وکیل کلاهبرداری در تبریز

وکیل کلاهبرداری در تبریز

بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز در سامانه وکیل نوین توانست به من کمک کنه که خیلی زود مبلغ هنگفتی را که ازم کلاهبرداری کرده بودند، پس بگیرم. شما هم اگر به وکیل کلاهبرداری در تبریز نیاز داشتید، می‌توانید با بهترین وکیل کلاهبرداری در سامانه وکیل نوین ارتباط برقرار کنید.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل کلاهبرداری در تبریز

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

انتخاب بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز:

برای انتخاب بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز، می توانید از روش های زیر اقدام کنید:

توصیه دوستان و آشنایان

جستجوی آنلاین

مراجعه به کانون وکلای دادگستری

در ادامه، برخی از نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز را به اختصار بیان می کنیم:

1.سابقه و تجربه وکیل

2.تخصص وکیل

3.مهارت های ارتباطی وکیل

4.هزینه وکیل

وکیل کلاهبرداری در تبریز:

وکیل کلاهبرداری به وکیلی گفته می شود که نسبت به کلیه قوانین و مقررات کیفری ایران علی الخصوص قانون مربوط به جرم کلاهبرداری آگاهی و تخصص کامل دارد و می تواند با استفاده از بهترین راهکارهای قانونی از حقوق موکل خویش دفاع نماید.

در راستای جرم کلاهبرداری موسسه حقوقی بین‌المللی راه امید بر آن شد که وکیل متخصص در زمینه کلاهبرداری را شناسایی کرده و به شما عزیزی که درگیر پرونده کلاهبرداری هستید معرفی نماید. سامانه وکیل نوین در تبریز با داشتن وکلای متخصص در این حوزه به صورت کاملا تخصصی در تبریز در حال فعالیت می‌باشد.

در سامانه وکیل نوین تیمی از کارشناسان متعهد و همچنین تیم CRM (تیم پشتیبانی موکلین) پشتیبان موکلین عزیز می‌باشند به طوری که بعد از معرفی وکیل توسط کارشناسان ، تیم  CRMبا موکل محترم تماس می‌گیرند و پیگیر روند کار وکیل خواهند بود و چنانچه موکلی بنا به هر دلیلی از وکیل خود ناراضی باشد پرونده به وکیل دیگری ارجاع داده می‌شود. جالبه بدونین که سامانه وکیل نوین در همین مقاله لیستی از بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز رو برای شما عزیزان آماده کرده تا با تنها یک کلیک وکیل دلخواهتون رو پیدا کنید. پس با ما همراه باشید.

وکیل کلاهبرداری در تبریز     وکیل محمد حسن طالعی  وکیل کلاهبرداری در تبریز               وکیل علیرضا دانشی
تخصص:  کلاهبرداری تخصص:  کلاهبرداری
شماره تماس:  09141166988 شماره تماس:  09144892734
آدرس: خیابان اذربایجان مابین اخونی بهارساختمان اذربایجان طبقه3 واحد10 آدرس: ولیعصر خیابان قانون بالاتر از دادگستری مجتمع وکلای دادگستری طبقه 6 دانشی
وکیل کلاهبرداری در تبریز      وکیل توحید سلامتی فرد وکیل کلاهبرداری در تبریز             وکیل سینا مهدوی
تخصص:  کلاهبرداری تخصص:  کلاهبرداری
شماره تماس:  09144796125 شماره تماس:  09399418663
آدرس: چایکنار-روبروی بیمه تامین اجتماعی-نبش کوی فرزامی-پلاک30-ط2 آدرس: چهارراه آبرسان ساختمان اسکان 1 طبقه 4 دفتر وکالت آقای نیکنام
وکیل کلاهبرداری در تبریز              وکیل ناصر همتی وکیل کلاهبرداری در تبریز            وکیل افشین عبدی
تخصص:  کلاهبرداری تخصص:  کلاهبرداری
شماره تماس:  09142347994 شماره تماس:  09144182921
آدرس: نصف راه (میدان جهاد) برج مهدیه طبقه5 آدرس: چهارراه منصور ساختمان حریر 4
وکیل کلاهبرداری در تبریز          وکیل محمد زاد علی وکیل کلاهبرداری در تبریز               وکیل فقوری
تخصص:  کلاهبرداری تخصص:  کلاهبرداری
شماره تماس:  09148667068 شماره تماس:  09143128461
آدرس: مابین میدان ساعت و چهارراه منصور. ساختمان افرا.طبقه سوم آدرس: بعد از چهار راه حافظ نرسیده به ارتش.جنب پارک جدید باغشمال

جرم کلاهبرداری در تبریز:

کلاهبرداری به معنای استفاده از وسایل متقلبانه برای فریب مردم و به دست آوردن اموال آن‌ها است. بنابراین، از هر وسیله‌ی متقلبانه‌ای که در این راه استفاده شود مثل اینکه کلاهبردار مدیر کارخونه است و یا یک مقام مهم دولتی است و … و باعث فریب خوردن اشخاص شود و اموال آن‌ها را از چنگشان در بیاورد، کلاهبرداری محسوب می‌شود. منتها تفاوتی که وجود دارد این است که اگر کلاهبردار دارای پست و مقام دولتی باشد و از مقام خود سوءاستفاده و کلاهبرداری کند، مجازاتش شدیدتر می‌شود. به این ترتیب،

مجازات کلاهبرداری از قرار زیر است:

  • اگر کلاهبرداری ساده باشد یعنی کلاهبردار از پست و مقام دولتی خود سوءاستفاده نکرده باشد، مجازات آن «حبس از ۱ تا ۷ سال و جزای نقدی معادل مال برده شده و رد اصل مال به صاحب آن» است.
  • اگر کلاهبرداری مشدد باشد یعنی کلاهبردار کارمند دولت باشد و از مقام خود سوءاستفاده کرده باشد، مجازات آن «حبس از ۲ تا ۱۰ سال و جزای نقدی معادل مال برده شده و رد اصل مال به صاحب آن و انفصال از خدمات دولتی به نحو دائم» است
  • وکیل-متخصص-کلاهبرداری-در-تبریز

 

جرائم در حکم کلاهبرداری در تبریز:

برخی جرایم هستند که در قوانین مختلف قانون‌گذار آن‌ها را در حکم کلاهبرداری آورده است. اثر اینکه جرایم زیر در حکم کلاهبرداری دانسته شده‌اند، این است که جرمی غیرقابل گذشت محسوب می‌شوند و رضایت شاکی فقط منجر به تخفیف  در ادامه به این قوانین پرداخته می‌شود:

۱)قانون مجازات اشخاصی که برای بردن مال غیر، تبانی می‌نمایند (مصوب ۳/ ۵/ ۱۳۰۷)   

۲) قانون مجازات راجع به انتقال مال غیر در تبریز(مصوب ۵/ ۱/ ۱۳۰۸)

۳)قانون مجازات اشخاصی که مال دیگری را به‌ عوض مال خود معرفی می‌نمایند (مصوب ۳۱/ ۲/ ۱۳۰۸)

۴) قانون تصدیق انحصار وراثت (مصوب ۱۴/ ۷/ ۱۳۰۹)

۵) قانون ثبت اسناد و املاک کشور

۶) قانون‏ وکالت‏ (مصوب ۲۵/ ۱۱/ ۱۳۱۵)

۷) لایحه‌ی قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت (مصوب ۲۴/ ۱۲/ ۱۳۴۷)

۸)قانون نحوه‌ی اجرای اصل ۴۹ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران (مصوب ۱۷/ ۵/ ۱۳۶۳)

۹)قانون تعطیل مؤسسات و واحدهای آموزشی و تحقیقاتی و فرهنگی که بدون اخذ مجوز قانونی دائر شده و یا می‌شود (مصوب ۱۵/ ۱۰/ ۱۳۷۲)

۱۰)قانون راجع‌ به ترجمه‌ اظهارات و اسناد در محاکم و دفاتر رسمی (مصوب ۲۹/ ۴/ ۷۶)

۱۱)قانون تأسیس بیمه‌ی مرکزی ایران و بیمه‌گری (مصوب ۳۰/ ۳/ ۱۳۵۰)

۱۲)قانون بیمه‌ اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث (مصوب ۲۰/ ۲/ ۱۳۹۵)

 

وکیل-متخصص-کلاهبرداری-در-تبریز

روش و مراحل شکایت از جرم کلاهبرداری

چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد وکیل کلاهبرداری در تبریز اینجا کلیک کنید

رسیدگی در دادسرا:

این شکایت پس از ثبت شکواییه کلاهبرداری توسط زیان‌دیده (شاکی)، توسط معاونت ارجاع به یکی از شعب بازپرسی دادسرا ارسال می‌شود. دفتردار پس از وصول شکواییه آن را ثبت و پرونده را نزد بازپرس پرونده ارسال می‌کند.

بازپرس پرونده نیز پس از بررسی محتویات شکایت طرح شده، دستور احضار دو طرف دعوای کیفری کلاهبرداری را به دفتردار خود می‌دهد. در ادامه احضاریه توسط مدیر دفتر شعبه بازپرسی تنظیم و برای دو طرف ارسال می‌شود.

هر دو طرف دعوای کیفری کلاهبرداری، روز رسیدگی در شعبه بازپرسی حضور می‌یابند و زیان‌دیده پرونده شکایت مندرج در شکواییه خود را دوباره مطرح می‌کند. متهم پرونده (کلاهبردار) نیز در دفاع ممکن است ایراداتی را به شاهد وارد کند.

که در این صورت دادگاه باید به این ایرادات رسیدگی نماید. پس از بررسی مدارک اولیه توسط بازپرس که در این راه ممکن است از آگاهی یا کلانتری بسته به اهمیت موضوع کمک گرفته شود، ممکن است قرار بازداشت موقت تا صدور حکم برای متهم به آدم ربایی صادر شود.

رسیدگی در دادگاه:

جرم کلاهبرداری در صورت طرح در دادگاه، طرفین دعوا هر دو باید اقدام به اخذ وکیل نمایند. برای پرونده‌های کیفری، اخذ وکیل الزامی است و در صورتی که متهم تمکن مالی نداشته باشد، دادگاه برای او وکیل تسخیری استخدام می‌کند.
ممکن است زیان‌دیده از قرار صادره به دادگاه کیفری شکایت می‌کند. با ارسال پرونده به مجتمع قضایی، پرونده از سوی معاونت ارجاع به یکی از شعب دادگاه‌های کیفری ارسال می‌شود. قاضی دادگاه کیفری نیز پرونده را مطالعه می‌کند و دستور تعیین وقت جلسه رسیدگی می‌دهد.

زمان رسیدگی، به هردو طرف در قالب یک اخطاریه ارسال می‌شود. در روز جلسه رسیدگی، طرفین در جلسه رسیدگی دادگاه حاضر می‌شوند. شاکی، دلایل خود را ارائه می کند و در قابل متهم نیز دفاعیات خود را اظهار می‌دارد.

قاضی ضمن شنیدن به اظهارات دو طرف و بررسی مدارک و دفاعیات دو طرف تصمیم لازم را می‌گیرد. اینکه مدارکی که ارائه می‌کند تا چه اندازه معتبر باشد، به رای و نظر قاضی بستگی دارد. در نهایت، ممکن است قاضی قرار صادره در دادسرا را استوار بداند یا اینکه آن را رد نماید.

وکیل کلاهبرداری برای اثبات جرم چگونه عمل می کند؟

1.بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز ابتدا به صحبت های موکل خود و شرح ماجرا با دقت گوش داده و تمام نکات مهم و جزئیات مورد نیاز برای رسیدگی پرونده را استخراج می کند.

2.سپس پرونده را مورد مطالعه قرار داده و کلیه مدارک و مستندات را بررسی می کند.

3.وکیل کلاهبرداری بعد از کسب اطلاعات مورد نیاز ، بهترین راه حل قانونی برای پیگیری پرونده را انتخاب می کند . با توجه به شیوه های مختلفی که برای اینن جرم وجود دارد وکلا نیز از روش های متفاوتی برای دستیابیبه نتیجه و احقاق حقوق موکلین استفاده می کنند

4.بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز اقدامات لازم برای طرح دعوا و تنظیم شکوائیه را انجام داده و با ضممیه مدارک و مستندات /آن را به مرجع قضایی مربوطه ارائه می دهد.

5.در مرحله آخر وکیل کیفری به نمایندگی از جانب موکل خود در دادگاه حضور پیدا کرده و با استناد به قوانین برای دستیابی به نتیجه از حقوق موکل خود دفاع می کند.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل کلاهبرداری در تبریز

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود