بهترین وکیل کرمانشاه

بهترین وکیل کرمانشاه

در این مقاله سعی دارم اطلاعاتی را درباره بهترین وکیل کرمانشاه در اختیارتان بزارم .بهترین وکیل کرمانشاه کسی است که درحرفه ی خود بسیارقوی و مجرب باشد.در دادگاه ها و دادسراها ،پرونده های مالی ،خانوادگی ،اختلافات ملکی و…..زیادی وجود دارد ،که موکلین نیاز دارند بهترین وکیل کرمانشاه را باتوجه به موضوع پرونده ی خود برای وکالت انتخاب کنند.اگر به دنبال بهترین وکیل کرمانشاه هستید با من در این مقاله همراه باشید.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در کرمانشاه

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

بهترین وکیل کرمانشاه چه کسی است؟

وقتی یک مشکلی مثلا حقوقی برایمان به وجود می آید اولین چیزی که به ذهن مان می رسد این است که به بهترین وکیل کرمانشاه و قابل اعتماد مراجعه کنیم تا بتوانیم سوال های خود را از او بپرسیم یا پرونده ی خود را برای مراحل رسیدگی در دادگاه به وکیل خوب بسپاریم تا به راحتی به نتیجه مطلوب برسد.

چنانچه نیاز به مشاوره خوب با یک وکیل داشتین اینجا کلیک کنید

اما شاید ندانیم که بهترین وکیل کیست؟ در ادامه به معرفی 10 نفر از بهترین وکیل های کرمانشاه می پردازیم:

ویژگی مهم وکیل خوب :

1.وکیل خوب باید به روز باشد:

با توجه به تغییراتی که در قوانین ومقررات اتفاق می افتد لازم وضروری است یک وکیل خوب خود را با قوانین ومقررات جدید بروز نگه دارد. و صرفاً به دانش چندین سال قبل خود اکتفا نکند به این دلیل که اطلاعات حقوقی ممکن است منسوخ شده باشند ودیگر کاربردی در پیش برد اهداف حقوقی نداشته باشند و موفق عمل نکنند.یک وکیل خوب باید به مطالب حقوقی مسلط باشد و آگاهی کامل در خصوص موضوعات حقوقی و قوانین جدید و اصلاحات و… داشته باشد. 

2.وکیل خوب باید امین وامانت دار باشد.

وکیل خوب باید محرم اسرار موکلش باشد وهرگز اطلاعات واتفاقات موکل خود را حتی بعد از اتمام پرونده پیش هیچ فردی افشا نکند. موکل شماره پرونده و اطلاعات سری مورد نیاز برای وکالت را در اختیار وکیل میگذارد بنابرین وکیل باید راز ها و اسرار موکیل خویش را حفظ کند و از بازگو کردن به سایر افراد پرهیز کند. 

3.پرهیز از گفتن توانایی های غیر قانونی و کذب وبلوف زدن .

وکیل خوب هرگز موکل را الکی امیدوار نمی سازد بلکه با توضیحاتی جامع و کامل مسیر درست قانونی و نحوه سپری شدن مراحل رسیدگی پرونده را برای موکل شفاف سازی می کند و هرگز با بیان موضوعاتی چون من اطمینان صد در صد می دهم سعی در فریب و صرفاً گرفتن حق الوکاله را ندارد. وکیل نباید در توانایی خود اقرار کند و فقط جذب پرونده برای او ملاک باشد . شخص وکیل باید نتیجه پرونده را به طور شفاف و بدون پرده پوشی به موکل خود بگویید و او را از شرایط واقعی پرونده آگاه سازد.

4. یک وکیل خوب بهترین و کم هزینه ترین و سریعترین راه حل را پیشنهاد می کند.

یک وکیل خوب پس از بررسی اسناد و مدارک ارائه شد و صحبت های لازم با موکل برای حل مشکل پیش آمده باید چندین راه حل قانونی را روی میز داشته باشد همچنین علاوه بر مراجع قضایی ابتدا باید سعی کند موضوع پیش امده را با مذاکره به نتیجه برساند.

5.استفاده از تجربه ی دیگران و کمک و قاضی جهت روشن شدن ابهامات پرونده :

یک وکیل خوب علاوه بر علم و دانش خود، از تجارب دیگران را نیز جهت حل موضوع کمک میگیرد وبرای کشف حقیقت تمامی همکاری های لازم را با قاضی انجام میدهد و نباید هرگز ازآن سوء استفاد کند که این خلاف شان وکالت و وکیل خوب است.

6.برخورد محترمانه با قاضی ،موکل و طرف مقابل:

وکیل خوب علاوه بر اینکه باید همه جوانب را رعایت کند نهایت احترام به موکل و قاضی و طرف مقابل را نیز باید داشته باشد.وکیل باید رابطه ی شایسته ای با همه داشته باشد و برای او تفاوتی نداشته باشد که این شخص موکل خودش است یا طرف مقابل و… 

7.وکیل خوب دارای یک یا چند تخصص است(تخصص گرایی)

با توجه به این که حوزه حقوق مانند بیشتر حوزه ها چون پزشکی و پیچیدگی و سختی موضوعی خاص خود را دارد، پس وکلایی که به صورت تخصص صرفا در یک یا چند موضوع دعاوی مشغول مشاوره و وکالت هستند ازتجربه و تخصص بالایی نسبت به وکلایی که در همه حوزه فعالیت می کنند برخوردار دارند.بنابرین شخص وکیل باید در حوزه های مختلف حقوقی دانش و تخصص داشته باشد. 

8.یک وکیل خوب باید قلمی سنگین و روابط عمومی وفن بیان قوی داشته باشد:

نظر به محدودیت زمان دفاع در جلسات رسیدگی وکیل خوب باید برای دفاع بیان شیوا و رسایی داشته باشد وبابیان سنجیده ونافذ بتواند که دریک یا چند جمله دفاع خود را تحریر یا بیان کند. وکیل باید یک شنونده و یک گوینده ی عالی باشد. فن بیان قوی وکیل و توانایی بالای او در بیان دفاعیات میتواند نتیجه ی دادگاه را به کل عوض کند.

9.وکیل خوب باید قدرت تحلیل مسئله را داشته باشد.

وکیل باید قدرت تحلیل مسئله و پرونده ای که برای موکل به وجود آمده را داشته باشد و با تفکر نقادانه به موضوع بیندیشد. تا زمانی که وکیل نتواند تحلیل درستی از پرونده ای که پیش رویش گذاشته شده را نداشته باشد توانایی حل آن را نیز نخواهد داشت بنابرین قدرت تحلیل یکی از مهمترین ویژگی های بهترین وکیل کرمانشاه  میباشد. 

 

10.یک وکیل خوب باید خلاقیت داشته باشد.

وکیل باید در ارائه دفاعیات در دادگاه دارای خلاقیت باشد.بنابرین فقط تفکر نقادانه و قدرت تحلیل کفایت نمیکند. خلاقیت در دفاع نقش موثری در کسب نتیجه ی مطلوب دارد به نوعی روند پرونده را هم سرعت میبخشد. 

11.وکیل باید قاطع باشد.

قاطعیت یکی از حیاتی ترین ویژگی های اخلاقی برای وکیل میباشد که باعث میشود وکیل برای پیشبرد پرونده تا رسیدن به نتیجه دست از هدف برندارد. همچنین این اطمینان را به موکل میدهد که تا زمان حصول نتیجه دست از تلاش نمیکشد. 

 12.بهترین وکیل کرمانشاه باید صبور و بردبار باشد. 

 

وکالت از جمله کارهایی است که مشغله ی فکری و پیچیدگی زیادی دارد در نتیجه شخص وکیل باید صبور و بردبار باشد همچنین شخص وکیل در دادگستری با افراد مختلفی مواجه میشود بنابرین یکی از رموز موفقیت یک وکیل خوب صبوری اوست. 

وکیل کیفری در کرمانشاه:

امروزه جرائم کیفری جزو پیچیده ترین و حساس ترین جرائم هستند. بهترین وکیل کرمانشاه در موضوع کیفری نماینده متهمان  وسازمان هایی است که در دادگاه های قضایی به اتهاماتی کیفری موکل خود رسیدگی می کند، بنابری، این موارد می تواندشامل کلاهبرداری ،جرائم خشونت خانگی،سرقت،اختلاس،جرایم خشونت آمیز، رانندگی تحت تاثیرمواد الکلی ،جنایات جنسی وجرایم مرتبط با موادمخدر باشد.دامنه عمل برای وکالت کیفری شامل محاکمات ،قرارهای وثیقه ای ،راه حل های پس از محکومیت،معافیت های دادخواست ،ودادرسی های ابطال موقت یا مشروط است.پس شما می توانید با بهترین وکیل کرمانشاه ببهترین مشاوره  را داشته باشید.

 

پس از بررسی پرونده ،بهترین وکیل کرمانشاه با تمام شاهدان در گیر مصاحبه می کند.اساسنامه ،آئین دادرسی وآئین نامه های جرم وجنایت را تحقیق می کند،سپس اقدام به ایجاد دفاع می کند و همچنین استراتژی را تهیه می کند.مذاکره با دادستان معمولاً درگیر دعاوی برای اتهام کمتر است.

بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه :

بهترین وکیل کرمانشاه  در خانواده ،باید به مهم ترین موضوعات :مثال طلاق توافقی ویک طرفه ،تمکین ،حضانت ،نفقه،مهریه،ملاقات فرزند ،کفالت وغیر می باشد .که به بعضی از موارد آن توضیح می دهم.

طلاق:

طلاق از نظر فقهی به دو گروه رجئی وبائن تقسیم می شود این دسته بندی براساس قابلیت رجوع در دوران عده یا عدم قابلیت آ« تعیین شده است ، همچنین از نظر رویه بع دو نوع طلاق توافقی و طلاق یک طرفه تقسیم می شود .وبا بهترین وکیل کرمانشاه مشاوره شوید.

تمکین:

کسی که ناظر بر امور کلی زندگی است وتمکین بر روابط زناشوییمیان زن ومرد است .به عنوان مثال زن بدون اجازه شوهر حق ندارد خانه را ترک کند.به همین دلیل شوهرش می تواند برای عدم تمکین از او شکایت کنده اگر دلیل محکم پسندی شوهر برای عدم تمکین داشته باشددیگر زن حقی برای گرفتن نفقه ندارد. چرا که نفقه به زنی که عدم تمکین نداشته باشد تعلق نمی گیرد .ومرد می تواند از دادگاه تقاضای ازدواج مجددنماید.

یکی از چیزهایی که مهم در عدم تمکین زوج،خانم واقامی باشد.که شامل تمکین خاص وعام است. درصورتی که زوجه بدون عذر شرعی و موجه یا قانونی امتناع از تمکین نماید. ،زوج چنین دعوایی را در دادگاه خانواده مطرح می کند. واز لحاظ قانونی زن موظف به تمکین عام وتمکین خاص از همسر خودمی باشد.

بهترین وکیل کرمانشاه برای مسائل عدم تمکین به شما بهترین مشاوره را میده

نفقه:

نفقه به این معنا است که تآمین هزینه زندگی زن که شامل اثاثیه ،خانه ،غذا ،دارو ،لباس ،ودرمانی بوده که از همان زمان عقد دائم برعهد شوهر است.حدمیزان نفقه برمبنایی است ،که شئونات خانوادگی زن عرف وعادت ساکنان هر منتطقه و وضع مالی مرد توسط  مرجع قضایی تعیین می شود.نفقه به دو نوع نفقه معوفه وجاری تقسیم می شود.

بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه:

پرونده های مربوط به طلاق ،همواره در هر جامعه مطرح بوده ومتاسفانه رو به افزایش است. وکلا پس از برعهده گرفتن پرودنده های طلاق،راهکار های بسیار خوبی را ارائه کرده و به موکلین خود کمک های زیادی می کنند. باید توجه داشت که پرونده های طلاق را نباید به هر شخصی سپرد،زیرا کوچیک ترین خطلا و اشتباه در طی این مسیر ،در سرنوشت و زندگی افراد نقش بسزایی خواهد دااشت،بنابراین برای انتخاب مشاور و بهترین وکیل کرمانشاه ،بارعایت برخی معیارها،لازم است تا وکیلی متخصص را در حوزه طلاق انتخاب کنیم.

بهترین وکیل طلاق توافقی در کرمانشاه:

زوجینی که قصد جداییی از یکدیگر را دارند و در خصوص کلیه حقوق مالی ناشی از زوجیت از جمله مریه و جهیزیه و حقوق غیر مالی از جمله حضانت فرزند مشترک توافق دارند می توانند با راهنمایی وکیل طلاق توافقی کلیه مراحل طلاق توافقی را در کوتاه ترین زمان و بدون تنش انجام دهند. قصداریم که طلاق توافقی با بهترین وکیل کرمانشاه چگونگی آن را شرح دهیم.

طلاق توافقی با وکیل طلاق توافقی :

طلاق توافقی چیست؟ از دیدگاه بهترین وکیل کرمانشاه طلاق توافقی یکی از انواع طلاق که در آن زن و مرد هر و دو موافق جدایی می باشند، طلاق توافقی می باشد که به اصلاح عامیانه طلاق تفاهمی هم گفته می شود. در این نوع طلاق ، زوجین در مورد کلیه امور مربوط به رابطه زوجیت با یکدیگر به توافق می رسند و همانطور که از نامش پیداست می خواهند به صورت توافقی از یکدیگر جداشوند.

بهترین وکیل حقوقی در کرمانشاه:

مطمعنا در طول زندگی برای مان پیش آمده که در مسائل حقوقی نیاز به مشاوره با بهترین وکیل کرمانشاه داشته باشیم ، وکیلی که برای حل مشکل ما راه حل های مناسبی پیشنهاد بدهد. معمولا زمانی که به مشکلات حقوقی ، خانوادگی ، مالی، کیفری و…..برخورد می کنیم در جسجوی بهترین وکیل کرمانشاه هستیم و در تلاشیم تا با انتخاب یک وکیل باتجربه ، رای دادگاه را به نفع خود تغییر دهیم .اما باید این نکته را هم بدانیم که زمان مراجعه به وکیل مهم است و مراجعه به وکیل در اواسط برآینده پرونده ، زمان مناسبی نیست. بهتر است وکیل بررسی پرونده را از همان ابتدا در دست داشته باشد تا آن را قانونی پیش ببرد.

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در کرمانشاه

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود