وکیل-طلاق-در-مشهد

وکیل طلاق در مشهد

سلام دوستان خوبم بنده جواهری ام از کارشناسان سامانه وکیل نوین امروز میخوام براتون از مشکلات و اختلافات بین زن و شوهر که تهش به دادگاه کشیده میشه بحث کنم پس ازتون میخوام که خوب به بحث دل بدید تا بعضی چیزا براتون روشن شه و اینم بگم بهتره قبل از اینکه بخواین طلاق بگیرین قبلش با ریش سفیدای خانواده تون مشورت بگیرین چونکه اونا بزرگترن و تجربه بهتری در تصمیم گیری دارن اما اگه در نهایت خواستین طلاق بگیرین ما کنار شمائیم و میتونیم بهترین وکیل طلاق در مشهد رو معرفی کنیم.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل طلاق در مشهد

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

 

پرسش و پاسخ

قبل از هر چیز باید خدمتتون عرض کنم تیتر سوالاتی که پرسیده شده  که معمولا سوال همه است و بسیار مبتلا به دارد  شرایط غیر عادی و غیر طبیعی رو در زندگی زناشویی ایجاد میکنه که در قانون از آن به عنوان عسر و حرج یاد میشه
عسر و جرج به معنای آن است که شرایط زندگی برای زوجه غیر قابل تحمل شده و قانون در این زمینه حق زوجه را محترم شمرده و به زوجه ای که در اصل حق طلاق نداره اجازه طلاق گرفتن رو میده و طبق ماده 1130  قانون مدنی شرایط عسر و حرج به صورت تمثیلی و نه حصری آورده شده و سوالاتی که شما عزیزان پرسیدید مطابق با همین ماده برسی میشود.

ماده 1130ق.م. «در صورتی که دوام زوجیت موجب عسر و حرج زوجه باشد، وی می‌تواند به حاکم شرع مراجعه و تقاضای طلاق کند. چنانچه عسر و حرج مذکور در محکمه ثابت شود، دادگاه می‌تواند زوج را اجبار به طلاق نماید و در صورتی که اجبار میسر نباشد، زوجه به اذن حاکم شرع طلاق داده می‌شود».

تبصره: «عسر و حرج موضوع این ماده، عبارت است از به وجود آمدن وضعیتی که ادامه زندگی را برای زوجه با مشقت همراه ساخته و تحمل آن مشکل باشد و موارد ذیل در صورت احراز توسط دادگاه صالح، از مصادیق عسر و حرج محسوب می‌گردد:
1)ـ ترک زندگی خانوادگی توسط زوج حداقل به مدت شش ماه متوالی یا نه ماه متناوب در مدت یک سال بدون عذر موجه؛
2)ـ اعتیاد زوج به یکی از انواع مواد مخدر یا ابتلای وی به مشروبات الکلی که به اساس زندگی خلل وارد آورد و امتناع یا عدم امکان الزام وی به ترک آن در مدتی که به تشخیص پزشک برای ترک اعتیاد لازم بوده است. در صورتی که زوج به تعهد خود عمل ننماید یا پس از ترک، مجدداً به مصرف مواد مذکور روی آورد، بنا به درخواست زوجه طلاق انجام خواهد شد.
3)ـ محکومیت قطعی زوج به حبس پنج سال یا بیشتر.
4)ـ ضرب و شتم یا هرگونه سوءرفتار مستمر زوج که عرفاً با توجه به وضعیت زوجه قابل تحمل نباشد.
5)ـ ابتلای زوجه به بیماری‌های صعب‌العلاج روانی یا ساری یا هر عارضه صعب‌العلاج دیگری که زندگی مشترک را مختل نماید. موارد مندرج در این ماده مانع از آن نیست که دادگاه در سایر مواردی که عسر و حرج زن در دادگاه احراز شود، حکم طلاق صادر نماید.

برای گرفتن مشاوره حضوری رایگان از بهترین وکیل مشهد اینجا کلیک کنید.

حال با توجه به این ماده سعی داریم که که سوالات شما رو کمی چکش بزنیم.

شوهرم چند وقته خونه نمیاد و انداخته رفته و خرجی هم نمیده باید چکار کنم؟

ببین خواهر عزیز شما در وهله اول باید صبور باشی شاید براش مشکلی پیش اومده ، مریض شده و…. بهش زنگ بزن بگو کجایی و برگرد خونه و از این حرفا…. اگه دیدی داره میپیچونه یا جواب رد میده پس بدون که سرکاری و نمیخوادت! علتش هم میتونه هر چیزی باشه دیگه بدتر از همه خیانته دیگه از این بالاتر که نیس پس کاری که باید بکنی اینه که با خانوادت مشورت کنی و یک استشهادیه محلی از در و همسایه ات جمع کنی چون قانونی شو که بخوای مرد نمیتونه زنشو بدون خرجی بندازه بره همینطوری و اگه شش ماه بهت خرجی نده و زندگی رو ترک کنه ، تو هم حق طلاق داری پرونده تو به وکیل طلاق در مشهد بسپار تا در کمترین زمان طلاقتو بگیره.

گرفتن طلاق توافقی 10 روزه در شهر شما اینجا کلیک کنید

شوهرم دست بزن داره و امنیت جانی ندارم چطور میتونم از شرش خلاص شم و مهریه ام رو بگیرم؟

کتک زدن واقعا کار زشتیه و هیچکی حق نداره کسی رو کتک بزنه حتی اگه به درجه بالایی از عصبانیت برسه تو این مورد هم باید بگم بهت که میتونی بری به پزشکی قانونی خودتو معرفی کنی و بعد بری شکایت ضرب و جرح رو بدی ولی اگه شوهرت کار هر روزشه و باهات مثل یک برده رفتار میکنه و تحملشو نداری میتونی ورقه محکومیتش تو دادگاه کیفری رو ببری دادگاه خانواده نشون بدی و اگه سوء معاشرتش و عدم امنیت جانی خودت رو ثابت کنی حق طلاق بهت میدن ولی قبلش توصیه اکید میکنم با وکیل طلاق در مشهد مشاوره داشته باش.

وکیل طلاق در مشهد

شوهرم اعتیاد داره و مدام تو خونه مشروبات الکلی مصرف میکنه و رفتارش با من و بچه ها خوب نیس منو راهنمایی کنید؟

اعتیاد هم بد کوفتیه و کسی که وابسته به این مواده هیشکی و هیچکس براش مهم نیست و فقط فکر ارضا روحی خودشه و من خودم به شخصه حق میدم که نمیشه با یه آدم معتاد زندگی کرد ولی برای اینکه بتونی ازش جدا شی باید اعتیادش مستمر و پپی در پی باشد تا بشه بهت حق طلاق بدن خواهر عزیزم تو میتونی دادخواست طلاق تو بدی و بعد از این تو دادگاه حاضر شد ازش تست اعتیاد میگیرن و نتیجش که مثبت شد شرایط عسر و حرجت ثابت میشه و میتونی طلاقت رو میگیری ولی توجه داشته باش که گامی که داری بر میداری شکی توش نباشه و طرف واقعا معتاد باشه و گرنه شاید یکم کارت سخت شه پس با یک وکیل طلاق در مشهد مشورت داشته باش که راه رو درست بری.

همسرم منو نمیتونه حامله کنه و کلا عقیمه منم عاشق بچه ام میخوام بچه دار شم راهی است که ازش طلاق بگیرم و با یک فرد بارور ازدواج کنم؟

خب یکی از اهداف ازدواج تولید مثل است و اگه مشکل باردار شدن از طرف یکی از طرفین باشد اون طرف دیگه بر اساس قانون مدنی میتونه حق طلاقشو بگیره یا طرف رو بدون مشقت طلاق بده و این نکته رو توجه کنین که اگه این موارد ناباروری که عناوین خاصی در قانون دارد مثل( عنن مرد ، خصا ) و یا ناباروری زن اگه قبل از ازدواج هم وجود داشته و به علت عدم آگاهی عقد صورت گرفته این از موارد فسخ نکاح است ولی اگه غیر از این باشد شخص باید طلاق دهد.

شوهرم آلتش کوچیکه و توان جنسی نداره و تاخیری این ها هم جواب نداده کلا زود انزاله من خودمم نیاز جنسی دارم که باید بر طرف شه تو رو خدا راهنماییم کنید ؟

یکی از بنیادین ترین نیاز های انسان که آدم میتونه با ازدواج حلش کنه خب مسلما سکس و نیاز جنسی آدمه که قطعا باید با ازدواج برطرفش کرد و گرنه اگه طغیان کنه منشا هر جرم و فساد دیگه میشه پس خیلی مهمه که این اختلاف رو چطور باید تو ازدواج حل کرد و نصف پرونده های دادگاه همین قضیه است ببین خواهرم شما برای اینکه اساس زندگی زناشویی تو حفظ کنی بهتره اول به یک پزشک خوب مراجعه کنی و بالاخره یک راه درمان براش پیدا کنی و اگه خودش نخواست باید از طریق قانون مجبورش کنی اگر کلا سرد بود و توان جنسی اش حل نشد بعد به طلاق فکر کنی خیلی هام هم تو این مورد داخواست ندادن خجالت کشیدن باید گفت که نباید بترسی و اصلا هم خجالت نداره ما یک وکیلی بهت معرفی میکنیم که راز داره و با جان و دل برات کار میکنه.

 برای کار طلاق از طرف زن باید چه مراحلی رو پشت سر گذاشت؟

بببن دوست عزیز طلاق بهترین راه حل نیست ولی آخرین راه حل است پس قبلش حتما با بزرگان فامیل مشورت داشته باشین من هیچکی رو به طلاق گرفتن توصیه نمیکنم و تا جایی که جا داره میگم طلاق نگیر و با شرایط بساز ولی برای طلاق گرفتن این کار هارو انجام بده.

گام اول:

خواهر عزیز اولین و مهم ترین کار برای شما مشاوره با یک وکیل خوب طلاق است که بهت بگه چه مدارکی برای طلاقت نیاز است و چه اسنادی رو باید جمع آوری کنی که روند ثبت آن و ارسال دادخواستت به دادگاه با موفقیت باشد.

گام دوم:

دومین کار تو این زمینه رفتن به دفاتر پیشخوان قضایی و ثبت دادخواست طلاق است و بعد از ثبت باید منتظر جلسه ای که دادگاه برات تعیین میکنه و تو سامانه ثنا بهت ابلاغ میکنن باشی و ابلاغیه برای حضور شوهرت هم براش تو سامانه ثنا خودش ارسال میکنن اگه حضور هم پیدا نکرد بازم طوری نیستش و به پرونده ات رسیدگی میشه.

گام سوم:

باید شرایط حادی که بتونه غیر قابل تحمل بودن زندگی رو که در ماده 1130 قانون مدنی اومده مثل ترک زندگی ، اعتیاد ، ندادن خرجی ، کتک خوردن  را با استشهادیه در و همسایه ثابت کنی و آن را در حضور دادگاه صورت جلسه کنی و به وکیلت بدی که به دادگاه ارائه کنه.

گام چهارم:

تو این مدت با وکیلت در هر زمان مشاوره داشته باش و خواهشا بی گدار به آب نزن در روز جلسه بزار وکیلت حضور پیدا کنه چون جلسه اول خیلی مهمه و در تصمیم گیری قاضی پرونده اثر گذاره و بعد از اون مواعد اعتراض برای هر کسی که محکوم بشه قانون در نظر گرفته که با وجود یه وکیل خوب نمیخواد نگران اینا هاش باشی.

میخوام از همسرم طلاق توافقی بگیریم راه شو نشونم بدید؟

راهش تو چند خطه برات میگم خوب گوش بده

گام اول :اگه میخوای طلاق توافقی بگیری باید بر سر مهریه ، نفقه ، حضانت ، و حقوق مالیت با همسرت توافق مکتوب داشته باشی و اگه بتونی وکیل خوب بگیری میتونی در ظرف یه ماه از هم جدا بشین.

 گام دوم :شما باید اول جلسات مشاوره ای روان کاوانه رو که به صورت اجباری تعیین میشه را در 5 جلسه بگذرانید.

 گام سوم:در گام بعدی باید دادخواست طلاق توافقی خودتو در دفتر پیشخوان قضایی ثبت کنی و زمان جلستون رو تو سامانه ثنا بهت اعلام میکنن و جلسه که تشکیل بشه باید خواسته خود تون رو مطرح کنین میتونی هم از شوهرت وکالت بگیری به تنهایی انجامش بدی خلاصه اینکه اگه وکیل طلاق در مشهد داشته باشی کارت خیلی سریع تر و اثر بخش تر دنبال میشه.

دوستون دارم و خدمت به شما افتخار ماست.

مخلصتون جواهری

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل طلاق در مشهد

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود