونده را تنظیم کند و جز در موارد عذر موجه عدم حضور در جلسه دادگاه، در جلسات داد خواهی شرکت کند و در حد متعارف پرونده حقوقی موکل خود را پیگیری کند.
 • وکیل پایه یک دادگستری موظف است قبل از طرح دعوا یا شکواییه برای موکل خود، در طی مراحل دادرسی و پس از آن در جهت ایجاد صلح و سازش میان طرفین دعوا تلاش کند.
 • وکیل باید متن وکالت نامه و قرارداد مالی با موکل خود را به صورت دقیق و با وضوح کامل عقد کند یک نسخه را به موکل خود تحویل دهد.
 • وکیل پایه یک دادگستری باید از قبول کردن هرگونه سند یا وجه نقد به جزء مبلغ ذکر شده در قرارداد پرهیز کند.
 • وکیل پایه یک دادگستری باید در مقابل تمام اسناد و مدارکی که از موکل دریافت می‌کند به او رسید به دهد.

5 دقیقه مشاوره تلفنی با وکیل علی بهروش 

5 دقیقه مشاوره تلفنی رایگان با وکیل به گونه ‌ای است که موکل احساس نمی‌کند که فرد مشاوره دهنده به دنبال مسائل مالی ، جذب پرونده و یا حتی فریب افراد باشد. در مشاوره حقوقی خوب، به حواشی پرداخت نمی‌شود و صرفا خود پرونده بررسی می‌شود. صحبت‌هایی نظیر امکان نفوذ در دادگاه یا تضمین نتیجه پرونده به هیج وجه در یک مشاوره حقوقی خوب جایگاهی ندارد.

در مشاوره حقوقی، احتمال پیروزی در پرونده به طور واقع بینانه به موکل اعلام می ‌شود و چنان چه پرونده به لحاظ قانونی وجاهتی نداشته باشد، تلاش می‌شود تا موکل از طرح دعوی و صرف هزینه و زمان منصرف گردد.

بسیاری از مواردی که مشاوره تلفنی با وکیل ارائه می ‌دهند، معمولا چند خط تلفن را در تبلیغات خود معرفی می‌کنند و این خطوط عموما دارای هزینه بوده ولی مجموعه حقوقی راه امید با مدیریت آقای بهروش با ارائه خطوط عادی شرایطی را فراهم آورده  تا اشخاص به توانند به راحتی از طریق تلفن به شخص مشاوره دهنده متصل شوند. استفاده از این خطوط تلفن  هزینه ‌ای در برنداشته و کاملا رایگان می ‌باشد و شما میتوانید با تماس به شماره های ذیل  دقیقه مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید 

05136140000   –05136141111 و 09151026897 

چنانچه میخواهید مستقیما با شخص آقای به روش تماس داشته باشید با شماره ذیل شماره گیری نمایید : 

09156222213

وکیل طلاق از طرف زن در گلبهار

پیدا کردن و انتخاب یک وکیل طلاق از طرف زن در گلبهار به اندازه پیدا کردن یک مهد کودک یا مدرسه خوب برای فرزند تان یا یک پزشک خوب برای عزیزان تان، اهمیت دارد. مطمئناً شما دنبال هر وکیلی نیستید! وکیلی می‌خواهید که به توانید به او اعتماد کنید.

صرف داشتن وکیل طلاق از طرف زن در گلبهار فارق از تجربه و تخصص، راه گشا نیست. اگر توانایی گرفتن وکیل را ندارید، تحت نظر یک وکیل طلاق و دعاوی خانواده خوب و با تجربه و متخصص و با اخذ مشاوره به صورت مستمر، خودتان پروند تان را پیگیری کنید به جای اینکه به دلیل عدم توانایی مالی دنبال وکیل ارزان بروید، پس مشاوره با یک وکیل خوب و با تجربه و انجام کار توسط خودتان (در صورت عدم توانایی مالی) بهتر از داشتن یک وکیل ارزان و کم تجربه است.

بدون شک، شما به کسی نیاز دارید که طرف شما باشد و کم ترین کاری که یک وکیل می‌تواند انجام دهد این است که تلفن شما را در یک مدت زمان معقول پاسخ دهد و یا در صورت عدم امکان پاسخ به تلفن در آن زمان، در اولین فرصت با شما تماس بگیرد.

وکیل امور کیفری در گلبهار

در جامعه امروز، هر شخصی ممکن است در برهه‌ ای از زمان، بهه دلایل مختلفی، درگیر مسائل و مشکلات کیفری شده و با توجه به این که این مشکلات به صورت مستقیم با جان، مال، آبرو و حیثیت افراد در ارتباط می باشند، لازم است بدانیم که در صورت درگیر شدن با چنین مشکلاتی بهتر است به وکیل امورکیفری در گلبهار مراجعه نماییم.

 • وکیل امور کیفری به چی کسی گفته می شود؟

وکیل امور کیفری، یکی از مهم ترین افرادی است که می ‌تواند در این زمینه به ما کمک کند. وکلای کیفری ماهر و با کفایت که همه ویژگی‌ ها و خصوصیات مورد نیاز را داشته باشند، می‌توانند آن قدر خوب عمل نماینند که احقاق حق به بهترین نحو انجام شود ، در این صورت، اصطلاحاً، حق به حق‌ دار می رسد و حق هیچ کسی ضایع نمی‌شود.

وکلایی که اجازه دارند در خصوص دعاوی کیفری ورود کنند، وکیل کیفری گفته می‌شود. محل فعالیت وکیل امور کیفری در گلبهار محل‌ های ذیربط از جمله داد سرا، سازمان تعزیرات حکومتی و همچنین دادگاه کیفری و نظامی است و این وکلا دعاوی کیفری مرتبط با جرایم کیفری مورد اشاره را اقامه می نمایند.

 

روش پیدا کردن وکیل خوب در گلبهار

در این مطلب قصد داریم روش پیدا کردن وکیل در گلبهار را به نشان دهیم. امروزه، از مهم‌ ترین دغدغه‌ های افراد در مواجهه با یک مشکل حقوقی، پیدا کردن یک وکیل در گلبهار است. از آن جایی که نظیر تمامی اصناف تعداد وکلا نیز در جامعه بسیار زیاد است، هنگام درخواست از افراد برای معرفی وکیل مجرب باید بدانیم که برای انتخاب وکیل خوب نکاتی وجود دارد که باید آن ها رعایت شوند تا به توانیم مشکلاتی که بر سر راه مان ایجاد شده اند را پشت سر بگذاریم. در ادامه با ما همراه باشید تا به شما این روش ها را بگوییم.

 • روش پیدا کردن وکیل خوب در گلبهار

امانت ‌داری، مهم ترین ویژگی شخصیتی یک وکیل است. یک وکیل مانند یک پزشک ممکن است به سبب ماهیت شغلی خود با واقعیت‌ ها و اسرار زیادی از سوی موکلین خود رو به ‌رو شود که اخلاق حرفه ‌ای ایجاب می ‌نماید که اسرار را تحت هیچ شرایطی فاش نکند. از چالش‌های کار با وکیل امکان اعتماد به او است که می‌توان این رابطه را با دریافت نمونه قرارداد وکالت محکم تر کرد.

 • وکیل در قبال موکل، مسائل حقوقی را به طور کامل ساده سازی نماید. یک وکیل خوب باید تا حد تلاش از پیچیده کردن دادرسی اجتناب نماید. بنابراین حتی وکیل موظف است از فنون و مهارت هایی که آموخته است برای راهنمایی قاضی نیز استفاده کند و خیلی از مواقع قضات از این راهنمایی ها بهره ببرد. وکیل خوب و مجرب می تواند از این را بر روی سیستم قضایی و قاضی تاثیر مثبتی در جهت احقاق حق به جا بگذارد ولی این شیوه از تاثیرگذاری نباید جنبه های غیر عادلانه و غرض ورزانه به خود بگیرد.
 • وکیل خوب باید از اطلاعات و معلومات و دانش حقوقی لازم برخوردار باشد. یک وکیل خوب دانش حقوقی بالا در امور تخصصی وکالت را باید به طور کامل در بر داشته باشد تا به تواند بهترین راهکار را در بهترین فرصت ممکن شناخته و در انتخاب نوع دادخواست، شکوائیه و اقدامات قانونی لازم نهایت هوش را به کار برد. در انتخاب هر متخصصی نکته مهم در نظر گرفتن قدرت تخصص و فن وی در ادای وظایف است.
 • وکیل خوب بهترین و سریع ترین راه حل را پیشنهاد می کند. یک وکیل خوب پس از بررسی اسناد و مدارک ارائه شده و صحبت های لازم با موکل برای حل مشکل پیش آمده باید چندین راه حل قانونی را در نظر داشته باشد. علاوه بر این، در مراجع قضایی ابتدا باید سعی کند، موضوع پیش آمده را با مذاکره به نتیجه به رساند.

وکیل خوب در گلبهار

هر فرد و یا افراد حقوقی می توانند که به طور آزادانه از میان وکلای دادگستری، وکیل مدافع خود را انتخاب نمایند. وکیل مدافع خوب در گلبهار به طور خاص به وکیلی اطلاق می شود که از مظنون یا متهم یا مجرم در دادرسی کیفری دفاع  و تلاش می‌کند تا از حقوق آن ها محافظت کند. (به موجب اصل ۳۵ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، هر دو طرف دعوی حق دارند در تمامی محکمه ‌ها برای خود یک وکیل انتخاب کنند و حتی اگر شخصی توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشد، باید برای وی امکانات مورد نیاز برای داشتن وکیل فراهم شود.)

 • ضرورت داشتن وکیل مدافع

وکیل مدافع در مسند قضاوت نیست، بلکه رئیس دادگاه یا قاضی و قضات محکمه هستند که حق را از باطل تشخیص می‌ دهند و حکم صادر می ‌کنند. در چنین شرایطی خواسته و انتظار موکل از وکیل نیز باید به حق و در چارچوب قانون باشد. شأن وکیل در هر حال باید مورد احترام موکل و قضات و طرف دعوی باشد. رابطه وکیل و موکل از نظر قانون، رابطه‌ ای دو جانبه است.

وکیل هر لحظه می ‌تواند با شرایطی از وکالت موکل استعفا کند و موکل نیز هر لحظه می ‌تواند وکیل را عزل کند. موکل باید به وکیلی مراجعه کند که به تواند با اطمینان خاطر او را در دفاع و انجام امور محوله قائم مقام خود سازد. در پرونده ‌های جزایی وکیل مدافع از وقوع جرم دفاع نمی‌کند، از حقوق متهم دفاع می‌کند و در جست‌ و جوی حق و عدالت است. از کسی دفاع می  ‌کند که در برابر ترازوی عدالت تنها ایستاده و باید پاسخ گوی کیفر خواست دادستان و اتهامات وارده باشد.

با تمام موارد گفته شده در این مقاله اگر چنان چه شما دنبال وکیل در گلبهار هستید و میخواهید 5 دقیقه مشاوره تلفنی با ایشان داشته باشید اینجا را کلیک کنید و پس از تکمیل اطلاعات ، مشخصات 2 وکیل برای شما پیامک می گردد ، که در آن می توانید با ایشان تماس گرفته و چنان چه از اطلاعات و تخصص وکیل راضی بودید به دفتر ایشان مراجعه نمایید .

پس چنان چه شما دنبال وکیل متخصص در گلبهار هستید و می خواهید 5 دقیقه مشاوره تلفنی با ایشان داشته باشید با شماره ها 09156222213 و 09151026897 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *