وکیل مواد مخدر در کرج

وکیل مواد مخدر در کرج

با عرض سلام و ادب .در این مقاله سعی خواهم کرد1. انواع مواد مخدر2. دسته بندی مواد مخدر 3.پرونده های مواد مخدر را به شما توضیح خواهم داد تا بتوانید با آگاهی کامل در مورد این جور مسائل بهترین تصمیم را بگیرید .

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل مواد مخدر در کرج

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

انواع مواد مخدر و روان گردان را توضیح دهید؟

مواد مخدر و مواد روان گردان در قانون مبارزه با مواد مخدر به1. سنتی 2.صنعتی تقسیم شده است.مجازات جرایم مواد مخدر مربوط به مواد مخدر سنتی مثل بنگ، چرس، گراس،تریاک،شیره،سوخته…است در ماده 4 این قانون آمده و مجازات جرایم مواد مخدر مربوط به مواد مخدر صنعتی مانند مرفین، شیشه ،کوکائین..در ماده 8این قانون ذکر شده است.

برای مشاوره حضوری رایگان با وکیل در کرج همین الان نوبت بگیرید

قانون گذار مواد مخدر را بر حسب آسیب به جان و ذهن و بر حسب میزان خطرناک بودن ان به 4 دسته تقسیم کرده است؟وکیل مواد مخدر در کرج

 

1-مواد مخدر دسته اول=مواد مخدر گیاهی همچون تریاک.هروئین.مرفین.و…..

2-مواد مخدر دسته دوم=روان گردان های گیاهی همچون حشیش و کوکائین و…..

3.مواد مخدر دسته سوم =روان گردان های شیمیایی و صنعتی همچون شیشه، کراک،گل،یخ و…..

4.مواد مخدر دسته چهارم= مواد مخدر مجاز دارویی همچون متادون، ترامادول، دیازپام و…..

نکته=آنچه مدنظر قانون گذار در احصا مواد مخدر و تعاریف آنها ملاک قرار گرفته این است ک روش ساخت مواد مخدر و بدست آوردن ان اهمیتی ندارد آنچه اهمیت دارد حاصل ماده ای باشد که شرایط مخدر را داشته باشد .

آیا مصرف مواد مخدر جرم است؟

برابر بند 5 ماده 1 قانون مبارزه با مواد مخدر استعمال مواد مخدر یا روان گردان های صنعتی غیر دارویی را به هر شکل و طریق مگر در مواردی ک قانون مستثنی کرده باشد جرم شناخته می شود.

ویژگی های بهترین وکیل مواد مخدر در کرج  :

بهترین وکیل مواد مخدر فردی است ک ضمن اشراف به کلیه قوانین مبارزه با جرائم مواد مخدر همچون قوانین مرتبط با مجازات حمل قاچاق و مصرف مواد مخدر در خصوص بررسی و پیدا کردن راحل موثر جهت دفاع از متهم این گونه جرائم از تجربه بالایی برخوردار باشد و در نهایت این انتخاب شماست ک بتوانید از دانش یک وکیل مجرب با آگاهی بالا  و دارای نبوغ بسیار و روش های زیرکانه و منظم می تواند بهترین نتیجه را برای موکل خود به عمل بیاورید.

وکیل مواد مخدر در کرج

برای انتخاب یک وکیل حرفه ای و دارای نبوغ برای موضوع مواد مخدر کافی است برخی از نکات را در انتخاب وکیل رعایت کنیم تا بتواند پرونده را به خوبی به اجرا برساند .این نکات گفته شده به شرح ذیل می باشد=

  1. توانایی بر عهده گرفتن پرونده های کلان مواد مخدر :

اینکه وکیل مواد مخدر بتواند هر کدام از پرونده های کلان مواد مخدر را در یک نگاه بررسی کند و روش های پیگیری آن را بیان نماید نشانه حرفه ای بودن او می باشد. در واقع بهترین وکیل می تواند از ریزترین جزئیاتی که در پرونده ها وجود دارد استفاده کند تا مجازات موکل خود را کاهش دهد.

برخی از پرونده های مواد مخدر که کلان هستند امکان دارد حکم اعدام و حبس ابد متهم را به دنبال داشته باشد. ولی شما باید بدانید که وکیل های حرفه ای قادر هستند تمامی نکات و ریز و درشت های پرونده را بررسی کنند تا بهترین روش پیگیری پرونده را مشخص نمایند. آنها با استفاده از تبصره ها و قوانین مشخص شده ای قادر هستند که پرونده را به خوبی دنبال نمایند.

  1. آشنایی با هر یک از تبصره ها و قوانین جدید مربوط به پرونده های مواد مخدر :

هر یک از انواع تبصره ها و قوانینی که مربوط به پیگیری پرونده های مواد مخدر می باشد را بهترین وکیل مواد مخدر در کرج  می شناسد. در واقع شما باید بدانید که به دلیل زیاد بودن پرونده های مربوط به مواد مخدر در دادگاه انقلاب، قوانین جدیدی برای هر یک از پرونده ها وضع می شود.

بنابراین وکیل حرفه ای باید به خوبی با آن قوانین آشنایی داشته باشد و بتواند از آنها نهایت استفاده را ببرد. برخی از پرونده ها شاید با آن تبصره های جدیدی که وضع شده است راه نجاتی داشته باشند. بنابراین اگر وکیل به خوبی با هر یک از قوانین جدید آشنایی نداشته باشد نمی توانید از پرونده ها دفاع نماید. بنابراین این نکته بسیار مهم را هم زمان انتخاب بهترین وکیل باید در نظر داشته باشید و به آن دقت نمایید.

  1. اطلاعات کامل در مورد سازمان ها و اداره های در ارتباط با دادگاه مواد مخدر :

سازمان ها و اداره های بسیار زیادی هستند که پرونده های مواد مخدر با آنها هم در ارتباط می باشد. بنابراین وکیل باید به خوبی با آن سازمان ها هم آشنایی داشته باشد تا در صورت نیاز به آن سازمان ها مراجعه نماید. در واقع شما باید به خوبی بدانید که برخی از قوانین و تبصره های زیادی که درون پرونده های مواد مخدر وجود دارد شاید با سازمان ها و اداره های متنوع در ارتباط باشد.

بنابراین شما باید به خوبی این مسئله مهم را در نظر داشته باشید و به آن دقت کنید که وکیل انتخاب شده شما با هر یک از سازمان ها و اداره ها آشنا باشد.  هر یک از وکیلانی که به خوبی اداره های در ارتباط با مواد مخدر را می شناسند می توانند در کمترین زمان از پرونده دفاع نمایند.

امید وارم توانسته باشم در این مقاله مواد مخدر جرائم ان را توضیح دهم تا انسان های زیادی دچار این اعتیاد مخرب و وحشتناک نشوند .

روز بخیر.

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل مواد مخدر در کرج

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

یک دیدگاه

  1. […] اینکه بیشتر با وکیل مواد مخدر در کرج آشنا بشید اینجا کلیک […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود