وکیل آشنا به جرایم پزشکی

دادسرای ویژه رسیدگی به جرایم پزشکی که مردم می توانند برای رسیدگی به مشکلات و پرونده‌های قضایی خود در رابطه با قصور و تخلفات پزشکی در هر سطحی به آنجا مراجعه کنند و از این طریق می توانند دیه، و خسارات واردشده را مطالبه کرده و اگر پزشک مرتکب قصور شده باشدمجازات او را هم از دادگاه بخواهند.شورای حل اختلاف (ویژه امور بهداشت) که رسیدگی و حل و فصل اختلافات اعضای جامعه پزشکی با یکدیگر و همچنین اختلافات جامعه پزشکی با سایر اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی در صورتیکه مبلغ خواسته یا محکوم به کمتر از ۲۰میلیون تومان باشد و یا در صورتیکه هر دوطرف در خصوص ارجاع پرونده به شورا توافق داشته باشند ،در صلاحیت آن می باشد.سازمان نظام پزشکی که تخلفات اداری و انتظامی پزشکان را مورد رسیدگی قرار می دهد و نتیجه آن برخورد انتظامی با پزشک خواهد بود که طیف وسیعی از اقدامات از توبیخ کتبی تا لغو پروانه طبابت به شکل دائمی را در بر می گیرد.لازم به ذکر است در تمامی این موارد آنچه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است نظریه پزشکی قانونی است و مبنای اکثر احکام صادره این نظریه کارشناسی می باشد. 
وکیل نوین با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است ، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی میگردد .در حین روند پرونده به پیگیری های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظر سنجی هایی صورت میپذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض میگردد ، این امر باعث میشود علاوه بر بالا بردن تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد .
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
فسخ معامله | در چه صورت معامله فسخ می شود | وکیل ملک
خواندن

8 دیدگاه

 • انسی
  انسی

  سلام دماغمو عمل کردم ولی از قبل بد تر شد و طی ششماهرفت و آمد به مطب دکتر جراحم هیچ تغییری ایجاد نشد . چجوری میتونم ازش شکایت کنم؟ آیا بعد از این همه مدت تاثیری داره؟

  • سمیه راد کارشناس حقوقی
   سمیه راد کارشناس حقوقی

   بله شما میتوانید از پزشکتون برای قصور پزشکی شکایت کنید.

 • صبوری
  صبوری

  سلام همسر بنده به علت سهل انگاری پزشک جراح که بعد از جراحی نگفته بریم شیمی درمانی همسر بنده فوت شد و خود پزشک هم اعلام کرده که فراموش کرده بگه برای شیمی درمانی ..الان من میتونم از این دکتر بی مسئولیت شکایت کنم؟

  • سمیه راد کارشناس حقوقی
   سمیه راد کارشناس حقوقی

   سلام وقت بخیر بله شما میتونین از پزشک مربوطه به جرم تقصیر پزشکی شکایت کنید.

 • نعیمی
  نعیمی

  ممنونم بخاطر وکیل خوبی که معرفی کردین.خیلی عالی بود

 • حمیدی
  حمیدی

  hmydydhwalfqar@gmail.com

 • حمیدی
  حمیدی

  وکیل برای قصور پزشک زنان و زایمان سراغ ندارید ک کارش خوب باشه

  • کارشناس حقوقی ماریا رضایی
   کارشناس حقوقی ماریا رضایی

   سلام دوست عزیز
   ساکن کدوم شهرین تا وکیل متخصص رو بهتون معرفی کنم ؟

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری ستاره زده شده اند *