وکیل متخصص نفقه در مشهد

وکیل-متخصص-نفقه-در-مشهد

فهرست مطالب مقاله

وکیل متخصص نفقه در مشهد

 

آدرس وکیل متخصص نفقه در مشهد : مشهد، قاسم آباد بلوار شاهد ، شاهد 33 برج ایلما ورودی اداری طبقه چهار واحد 401

وکیل متخصص نفقه در مشهد

همسر سابق من محکوم به پرداخت نفقه ماهیانه برای فرزند است ولی با وجود صدور اجرائیه و مراجعه مکرر و ارسال اخطاریه تا کنون نتوانسته‌ام مبلغ نفقه را از وی دریافت کنم. به‌ جز یکبار آنهم با برگه جلب و در دادگاه. با توجه به اینکه هیچ پرداختی بابت نفقه نداشته، آیا راهی هست که او راملزم به پرداخت درست و به موقع نفقه کند؟ و آیا در این موارد نباید مقدار نفقه از حقوقش کسر گردد؟ قاضی اجرای احکام می گوید چون مبلغ باید ماهانه پرداخت شود نمی‌توان دستور پرداخت از حقوق وی کرد و فقط ملبغ بدهی معوقه را می‌توان از حقوقش کسر کرد؟

براساس ماده ۶۴۲ قانون مجازات اسلامی برای ترک نفقه کیفر حبس از سه ماه و یک روز تا پنج ماه تعیین گردیده است. شما می‌توانید با مراجعه به دادسرای محل سکونتتان از وی شکایت نمائید و حکم جلب وی را بگیرید تا بتوانید مبلغ نفقه را دریافت کنید. قاضی اجرای احکام نیز صحیح گفته است لیکن شما می‌توانید در صورت عدم پرداخت نفقه در موعد مقرر از محل حقوق وی اقدام نمائید.

برای گرفتن مشاوره حضوری رایگان از بهترین وکیل مشهد اینجا کلیک کنید.

معرفی وکیل نفقه در شهر مشهد

بهره بردن از تجربیات و تخصص وکلا و مشاوران حقوقی سامانه تخصصی وکیل نوین که به تمام قوانین و مقررات تسلط دارند، همیشه برای خانواده‌ها و کسانی که مشکلات حقوقی و قانونی دارند، مفید واقع شده است.

آیا شیربها و طلاهایی که در دوران عقد برای زوجه خریداری شده است، قابل استرداد به زوج است؟ در صورت قابل استرداد بودن چنانچه زوج بابت مهریه و نفقه به زوجه بدهکار باشد می‌توان شیربها و طلاها را بابت این بدهی برداشت؟

بستگی به شرایط و نحوه بخشش آن‌ها دارد، برای مطابقت شرائط آن با مساله خودتان به ماده ۱۰۳۷ و مواد ۷۹۵ به بعد قانون مدنی مراجعه فرمایید. در صورتی که شیربها و طلاها قابل استرداد از طرف زوج باشند زوجه می‌تواند با درخواست قرار تامین نسبت به مهریه و یا نفقه گذشته از طریق دادگاه آن‌ها را توقیف کند و پس از قطعی شدن حکم، آن‌ها بابت مهریه یا نفقه طلب زوجه حساب می‌شود. معرفی وکیل نفقه در شهر شما فرم زیر ظرف کمتر از ده دقیقه با شما تماس گرفته می شود و وکیل متخصص استرداد جهیزیه را در شهر خود به شما معرفی میشود.

وکیل-متخصص-نفقه-در-مشهد

اگر زنی که خود درآمد دارد و با شوهرش زندگی می‌کند و درآمدش را در زندگی خرج کند، اگر بخواهد عدم پرداخت نفقه توسط شوهرش را در دادگاه ثابت کند چه کار باید انجام دهد؟

باید پس از طرح دادخواست مطالبه نفقه با ارائه شاهد در دادگاه ثابت کند که خرج و نفقه زندگی را از درآمد خودش تامین می‌کند و شوهرش نفقه زندگی را نمی‌پردازد.

 

وکیل نوین؛ سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

وکیل نوین با گروه وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده‌ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه‌ها برداشته است، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره‌های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی می‌گردد .در حین روند پرونده به پیگیری‌های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظرسنجی‌هایی صورت می‌پذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض می‌گردد، این امر باعث می‌شود علاوه بر تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد .

 

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل نفقه در مشهد

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

10 پاسخ

 1. سلام منچهار ماهه از همسرم جدا شدم و ایشون نفقه بچه ها رو نمیده میتونم کیفری ازش شکایت کنم و نفقه بچه هامو بگیرم؟

  1. سلام.نفقه فرزندان به عنوان نفقه اقارب محسوب میشه و تعقیب کیفری نداره

 2. شوهر من اصلا به من پول نمیده ولی خودش همه چیز برام تهیه میکنه من میتونم فقط برای نفقه اقدام کنم یا حتما باید درخواست طلاق بدم بعد برای نفقه اقدام کنم؟ نمیخوام طلاق بگیرم

  1. سلام دوست عزیز.درخواست نفقه هیچ ارتباطی به مهریه و طلاق نداره و شما میتونین کاملا مستقل فقط برای نفقه اقدام کنید.

 3. سلام پدرمن بازنشسته هست و وضعیت مالیه مناسبی هم داره الان میگه من باید بهش نفقه بدم .واقعا همینطوریه؟ میتونه قانونی اقدام کنه؟

  1. سلام خیر ایشون نمیتونن اقدام کنن .تنها زمانی نفقه به پدر و مادر تعلق میگیره که دچار عسر و هرجباشند و توانایی مالی نداشته باشند.

  1. سلام نفقه شامل تمام مایحتاج زندگی زوجه در حد شوئوناتش

 4. سلام. من مریض شدم.خرج بیمارستان رو بابام میده. ایا بعدا میتونه از شوهرم بگیره؟

  1. سلام . بله میتونین با ارایه فاکتور هزینه ها رو از همسرتون مطالبه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود