بهترین وکیل کرمانشاه

بهترین وکیل کرمانشاه

در این مقاله سعی دارم اطلاعاتی را درباره بهترین وکیل کرمانشاه در اختیارتان بزارم .بهترین وکیل کرمانشاه کسی است که درحرفه ی خود بسیارقوی ومجرب باشد.دردادگاه ها و دادسراها ،پرونده های مالی ،خانوادگی ،اختلافات ملکی و…..زیادی وجود دارد ،که موکلین نیاز دارند بهترین وکیل کرمانشاه را باتوجه به موضوع پرونده ی خود برای وکالت انتخاب کنند.اگر به دنبال بهترین وکیل کرمانشاه هستید با من در این مقاله همراه باشید.

برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید.

فرق وکیل کیفری و وکیل حقوقی:

وکیل کیفری:

وکیل کیفری در دادگاه کیفری ،نظامی ،سازمان تعزیرات حکومتی و…فعالیت دارد ودر خصوص امور کیفری که با قانون کیفری و جزائی مانند قوانین مجازات اسلامی ،قانون آیین دادرسی کیفری ،قانون قاچاق اسلحه و….به صورت تخصصی در حال فعالیت می باشد.

وکیل حقوقی:

یکی از حوزه هایی که وکیل ها فعالیت دارند . دعاوی حقوقی می باشد. وکیل حقوقی به کسی گفته می شود که در امور حقوقی مدنی و مشاوره حقوقی کارمی کند .این وکیل ها به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی مانند دادگاه خانواده ،شورای حل اختلاف،امور مدنی ،قانون آیین دادرسی مدنی ،مطالبه ی نفقه ،دعاوی مطالبه ،مطالبه ی اجرای المثل ورود پیدا می کند وبه رفع مشکلات موجود می پردازد.

اگر نیاز داشتین به وکیل با بهترین وکیل کرمانشاه تماس بگیرید.

بهترین وکیل کرمانشاه چه کسی است؟

وقتی یک مشکلی مثلا حقوقی برایمان به وجود می آید اولین چیزی که به ذهن مان می رسد این است که به بهترین وکیل کرمانشاه و قابل اعتماد مراجعه کنیم تا بتوانیم سوال های خود را از او بپرسیم یا پرونده ی خود را برای مراحل رسیدگی در دادگاه به وکیل خوب بسپاریم .

اما شاید ندانیم که بهترین وکیل کیست؟ در ادامه به معرفی 10 نفر از بهترین وکیل های کرمانشاه می پردازیم:

 

  بهترین وکیل کرمانشاه را با لیست 10 تایی بشناسید؟!

 

خانم سارا الله ویسی1-خانم سارا الله ویسی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمانشاه می باشند و دارای سوابق بسیار بالایی در پرونده های دعاوی حقوقی کیفری خانواده ملکی مطالبه مهریه حق حبس و اعسار از پرداخت طلاق ثبتی اثبات مالکیت خلع ید دعوا حضانت . غیره هستند و تخصص لازم را دارا داشته و با بانک های دولتی و موسسات مالی اعتباری و شرکت های دولتی و خصوصی در کرمانشاه همکاری دارند.

ایشان به عنوان یکی از بهترین وکلای کرمانشاه در بین مردم جایگاه خوبی دارد. در کارنامه ایشان انجام پرونده های ارجاعی رایگان در زمینه حقوق بشری دیده می شود.
از ویژگی های برجسته ایشان می توان به داشتن علم و دانش کافی و تجربه عملی با محیط  مراجع قضایی برای بر عهده گرفتن پرونده نیز نام برد.

 

  • 13 سال سابقه و تجربه وکالت
  • عضو کانون وکلا دادگستری در استان کرمانشاه
  • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
  • انجام مشاوره حقوقی و کیفری و خانواده
  • دبیر سابق کمیسیون حقوق بشر کانون کرمانشاه
  • چندین سوابق فعالیتی به عنوان دبیر در کرمانشاه

ارتباط با وکیل

 

در حال تکمیل است…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *