عرصه و اعیان | وکیل ملک

وکیل-ملک

فهرست مطالب مقاله

عرصه و اعیان | وکیل ملک

اگر در سند آپارتمانی نوشته شده باشد عرصه واعیان آن “ملکِ طِلق” میباشد، زمین و بنای ساختمان وقفی نیست.طلق یعنی آزاد وعاری از هر گونه محدودیت.ملکی که در توقیف یا وقف یا مشترک باشد طلق نیست.

بیش از پانزده سال سابقه کاری در زمینه پرونده های حقوقی، خانواده، کیفری توصیه میشود چنانچه برای پرونده و مشکل خود نیاز به مشاوره کامل دارید بهتر است نوبت حضوری را اخذ نمایید.

 

وکیل نوین سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

وکیل نوین با  گروه متخصص وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است ، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی میگردد .در حین روند پرونده به پیگیری های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظر سنجی هایی صورت میپذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض میگردد ، این امر باعث میشود علاوه بر بالا بردن تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد .

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل ملکی

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

2 پاسخ

  1. بعداز رای قطعی به دیوان بابت عقب نشینی شکایت کردم .چون که دو همسایه هستیم یکی رای داده اند ۱متر در بازسازی بعدی به من رای ۲متر قلع داده اند باتوجه به اینکه هردو کنار هم ویک راستا هستیم وکل کوچه ساخته میباشد .ولی بعد از ۶ ماه رای دیوان ما رد شد نمیدانم که چرا اصلا به کار ما رسیدگی نشد در صورتی که مشابه ما حداقل بخاطر رای همسایه رای را برابر میکردند .ولی ما دراین مورد شکایت را رد کردن .الان هم ۲۰ روز دیگه مجدد برای تجدید نظر خواهی به مامهلت دادند نمی دانم چه ادله ومدرکی ارایه کنم تا پرونده مجدد رای رد نگیرد .لطفا راهنمای کنید مرا .ممنون از شما

    1. برای این موضوع و حساسیت زیاد مرحله ی پرونده لطفا حضوری تشریف بیاورید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود