وکیل-روابط-نامشروع-در-تهران

وکیل روابط نامشروع در تهران +مشاوره تلفنی

با عرض سلام و احترام به همه مخاطبان فهیم سامانه وکیل نوین که از پایتخت ایران ما رو دنبال میکنند باید گفت که امروزه در شهر تهران با گسترش جمعیت و تاثیر پذیری از برخی الگو های نامناسب یا وضعیت نامناسب اقتصادی و… روابط بین زنان و مردان که علقه زوجیتی ندارند بیشتر شده و قانون گذار هم در ماده 637 قانون مجازات اسلامی در پی جلوگیری از این عمل در جامعه است اما اگر شما در مظان این اتهام قرار گرفتید باعث نمیشود که مقامات قضایی عمل یا رفتار شما را تفسیر به رای نمایند و باید مستدل به قانون باشد برای اصولی تر شدن پرونده اسین نوع جرایم شما میتوانید با بهترین وکیل روابط نامشروع در تهران ارتباط حاصل فرمایید.

جرم کیفری چیست و به چه عملی جرم رابطه نامشروع میگن ؟

جرم به مجموعه اعمال و رفتار و ترک افعالی گفته میشود که قانون برای این اعمال مجازات در نظر گرفته باشد و برای این که جرمی محقق شود باید فعل مادی مجرمانه دارای رکن معنوی به معنای عمد و آگاهی در ارتکاب عمل باشد تا جرم قابل مجازات شود. حال در جرم روابط نامشروع که عرفا به معنای رابطه بین زن و مرد اجنبی است که به سن بلوغ رسیده باشند و با یکدیگر روابط پایین تر از زنا را به صورت فیزیکی با یکدیگر برقرار نمایند.

 حال زنا چیست و چه تفاوتی با روابط نامشروع دارد ؟

زنا به معنای دخول جنسی ( قراردادن آلت تناسلی مرد در فرج یا مقعد زن) است که بین زن و مردی که هیچ گونه علقه زوجیتی با هم ندارند حالت مجرمانه میگیرد و جز مجازات های حدی است که شرع و قانون برای آن صد ضربه شلاق در نظر گرفته و در صورت اثبات قابل تبدیل و تخفیف و تعلیق نیست البته انواع مختلفی دارد مثل زنا محصنه و زنای با محارم ، زنای به عنف و.. که مجازات های  آنان با هم تفاوت دارد در این مقاله اشاره بهشون نمیکنیم حال آنکه روابط نامشروع دخول جنسی ندارد و مواردی از قبیل لمس کردن و بوسیدن و در آغوش گرفتن و.. را شامل میشود. وکیل رابطه نامشروع در تهران به خوبی مرز بین زنا و رابطه نامشروع را تشخیص میدهد و از موکل خود دفاع میکند.

چه جرایمی از مصادیق جرایم نامشروع و منافی عفت قرار میگیرد؟

 این مطلب رو وکیل روابط نامشروع در تهران به شما میگوید:

دوستان خوب توجه داشته باشید جرایم نامشروع طبق نظر اداره حقوقی قوه قضاییه که با پیامک های عاشقانه، یا قدم زدن در پارک، یا رفتن به سینما محقق نمی شود و آنچه که جرم رابطه نامشروع رو شکل می دهد ارتباط فیزیکی است البته این رو خود اداره حقوقی قوه قضاییه تصریح کرده که اگر زن و مرد مجرد یا متاهل فرقی نمیکند از طریق فضای مجازی شوخی های جنسی و پیامک های تصویری و نوشتاری برقرار کنند طبق عرف و عادت مرسوم در یک کشور اسلامی جرم رابطه نامشروع محقق میشود.

رابطه نامشروع موارد زیادی را شامل میشود اما این عنوان بیشتر بر ارتباط داشتن بین زن و مرد مصداق پیدا میکند پس ارتباط فیزیکی داشتن مثل بوسیدن و لمس کردن بین زن و مرد بدون دخول جنسی از موارد اصلی رابطه نامشروع است.

اما به صورت کلی موارد زنا ، لواط ، تجاوز جنسی ،پوشیدن لباس نامناسب در ملا عام ، سکس زن و شوهر در ملا عام ، دایر کردن مراکز فساد و فحشا ، تظاهر به انجام فعل حرام در ملا عام و…. زیر عنوان مجرمانه روابط نامشروع قرار دارد.

وکیل-روابط-نامشروع-در-تهران

 

صلاحیت مرجع رسیدگی جرایم نامشروع با کدام مرجع است ؟

جرایم نامشروع در دادسرا تحقیق و بررسی نمیشود  به این خاطر که آبرو و حیثیت افراد در زمینه های اخلاقی اهمیت ویژه ای برای قانونگذار داشته و به طور مستقیم برای رسیدگی تحقیق و تعقیب و نهایت صدور حکم با ارجاع مدعی العموم یا دادستان به دادگاه کیفری 2 ارسال میشود دادگاه کیفری هم میتواند قرار منع یا موقوفی تعقیب صادر کند و هم شخص متهم را را محکوم به رابطه نامشروع کند.

مجازات جرایم نامشروع چیست؟

بر اساس همین ماده 637 قانون مجازات اسلامی اعمالی مثل تقبیل( بوسیدن )، ملامسه ( لمس کردن) ، مضاجعه (در آغوش گرفتن) در صورتی که هردو بالغ و عاقل و صاحب اختیار و آگاه و عامد در عمل باشند بر اساس تشخیص دادگاه از یک تا 99 ضربه شلاق محکوم میشود و اگر یکی از دو طرف یا شخص ثالث اکراه کند که این عمل را انجام دهند فقط اکراه کننده به مجازات رابطه نامشروع محکوم میشود البته این مجازات چون تعزیری است شرایط گرفتن تخفیف و حتی تبدیل در شرایط خاص به جریمه نقدی را دارد.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص رابطه نامشروع در تهران اینجا کلیلک کنید.

ادله اثبات جرم رابطه نامشروع چه میتواند باشد ؟

اصلی ترین دلیل برای اثبات این نوع جرایم شهادت شهود و اقرار است.و هر کدام از این ادله قاضی را به قطع میرساند

شاهد در این باره باید دو نفر مرد عادل و بالغ باشند و اقرار با یک مرتبه هم ممکن است. فیلم یا تصویر دلیل برای اثبات نیست تنها اماره یا شبه دلیلی است که دادگاه میتواند آن را استماع کند و معیار علم خود در صدور حکم قرار دهد.

وکیل روابط نامشروع در تهران به خوبی میداند که اگر قاضی بدوی ،بدون در نظر گرفتن ادله قانونی متهم را محکوم به رابطه نامشروع کند با اعتراض به موقع وکیل ، رای بدوی در مراجع بالاتر نقض خواهد شد.   

ارتباط با وکیل رابطه نامشروع در تهران چه اهمیتی دارد؟

وکیل رابطه نامشروع در تهران در جهت تخفیف گرفتن شما از مجازات در صورتی که شرایطش را دارید یا اثبات بیگناهی و تبرئه از کاری که شما مرتکبش نشدید و بیخود و بیجهت در مظان اتهام قرار گرفتید استاد است و حتی با تنظیم لایحه و اعتراض به مرجع تجدیدنظر کیفری چنانچه دادگاه کیفری بدوی شما را محکوم کرده، حامی برائت از تفسیر به رای های مقامات قضایی در موارد سکوت و ابهامات قانون به نفع شما شهروندان عزیز تهران است.

در صورت آشنايی با وکلای برتر تهران اينجا را کليک کنيد.

نویسنده : کارشناس حقوق امیرحسین جواهری 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *