وکیل-روابط-نامشروع-در-تهران

وکیل روابط نامشروع در تهران +مشاوره تلفنی

با عرض سلام و احترام به همه مخاطبان فهیم سامانه وکیل نوین که ما رو دنبال میکنند باید گفت که امروزه در شهر تهران با گسترش جمعیت و تاثیر پذیری از برخی الگو های نامناسب یا وضعیت نامناسب اقتصادی و… روابط بین زنان و مردان که ازدواج نکردند بیشتر شده و قانون گذار هم در ماده 637 قانون مجازات اسلامی در پی جلوگیری از این عمل در جامعه است.  اگر شما متهم به این عمل شدید باعث نمیشود که مقامات قضایی  صرف متهم شدن برای شما رای صادر کنندو باید مستدل به قانون باشد برای اصولی تر شدن پرونده تون شما میتوانید با بهترین وکیل روابط نامشروع در تهران ارتباط حاصل فرمایید.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل روابط نامشروع در تهران

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

رابطه نامشروع چیست وبه چه عملی جرم رابطه نامشروع میگن ؟

رابطه نامشروع در لغت به معنی غیر قانونی بودن و خلاف شرع است . جرم روابط نامشروع به معنای رابطه بین زن و مردیست که به بایکدیگر ازدواج نکرده اند و با یکدیگر روابط پایین تر از زنا را به صورت فیزیکی با یکدیگر برقرار نمایند.

*به طور کلی باید گفت که رابطه نامشروع به هرگونه روابط نامتعارف و غیرشرعی بین زن و مردی است که رابطه زن و شوهری باهم ندارند که  تشخیص ان باعرف مشخص میشود.

برای مشاوره رایگان و آشنایی بیشتر با وکیل پایتخت اینجا کلیک کنید.

 حال زنا چیست؟   تفاوت زنا با روابط نامشروع چیست ؟

زنا به معنای دخول جنسی ( قراردادن آلت تناسلی مرد در فرج یا مقعد زن) بدون وجود ازدواج میان انها است مرد مرتکب شده را زانی و زن مرتکب زنا شده را زانیه میگویند. زنا انواع مختلفی دارد مثل زنا محصنه (یکی یا هردو طرف متاهل باشند)و زنای غیر محصنه (یکی یا هردو مجرد باشند) زنای با محارم (زنا با فامیل خونی یا خویشانوندان سبیی )، زنای به عنف (با زور وبدون رضایت زن) که مجازات های  آنان با هم تفاوت دارد هنگامیکه بین زن و مردی که هیچ گونه علقه زوجیتی با هم ندارند صورت بگیرد حالت مجرمانه میگیرد و جز مجازات های حدی است که شرع و قانون برای آن 100 ضربه شلاق در نظر گرفته و اگراثبات  شود قابل تبدیل و تخفیف و تعلیق نیست.

حال آنکه روابط نامشروع طبق ماده ۶۳۷ قانون مجازات اسلامی (تعزیرات و مجازات بازدارنده)هر گاه زن و مردی که بین آنها علقه زوجیت نباشد، مرتکب روابط نامشروع یا عمل منافی عفت غیر از زنا از قبیل تقبیل (بوسیدن ) یا مضاجعه (همبستر شدن) ‌شوند، به شلاق تا نود و نه ضربه محکوم خواهند شد و اگر عمل با عنف و اکراه باشد فقط اکراه‌کننده تعزیر می‌شود. تعییین شده که به طور کلی باید گفت دخول جنسی ندارد و مواردی از قبیل لمس کردن و بوسیدن و در آغوش گرفتن و.. را شامل میشود.

 😉 وکیل رابطه نامشروع در تهران به خوبی مرز بین زنا و رابطه نامشروع را تشخیص میدهد و از موکل خود دفاع میکند.

چه جرایمی از مصادیق جرایم نامشروع و منافی عفت قرار میگیرد؟

 این مطلب رو وکیل روابط نامشروع در تهران به شما میگوید:

دوستان خوب توجه داشته باشید جرایم نامشروع طبق نظر اداره حقوقی قوه قضاییه که با پیامک های عاشقانه، یا قدم زدن در پارک، یا رفتن به سینما محقق نمی شود و آنچه که جرم رابطه نامشروع رو شکل می دهد ارتباط فیزیکی  است البته این رو خود اداره حقوقی قوه قضاییه تصریح کرده که اگر زن و مرد مجرد یا متاهل فرقی نمیکند از طریق فضای مجازی شوخی های جنسی و پیامک های تصویری و نوشتاری برقرار کنند طبق عرف و عادت مرسوم در یک کشور اسلامی جرم رابطه نامشروع محقق میشود. قاضی میتواند دستور شنود مکالمات و دریافت پرینت پیامک هارو در پرونده روابط نامشروع بدهد و این موضوعی است که در رویه فعلی قضایی اتفاق می افتد .

قاضی به مخابرات دستور ارسال متن پیامک های رد و بدل شده بین متهمین و یا پرینت تماس های انها را می دهد. البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که باتوجه به حضور روز افزون زنان در جامعه در کنار مردان و مشارکت های بالای انها  در فعالیت های اجتماعی نمی توانیم حضور این دو قشر را در کنار یکدیگر که در مواردی به اجبار مثل حضور دو همکار به تنهایی در محل کار و نیز در مواردی با اختیار مثل خوردن غذا در یک رستوران و یا تردد با ماشین همکاران را جرم محسوب کرد.

رابطه نامشروع موارد زیادی را شامل میشود اما این عنوان بیشتر بر ارتباط داشتن بین زن و مرد مصداق پیدا میکند پس ارتباط فیزیکی داشتن مثل بوسیدن و لمس کردن بین زن و مرد بدون دخول جنسی از موارد اصلی رابطه نامشروع است.

اما به صورت کلی موارد زنا ، لواط ، تجاوز جنسی ،پوشیدن لباس نامناسب در ملا عام ، سکس زن و شوهر در ملا عام ، دایر کردن مراکز فساد و فحشا ، تظاهر به انجام فعل حرام در ملا عام و…. زیر عنوان مجرمانه روابط نامشروع قرار دارد.

وکیل-روابط-نامشروع-در-تهران

صلاحیت رسیدگی جرایم نامشروع با کدام مرجع است ؟

 طبق ماده 306 ایین دارسی کیفری به جرایم نامشروع در دادسرا تحقیق و بررسی نمیشود و در دادگاه  صالح بررسی میشود  به این خاطر که آبرو و حیثیت افراد در زمینه های اخلاقی اهمیت ویژه ای برای قانونگذار داشته و به طور مستقیم برای رسیدگی تحقیق و تعقیب و نهایت صدور حکم با ارجاع مدعی العموم یا دادستان به دادگاه کیفری 2 ارسال میشود دادگاه کیفری هم میتواند قرار منع یا موقوفی تعقیب صادر کند و هم شخص متهم را را محکوم به رابطه نامشروع کند.

 😉 وکیل رابطه نامشروع در تهران به خوبی  با دادگاه های صالح و دادسراها اشناست و به راحتی میتواند از موکل خود دفاع کند. 

برای راهنمایی بیشتر و مشاوره حقوقی در شهر تهران می تونی اینجا کلیک کنی تا وکیل نوین بهترین راهنمایی رو بهت بکنه.

مجازات جرایم نامشروع چیست؟

بر اساس همین ماده 637 قانون مجازات اسلامی اعمالی مثل تقبیل( بوسیدن )، ملامسه ( لمس کردن) ، مضاجعه (در آغوش گرفتن) در صورتی که هردو بالغ و عاقل و صاحب اختیار و آگاه و عامد در عمل باشند بر اساس تشخیص دادگاه از یک تا 99 ضربه شلاق محکوم میشود و اگر یکی از دو طرف یا شخص ثالث اکراه کند که این عمل را انجام دهند فقط اکراه کننده به مجازات رابطه نامشروع محکوم میشود البته این مجازات چون تعزیری است شرایط گرفتن تخفیف و حتی تبدیل در شرایط خاص به جریمه نقدی را دارد.

 جرم رابطه نامشروع چگونه ثابت میشود ؟

مطابق ماده 160 قانون مجازات اسلامی، دلایل و راه های اثبات جرم، عبارتند از : اقرار، شهادت، قسامه ، سوگند و علم قاضی. در میان این راه های اثبات جرم، قسامه اختصاص به جنایات وارد بر جسم داشته و سوگند نیز اثبات کننده جرایم تعزیری نمی باشد.

در نتیجه، راه های اثبات رابطه نامشروع عبارتند از : اقرار متهم، شهادت شهود و علم قاضی.

اصلی ترین دلیل برای اثبات این نوع جرایم شهادت شهود و اقرار است.

1. شهادت شاهد =در این باره باید دو نفر مرد عادل و بالغ شهادت دهند . 

2.اقرار = اقرار یعنی اینکه متهم پرونده  نزد مقامات قضایی جرم را اعتراف کند  که طبق ماده 172 قا نون مجازات اسلامی با یک مرتبه هم ممکن است.

 ;-)وکیل روابط نامشروع در تهران به خوبی میداند که اگر قاضی بدوی ،بدون در نظر گرفتن ادله قانونی متهم را محکوم به رابطه نامشروع کند با اعتراض به موقع وکیل ، رای بدوی در مراجع بالاتر نقض خواهد شد.   

ارتباط با وکیل رابطه نامشروع در تهران چه اهمیتی دارد؟

وکیل رابطه نامشروع در تهران در جهت تخفیف گرفتن شما از مجازات در صورتی که شرایطش را دارید یا اثبات بیگناهی و تبرئه از کاری که شما مرتکبش نشدید و بیخود و بیجهت در مظان اتهام قرار گرفتید استاد است و حتی با تنظیم لایحه و اعتراض به مرجع تجدیدنظر کیفری چنانچه دادگاه کیفری بدوی شما را محکوم کرده، حامی  اثبات بی گناهی شما از تفسیر به رای های مقامات قضایی در موارد سکوت و ابهامات قانون به نفع شما شهروندان عزیز تهران است.

در صورت آشنايی با وکلای برتر تهران اينجا را کليک کنيد.

نویسنده : کارشناس حقوق امیرحسین جواهری 

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل روابط نامشروع در تهران

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود