وکیل اداره کار در قم

وکیل اداره کار در قم

بهترین وکیل برای پرداخت کسورات قانونی حق بیمه و مالیات سهم کارگر در قم

سوال ۱

در مواردی که با شکایت کارفرما کارگر بازداشت شده و برابر تصمیم مراجع صالحه با قید ضمانت آزاد میگردد و کارفرما وی را موقتا بکار اعاده نماید، آیا بازهم تکلیفی به  پرداخت حقوق مقرر در تبصره ماده ۱۸ خواهد داشت؟

نطر به اینکه هدف قانونگذار رسیدگی به مشکل معیشتی خانواده کارگر بوده است و بر اساس رویه های موجود چنانچه کارگر بر اساس شکایت کارفرما توقیف و سپس با قید ضمانت آزاد گردد، کارفرما می تواند تا تعیین تکلیف نهایی کارگر را به کار اعاده نماید. بدیهی است در غیر اینصورت کارفرما مکلف به پرداخت مبلغ مزبور خواهد بود.

اگر در مورد دعوای طلاق در قم مشکلی دارید اینجا کلیک کنید.

سوال ۲

در موادی که بر اساس رای صادره از مراجع حل اختلاف،  کارگر بکار قبلی اعاده می گردد، و کارفرما مکلف می گردد حق السعی ایام تعلیق یعنی از تاریخ اخراج تا تاریخ اعاده  به کار مجدد را پرداخت نماید، پرداخت کسورات قانونی ( حق بیمه و مالیات سهم کارگر ) به عهده کیست و به چه نحو؟

برابر مقررات مالیاتی و قانون تامین اجتماعی اینگونه کسورات توسط کارفرما از حق السعی کارگر  کسر می گردد و در مواردی که حکم مراجع حل اختلاف توسط دایره اجرای احکام دادگستری اجرا می گردد، کسورات قانونی مزبور مربوط به ایام تعلیق به عنوان بدهی کارگر به کارفرما بوده و کارفرما می تواند به استناد بند «الف» ماده ۴۵ قانون و با رعایت ترتیب مقرر در ماده ۴۴ قانون مرقوم، طلب خود را وصول نماید.

برای اینکه بخوای مشاوره حقوقی حضوری رایگان در شهر خودت داشته باشی اینجا کلیک کن.

وکیل نوین سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

وکیل نوین با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است ، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و  وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی می گردد .

در حین روند پرونده به پیگیری های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظر سنجی هایی صورت میپذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض میگردد ، این امر باعث میشود علاوه بر  تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد .

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل اداره کار در قم

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاه(4)

  • مزگان بابایی

  • 3 سال قبل

  سلام درموردپایه سنوات ومدت کاری توی هفته اگه بالاتراز۴۴ساعت باشد شکایت کردم ازتون راهنمایی میخوام

   • کارشناس حقوق امیرحسین جواهری

   • 3 سال قبل

   کار فرما موظف است سنوات پایه خدمتی شما را در هنگام تسویه به شما پرداخت کند و همچنین برای کار های عادی در هفته کارگر باید 44 ساعت فعالیت داشته باشد اگر بیشتر فعالیت داشتین باید اضاف کار به شما تعلق بگیردو اگر شکایت کردین باید منتظر رای بمانید و اثبات کردن پرداخت مطالبات شما با کارفرماست و شما میتوانید برای مشاوره بیشتر با وکلا و مشاوران متخصص این رشته در سامانه وکیل نوین به صورت حضوری تشریف بیاورید

  • امید مهدی پور

  • 3 سال قبل

  سلام بنده متولد ۱۶اسفند ۶۹ هستم واز سال ۸۵ تا ۹۱ برای شخصی کار میکردم الان مدرکی ندارم ولی اون شخص قبول داره که من پیشش کار میکردم ایا میتونم سابقه بیممو بگیرم

   • حمید رضا عظیمی

   • 3 سال قبل

   سلام دوست عزیز
   شما اگه از طرف کار فرما حقوقی که دریافت می کردی فیش حقوقی و قرارداد رو داشته باشی و اتشهاد نامه هم بگیری میتونی با مراجعه به اداره کار از کار فرما شکایت کنی
   برای مشاوره و راهنمایی بیشتر با وکلای اداره کارمون میتونی فرم درخواست وکیل رو تکمیل کنی یا با شماره های 05136140000 و 05136141111 تماس بگیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود