آیا-بدهی-معوقه-مالک-قبلی-آپارتمان-به-عهده-مالک-جدید-است؟

آیا بدهی معوقه مالک قبلی آپارتمان به عهده مالک جدید است؟

 

قوانین اپارتمان لازمه زندگی آپارتمان نشینی می باشد، ارتقای فرهنگ زندگی در این مکانها و عدم تطابق زندگی ساکنین مجتمع های مختلف باعث بروز مشکلات زیادی شده است که تدوین این قانون بسیاری از مشکلات مرتفع گردیده است.

قوانین اپارتمان

از زمان زیاد شدن آپارتمان نشینی قانون گذار به منظور پرهیز از بروز مشکلات احتمالی مجموعه قوانین آپارتمان را وضع نمود .

سلام وقت تون بخیر من دو هفته پیش یک آپارتمان خریداری کردم بعد از اینکه در ملک مسقر شدیم مدیر آپارتمان اومده و میگه مالک قبلی شما بدهی معوقه بابت شارژ و سایر هزینه ها دارد.به مالک قبلی گفتم ،من ملک رو همونطوری به شما فروختم و شما هم قبول کردی.حالا تکلیف ما چیه ؟این آقا اصلا موقع فروش حرفی از بدهی ملک نزده. ممنون از وقتی که میگزارید و جواب میدید؟

سلام وقت شماهم بخیر بدهی های معوقه ملک از قبیل شارژ و هزینه های مشترک بر عهده مالک قبلی می باشد از این بابت نگرانی نداشته باشید با تشکر از سوال شما

با ارجاع هر پرونده پس از بررسی اولیه از میان وکلای خبره به وکیل متخصص در آن امور ارجاع میگردد.

 

دیدگاه(2)

  • شکیبا

  • 4 سال قبل

  بنده در يك آپارتمان مدير ساختمان هستم. مدير قبلي كليد انبار عمومي آپارتمان را كه بايد وسايل آپارتمان در آن گذاشته شود، تحويل نميدهد و وسايل شخصياش را در آن گذاشته است، براي حل اين مشكل از لحاظ قانوني چه كار بايد بكنيم؟

   • سمیه راد کارشناس حقوقی

   • 4 سال قبل

   سلام وقت بخیر شما میتونید به دو طریق طرح شکایت کنید یکیتقدیم دادخواست در شورای حل اختلاف مبنی بر الزام به تحویل کلید و دوم از طریق کیفری به عنوان تصرف عدوانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *