ملکی شراکتی با بردارم دارم که به صورت قولنامه ای می باشد و به دلیل مسائل و مشکلات خانوادگی متعدد درخواست فروش دارم ولی ایشان از فروش منزل امتناع میکند چگونه میتوانم از طریق قضایی اجازه فروش منزل رو بگیرم ؟


جانبعالی می توانید از طریق دادگاه حقوقی نسبت به تقدیم دادخواست به فروش مال مشاع اقدام نمایید ملک شمااز طرق دادگاه  کارشناسی شده و در مزایده به فروش می رود  و سهم هرکس به حساب وی واریز می شود

چنانچه دنبال وکیل متخصص این حیطه در شهر خودتان هستید ویا مشاوره تلفنی رایگان میخواهید کافیه تنها این فرم را تکمیل نمایید

   

توصیه می شود در این راستا مواد قانونی زیر را مطالعه کنید :

مواد قانونی مرتبط با فروش مال مشاع 
  • مطابق با ماده ۵۹۱ قانون مدنی در صورت عدم توافق بین شرکاء حاکم اجبار به تقسیم می نماید . این تقاضا در صورتی پذیرفته می شود که مال قابل تقسیم باشد.
  • مطابق با ماده ۵۸۹ قانون مدنی شریک می تواند هر وقت که بخواهد تقاضای تقسیم مال مشترک را بنماید ، مگر در مواردی که تقسیم به موجب قانون ممنوع یا شرکا به وجه ملزمی مستلزم بر عدم تقسیم شده باشند
 

چنانچه در این خصوص نیاز به وکیل در شهر خودتان دارید می توانید فرم زیر را پر کنید؟

 

چنانچه از پاسخ اینجانب راضی بودید و نیاز به مشاوره تلفنی دیگری دارید با شماره ۰۹۱۲۹۱۷۰۴۶۸ تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

همین الان به راحتی با تکمیل این فرم وکیل متخصص خود را به رایگان در شهرتان پیدا کنید 

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.