وکیل-مشروبات-الکلی

سلام دوستان ، من کارشناس ارشد حقوق سامانه معرفی وکیل متخصص، وکیل نوین هستم این بار با یک مقاله بسیار کاربردی با موضوع مشروبات الکلی باهاتون همراه هستم میدونم دنبال یک وکیل خوب و حرفه ای در رابطه با مشروبات الکی یا شرب خمر میگیردی من سعی کردم تو این مقاله علاوه بر اینکه بهت وکیل مشروبات الکلی معرفی کنم به سوالاتی که در این رابطه داری هم پاسخ بدم پس با آرامش مقاله رو بخون تا بتونم کمکت کنم.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل مشروبات الکلی

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

 

شیما و رضا به یک مهمانی مختلط دعوت میشن و چون از دوستای صمیمی محمد که تولدش بوده ، حساب میشدن محمد از اونا میخواد که با خودشون مشروب هم بیارن وقتی میرسن یک مقدار از مشروب ها داخل ماشین نگه می دارن که اگر کم آمد مصرف کنن. بعد از دو ساعت که از مهمانی گذشت پلیس به داخل مهمانی میریزه و همه کسانی که اونجا بودن هم میگیره ، شیما و رضا هم علاوه بر مست بودنشون ، داخل ماشین هم مشروب داشتن که پلیس اونا رو هم ضبط میکنه.

مجازات مصرف مشروبات الکلی 

جناب وکیل من و شیما چه مجازاتی داریم ؟

ببین عزیز من ، مصرف مشروبات الکلی طبق قانون خودش جرمه و هشتاد ضربه شلاق داره ، طبق ماده 264 قانون مجازات اسلامی « مصرف مسکر از قبیل خوردن ،تزریق و تدخین آن کم باشد یا زیاد،جامد باشد یا مایع،مست کند یا نکند،خالص باشد یا مخلوط به گونه ای که آن را از مسکر بودن خارج نکند، موجب حد است.» مصرف مشروبات الکلی یک جرم حدی است بر خلاف ساختن و حمل آن که یک جرم تعزیری است.و حد آن برای بار اول و در صورت تکرار تا سه بار هشتاد ضربه شلاق و برای بار چهارم اعدام است .

مجازات همراه داشتن مشروبات الکلی

مجازات رضا که مشروبات رو پلیس از داخل ماشینش میگیره چیه؟

مجازات رضا برای همراه داشتن مشروبات طبق ماده 702 و 703 قانون مجازات اسلامی به این صورت می باشد که :« هر کس مشروبات الکلی را بسازد یا بخرد یا بفروشد یا در معرض فروش قرار دهد، یا حمل یا نگهداری کند یا در اختیار دیگری قرار دهد به شش ماه تا یک سال حبس و تا 74 ضربه شلاق و نیز پرداخت جزای نقدی به میزان 5 برابر ارزش عرفی کالای یاد شده محکوم می شود.»
با توجه به این وضعیت من پیشنهاد میکنم که از یک وکیل متخصص که در کارش خبره اس کمک بگیر چون تنها وکیل میتونه کمکت کنه پس کافیه برای گرفتن وکیل متخصص مشروبات الکلی در شهر مورد نظرت اینجا کلیک کنی تا بهترین وکیل مشروبات الکلی برات آورده بشه.

مجازات حمل مشروبات الکلی

آقای وکیل ماشینمو میتونم ازاد کنم یا توقیف میشه؟

با توجه به اینکه مرتکب حمل مشروبات الکلی شدی طبق تبصره یک ماده 703 قانون مجازات اسلامی :«هرگاه مشروبات الکلی مشکوفه بیش از 20 لیتر باشد وسایلی که برای حمل آن مورد استفاده قرار میگیرد چنانچه با اطلاع مالک باشد به نفع دولت ضبط خواهد شد ، در غیر این صورت مرتکب به پرداخت معادل قیمت وسیله نقلیه نیز محکوم خواهد شد.»
چون با اطلاع خودت بوده ماشین به نفع دولت ضبط میشه البته نگران نباش میتونی با کمک وکیل حلش کنی.

وکیل-مشروبات-الکلی

مجازات حمل مشروبات الکی برای بار اول

من که بار اولم بوده تخفیف شامل حالم نمیشه ؟

میتونم یک خبر خوب بهت بدم چون بار اولت بوده و از قبل هم سوء پیشینه نداشتی میتونی با کمک یک وکیل از دادگاه تقاضای تخفیف بکنی البته بستگی به قاضی داره که موافقت بکنه یا نه ، با توجه به تبصره 3 ماده 703 قانون مجازات اسلامی در صورت قاچاق یا حمل مشروبات الکلی اگر بار اولتون باشه امکان معلق شدن مجازات وجود نداره ولی میتونی درخواست تخفیف بکنی.

من و شیما دست تو دست بودیم که ما رو گرفتن مجازاتمون چیه ؟ خیلی استرس دارم تو رو خدا کمکم کن

شما دوتا مرتکب جرم رابطه نامشروع شدین ، یکی از اتفاقاتی که تو بیشتر مهمانی های مختلط یا همون پارتی میفته رابطه نامشروع به این معنی که روابطی که از روی شهوت باشه و کمتر از زنا باشه.
طبق ماده 637 قانون مجازات اسلامی :« هرگاه زن و مردی که بین آنها علقه زوجیت نباشد. مرتکب روابط نامشروع یا عمل منافی عفت غیر از زنا از قبیل تقبیل (بوسیدن) یا مضاجعه (هم بستر شدن ) شوند. به شلاق تا نود و نه ضربه محکوم خواهند شد. و اگر عمل با عنف و اکراه باشد فقط اکراه کننده تعزیر میشود.»

مجازات محمد که صاحب باغ بوده چیه ؟ اصلا مرتکب جرمی شده؟

متاسفانه باید بگم بله محمدم چون مهمان ها رو به تولد دعوت کرده مرتکب جرم شده طبق ماده 704 قانون مجازات اسلامی : « هر کس محلی را برای شرب خمر دایر کرده باشد یا مردم را به آنجا دعوت کند به سه ماه تا دو سال حبس و (۷۴) ضربه شلاق و یا از ‌یک میلیون و پانصد هزار تا دوازده میلیون ریال جزای نقدی یا هر دو آنها محکوم خواهد شد و در صورتی که هر دو مورد را مرتکب شود به حداکثر‌ مجازات محکوم خواهد شد.».

حد شرب خمر به چه صورت اثبات میشه؟

از کجا می تونن اثبات کنن که من اصلا مشروب خوردم ؟ من که اقرار نکردم ؟

به 3 طریق شرب خمر اثبات میشه :

۱- اقرار
۲- شهادت
۳- علم قاضی

آیا حد شرب خمر از بین میره ؟

مجازات شرب خمر حق اللهی است و قاضی نمیاد تحقیق کنه که شما مصرف کردی یا نه ، همین که شما قبول نکنی که ماده مسکر رو مصرف نکردی برای دادگاه کافیه و قبول میشه ( البته بازم به قاضی بستگی داره ) هر چند در کلانتری و نزد بازپرس اقرار کرده باشی حتی در صورتی که اقرار کرده باشی و توبه کنی ، توبه ات پذیرفته میشه بعد از اینکه جرمت اثبات بشه ولی اگر از طریق شهادت اثبات بشه که مشروب مصرف کردی قاضی دادگاه میتونه عفو مجرم رو از طریق رئیس قوه قضاییه عفو رهبری رو درخواست کند مگر اینکه با خوردن مسکر یا مشروب زیانی به شخص وارد بشه و پرونده شاکی خصوصی داشته باشهکه با این وجود دادگاه با تحقیق بیشتری پرونده رو پیگیری میکنه.

رسیدگی به پروندم چقدر زمان میبره ؟ خیلی طول میکشه ، خیلی ذهنم درگیر کرده ؟

بین عزیز من، پروسه پرونده شرب خمر تا زمانی که حکم قطعی صادر بشه چند ماه طول میکشه!
ولی اگر بخوام با جزئیات بهت توضیح بدم از زمانی که شما رو دستگیر کردن و به کلانتری منتقل شدین ، بعد پرونده به همراه متهم به دادسرا فرستاده میشه که اونجا پرونده ثبت میشه و بعد از طی این مراحل دادیار قرار وثیقه برای متهم صادر میکنه که متهم به صورت موقت آزاد بشه ،بعد پرونده میره دادگاه ، که متهم در حضور دادستان با اظهار پشیمانی تقاضای عفو و بخشش میکنه و رای دادگاه مطابق تحقیقات دادسرا و اظهارات متهم صادر میشه که این رای بستگی به قاضی پرونده داره که میتونه مجازات رو اجرا کنه یا ببخشه.

من اگه بخوام با وکیل پیش برم هزینه گرفتن وکیل چقدر میشه ؟

هزینه وکیل متخصص مشروبات الکلی معمولا درصدی از مبلغ مورد مطالبه می باشد ، نگران نباش اگر مطمئن شدی که میخوای با وکیل پیش بری و کارتو به یک وکیل کاربلد بسپاری من بهت وکلای وکیل نوین رو معرفی میکنم تا به نتیجه مطلوبت برسی.

مراحل پیدا کردن وکیل مشروبات الکلی

  1. ثبت درخواست وکیل یا مشاوره تلفنی با وکیل مشروبات الکلی
  2. مشاهده اطلاعات وکیل متخصص مشروبات الکلی و دریافت از طریق پیامک
  3. با دو وکیل مشروبات الکلی تلفنی مشاوره بگیرید.
  4. مراجعه به دفتر وکیل و در صورت نیاز عقد قرارداد.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل مشروبات الکلی

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود