بهترین وکیل ملکی در رشت

 بهترین وکیل ملکی در رشت

من مهتاب میرزائیان کارشناس حقوقی وکیل نوین توضیحاتی در مورد وکیل ملکی در رشت در این مقاله خواهم داد.در این مقاله ،سعی ما براین است که بتوانید اطلاعات مفیدی را در اختیار کسانی که درگیر اختلافات ملکی و اراضی هستند، قرار دهیم یافتن یک وکیل ملکی خبره و با تجربه برای دفاع و تحقق عدالت،نیازمند تحقیق و حساسیت انتخابی است و نباید به راحتی پرونده را به هر وکیلی سپرد.

قوانین مربوط به دعاوی ملکی از گستردگی فراوانی برخوردار می باشد که تنها بهترین وکیل ملکی در رشت می تواند براین قوانین تسلط یافته و با استنادبه این قوانین مشکلات و اختلافات حقوقی مربوط به دعاوی ملکی در رشت را حل و فصل کند.بهترین وکیل ملکی در رشت با اتکا به تخصص ، علم و تجربه خود لوایح و دادخواست حرفه ای مربوط به پرونده های ملکی در رشت را تنظیم نموده و در جلسات دادگاه به نمایندگی از جانب موکل خود حضور پیداکرده و از حقوق او به بهترین نحو ممکن دفاع می کند.

 

بهترین وکیل ملکی در رشت را با لیست 10تایی بشناسید

 

وکیل آقای داریوش صالحی1)وکیل آقای داریوش صالحی

ایشان بهترین وکیل رشت پایه یک دادگستری و فارغ التحصیل دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی ارشد ، عضو کانون وکلای دادگستری استان گیلان و یکی از بهترین وکلایی که می توان تخصصی در حوزه موضوعات حقوقی ملکی و کیفری در رشت نام برد.

درپی سالهای کاری با ورود و دفاع در پرونده های مهم و مختلف موفقیت های قابل توجه تحصیل که رضایتمندی موکلین را به همراه داشته است .

و عمده تخصص و فعالیت ایشان در پرونده های ملکی همچون :اثبات  مالکیت ، خلع ید، رفع تصرف عدوانی ، فروش مال مشاع ، ارث ، تنظیم سند و نیز پرونده های کیفری :

فروش مال غیر، سرقت ، کلاهبرداری ، جعل ، تصرف عدوانی ، روابط نامشروع ، جرایم سایبری و همچنین پرونده های خانواده ، طلاق ، مهریه ، حضانت ، سرپرستی و نفقه می باشد.

شماره تماس :09129170468

 

 

وکیل خانم آزیتا حسینائی2)وکیل خانم آزیتا حسینائی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و دارای دکترای حقوق خصوصی می باشند که در شهر رشت جزء بهترین وکلا توسط مردم انتخاب شده اند. ایشان دارای سوابق ارزشمندی هستند 8 سال سابقه فعالیت به عنوان نماینده حقوقی و کارشناسی تسهیلات صندوق کار آفرینی امید و مدیر عامل پایانه صادراتی سنگ و فرآورده های معدنی و کارشناسی حقوق  و مدرس دانشگاه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت.

از خصوصیات بارز اخلاقی ایشان می توان به فن بیان قوی و بلد بودن اصول مذاکره رفتار سازمانی و ارتباط موثر انگیزه در کار و داشتن وجدان کاری

شماره تماس:09026220322

 

وکیل خانم شکوفه خرم آبادی3)وکیل خانم شکوفه خرم آبادی

ایشان  بهترین وکیل طلاق در رشت پایه یک داد گستری رشت ، فارغ التحصیل  از رشته حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد انزلی دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری از سال 1389 وکالت خود را آغاز نموده و یکی از بهترین وکلای رشت به حساب می آید.

ایشان با وکالت تخصصی در دعاوی خانواده به ویژه طلاق از طریق مراجع قضایی و اجرای ثبت با استفاده از دانش و تجربه در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده های موکلین را کسب کند.

پیگیری و همچنین باز گرداندن حقوق تضییع شده موکلین با کمترین هزینه در سریعترین زمان از خصوصیات بارز کاری ایشان است.

ایشان به عنوان بهترین وکیل رشت در زمینه خانواده و به ویژه طلاق آماده ارائه خدمات حقوقی در حوزه استان گیلانمی باشند.

شماره تماس :09123362680

ارتباط با وکی


وکیل محمد حسن فعال 

4) وکیل محمد حسن فعال ایشان بهترین وکیل رشت پایه یک دادگستری رشت، با بیش از 16 سال سابقه وکالت درخشان و موفق ، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه گیلان ، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضائیه استان گیلان،عضو کمیسیون بازرسی دوره دوم هیات مدیره ،عضو کمیسیون معاضدت وکالت تسخیری دوره چهارم هیات مدیره مرکز وکلا استان گیلان و همچنین بازرس هیات مدیره ( دوره سوم ) مرکز وکلا و مشاوران حقوقی استان گیلان بوده است .

ایشان به خاطر فن بیان قوی ،تجربه بالای حقوقی ، پشتکار فراوان و آشنایی با قوانین حقوقی و از همه مهمتر علاقه ای که به کار خود دارد، توانستن با وکالت حرفه ای و کسب نتیجه مطلوب ،رضایت مراجعه کنندگان و موکلین را بدست آورده و با همین تبحر بالا جز بهترین وکیل رشت به حساب بیایند.

حوزه فعالیت وکیل محمد حسن فعال در امور حقوقی و کیفری و خانواده عبارتست از:

وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ( مطالبات چک ، سفته ، ملکی ،سرقفلی ،الزام به تنظیم سند رسمی ،الزام به تحویل مبیع (مال مورد معامله ) اثبات مالکیت ، خلع ید قلع و قمع بنا و مسحدثات، اخذ دستور موقت ،توقف و ابطال عملیات اجرایی ثبتی و اجرای احکام دادگاه ذیصلاح ،مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری ،

مصادره اموال ، خانواده ، اعتراض به برگ تشخیص اداره منابع طبیعی و اثبات مالکیت اراضی غیر ملی به طرفیت اداره منابع طبیعی، شهرستان مربوطه و….)

وکالت در تمامی دعاوی و شکایات کیفری (جزائی ) شامل ( جرایم مواد مخدر، سرقت ،کلاهبرداری ،اختلاس و ارتشاء پولشویی ،قتل ،مطالبه دیه ،جرایم پزشکی ، رایانه ای ، رابطه نامشروع ، جرایم سیاسی ،مطبوعاتی و …)

امور ملکی و تجاری (زمین ،مسکن و مغازه)

وکالت در پرونده های دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری

وکالت در کمیسیون ماده 100شهرداری ها و پرونده های مالیاتی

وکالت در دعاوی راجع به ثبت شرکت ها ، انحلال شرکت ، و ثبت تنظیم قراردادهای مشارکت و سایرقراردادهای خصوصی برای اعطای وکالت به آقای فعال ،یکی از بهترین وکلای رشت می توانید به نشانی ذیل و با شماره همراه تماس برقرار نمایید:

نشانی دفتر : رشت ،خیابان دکتر حشمت ، پایین تر از مسجد چله خانه ، روبروی تاکسی شهرام ، ساختمان آدنیس طبقه اول

 شماره تماس :09119341944 هنگام تماس اعلام بفرمایید که از سامانه وکیل نوین تماس گرفته اید.

 

وکیل هانی اشناپ 5) وکیل هانی اشناپ 

ایشان بهترین وکیل رشت وکیل پایه یک دادگستری استان گیلان فارغ التحصیل کارشناسی ارشدحقوق بین الملل هستند .

سابقه تدریس متون حقوقی  به زبان انگلیسی دارای گواهی نامه تخصصی قرارداد نویسی دارای گواهی نامه تخصصی حقوق بانکی ( دعاوی بانکی ) می باشند

شماره تماس :09026220322

 

وکیل آقای ابوطالب اصغری جیرنده6)وکیل آقای ابوطالب اصغری جیرنده

ایشان بهترین وکیل رشت پایه یک دادگستری و نایب رئیس کمیسیون پارلمانی کانون وکلای گیلان ،مدرس دانشگاه ،دانشجوی دکتری حقوق ،شماره پرونده 893 از کانون وکلای دادگستری گیلان ، و جزء یکی از بهترین وکلای رشت به حساب می آیند.

 ایشان با وکالت در پرونده های کیفری با موضوعات ( کلاهبرداری ، جعل ، و استفاده از سند مجعول ،خیانت در امانت ،سرقت ، ، فروش مال غیر و…)

پرونده های حقوقی من الجمله چک،سفته ،اجرت المثل ،ایام تصرف ،تخلیه و اجور معوقه ، سر قفلی ،الزام به تنظیم سند رسمی ،ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی ، دعاوی بانکی ، قرارداد مشارکت در ساخت

، پیش فروش آپارتمان ، و تعزیرات حکومتی ، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث )

 پرونده های ملکی مانند : ( الزام به تنظیم سند رسمی ، الزام به تحویل ملک ، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی ،ابطال قرارداد ،خلع ید ،رفع تصرف عدوانی ، فروش ملک مشاع ، تخلیه ملک تجاری ، دعوای تعدیل اجاره بها و..)

پرونده های خانواده از جمله ترک انفاق ، مهریه ، تمکین ، نفقه زوجه و فرزند ، اجرت المثل ایام زوجیت ، طلاق توافقی ، طلاق از سوی زوج یا زوجه ، استرداد جهیزیه ، ملاقات فرزند ، الزام به ثبت ازدواج و ..) 

شماره تماس:09113321550

 

وکیل خانم انسیه یوسف پور7)وکیل خانم انسیه یوسف پور

ایشان بهترین وکیل رشت پایه یک دادگستری و فارغ التحصیل دانشگاه استان گیلان در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی ،عضو کانون وکلای داد گستری گیلان می باشد.

عمده تخصص ایشان پرونده خانواده طلاق و مهریه و  پرونده های  کیفری و ملکی  است . 

در سالهای اخیر با ورود و دفاع در پرونده های مهم و مختلف ،موفقیت های قابل توجه تحصیل که رضایتمندی موکلین را به همراه داشته است .

ایشان صاحب چندین مقاله در نشریه معتبر کشوری از جمله:جبران ضرر و زیان غیر مالی ناشی از قرارداد با بررسی کنوانسیون بین المللی  خرید کالا قاعده مقابله با خسارت در حقوق هند و….. می باشد .

و عمده تخصص و فعالیت ایشان در پرونده های ملکی همچون : اثبات مالکیت ، خلع ید ، رفع تصرف عدوانی ، فروش مال مشاع ، ارث، تنظیم سند و همچنین پرونده های کیفری : فروش مال غیر ، سرقت ، کلاهبرداری ، جعل ، تصرف عدوانی ، روابط نا مشروع، جرایم سایبری ،و نیز پرونده های خانواده : طلاق ، مهریه ، حضانت و سر پرستی ، نفقه و….. می باشد.

شماره تماس :09026220322

 

وکیل خانم زهرا پورخوش سعادت8) وکیل خانم زهرا پورخوش سعادت

ایشان بهترین وکیل رشت پایه یک دادگستری کانون وکلای استان گیلان هستند .فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد تهران مرکز و فارغ التحصیل کارشناسی حقوق از دانشگاه بین المللی امام خمینی ره قزوین می باشند.

وکالت تخصصی در دعاوی حقوقی و کیفری ،در موضوعات ذیل : دعاوی ملکی ، دعاوی خانوادگی ، اسناد تجاری ،(چک و سفته ) توقیف اموال ، مطالبه وجه  

شماره تماس :09129170468

 

وکیل آقای صادق نیک بخش9)وکیل آقای صادق نیک بخش

ایشان بهترین وکیل رشت پایه یک دادگستری استان گیلان در سال 1390 پروانه وکالت گرفتند .قبل از وکالت نزدیک 10 سال سابقه کار در محاکم قضایی در سطح شهرستان رشت دارند.کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی ، قرارداد وکالت با چندین شرکت و موسسه خصوصی در سطح استان گیلان انجام دادند.

تخصص ویژه در پرونده های منابع طبیعی ، ملکی ، و مواد مخدر را دارا هستند.

 شماره تماس: 091111363054

 

وکیل آقای جابر غزالی10)وکیل آقای جابر غزالی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی می باشند.
ایشان به عنوان یک وکیل تحصیل کرده و با تجربه در زمینه ی کلیه ی دعاوی ملکی، دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی خانوادگی، دعاوی ثبتی و تجاری، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری دعاوی مربوط به ارث و میراث و غیره… دانش و آگاهی لازم دارند اما در زمینه ی دعاوی ملکی به صورت اختصاصی فعالیت می کنند.

یکی از مهم ترین و پیچیده ترین دعاوی حقوقی، مربوط به دعاوی ملکی است، که رسیدگی به آن ها نیازمند آگاهی از علم حقوق و نحوه ی برخورد با آن هاست به همین جهت پیشنهاد می کنیم قبل از هر گونه اقدامی حتما با یک وکیل ملکی خوب مانند جابر غزالی در ارتباط باشید.

یک وکیل ملکی خوب، وکیلی است که، بسیار دل سوز و امانت دار باشد تا موکل با خیالی آسوده مشکلات خود را عنوان کند و شواهد و مدارک را به او تحویل دهد. فردی مانند جابر غزالی فردی با کلامی برنده و قلمی صریح دائما برای احقاق حق موکل خود می کوشد و تمام تلاش خود را می کند تا موکل در مسیری درست گام بردارد تا از اتلاف وقت و هزینه های اضافی جلوگیری شود

چنانچه شما وکیل می باشید و تمایل دارید در لیست بهترین وکیل رشت قرار بگیرید با این شماره 09151098659 تماس بگیرید.

برای مطالعه بیشتر…

وکیل ملکی در رشت کیست؟

وکیل ملکی در رشت ، از جمله وکلایی است که با داشتن پروانه وکالت از قوه قضائیه و کانون وکلای دادگستری،در کنار تمامی تخصص های خود به طور ویژه به اخذ و رسیدگی پرونده های دعاوی ملکی در رشت می پردازد.وکیل ملکی در رشت در واقع در دعاوی حقوقی و کیفری مربوط به اموال غیر منقول ،مثل ملک ، تخصص دارد این پرونده ها از حساسیت و پیچیدگی بالایی برخوردارند و بدون حضور یک وکیل ملکی در رشت حرفه ای پیروزی دران بسیار سخت است .

قوانین مربوط به دعاوی ملکی در رشت از گستردگی فراوان برخوردار می باشد که تنها بهترین وکیل ملکی در رشت می تواند براین قوانین تسلط  یافته وبا استنادبه این قوانین مشکلات و اختلافات حقوق مربوط به دعاوی ملکی را حل و فصل کند.وکیل ملکی در رشت با اتکا به تخصص علم و تجربه خود لوایح و دادخواست حرفه ای مربوط به پرونده های ملکی در رشت را تنظیم نموده و در جلسات دادگاه به نمایندگی از جانب موکل خود حضور پیداکرده و از حقوق او به بهترین نحو ممکن دفاع می کند.

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل ملکی در رشت

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

ویژگی های بهترین وکیل ملکی در رشت

همان طور که اشاره شد ،وظیفه وکیل در زمینه حقوق ملکی ،بازرسی دقیق پرونده های پیچیده مرتبط با املاک است وسعی در حل مسائل مرتبط دارد.وکیل ملکی در رشت مجاز است به عنوان نماینده در مقابل قوانین دفاع کند و مشکلات مربوط به ملک و املاک را رفع نماید . برای اینکه یک وکیل ملکی در رشت بهترین باشد.باید ویژگی ها و خصوصیاتی را داشته باشد .

 

همه چی در مورد تصرف عدوانی ببینید حتما.

برخی از این ویژگی ها شامل:

 آشنایی با قوانین حقوقی بهترین وکیل ملکی در رشت

یکی از ویژگی های حیاتی بهترین وکیل ملکی در رشت ، داشتن دانش کامل درباره جزئیات کامل امور ملکی است،او باید اطلاعات مورد نیاز به روز داشته باشد.

تجربه کاری

ویژگی مهم دیگری که باید ذکر شود ، مربوط به تجربه کاری وکیل ملکی در رشت است .در صورت داشتن تجربه کافی ،پرونده به خوبی وبا  موفقیت پیش می رود.

روند آشنایی با دادگاه

اگر وکیل ملاکی به خوبی با روند دادگاه آشنا باشد می تواند با آگاهی کافی پرونده را به اتمام برساند

تجربه کاری

ویژگی مهم دیگری که باید ذکر شود،مربوط به تجربه کاری وکیل ملکی ،است درصورت داشتنن تجربه کافی ،پرونده به خوبی وبا موفقیت پیش می رود.

آشنایی با روند دادگاه

اگر وکیل ملکی در رشت به خوبی با روند دادگاه آشنا باشد ،می تواند با آگاهی پرونده را به اتمام برساند.

سخت کوشی و سرعت عمل

هردو ویژگی مذکور بسیار اساسی هستند و ممکن است تاثیر قابل توجهی در نتیجه پرونده داشته باشند:باید وکیل بسیار سخت کوش باشد و در زمینه دعاوی ملکی جسور باشد و به سرعت مشکلات پیش رو را حل کند.

وکیل ملکی در رشت آنچه درباره بهترین وکیل ملکی در رشت میگویند.

من در مورد مسائل مالی پرونده ملکی خود بسیار نگران بودم.اما همکاری با گروه حقوقی سامانه وکیل نوین بهترین تصمیمی بود که تابه حال گرفتم. سامانه وکیل نوین مطمئن شدند که تمام جنبه های مال پرونده به درستی انجام می شود و من با هزینه های غیر منتظره ای روبرو نشم. تخصص سامانه وکیل نوین درزمان و هزینه من صرفه جویی کرد و من بیشترین رضایت ممکن را از نتیجه پرونده خوددارم.

نگرانی بابت مسائل مالی به هیچ عنوان نداشتم.

وقتی برایم مشکل حقوقی حادی به وجود آمد،از لحظه اول می دانستم که فقط به بهترین وکیل ملکی در رشت که بتوانم پیدا کنم . نیاز دارم اگرچه همیشه نگران نتیجه پرونده خود بودم،اما سامانه وکیل نوین در طول این روند مطمئن و اطمینان بخش بودند.در پایان تخصص و کار سخت ایشان نتیجه داد و من از نتیجه پرونده ام هیجان زده شدم . بدون سامانه وکیل نوین این پرونده با این خیال راحتی که در این مدت داشتم پیش نمی رفت و چه بسا که به نتایج مطلوب نمی رسیدم .

خیالم در طول این مدت راحت بود و نتیجه مطلوبی از وکیلم گرفتم .

من یک پرونده پیچیده ملکی در رشت داشتم که به وکیلی متخصص در زمینه های مختلف حقوقی نیاز داشت . من به اندازه کافی خوش شانس بودم که با سامانه وکیل نوین آشنا شدم که نه تنها در مورد قانون املاک و مستغلات آگاه بودند،بلکه در زمینه های دیگر مانند قراردادها و نیز تجربه داشتند ایشان توانستند مسائل پیچیده حقوقی پرونده من را با مهارت بالایی که داشتند به راحتی بررسی کنند و من از نتیجه آن بسیار راضی هستم .

نگرانی بابت مسائل مالی اصلا نداشتم.

من قبلا با چندین وکیل کار کرده بودم ،اما هرگز آن سطح از پاسخگویی و پشتکار را که با سامانه وکیل نوین داشتم تجربه نکرده بودم .از وکلای قبلی که به سختی می توانستم به آنها دسترسی پیدا کنم،نا امید شده بودم و اغلب به تماس های من پاسخ نمی دادند .با این حال ،سامانه وکیل نوین متفاوت بودند،نه تنها سریع به تماس ها پاسخ می دادند بلکه پیگیر بودند تا همه نگرانی های من برطرف شود.

تعهد ایشان به پرونده من بسیار عالی بود.

از میزان توجهی که ایشان به من پرونده من داشتند تحت تاثیر قرار گرفتم .به لطف خدا و تلاش و پشتکار ایشان ،پرونده املاک و مستغلات من به نفع حل شد .من از تمام تلاشی که او برای پرونده من انجام داد سپاسگزارم و او را به هر کسی توصیه می کنم که نیاز به یک وکیل پاسخگو و متعهد دارند.

همیشه سریعا پاسخگو و مشاور من بودند.

برای ارتباط مستقیم با وکیل ملکی در رشت با این شماره ها تماس بگیرید.

0513614000005136141111

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود