بهترین وکیل در یزد

بهترین وکیل در یزد

بهترین وکیل در یزد می تواند نیاز بسیاری از مردم این شهر باشد. مردمی که به فراخور مسائل حقوقی که برایشان پیش آمده نیازمند وکیل شده و به دنبال گزینه ای مناسب و کارکشته هستند تا در این مسیر همراهشان باشد. اگر شما نیز یکی از آن افراد هستید و با جست و جویی تحت عنوان بهترین وکیل در یزد وارد این صفحه شده‌اید تا پایان با ما همراه باشید.

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در یزد

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

بهترین وکیل در یزد

مسائل حقوقی اموری نیستند که محدود به زمان و مکانی خاص باشند و یا اینکه تنها بر سر راه برخی افراد قرار گیرند. با توجه به شرایط جامعه و به فراخور مناسبات اجتماعی هر شخصی ممکن است در مسیر مسائل حقوقی گرفتار شده و نیاز به داشتن بهترین وکیل در یزد پیدا کند.انتخاب بهترین وکیل در یزد که یکی از نیاز های مهم است که مردم جامعه موقع لزوم به مسائل حقوقی و جزایی درگیر هستند . وقتی این افراد در دادگاه ها تسلط ندارند برای دفاع از مفاهیم پرونده حقوقی و نا آگاه هستند . در دادگاه به هیچ نتیجه ای نمی رسند.از انجایی که آگاهی کامل از هر موضوع و مشکل مورد تایید همه بوده و خواهد بود .

از نظر بنده اگر در پرونده قضایی راهی پیدا نمی کنید برای دفاع خود چه اقدام قانونی انجام دهید انتخاب بهترین وکیل در یزد می توانید نتیجه خوبی برای شما باشد.

لازم به ذکر است در تمامی نقاط کشور وکلای خوب و با تجربه ای وجود دارند که می توانند راهنما و مشاور خوب و مناسبی برای مشکلات حقوقی قضایی افراد در زمینه های مختلف باشند. اینک به شما همراهان گرامی بهترین وکیل در یزد این مژده را می دهیم که با مراجعه به این سایت امکان دسترسی به مجموعه ای از بهترین وکیل در یزد برای شما فراهم شده است.

علاوه بر مطالبی که ذکر شده همواره باید توجه داشت که یافتن وکیلی مناسب کاری زمانبر بوده و نیاز به صرف وقت و دقت زیاد دارد. چرا که انتخاب وکیلی نامناسب نه تنها مشکلی را حل نمی کند بلکه ممکن است منجر به پیچیده تر شدن مسئله نیز گردد. در این جا است که دو نکته اساسی مطرح می شود:

 • یافتن وکیلی مناسب
 • وجود منبعی معتبر برای معرفی وکلای با تجربه

شما می توانید در صورت نیاز به یافتن بهترین وکیل در یزد با استفاده از لیست وکلایی که در اختیارتان قرار گرفته است به مشخصات هر یک از آن ها دسترسی پیدا کرده و مطابق با نیازتان آن ها را به وکالت برگزینید.

مزایای انتخاب وکیل بدین وسیله

چنانچه شما قصد تحقیق و کسب اطلاعات پیرامون وکیل خاصی را داشته باشید و بخواهید به بررسی تمامی زمینه های مختلف مربوط به آن بپردازید، قطعا کار سخت و زمانبری خواهد بود. همچنین این امکان نیز وجود دارد افرادی که دچار مشکلات حقوقی و قضایی می شوند، با توجه به شرایط خاصی که دارند قادر به انتخاب وکیلی مناسب و سپری کردن وقت برای این کار نباشند. ما به شما کمک می کنیم که با خیالی آسوده وکیل مورد نظر خود را انتخاب کرده و پرونده خود را به او بسپارید. همچنین انتخاب بهترین وکیل در یزد از طریق این سایت مزایا زیر را نیز به همراه خواهد داشت:

 • ارائه لیستی کامل بهترین وکیل در یزد با تجربه و متخصص. بدین ترتیب حق انتخاب زیادی برای شما ایجاد می شود
 • تخصص تمامی وکلا در زمینه های مختلف حقوقی
 • دسترسی مراجعین به رزومه و پیشینه کاری کاملی از تمامی وکلا

بهترین وکیل در یزد کیست؟

حال که دانستید چگونه می توانید وکیلی کارکشته و متخصص را بیابید،خوب است تا با ویژگی های بهترین وکیل در یزد نیز آشنا شوید. این که بدانید کدام وکیل با کدام خصوصیات مناسب شما است موضوع بسیار مهمی است. بدین ترتیب می توانید امید داشته باشید که با حضور بهترین وکیل در یزد کارها به نفع شما پیش خواهد رفت.

خصوصیات بهترین وکیل در یزد از قرار زیر است:

 • بهترین وکیل در یزد باید دانش و اطلاعات خود را به روز کند. صرف داشتن اطلاعاتی که در گذشته به دست آورده است برای این کار کافی نیست
 • بهترین وکیل در یزد با خصوصیت امانت داری هیچ گاه راز و مسئله موکل خود را حتی بعد از بسته شدن پرونده نیز به دیگر افراد نمی گوید.
 • وکیلی حرفه ای با روابط عمومی بسیار بالا و صدایی رسا در جمع سخن گفته و از موکل خود دفاع می کند
 • وکیل خوب و حرفه ای احترام قاضی و طرف مقابل را حفظ می کند
 • وکیلی برای انتخاب مناسب است که از به کار بردن مطالب و جملات اغراق پرهیز می کند
 • یک وکیل خوب ساده ترین و کم هزینه ترین راه را پیش پای موکل خود می گذارد

با در نظر داشتن این شرایط و استفاده از لیستی که از طریق این مجموعه در اختیار شما قرار گرفته است می‌توانید به انتخاب بهترین وکیل در یزد دست یابید.

فواید استخدام یک وکیل خوب چیست؟

استخدام یک وکیل پایه یک دادگستری خوب راه شما را در مسیر موفقیت در پرونده های حقوقی مختلف تان هموار خواهد کرد . یک وکیل خوب با تجربه و تخصصی که دارد ،به شما برای حل مشکلات تان راهنمایی کرد. و تا به موفقیت رسیدن پرونده همراهتان خواهد بود. با انتخاب یک وکیل خوب که به زیر و بم های قانون آگاهی کافی داشته باشد شما می توانید در کمترین زمان و به ساده ترین روش راهکار قانونی مناسب را برای حل مشکل خود پیدا کنید .درحقیقت انتخاب یک وکیل خوب به شما کمک می کند تا در هزینه و زمان خود صرف جویی کرده و به نتیجه مطلوب در پرونده های حقوقی خود برسید.

راه های مختلفی برای انتخاب یک وکیل خوب وجود دارد :

برای این کار شما می توانید از توصیه اطرافیانتان که با پرونده های حقوقی مشابهی درگیر بودند استفاده کنید.علاوه بر آن می توانید از سامانه نیز استفاده کنید و وکلای مجرب نزدیک را جستجو نمایید. فرق نمی کند که از چه راهی برای انتخاب یک وکیل خوب اقدام می کنید ،در هر صورت شما باید ویژگی ها و معیارهای خوب بودن یک وکیل را بشناسید تا براساس آن بهترین وکیل یزد ممکن را برای خود انتخاب نموده و استخدام کنید. اما چه ویژگی هایی خوب بودن یک وکیل را تضمین می کند؟

یک وکیل خوب باید امین باشد :

وکیلی که انتخاب می کنید باید امین باشد. شماره اطلاعات و اسرار خصوصی زندگی و کار خود را در اختیار وکیل تان قرار می دهید،بنابراین در صورتی که وکیل تان امین و قابل اعتماد نباشد دچار مشکلات بزرگی خواهید شد. یک وکیل خوب باید رازها و سخنان موکل هایش را مانند اسرار خود حس نموده و از بازگو کردن آن برای اشخاص دیگر پرهیز کند. هنگام انتخاب یک وکیل هرگز این مورد را پشت گوش نیندازید و حتماً به آن دقت کافی داشته باشید

پیش از انتخاب بهترین وکیل در یزد به موارد زیر توجه داشته باشید :

همواره این موضوع را به یاد داشته باشید که بخش مهمی از عملکرد وکیل شما و میزان رضایتتان از او بر عهده خودتان است. چرا که ضروری است تا پیش از انتخاب او با دقت عمل کنید. بدین ترتیب علاوه بر اینکه خیالتان از بابت پرونده راحت است، از اتلاف وقت و هزینه شما نیز جلوگیری می شود.

یکی از راه های موثر در انتخاب بهترین وکیل در یزد این است که ابتدا به تهیه لیستی از وکلای مورد نظر خود پرداخته و آن ها را روی کاغذ بیاورید. با این کار گلچینی از وکلای مختلف را داشته و انتخاب برایتان آسان‌تر خواهد شد.

تنها با کمی دقت نظر و نکته سنجی می توانید به جواب سوال های خود برسید لذا ضروری است که بتوانید تمامی زوایای پرونده خود را نیز در نظر داشته باشید. هنگامی که برای جلسه مشاوره نزد بهترین وکیل در یزد رفتید، از تمامی صحبت های او یادداشت بردارید. بدین ترتیب هیچ یک نکات و سخنان را از یاد نخواهید برد.

این گونه است که می توانید به نکات مهمی در خصوص بهترین وکیل در یزد انتخابی دست یافته و او را با دیگر گزینه ها مقایسه کنید.

در پایان بار دیگر این نکته را خاطر نشان می کنیم که حضور تنها در مسیر مشکلات حقوقی هرگز کار راحتی نیست. همچنین انتخاب بهترین وکیل در یزد نیز امری بسیار مهم است. لذا با مراجعه به این مجموعه می توانید به لیست کاملی از وکلای مختلف در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده، تجاری، ارثی و … دسترسی داشته و اطلاعات کاملی از رزومه و پیشینه کاری آنان کسب کنید. بدین ترتیب با خیالی آسوده و اطمینان در مسیر حل پرونده خود گام بر می دارید.

وظایف بهترین وکیل در یزد چیست؟

بهترین وکیل در یزد باید بداند که وظایف خود را چگونه انجام دهد. موکلان نیز اندازه انتظارات خود را از وکیل مورد نظر را بدانند. وظایفی که بهترین وکیل در یزد که در برابر مراجعه کنندهایی که حضوری آمدن به شرح زیر می باشد.

بهترین وکیل در یزد باید خود چه تلفنی چه حضوری در خصوص قوانین انواع دعاوی مشاوره دهد.

حضور در تمام جلسات دادگاه در کنار موکل خود باشد و از او دفاع کند.

باید تمام مدارکی که موکل در اختیار وکیل گذاشته که برای رسیدگی به پرونده موکل هست را مطالعه کند و برای شکایت و دفاع از پرونده مدارک را تنظیم کند و به دادگاه ارائه دهد.

یک وکیل خوب باید مدارکی که محکم باشد و اطلاعات خوبی جمع آوری کند تا بتواند با مدارکی که به دست آورده از موکل دفاع کند و حق اورا بگیرد و بی گناهی موکل را ثابت کند.

ویژگی های بهترین وکیل در یزد

برای راحت پیدا کردن بهترین وکیل در یزد باید چند نکته را در نظر گرفت . اول اینکه وکیل باید اطلاعاتش ،و دانشی که بدست آورده است به اندازه باشد و تمام قوانین و روابط قضایی خوبی داشته باشد.

دوم اینکه توانایی بالایی در صحبت کردن و فن بیان عالی داشته باشد که از مهم ترین ویژگی یک وکیل خوب است،تاثیر صحبت خوب می تواند رای دادگاه را به سمت خودش بگیرد و باعث حل پرونده شود.

وکیل خوب باید مطالبی که می نویسد طوری باشد که تاثیر گذار در تهیه دادخواست ها تنظیم خوبی داشته باش

انتخاب بهترین وکیل در یزد که در موضوع و حوزه هایی که فعالیت دارند

شما می توانید در هریک از حوزهای زیر پرونده خود را به بهترین وکیل در یزد بسپارید .

دادسرا و دادگاه رانندگی ،حقوق نظامی ،حقوق پزشکی ،دیوان عدالت اداری،دعاوی ارث،جرایم رایانه ای ،دعاوی کیفری، خانواده، موادمخدر، ثبت احوال، حقوق اراضی، حقوق گمرکی، حقوق کار، دعاوی دیه،دعاوی ملکی،قراردادها،حقوق بیمه،حقوق ثبت،حقوق تجارت،حقوق بین الملل

طلاق بائن چیست؟

همانطور که اشاره شده ،یکی از انواع طلاق ،طلاق بائن است.در پاسخ به این پرسش که طلاق بائن چیست ،باید گفت :طلاق بائن ،طلاقی است که برخلاف طلاق رجعی ،مرد نمی تواند درایام عده طلاق ،به همسرش رجوع کند.رجوع،به این معنا است که بدون نیاز به انعقاد عقد ازدواج جدید،همان عقد ازدواج قبلی ، به شرایط قبلی ،دو باره به رسمیت شناخته خواهد شد و انگار ،اصلاطلاقی صورت نگرفته است.

طلاق بائن ،آثاری که طلاق رجعی برجای می گذارد را نخواهد داشت .از جمله اینکه زن،در طول مدت عده،حق دریافت نفقه نخواهد داشت و در صورت که در مدت عده، یکی از طرفین فوت کند،دیگری ازاو ارث نخواهدبرد.

انواع طلاق بائن:

در ادامه توزضیح مفهوم طلاق بائن و اینکه طلاق بائن چیست،باید به این موضوع بپردازیم که انواع طلاق بائن کدامند. به عبارت دیگر،مطابق قانون ،درچه مواردی ،طلاق ،از نوع بائن است. ماده 1145قانون مدنی انواع طلاق بائن را نام برده که براساس آن،در موارد زیر،طلاق ،از نوع طلاق بائن است:

طلاق زن یائسه

طلاقی که فبل از نزدیکی واقع شود:در صورتی که قبل از رابطه زناشویی میان زن ومرد(مثلادر دوران عقد)طلاق رخ دهد،طلاق از نوع بائن است.

سومین طلاق که پس از سه وصلت متوالی به عمل می  آید،اعم از اینکه وصلت ،در نتیجه رجوع باشد یا در نتیجه نکاح جدید:در صورتی که زن ومرد ،سه بار از هم طلاق بگیرند و دوباره ازدواج کرده یا در عده طلاق رجوع کنند. برای بار سوم ،طلاقشان،طلاق از نوع بائن است.

طلاق یک طرفه چیست؟

در طلاق یک طرفه هیچ توافقی بین زن و مرد انجام نمی شود ،و همچنین دو طرف زوجین می توانند خواستاره حق و حقوقشان مانند مهریه، حضانت فرزند و……باشند.وباید مدارک و مستندات لازم وکافی را آماده کرد. فردی که درخواست طلاق یک طرفه دارد به دادگاه ارائه کند.وهمچنین دادسرا طبق مدارک و مستندات ارائه شده،شرایط طلاق از طرف مرد یا طلاق از طرف زن را مورد بررسی قرار می دهد و با تعیین حق و حقوق هریک از طرفین حکم طلاق را صادر می کند.

و این که احتمال دارد در طلاق های یک طرفه زوج یا زوجه در جلسات دادگاه و مشاوره شرکت نکنند. وهمکاری لازم را برای جلو بردن پرونده طلاق نداشته باشند. به همین علت است که پرونده های طلاق یک طرفه نسبت به پرونده ای طلاق توافقی پیچیده تر می باشد .و باید با یک وکیل متخصص حقوقی پرونده خود را پیش ببرید که  با بهترین وکیل در یزد مشاوره شوید.

بهترین وکیل طلاق توافقی در یزد کیست؟

بهترین وکیل طلاق توافقی در یزد به فردی اطلاق می شود که ضمن برخوردداری از پروانه وکالت پایه یک دارای تجربه و مهارت بالایی در پیگیری و رسیدگی به پرونده طلاق توافقی باشد و با توجه به تسلطی که بر قوانین در این حوزه دارد قادر باشد پرونده را در مسیر قانونی و در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مثبت برساند.

منظور از طلاق توافقی چیست؟

طلاق توافقی یعنی خانم و آقا هر دو به نتیجه ای می رسند وتوافق می کنند که جدا شوند. برای انجام طلاق توافقی زن ومرد باید برای مواردی که در زندگی مشترک از جمله مهریه ،نفقه ،جهیزیه وحضانت فرزند (درصورت وجود)توافق کنند.

هرتوافقی برروی موارد ذکر شده برای دادگاه قابل قبول است . بنابراین شرایط طلاق توافقی به آنچه که طرفین توافق می کنند بستگی دارد و زوجین در مورد مهریه وغیره…..می توانند تصمیم بگیرندباتوجه به پیچیده بودن و زمانبر بودن مراحل طلاق توافقی بسیاری از زوجین تصمیم می گیرندکه به یک وکیل طلاق توافقی یا موسسه حقوقی وکالت دهند .تا بدون نیاز به حضور زوجین هیچ مرحله ای، طلاق توافقی در زمان کوتاه تری انجام شود. و برای یک مشاوره خوب با بهترین وکیل در یزد نیاز خواهی داشت

ویژگی ها و مهارت های بهترین وکیل طلاق توافقی در یزد:

بهترین وکیل در یزد یا هر شهری که در حوزه طلاق توافقی به صورت تخصصی فعالیت می کند باید دارای ویژگی ها و مهارت هایی به قرار ذیل باشد.

 • آشنایی و تسلطی برقوانین طلاق توافقی و دیگر موارد مرتبط با آن و همچنین به روز بودن اطلاعات و دانش حقوقی در این زمینه
 • برخورداری از روحیه قوی و پرتلاش برای احقاق حقوق موکل خود
 • داشتن تجربه ،مهارت و توانایی لازم در پیگیری پرونده های طلاق توافقی
 • انتخاب بهترین و سریع ترین راهکار و مسیر برای به نتیجه رساندن پرونده طلاق توافقی
 • داشتن هوش بالا و روانشناسی فردی

ویژگی های بهترین وکیل حقوقی:

دانش:

از مشخصات بهترین وکیل در یزد داشتن دانش بالا است،ازآنجایی که برای حل یک مشکل راه های مختلفی وجود دارد وکیل باید بتواند که مشکل را از بهترین راه ،حل کرده وهمیشه دانش خود رابه روز کند چرا که قوانین احتمال تغییر یافتن دارند وبهتر است وکیل مطالعه بیشتر موکلانش را بهتر یاری می کند.

تجربه بالا:

در زمینه وکالت نیز مانند سایر رشته ها،تجربه بالا اهمیت زیادی دارد چرا که اگر وکیل حقوقی دارای تجربه زیادی باشد با مسائل مختلفی رو برو شده  ومی داند برای رفع هر مشکل چه اقداماتی باید انجام دهید وهمینطور چه کارهایی نباید انجام دهد،انتخاب وکیل حقوقی با تجربه در پرونده هایی که دارای پیچیدگی زیادی است بسیار انتخاب مناسبی می باشد و به رونده کمک زیادی می کند.

روابط عمومی عالی:

از آنجایی که وکیل قرار است از شما در دادگاه دفاع کند باید روابط عمومی خوبی داشته باشید ،طرز صحبت کردن بسیار در افراد تاثیر گذار است و یکی از ویژگی های مهم بهترین حقوقی دارا بودن روابط عمومی عالیر می باشد  ومعمولاً وکلایی که روابط عمومی بهتری دارند در کار خود موفق تر هستند.

قابل اعتماد بودن:

وکیل حقوقی باید رادار باشد وهیچ کدام از صحبت های موکلش را جایی بازگو نکند ،قابل اعتماد بودن یکی از ویژگی های مهم وکلا است واگر وکیلی مشخص شود قابل اعتماد نیست قطعا افراد کمی به آن مراجعه خواهند کرد ومحبوبیتی نخواهند داشت.

منصف بودن:

وکیل حقوقی خوب باید انصاف داشته باشد و از هر راهی سعی در پیروزی در دادگاه را نداشته باشد، ضمن اینکه در خصوص مسائل مادی نیز نباید حق الوکاله بسیار سنگینی از موکلانش زیادی مالی نیز او را بیشتر اذیت می کند، در کل وکیل حقوقی باید در تمام زمینه ها منصف باشد و قطعا این منصف بودن باعث محبوبیت بسیار او می شود و در نتیجه افراد بسیاری برای رفع مشکلاتشان به او رجوع می کنند.

انواع وکیل حقوقی در یزد:

وکیل حقوقی شامل موارد زیر هستند:

وکیل دادگستری:

به وکیلی که تحصیلات دانشگاهی خود را در زمینه حقوق یا فقه و مبانی حقوق گذرانده و در آزمون وکلای دادگستری رتبه بالایی کسب کرده است،وکیل رسمی دادگستری گفته می شود،این وکلا بعد از سپری کردن دوره کارآموزی ،پروانه کسب وکالت دریافت و آماده ارائه خدمات حقوقی به جامعه خواهند شد.وکلای پایه یک دادگستری از وکلای درجه یک جامعه و مسلط به قانون هستند.

وکیل مدنی:

هرشخصی برای پیش بردن امور اداری وحقوقی به وکیل مدنی احتیاج دارد.وکیل مدنی و موکل برای تنظیم وکالت نامه به دفتر ثبت اسناد رسمی رفته و با تنظیم وکالت نامه وکیل مدنی پیگیری پرونده موکل را برعهده می گیرد.

وکیل مع الواسطه:

 دربرخی موارد ،شخص به وکیلی احتیاج دارد که از حقوق وی دفاع کند،اما به دلایلی خاص نمی تواند اقدام به گرفتن وکیل نماید. در این صورت کسی را به عنوان واسطه قرار می دهدتا به جای او با وکیلی مشورت وقرار داد وکالت نامه تنظبم نماید. به این نوع وکیل ،مع الواسطه گفته می شود.

انواع وکیل حقوقی در نحوه انتخاب:

همه افراد برای تحقق اهداف و احقاق حق خود به دفاع ،راهنمایی و مشاوره وکیل احتیاج دارند . اما برخی از مردم به خاطر بضاعن مالی و یا به دلایل دیگر از گرفتن وکیل برای دفاع خود دادرسی می کنند.

براساس قانون دادرسی لازم است همه افرادی که مسائلی در امور قضایی دارند از وکیل مشاوره و راهنمایی بخواهند ونماینده آنها در این مراجع قضایی باشد. بنابراین ،قانون گذار قوانینی را ثبت کرده است که همه مردم از این حق وخدمت بهرمند شوند.

وکیل حقوقی انتخابی

وکیل حقوقی انتخابی ، وکیلی است که شخص اقدام به اختیار و انتخاب او می کند و وکیل بعد از تنظیم وکالت ناه رسما نماینده قانونی وی خواهد بود.

وکیل حقوقی تسخیری :

وکیل حقوقی تسخیری وکیلی است که در امور کیفری فعالیت می کند. در برخی موارد شخصی در محاکمات قضایی قادر به انتخاب وکیل برای دفاع از حقوق خود به علت بضاعت مالی نیست،در این صورت دادگاه اقدام به اتنخاب وکیل از میان وکلای دادگستری می نمایدتا به صورت رایگان مدافع وی در امور کیفری باشد.

وکیل حقوقی معاضدتی:

وکیل معاضدتی وکیلی است که از سوی دادگستری انتخاب می شود تا به صورت رایگان به وکالت شخصی که در مراجع قضایی پرونده دارد بپردازد. تفاوت آن با وکیل تسخیری این است که وکیل تسخیری فقط در امور کیفری وکالت را برعهده کی گیرد، اما وکیل معاضدتی در امور مدنی وظایف خود را انجام می دهد.

وکیل کیفری در یزد چه گونه است؟

به وکیلی که در پرونده هایی با موضوع سرقت ،کالاهبداری ،قتل و…فعالیت دارد وکیل کیفری می  گویند. در خارج از ایران یعنی در کشورهای دیگر وکلاء به صورت تخصصی کار می کنند ولی در کشور ما اختیاری است.به طور مثال ، یک وکیل پایه یک دادگستری بنابر تجربه مهارت و تخصص خود تصمیم می گیرد در حوزه کیفری فعالیت داشته باشد. البته وکیل هایی هستند که در تمام زمینه ها مشاوره حقوقی می دهند و پرونده قبول می کنند ولی نتیجه ای که وکیل متخصص در کیفری عالی و خبره حاصل می کند را دریافت نمی کنند.

فرق وکیل کیفری با حقوقی در چیست،

وکیل حقوقی در امور حقوقی مانند ملکی، وقراردادها ،ارث و…..کار میکند. ولی وکیل کیفری ،در پرونده هایی مانند قتل ، جعل وجراءمی کار می کند.

اقدام مات یک وکیل کیفری در یزد:

هر وکیل بعد از آن که طی یک قرار داد وکالت به این امر موظف شد تا از موکل خود دفاع نماید، باید اقداماتی را در حیطه اختیاراتی که قانون وضمن عقد وکالت به او داده شده در دفاع موثر از موکل خود انجام دهد. حالا ما در این جا به اقداماتی که لازم است وکیل کیفری متخصص در دفاع از متهم انجام دهد اشاره خواهیم نمود تا با دید بازتری نسبت به همکاری با وکیل کیفری اقدام نمایید.

1. تشکیل جلسه مشاوره ابتدایی وصحبت با موکل

2.ار ائه راه حل از طریق بررسی پرونده موکل

3.انجام توافقات بین وکیل وموکل

4.انجام اقدامات اولیه وکیل در دادسرا و اعلام وکالت

5.مشخص کردن نحوه دفاع از طریق مطالعه پرونده

6.دفاع از متهم پرونده در دادسرا

7.جلب رضایت شاکی پرونده توسط وکیل

8.اعلام اعتراض نسبت به قرارهای صادره از دادسرا

9.دفاع از متهم پرونده  در دادگاه

10.اعتراض به حکم دادگاه

11.رسیدگی به حقوق متهم در مرحله تجدید نظر

12.ناظر بودن بر رعایت حقوق موکل در اجرای حکم صادره

این اطمینان را به شما می دهیم که کلیه وکلای متخصص بهترین وکیل در یزد .تمتمی موارد مطرح شده برای پیروزی  واحقاق حق شما می نماید.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در یزد

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود