وکیل خانواده در گرگان + مشاوره تلفنی

وکیل خانواده در گرگان 

سلام دارم خدمت دوستان گرگانی . امروز میخوایم باهم در مورد یکی از مسائل مهم و چالش بر انگیز جامعه یعنی طلاق صحبت کنی و به معرفی وکیل خانوده در گرگان بپردازیم.
فرایند طلاق به اون اسونی که فکر میکنید نیست و مراحله طولانی و خسته کتتده ای داره که وجود یک وکیل در کنار شما بهتون کمک میکنه از این مراحل گذر کنید،برای شما دوستان گرگانی وکیل خانواده در گرگان همون وکیله.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل خانواده در گرگان

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

اگه دنبال یک وکیل خوب برای پرونده های خانواده هستی باید بگم که سامانه وکیل نوین وکلایی متخصص و با تجربه ای رو در اختیار داره که هر کدوم در زمینه های مختلف و در تخصص خود پرونده هایی رو با موضوعات مختلف قبول میکنند. در موضوع خانواده که اکثر پرونده ها در زمینه : طلاق , طلاق توافقی, طلاق یک طرفه , فسخ نکاح , مطالبه مهریه و نفقه و اجرت المثل هستند،وکیل خانواده در گرگان میتونه در کنار شما باشه. 

 وکیل خانواده در گرگان که سامانه وکیل نوین به شما معرفی میکنه با تخصص در زمینه تنظیم دادخواست و لایحه نویسی،رعایت شرایط و ضوابط قانونی در شکل رسیدگی،طی کردن مراحل شروع به کار،جمع آوری دلایل قانونی برای کسب نتیجه پیگیری های خود را به شیوه درست ارائه میکند.

 نقش وکیل خانواده در پرونده های طلاق:

طلاق به انجام عمل حقوقی در زندگی زناشویی گفته میشود که به معنی پایان بخشیدن به رابطه زوجیت بین زن و مرد است. که سه نوع را شامل میشود.

1 طلاق یکطرفه مرد

2-طلاق یک طرفه به درخواست زن

3- طلاق توافقی

4-مطالبه مهریه از طرف خانوم.(همچنین وکیل خانواده در گرگان میتواند از اقا در دادگاه مهریه دفاع بکند)

5_مطالبه نفقه جاری و معوقه از طرف خانم و دفاع از اقا در جلسه دادگاه نفقه در مقابل خانم

6_حضانت  

طلاق از طرف مرد:

طلاق بر اساس قانون حق مسلم مرد است. و مرد در هر موقع میتواند با رجوع به دادگاه و پس از مشخص کردن نحوه پرداخت حق و حقوقات قانونی زن حکم گواهی عدم سازش را بگیرد. و این طلاق رو در قانون طلاق رجعی میگن که مرد در مدت سه ماه عده نگه داشتن زن ، میتواند مجددا به او رجوع کند بدون اینکه دوباره خطبه ای خوانده شود

و در مدت سه ماه زن در منزل شوهر اقامت دارد نفقه او بر عهده مرد است و در این زمان هر یک از طرفین که فوت نماید ورثه دیگری به شمار می آید شما برادران گرگانی در صورتی که تصمیم داشتید همسر خود را طلاق دهید میتوانید با سپردن پرونده تان به وکیل خانواده در گرگان با خاطری آسوده و مطمئن منتظر اعلام نتیجه حکم پرونده باشید.

طلاق از طرف زن:

سخت ترین نوع طلاقی که میشود در قانون داشته باشیم و دادگاه ها خانواده به راحتی حکم طلاق نمیدهند طلاقی است که زن آن را درخواست کند. اما مرد طلاق ندهد چون با توجه به اینکه حق طلاق با مرد است. طلاق زن نیاز به شرایط ویژه ای است

که زن باید غیرقابل تحمل بودن(عسر و حرج) زندگی خود را برای دادگاه ثابت نماید.پس با توجه به اینکه طلاق زن نیاز به دلیل قرص و محکم میخواهد تا نتیجه بخش شود اتخاذ و همراهی وکیل خانواده در گرگان بسیار تعیین کننده و حیاتی است.

نمونه شرایط عسر و حرجی که ماده 1130 قانون مدنی به آن اشاره داشته شامل شرایط زیر است:

1- شوهر به مواد مخدر معتاد باشد.به گونه ای که این اعتیاد فاحش و موجب اختلال در نظم زندگی شود.

2- شوهر شش ماه متوالی یا نه ماه به صورت نامرتب نفقه و خرجی عرفی زن را ندهد.به این شرط که زن تمکین کرده باشد.

_یک نکته از وکیل خانواده در گرگان:نفقه مبلغی است که مرد باید ماهانه برای مخارج زندگی و شخصی زن به او پرداخت کند و این نفقه در گرو تمکین (عام یا خاص)زن از مرد است.برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نفقه اینجا را کلیک کنید.

3-شوهر بیماری صعب العلاج داشته باشد.

4- شوهر نتواند زن خود را حامله کند.

5- شوهر زندگی مشترک را ترک کند.

6- شوهر ازدواج بدون اجازه همسر اول ازدواج دوم کند یا اینکه به همسر خود خیانت نماید.

7- زن در خانه شوهر خود به دلیل سوء آداب معاشرت مرد امنیت جانی نداشته باشد.

8- شوهر رابطه جنسی با توجه به نیاز زن برقرار نکند.

9-شوهر به حبس قطعی بالای 5 سال محکوم شود.

طلاق به در خواست زن از جمله طلاق های بائن است که در مدت عده زن . مرد به هیچ عنوان مانند طلاق رجعی نمیتواند به همسر خود رجوع نماید.

طلاق توافقی در گرگان:

طلاق توافقی که معمولا دو نوع خلع و مبارات را دارد. که طلاقی است که زن و شوهر طاقت دیدن همدیگر را ندارند.و حاضرند هر طور که شده از هم جداشوند. البته در طلاق خلع نسبت به مبارات درجه کراهت زن از مرد بیشتر است.در طلاق توافقی زن حاضر است با بخشش کل یا جزء مهریه خود رضایت همسر خود را برای طلاق دادن جلب نماید.

و البته در این نوع طلاق برای اینکه زن و مرد زودتر به نتیجه برسند باید بر سر همه مسائل مالی زن . حضانت فرزندان . مشخص کردن تکلیف جهیزیه توافق نمایند. شما با اعطای وکالت و سپردن پرونده طلاق توافقی خود به وکیل خانواده در گرگان بدون نیاز به حضور مستقیم در دادگاه به آن چه که میخواهید می توانید دست پیدا کنید.

طلاق-توافقی-در-گرگان

شرایط گرفتن طلاق توافقی در گرگان :

شما برای مدارک لازم برای گرفتن گواهی عدم سازش طلاق توافقی میتوانید با اعطای وکالت هردو (زن و مرد) به وکیل خانواده در گرگان و گزارش نامه مکتوب از توافقات عملی زناشویی خود برای وکیل به همراه کپی شناسنامه و کارت ملی خود و کپی عقد نامه خود و برگه تست عدم بارداری خانم با سرعت تمام و کمترین هزینه به نتیجه برسید.

 نقش وکیل خانواده در پرونده مهریه:

مهریه مالی مقدر و تعیین شده در سند ازدواج است. که بعد از عقد. زن مالک آن میشود و در هر زمان بعد از عقد میتواند آن را به اجرا در بیاورد و از لحظه عقد به مالکیت زوجه در می آید و این مهریه میتواند هر چیزی که منفعت مالی را داشته باشد تعیین شود ممکن است یک زمین و مسکن یا خودرو یا طلا و سکه باشد در زمینه مطالبه مهریه ما بهترین وکیل خانواده در گرگان را به شما معرفی می کنیم.

انواع مهریه:

1-مهر قراردادی یا مهر المسمی : مهری است که در سند ازدواج تعیین میشود.و به مقدار مشخص قابل تعیین در این نوع از مهر اگر مرد با زن خود به هیچ عنوان نزدیکی نکرده باشد( نه از عقب و نه از جلو)  زن باید دادخواست نصف مهریه را بدهد.

2-مهر المثل : اگر در عقد ازدواج مهریه تعیین نشده باشد. و بعد از ازدواج زن مورد استفاده جنسی از هر طریق ولو یک مرتبه قرار بگیرد. زن استحقاق مهری را دارد که معادل ارزش زن از لحاظ باکره بودن ، زیبایی ، اصالت و سطح خانودگی ، سواد و تحصیلات زن معین می شود.

3-مهر المتعه : اگر در سند نکاحیه هیچ نوع مهری تعیین نشده باشد و آقا در طول زندگی با زوجه خود هیچ رابطه جنسی برقرار نکرده باشد خانم در این حالت استحقاق مهر المتعه را دارد که در این صورت تعیین شدن مهریه بر اساس توانایی مادی آقاست.

مطالبه مهریه از دادگاه به چه صورت است؟

سند ازدواج اگر هنوز رسمی نشده باشد و زن بخواهد قبل از ثبت آن در دفتر خانه آن را به اجرا بگذارد. باید از طریق دادگاه اقامه دعوا نماید مهریه به هر میزانی و مقداری که باشد چه در ازدواج دائم و چه در ازدواج موقت از طریق دادگاه قابل مطالبه است.و این رو عرض نمایم که مطالبه مهریه ای که بالای بیست میلیون تومان باشد.در دادگاه خانواده رسیدگی می شود و اگر میزان آن بیست میلیون یا زیر آن باشد در شورای حل اختلاف باید مطرح شود.

یک نکته از وکیل خانواده در گرگان :<)(به طورکلی تمامی دعاوی حقوقی زیر 20 میلیون تومان در ابتدا در شورای حل اختلاف بررسی میشود)(>:

اینکه یک وکیل خانواده در گرگان به خوبی ضوابط مربوط به مهریه را میداند. به عنوان مثال میداند که مهریه بر عکس نفقه احتیاج به تمکین زن ندارد و در هر صورت قابل مطالبه است.و برای تضمین حقوق موکل خود دست به هر راه و اقدام قانونی مثل تامین خواسته برای توقیف اموال (در صورت داشتن) مدیون که آقا باشن را از طریق دادخواست مجزا درخواست میکند. که در مرحله اجرای حکم با سرعت و اثربخشی بیشتری پرونده دنبال شود.

درخواست مهریه از طریق اجرای ثبت چگونه است؟

با توجه به رسمی بودن سند ازدواج در دفتر خانه ها درخواست مهریه از طریق اجرای ثبت بسیار راحت تر انجام  میشود.باشد و بدین گونه است که وکیل خانواده در گرگان پس از تقدیم درخواست به دفترخانه ای که ازدواج انجام گرفته.و با هماهنگی سردفتر دار .

درخواست اجرائیه را به ادراه ثبت گرگان برای صدور اجرائیه ارسال مینماید. و  بعد از آن اداره ثبت آقا را از  متن اجرائیه آگاه مینماید که از مورخه ابلاغیه . مرد مکلف است در مدت 10 روز دین را پرداخت نماید یا طریقه آن را با معرفی مالی که بتواند از محل آن مهریه وصول شود مشخص نماید.

نقش وکیل در پرونده حضانت در گرگان:

حضانت و سرپرستی فرزندان بر عهده پدر و مادر است. و قانون بیشتر پرورش جسمی و تربیتی را به آن ها واگذار کرده. و برای آن محدودیت سنی گذاشته که برای مادر تا هفت سال و برای پدر پس از هفت سالگی تا سن بلوغ است.و برای کسی که حضانت نوبتش نشده یا حضانت او تمام شده حق ملاقات در نظر گرفته اما نکته اینجاست که در بعضی اوقات قانون گذار با توجه به ماده 1173 قانون مدنی به جهت مصلحت کودک حق حضانت را از کسی سلب میکند.

مثل کسی که اشتهار به فساد دارد یا تعادل روانی ندارد. انحطاط اخلاقی دارد. معتاد است . به صورت غیر متعارف کودک را تنبیه بدنی میکند و در این حالت ها ممکن است که امنیت کودک به خطر افتد یا بر عکس با توجه به اینکه حضانت هم حق و هم تکلیف برای ابوین است دیگری از قبول مسئولیت سرپرستی فرزند خود خودداری میکند.

در اینجا باید با وکیل خانواده در گرگان برای به نتیجه رسیدن پرونده خود مشورت داشته باشید.چون او بهترین کسی است که میتواند دلایل صلاحیت داشتن پدرو مادر را و الزام آنها برای مسئولیت پذیری آنها به تکلیف حضانت به دادگاه ارائه دهد.

وکیل خانواده در گرگاننقش وکیل خانواده در پرونده های جهیزیه:

دعوایی که بر سر جهیزیه به دادگاه ارائه میشود.مربوط به استرداد اموال و اثاث البیتی است.که زن و شوهر به خانه می آورند و در این مورد اگر زن و یا مرد سیاهه یا سند تعلق اموال را داشته باشند.آن کسی از استرداد وسایل زندگی خودداری کرده با حکم دادگاه که بیشتر از دو ماه طول نمی کشد محکوم میشود.

البته اگر سیاهه موجود نباشد اثبات آن از طریق دیگر میسر است. و این پرونده ها توسط وکیل خانواده در گرگان موثر تر دنبال میشود البته قبل از تقدیم دادخواست به دادگاه خانواده یا شورای حل اختلاف ارسال اظهار نامه رسمی لازم و دعوا استرداد جهیزیه را محکم تر پیش میبرد.

مزایای داشتن وکیل خانواده در گرگان:

باید توجه داشت که انجام مراحل رسیدگی به پرونده های خانواده به همراه وکیل الزامی نیست.اما به همراه داشتن وکیل و بودنش در کنار شما امتیازات خوبی دارد که اول از همه تسکین خاطر شما عزیزان است که با اعتماد به سامانه وکیل نوین و دریافت یک وکیل پخته و با تجربه در زمینه پرونده های خانواده حس اعتماد به نفس شما را در کسب نتایج مطمئن بالا میبرد و میتوانیم از دیگر امتیازات اخذ وکیل خانواده در گرگان سرعت در جریان پرونده . جلوگیری از درگیری های احتمالی زوجین و عدم حضور موکلین که ممکن است منجر به کارشکنی شود اشاره کرد.

کیفیت انجام کار با وکیل و اثر بخش شدن پرونده و حفظ حقوق موکل و برقراری مصلحت موکلین در احکام اینگونه پرونده هاست.و عمدتا زوجین در پرونده های خانواده که بدون حضور خود در دادگاه انجام می دهند. از روحیه منفی که در دادگاه وجود دارد خود را آزاد میکنند و آن را به کسی میسپارند که استاد این جریانات است که میتواند با روحیه قوی و دانش و تخصص لازم خیلی سریع احقاق حقوق را طبق قانون درخواست نماید.پس چه کسی بهتر از وکیل خانواده در گرگان ه مورد اعتماد سامانه وکیل نوین هست ؟؟؟

در ضمن یک وکیل کارش را طوری انجام میدهد که پرونده دعوا خانواده با قرار رد دعوا مواجه نشود خیلی ها پرونده دادگستری خود را بدون وکیل شروع میکنند.معمولا به دلیل عدم آگاهی و رعایت نکردن نکات دادخواست دعوا ان ها رد میشود و این یعنی هدررفتن هزینه و اتلاف وقت اما وکیل بدون اشتباه و با دقت در پرونده و اصولی برخورد کردن از این مباحث جلوگیری میکند.

وکیل نوین سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور 

وکیل نوین با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است ، با تماس و مراجعه هر فرد به وکیل خانواده در گرگان بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی میگردد ,بدین منظور می توانید برای ارتباط با وکیل خانواده در گرگان بر روی درخواست مشاوره تخصصی کلیک کنید.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل خانواده در گرگان

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

یک دیدگاه

    • اکبر اکبری

    • 3 سال قبل

    یک کامنت تست است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود