بهترین-وکیل-حضانت-در-مشهد

بهترین وکیل حضانت در مشهد

در سامانه وکیل نوین بهترین وکلای حضانت در مشهد رو می‌تونید پیدا کنید و صفر تا صد پرونده حضانت خود را به آن‌ها بسپارید. برای ارتباط با بهترین وکیل حضانت در مشهد در شامانه وکیل با شماره‌های اعلام شده تماس بگیرید.

حق ملاقات فرزند:

در صورتی که به علت طلاق یا به هر جهتی دیگر پدر و مادر جدا از هم زندگی می کنند،هر کدام از ابوین که طفل تحت حضانت او نیست می تواند نسبت به ملاقات طفل اقدام نماید،البته چنانچه در این‌باره اختلاف داشته و توافق نکرده باشند باید از طریق مراجعه به محکمه اقدام نماید. لازم به توضیح است که این حق فقط مختص ابوین نبوده و اجداد پدری و مادری دارای حق ملاقات می باشند،حتی سایر خویشان مثل برادران و خواهران نیز در صورت ضرورت، می توانند تقاضای ملاقات طفل را بنماید.

اخذ حضانت فرزند:

موارد سقوط حق و تکلیف تربیت یا حقوق و تکالیف ابوین در تربیت اطفال در چه صورتی ساقط می گردد:

– جنون ابوین:

ماده ۱۸۲ قانون مدنی، جنون پدر را نیز باید موجب سقوط حق و تکلیف او در زمینه تربیت دانست.

– عدم مواظبت طفل یا انحطاط اخلاقی ابوین:

هرگاه به واسطه عدم مواظبت طفل یا انحطاط اخلاقی پدر یا مادری که تحت نظر اوست تربیت طفل در معرض خطر باشد، دادگاه می تواندهر تصمیمی را که برای تربیت طفل ضروری بداند اتخاذ کرده و با رعایت مصلحت، تربیت طفل را به هر کس که شایسته باشد محو نماید. این تقاضا میتواند از جانب اقربای طفل یا به تقاضای قیم او و یااز طرف رئیس دادگستری شهرستان باشد ( ماده ۱۱۷۳ قانون مدنی)

بهترین-وکیل-حضانت-در-مشهد

کفر:

در صورتی که یکی از ابوین طفل کافر گردد، حق تربیت طفل از او ساقط می شود، زیرا کافر بر مسلمان سلطه ای ندارد.

قیمومت فرزندان صغیربرای مادر با وجود ولی قهری از اداره سرپرستی

وکیل نوین سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

وکیل نوین با بزرگترین گروه وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است،با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی میگردد .در حین روند پرونده به پیگیری های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظر سنجی هایی صورت میپذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض میگردد ، این امر باعث میشود علاوه بر تسریع در روند پرونده وکیل معین شدهدارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل حضانت در مشهد

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه(5)

  • رجبی

  • 6 سال قبل

  سلام وکیلتون برای حضانت خیلی خوب بود از همه بهتر این بود که در هرزمانی که سوال داشتم پاسخگو بودن

  • ziba

  • 6 سال قبل

  سلام میخوام از همسرم توافقی جدا بشم و در مقابل بخشیدن مهریه ام حضانت بچه هامو بگیرم.لطفا راهنمایی کنید چجوری حضانت دائمی بگیرم؟

   • سمیه راد کارشناس حقوقی

   • 6 سال قبل

   سلام حضانت فرزندان حداکثر تا سن رشد به ولی سپرده میشه و بعد از آن با صلاحدید قانون و اختیار فرزند هست .شما میتونین تا سن رشد حضانت فرزندانتونو از پدرشون بگیرید.

  • ملیحه

  • 6 سال قبل

  باسلام 4ساله از همسرم جدا شدم و حضانت بچه ها با پدرشون هست ولی الان ایشون دچار بیماری روحی شده و اینو دکترش هم تایید کرده آیا من میتونم با توجه به این شرایط حضانت فرزندانمو بگیرم؟

   • سمیه راد کارشناس حقوقی

   • 6 سال قبل

   سلام چنانچه بتونین ثابت کنین که ایشون بیماری روحی دارن و پزشکی قانونی هم تایید کنه که بیماری ایشون برای فرزندان مشکل ایجاد کنه میتونین حضانت فرزندانتونو بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود