وکیل طلاق در رشت

وکیل طلاق در رشت | مشاوره 24 ساعته

پرونده های موفق در گروه تخصصی وکیل طلاق در رشت دارای بهترین تجربه و سابقه بوده و امید است که بتوانند در پرونده های شما هم مشکل گشا باشند.

نداشتن تفاهم اخلاقی دلیل طلاق محسوب می شود  ؟؟

خیلی از مراجعین و متقاضیان طلاق در مواجه با قاضی و وکیل دلیل طلاق را نداشتن تفاهم اخلاقی عنوان می کنند. چه بسا با دشواری ها و بی احترامی هایی در زندگی زناشویی مواجه هستند که فقط بین زن و شوهر بوده است و دلایلی برای اثبات آن ندارند دادگاه هم اصطلاحا نیازمند مدرک و دلیل است .طلاق از طرف مرد ( زوج) یا طلاق از جانب زن ( زوجه ) را می بایستی ازهم تفکیک کرد. 

البته طلاق از جانب زوجه ، از تخصصی ترین دعاوی مرتبط با امور خانواده می باشد که وکلای در رشت این پرونده ها رو بصورت تخصصی با وکیل طلاق در رشت انجام میدهند.

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل طلاق در رشت

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای دریافت 5 دقیقه مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص اینجا کلیک کنید.

از جمله پرونده های شاخصی که وکیل طلاق در رشت در گروه وکلای سامانه در انها موفق بودند برای شما بیان میشود.آقای وکیل من حق طلاق ندارم، الان چطوری می تونم طلاق بگیرم؟ مدت زمان برای گرفتن طلاق چقدر هستش؟ هزینه‌ی طلاق چه میزان هستش؟

دنبال وکیل طلاق در رشت هستم، چطور میتونم پیدا کنم؟ این ها بخشی از سوالات موکلین سامانه می باشد.با عرض سلام خدمت همه عزیزان که سامانه را برای پیشبرد اهداف و دریافت اطلاعات خود انتخاب می کنند.میرزائیان هستم ازکارشناسان حقوقی سامانه .در کنار شما هستیم تا در مورد پرونده ی وکیل طلاق در رشت یکی از موکلین صحبت کنیم. پس همراه ما باشید

 علاوه بر آگاهی مختصر در مورد طلاق و سوالات درباره آن به معرفی وکیل طلاق در رشت بپردازیم.

 

بررسی پرونده طلاق

آیا میدانید؟؟/ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده 100% پیروز شما را به شکست میکشاند ؟؟ 

در اینجا به یکی از پرونده های موکلین (ساجده) اشاره می کنم که درخواست وکیل طلاق در رشت داده بود. که توسط وکلای متخصص در رشت به نتیجه رسید . 

ساجده که با صورت ورم کرده در دفتر سامانه آمده بود. ماجرا را به این صورت به وکیل طلاق در رشت تعریف کرد. آقای وکیل دیگه خسته شدم از دست شوهرم.همش یا کتکم میزنه یا فحشم میده میخوام طلاقمو بگیرم.

ساجده که از شدت فشار روحی کاملا بریده بود. در جواب سوال من که چه شد که به اینجا رسید، اینطوری توضیح داد. 

من حدود دو ساله که با همسرم ازدواج کردم و یک سال تو عقد بودیم و یک سال هم سر خونه خودمون هستیم.در این مدت دو ساله که زندگی کردیم، خیلی من رو اذیت کردش.

راستش آشنایی من با سهیل از طریق فضا مجازی بودش، با هم چت می کردیم. از همدیگه خوشمون آمدش و قرار گذاشتیم حضوری همدیگرو رو ببینیم. بعد از ملاقات قرار شدش ارتباطمون رو بیشتر کنیم. دید و بازدید ها که بیشتر شدش، من به سهیل وابسته شدم و بهش گفتم پا پیش بزاره تا با هم ازدواج کنیم. سهیل هم این روز و فردا میکرد تا این که آخر یک روز آمد.

از ابتدا مادر و پدرم مخالف این ازدواج بودند. دلایل خودشون مثل فاصله طبقاتی و فرهنگی و امثالهم داشتند. ولی با اصرار من این ازدواج صورت گرفت.بعد از مراسم خواستگاری، سهیل اخلاقش عوض شدش، تند خو و پرخاشگر شدش، نمیدونم برای چی اینجوری شدش. حتی تو دوران عقد چند مرتبه دست روی من بلند کردش.

ساجده که به گریه افتاد بود و من دقیق متوجه صحبتاش نمی شدم، بعد از نوشیدن مقداری آب این طور ادامه قصه ی زندگی خود به وکیل طلاق در رشت اینگونه بیان کرد . بعد از مراسم عروسی که گرفتیم همون اخلاقیات خوبی هم که داشت، دیگه کمرنگ و کمرنگ تر می شد. به طوری که خونه برای من حکم زندان را داشتش.

در ضمن به مادر و پدر خودم هم چیزی نگفتم یعنی در واقع خجالت میکشیدم بهشون چیزی بگم، اخه اونا از این ازدواج راضی نبودن و منم به حرف اونا گوش ندادم.

بعد از یه مدتی، علاوه بر فحاشی و پرخاشگری، با یک نفر گه گداری صحبت میکرد و حرف های عاشقانه بهش میزد، منم یه سری رفتم چک کردم ودیدم با یه خانمی صحبت میکرده و قرار با هم ازدواج کنن.منم که دیگه صبرم تموم شدش، به روش آوردم و گفتم این کیه؟!!!

شوهرم که ناراحت شده بود که چرا منو چک میکنی؟ بعد به سمت من آمد و شروع به کتک زدن من کردش و اینطوری شدم که منو را می بینید.

منم که واقعا نمیدونستم چی کار کنم، از یک طرف خجالت می کشیدم، به خانه مادر و پدرم برم و از طرفی هم نمیتونستم تو اون خونه هم که در واقع زندان بودش، باشم.

سریع تو گوگل دنبال وکیل طلاق در رشت  می گشتم که  با سامانه آشنا شدم .

ساجده که در حال گریه بودش فقط یک کلام میگفت:( طلاق طلاق طلاق)

بررسی حقوقی پرونده

همانطور که همراهان سایت حقوقی اطلاع دارند، از آنجا که در گروه وکلای وکلا بصورت تخصصی در زمینه های خانواده فعالیت میکنند . حق طلاق در اختیار مرد می باشد ولی در شرایطی زوجه هم می تواند طلاق بگیرد.. با تخصص وکیل طلاق در رشت  که در سامانه همکاری میکنن .

طبق ماده1130 قانون مدنی که مقرر میفرماید.

 ماده 1130 – در مورد زیر زن می تواند به حاکم شرع مراجعه و تقاضای طلاق نماید در صورتی که برای محکمه ثابت شودکه دوام زوجیت موجب عسر و حرج است می تواند برای جلوگیری از ضرر و حرج زوج را اجبار به طلاق نماید و در صورت میسر نشدن به اذن حاکم شرع طلاق داده می شود.

1- …

2-…

3-…

4- ضرب و شتم یا هرگونه سوء استفاده مستمر زوج که عرفا” با توجه به وضعیت زوجه قابل تحمل نباشد.

با توجه به ماده 1130 قانون مدنی، زوجه در شرایط خاصی می تواند از حق طلاق خود استفاده کند. یکی از آن شرایط ضرب و شتم زوجه می باشد.

با توجه به پرونده موکل سامانه   و توضیحات ساجده، وکیل طلاق رشت کار خود را شروع کرد.

ابتدا به ساجده گفتن به پزشکی قانونی برود که آثار ضرب و شتم تایید بشود. سپس با دادخواست طلاق به وکالت از موکل و ثبت در دفتر خدمات قضایی، اعلام طلاق را به زوج رساندیم.

سپس با توجه به نظر پزشکی قانونی و دفاع خوب  وکیل  طلاق در رشت از موکل،  سامانه با  تخصص وکیل طلاق در رشت  توانستیم طلاق ساجده را بگیرم و به قول خودش از خانه ای که حکم زندان براش داشت، نجاتش دادیم .

تجربه بالا و همچنین موفقیت وکیل سامانه در خصوص پرونده های وکیل  طلاق در رشت در سامانه تاثیر گذار بوده باشد.

در صورت علاقه به مطالعه بیشتر پروندهای وکیل طلاق در رشت  اینجا را کلیک کنید.

سوالات متداول

 

سوال: من میخوام  در رشت طلاق توافقی بگیرم اما زمان ندارم حدودا چقدر زمان میبره؟

در طلاق توافقی وقتی از طرف خود زوجین اقدام بشه بین سه تا پنج ماه زمان میبره اما همین روند اگه به وکیل طلاق در رشت  سپرده بشه  خیلی کمتر از زمان گفته شده صورت میگیره  که این زمان تا ده رو هم از طریق وکیل طلاق در رشت  صورت گرفته  است.                      

سوال: همسر من خانمی رو  در رشت صیغه کردن و الان پشیمون هستن ایا قانون این حق رو به من میده تا جدا بشم؟

در قانون و در سند ازدواج ۱۲شرط برای دادن حق طلاق به خانوم اومده.و البته در رابطه با سوال شما بله در قانون جدید گرفتن همسر باعث ایجاد حق طلاق برای خانم میشه چه همسر دائم چه همسر موقت. شما میتوانید با وکیل طلاق در رشت تماس بگیرید 

البته طلاق از جانب زوجه از تخصصی ترین دعاوی مرتبط با امور خانواده می باشد وجود وکیل طلاق و اشراف او به رویه قضایی دادگاه های خانواده ، دادگاه تجدید نظر و دیوان عالی کشور اهمیت بسیار دارد .اما طلاق از طرف مرد نیازمند دلیل نیست . واقعیت این است . که حتی مرد بی دلیل موجه هم می تواند با پرداخت حقوق مالی همسر از دادگاه تقاضای طلاق کند . به عبارت دیگر امکان رد کردن دعوای طلاق زوج به دلیل نداشتن دلیل موجه امکان پذیر نیست .اگر هم دادگاه خانواده ای چنین حکمی صادر کند در دادگاههای عالی تر و (تجدید نظر و دیوان ) نقض می شود .

سوال:همسر من درخواست طلاق در رشت  داده میخواستم بدونم تکلیف طلاهای که این مدت براش خریدم چی میشه؟

بهتره بدونی اگه طلاهای که خریداری کردی در تملک دختر باشه اون ها متعلق به دختر خانم هست. در غیر این صورت زوج با فاکتور طلاها میتونه  استرداد ان را بخواهد. وکیل طلاق در رشت با کوتاهترین زمان  وتخصص فراوان برای شما انجام میدهند.

سوال: چطور میتونم با وکیل طلاق در رشت صحبت کنم ؟

سامانه سامانه آموزش مسایل حقوقی و معرفی وکیل متخصص به هموطنان عزیز در سراسر کشور می باشد. بدین نحوه که متقاضیان ابتدا با تکمیل فرم درخواست وکیل متناسب با موضوع انتخابی، اطلاعات وکیل به محض تکمیل فرم برای ایشان ارسال میگردد.در صورتی که با وکیل ارتباط گرفته و از مشاوره تلفنی با وکیل طلاق در رشت رضایت داشتید و یا نیاز به بررسی دقیق تر مدارک شما می باشد، از وکیل طلاق در رشت مربوط نوبت گرفته و به دفتر ایشان مراجعه می نمایید. 

با در نظر گرفتن این اصل مهم ما با وکیل طلاق در رشت و با تلاش هدف افزایش کیفیت و افزایش هر چه بیشتر آمار موفقیت پرونده و وکالت پرونده در رشت را انجام میدهیم .

سوال: هزینه وکیل طلاق در رشت چقدر هستش؟

ما در سامانه وکیل طلاق در رشت بر اساس نرخ مصوب کانون وکلا عمل میکنیم. 

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل خیانت در امانت در قم

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود