وکیل سرقت در شیراز

وکیل سرقت در شیراز

با سلام بنده مریم ثابتی هستم در این مقاله قصد دارم ضمن راهنمایی شما دوستان در خصوص جرم سرقت به شما وکیل سرقت در شیراز را معرفی کنم ، عموما وکیل سرقت تخصصی در ارتباط با جرایم کیفری فعالیت دارد چرا که عموما در جرایم سرقت به دلیل بازداشت موقت در پرونده نگرانی های بسیاری را برای متهمین و خانواده آن ها در پی دارد.

و نیاز فوری وجود دارد که با وکیل سرقت در شیراز به فوریت در هر ساعت شبانه روز مشاوره تلفنی داشته باشندتا علاوه بر اطلاعات حقوقی در صورت تمایل وکیل به زندان مراجعه و با موکل صحبت داشته باشند و روند آزادی موکلش را پی بگیرد جهت تماس با وکیل متخصص سرقت روی لینک زیر کلیک کنید .

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل سرقت در شیراز

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

 

در این مشاوره توضیحات لازم برای رسیدگی به پرونده طی مراتب قانونی عنوان خواهد شد و بعد از آن در صورت تمایل می‌توانید مراجعه حضوری داشته باشید.

جهت مشاوره رایگان با بهترین وکیل کلاهبرداری شیراز اینجا کلیک نمایید

عناوین مهم مقاله عبارتند از:
سرقت چه نوع جرمی است
وکیل سرقت کیست
انواع سرقت
نقش وکیل سرقت در پرونده
وکیل سرقت آثار ادبی
مشاوره تلفنی با وکیل سرقت
وکیل سرقت در شیراز

جرم سرقت چیست و آیا میشود زندان آن را خرید ؟

سرقت یعنی دزدی که به موجب آن فردی اموال دیگری را می‌رباید. به لحاظ قانونی مجازات سخت و سنگینی را برای آن در نظر گرفته‌اند.چرا که باعث بر هم زدن نظم و آرامش جامعه شده است و می‌تواند با خود عواقب ناگواری را به همراه داشته باشد.برای گرفتن بهترین مشاوره وکیل سرقت در شیراز ادامه مقاله را مطالعه کنید و اینکه 

انواع سرقت از دیدگاه وکیل شیراز

قبل از انکه به این سوال بپردازیم که آیا میشود زندان در جرم سرقت را خرید بهتر است ابتدا انواع سرقت را بگوییم و بعد از آن بگوییم که آیا قابل خریدن هست یا نه .

سرقت به دو نوع کلی :

1. تعزیری
2. حدی
تقسیم می‌شود.
اما هر کدام چه معنا و مفهومی دارند.

جهت مشاوره با بهترین وکیل شیراز اینجا کلیک نمایید

سرقت حدی

نوعی سرقت که در صورت اجرای آن به قطع انگشتان دست و پا در حد و اندازه‌ای که شرع ( قرآن )  آن را مشخص کرده است، می‌انجامد.قوانینی که منجر به سرقت حدی می‌شوند، تا حدی زیاد هستند و باید جز شرایط چهارده گانه در ماده 286 از قانون مجازات اسلامی قرار بگیرند.
که شامل :
ربودن مال
حرز با هتک حرز
می‌باشند لذا در اینگونه موارد قاضی تحت هیچ عنوان نمیتواند آن را به جزای نقدی تبدیل کند .

سرقت تعزیری

در سرقت تعزیری چون صریحا در قرآن نیامده و قانون گذار آن را وضع کرده و عموما مجازات زندان دارد و قطع عضو در آن راه ندارد  لذا در اینگونه موارد دست  قاضی باز است که سارق را تحت شرایطی مجازات زندان و شلاق آن را  تعلیق ( یعنی اجرا نکند مگر ارتکاب جرم مجدد در پاره ای از موارد )و یا در صورت عدم سابقه به جزای نقدی و یا موارد جایگذین حبس محکوم کند.

به جای زندان لذا به شما توصیه میشود که حتما از وکیل متخصص سرقت در شیراز کمک بگیرید ، سوال اینجاست که نوع سرقت تعزیری باید شامل چه مواردی باشد تا بتواند جز دسته تعزیری قرار بگیرد:
اگر سرقت بین شامگاه تا سحرگاه روز بعد اتفاق بیفتداگر تعداد سارقان بین دو نفر یا بیشتر باشند.اگر سارقین یا یکی از آن‌ها مسلح باشداگر فردی از کلیدی ساختگی یا لباس ماموران دولتی استفاده کرده باشد و در نهایت از دیوار بالا رفته باشد اگر افراد سارق یا یکی از آن‌ها حین ارتکاب دزدی کسی را تهدید یا مورد آزار و اذیت قرار داده باشدهمه این موارد جز سرقت تعزیری محسوب می‌شوند.

مجازات سرقت تعزیری

گرفتن مشاوره از وکیل سرقت در شیراز می‌تواند بهترین دستورالعمل را برای پیگیری روند پرونده داشته باشد.
انواع سرقت تعزیری و مجازت آن به شرح زیر است:
سرقت مسلحانه در شب
یکی از انواع سرقت است که معمولا بدین صورت یعنی در شب و مسلحانه اتفاق می‌افتد.
تعداد افراد سارق بیش از یک نفر می‌باشد و به سلاح گرم یا سرد مجهز هستند.
میزان حبسی که در انتظار مجرمین این نوع پرونده قرار دارد چیزی بین 5 تا 15 سال حبس به همراه 74 ضربه شلاق است.
سرقت صرفا مسلحانه همراه با آزار و اذیت
اگر سارق یا سارقین حین عمل سرقت مسلح بوده باشند و همراه آن اقدام به آزار و اذیت کنند.علاوه بر 74 ضربه شلاق بین 3 ماه تا ده سال محکوم به حبس خواهند شد.و اگر همراه با آزاری که به فرد یا افرادی رسانده‌اند؛ جراحتی صورت بگیرد، باید جراحت و مجازات را قبول کند.و قانون‌گذار حداکثر میزان مجازات را برای او در نظر می‌گیرد.
سرقت از نوع راهزنی
راهزنی خود یکی از انواع مجازات کیفری سنگین است.برای گرفتن مشاوره از وکیل سرقت در شیراز می‌توانید، به جزییات بیشتری از موارد سرقت اطلاعات کسب کنید.راهزنی به این دلیل که با خشونت همراه است، معمولا بین سه تا پانزده سال حبس دارد که با 74 ضربه شلاق کامل می‌شود.
دیگر موارد سرقت تعزیری
جیب بری و کیف قاپی از یک سال تا 5 سال حبس متغیر است
ااینکه 74 ضربه شلاق هم اعمال می‌شود.
سرقت از اماکنی که دچار آسیب شده است مثل سیل یا زلزله یا تصادف، بین یک تا 5 سال حبس دارد.
و البته 74 ضربه شلاق هم به قوت خود پا برجاست.

وکیل خوب در زمینه سرقت در شیراز  کیست و برای تماس با وکیل چه باید کرد ؟ 

وکیل سرقت در شیراز بهتر است مدرک پایه یک دادگستری را با موفقیت پشت سر گذرانده باشد.قوانین پیرامون سرقت در مواد گوناگونی مسلط باشد ، قطعا پیدا کردن وکیل سرقت در شهر بزرگ  شیراز کار راحتی نیست ، شما بزرگوار میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر  با دو وکیل متخصص سرقت مشورت داشته باشید.

در این میان بهترین وکیل سرقت کسی است که می‌تواند از بین قوانین موجود بهترین نوع آن را برای رسیدن به نتیجه بهتر استخراح کند.
چنانچه شما به نحوی با پرونده سرقت مواجه شده‌اید و نمی‌دانید که چگونه آن را حل و فصل کنید، نیازمند به مشاوره هستید.با کلیک بر روی دکمه فوق می‌توانید، با وکیل متخصص سرقت به مدت 5 دقیقه مکالمه تلفی برقرار کنید.

سپس تصمیم بگیرید که مابقی روند پیگری پرونده را حضورا دنبال کنید یا نه. وکیل سرقت بهتر است که به تمامی قوانین و تبصره‌های موجود در این نوع پرونده‌ها آشنایی کامل و تبحر کافی داشته باشد.تا در کمترین زمان و با بهترین کیفیت بتواند از حقوق موکل یا موکلین خود دفاع کند.

وکیل سرقت در شیرازنقش وکیل سرقت در پرونده

در یک پرونده سرقت دو طرف سارق و مالباخته باید بتوانند از حق و حقوق خود دفاع کنند.چه بسا که فردی که متهم به دزدی شده است، واقعا دزد نباشد و مورد اتهام واقع شده باشد.همچنین فردی که مالش به سرقت رفته است باید بتواند به لحاظ قانونی، معنوی و مادی اتهام فرد مورد نظر را به اثبات برساند.

بنابراین وکیل سرقت در شیراز است که می‌تواند، بهترین تبصره و قانون را استخراج کند.در بیشتر مواقع به دلیل پیچیدگی و بندهای متعدد قانون افراد به تنهایی نمی‌توانند از خود دفاع کنند.بنابراین برای این موارد بهتر است از بهترین وکیل سرقت در شیراز کمک بگیریم.

تا با حضورش در این پرونده روند پیگیری را تسریع بخشد و به یک نتیجه مطلوب برساند.نقش وکیل سرقت در شیراز برای سرقت ادبینقش وکیل سرقت ادبی حتی بیشتر اموال مادی است.به این دلیل که اثبات جرم در این مواقع کاری بسی سخت و پیچیده است.چه بسا که ضرر و زیان حاصل از آثار ادبی از اموال مادی مسروقه بیشتر باشد.
ممکن است مترجمی سال‌ها وقت خود را صرف ترجمه اثری مهم کرده باشد یا صرف نوشتن یا ساختن کتاب یا فیلمی کرده باشد.

بنابراین با سرقت آن‌ها تمامی سرمایه و وقت او به هدر رفته است.این نوع پرونده‌ها وکلای کارکشته و باتجربه را می‌خواهد تا با پیگری منسجم به نتیجه برسانند.بنابراین وکیل سرقت در شیراز برای آثار ادبی نیازمند زیرکی و باهوشی در کنار تحصیلات عالیه است.

مشاوره تلفنی وکیل متخصص سرقت در شیراز 

بد نیست برای پیگیری تمامی روند حقوق خود برای پرونده‌های سرقت از هر نوعی که هستند، ابتدا از مشاوره تلفنی وکیل سرقت کمک بگیرید.

بعد از آن می‌توانید تصمیم بگیرید که برای پیگیری مسرانه‌تر و دقیق‌تر به دفتر وکیل سرقت در شیراز مراجعه کنید یا نه.

وکیل سرقت در شیراز

سرقت جز اعمال نادرستی است که مجازات سختی از سوی مجریان قانون برای آن در نظر گرفته شده است.اما برای رسیدن به حق و حقوق خود در هر طرف سرقت که هستید، باید از یک وکیل کاردرست و باتجربه کمک بگیرید.

برای گرفتن مشاوره از وکیل سرقت در شیراز کافی است در این قسمت کلیک کنید و بعد از آن به مدت 5 دقیقه مشاوره تلفنی دریافت کنید.در همین مدت مشاوره به شما راهکار کلی برای پیگیریه اولیه و اقدامات بعدی عنوان می‌شود.سپس با مراجعه حضوری روند کار به صورت مکتوب و قانونی پیگیری خواهد شد.

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل سرقت در شیراز

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود