وکیل برای تخلیه ملک در مشهد 

تخلیه مورداجاره

کسی که محلی را به رسم اجاره و با قرارداد عادی به دیگری واگذار می نماید

جهت سهولت تخلیه ید مستاجر در پایان مدت اجاره،باید قرارداد اجاره را در دو

نسخه تنظیم نموده و ضمن تصریح به دو نسخه بودن ، هر دو نسخه را به امضای دو

شاهد برساند

تا در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه دادرسی امکان صدور دستور تخلیه

محل فراهم باشد.

 

تلفن تماس ۰۹۱۵۱۰۲۶۸۹۷ 

برای اخذ مشاوره تلفنی و یا انعقاد وکالت با شماره اعلام شده تماس حاصل فرمایید 

آدرس : مشهد – بلوار فرامرز عباسی – فرامرز ۳۹ برج کیانسنتر ۲ طبقه ۶ واحد ۶۱۰ قبل از مراجعه تماس بفرمایید .

 

مشاوره حقوقی انعقاد وکالتمشاوره حضوری مشاوره تلفنی مشاوره آنلاین
 
 

8 دیدگاه

 • امید
  امید

  سلام.من خونمو دادم ب مستاجر و الان حدود دوسال ک کرایه هیچی نداد و ملک و تخلیه نمیکن خودم دچارمشکل شدم و حتی جای خواب ندارم پولم هیچی ندارم ک وکیل بگیرم توروخدا یکی بهم بگ چیکار کنم میترسم خونمو از دستم دراره

  • محمد باقر بهروش
   محمد باقر بهروش

   باسلام شما میتوانید دادخواست تخلیه ملک و خسارات وارده و اجاره دوره معوقه بدهید تا به حکم قانون با مامور ملک تخلیه گردد و حق حقوقات خود را مطالبه نمایی
   بهتر است حضوری مراجعه نمایید

 • سیدعلی
  سیدعلی

  تقریبا یکسال پیش مبلغی پول به فردی دادم و قرار شد ایشون باهاش کاسبی بکنه (مشخصا عمده فروشی ارد) در قبال وجهی که بنده به ایشون دادم سند خونشون رو تو بنگاه املاک با قولنامه به من فروختن (البته تو قولنامه بنگاه ننوشتیم که سند رو به خاطر تحویل پول به من داده بلکه نام خریدن بدون هیچ توضیحی قید شده) و پشت سند رو برام امضا و اثرانگشت زدن یعنی حامل کردن و با قولنامه بنگاه خریدم. بعد از چند ماه از این ماجرا(تا به امروز) بنده چندین بار تقاضای اصل پولم رو کردم و بهش گفتم شما اصل پول منو پس بده تو این مدت که می گفتی ماهی ۵/۱ از آرد فروشی بهت می دم رو بردار واسه خودت اما این فرد مبلغی رو بهم برگردونده و در قبال مابقی پول بنده طفره می ره و نمی خواد بهم پس بده و چند وقت پیش هم با به کار بردن الفاظی رکیک و کلی فحش و تهدید کرد که (با عرض معذرت) هیچ غلطی نمی تونی بکنی. می خواستم بدونم با طرح شکایت از این فرد می تونم به پولم برسم یا ن؟ در اصل می تونم شکایت کنم و تقاضای تخلیه خونه رو داشته باشم (با توجه به اینکه ایشون به احتمال زیاد صدای ضبط شده و پیامک داره که ثابت می کنه سند رو به خاطر مقدار معینی پول واسم حامل کرده و تو بنگاه با قولنامه فروخته بهم و متقابلا شکایت کنه ازم و منو محکوم کنه؟ حقیقتا می خوام اگه دادگاه حکم تخلیه رو بده به نفع من رای صادر کنه خونه رو بفروشم وجهم رو که پیش طرف هست بردارم و باقی مانده پول رو بهش هبه کنم. استاد ممنون می شم راهنمایی کنین و بهم بگید که می تونم حکم تخلیه خونه رو بگیرم و بعدا دردساز نشه که خدایی نکرده ودمم محکوم بشم و پول رو هم نتونم پس بگیرم؟
  باز هم مراتب تشکر و سپاس گذاری خودم رو به جا میارم و ممنون می شم که از راهنماییتون بنده بهره ببرم. شرمنده که سرتون رو به دردآوردم.

  • صالحه رضائی
   صالحه رضائی

   با سلام. برای تعیین راه مناسب باید پیامک های شما بررسی شود ولکن حتی اگر ایشان بتوانند ثابت کنند که ملک در ازای دریافت وجه به اسم شما منتقل شده است، این ملک مشمول قواعد رهن بوده و یم توان از طریق دادگاه ملک را به فرش رسانده و وجه مورد تقاضا را وصول نمود که در این حالت طبیعی است که مازاد پول متعلق به خود ایشان است.

 • سیدعلی
  سیدعلی

  عذر می خوام یعنی امکان اثبات ادعا و محکوم کردن بنده رو داره؟ اگه شهود و مدارک (پیامک و صدای ضبط شده) رو تو دادگاه رو بکنه می تونه با وجود قولنامه رسمی بنگاه و سندی که حامل کرده، دادگاه می تونه به همین موارد بسنده کنه و رای رو به نفع ما صادر کنه و به صورت عادی این روال و رای قاطع چه مدت طول می کشه؟ با تشکر.

  • صالحه رضائی
   صالحه رضائی

   سلام. درهرحال اگر تحت نظر وکیل متخصص باشید وجهی که پرداخت نموده اید، قابل مطالبه است ولکن می بایست قبل هر اقدام موارد و مدارک بررسی گردد تا راه درست و سریع را انتخاب نمود.

 • توسلی
  توسلی

  ملکی را به خانواده سه نفر اجاره اجاره دادم الان سه ماه گذشته و فهمیدم خونه تیمی هست و همسایه ها شکایت کردن آیا برای من مشکلی ایجاد میشه ؟ من خونه را نه خانواده اجاره دادم که در قولنامه رسمی هم قید شده

  • سمیه راد کارشناس حقوقی
   سمیه راد کارشناس حقوقی

   سلام چنانچه در قرارداد مشخص شده باشه که ملک را به خانواده اجاره داده اید مشکلی برای شما پیش نمی آید

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری ستاره زده شده اند *