بهترین وکیل بوکان

بهترین وکیل بوکان

می خواهم تو این مقاله بهترین وکیل بوکان را به شما مخاطبین عزیز معرفی کنم .بهترین وکیل بوکان ،دارای مجوز برای اجرای قانون است.

وظیفه اش این است که ضمن حمایت از حقوق موکل خود،از اجرای قانون حمایت کند،درتمام دعاوی کیفری وحقوقی بتواند یک طرح دعوی مناسب با موضوع پرونده را طرح نماینده به بیان دگر با تجربه ترین و باسواد ترین وکیل بوکان ،بهترین وکیل بوکان  معرفی می شود ،بهترین وکیل بوکان ،ابتدا پرونده را بادقت وتمرکز مورد مطالعه قرارداد. وسپس تمام مدارک لازم را مورد بررسی قرار داده وجمع آوری می نماید . در نهایت با استفاده از راه کارهای قانونی و محکم در سمت و سوی پیروزی پرونده  اقدام قانونی لازم را انجام می دهد.

سامانه وکیل نوین با فراهم کردن لیست 10 تایی از وکلای برتر در بوکان ،انتخاب بهترین وکیل بوکان را برای شما مخاطبین عزیز راحت تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی ،گره ای در کارتان افتاده ،به کمک وکلای متخصص بوکان باز شود . ما در این مقاله به معرفی گزیده ای از 10 وکیل برتر در بوکان می پردازیم.

 

بهترین وکیل بوکان را با لیست 10 تایی بشناسید؟!

 

وکیل آقای سلیمان حلیم1- وکیل آقای سلیمان حلیم

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه شهید بهشتی می باشند. متخصص در دعاوی حقوقی ثبتی خانواده ملکی شهرداری.
سوابق علمی: رتبه 9 آزمون قضاوت 99 و رتبه 221 آزمون قضاوت 1400

دوره های آموزشی: دادخواست نویسی- تکنیک های لایحه نویسی و فن بیان-اسناد تجاری- حقوق بانکی- حقوق بیمه و حقوق کار- مالیات- حقوق مالکیت فکری و تجارت الکترونیک-وکالت حرفه ای در دیوان عدالت اداری- پرونده خوانی- قرارداد های پیشرفته- حقوق ثبت- مشارکت در ساخت- اصول نگارش حقوقی.

 

ارتباط با وکیل

 

چنانچه وکیل می باشید و تمایل  دارید در لیست بهترین وکلای بوکان قرار بگیرید با این شماره 09152336547 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *